Hirdetés
-
9100 - 9001
10735 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 05:25 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Lathronos
őstag
-
csab991
senior tag
Amit summiton kapunk érmeket, az ugye 5%-okkal növeli a sanszot, hogy hónap végén meg lehet nyerni az autót, de alapból mennyi rá az esély, mert azt nem látom sehol.
-
fatal`
titán
Nincs ilyen, farmoltam a hónap végi küldivel már 500k-nál többet is egy óra alatt, de nem történt semmi.
-
szami777
addikt
Szerintem nem lehet.
Megcsinálsz 10 leaving la-t, az is csak 300k.
Multiból pláne nem jön annyi, free ride-ból sem.max úgy, hogy belépsz, felveszed a napi osztást, begyűjtöd a faction küldiket és akkor még letolsz 10 leaving la-t.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
CJ4567
nagyúr
Akkor hónap végén letiltják kb a játékosok felét mert farmolnak a küldetésekből? Kicsit hülyeségnek tartom.
-
thebigK
addikt
fél millát egy óra alatt? annyit hogy lehet? valaki avasson be, mégcsak lelkes amatőr vagyok

-
Lathronos
őstag
Csak nálam halt meg ez a szar Uplay szerver?

Nálam működik a játék és a Uplay is hibátlanul. Ha túl sok bucks-ot(500.000 felett ha jól emlékszem) gyűjtesz egy óra alatt a uplay sokszor úgy érzékeli, hogy csalsz és bannol egy időre(kb. 10 perc).
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Csak nálam halt meg ez a szar Uplay szerver?

-
UFO1
senior tag
"Na ne basz még egy fajtárs (melyik naprendszerből)!!"
Az egyenlore maradjon az en titkom, annyit viszont elarulhatok, hogy az internetnek koszonhetoen meg a galaxisban sem kell lennem, hogy kapcsolodni tudjak. Van egy eleg fasza alcazott szubteri Access Point-om foldkoruli palyan, szoval lag-om sincs.

Automataba futottam, nem az en stilusom, de manualban bug miatt reverse-be indul a vas, nekem meg van eleg bajom az idojarassal, meg traffic-al, nem akartam meg 2mpet eldobni indulaskor.
A jo oldala, hogy igy tobb idom volt az utra, szoval ha atvaltok, mar csak a jo valtasokra kell majd figyelnem es lehetsegesen azzal is lehet majd faragni par mp-et."te is gondolom DiRT Rally"
De jo is lenne, de egyszeruen csak nem volt idom. Baszki a bejelentes ota rajta vagyok a Dirt-on es valahogy meg mindig nem inteztem be!!
Mindenesetre nekem az egy hatalmas csemege lesz
) ...talan karacsonyra
Ha van free kodja valakinek johet pm-be!!!!

Ja nem úgy értettem az automatát hanem a szakállas, szemüveges, bőrjakos csóka nem nyúl a váltóhoz csak mikor 5.-be vált. Az elejét figyeld!
Lehet olyan sebességgel indult(ál), hogy nem merte elengedni a kormányt?!.
-
COLBrattShaw
csendes tag
Na ne basz még egy fajtárs (melyik naprendszerből
)!! 
Mi az a sofőröd elfelejtett váltani 1-2-3-4-be az elején vagy addig automata a járgány utána meg manual?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Ja el (te is gondolom DiRT Rally) nem sok időm van manapság játszani, viszont pár hete feltűnt egy régi cimbi (tutuhawer) ő pont úgy rá tud állni 1-1 pályára mint te teszed és nem is kutyaütő egy versenyző.

Nem tudom fut e a játék nála, mert az újbóli telepítés szerintem még mindig hibás nekem is ki kell lőnöm a letöltési/frissítési? képernyőt, mert különben nem indul el csak feladatkézöböl az insall helper-t kilőve pedig csak egy fájl ellenőrzést csináltam pár hónapja.Más:
Érdekes benéztem pár napja a DiRT3-ba és 8-as lobbi fogadott multiban pedig az már hány éves játék.
"Na ne basz még egy fajtárs (melyik naprendszerből)!!"
Az egyenlore maradjon az en titkom, annyit viszont elarulhatok, hogy az internetnek koszonhetoen meg a galaxisban sem kell lennem, hogy kapcsolodni tudjak. Van egy eleg fasza alcazott szubteri Access Point-om foldkoruli palyan, szoval lag-om sincs.

Automataba futottam, nem az en stilusom, de manualban bug miatt reverse-be indul a vas, nekem meg van eleg bajom az idojarassal, meg traffic-al, nem akartam meg 2mpet eldobni indulaskor.
A jo oldala, hogy igy tobb idom volt az utra, szoval ha atvaltok, mar csak a jo valtasokra kell majd figyelnem es lehetsegesen azzal is lehet majd faragni par mp-et."te is gondolom DiRT Rally"
De jo is lenne, de egyszeruen csak nem volt idom. Baszki a bejelentes ota rajta vagyok a Dirt-on es valahogy meg mindig nem inteztem be!!
Mindenesetre nekem az egy hatalmas csemege lesz
) ...talan karacsonyra
Ha van free kodja valakinek johet pm-be!!!!

-
#66403328
törölt tag
Na ne basz még egy fajtárs (melyik naprendszerből
)!! 
Mi az a sofőröd elfelejtett váltani 1-2-3-4-be az elején vagy addig automata a járgány utána meg manual?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Ja el (te is gondolom DiRT Rally) nem sok időm van manapság játszani, viszont pár hete feltűnt egy régi cimbi (tutuhawer) ő pont úgy rá tud állni 1-1 pályára mint te teszed és nem is kutyaütő egy versenyző.

Nem tudom fut e a játék nála, mert az újbóli telepítés szerintem még mindig hibás nekem is ki kell lőnöm a letöltési/frissítési? képernyőt, mert különben nem indul el csak feladatkézöböl az insall helper-t kilőve pedig csak egy fájl ellenőrzést csináltam pár hónapja.Más:
Érdekes benéztem pár napja a DiRT3-ba és 8-as lobbi fogadott multiban pedig az már hány éves játék.
A Dirt 3 lobby szerintem részben az ingyenesség miatt van.
-
UFO1
senior tag
Koszi
Jahh, tutira, szerintem 38-39 lehetseges, de 2 labbal a foldon 40-41 tippelek, mert 40 alatt mar nagyon ossze kell hogy jojjon minden.
Amugy ezelott szombaton mentem az utolsot es erdekes modon automatikusan mas iveket keztem vezetni tobb kanyarban es meg van par kanyar amiben nem erzem hogy ki lennek maxolva, de ez mar harc a tizedekert.
(Arrol nem is beszelve, hogy ahol lehet bentartom szuken, hogy minimalizaljam az utozes eselyet.)
A multkori esos idomhoz kepest 7:16-nal 1.3mp-el voltam lasabb ebbe, szoval kb 3-4 mp-et hoztam itt az utolso 3 percben, ahol nagyon fontos az optimalis nitro hasznalat. Az az esos se volt hibatlan, szoval az elso 7 perc meg sok trukkot tartogathat.
Ha nem csak este lehetne tolni, raprobalnek tobbszor, de igy kicsit nehezebb raszannom magam.
(#9085) sisu2
Ne is mond!

