Hirdetés

2018. december 11., kedd

(#13101) Samott válasza -NoVa- (#13099) üzenetére

Samott
(senior tag)

Kinyirtam mindenkit (akit "valasztasz", azt is le lehet loni a vegen). Neztem alternativ befejezesket, ha ujra eloveszem akkor futni hagyom Pagan Min-t, o volt az egyetlen jo arc a kornyeken. :) Lehetne egy olyan tortenet szal hogy az oldalan harcol a karakter a Golden Path ellen.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#13102) npera válasza -NoVa- (#13092) üzenetére

npera
(újonc)

Már nincsen ennyi hajam, de jövő év elején fogok barkácsolni a házon. Majd pörgetem én is szépen :C

(#13103) FőDudu válasza npera (#13102) üzenetére

FőDudu
(fanatikus tag)

Akkor majd lobalod a tokodet...

FőDudu

(#13104) eattila válasza npera (#13102) üzenetére

eattila
(újonc)

Bérelj :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#13105) Gabibácsi válasza FőDudu (#13103) üzenetére

Gabibácsi
(újonc)

afrikai?

(#13106) npera válasza Gabibácsi (#13105) üzenetére

npera
(újonc)

A híd őre: – Mennyi egy töketlen fecske maximális repülési sebessége?
Arthur: – Attól függ. Afrikai, vagy európai fecskéé?
A híd őre: – Azt, azt nem tudom. (A híd őre a szurdokba repül.)
Lovag: – Honnan tudsz ennyit a töketlen fecskékről?
Arthur: – Egy királynak értenie kell mindenhez.

Forrás....

(#13107) Gabibácsi válasza npera (#13106) üzenetére

Gabibácsi
(újonc)

a kultúra, ugye

(#13108) blueboi69 válasza npera (#13102) üzenetére

blueboi69
(újonc)

Mondjuk én ezt a hajpörgetést nem értem mire jó, 10sec alatt elszédül azt beleesik arccal az ütvefúróba

(#13109) FőDudu válasza blueboi69 (#13108) üzenetére

FőDudu
(fanatikus tag)

Mondjuk mert metalos hulyegyerek? :)

FőDudu

(#13110) FőDudu válasza Gabibácsi (#13105) üzenetére

FőDudu
(fanatikus tag)

(#13111) Jahno válasza blueboi69 (#13108) üzenetére

Jahno
(újonc)

Igyál egy kávét és próbáld meg még egyszer.

(#13112) BobaHWSW válasza -NoVa- (#13094) üzenetére

BobaHWSW
(újonc)

Kattintas nelkul kerdezem, hogy outer worlds?

Lattam mar a trailert parszor. Igencsam varos kulonosen azert, mert az uj falloutok kozul obsidian csinalta a legjobbat (new vegas) nomeg pillars of eternity es tyranny... Hajra hajra, rendkivul varos!

(#13113) BobaHWSW válasza -NoVa- (#13096) üzenetére

BobaHWSW
(újonc)

Ah.. most latom, hogy Te is irtad a lenyeget. Idorendben megyek lefele a valaszolassal :)

Yep. Obsidian for the win.

(#13114) BobaHWSW

BobaHWSW
(újonc)

Elvben utolso Alita trailer. [link]

Hat... Ici picit meg kattintgatok rajta.

(#13115) eattila válasza BobaHWSW (#13114) üzenetére

eattila
(újonc)

Igen várós :D

(#13116) Phülöp válasza BobaHWSW (#13114) üzenetére

Phülöp
(őstag)

RPO-t jól kattintgattad
Bár amikor megjelent a főszereplő avatarja, sírtam kicsit
Fél perccel később az államat kerestem a padlón
Jó volt, köszi.

Egy alkoholista nyakpárna kalandjai amarra, meg túl: www.phulop.wordpress.com BBM channel: C00490982 Twitter: @phulopblog

(#13117) Grillo válasza BobaHWSW (#13114) üzenetére

Grillo
(senior tag)

Fasza lesz.

Nem szoktam a fordítással foglalkozni, de szerintem tök jól hangzik, hogy CSATAANGYAL.

(#13118) BobaHWSW válasza Phülöp (#13116) üzenetére

BobaHWSW
(újonc)

RPOn sajnos nem dolgoztam:( kar erte. Anno ILMben voltam de a Londoni reszleg csinalta. Ha jol sejtem akkor en anno Valerian and the city of thousand planet-en voltam. Amit mai napig nem neztem meg es nemtom, hogy kene e.

(#13119) Phülöp válasza BobaHWSW (#13118) üzenetére

Phülöp
(őstag)

Mint film, nem egy nagy élmény.
Egynek jó, CGI nagyon rendben van, oszt ennyi.

