Hirdetés
- A kompakt házak gazdáit vette célba a Maxsun Blackwell architektúrás VGA-ja
- Computex 2026: AI-os évfordulók
- Csendes és ultrakompakttá varázsolható Logitech egér, egyhónapos akkuval
- Megkezdte a Zen 7 tömeggyártására való felkészülést az AMD
- Indiában lazítana az AI infrastruktúra kötöttségein a techipar
- Computex 2026: harmadik típusú találkozások a monitorok szegmensében
- 3D nyomtatás
- VR topik
- Még két évnyi memóriaparát jósol az AMD globális alelnöke
- OLED TV topic
- Egyre inkább ARM-osodik a 3DMark
- Apple MacBook
- Kirúgással fenyegeti mérnökeit az Intel vezére
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Shield TV-t csinált a Shieldből az NVIDIA
-
51551 - 51501
51551 - 51501 51500 - 51401 51400 - 51301 51300 - 51201 51200 - 51101 51100 - 51001 51000 - 50901 50900 - 50801 50800 - 50701 50700 - 50601 50600 - 50501 50500 - 50401 50400 - 50301 50300 - 50201 50200 - 50101 50100 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 04:55 Téma összefoglaló
-
Intruder2k5
MODERÁTOR
(rögzített hozzászólás)StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!
Új hozzászólás Aktív témák
-
®abstract®
őstag
-
hunaqua
addikt
-
cof
veterán
-
hunaqua
addikt
-
hunaqua
addikt
A MindigoTV alkalmazásnál mi változott ? Android Kodi alatt jó, CE alatt nem működik.
-
tobias40
veterán
Igen ez igaz. Egyebkent van elfekvoben fiokban Amazon firestick amin tokeletesen muxik a Kodi DE ha mar a kabel tv-t ezen az Octagon SF 8008 Supreme eszkozon nezzuk gondoltam teszek egy probat a sok opcionalisan telepitheto kiegeszito mellett hatha mukodesre birhato a Kodi is. Igy nem kellene allandoan masik eszkozt forrast valasztani a tv-n.. Koszi szepen.
Próbáltam én is de a firestick-hez képest nagyon gyenge,én is tartok mellette még boxokat CE-vel..

-
nimmrody
tag
Igen ez igaz. Egyebkent van elfekvoben fiokban Amazon firestick amin tokeletesen muxik a Kodi DE ha mar a kabel tv-t ezen az Octagon SF 8008 Supreme eszkozon nezzuk gondoltam teszek egy probat a sok opcionalisan telepitheto kiegeszito mellett hatha mukodesre birhato a Kodi is. Igy nem kellene allandoan masik eszkozt forrast valasztani a tv-n.. Koszi szepen.
-
tobias40
veterán
Szia! Innen le tudod tölteni a legfrissebb verziót mindig!
https://openpli.org/download/octagon/SFX6008Tegyük hozzá hogy az enigma2-es boxokat nem Kodi-ra találták ki,ezek a boxok nem ebben erősek sztem!
Amlogic boxok CE-vel,tökéletesek Kodival. -
Emildreambox
csendes tag
-
nimmrody
tag
Sziasztok! Linuxos Enigma2 belterire van e jelenleg stabil mukodo Kodi opcio? Esetleg OpenATV vagy Open PLI buildeken? Octagon SF 8008 Supreme az eszkoz neve.
-
batabe
senior tag
nekem Philips android TV-m van, a távirányító mikrofonja youtube alatt kivállóan működik. az android beállítások alatt a mikrofont kezelő alkalmazásoknál csak a google jön fel, és ha kodi alatt nyomom meg a keresőt, akkor értelemszerűen a rendszer kereső jön fel (youtube). a megoldás engem is érdekelne.
-
8
őstag
Sziasztok! Távírányitómba van mikrofon... Sajnos keresésnek azt írja hogy valamit telepíteni kell a műúködéshez. Mit telepítsek?
az eszköz rendszerében engedélyezted a távirányítódnak a mikrofon hozzáférést?
