Hirdetés

2019. február 17., vasárnap

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Politika

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-11-16 04:58:22

PROHARDVER!

Normális hangnemet, higgadtságot, kulturált beszédet várunk el egymás és (nagy levegő) még azok iránt is. Ha nem megy normálisan, higgadtan, kulturáltan, akkor inkább ne írj be, köszi! Hírspam oldalt linkelni tilos!
Bővebben...

Összefoglaló kinyitása ▼

(#76701) t72killer válasza flatline#2 (#76699) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Nagymértékben diverzifikálódott az ország, Bács-Kiskun megyében, a szülőktől örökölt házban lakva totál mást jelent az a 250ezer, még akkor is, ha a Bpesti alternatívánál nem számol az ember albival/hitellel! Kiskunalsórettenetesen ugyanis lehet negyedannyiért megcsinálja neked a munkát a szobafestő, asztalos, stb, mint Pestdefelvitteazistenadógát x+1-edik kerületben, az asszony frizuráját se 8ezerér tupírozza emeletesre a dizájnerfodrász, hanem feléért megcsinálja a Jucika a szomszéd utcában.

Ami közelebbi tapasztalat: a fogorvosoknál se ugyanazzal az árlistával találkozik az ember az Alföldön, mint pl Sopronban...

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#76702) Ringman

Ringman
(PH! addikt)

itt a NERdonalds:
Üzletrész-adásvételi szerződést írt alá Scheer Sándor vállalkozóval a McDonald's Corporation, a megállapodás értelmében a McDonald's a magyarországi vállalatban meglévő tulajdoni érdekeltségét teljes körűen Scheer Sándorra ruházza át, aki Developmental Licensee (DL) partnerként fejleszti és üzemelteti a piacon működő McDonald's éttermeket - közölte a társaság pénteken az MTI-vel.

multifunkciós agárstadion épül

(#76703) đe$|re

đe$|re
(fanatikus tag)

Gellért 88 után, Megaggya 88 is röpült. :C

(#76704) Raysen623 válasza Ringman (#76702) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

Beelőztél...McDonalds ezzel kifújt.

(#76705) this is life válasza Raysen623 (#76704) üzenetére

this is life
(PH! kedvence)

Rosszul latod ezutan a McDonaldsban is beindul a rezsicsokkentes :DDD kettot fizet egyet vihet akcioval nyitnak majd ,meg a kasszas Erzsivel ;]

"lassan a telefon felveszi a dinnye fogalmát..."

(#76706) Gombinyó válasza this is life (#76705) üzenetére

Gombinyó
(őstag)

Három gyerekeseknek kedvezményes hitelre adják majd a sajtburgert. :R

(#76707) this is life válasza Gombinyó (#76706) üzenetére

this is life
(PH! kedvence)

Kedvezmeny csak a 4 gyerekeseknek ,es csak azoknak akik 2019 juliusa utan szulettek , nekik lesz ingyen hamburger 2 eves korukig ;]

"lassan a telefon felveszi a dinnye fogalmát..."

(#76708) t72killer válasza this is life (#76707) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Aztán úgy fognak kinézni, mint Erzsi a négyzeten :Y

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#76709) Giovan! válasza Ringman (#76702) üzenetére

Giovan!
(senior tag)

Majd létrehozzák a Közép-Európai Gyorséttermi Alapítványt, ahova Scheer ingyen bedobja majd a mekiket, hogy aztán mindet bezárassák, és lacikonyhákat nyissanak a helyükön. Az alapítvány főkurátorságát természetesen az összes élő ember közül a legalkalmasabbra, Német Szilárdra bízzák majd :K

A katasztrófa tulajdonképpen tárgyiasult veszély.

(#76710) flatline#2 válasza Giovan! (#76709) üzenetére

flatline#2
(tag)

Ugye a rengeteg licensz miatt annyira nem tudnak belenyúlni, úgyhogy nem marad más mint átnevezik: McLőrincre és jöhet Viktor King menü, McRogán szendvics 100% glutén, migráns és Sorosmentes.

[ Szerkesztve ]

(#76711) Ringman

Ringman
(PH! addikt)

pártállami reflexek

Az okmányirodákban és a kormányablakokban tájékoztató anyagok kizárólag a falra szerelt digitális kijelzőkön jeleníthetők meg. Azonban a kijelzőkre kerülő hirdetményeket minden esetben előzetesen jóvá kell hagyatni a közszolgálatért felelős államtitkárral.

szerk:
felebaráti szeretet
Ha a jelenlegi tendenciákat nem fékezzük meg, a kereszténység bázisát 2050-re már nem Európa, hanem az afrikai területek fogják képezni, s ez a folyamat a gondolkodásunkat, a világunkat, a kultúránkat és az identitásunkat is teljes mértékben átrendezi. Ezért nagyon fontos az a misszió, amelyet a magyar kormány magára vállalt - jelentette ki a 888.hu-nak adott interjújában Juhász Hajnalka miniszteri biztos, a KDNP politikusa.

[ Szerkesztve ]

(#76712) LaciCRM válasza Ringman (#76711) üzenetére

LaciCRM
(PH! kedvence)

ez a hír ma mindent kiolt 75 éves furiember megpattintott egy malacot háturul

A madár az ász.

(#76713) Ringman

Ringman
(PH! addikt)

újabb részletek a ne húzd ki programból: [link]
többek között:
A hitelt házaspárok vehetik fel, a házaspár nő tagjának 18–40 év közöttinek kell lennie legalább 3 év munkaviszonnyal. A férfi lehet elvált is, de a nőnek az első házassága kell legyen.

micsoda felemás keresztény etika

Válás esetén a fennmaradó tőkerészt kamatostul kell törleszteni a feleknek megosztva. Tehát ha született egy gyerek, akkor az addigi támogatást nem kell visszamenőleg kifizetni, csak a fennmaradó összeget kamatostul.

ebből vsz sok elbaszott házasság lesz, mert nem szabad elválni, mer ugrik az ingyenhitel.

(#76714) Popes válasza Ringman (#76713) üzenetére

Popes
(őstag)

"ebből vsz sok elbaszott házasság lesz, mert nem szabad elválni, mer ugrik az ingyenhitel."

Lesz egy pár "vak komondor" a családban, de ez biztos "belefér".

Deus ex machina

(#76715) csicso82 válasza Ringman (#76713) üzenetére

csicso82
(PH! kedvence)

Jah ezt abban az országban ahol a házasságok fele válással végződik. Vicces de ezt tapasztaltam is kb. voltam az elmúlt 20 évben vagy 15 esküvőn és ebből tuti a fele már válással ért véget.

(#76716) Ringman válasza csicso82 (#76715) üzenetére

Ringman
(PH! addikt)

De a 19. században nem így volt! Ugye ezt sírják vissza. Meg milyen dolog nem tűrni a rossz házasságot, az is biztos az asszony hibája.

(#76717) faragojof válasza csicso82 (#76715) üzenetére

faragojof
(fanatikus tag)

Információim szerint a felsőbb társadalmi rétegben sok mindent el kell tűrniük egymástól a feleknek, de a családi etikett a válást nem tűri.
Egymás mellett élés, nem pedig egymással. Gyerek nem számít.

"Formicate Under Command of the King,,

(#76718) Ringman válasza faragojof (#76717) üzenetére

Ringman
(PH! addikt)

Magyarország jelenlegi felsőbb rétege és az etikett? Ne vicceljünk már!

(#76719) philoxenia válasza csicso82 (#76715) üzenetére

philoxenia
(MODERÁTOR)

Bírósággal tiltanálak el az esküvőktől.... ;]
Nekem olyan tízből egy az arány..... :U

'65-ben születtem... Így velem csak megtörtént, Te viszont olvastál róla.... ;) Tanulom a toleranciát....

(#76720) aprokaroka87

aprokaroka87
(PH! kedvence)

furcsa lenne, ha

Csak nekem van egy olyan halóvány sejtésem hogy a Fidesz/Kdnp a következő választásokra ki akarja véreztetni az összes ellenzéki pártot?

Mondjuk eleve azt sem értem hogy az eggyik résztvevő hogyan hozhat úgy döntést hogy ő is részt vesz a versenyen.

(#76721) san01

san01
(PH! addikt)

„No Fidesz, I am the people!” – rohanta le a Vadhajtások az Európai Bizottság alelnökét

Ú, baszki, erre tényleg nincsenek szavak.

HTC U11 | Origin: Captain_Adamica

(#76722) salesman válasza san01 (#76721) üzenetére

salesman
(senior tag)

Mind bolond, amelyik nem normális... :K

(#76720) aprokaroka87
Szerintem a Jobbik az elsődleges cél, mert öket lehet legkönnyebben átterelni a fidesz, illetve a mihazánk szavazótáborába, ezzel gyengítve a az ellezéket.
Závecz pártprfencia 32 vs 31

[ Szerkesztve ]

AKAI GX-67 eladó!

(#76723) csicso82 válasza philoxenia (#76719) üzenetére

csicso82
(PH! kedvence)

:C

Elsőre nem esett le miért írtad! :DDD Nem vagyok jó ómen.