Gondoltam visszacsalom vele UFO1-et mert nagyon el van tunve mostanaban.
Meg o irta: "Ugye nem belülről mentél 57-et, mert lassan avatárt kéne cserélnünk." Most igy 11mp-el gyorsabb idovel gondoltam itt az ido valtani.
Tiszteletben tartva PcCar-t es UFO1-et en egy harmadik fajhoz tartozom.

(#9083) Lathronos
Ha jol lattam erre panaszkodtak a ubi-n is. Egyenlore nem lehet kikapcsolni. Elvileg ha kilovod a "word spots"-ot el kene tunnie, de ott marad. lol(#9086) }{3@Đ$}{0ot
Haha, latszik, hogy nem csak a crew bugos. lolNa ne basz még egy fajtárs (melyik naprendszerből
)!! 
Mi az a sofőröd elfelejtett váltani 1-2-3-4-be az elején vagy addig automata a járgány utána meg manual?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Ja el (te is gondolom DiRT Rally) nem sok időm van manapság játszani, viszont pár hete feltűnt egy régi cimbi (tutuhawer) ő pont úgy rá tud állni 1-1 pályára mint te teszed és nem is kutyaütő egy versenyző.

Nem tudom fut e a játék nála, mert az újbóli telepítés szerintem még mindig hibás nekem is ki kell lőnöm a letöltési/frissítési? képernyőt, mert különben nem indul el csak feladatkézöböl az insall helper-t kilőve pedig csak egy fájl ellenőrzést csináltam pár hónapja.Más:
Érdekes benéztem pár napja a DiRT3-ba és 8-as lobbi fogadott multiban pedig az már hány éves játék.
-
COLBrattShaw
csendes tag
Szép kör volt,azért 1-2 másodpercet még lehetne akár javítani,ahogy elnézem.
Koszi
Jahh, tutira, szerintem 38-39 lehetseges, de 2 labbal a foldon 40-41 tippelek, mert 40 alatt mar nagyon ossze kell hogy jojjon minden.
Amugy ezelott szombaton mentem az utolsot es erdekes modon automatikusan mas iveket keztem vezetni tobb kanyarban es meg van par kanyar amiben nem erzem hogy ki lennek maxolva, de ez mar harc a tizedekert.
(Arrol nem is beszelve, hogy ahol lehet bentartom szuken, hogy minimalizaljam az utozes eselyet.)
A multkori esos idomhoz kepest 7:16-nal 1.3mp-el voltam lasabb ebbe, szoval kb 3-4 mp-et hoztam itt az utolso 3 percben, ahol nagyon fontos az optimalis nitro hasznalat. Az az esos se volt hibatlan, szoval az elso 7 perc meg sok trukkot tartogathat.
Ha nem csak este lehetne tolni, raprobalnek tobbszor, de igy kicsit nehezebb raszannom magam.
(#9085) sisu2
Ne is mond!

Gondoltam visszacsalom vele UFO1-et mert nagyon el van tunve mostanaban.
Meg o irta: "Ugye nem belülről mentél 57-et, mert lassan avatárt kéne cserélnünk." Most igy 11mp-el gyorsabb idovel gondoltam itt az ido valtani.
Tiszteletben tartva PcCar-t es UFO1-et en egy harmadik fajhoz tartozom.

(#9083) Lathronos
Ha jol lattam erre panaszkodtak a ubi-n is. Egyenlore nem lehet kikapcsolni. Elvileg ha kilovod a "word spots"-ot el kene tunnie, de ott marad. lol(#9086) }{3@Đ$}{0ot
Haha, latszik, hogy nem csak a crew bugos. lol -
sisu2
aktív tag
Toltam egy gyors Leaving LA-t tegnap. Az uj rekordom 9:46.209
[link]
Nem volt egy gyenge futam, de nem vagyok tul boldog vele, megint esett az eso amikor felmentem, 1-et mentem vizes uton mjad utanna futottam ezt. Jol belelkesedtem (mint szoktam), nyomtam egy restartot, de a traffic bekemenyitett, 10+ restart 5perc allatt>> Alt+F4
Ilyen gyorsan nem tudott ma raallni a kezem igy masodpereket dobtam el kontroll gondok miatt, meg a traffic is bezavart 4-5x, igy legkozelebbre maradt a 45 alatti ido.

Jo lenne ha ki lehetne ezeknel kapcsolni a forgalmat, ill. lehetne azt utviszonyokat allitani opcionalisan a versenyeknel, ugy lenne az igazi. Nincs a forgalommal bajom, de egy bajnoksagnal, ahol idore megyunk ott baromsag, csak az idoteszi. Ha lehetne menni 4-5 zavartalan menetet, ugy ra lehetne pattani agyilag, egybol konyebb lenne a jobb iveket meglatni stb, ez igy ebben a formaban kicsit frusztralo.

Nálad mindig esik
mi lenne száraz úton 9 .40 .mi ez új avatar
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Toltam egy gyors Leaving LA-t tegnap. Az uj rekordom 9:46.209
[link]
Nem volt egy gyenge futam, de nem vagyok tul boldog vele, megint esett az eso amikor felmentem, 1-et mentem vizes uton mjad utanna futottam ezt. Jol belelkesedtem (mint szoktam), nyomtam egy restartot, de a traffic bekemenyitett, 10+ restart 5perc allatt>> Alt+F4
Ilyen gyorsan nem tudott ma raallni a kezem igy masodpereket dobtam el kontroll gondok miatt, meg a traffic is bezavart 4-5x, igy legkozelebbre maradt a 45 alatti ido.

Jo lenne ha ki lehetne ezeknel kapcsolni a forgalmat, ill. lehetne azt utviszonyokat allitani opcionalisan a versenyeknel, ugy lenne az igazi. Nincs a forgalommal bajom, de egy bajnoksagnal, ahol idore megyunk ott baromsag, csak az idoteszi. Ha lehetne menni 4-5 zavartalan menetet, ugy ra lehetne pattani agyilag, egybol konyebb lenne a jobb iveket meglatni stb, ez igy ebben a formaban kicsit frusztralo.

Szép kör volt,azért 1-2 másodpercet még lehetne akár javítani,ahogy elnézem.
-
Lathronos
őstag
Sziasztok!
Na nekem is lenne egy kérdésem. Azokat a rohadt Transporter mission ládákat ki lehet iktatni valahogy, hogy ne jelenjenek meg folyton? Mindig belefutok és csak ALT+F4-gyel tudok megszabadulni tőle.

