Hirdetés

2018. szeptember 23., vasárnap

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Politika

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-11-16 04:58:22

PROHARDVER!

Normális hangnemet, higgadtságot, kulturált beszédet várunk el egymás és (nagy levegő) még azok iránt is. Ha nem megy normálisan, higgadtan, kulturáltan, akkor inkább ne írj be, köszi! Hírspam oldalt linkelni tilos!
Bővebben...

Összefoglaló kinyitása ▼

(#67001) pitepeti71 válasza t72killer (#66999) üzenetére

pitepeti71
(PH! addikt)

Hajjaj, meg a tájak. NZ szerintem bakancslistás hely. Lásd még Gyűrűk Ura - Hobbit

"A moderációs elvek soha nem objektívek, mindig óriási teret adnak a moderátoroknak, a moderátorok pedig mindig saját szubjektív elfogultságuk szerint, részrehajlóan moderálnak."

(#67002) salesman

salesman
(senior tag)

A nap hülyéje

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=salesman

(#67003) t72killer válasza pitepeti71 (#67001) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Abszolúte:R.

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#67004) san01 válasza salesman (#67002) üzenetére

san01
(PH! addikt)

Öröm lesz majd nézni, az ilyen emberek sírását, amint kiesnek a pikszisből, ekkora hátszéllel könnyen beszél a bajszos szar is.

HTC U11

(#67005) philoxenia válasza t72killer (#66981) üzenetére

philoxenia
(MODERÁTOR)

?Fognak Kínában erről szavazni, csak a jól bevált fideszes módszerrel. Egész Kína szavaz majd. Szerinted? Mi lesz az eredmény? ;]

'65-ben születtem...

(#67006) t72killer

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

"hétre nőtt a gyermekmolesztálások miatt lemondott egyházi vezetők száma" - Chilében. Kérdés, hogy a piramis alsóbb elemei, a hittanoktató kispapokkal bezárva vajon mennyire sárosak, ha a főnökség ezt csinálja?

#67005:LoL...

[ Szerkesztve ]

(#67007) Ringman válasza t72killer (#67006) üzenetére

Ringman
(PH! addikt)

gondolom az m1-en is volt hír róla, és erdő péter is el fogja ítélni a történteket!

multifunkciós agárstadion épül

(#67008) salesman válasza wesder (#66986) üzenetére

salesman
(senior tag)

A nap hülyéje II.

(#67009) san01 válasza salesman (#67008) üzenetére

san01
(PH! addikt)

Pont most akartam linkelni. :D [link]

HTC U11

(#67010) salesman válasza san01 (#67009) üzenetére

salesman
(senior tag)

Ez a Halász egy nagyon gyenge eresztés... Szánalmas avval a riadt gyíkarcával...

(#67011) san01 válasza salesman (#67010) üzenetére

san01
(PH! addikt)

1 bites ember. Leírják neki, hogy mit kell felolvasni, ha meg jön egy váratlan helyzet, akkor pedig Soros+migráns. De a fidesznek ilyen együgyű emberek kellenek.

HTC U11

(#67012) syberia

syberia
(PH! addikt)

Sosem kedveltem a Herényit mint politikust, de az elfideszizált szabadfogás legértelmesebb szereplőjének tartom. Bár nincs nehéz dolga, a többség csak faék egyszerű propagandát nyom, amit a gazdi bemagoltatott velük.

"A hazug embert hamarabb utólérik, mint a sánta robotot."

(#67013) Ringman

Ringman
(PH! addikt)

orbán oktatás-szétverése nem áll le:
Megdöbbenéssel értesültünk arról, hogy az ELTE BTK Történeti Intézete 2018. szeptember 13-i tanácsülésén határozatot fogadott el arról, hogy takarékossági kényszerhelyzetre hivatkozva, más szervezeti átalakítások között, beolvasztással megszünteti az ország egyetlen Gazdaság- és Társadalomtörténeti Tanszékét. Egy Intézet szervezeti struktúrája természetesen egyetemi belügy, ám aligha mi fogjuk az autonómiát csorbítani, ha nem megyünk el szó nélkül sem az átszervezés iránya, sem a végrehajtás módja mellett.

[link]

foglalkoztak volna focival!

(#67014) wesder válasza salesman (#67008) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Elfogadom a vàlaszàt, lehet hogy még igaza is van, de mi köze van a kisfilmhez? Kb semmi, de gondolom ez nem probléma.

[ Szerkesztve ]

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#67015) MMIX

MMIX
(PH! addikt)

"Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének" :)

310 millió forintot ad az Orbán-kormány a libanoni Antióchiai Szír Maronita Katolikus Egyháznak 168ora.hu
--------------

Török Gábor: Macron számára Orbán egy vudubábu
hvg.hu

Török Gábor: Orbán Viktor Emmanuel Macron Gyurcsány Ference
24.hu

Török Gábor: Ezek az új fiúk egy pillanat alatt Orbán hátába döfik majd a kést, ha az az érdekük
magyarnarancs.hu

Török Gábor: Macronnak Orbán egy vudubábu, érdemes újra és újra legyőzni
népszava.hu

Török Gábor: Kádárral és Horthyval szemben is nagyobb ellenerő volt a rendszerben
Index.hu 2018. 09.16.

[ Szerkesztve ]

(#67016) cyberkind

cyberkind
(PH! nagyúr)

Mint párzó sünök - mondta Juncker a brit tárgyalásokról

Maybe néni nem érzi, hogy vészesen rohannak nyitott szájjal a kolbi erdőbe, de azért nekik áll feljebb ha már kiszoptatták magukat egy "ügyes" szavazatszerző tervvel. Csak egyszer értsem meg ezt az egészet ami a szavazás után történik.

[ Szerkesztve ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" Batman FOREVER! Thonet & Vander Hoch bluetooth-os hangfalpár távirányítóval eladó!

(#67017) pitepeti71 válasza cyberkind (#67016) üzenetére

pitepeti71
(PH! addikt)

Nekem egyre inkább az az érzésem, hogy kivárnak a jövő évi új parlamenterekig. Nem tudom, nem biztos, hogy egyáltalán ez lehetséges.
De ennél mára fontosabb, hogy MO. marad e az EU-ban, mert akkor nem csak az UK-ból kell húzni, hanem gyakorlatilag mindenhonnan. És nem lesz ilyen tili-toli Brexit, hogy egyiknek sincs ínyére a válás, mert a Hunxitet Orbán ugyanúgy akarja, mint a többiek kintről. Ezt gyakorlatilag csak a gazdasági lobbi tudná visszafogni, akik MO-n befektettek.
De ha ez megtörténik, akkor nagyon csúnya világ lesz.

"A moderációs elvek soha nem objektívek, mindig óriási teret adnak a moderátoroknak, a moderátorok pedig mindig saját szubjektív elfogultságuk szerint, részrehajlóan moderálnak."

(#67018) Ringman válasza cyberkind (#67016) üzenetére

Ringman
(PH! addikt)

Leegyszerűsítve az a vita lényege, hogy a brit kormány szeretné, hogy továbbra se kelljen vámot fizetni az áruk után az EU és az Egyesült Királyság között, de a munkaerő szabad áramlása és a szolgáltatások határok feletti működése már ne vonatkozzon rájuk.

vágyálmok vannak azért úgy látom.

(#67019) Ringman

Ringman
(PH! addikt)

ráhelnek lett két vendéglátóhelye a várban: [link]

(#67020) t72killer válasza Ringman (#67018) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Ezzel nem mellesleg egy rakás külföldön dolgozó britet is megszivatnának...

(#67021) Ringman válasza t72killer (#67020) üzenetére

Ringman
(PH! addikt)

kicsit el vannak tévedve az erőviszonyok tekintetében a britek.

(#67022) t72killer válasza Ringman (#67021) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Meg egymás után lövik lábon saját magukat... Erőviszonyok tekintetében azért annyira nem 1értelmű a kép,főleg a német atomexittel - de persze nem volt annyi eszük, hogy bevárják, h egy gyengébb EU-ból lépjenek ki.

(#67023) Giovan! válasza Ringman (#67021) üzenetére

Giovan!
(senior tag)

Ez van ha egyesek túl komolyan veszik a Rule Britannia szövegét :D

A katasztrófa tulajdonképpen tárgyiasult veszély.

(#67024) Giovan!

Giovan!
(senior tag)

Kínában befejeződött az invesztitúraharc.

(#67025) salesman

salesman
(senior tag)

Tanmese a palancsintáról és a töltelékéről

(#67026) Raysen623 válasza pitepeti71 (#67017) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

Én azt is el tudom képzelni, hogy a németek nyomnak egy BMW stoppot Debrecennél és így fognak nyomást gyakorolni a kormányra. Persze arra is lesz akkor egy külön plakát kampány a mi pénzünkből. Ezeknek semmi sem drága. A németeknek egyébként ilyenkor el kellene dönteniük mit is akarnak. Az igazán előnyös gazdasági hátteret egy olyan országban ami nem képvisel számottevő piaci értéket (ha tetszik, ha nem ez így van), vagy egy ténylegesen erős Európai Unió, ami erősen hajaz az USA berendezkedésére?!

(#67018) Ringman : nekem már egy ideje tele van a csizmám a britekkel. Maradjanak csak a szigetükön és akkor legalább kuss lesz. Egyoldalú előnyök nincsenek és nem is lesznek. Majd idővel szépen újra beléphetnek ha eleget pitiztek. Pofátlanságnak is van határa. UK nagy volt és erős...egyszer... régen. Túl kellene már lépni ezen meg az idióta britt kivagyiságon is.

(#67027) wesder válasza Raysen623 (#67026) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Szerintem sem lenne rossz egy United States of Europe.

(#67028) Giovan! válasza wesder (#67027) üzenetére

Giovan!
(senior tag)

+1 a USE-nak :K

(#67029) wesder válasza Giovan! (#67028) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Angol lehetne a hivatalos nyelv + minden tagorszàg megtarthatnà anyanyelvét. Bàr nem tudom ez mennyire működne.

(#67030) Giovan! válasza wesder (#67029) üzenetére

Giovan!
(senior tag)

Csak ezzel az a baj, hogy a nacionalisták sosem mennének bele. A migránsválság nélkül lehet, hogy már előrébb járna a folyamat, viszont most megerősödött a szélsőjobb.
Az angol hivatalos nyelv mondjuk azért is lenne jó, mert ha a britek kilépnek, nem mondhatja senki hogy egy tagországgal is kivételeznének (hiszen a britek hivatalos nyelve lenne az USE-é is) :D

(#67031) wesder válasza Giovan! (#67030) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Kapja be az összes nacionalista, én nem a nemzetekben hiszek, hanem az emberiségben. Globàlis unió kellene, de olyan sosem lesz.

(#67032) Dexar007 válasza wesder (#67031) üzenetére

Dexar007
(PH! kedvence)

Emberisegben hiszel? Te sem latogatod tul sokat a bestgore-t... :C

Give me your cum,bull!

(#67033) wesder válasza Dexar007 (#67032) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Azmiaz?:DDD

(#67034) Berreh válasza wesder (#67027) üzenetére

Berreh
(tag)

Az a baj szerintem, hogy a nehéz sorsú, de jóindulatú és tisztességes keleti ország képét sikerült az elmúlt 20 évben lerombolnunk. Nem tudom, akarja-e bármelyik ország a mi költségvetési hiányunkat fedezni, vagy hizlalni a nemzeti tőkésréteget. Tudom, hogy a közösből folyó pénz jó része visszajut a befizető államokhoz, de rövid távon a saját szavazóik is csak a hátrányát látnák a dolognak. Mondom ezt úgy, hogy felettébb kívánatosnak tartanék egy ilyen államszövetséget.

(#67035) wesder válasza Berreh (#67034) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Sanszos ha lesz is USE az majd Hungarisztàn nélkül lesz.

(#67036) Giovan! válasza wesder (#67035) üzenetére

Giovan!
(senior tag)

Igen, kb. a nyugati, az északi és a balti államok részvételével fog ez megvalósulni, szerintem pár évtizeden belül. Én igyekszem tanulni, hogy lehetőleg valamelyik jövendőbeli tagország állampolgárságát megszerezhessem. A keleti államok meg jók lesznek szovjet befolyási övezetnek, úgyis oda húz a szívük.

(#67037) Ringman válasza Giovan! (#67036) üzenetére

Ringman
(PH! addikt)

sajnos itthon is sok embernek tetszik a szolga/jobbágysors :(

(#67038) kdavid94 válasza pitepeti71 (#67017) üzenetére

kdavid94
(őstag)

"De ennél mára fontosabb, hogy MO. marad e az EU-ban... És nem lesz ilyen tili-toli Brexit, hogy egyiknek sincs ínyére a válás, mert a Hunxitet Orbán ugyanúgy akarja, mint a többiek kintről."

Ugyan már! Ez az én szememben ugyanolyan, mint amikor az erőszakoló migránsokkal riogatják a népet..

Bőven nem tartunk még ott, hogy kitegyenek minket, Orbánnak meg nincs érdekében kilépni.
Persze lázad, mert neki ez az egyik eszköze, de nem hülye ember, mindig addig megy csak el, ameddig engedik neki. A jelenlegi helyzet tökéletes neki, ennek a fenntartása a cél.

Hiába barátkozik Putyinnal, szerintem neki is érdeke, hogy egy EU tagállammal ápoljon jó viszonyt.

(#67039) Berreh válasza Giovan! (#67036) üzenetére

Berreh
(tag)

Attól tartok, talán 10 év van erre. Ha nem sikerül, 15 év múlva egy másik nemzetközösség részei lehetünk, Kínáé.

(#67040) Raysen623 válasza Dexar007 (#67032) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

Köszönjük szépen ezt a színvonaltalan hozzászólást. Tipikus beteg viselkedésmintákkal én nem tudok mit kezdeni. Aki az ilyen oldalakat részesíti előnyben az remélem hasonlóan végzi. Az lesz a jövőd, amire fókuszálsz...

(#67037) Ringman: nem azért tetszik nekik mert az annyira jó lenne, hanem mert nem tudják mihez kezdjenek a szabadsággal. Időközben ugyanis elfelejtették megtanítani a felnövő generációknak miről is szólna a jelen helyzet, ahol az ország végre nem függ más önkényétől. Ha viszont így megyünk tovább megint fog...

[ Szerkesztve ]

(#67041) Dexar007 válasza Raysen623 (#67040) üzenetére

Dexar007
(PH! kedvence)

Ugy erzem megvolt az elso beavatas. :DDD Az a baj,hogy amig egy normal hirportalon megjelenik barmilyen hir,addigra mar tobb lepcsoben cenzurazzak,igy eselyed nincs a valosagot latni. Ha ilyen oldalakat latogatsz legalabb nem fogsz olyan hulyesegeket irni,hogy ,, en hiszek az emberisegben" HA-ha-ha... :D

Give me your cum,bull!

(#67042) wesder válasza Dexar007 (#67041) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Amíg az emberek nemzetekben gondolkoznak nem fogunk soha előrébb jutni. Tudom utópia, meg bilibe lóg a kezem.

(#67043) salesman válasza wesder (#67031) üzenetére

salesman
(senior tag)

+1

(#67044) Ringman válasza kdavid94 (#67038) üzenetére

Ringman
(PH! addikt)

Orbánnak meg nincs érdekében kilépni.
persze, mert putyinnak inkább az az érdeke, hogy belülről bomlassza az eu-t

(#67045) t72killer válasza Berreh (#67039) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Igen, egyelőre USA tartja Ny-EU-ban a lelket, amerikai háttér nélkül a ruszkik némi kínai befektetői háttérrel már szét social-engineer-elték és bekebelezték volna a kontinenst nagyjából a kelet-nyugatnémet határig, ha nem tovább. Az amcsik világpolitikai helyzete viszont szép lassan gyengül, a kisebb angolszász tesók is kvázi szabad préda a kínai befolyásnak.

(#67046) Raysen623 válasza Dexar007 (#67041) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

Úgy viselkedsz mintha az emberiségnek csak és kizárólag ilyen jellemvonásai volnának. A hozzád hasonlók terjesztik azt a baromságot hogy minden fekete és fehér és nincsenek köztes átmenetek. Könnyű ilyen beteg fotók alapján ítélni mindenfajta háttérismeret nélkül. Jó részük így is baromság marad, a többivel meg úgy sem fogsz foglalkozni.

