Hirdetés
- Fórumok
- Konzol játékok
- PlayStation 5
- (kiemelt téma)
-
218770 - 218701
218770 - 218701 218700 - 218601 218600 - 218501 218500 - 218401 218400 - 218301 218300 - 218201 218200 - 218101 218100 - 218001 218000 - 217901 217900 - 217801 217800 - 217701 217700 - 217601 217600 - 217501 217500 - 217401 217400 - 217301 217300 - 217201 217200 - 217101 217100 - 217001 217000 - 216901 216900 - 216801 216800 - 216701 216700 - 216601 216600 - 216501 216500 - 216401 216400 - 216301 216300 - 216201 216200 - 216101 216100 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-12-06 10:47 Téma összefoglaló
PlayStation 5 összefoglaló
A túlzott offolás és a konzol vs PC téma nem megengedett!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Farkassacred
őstag
Stellar Blade 2, nyugati kiadás.
Eskü reálisabb.
-
markknight
nagyúr
Stellar Blade 2, nyugati kiadás.
-
oriic
HÁZIGAZDA
Ha már nem jön Mass Effect egy ideig még, ez jó pótléknak tűnik egyelőre:
-
oriic
HÁZIGAZDA
-
vg
veterán
-
raziel01
veterán
-
oriic
HÁZIGAZDA
Egy jó kis Star Trek psycho horror valakinek a Bloober Team-től?
(2027-ben jön) -
consono
nagyúr
Ha váltanak, akkor újra kell alkotni szinte mindent, illetve bukják a Switch 2-es megjelenést is. Így legalább mindhárom rész ugyanolyan (fejlesztés szempontjából több dolog is áthozható), emellett sem a Switch 2, sem a base PS5, sem a gyengébb PC-k nem fognak vért köhögni a játék futtatásakor. Szerintem a lehető legjobb döntést hozták meg. És legalább így elkészülnek a klasszikus rész 30. évfordulójára, nem úgy, mint a Tömbradíros csapat.
Egyetértek. Az UE 5 amúgy is egy rák, ami megöli a játékokat... Nagy ígéretek, szép demók, az elkészült játékok meg ugyan olyanok és sehol sem futnak jól...
-
TBT
addikt
Ezer másik játék van ami jól néz ki még konzolon is. Ez egy PS4es játék magasabb felbontáson meg 60 fpsel. Azt elhiszem ha valaki a mostani sony exek kinézetéhez van szokva annak megfelelő ez a grafika
Nem vártam tőle semmit miután mondták hogy maradnak UE4en. De mint mondtam van jó oldala is, viszonylag hamar kész lettHa váltanak, akkor újra kell alkotni szinte mindent, illetve bukják a Switch 2-es megjelenést is. Így legalább mindhárom rész ugyanolyan (fejlesztés szempontjából több dolog is áthozható), emellett sem a Switch 2, sem a base PS5, sem a gyengébb PC-k nem fognak vért köhögni a játék futtatásakor. Szerintem a lehető legjobb döntést hozták meg. És legalább így elkészülnek a klasszikus rész 30. évfordulójára, nem úgy, mint a Tömbradíros csapat.
-
markknight
nagyúr
Ezer másik játék van ami jól néz ki még konzolon is. Ez egy PS4es játék magasabb felbontáson meg 60 fpsel. Azt elhiszem ha valaki a mostani sony exek kinézetéhez van szokva annak megfelelő ez a grafika
Nem vártam tőle semmit miután mondták hogy maradnak UE4en. De mint mondtam van jó oldala is, viszonylag hamar kész lettLegalább konzisztens a remake első részével
Teljesen jó szintet tudott a Rebirth Pro-n, bár minden játék tudná azt az élességet hozni. Pár effektért, számért, meg mondva csinált béta technológiáért én nem igazán áldoznám be a Rebirth féle képminőséget. Persze, nyilván tudna szebb lenni, de nem kockáztattak. Ez miatt nem cseszegetném őket, de hát kinek mi a hobbija ugye. Üzletileg meg a lehető legjobb döntést hozta Square Enix, mert akinek a Rebirth futott, annak valószínűleg ez is is menni fog, így nem kényszerül a vásárló (vagy hát nem ezen játék miatt) plusz befektetésbe. -
Elderath
addikt
Édes istenem.. Nem érdemes lesajnálni, legalább nem úgy fog kinézni 4K-ban a játék mint egy összefosott lepedő, lásd Wuchang, Wukong, meg kb az összes nagyobb játék ami megjelenik szerencsétlen Pro-ra.
Ezer másik játék van ami jól néz ki még konzolon is. Ez egy PS4es játék magasabb felbontáson meg 60 fpsel. Azt elhiszem ha valaki a mostani sony exek kinézetéhez van szokva annak megfelelő ez a grafika
Nem vártam tőle semmit miután mondták hogy maradnak UE4en. De mint mondtam van jó oldala is, viszonylag hamar kész lett -
markknight
nagyúr
Édes istenem.. Nem érdemes lesajnálni, legalább nem úgy fog kinézni 4K-ban a játék mint egy összefosott lepedő, lásd Wuchang, Wukong, meg kb az összes nagyobb játék ami megjelenik szerencsétlen Pro-ra.
-
Elderath
addikt
-
RangerFox
Topikgazda
-
TBT
addikt
holy moly:
-
TBT
addikt
A 30. évfordulóra rá kell gyúrni! -
Petreszku
senior tag
Köszönöm a segítséget. Megoldodott nem a megfelelő kódot/kulcsot használtam.
-
lmno
őstag
Reméljük legkésőbb a Game Awardson legalább lesz róla valami info.
-
consono
nagyúr
Igen. Nekem is egy tininek tűnik ez a főszereplő. EVE + Tachy + Raven modelljén legalább látszódott, hogy már a huszas éveik vége / harmincas eleje felé járnak. Kicsit kellemetlen érzésem van ettől az új cucctól. A világ jónak néz ki, és biztosan odafigyel rá a Shift Up is, hogy ne legyen rossz a végeredmény, csak ezzel a tini lány főszereplővel nem tudok mit kezdeni.
De olvastam X-en, hogy sokan arra is ki vannak akadva, hogy EVE modelljéhez képest nerfelve lett elől / hátul.
Én pl. örülök a nerfelésnek
De ha belegondolsz a NIKKE-ben nem fotorealisztikusan, de ennél sokkal gyerekebb lányok is vannak, pl. Alice, vagy Vesti, ne adj isten Chime... -
negyven2
nagyúr
Attól, hogy közel nulla az esély rá, még nem konkrétan nulla!