Még olyan esküvőn is voltam, ahol az egy évvel korábban összeházasodott majd elvált pár is jelent volt. (az övéken is voltam)

A statisztika nekem ad igazat kb. 50%-a válással végződik, és ezért is írtam, hogy a saját tapasztalatom ezzel egybe vág.

A 10-ből egy mennyi idő alatt és döntően mikor jártál esküvőkre mert és kb. 98-2018 közötti időre értettem, neked mikorra tehetőek ezek az esküvői tapasztalatok?

Plusz ezen kívül is rengeteg elvált embert ismerek.

[ Szerkesztve ]

(#76724) Kékes525

Kékes525
(PH! félisten)

Bebizonyosodott, hogy Palkovicsnak igaza van az akadémia átalakításában: Vannak olyan akadémikusok, akik munka nélkül, azaz publikációk nélkül is kapnak hatalmas fizetéseket: Palkovics éveken át vett fel havi 800 ezres fizetést az MTA-tól, de közben nem publikált semmit

"A Magyar Narancs írta meg, hogy az MTA kutatóhálózatát éppen felszámolni akaró Palkovics László miniszter éveken át vett fel fizetést az MTA egyik kutatóintézetétől, miközben nem publikált."

[ Szerkesztve ]

A topik műfaja nem teszi lehetővé az alapos, részletes, mindenre kiterjedő és egyértelmű hozzászólásokat, így hozzászólásom tartalmazhat félreérthető részeket is.

(#76725) Raysen623 válasza san01 (#76721) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

Első olvasatra én csak röhögtem kínomban...pedig sajnos ezen már sírni kell. Még mindig lefelé megyünk és nem látom az alját. A sötétség ezeket az embereket nem zavarja, csak le ne rántsanak. :Y

(#76726) csicso82 válasza Kékes525 (#76724) üzenetére

csicso82
(PH! kedvence)

Nem értem, akkor hogy is van ez? Nemrég ment a sírás, hogy az akadémián alamizsnát kapnak a kutatók nem lehet megélni stb. AKKOR EBBŐL MI AZ IGAZ?

(#76716) Ringman

Amúgy azok a házasulók akik a 19. században éltek egy fikarcnyival sem voltak jobbak a mostaniaknál csak a KÖRÜLMÉNYEK voltak teljesen mások, párat kiemelnék:
- házasság előtti szex kvázi bűn volt ezért is volt az, hogy már 18 évesen összeházasodtak mert bizsergett ott alul mindkettőnek és tudták máshogy nem lehet hozzájutni az ilyen élvezetekhez.
- a szülőktől való elköltözéssel is együtt járt ez
- kevesebb volt a kísértés is most kb. MINDENT - is - szabad a túlzott lehetőségek is káros hatással vannak egy párkapcsolatra : mindig lesz fiatalabb, szebb, jóképűbb stb. másik
- nem is volt meg a válás lehetősége, a polgári házasság a 20. század elejére tehető

[ Szerkesztve ]

(#76727) Kékes525 válasza csicso82 (#76726) üzenetére

Kékes525
(PH! félisten)

Tudom költői a kérdésed, de azért válaszolok. Vannak egyenlők és egyenlőbbek. Ha kormánypárti vagy akkor az, az előléptetésedben és fizetéseden is meglátszik.

[ Szerkesztve ]

A topik műfaja nem teszi lehetővé az alapos, részletes, mindenre kiterjedő és egyértelmű hozzászólásokat, így hozzászólásom tartalmazhat félreérthető részeket is.

(#76728) faragojof válasza Ringman (#76718) üzenetére

faragojof
(fanatikus tag)

Bizony!
Pont olyan kifacsart szókapcsolat, mint a "liberális" mint szitokszó, vagy a "liberális terror".

Etikett...
Camorra, Cosa Nostra: elvághatod a torkát bárkinek, aki utadba áll. Csak vasárnap gyónnod kell, meg dobni a perselybe.
NER: könyékig turkálhatsz a közpénzben, de támogatnod kell az egyházat.
Magyar felsőbb osztály: Azzal csalod a párod akivel akarod, de a házasság szent.

Képmutatás LvL99

(#76729) csicso82 válasza Kékes525 (#76727) üzenetére

csicso82
(PH! kedvence)

De az MTA-n a fizetések - gondolom én - mivel kvázi állami alkalmazottak, egy táblázatban le van vezetve a fizetési osztály, fokozat stb. tehát nem az MTA vezetője mondja azt, hogy te jó vagy többet kapsz.