[ Szerkesztve ]

Egy alkoholista nyakpárna kalandjai amarra, meg túl: www.phulop.wordpress.com BBM channel: C00490982 Twitter: @phulopblog

(#13120) BobaHWSW válasza eattila (#13115) üzenetére

BobaHWSW
(újonc)

Remeljuk jo lesz.

(#13121) BobaHWSW válasza Grillo (#13117) üzenetére

BobaHWSW
(újonc)

CsatAngyal.

(#13122) BobaHWSW válasza Phülöp (#13119) üzenetére

BobaHWSW
(újonc)

Hat... Az is eleg.:)

En az elejen dolgoztam a sivatagos reszen a katonakkal meg a varazslatos varossal vagy bazarral meg amikor a dinoszaurusz kutya uldozi oket es felmaszik az urhajora.

(#13123) npera válasza blueboi69 (#13108) üzenetére

npera
(újonc)

Szerintem egy paródia a metálos fejrázásra.

(#13124) npera válasza Gabibácsi (#13107) üzenetére

npera
(újonc)

Az b+ :C :Y :C

(#13125) eattila válasza BobaHWSW (#13118) üzenetére

eattila
(újonc)

Irrelevans, de en 50x lattam kb. Nekem bejon. Na jo nem 50, mert az utobbi idoben elalszom fel ora utan kb :F

(#13126) eattila válasza BobaHWSW (#13122) üzenetére

eattila
(újonc)

Dinokutya gazdija elegge ujrahasznositott ebredo ero karakternek tunik amugy :D

(#13127) Sipi-

Sipi-
(tag)

Ma esti céges vacsi termése, hogy találkoztam blueboi-al meg megtudtam, hogy a 2-2,5éve kollégám Goodman.

[ Szerkesztve ]

(#13128) zetor2000 válasza Jahno (#13078) üzenetére

zetor2000
(fanatikus tag)

Galaxy Universal Remote a megoldás.
Majdnem mindent irányít, és a kiválasztott távirányítókból egyedi távirányítót készíthetsz. Playstore-ban cca egy ezres, akkor amit nem ismer, addig nyeszteti a készítő, ameddig jó nem lesz, vagy visszakapod az ezrest. Nekem ezt írta a support. Próbaverzió / ingyenes nincs, de google dobott ki eleget anno.

Angolórákat adok-veszek...

(#13129) BobaHWSW válasza eattila (#13126) üzenetére

BobaHWSW
(újonc)

Amig nemondtad nekem le se esett... Sztem a valerian karakterek a regebbiek. Ugye a kepregeny marha regi.

(#13130) Gabibácsi válasza BobaHWSW (#13118) üzenetére

Gabibácsi
(újonc)

Nekem nagyon bejött, nem vette magát komolyan

(#13131) Gabibácsi válasza zetor2000 (#13128) üzenetére

Gabibácsi
(újonc)

Nekem van app a tv-hez, de maradok a távirányítónál

(#13132) Jahno válasza zetor2000 (#13128) üzenetére

Jahno
(újonc)

Nekem nem kell, van a TVhez rendes távirányító,10 évig bírja elemmel, nem frissít, nincs képernyőzár, ujjlenyomat, feloldás, Googlée fiók, csiribiri, csak megmarkolom és egyből működik. Gondoltam ha ennyit emlegetitek akkor kipróbáltam és csak úgy mellékesen dobtam be a képernyőmentést, mert fura.

(#13133) zetor2000

zetor2000
(fanatikus tag)

Amit nem ismer(t) az a Harman/kardon AVR235 végfokom, de lehet, az infrája szar alapból. Használtan vettem, táv nélkül, de ~2 méterre van minden irányból is tőlem, ha idehaza vagyok. A többi készüléket valamennyire irányította.
(Daikin klímát, LG klímát, Samsung TVket általában elsőre, Epson / Acer / BenQ / Panasonic projektort eddig megoldotta, Cisco TV (Telekomos, nem felvevős, 8éves) beltérit is simán kezeli)
De nekem pl. ilyen a Xiaomi saját felülete:

(#13134) Jahno válasza Sipi- (#13127) üzenetére

Jahno
(újonc)

Én meg találkoztam Az Ismeretlen akcióhőssel és kérdezte, hogy én Qualy-e? Mondom nem, miért? "mindegy is, de az mekkora egy hóhányó banda". Ok, akkor ezek szerint csak félig változott a terv, míg nem voltam :-D Előbb-utóbb sokan ott kötnek ki.

(#13135) Jahno válasza zetor2000 (#13133) üzenetére

Jahno
(újonc)

Ja, aztán ha üvölt a rekálm akkor távrinya itt van mellettem,lefelé nyíl, kész. Telefont kinyitom (ha itt lenne mellettem), bekacsolom, képernyő felhúz, minta rajzol, alap képernyőre lép, app indít, nyom gomb, telefon kikapcsol, tok visszahajt. Nyilván jó :-D Főleg ha töltőn lóg és oda kell mászni, meg kábellel integetni a TV felé, had szakadjon.