Amúgy ha lett volna infó, akkor az a State of Play-en lett volna, mert attól, hogy TGA-án leplezték le, azért az még egy Sony (Naughty Dog) cím. -
TBT
addikt
Ha már boobs, akkor jó lenne öregíteni a karakteren vagy én nem is tudom, kicserélni. Jelenlegi formájában ez egy 11-13 éves kislány..

Igen. Nekem is egy tininek tűnik ez a főszereplő. EVE + Tachy + Raven modelljén legalább látszódott, hogy már a huszas éveik vége / harmincas eleje felé járnak. Kicsit kellemetlen érzésem van ettől az új cucctól. A világ jónak néz ki, és biztosan odafigyel rá a Shift Up is, hogy ne legyen rossz a végeredmény, csak ezzel a tini lány főszereplővel nem tudok mit kezdeni.
De olvastam X-en, hogy sokan arra is ki vannak akadva, hogy EVE modelljéhez képest nerfelve lett elől / hátul.
-
lmno
őstag
Holnap magyar idő szerint este hétkor még lesz egy
event, ahol valószínűleg a már bejelentett PS5-re is érkezőXbox címek mellet másXbox-os játékot is bemutatnak, a sok eleve third party cím mellett. Pl. a pletykák alapján a Persona 4 Revival megjelenési idejét is megtudjuk... illetve nagy valószínűséggel itt leplezik le a Persona 6-ot is!Microsoft kiadású Ott Intergalactic biztos hogy nem lesz
Viszont így már lehet hogy jövőre se jön, ami már tényleg elég gáz lenne a Naughty Dogtól... 28-ban már a PS6 is jön nagy valószínűséggel. -
-)Verso(-
támogató
Én is lányos apuka vagyok, lehet, hogy pont ezért pont ez kevésbé zavar. Meg lehet, hogy az is benne van, hogy volt egyetemen csajom, aki bőven 20 felett volt már és 14-nek sem nézett ki... Én ezen a szereplőn nem érzem, hogy gyerek lenne, a hangja sem olyan, a viselkedése sem, a külseje sem.
Hát nem vagyunk egyformák, mindenkinek más az inger küszöbe 🤷
-
consono
nagyúr
Én tisztában vagyok vele, hogy az ázsiai embereken nem annyira látszódik a kor, mint rajtunk európai embereken például, de ettől függetlenül ha android ha igazi, egy gyerek ilyen fajta ábrázolása akkor is gáz szerintem, bármennyire is modern és beteg világ van, nálam ez kicsapja a biztosítékot és nem fér bele, főleg lányos apukaként, nem tehetek róla
Én is lányos apuka vagyok, lehet, hogy pont ezért pont ez kevésbé zavar. Meg lehet, hogy az is benne van, hogy volt egyetemen csajom, aki bőven 20 felett volt már és 14-nek sem nézett ki... Én ezen a szereplőn nem érzem, hogy gyerek lenne, a hangja sem olyan, a viselkedése sem, a külseje sem.
-
negyven2
nagyúr
Holnap magyar idő szerint este hétkor még lesz egy
event, ahol valószínűleg a már bejelentett PS5-re is érkezőXbox címek mellet másXbox-os játékot is bemutatnak, a sok eleve third party cím mellett. Pl. a pletykák alapján a Persona 4 Revival megjelenési idejét is megtudjuk... illetve nagy valószínűséggel itt leplezik le a Persona 6-ot is!Microsoft kiadású -