-
COLBrattShaw
csendes tag
Toltam egy gyors Leaving LA-t tegnap. Az uj rekordom 9:46.209
[link]
Nem volt egy gyenge futam, de nem vagyok tul boldog vele, megint esett az eso amikor felmentem, 1-et mentem vizes uton mjad utanna futottam ezt. Jol belelkesedtem (mint szoktam), nyomtam egy restartot, de a traffic bekemenyitett, 10+ restart 5perc allatt>> Alt+F4
Ilyen gyorsan nem tudott ma raallni a kezem igy masodpereket dobtam el kontroll gondok miatt, meg a traffic is bezavart 4-5x, igy legkozelebbre maradt a 45 alatti ido.

Jo lenne ha ki lehetne ezeknel kapcsolni a forgalmat, ill. lehetne azt utviszonyokat allitani opcionalisan a versenyeknel, ugy lenne az igazi. Nincs a forgalommal bajom, de egy bajnoksagnal, ahol idore megyunk ott baromsag, csak az idoteszi. Ha lehetne menni 4-5 zavartalan menetet, ugy ra lehetne pattani agyilag, egybol konyebb lenne a jobb iveket meglatni stb, ez igy ebben a formaban kicsit frusztralo.

-
csab991
senior tag
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
Lathronos
őstag
Jáj de szíp feráli ótó.

-
fatal`
titán
-
mozesapo
tag
Téves infó, 13.99 mert lejön még az ubiclub 20% kedvezmény. Tuti működik. Amit kapsz kódot 100 uplay kredirért, a check out-nál a promo code gombra kattintva tudod megadni.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Lesz később valami gurulás féle? Esetleg 4-es Crewban valami PvP?
-
noblem1983
senior tag
10$-t adnék érte, többet nem ér
-
csab991
senior tag
Nehéz lehet írni egy ciklust, ami végigiterál a skilleken és megnézi, hogy mindegyik platina-e. Milyen kódja lehet ennek a játéknak?

Egyébként tavaly igényeltem egy 20% coupont amit nem használtam fel. De hol a fenében lehet beírni a kódot a checkoutnál? Vagy az akció miatt nem lehet rátenni? Mert 14 eur-t lehet hogy adnék a CAU-ért.
Ha már van rajta akció akkor a nagyobbik érvényesül. Egyébként én is úgy vettem, igaz 20€-ért amikor megjelent de csak azért mert a WR is járt hozzá, de azt kell mondjam maga a CAU tartalmilag nulla, ezt kb. ingyen kellett volna adni mindenkinek.
-
Lathronos
őstag
Szerintem igen,neked is ezt írnák ha beszélsz velük Live Chatbe.
Az egész játék egy fos, csak a free drive ami ér valamit. Abból meg nem lehet pénzt szerezni a kocsikra.
Csodálom, hogy még senki nem lincselte meg őket a sok szopatásért. -
Lathronos
őstag
-
fatal`
titán
"Thank you for confirming that with images. This is a complex issue due to the way these Awards have been implemented into the game and I am sorry to inform you that we are not going to be able to unlock them for you. We are fully aware that this can be extremely frustrating for players like yourself and others who are invested in completing every aspect that the game has to offer.
As such The Crew team do apologise for this and we would like to provide you with a goodwill gesture, for the inconvenience of being unable to resolve this issue.
Specifically, we have come to a decision to reward your account and game profile with the following:
340,000 Crew credits
Please Note:
The reward above was created based on your issue only. The CC content cannot be changed. We will not be able to provide any extra content other than what was advised above and I hope you can understand this."Ennyit tudnak,meg sem próbálják megcsinálni ezt a szart!
Rohadt csigazabáló buzi banda! 
Nehéz lehet írni egy ciklust, ami végigiterál a skilleken és megnézi, hogy mindegyik platina-e. Milyen kódja lehet ennek a játéknak?

Egyébként tavaly igényeltem egy 20% coupont amit nem használtam fel. De hol a fenében lehet beírni a kódot a checkoutnál? Vagy az akció miatt nem lehet rátenni? Mert 14 eur-t lehet hogy adnék a CAU-ért.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
csab991
senior tag
"Thank you for confirming that with images. This is a complex issue due to the way these Awards have been implemented into the game and I am sorry to inform you that we are not going to be able to unlock them for you. We are fully aware that this can be extremely frustrating for players like yourself and others who are invested in completing every aspect that the game has to offer.
As such The Crew team do apologise for this and we would like to provide you with a goodwill gesture, for the inconvenience of being unable to resolve this issue.
Specifically, we have come to a decision to reward your account and game profile with the following:
340,000 Crew credits
Please Note:
The reward above was created based on your issue only. The CC content cannot be changed. We will not be able to provide any extra content other than what was advised above and I hope you can understand this."Ennyit tudnak,meg sem próbálják megcsinálni ezt a szart!
Rohadt csigazabáló buzi banda! 
Ugyanezt a sablonszöveget kapja mindenki? Legalább próbálkoznának vele, hogy megcsinálják.
-
CJ4567
nagyúr
"Thank you for confirming that with images. This is a complex issue due to the way these Awards have been implemented into the game and I am sorry to inform you that we are not going to be able to unlock them for you. We are fully aware that this can be extremely frustrating for players like yourself and others who are invested in completing every aspect that the game has to offer.
As such The Crew team do apologise for this and we would like to provide you with a goodwill gesture, for the inconvenience of being unable to resolve this issue.
Specifically, we have come to a decision to reward your account and game profile with the following:
340,000 Crew credits
Please Note:
The reward above was created based on your issue only. The CC content cannot be changed. We will not be able to provide any extra content other than what was advised above and I hope you can understand this."Ennyit tudnak,meg sem próbálják megcsinálni ezt a szart!
Rohadt csigazabáló buzi banda! 
Én is 340k CC-t kaptam

-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
"Thank you for confirming that with images. This is a complex issue due to the way these Awards have been implemented into the game and I am sorry to inform you that we are not going to be able to unlock them for you. We are fully aware that this can be extremely frustrating for players like yourself and others who are invested in completing every aspect that the game has to offer.
As such The Crew team do apologise for this and we would like to provide you with a goodwill gesture, for the inconvenience of being unable to resolve this issue.
Specifically, we have come to a decision to reward your account and game profile with the following:
340,000 Crew credits
Please Note:
The reward above was created based on your issue only. The CC content cannot be changed. We will not be able to provide any extra content other than what was advised above and I hope you can understand this."Ennyit tudnak,meg sem próbálják megcsinálni ezt a szart!
Rohadt csigazabáló buzi banda! 
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Aki még nem látta......CAU 17,49€ = 5400 HUF
-
#66403328
törölt tag
Nem nem........még szenvedjek az awardokkal,és ha fenn áll még a hiba menjek vissza újra Live Chat-re.

Az még jobb.

-
PcCar
tag
Nincs mit, foleg igy, hogy nem talaltam semmit.

Akkor az valami mas lehet, valoszinuleg a CAU "kod"ban van valami hiba. Erdekes modon nalam pl az FFB csuszka kihatassal van CAU ota a kormanyra, holott, nincs ez engedelyezve a win kormany beallitasban, hogy a jetek vezerelni tudja.

Azert a "ki/be usb" modszert kiprobalhatod, bar verseny kozbe kihivas lehet, de nem lehetetlen!
Anakin Skywalker-nek is POD verseny kozbe kellett ujrakalibralni ill. csatlakoztatni a hajtomuvet, megis elso lett a vegen. 
"Azert a "ki/be usb" modszert kiprobalhatod"
Próbáltam, nem ismeri fel a játák a kormányt.
Uplay valóban befolyásolja, tegnap átváltás után elment a kormányerő,
miután megismételtem visszajött.Az "újrakalibrálásról", pár napja próbálgattuk az autókat egy time attacknál.
Első 6-7 körben mindjárt az elején eléggé lemaradtam.
A "ma nem megy valami jól" és a "kifogtam a leglassabb autókat" gondolatok után,
kezdett csak gyanússá válni, hogy valami más lehet a gond, ekkor rányomtam a billre, és elkezdtem tovább gyorsulni.
Elkalibrálódott a gázpedál, max 80% volt a végkitérés
(ilyen sem volt még) -
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Nem nem........még szenvedjek az awardokkal,és ha fenn áll még a hiba menjek vissza újra Live Chat-re.

-
Emunem
őstag
Istenkém,ez a LIve chat nem semmi....xD xD

Ctrl +C // Ctrl +V? Legalábbis eddig bármilyen live chat (rc modellezés, online rendelés , etc...) nálam így nézett ki.

-
#66403328
törölt tag
Mindjárt fogad egy ubifos szakértő (Live Chat) és megmondom neki ezt a hibát,kíváncsi leszek rá mit csinál majd.
Szokásos nesze CC, kuss gondolom.
regener: Én is voltam még korábban, azon túl hogy kicsit kamuznak hogy jobbnak tűnjön (beszéltem PH-s ott dolgozóval utána) nem volt gond, egész jó hely.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Istenkém,ez a LIve chat nem semmi....xD xD

-
regener
veterán
Most jártam a Győrön az Audigyárban, a nyáladzáson kívül megtudtam hogy szoktak Aventador és Huracán motorháztetőket, meg Porsche karosszériát is gyártani

-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Mindjárt fogad egy ubifos szakértő (Live Chat) és megmondom neki ezt a hibát,kíváncsi leszek rá mit csinál majd.
-
csab991
senior tag
Sechuan segítségével sikerült megcsinálnom az utcsó Long Jumpot is,nem is ez a lényeg,hanem az hogy 96% mutat ez a szar rakás az adott zónán belül. (Zones/Midwest, és lent a sarokban lévő award) Achieve 100%. Minden Mission/Skill/Landmarks megvan és csak 96%-ot ír.

Dettó ugyanez van nálam is, csak épp 98%-on van de megállt ott.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Sechuan segítségével sikerült megcsinálnom az utcsó Long Jumpot is,nem is ez a lényeg,hanem az hogy 96% mutat ez a szar rakás az adott zónán belül. (Zones/Midwest, és lent a sarokban lévő award) Achieve 100%. Minden Mission/Skill/Landmarks megvan és csak 96%-ot ír.

-
regener
veterán
-
#66403328
törölt tag
-
Zozzz2000
tag
Csak érdeklődök hogy mikor csináljuk meg a 250 Missiont 4-es Crew-ba?
Mi ez pontosan? mert nem igazán értem.
Egy hosszabb küldetés? 
-
COLBrattShaw
csendes tag
Köszi, hogy foglalkoztál vele.
Próbáltam szinte mindent, volt amikor üldözéshez csatlakozáskor elment a kormányerő, és visszajött mikor nekimentem a korlátnak.
Nem értem hogyan, de a cau-hoz köthető(rendőrös küldetéseknél jelentkezik többnyire).
Utóbbi két napban nem volt gondom, valami változott, bár a hibák nem tűnnek el csak átalakulnak.
Valamiért a rendőrökre nem nagyon hatnak a fegyverek pár napja..Nincs mit, foleg igy, hogy nem talaltam semmit.

Akkor az valami mas lehet, valoszinuleg a CAU "kod"ban van valami hiba. Erdekes modon nalam pl az FFB csuszka kihatassal van CAU ota a kormanyra, holott, nincs ez engedelyezve a win kormany beallitasban, hogy a jetek vezerelni tudja.

Azert a "ki/be usb" modszert kiprobalhatod, bar verseny kozbe kihivas lehet, de nem lehetetlen!
Anakin Skywalker-nek is POD verseny kozbe kellett ujrakalibralni ill. csatlakoztatni a hajtomuvet, megis elso lett a vegen. 
-
PcCar
tag
Eleg melyen rakarestem, de roviden nem talaltam hasznos infot ami ebben segithetne. Viszont maga a jelenseg ismeros szamomra is. Hasznalsz uplay chat-et, ami a "shift+F2" vel erheto el jatekban!? Nalamm akkor szokott elgyengulni amikor azt hasznalom, altalaban 1-2 ki "alt+tab"-ozas megjavitotta, de nem mindig.
Esetleg megprobalhatnad kihuzni az usb-bol a kormanyt, amikor jatekban vagy,majd visszadugni, anelkul, hogy ki alt+tab-oznal winbe. Sok szerencset
(#9046) Emunem
Nalam kulsobe sincs, marmint van, de csak ugy tunik szembol, magat az utat nem vilagitja meg.
[link](#9045) CJ4567
Jahh, ennel igen, de az 1ik uj autonal az se mukodik pl. viszont annak jo a lampaja 
Köszi, hogy foglalkoztál vele.
Próbáltam szinte mindent, volt amikor üldözéshez csatlakozáskor elment a kormányerő, és visszajött mikor nekimentem a korlátnak.
Nem értem hogyan, de a cau-hoz köthető(rendőrös küldetéseknél jelentkezik többnyire).
Utóbbi két napban nem volt gondom, valami változott, bár a hibák nem tűnnek el csak átalakulnak.
Valamiért a rendőrökre nem nagyon hatnak a fegyverek pár napja.. -
COLBrattShaw
csendes tag
Eleg melyen rakarestem, de roviden nem talaltam hasznos infot ami ebben segithetne. Viszont maga a jelenseg ismeros szamomra is. Hasznalsz uplay chat-et, ami a "shift+F2" vel erheto el jatekban!? Nalamm akkor szokott elgyengulni amikor azt hasznalom, altalaban 1-2 ki "alt+tab"-ozas megjavitotta, de nem mindig.
Esetleg megprobalhatnad kihuzni az usb-bol a kormanyt, amikor jatekban vagy,majd visszadugni, anelkul, hogy ki alt+tab-oznal winbe. Sok szerencset
(#9046) Emunem
Nalam kulsobe sincs, marmint van, de csak ugy tunik szembol, magat az utat nem vilagitja meg.
[link](#9045) CJ4567
Jahh, ennel igen, de az 1ik uj autonal az se mukodik pl. viszont annak jo a lampaja 
-
regener
veterán
Csak érdeklődök hogy mikor csináljuk meg a 250 Missiont 4-es Crew-ba?
Én jönnék akár mais 19-től max 23-ig.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Csak érdeklődök hogy mikor csináljuk meg a 250 Missiont 4-es Crew-ba?
-
csab991
senior tag
Drag kocsiknál a garázsban nem lehet felnit váltani ez valami bug lehet? Mert venni engedett többet is, de változtani nem enged.
-
Emunem
őstag
-
CJ4567
nagyúr
En csinaltam errol egy kepet es kiraktam a Ubiforumsra

A Crew 2015-ben, ill napjainkban.

Az ms kormanyhoz van olyan opcio a windows jatekvezerlo beallitasban, hogy nem a jatek vezerelje a beallitasokat!? (mint a logitech-nel) (Allow game to adjust settings) Nekem az be van love,igy a jatek nem tud belenyulni.
Nem is vettem észre hogy rosszak a lámpák, de legalább a műszerfal világítása jó!

-
sisu2
aktív tag
-
CJ4567
nagyúr
Nem lehet hogy azis közrejátszik, hogy egy régi MS kormánnyal tolod?
A támogatott kormányok listája pedig elég szűkös...
PC
Fanatec ClubSport Wheel
Thrustmaster TX Racing Wheel
Thrustmaster T500 RS Racing wheel (with Ferrari GTE 458 Challenge Rim )
Thrustmaster T300RS Racing WHEEL
T500 RS Gear Shift
Thrustmaster T100 (Thrustmaster F430 Force Feedback)
Thrustmaster Ferrari Red Legend
Logitech Driving Force GT
Logitech G27
Top Drive Free Bird Wireless Racing Wheel & Top Drive GT Wheel / Pedals
Twin Wheel F1 Combo Wheel
Simraceway SRW-S1Logitech Formula Force GP-vel próbáltam a játékot, FFB is ment. CAU-val még nem próbáltam.
-
PcCar
tag
Milyen kormanyod van pontosan!?
Microsoft Sidewinder Force Feedback Wheel
-
COLBrattShaw
csendes tag
-
PcCar
tag
Nem lehet hogy azis közrejátszik, hogy egy régi MS kormánnyal tolod?
A támogatott kormányok listája pedig elég szűkös...
PC
Fanatec ClubSport Wheel
Thrustmaster TX Racing Wheel
Thrustmaster T500 RS Racing wheel (with Ferrari GTE 458 Challenge Rim )
Thrustmaster T300RS Racing WHEEL
T500 RS Gear Shift
Thrustmaster T100 (Thrustmaster F430 Force Feedback)
Thrustmaster Ferrari Red Legend
Logitech Driving Force GT
Logitech G27
Top Drive Free Bird Wireless Racing Wheel & Top Drive GT Wheel / Pedals
Twin Wheel F1 Combo Wheel
Simraceway SRW-S1Két évig nem okozott gondot a kormány életkora a játéknak, CAU megjelenésekor kezdődött.
(#9039) COLBrattShaw
Sajnos nem találtam ilyen opciót. -
COLBrattShaw
csendes tag
Minden indításkor reménykedem, hogy talán most jön valami patch.
Nem volt semmi gondom a cau megjelenésig, az apróbb hibáktól eltekintve.
Legtöbbször olyan érzésem van, hogy egyedül vagyok a játékban,
nincs senki körülöttem, nem kapok meghívásokat üldözésre stb.
Néha pár percre megjelennek a közelben tartózkodók nevei, jönnek a meghívások,
látok 1-2 barátot a térképen, de sajnos nem tartós,
tíz percnél tovább nem nagyon voltam még egy sessionban.Jelenleg a legnagyobb gondom, hogy a cau óta küzdök a régi ms kormányommal,
illetve az FFB vezérléssel.
Belépés után, vagy :
A - Minden ok
B - Belépek, ffb effektek működnek, viszont nincs kormányerő,
és középre tartás, teljesen laza (szabadonfutós).
C - Minden rendben, viszont mikor csatlakozom egy üldözéshez,
megjelenéskor elmegy a kormányerő, effektek megmaradnak.
D - Nincsenek FFB effektek, kormányerő kb 50%.
E - Minden ok, csatlakozás üldözéshez minden ok, 5-6 futam és a fenti lehetőségek közül valamelyik(kivéve az "A" pont
)
Van amikor 2-3x ki-be kell lépnem, mire tudom használni a kormányt,
mintha minden játék indításkor egy szerencsekereket pörgetnék..En csinaltam errol egy kepet es kiraktam a Ubiforumsra

A Crew 2015-ben, ill napjainkban.

