Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matyi012345

    őstag

    válasz matyi012345 #146789 üzenetére

    Na megszületett.

    Egy Toyota Carina E 1.6 XLI lett végül. 4AFE kódos, 78kW-s. Japánban gyártott. Sok gond nincs vele, inkább apróbb elektronikai ( ki kell majd cserélni egy biztit), gömbfejeket kell benne majd cserélni, illetve én észrevettem hogy üzemmeleg motornál is jön ki egy kis gőz a kipufogóból. Fehér színű amúgy és most párás időbe vettem észre, erre szinte mindenki azt mondta hogy ne foglalkozzak vele és ahogy a forgalmat elnéztem elég sok autóból jött :)) . Kiderül majd, bár az ár jó volt így egy felújítás van kalkulálva ha szükséges. Hengerfej és egyéb rendben van mert a vízhőfok rendben van, nívópálca és olajbetöltő nem kávé színű és fűtés is rendben, csak amolyan első autó para van bennem minden kis apró sz.rral kapcsolatban. Amúgy jó kis gép, a motorját 90-nél szinte alig hallom és nagyon kényelmes is. Friss műszakit kapott a vásárlás napján, végig is néztem a vizsgát, szerintem nagy gond nem lehet. Ha mégis akkor besz.ptam na. Első autó, legközelebb tapasztaltabb leszek. :DD :DD Jobb lesz szerintem ez mint a P 206 így első érzésre. 300K volt, tehát amolyan jelenlegi "középárfolyam" a hahu alapján. Más ennyiért vesz egy kettős tömegű lendítőkereket, de az még nem viszi el sehova. :)

    150 körül tudnék amúgy kb. még rákölteni ha valami lenne vele. Vezérlést, szíjakat, folyadékokat, szűrőket mindenképp kap majd.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák