Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • makaveli666

    senior tag

    Sziasztok auto fejlemény, kicsit vicces a szory... Ugye elhoztuk a kocsit legutoljára ABS probléma volt. Azóta, hogy elhoztuk, most elkezdte azt csinálni, hogy alig akarja elindítani az autot, ha nem sikerül akkor nyekken egyet, ha sikerül, akkor az alapjárat borzasztóan ingadozik amíg nem kapja el a dolgokat... Az ABS lámpa megint kigyulladt, de mostmár el sem alszik, az index néha amikor bekapcsolom, akkor elkezd kb 140 es tempoba kattogni, de nem jelez semerre. A központi zár a csomagtartónál elromlott, nem nyitja meg nem zárja, de legalább kulccsal tudom ezt csinálni, ha teletankolom akkor a felénél kicsit tovább mutatja, tehát a visszajelző sem jó, amikor kinyitom az ajtót az olvasó lámpa nem kapcsol fel... Kezdek izgulni mi jöhet még... A kereskedőt felhívtam ismét nagyon korrekt volt, mondta, hogy Ő 2 hétig használta aztán semmi baj nem volt, nem érti, de ma jön fel pestre megnézni, ha nem tudja megcsinálni akkor elviszi a kocsit, és elvileg valami csereautot kapunk... Gondolom én amivel jött... Nagyon várom már a 4 órát, hogy mit fog mondani... Mindenről csináltam videót képet ami hiba van, szóval ha most nem fogja produkálni akkor legalább meg tudom mutatni. Bocs, hogy hosszúra sikeredett, de annyira bosszant a dolog, hogy valahova muszáj volt leírjam ezen sorokat...

Új hozzászólás Aktív témák