-)Verso(-
támogató
Én tisztában vagyok vele, hogy az ázsiai embereken nem annyira látszódik a kor, mint rajtunk európai embereken például, de ettől függetlenül ha android ha igazi, egy gyerek ilyen fajta ábrázolása akkor is gáz szerintem, bármennyire is modern és beteg világ van, nálam ez kicsapja a biztosítékot és nem fér bele, főleg lányos apukaként, nem tehetek róla
-
lmno
őstag
-
Bad Pritt
félisten
-
consono
nagyúr
-
-)Verso(-
támogató
-
lmno
őstag
Ez a Summer Game Fest akkor ennyi volt? Semmi Intergalactic?
-
consono
nagyúr
Hát nem hála istennek, ami a hozzászólásom felett van az szerinted felnőtt? És ami pedig még fentebb van, a pucsítós kép, nos az elvileg ennek a "kislánynak" (habár ha már itt tartunk az arca alapján inkább kisfiú) hátsójáról készült...de végül is az egész világ már beteg, így már semmin sem csodálkozom, főleg a mostani fiatal generációnál meg sem lehet néha állapítani, hogy fiú vagy lány 🤷
Android, szóval... Amúgy érdemes ezt megnézni: [link]
-
LÁZ
addikt
Sziasztok! Az USA-ban élek és dolgozom a párommal jelenleg. Itt vettem egy PS Portal gépet a PS5 mellé, plusz előfizettem a Premium csomagra. Minden rendben is van odakint, de most a szokásos éves család látogatásra hazajöttünk. Itt a Portál látja a wifit, de nem csatlakozik. Azt értem, hogy a PS5-re nem fog csatlakozni, de streamelni tudnom kéne, ha jól gondolom. Hiszen van élő Premium előfizetésem és netem is.
ELLENŐRIZD AZ INTERNETKAPCSOLATOT, ÉS PRÓBÁLD ÚJRA
(0×83200110) hibaüzenetet dob fel.
Előre is köszönöm a segítséget.lehet, hogy pl a 2.4 ghz/5 ghz a problémája, a portal 2.4en akarja, a rúter meg 5re van állitva vagy forditva, ha a saját neted osztod meg hotspotnak, akkor se tud csatlakozni?
ps. a reddit népe szerint airplane on/off is segithet
-
-)Verso(-
támogató
Hát nem vagyunk egyformák, ...
btw milyen kislányról van szó? egyáltalán nem gondolnám, hogy kislányt szerettek volna ábrázolni ezzel a karakterrel, ebben a szettben. Én legalábbis biztosan nem kislányt "látok" ott. Onnantól kezdve pedig én nem látom gáznak... (de erről kár is vitatkozni; régebb óta létezik ez a műfaj, mint ahány évesek vagyunk).Hát nem hála istennek, ami a hozzászólásom felett van az szerinted felnőtt? És ami pedig még fentebb van, a pucsítós kép, nos az elvileg ennek a "kislánynak" (habár ha már itt tartunk az arca alapján inkább kisfiú) hátsójáról készült...de végül is az egész világ már beteg, így már semmin sem csodálkozom, főleg a mostani fiatal generációnál meg sem lehet néha állapítani, hogy fiú vagy lány 🤷
-
Xaels
félisten
Ha már boobs, akkor jó lenne öregíteni a karakteren vagy én nem is tudom, kicserélni. Jelenlegi formájában ez egy 11-13 éves kislány..

Ázsiában teljesen mások a szépségideálok, ott a 30évesek is majdnem így néznek ki, ilyenre sminkelik magukat.
-
Petreszku
senior tag
Sziasztok! Az USA-ban élek és dolgozom a párommal jelenleg. Itt vettem egy PS Portal gépet a PS5 mellé, plusz előfizettem a Premium csomagra. Minden rendben is van odakint, de most a szokásos éves család látogatásra hazajöttünk. Itt a Portál látja a wifit, de nem csatlakozik. Azt értem, hogy a PS5-re nem fog csatlakozni, de streamelni tudnom kéne, ha jól gondolom. Hiszen van élő Premium előfizetésem és netem is.
ELLENŐRIZD AZ INTERNETKAPCSOLATOT, ÉS PRÓBÁLD ÚJRA
(0×83200110) hibaüzenetet dob fel.
Előre is köszönöm a segítséget. -
axlfsi
veterán
Hát nem vagyunk egyformák, ...
btw milyen kislányról van szó? egyáltalán nem gondolnám, hogy kislányt szerettek volna ábrázolni ezzel a karakterrel, ebben a szettben. Én legalábbis biztosan nem kislányt "látok" ott. Onnantól kezdve pedig én nem látom gáznak... (de erről kár is vitatkozni; régebb óta létezik ez a műfaj, mint ahány évesek vagyunk). -
-)Verso(-
támogató
Ha már boobs, akkor jó lenne öregíteni a karakteren vagy én nem is tudom, kicserélni. Jelenlegi formájában ez egy 11-13 éves kislány..

Pont ezt akartam írni, hogy az amit betettél képet, ennek a kislánynak a "hátsójáról" készült, mert az nagyon beteg és gáz akkor

Már nem neked az dehogy félreértsd, ha nem a készítőknek és aki ezeket a fotókat kreálja...
-
markknight
nagyúr
Ha már boobs, akkor jó lenne öregíteni a karakteren vagy én nem is tudom, kicserélni. Jelenlegi formájában ez egy 11-13 éves kislány..

-
Phoen|x
addikt
az csak az USB portja
Tiszta cyberpunk.
-
TrishtanAG
senior tag
-
consono
nagyúr
-
sting2
addikt
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.Innen már csak egy ugrás a " csak egy gumitorzót árulok már a sex boltban, azt is megkurelják a vásárlók" világ..
🤘 -
TBT
addikt
-
TrishtanAG
senior tag
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.az csak az USB portja
-
S e t h
nagyúr
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.Akkor itt sem a sztori lesz fókuszban.
-
TBT
addikt
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.Unreal 5 motor, de ugye ez a PC-s trailerből van. PS vonalon még csak említést sem tesz róla a Szoni, mióta a Shift Up otthagyta őket és független lett. Lehet ezért is hagyták el EVE-t, de majd biztos lesz rá értelmes magyarázat. Remélem jó és változatos játék lesz. Persze jöhetnek a bőr és latex rucik ide is dögivel.

-
Phoen|x
addikt
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.Éhes.
-
markknight
nagyúr
Majd adnak a főszereplőnek nagyobb melleket meg hosszú hajat, aztán mindenki nyugodt lesz

-
dunc
nagyúr
-
-)Verso(-
támogató
Nálam betalált ez a show, rengeteg játék van ami első napos vétel, tehát jövőre is fel lehet törni a malac perselyt, az idei őszről már nem is beszélve 😂
-
KaitouP
nagyúr
-
homerhamm
veterán
-
consono
nagyúr
hol van EVE? Nekem így kicsit csalódás, de 2028 előtt úgysem fog jönni, szóval addig csak magyarázatot adnak majd mindenre
Személy szerint én örülök, hogy ha EVE megy a levesbe. Nem kell megmagyarázni előre semmit, bőven jó ha a játék történetéből derül majd ki, hogy mi lett az előző rész főszereplőjéből.
Legyünk őszinték, ha kivonjuk EVE kinézetét a képletből, akkor azért ő messze van attól, hogy a játéktörténelemben mint emlékezetes karakter maradjon meg a fejünkben. Még a másodvonalbeli Adam is jobb karakter volt a játékban, vagy Raven, mint EVE. De persze nem akarok vitát generálni, ez csak az én véleményem. Szóval részemről jöhet egy összetettebb személyiség.Én most tartok az utolsó bossnál, de úgy nagyjából egyetértek azzal, amit írsz. EVEkaraktere tényleg nem annyira ütős, mint a többieké. Szerintem amúgy elő fog ő kerülni a sztoriban

-
Mephike
őstag
Stellar Blade-t egyből felismertem én is (háttérzene alapján is), csak egyelőre rengeteg a kérdés a játékkal kapcsolatban... Ki ez az új Angel, hol és mikor játszódik ez a rész, és hol van EVE? Nekem így kicsit csalódás, de 2028 előtt úgysem fog jönni, szóval addig csak magyarázatot adnak majd mindenre.
FF7-nek nagyon örülök. Megmaradt az UE4 motor is, így egész látványos lesz a játék és még a Paks 2 sem kell neki, hogy jól fusson (NS2 és base PS5 hálás ezért). És Tifa új rucija is eléggé megnyerő. Jöhet a játék, felőlem bármikor. My body and money is ready.
hol van EVE? Nekem így kicsit csalódás, de 2028 előtt úgysem fog jönni, szóval addig csak magyarázatot adnak majd mindenre
Személy szerint én örülök, hogy ha EVE megy a levesbe. Nem kell megmagyarázni előre semmit, bőven jó ha a játék történetéből derül majd ki, hogy mi lett az előző rész főszereplőjéből.
Legyünk őszinték, ha kivonjuk EVE kinézetét a képletből, akkor azért ő messze van attól, hogy a játéktörténelemben mint emlékezetes karakter maradjon meg a fejünkben. Még a másodvonalbeli Adam is jobb karakter volt a játékban, vagy Raven, mint EVE. De persze nem akarok vitát generálni, ez csak az én véleményem. Szóval részemről jöhet egy összetettebb személyiség. -
KaitouP
nagyúr
-
Bad Pritt
félisten
Guild Wars PS-en. Hát ezt is megértük.
-
homerhamm
veterán
-
consono
nagyúr
Inkább a gitár lenne annyit a kezedben, mint a kontroller.
Teljesen jogos a megjegyzés, nem is próbálom kimagyarázni magam

-
KaitouP
nagyúr
Az a durva, hogy olyan stílussal operálnak, hogy már az első 10 másodpercben leesett, hogy ez valami Stellar Blade cucc lesz. A Final Fantasy meg már kvázi készen van, Hamaguchi már elég sokszor végig is játszotta. Ott valószínűleg tudatosan nem is léptek akkorát előre, mert szempont volt a Switch 2 release.
Ez meg jópofa


Az a stílus szerintem az „echte koreaiság”.
FF: tényleg jópofa, hogy ilyen részletekre is figyelnek.
Ha befejezték a VII Remake-et, nekieshetnének a IX-nek is. Meg az X-nek.
-
KaitouP
nagyúr
Yay, régi Hitman játékok remastert kapnak!
-
30z.Samu
titán
Én most nézem vissza Youtube-on, van, hogy késik a hang.
Egyébként én nem mondanám rossznak, de nem is egy hű de...Maffia DLC-t várom. -
vg
veterán
Itt van asszem minden,amit bemutattak:
>Resident Evil Veronica (2027) [PS5, Xbox Series X|S, Switch 2, Steam]
>A new hand-drawn Cuphead game announced
>Mighty Cuphead Adventure
>Alien Isolation 2 [PS5, Xbox, Switch 2, Steam]
>gen Atlas [PS5, Xbox Series X|S, Epic]
>Blood Message
>Stranger Than Heaven (Jan.15)
>Haex (2027) [Steam, Epic]
>Dead by Daylight (June.14)
>Mortal Shell II [Steam]
>Sand Raiders of the Sophie [Steam]
>Assassin's Creed Black Flag Resynced (July.9)
>Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin
>Fortnite Runners Chapter 7 | Season 3
>Fortnite Shattered
>Gundam Rogue Orbit
>An Eggstremely Hard Game [Steam]
>Crossfire [PS5, Xbox Series X|S, Steam, Epic]
>Control Resonate (Sept.24) [PS5, Xbox Series X|S, Steam, Epic]
>Guild Wars 3 (Beta Fall 2027] [PS5, Steam]
>Star Wars Galactic Racer (Oct.6) [PS5, Xbox Series X|S, Steam, Epic]
>End of Abyss (Oct.1) [PS5, Xbox Series X|S, Epic]
>Last Harbor [Steam]
>Virtua Fighter Crossroads (2027)
>Runescape Dragonwilds (Sept.15) [PS5, Xbox Series X|S, Steam, Epic]
>The Adventures of Elliot: The Millennium Tales (June.18) [Switch 2]
>Orbitals (Summer 2026) [Switch 2]
>Starseeker: Astroneer Expeditions (June.11) [Switch 2]
>Soulframe Preludes [Steam]
>Grounded 2 Update (August.11) [PS5, Xbox, Steam]
>Mafia The Old Country: Man of Honor (Story Expansion Aug.14) [PS5, Xbox Series X|S, Steam]
>1666 Amsterdam (Prologue Now) [Steam, Epic]
>Saw Genesis [Steam]
>Lords of the Fallen II [PS5, Xbox Series X|S, Steam, Epic]
>Star Wars Zero Company [PS5, Xbox Series X|S, PC]
>The Blood of Dawnwalker (Sept.3)
>Among Us Story: On Guard [Steam]
>Among Us Show [Paramount+]
>Bawma will return in 007 First Light [PS5, Xbox, Switch 2, Steam, Epic]
>Final Fantasy XIV Online (Early Access August) [Switch 2]
>Turok: Origins (Fall) [Switch 2]
>Armatus (Winter) [Switch 2]
>Gothic Remake (Now) [PS5, Xbox Series X|S, PC]
>Aion 2 (September) [Steam]
>Wuthering Waves x Cyberpunk Edgerunners (June.8)
>Monster Hunter Wilds Ascendance Expansion (2027) [PS5, Xbox Series X|S, Steam]
>Swords of Legends [PS5, Xbox, Steam]
>Hot Wheels Infinite Rush (Sept.24) [PS5, Xbox Series X|S, Switch 2, Steam, Epic]
>Sonic Racing CrossWorlds x TMNT: Mutant Mayhems (July) | Avatar Legends (October) | Godzilla | Evangelion
>Sonic Pico Park
>Attack on Titan 3 (July.1) [PS5, Xbox Series X|S, Switch 2, Steam]
>Clutch (Spring) [PS5, Xbox, Steam, Epic]
>Chronicles Medieval (Early Access 2026) [Steam]
>Sea of Remnants
>Hitman World of Assassination: The Wizard Wiz Khalifa [PS4, PS5, PSVR2, Xbox, Switch, Switch 2, Steam, Epic]
>Palworld 1.0 (July.10)
>The Wolf Among Us 2 (2027)
>The Wolf Among Us Remastered (Holiday 2026)
>Stellar Blade Blood Rain
>Street Fighter 6 x Tifa Lockhart
>Final Fantasy VII Revelation (Spring 2027) [PS5, Xbox Series X|S, Switch 2, Steam, Epic]Mehh volt az egész, semmi meglepetés nem volt. Arról ne is beszéljünk, hogy youtube-on laggolt, twitch-en 720p volt a max, és csak twitteren volt úgy ahogy jó a stream.
-
Ctrl+Alt~Del
őstag
-
TBT
addikt
Az a durva, hogy olyan stílussal operálnak, hogy már az első 10 másodpercben leesett, hogy ez valami Stellar Blade cucc lesz. A Final Fantasy meg már kvázi készen van, Hamaguchi már elég sokszor végig is játszotta. Ott valószínűleg tudatosan nem is léptek akkorát előre, mert szempont volt a Switch 2 release.
Ez meg jópofa