-
NagyImiZsolt
újonc
Sziasztok! Távírányitómba van mikrofon... Sajnos keresésnek azt írja hogy valamit telepíteni kell a műúködéshez. Mit telepítsek?
-
Avayasoft
aktív tag
Sziasztok!
A mai foci BL döntőt adja valamelyik csatorna 4K-ban?
-
Faby
senior tag
Szia, továbbra sem jó nálam sem.
Tanácstalan vagyok, írtam PM-et a fejlesztőnek, Mr Dini-nek, még nem válaszolt.
Ha válaszol és lesz megoldás, itt is jelzem, hacsak ő maga nem osztja meg itt is. -
bagoan
csendes tag
-
kpityu2
addikt
Ezzel biztos nem fog menni, mert a http://hudeepg.ingyenweb.hu/guide.xml oldal 404-es errort dob.
Én a konyakmeggy félét használom, és teljesen jó. Van, hogy pár napig nem frissíti, de mivel 1 hét megvan benne előre, így nem szokott gondot okozni.
Ez is elég jó forrás, itt van mindenféle ország: https://epgshare01.online/epgshare01/
Ez a magyar: https://epgshare01.online/epgshare01/epg_ripper_HU1.xml.gz
De be kell állítani az m3u fájlban a tvg-id tag-eket az xml-ben levő channel id-vel megegyezően, vagy a csatorna neveket az xml display-name szerint, különben nem fog menni.
Pl. az AXN csatornánál a konyakmeggyesnél a tvg-id 42.port.hu legyen:
#EXTINF:-1 tvg-id="42.port.hu",AXN
Az epgshare-s magyarban meg AXN.hu:
#EXTINF:-1 tvg-id="AXN.hu",AXNEgyébként van itt egy ilyen topic is: Ingyenes magyar EPG szerver észrevételek
Köszi, megpróbálom akkor ezeket.
-
Faby
senior tag
-
urgoz
aktív tag
Ezzel biztos nem fog menni, mert a http://hudeepg.ingyenweb.hu/guide.xml oldal 404-es errort dob.
Én a konyakmeggy félét használom, és teljesen jó. Van, hogy pár napig nem frissíti, de mivel 1 hét megvan benne előre, így nem szokott gondot okozni.
Ez is elég jó forrás, itt van mindenféle ország: https://epgshare01.online/epgshare01/
Ez a magyar: https://epgshare01.online/epgshare01/epg_ripper_HU1.xml.gz
De be kell állítani az m3u fájlban a tvg-id tag-eket az xml-ben levő channel id-vel megegyezően, vagy a csatorna neveket az xml display-name szerint, különben nem fog menni.
Pl. az AXN csatornánál a konyakmeggyesnél a tvg-id 42.port.hu legyen:
#EXTINF:-1 tvg-id="42.port.hu",AXN
Az epgshare-s magyarban meg AXN.hu:
#EXTINF:-1 tvg-id="AXN.hu",AXNEgyébként van itt egy ilyen topic is: Ingyenes magyar EPG szerver észrevételek
-
mentor_4
tag
VanTV probléma.
Meguntam, hogy mindig gond van az EPG-vel, kompletten letöröltem mindent, aminek az IPTV-hez köze van, és felraktam újra.
Na azóta nem tudok visszajelentkezni a VanTV-be, a 403-as hibát, a rossz bejelentkezési adatokat dobja, de a felhasználónév (e-mail cím) és a jelszó is garantáltan jó, weben belépve működik.
Nokia 8010, CE, 21.3 Omega, AVDVPlus
Visszaolvasva csak annyit találtam, hogy androidon voltak problémák, de CE alatt nem.
Van valami megoldás?nekem is volt ilyen, pár nap után megoldódott mgától
-
zoltan6
addikt
VanTV probléma.
Meguntam, hogy mindig gond van az EPG-vel, kompletten letöröltem mindent, aminek az IPTV-hez köze van, és felraktam újra.
Na azóta nem tudok visszajelentkezni a VanTV-be, a 403-as hibát, a rossz bejelentkezési adatokat dobja, de a felhasználónév (e-mail cím) és a jelszó is garantáltan jó, weben belépve működik.