(#13136) zetor2000 válasza Jahno (#13132) üzenetére

zetor2000
(fanatikus tag)

A Galaxy akkor jön jól,, ha nálad a telefon, csak nincs meg az eredeti táv. Nekem pl. szállodába lemaradt a szobai klíma, másikban a TV, nem mintha néztem volna, de. A telefon megoldotta. A másik, meg, amikor megvolt a táv, csak az elem szétmarta az elemtartó rugókat, és lengyelül nem akartam elmesélni a recepciósnak, hogy mi a bajom. Ahhoz lengyelre kell inni magam, de akkor már nem érdekel a távirányító.
Nameg idehaza, amikor van 4 cucc, ami távvezérelhető, de persze egy vezérlő sincs kéznél... Azt akkor nem kell gombokat keresni, csak nyomkodni a telefont.
A Xiaomi meg alapból rajta van a telefonon (nekem így volt), enni nem kért, de mégis több, mint a semmi.

(#13137) zetor2000 válasza Jahno (#13135) üzenetére

zetor2000
(fanatikus tag)

Ujjnyom azonosítás általában feloldja a képernyőzárat, a távirányító app meg mehet widgetben. :) A többit én is átérzem :)

(#13138) Sipi- válasza Jahno (#13134) üzenetére

Sipi-
(tag)

Őszintén megmondva nekem így bérbeadottként semmi bajom sincs a Q-val. Ők nen keresnek, én nem keresem Őket. Fizu megjön, túlórát kifizetik. Egy-két egyszerű szabályt be kell tartani és kész (logolási és túlórás doksi határidőt). És múltkoriban elmentem Q-s bowlingra és szemrebbenés nélkül fizették az 1500 forintos koktéljaimat :C

(#13139) Jahno válasza Sipi- (#13138) üzenetére

Jahno
(újonc)

Nálam belekavarodtak a túlórába. Ezt később a másik cég mondjuk durvábbra vette :-D Meg kollégát próbaidő alatt le akarták építeni és elsőre nem nagyon akarta érteni a HRes sem, hogy nekem éppen lenne helyem, ha kettőnk közül mindegy ki marad akkor egyezkedjünk meg és én megyek, kolléga marad, jó lesz.

Lehet attól tartottak, hogy Ő meg akármikor felállhat és el kellett politizálni a cég felé. Az sem nagyon volt egyértelmű, hogy ennyire rövid időre szól a megbízásunk, csak próbálták magyarázni miképpen működik az a cég ahova éppen kiraktak minket, amit amúgy nem szoktak, mert nem ilyen kiszervezésesdiben utaznak :-D

Én is úgy voltam vele, hogy amit a cég kér azt csinálom, bejárok, lekönyvelem, de elején lesokkolt a HRes a sok telefonnal, hogy na kávézzunk, fussunk össze, ezzel mi van azzal mi van, szervezzünk cégen belüli és kívüli Q-s összejövéseket, agyépítést, tapasztalatcserét, munkaügyi beszámolót ésatöbbit. Ezt nem teljesen értettem, de szerintem Ő sem és két alkalom érdeklődés hiányában elmaradt és az ötletnek is annyi lett.

Felétek már lehet jobban belejöttek a dolgokba, még akkor is ha nem sok idő telt el a kezdésedig, mert első napomon még azt sem tudtam hova kell menni dolgozni és kit keressek, csak ködösítettek aztán Gömbibá tette rendbe a dolgokat. Bár ha az nézem karriert építettem, nem sokkal később külön irodát kaptam, nem is akármilyet :-D

(#13140) eattila válasza BobaHWSW (#13129) üzenetére

eattila
(újonc)

Elhiszem neked. :) Csak feltünt. Valami még volt pedig....

(#13141) Sipi- válasza Jahno (#13139) üzenetére

Sipi-
(tag)

Én szerintem hamarabb kezdtem el Q-nak dolgozni, mint Te.
Ezeket a pofavizites, jópofizós valamiket mindig is kihagytam, pár hete volt először, hogy elmentem ilyenre (bowlingozni, voltunk 9-en, abból egy volt a Q-s főnökünk, egy másik meg az aszisztense).

(#13142) Jahno válasza Sipi- (#13141) üzenetére

Jahno
(újonc)

Mindet kihagyni sem jó, főleg ha van sör, de ezt az üljünk be a céges trágyalóba megfejteni a világot típusú dolgot nem értettem. Vagy a kérdezzünk okosat a nem tudom melyik cégvezetőtől és tart nekünk egy kb. 1.5 órás fogadóórát.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.