Az ms kormanyhoz van olyan opcio a windows jatekvezerlo beallitasban, hogy nem a jatek vezerelje a beallitasokat!? (mint a logitech-nel) (Allow game to adjust settings) Nekem az be van love,igy a jatek nem tud belenyulni.
-
regener
veterán
Minden indításkor reménykedem, hogy talán most jön valami patch.
Nem volt semmi gondom a cau megjelenésig, az apróbb hibáktól eltekintve.
Legtöbbször olyan érzésem van, hogy egyedül vagyok a játékban,
nincs senki körülöttem, nem kapok meghívásokat üldözésre stb.
Néha pár percre megjelennek a közelben tartózkodók nevei, jönnek a meghívások,
látok 1-2 barátot a térképen, de sajnos nem tartós,
tíz percnél tovább nem nagyon voltam még egy sessionban.Jelenleg a legnagyobb gondom, hogy a cau óta küzdök a régi ms kormányommal,
illetve az FFB vezérléssel.
Belépés után, vagy :
A - Minden ok
B - Belépek, ffb effektek működnek, viszont nincs kormányerő,
és középre tartás, teljesen laza (szabadonfutós).
C - Minden rendben, viszont mikor csatlakozom egy üldözéshez,
megjelenéskor elmegy a kormányerő, effektek megmaradnak.
D - Nincsenek FFB effektek, kormányerő kb 50%.
E - Minden ok, csatlakozás üldözéshez minden ok, 5-6 futam és a fenti lehetőségek közül valamelyik(kivéve az "A" pont
)
Van amikor 2-3x ki-be kell lépnem, mire tudom használni a kormányt,
mintha minden játék indításkor egy szerencsekereket pörgetnék..Nem lehet hogy azis közrejátszik, hogy egy régi MS kormánnyal tolod?
A támogatott kormányok listája pedig elég szűkös...
PC
Fanatec ClubSport Wheel
Thrustmaster TX Racing Wheel
Thrustmaster T500 RS Racing wheel (with Ferrari GTE 458 Challenge Rim )
Thrustmaster T300RS Racing WHEEL
T500 RS Gear Shift
Thrustmaster T100 (Thrustmaster F430 Force Feedback)
Thrustmaster Ferrari Red Legend
Logitech Driving Force GT
Logitech G27
Top Drive Free Bird Wireless Racing Wheel & Top Drive GT Wheel / Pedals
Twin Wheel F1 Combo Wheel
Simraceway SRW-S1 -
PcCar
tag
Minden indításkor reménykedem, hogy talán most jön valami patch.
Nem volt semmi gondom a cau megjelenésig, az apróbb hibáktól eltekintve.
Legtöbbször olyan érzésem van, hogy egyedül vagyok a játékban,
nincs senki körülöttem, nem kapok meghívásokat üldözésre stb.
Néha pár percre megjelennek a közelben tartózkodók nevei, jönnek a meghívások,
látok 1-2 barátot a térképen, de sajnos nem tartós,
tíz percnél tovább nem nagyon voltam még egy sessionban.Jelenleg a legnagyobb gondom, hogy a cau óta küzdök a régi ms kormányommal,
illetve az FFB vezérléssel.
Belépés után, vagy :
A - Minden ok
B - Belépek, ffb effektek működnek, viszont nincs kormányerő,
és középre tartás, teljesen laza (szabadonfutós).
C - Minden rendben, viszont mikor csatlakozom egy üldözéshez,
megjelenéskor elmegy a kormányerő, effektek megmaradnak.
D - Nincsenek FFB effektek, kormányerő kb 50%.
E - Minden ok, csatlakozás üldözéshez minden ok, 5-6 futam és a fenti lehetőségek közül valamelyik(kivéve az "A" pont
)
Van amikor 2-3x ki-be kell lépnem, mire tudom használni a kormányt,
mintha minden játék indításkor egy szerencsekereket pörgetnék.. -
Simi37
őstag
Volt egy hónap amit nagyon aktívan végig toltam és csak néhány nap a végéből volt mire a bosshoz eljutottam, aztán új hónap és kezdés 0ról.
-
csab991
senior tag
Akkor viszont tényleg érdekes, ennyi aktivitásnak bőven elégnek kéne lennie az under bosshoz. Jó lenne ilyen számszerű adat, hogy havonta mégis mennyien vannak egy-egy frakcióban csak úgy viszonyításképp.
-
szami777
addikt
Megcsinálom naponta kétszer, lenyomok 2-3 leaving lat és még multizok is.
Pont ezért nem értem, hogy miért nem megy sose följebb. -
csab991
senior tag
Szerintem nem hiba ez, csupán más playerek is gyűjtik a reput és eléd kerülnek. Ha meg tudod oldani, próbáld meg naponta 2-szer elküldeni a barátokat faction mission-re, az 5400 rep/nap, plusz megcsinálsz 5-6 Leaving LA-t amikor ilyen határon vagy az még ugyanennyi.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Nálam ritkán szokott visszaesni Street Bossra.
-
COLBrattShaw
csendes tag
Ami linkeltem 9:47-est,az a Dodge Viper-es aki múltkor volt.
Tudom, hogy o az, csak ebben a futamaban 4 kerekkel vagott, meg 3-4x a falat is gyorsitasnak hasznalta.
(#9027) szami777
Jahh, erdekes. En amikor az elejen megvettem az osszes fullstock vasat par napig csak 2x lovet adott, majd visszakapcsolt fragment-re es elkezdett dobalni darabokat az egyik meg meg nem epitett "performance" automra.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Van aki Under Boss rangban van? Nézze már meg hogy nála mozog-e a kék csúszka,mert nálam csak Street Boss-ban megy normálisan,fel lép Under Boss-ra akkor se jobbra,se balra.