Nokia 8010, CE, 21.3 Omega, AVDVPlus
Visszaolvasva csak annyit találtam, hogy androidon voltak problémák, de CE alatt nem.
Van valami megoldás?Windowsos laptopba próbáltam meg én is ma belépni kodis vantv-be,nekem sem lép be,szintén 403-as hiba. Böngészőből működik nekem is.
-
Faby
senior tag
VanTV probléma.
Meguntam, hogy mindig gond van az EPG-vel, kompletten letöröltem mindent, aminek az IPTV-hez köze van, és felraktam újra.
Na azóta nem tudok visszajelentkezni a VanTV-be, a 403-as hibát, a rossz bejelentkezési adatokat dobja, de a felhasználónév (e-mail cím) és a jelszó is garantáltan jó, weben belépve működik.
Nokia 8010, CE, 21.3 Omega, AVDVPlus
Visszaolvasva csak annyit találtam, hogy androidon voltak problémák, de CE alatt nem.
Van valami megoldás? -
kpityu2
addikt
Sziasztok. Tudtok valami leirast, hogy hogyan kell műsorújságot varázsolni a Kodira? A gugli AI szerint valami hudeepg XML-t kell megadni. Bepötyögtem a PVR kliens kiegeszitőnél az XML fájl URL-jet, de semmi nem történik a TV menüben, üres minden és futkos a homokóra.
-
NagyImiZsolt
újonc
-
NagyImiZsolt
újonc
-
NagyImiZsolt
újonc
Sziasztok! ncore tv - regisztráció/belépés után mutatja a tartalmakat de semmi, szó szerint semmi sem indul el! Megoldás? Köszönöm előre is...
-
paloczi
csendes tag
Szia! Bocsi, de csak most látom, hogy kérdeztél. Android TV Box s905x3. Újratelepítettem az egész kodit, úgy sem működött, egy pár nap múlva épp azon gondolkodtam, hogy kidobom az egész boxot a kukába, de bekapcsoltam és minden jól működött. Tehát fogalmam sincs.
-
fery02
addikt
-
-szabi-
addikt
Feltettem ezt a WatchedList kiegészítőt
Beállítások menü van de kezelőfelület ahol be tudnám állítani melyik könyvtár érdekel, esetleg mentés vagy visszaállítás kellene, semmi.
Futtatásra lefutott valami de semmi infót nem kaptam, bevallom fogalmam sincs mi volt az alkotó célja, hogy kellene ezt használni.
Leírása szerint a háttérben fut kezelőfelület nélkül. -
Bozek
nagyúr
-
Aryes
nagyúr
-
-szabi-
addikt
Ha jól értem, nem (vagy nem csak) az adatbázis elérése változik. A db-ben ott van a konkrét útvonal, ezt kellene módosítani. Lokális library esetén sqlite adatbázisban van.Én egyébként direkt update SQL-el operálnék.
De ez nyilván én vagyok.Szerk.: Most nézem, hogy van is egy ilyen wiki oldal. Illetve lokális db esetén is megtalálható a leírás.
Sejtettem, hogy ide nem elég egy mediasources.xml, passwords.xml és sources.xml új útvonalra átírás.
Ilyen jellegű adatbázis szerkesztés már haladó szint.
Kodi fejlesztői még sosem találkoztak fájl mozgatással, merthogy erre nincs felhasználóbarát megoldás? -
vargalex
Topikgazda
Ha jól értem, nem (vagy nem csak) az adatbázis elérése változik. A db-ben ott van a konkrét útvonal, ezt kellene módosítani. Lokális library esetén sqlite adatbázisban van.Én egyébként direkt update SQL-el operálnék.
De ez nyilván én vagyok.Szerk.: Most nézem, hogy van is egy ilyen wiki oldal. Illetve lokális db esetén is megtalálható a leírás.
-
-szabi-
addikt
-
Bozek
nagyúr
Persze, az advancedsettings.xml-ben, ahol a régi helyét megadtad a NAS-on az adatbázisnak, azt javítod az újra.