Egyébként meg ha szerinted abból állna a hiteles tájékoztatás, hogy kiraknak egy csávót, amint egy kis krokodillal haraptatja szét a pöcsét, akkor javaslom fordulj orvoshoz vagy a kiskorú gyerekeidnek is majd ilyen buzgón mutogasd milyen beteg emberbőrbe bújt állatok élnek köztünk. Persze hogy cenzúráznak és adott esetben joggal.

Ettől még valaki hihet az emberiség jó oldalában is, ahol a megértés és uram bocsáss a segítőkészség is jelen van, nem csak az elutasítás, zsigeri ostoba gyűlölet és tudatlanság.

(#67047) Dexar007 válasza Raysen623 (#67046) üzenetére

Dexar007
(PH! kedvence)

Szerintem lehetne ejfel utan egy 18+ rovat ahol ilyeneket mutogatnak.Mert gondolj bele..meg az internetezok 0.1%-a sem nezeget ilyeneket.Az atlagemberhez sajnos el sem jut..ha pedig eljut akkor napokig szornyulkodik,mikozben a kocsmaban o a fasza gyerek aki ,,elve megnyuzna barkit". Mikozben egy videotol nem tud aludni napokig. :DDD

Ebböl milyen video lenne...: [link] Ehhez kepest az isis humanus. ;]

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#67048) pitepeti71 válasza Dexar007 (#67047) üzenetére

pitepeti71
(PH! addikt)

Szimplán beteg vagy, hogy ilyenekért rajongsz. Szerintem, nézesd meg magad, és ezt komolyan mondom.
Az emberben, nem véletlenül vannak ezek a fékek, hogy még a látvány is önmagában elborzasztja, nem hogy keresné az ilyen tartalmakat.
Jó hogy nem akarsz egy külön topikot az ilyeneknek. :(((

(#67049) wesder válasza pitepeti71 (#67048) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Ne adj neki ötleteket:DDD

(#67050) Dexar007 válasza pitepeti71 (#67048) üzenetére

Dexar007
(PH! kedvence)

Sokkal kevesebb haboru lenne ha tobben neznenek ilyeneket. :K Gyakran akkor dobbenek ra a katonak is,hogy mibe csoppentek bele mikor mar keso...valahol olvastam egy statisztikat is,hogy a lovesek haromnegyede direkt nem az ellensegre iranyul,mivel nem akarnak gyilkosok lenni. :)

pitepeti71 Ez nem massag.Ezt felvilagosodasnak hivjak. Nekem is neha elmegy a kedvem egy ket videotol.De aztan megedzodik az ember.Mit gondolsz, a tuzoltok becsukott szemmel dolgoznak?

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#67051) pitepeti71 válasza wesder (#67049) üzenetére

pitepeti71
(PH! addikt)

Önmagában, nem is az borzaszt el, hogy ilyenek vannak. Ezt tudtam eddig is. A Dél-Afrikai függetlenségi polgárháború, Mandela idején, is szolgált hasonlókkal.
Autógumit tettek az ember nyakába, és meggyújtották ...
De engem ez olyan szinten sokkol, hogy nem keresem ezeket a fotókat, videókat.
Tisztelem a másságot, de ez szimpla orvosi eset. Azonnali beavatkozást igényel.

#647050 Na jó, nekem erre nincs szükségem :((( Felkerültél te is a barátlistámra. Remélem, nem vagytok sokan, az elmebeteg ideológiáitokkal.

[ Szerkesztve ]

(#67052) kdavid94 válasza pitepeti71 (#67051) üzenetére

kdavid94
(őstag)

Túlreagálod megint.

(#67053) pitepeti71 válasza kdavid94 (#67052) üzenetére

pitepeti71
(PH! addikt)

Sosem reagálom túl

(#67054) Giovan! válasza pitepeti71 (#67053) üzenetére

Giovan!
(senior tag)

Bocsi, de ezt nem bírtam kihagyni :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Politika
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.