Stellar Blade-t egyből felismertem én is (háttérzene alapján is), csak egyelőre rengeteg a kérdés a játékkal kapcsolatban... Ki ez az új Angel, hol és mikor játszódik ez a rész, és hol van EVE? Nekem így kicsit csalódás, de 2028 előtt úgysem fog jönni, szóval addig csak magyarázatot adnak majd mindenre.
FF7-nek nagyon örülök. Megmaradt az UE4 motor is, így egész látványos lesz a játék és még a Paks 2 sem kell neki, hogy jól fusson (NS2 és base PS5 hálás ezért). És Tifa új rucija is eléggé megnyerő. Jöhet a játék, felőlem bármikor. My body and money is ready.
-
markknight
nagyúr
Unreal 5 fut alatta sajnos és a PC a kiemelt platform már Korea miatt. ShiftUp biztosan jól összehozza ezt is, de sokaknak és nekem is: Stellar Blade = EVE. Ebből nem hiszem, hogy 1.5 év alatt el fog menni több, mint 6 millió...
A Final Fantasy viszont meglepett. Biztos voltam benne, hogy lesz, de hogy ennyi időt kap, ennyi mindent megmutatnak belőle, és hogy ennyire jó állapotban van már, azt nem gondoltam. Örülök neki, kevesebb, mint egy év múlva már játszható is lesz. Utána valószínűleg pihenőpályára teszem a videojátékokat és a PC fejlesztést is (talán ezzel még elbír majd az RTX 4080 Super). Ebből a sok címből csupán 3 volt, ami tetszett... És ebből is csak 2, amivel azonnal szívesen játszanék (új Resident Evil és a Final Fantasy VII befejező része).

De amúgy... Hol a francban van már az új Kingdom Hearts? Már vagy 4-5 éve, hogy bejelentették.Az a durva, hogy olyan stílussal operálnak, hogy már az első 10 másodpercben leesett, hogy ez valami Stellar Blade cucc lesz. A Final Fantasy meg már kvázi készen van, Hamaguchi már elég sokszor végig is játszotta. Ott valószínűleg tudatosan nem is léptek akkorát előre, mert szempont volt a Switch 2 release.
Ez meg jópofa


Új hozzászólás Aktív témák
-
218770 - 218701
218770 - 218701 218700 - 218601 218600 - 218501 218500 - 218401 218400 - 218301 218300 - 218201 218200 - 218101 218100 - 218001 218000 - 217901 217900 - 217801 217800 - 217701 217700 - 217601 217600 - 217501 217500 - 217401 217400 - 217301 217300 - 217201 217200 - 217101 217100 - 217001 217000 - 216901 216900 - 216801 216800 - 216701 216700 - 216601 216600 - 216501 216500 - 216401 216400 - 216301 216300 - 216201 216200 - 216101 216100 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Konzol játékok
- PlayStation 5
- (kiemelt téma)
A topikban tilos:
• hirdetni
• konzol vs PC téma
- The First Descendant (PC, PS4, PS5, XO, XSX)
- Fujifilm X
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Akciófigyelő: Dömpingáron adja az Earfun a zajszűrős fejhallgatóját
- VR topik
- Melyik tápegységet vegyem?
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Parfüm topik
- További aktív témák...
- 4000GB Gen4x4 NVMe SSD, 1 év gar 4TB!!!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S23/Samsung Galaxy S23+/Samsung Galaxy S23 Ultra
- Új - Dell UltraSharp 24 USB-C Hub Monitor - U2422HE - 27% ÁFÁs
- Apple iPhone 13 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- REFURBISHED és ÚJ - DELL Thunderbolt Dock WD22TB4 (210-BDTD)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest

(2027-ben jön)
Nem vártam tőle semmit miután mondták hogy maradnak UE4en. De mint mondtam van jó oldala is, viszonylag hamar kész lett
Teljesen jó szintet tudott a Rebirth Pro-n, bár minden játék tudná azt az élességet hozni. Pár effektért, számért, meg mondva csinált béta technológiáért én nem igazán áldoznám be a Rebirth féle képminőséget. Persze, nyilván tudna szebb lenni, de nem kockáztattak. Ez miatt nem cseszegetném őket, de hát kinek mi a hobbija ugye. Üzletileg meg a lehető legjobb döntést hozta Square Enix, mert akinek a Rebirth futott, annak valószínűleg ez is is menni fog, így nem kényszerül a vásárló (vagy hát nem ezen játék miatt) plusz befektetésbe.

Kendek
RangerFox