(#76730) Kékes525 válasza csicso82 (#76729) üzenetére

Kékes525
(PH! félisten)

Magyarországon vagyunk, itt nem számítanak a törvények. Ki lehet ezeket a törvényeket játszani, másrészt látjuk, hogy a Kormány a saját törvényeit sem tartja be. Lásd épp most az Akadémia kapcsán. A törvény kötelezi a kormányt hogy fizesse ki az Akadémia működéséhez szükséges pénzeket, mégsem fizeti.

[ Szerkesztve ]

(#76731) syberia válasza san01 (#76721) üzenetére

syberia
(PH! kedvence)

Szánalmas...hogy a Fidesznek csak szellemi fogyatékos provokátorra telik, a napnál is világosabb hogy ők üzemeltetik ezt a biorobotot.

"A hazug embert hamarabb utólérik, mint a sánta robotot."

(#76732) csicso82 válasza san01 (#76721) üzenetére

csicso82
(PH! kedvence)

"- Berágtál csikánó?
- Ne beszélj Spanyolul!
- Miért?
- Mert nem tudsz."

(#76733) syberia válasza csicso82 (#76732) üzenetére

syberia
(PH! kedvence)

Tarantino? :D

"A hazug embert hamarabb utólérik, mint a sánta robotot."

(#76734) csicso82 válasza syberia (#76733) üzenetére

csicso82
(PH! kedvence)

Üvegtigris: Youtube

[ Szerkesztve ]

(#76735) faragojof válasza syberia (#76733) üzenetére

faragojof
(fanatikus tag)

Ha Tarantino rendezte volna, nem sört innának hanem véééért!! ;] :DDD

(#76736) san01 válasza syberia (#76731) üzenetére

san01
(PH! addikt)

Szerintem ez az agyatlan fociultra még tényleg el is hiszi az egész Soros maszlagot. Amikor rágondolok, hogy az ilyeneknek is pontosan 1 szavazati joguk van, akkor egy könnycsepp legördül arcocskámon.

(#76737) Raysen623

Raysen623
(PH! addikt)

Helyzetértékelés és jövendőmondás Zsiday módra.

(#76738) faragojof válasza san01 (#76721) üzenetére

faragojof
(fanatikus tag)

:Y :(

A "Kolozsvári Szalonnán" leírják mit gondolok...

(#76739) Motion_Blur

Motion_Blur
(PH! félisten)

[link]

Nem tudom mi a nagyobb baj, ha ezek zsák krumpliért megvett bérkommentelők, vagy átlag fidesz szavazók.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#76740) csicso82 válasza Motion_Blur (#76739) üzenetére

csicso82
(PH! kedvence)

Ezt - is - csak a jéghegy csúcsának tartom. Egyszerűen túl sok a gond, túlságosan sok....

(#76741) san01 válasza faragojof (#76738) üzenetére

san01
(PH! addikt)

Az jutott eszembe, amikor a South Parkban James Cameron lemerül az óceán fenekére, hogy megkeresse a lécet.

(#76742) Giovan! válasza Motion_Blur (#76739) üzenetére

Giovan!
(senior tag)

Én egész sokáig azt hittem, hogy ennyire kretén emberek nincsenek, az ilyenek fizetett trollok kell legyenek. De Bede Timmermansos akciója után már semmiben sem vagyok biztos...

A katasztrófa tulajdonképpen tárgyiasult veszély.

(#76743) Ringman

Ringman
(PH! addikt)

innen

(#76744) Ringman

Ringman
(PH! addikt)

retard alert

A magyar kormány nemet mond arra a nemzetközi munkaerő- és emberkereskedelemre, amely az Afrikában született gyermekekkel akarja pótolni az európai gyermekhiányt – mondta a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára szombaton Budapesten, a Protestáns Fórum rendezvényén.

(#76745) Jim74 válasza Motion_Blur (#76739) üzenetére

Jim74
(PH! nagyúr)

Szerintem, sajnos átlag fidess szavazók... :(((

(#76746) Imilenni válasza san01 (#76721) üzenetére

Imilenni
(őstag)

Szerintem ez sem sokáig marad kint! :Y :C

Ideje élni, vagy halni hagyni!

(#76747) tuki2200 válasza san01 (#76736) üzenetére

tuki2200
(senior tag)

Egyébkén furcsa, hogy a futball "huligánok" az én városomban is 1től 1ig fideszesek, járnak aláírás gyűjteni, szórólapozni, választásokkor kampányolni meg facen és instán is tolják a propagandát, pedig mi stadiont sem kaptunk, sőt mondvacsinált indokkal kib*sztak a csapatot az NB1-ből és sorozatosan szivatja a kormánypárti vállalkozó által tulajdonolt klub a szurkolokat..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Politika
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.