Ennek az elérési útnak meg kell lennie ott, mert alapból nem kerül NAS-ra egy adatbázis, csak így.
-
-szabi-
addikt
-
Aryes
nagyúr
-
-szabi-
addikt
-
zsiga68
őstag
A Repó tartalma lesz frissitve? Sajnos nagyon sok nem müködik
Nem működik vagy nem települ?
-
NagyImiZsolt
újonc
A Repó tartalma lesz frissitve? Sajnos nagyon sok nem müködik
-
NagyImiZsolt
újonc
Nekem HDMI-n megy ki a hang a tv-be.
Most valamit sikerült állitanom és jó lett!
Hangeszköz: Audiotrack (IEC) / Kimeneti konfig Optimalizált
Eredeti hangerő megtartása -pipa
Halk audio zaj küldés - pipa
Csak leírtam mert ezeket állitottam, hátha másnak is segit!
-
Bozek
nagyúr
Sajnos a repoból egyre több tartalom tünik el... frissitem rendszeresen. Viszont most kimondottan a KODIval van problémám. A hang túlvezérelt! Borzalmasan... Másmál is van ilyen gond? Orbsmart media lejátszó, viszont egy másik videólejátszónál jó a hang igy biztos hogy a KODI ba van a hiba
Mire van beállítva a hangkimenet?
-
NagyImiZsolt
újonc
Sajnos a repoból egyre több tartalom tünik el... frissitem rendszeresen. Viszont most kimondottan a KODIval van problémám. A hang túlvezérelt! Borzalmasan... Másmál is van ilyen gond? Orbsmart media lejátszó, viszont egy másik videólejátszónál jó a hang igy biztos hogy a KODI ba van a hiba
-
urgoz
aktív tag
-
Tressy
senior tag
-
ricse74
csendes tag
Sziasztok , a filmezek .com oldalt miért nem lehet megnyitni elöre is köszönöm a valaszokat , további szép estét!
-
bagoan
csendes tag
-
vargalex
Topikgazda
A Streamshark telepítésekor megjelenő kérdésnél nincs semmilyen kép, csak szövegként jelennek meg a lehetőségek. Az előző oldalon a három közül random megjelent szöveget kell kiválasztani...
-
Cotty0
csendes tag
A Streamsharkban is ha feldobja a Captchát full fekete a kép,ez ott is hiba.
Nálam is hasonlo gond van söt a streamshark telepítésekor a banános, körtes, almás kérdésnél sem jelenik meg semmilyen kép, szoval vakon probalkozok telepítéskor parszor hogy egyáltalán tudjam használni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
51551 - 51501
51551 - 51501 51500 - 51401 51400 - 51301 51300 - 51201 51200 - 51101 51100 - 51001 51000 - 50901 50900 - 50801 50800 - 50701 50700 - 50601 50600 - 50501 50500 - 50401 50400 - 50301 50300 - 50201 50200 - 50101 50100 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- BestBuy topik
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- iPhone topik
- Fogyjunk le!
- Computex 2026: harmadik típusú találkozások a monitorok szegmensében
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Google Pixel topik
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- 3D nyomtatás
- További aktív témák...
- Bose QuietComfort 35 gen1
- Dell Inspiron 16 5645 Ryzen 7 8840U Radeon 780M/16GB DDR5/1TBSSD/16" WUXGA IPS Prémium Laptop
- Samsung S23 Ultra 8+256GB Zöld
- MSI Raider GE78HX Core i9-13950HX RTX 4070 8GB 32GB DDR5 2TB SSD 240Hz QHD+ Gamer Csúcsgép
- ZBook Fury 16 G9 16" FHD+ IPS i7-12800HX RTX A2000 32GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- Új könyv: Harrari: Sapiens Rajzolt történelem
- ÚJ! AKRacing Arctica gamer szék
- HP ProBook 445 G8 14" Ryzen 3 5400U, 8GB RAM, 256GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- 17 akkuciklus! - 15" MacBook Air M3 16GB RAM/ 512GB SSD - 27% áfás számla+garancia (0424AB)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 256GB Space Black -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5416
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
most már működik másfajta skinek n is!