-
csab991
senior tag
Nálatok is befejezte a kocsi fragment adását?
6 kocsi nincsen még meg, és tegnap, miután megkaptam a TVR sagarist, nem adott fel több fragment darabot platina után, hanem csak 2x bucksot. (előtte ilyet sose adott még).
Ma se adott már egyiknél se. Lehet elértem valami limitet kb 10 kocsit szedtem ki így.
Nem nagyon értem most ezt.Nem lehet, hogy megvettél már minden verdát ami bucks-ért elérhető és ezért nem ad többet? Ha az a 6 kocsi csak CC-ért van, azokra sajna nem dob fragmentet.
-
szami777
addikt
Nálatok is befejezte a kocsi fragment adását?
6 kocsi nincsen még meg, és tegnap, miután megkaptam a TVR sagarist, nem adott fel több fragment darabot platina után, hanem csak 2x bucksot. (előtte ilyet sose adott még).
Ma se adott már egyiknél se. Lehet elértem valami limitet kb 10 kocsit szedtem ki így.
Nem nagyon értem most ezt. -
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Ez a 9:47 nem hivatalos mint tiszta vezetes, a csavo is irja a leirasban. (akarmennyi hibad lehet, ha nem szerzel elonyt vele, beraktam a szabalyba) O vagott is 2x, meg az elejen tobbszor elonyt szerzett, amugy szepet ment. O azt irja azert csinalta, mert az uj tuninggal nem lehet ugy iranyitani a jarganyt.
Szerintem is erzekenyebb lett 1-2 mozdulatra, de nem olyan veszes, ha hanyagolod azokat.Az 1ik ismerosom a TCS-rol csinalt hivatalos 9:49-et Fullassistba link
Tegnap en is raprobaltam, de majd szetb...ott az ideg vegig esett, hcbe meg eselytelen vagyok ugy, meg gondolom mas is. Masfel ora szopas utan vegre abbamaradt, rakeszulok, majd kb 7 perc utan kokemeny karambol.
(dupla teherauto a legszukebb kanyarban)
Restartolok, tolom neki de hibazgatok, meg a civileket is kerulnom kellett 3-4x (tiszta ideg voltam mire vegre menni tudtam) erre mit ad az eg, 7 perc utan eleredt az eso.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Az se tudtam egy pillanatra mi van ugy elkezdett tancolni a vas alattam a kanyarba, a vege fele az utolso "fo" kanyarban majdnem el is vesztettem az autot olyan melyen probaltam fekezni, de valahogy igy is ossze tudam szedni a vegen egy 9:48.963-at.
[link] (nem publikaltam, unlisted video)
A srac 9:49-es vidojat osszehasonlitottam az enyemmel es 7:16-nal amikor nalam esni kezdett kb 4mp-el voltam gyorsabb. Szoval HC-ben is "siman" be lehetne menni 9:45-ala, talan meg 40 ala is. Eloszor azt hittem lesz kulonbseg a vezetesi modok kozott, de ugy tunik, ha finoman vezerled a vasat, kb ugyolyan idod lehet menni vele.Forgalom meg az idojaras egy agyrem! lol Most varhatok megint jovo het vegeig.
Mas
Gurultunk ma kicsit "PcCar"-al (sechuan78) de sajna kb 20 perc utan szetkapcsolt minket a jatek, majd fel ora szopas utan megint ment kb 5 percig ameg rajottunk, hogy az FDC egy kalap sz., nem eleg hogy a gps nem mukodik a CAU ota, de a session is szetkapcsolt minket, majd kifagytam. Tiszta szegyen!
Milyen fasza lenne csak folmenni es gurulni egy jot! lolAmi linkeltem 9:47-est,az a Dodge Viper-es aki múltkor volt.
-
regener
veterán
Elsőnek sima Windows refresh izét csináltam, de olyan jó lett hogy minden kifagyott xD
Ezután formázás és rendes install, megszűnt a mapbug. Windows Update-et is letilttotam nehogy az rakjon fel valamit.
Viszont most meg mindenki 0-ás szintű és nem lehet elküldeni factionre ._.
-
COLBrattShaw
csendes tag
Ez a 9:47 nem hivatalos mint tiszta vezetes, a csavo is irja a leirasban. (akarmennyi hibad lehet, ha nem szerzel elonyt vele, beraktam a szabalyba) O vagott is 2x, meg az elejen tobbszor elonyt szerzett, amugy szepet ment. O azt irja azert csinalta, mert az uj tuninggal nem lehet ugy iranyitani a jarganyt.
Szerintem is erzekenyebb lett 1-2 mozdulatra, de nem olyan veszes, ha hanyagolod azokat.Az 1ik ismerosom a TCS-rol csinalt hivatalos 9:49-et Fullassistba link
Tegnap en is raprobaltam, de majd szetb...ott az ideg vegig esett, hcbe meg eselytelen vagyok ugy, meg gondolom mas is. Masfel ora szopas utan vegre abbamaradt, rakeszulok, majd kb 7 perc utan kokemeny karambol.
(dupla teherauto a legszukebb kanyarban)
Restartolok, tolom neki de hibazgatok, meg a civileket is kerulnom kellett 3-4x (tiszta ideg voltam mire vegre menni tudtam) erre mit ad az eg, 7 perc utan eleredt az eso.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Az se tudtam egy pillanatra mi van ugy elkezdett tancolni a vas alattam a kanyarba, a vege fele az utolso "fo" kanyarban majdnem el is vesztettem az autot olyan melyen probaltam fekezni, de valahogy igy is ossze tudam szedni a vegen egy 9:48.963-at.
[link] (nem publikaltam, unlisted video)
A srac 9:49-es vidojat osszehasonlitottam az enyemmel es 7:16-nal amikor nalam esni kezdett kb 4mp-el voltam gyorsabb. Szoval HC-ben is "siman" be lehetne menni 9:45-ala, talan meg 40 ala is. Eloszor azt hittem lesz kulonbseg a vezetesi modok kozott, de ugy tunik, ha finoman vezerled a vasat, kb ugyolyan idod lehet menni vele.Forgalom meg az idojaras egy agyrem! lol Most varhatok megint jovo het vegeig.
Mas
Gurultunk ma kicsit "PcCar"-al (sechuan78) de sajna kb 20 perc utan szetkapcsolt minket a jatek, majd fel ora szopas utan megint ment kb 5 percig ameg rajottunk, hogy az FDC egy kalap sz., nem eleg hogy a gps nem mukodik a CAU ota, de a session is szetkapcsolt minket, majd kifagytam. Tiszta szegyen!
Milyen fasza lenne csak folmenni es gurulni egy jot! lol -
Emunem
őstag
Valaki jön gurulni? Faction,kruz,vagy akármi?
Félek felmenni

-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Valaki jön gurulni? Faction,kruz,vagy akármi?
-
Lathronos
őstag
-
CJ4567
nagyúr
Már önmagában az is furcsa, hogy egy 2 éves játékhoz kiadjanak egy ekkora dlc-t.
Szerintem az utolsó dollárokat akarták még kicsikarni a játékból.Ez egy eltervezett húzás volt, hogy az alapjátékot odaadják ingyen és utána meg hátradőlve várják, hogy akkor most vedd meg szépen a dlc-t.
___
Ha már szóba jött az 1 javításra 3 hiba: a ligapontok minden kilpés után nullázódnak, és csak akkor állnak vissza, ha belépsz és multizol, utána szépen megint megy vissza bronz négyre.
Nem értem, mi volt az a "foltozás", ami pl ezt előhozta, de szarnak bele, mert már majdnem két hete ilyen.
Első nap multiztam, arany 4 voltam. Nemrég felléptem(3-4 napja) és silver 1 közepére visszadobott a játék.

-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
A Raides Mini Cooper Countryman és a C-s Ferrari F40 LM-nél is nem működik a műszerfal.

-
szami777
addikt
Már önmagában az is furcsa, hogy egy 2 éves játékhoz kiadjanak egy ekkora dlc-t.
Szerintem az utolsó dollárokat akarták még kicsikarni a játékból.Ez egy eltervezett húzás volt, hogy az alapjátékot odaadják ingyen és utána meg hátradőlve várják, hogy akkor most vedd meg szépen a dlc-t.
___
Ha már szóba jött az 1 javításra 3 hiba: a ligapontok minden kilpés után nullázódnak, és csak akkor állnak vissza, ha belépsz és multizol, utána szépen megint megy vissza bronz négyre.
Nem értem, mi volt az a "foltozás", ami pl ezt előhozta, de szarnak bele, mert már majdnem két hete ilyen.
-
Lathronos
őstag
Állítólag a CAU volt az utolsó DLC. Vagy folytatják mint annak idején a TDU-t és lesz egy még rosszabb Crew 2, vagy rájönnek, hogy le kéne cserélni az egész programozó csapatot, hogy megszünjön a hibaforrás.
-
Emunem
őstag
Sajnos az a tapasztalat, hogy az Ubisoft-ot rohadtul nem érdekli a játékosok panaszkodása, nem csinálnak semmit. Vagy még rosszabb, kijavítanak 1 hibát, és helyette csinálnak még 3 másikat.
Ráadásul majd ha leszedik a szerverekről az egész játékot mondván nem foglalkoznak vele többet, tuti nem fogják odaadni a lelkes rajongóknak, hogy P2P hálózatban tovább éljen. Arról nem is beszélve, hogy a közösségi hibajavítások sokszor jobbak a hivatalosnál.A kérdes az, hogy hány bőrt tudnak lehúzni róla, amíg le nem kapcsolják teljesen a szerverről?
-
sisu2
aktív tag
Felmentem gurulni, 4-es squad meg random az egyik haverom. 5 percenként szétesett a session, majd 5 perc újra csatlakozás, majd 5 perc után megint szét esett, ezt csináltunk fél órán keresztül aztán meguntam és léptem, én legalábbis. Szerintem abbahagyom ezt a szart egy hónapra azt meglátom hogy mi a fasz fog történni. Ha semmi akkor megy az uninstall.
B+ a legtöbb nagyobb játékhoz miután kiadnak egy DLC-t, nagyobb patchet, bármit, utána ha kell naponta tolják a javításokat, itt meg másról sem szól már a hivatalos fórum csak a bugokról, hegyekben a sok hozzászólás és mégsem csinálnak semmit. Már fél éve legalább hogy megy a baszakodás de egyszerűen képtelenek rendbe rakni a szervert. Nagy szerencse hogy nem vettem meg a CAU-t, bár eddig az összes DLC-t megvettem, aki van olyan madár hogy egy ilyen céget támogat az meg is érdemli.
Írtam nekik én is de nem is válaszoltak ,szóval megy tovább a szenvedés.
-
Lathronos
őstag
Felmentem gurulni, 4-es squad meg random az egyik haverom. 5 percenként szétesett a session, majd 5 perc újra csatlakozás, majd 5 perc után megint szét esett, ezt csináltunk fél órán keresztül aztán meguntam és léptem, én legalábbis. Szerintem abbahagyom ezt a szart egy hónapra azt meglátom hogy mi a fasz fog történni. Ha semmi akkor megy az uninstall.
B+ a legtöbb nagyobb játékhoz miután kiadnak egy DLC-t, nagyobb patchet, bármit, utána ha kell naponta tolják a javításokat, itt meg másról sem szól már a hivatalos fórum csak a bugokról, hegyekben a sok hozzászólás és mégsem csinálnak semmit. Már fél éve legalább hogy megy a baszakodás de egyszerűen képtelenek rendbe rakni a szervert. Nagy szerencse hogy nem vettem meg a CAU-t, bár eddig az összes DLC-t megvettem, aki van olyan madár hogy egy ilyen céget támogat az meg is érdemli.
Sajnos az a tapasztalat, hogy az Ubisoft-ot rohadtul nem érdekli a játékosok panaszkodása, nem csinálnak semmit. Vagy még rosszabb, kijavítanak 1 hibát, és helyette csinálnak még 3 másikat.
Ráadásul majd ha leszedik a szerverekről az egész játékot mondván nem foglalkoznak vele többet, tuti nem fogják odaadni a lelkes rajongóknak, hogy P2P hálózatban tovább éljen. Arról nem is beszélve, hogy a közösségi hibajavítások sokszor jobbak a hivatalosnál. -
OceanStorm
tag
Felmentem gurulni, 4-es squad meg random az egyik haverom. 5 percenként szétesett a session, majd 5 perc újra csatlakozás, majd 5 perc után megint szét esett, ezt csináltunk fél órán keresztül aztán meguntam és léptem, én legalábbis. Szerintem abbahagyom ezt a szart egy hónapra azt meglátom hogy mi a fasz fog történni. Ha semmi akkor megy az uninstall.
B+ a legtöbb nagyobb játékhoz miután kiadnak egy DLC-t, nagyobb patchet, bármit, utána ha kell naponta tolják a javításokat, itt meg másról sem szól már a hivatalos fórum csak a bugokról, hegyekben a sok hozzászólás és mégsem csinálnak semmit. Már fél éve legalább hogy megy a baszakodás de egyszerűen képtelenek rendbe rakni a szervert. Nagy szerencse hogy nem vettem meg a CAU-t, bár eddig az összes DLC-t megvettem, aki van olyan madár hogy egy ilyen céget támogat az meg is érdemli.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Nálatok megy? Nálam valami Uplay servers unavailable van.

Pontosabban ez: [link] -
regener
veterán
Szép!
Én újraraktam a wint hátha megoldja a mapbetöltést, mert ubitól hiába várunk bármit is. -
}{3@Đ$}{0ot
addikt
250 Mission 4-es Crewba awardra érdeklődnék hogy 1 ember tudna-e jönni,és hogy mikor lesz elkezdve?
Storm-al beszéltem és mondta hogy besegít.
(Beat Down-al gyorsan megvan,kb. 20-30mp) -
Emunem
őstag
-
regener
veterán
-
#66403328
törölt tag
F12-vel készíthetsz képernyőképet, a képek között a uplay mappába kerül.
Új hozzászólás Aktív témák
-
9100 - 9001
10735 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
PH-s játékoslista amire itt tudsz jelentkezni.
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Filmgyűjtés
- Rap, Hip-hop 90'
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- TP-LINK routerek
- OLED TV topic
- Melyik tápegységet vegyem?
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Béta iOS-t használók topikja
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- További aktív témák...
- Xiaomi G24i 2026 bontatlan állapotban, 2 év garanciával!
- ÚJ AKKU! ThinkPad X13 YOGA - 13.3" iPS érintős, i5-10310, 16 / 256SSD, WiFi6, TB3, uj.olv +SZLA GARi
- LG Oled 55C21LA
- IPhone 15 Pro 128GB natúr titán színben, 88%-os aksi, + Quadlock tok + kijelzővédő
- Apple MacBook Pro 14 M4 (16GB RAM, 512GB SSD) Gyári garanciával, dobozában Gari! - 2027.05.31
- Vention USB4.0 NVME külső ház
- Számlás!Windows 10 Pro 11 Pro,Windows 10 Home 11 Home, Office 2016,2019,2021 ,Vírusirtok,Mac
- Samsung 108 cm / 40 FULL HD NEM OKOS TV 6 hó garancia Házhozszállítás
- ASUS ROG STRIX Z690-F GAMING WIFI DDR5 Alaplap
- HP EliteBook x360 1040 G8 i7-1185G7 32GB 1TB 2in1 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest




Mindenesetre nekem az egy hatalmas csemege lesz
) ...talan karacsonyra

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Jahh, tutira, szerintem 38-39 lehetseges, de 2 labbal a foldon 40-41 tippelek, mert 40 alatt mar nagyon ossze kell hogy jojjon minden.
Egy hosszabb küldetés?
(dupla teherauto a legszukebb kanyarban)




