Hirdetés
- Még egy körre elviszi a Raptor Lake-et az Intel
- Vezetékes FEJhallgatók
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Projektor topic
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- Azonnali processzoros kérdések órája
- OLED TV topic
- Milyen egeret válasszak?
- Ahogy ígérték, úgy lett: itt az első Noctua vízhűtés
- Kompakt vízhűtés
-
9400 - 9301
10735 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 05:25 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
szami777
addikt
-
Barthezz2
nagyúr
-
Emunem
őstag
Lenyomtam 5 platina offense küldetést, 7-szer kaptak el, persze egyik sem az én hibám.
3-szor kirepített a picsába a játék, be a kanyonok közé, hirtelen odeteleportált 5 zsaru, perf kocsival meg homok emelkedőn nem egy leányálom elmenekülni, el is kaptak. Ezt eljátszotta még kétszer.
A maradék négy alkalom meg a szokásos szar, felteleportálok a szalagkorlátra, se előre se hátra.

Hetedik alakalomnál ment is a rage quit, örülök, hogy a játékot több, mint 2 év után sem sikerült kijavítani.

Nem olyan régóta van az, hogy rossz helyre teleportál... Kb amióta a GPS krepált be.

-
szami777
addikt
Lenyomtam 5 platina offense küldetést, 7-szer kaptak el, persze egyik sem az én hibám.
3-szor kirepített a picsába a játék, be a kanyonok közé, hirtelen odeteleportált 5 zsaru, perf kocsival meg homok emelkedőn nem egy leányálom elmenekülni, el is kaptak. Ezt eljátszotta még kétszer.
A maradék négy alkalom meg a szokásos szar, felteleportálok a szalagkorlátra, se előre se hátra.

Hetedik alakalomnál ment is a rage quit, örülök, hogy a játékot több, mint 2 év után sem sikerült kijavítani.

-
Szoszo94
őstag
Az a 3,2GHz-es i5 sajnos nem a legjobb alá, még mindig nem szeretnek a játékok több szálat rendesen kezelni és ilyenkor sokat számít az órajel, többet, mint a magok száma. Sanszos, hogy egy párszáz MHz-el erősebb i3-al jelen esetben jobban járnál
Nálam a 280X alá is elég volt a húzott 3570 (@4GHz) max beállításkhoz, illetve most is elég a 480 alá, de tény, hogy nem optimalizálták ezt a játékot sem több szálra. Majd kíváncsiságból ha lesz időm, megnézem, hogy mennyit számít az órajel ebben a játékban FHD beállításnál (4K-ban játszom, de ott ugye a VGA-é a fő szerep). -
CJ4567
nagyúr
Az miért baj ha képes kihasználni amit odatesznek elé? Én egy tuningolatlan Q9550-el játszok, és városban 20-25FPS-em van, mégis játszottam lassan 200 órát a játékkal. PVP-ben se hátráltat, mivel sok pálya városon kívül van, vagy olyan részén ahol jobban megy a játék, még normális rankot is össze tudtam szedni.(Gold 4)
Azért azt se mondom hogy jól optimalizált játék, mert nem az.
-
Lathronos
őstag
-
regener
veterán
-
xenon2
senior tag
Ne várd,nem nagy szám. Én azóta nem mentem vele,amióta megvan. 10 perc teszt dobta a "kukába" .
Azt vártam,hogy a final summit nyeremény a legjobb autót hozza a játékb. Hát nem. 
-
CJ4567
nagyúr
-
Emunem
őstag
-
xenon2
senior tag
Nem olvasta valaki valamerre,hogy mikor lesz circuit GT-R?
Kezd fogyni a türlelmem.
-
CJ4567
nagyúr
-
sisu2
aktív tag
-
CJ4567
nagyúr
-
Emunem
őstag
651mb a patch? WTF?

Az jó sok BUG

-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
651mb a patch? WTF?

-
CJ4567
nagyúr
Kedves játékosok!
Holnapi napon kiadjuk a beígért patchet, amiben még több bugot és egyéb apróságokat találtok.
Köszönjük hogy megvásároltátok ezt a fantasztikus játékot!
Üdvözlettel,
Iwory Tower & Ubisoft!

Legalább az AMG GT jöjjön vele.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Emunem
őstag
Kedves játékosok!
Holnapi napon kiadjuk a beígért patchet, amiben még több bugot és egyéb apróságokat találtok.
Köszönjük hogy megvásároltátok ezt a fantasztikus játékot!
Üdvözlettel,
Iwory Tower & Ubisoft!

Alig várom!!

-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Kedves játékosok!
Holnapi napon kiadjuk a beígért patchet, amiben még több bugot és egyéb apróságokat találtok.
Köszönjük hogy megvásároltátok ezt a fantasztikus játékot!
Üdvözlettel,
Iwory Tower & Ubisoft!

-
Ralond
tag
-
Lathronos
őstag
Egyébként elmehetnek a f**ba ezzel. 2 percenként cseszeget, hogy menjek ide meg oda, csináljam meg ezt vagy azt, aztán ott meg a képembe vágja, hogy csengessem ki a CAU árát..
Ami rendben is lenne, ha nem évről évre akarnák eladni nekem ugyan azt, némi plusz hozzáadása mellett, ugyan annyiért.
Közben meg:
-sötétben még mindig 5 métert látok
-30km alatt 30x veszti el a GPS-t
-városban még mindig 60 alá esik az FPS random helyeken, és úgy beszaggat, mintha 25 lenne..
-derült égből szakad az eső, amitől az alagút közepén is vizes az út.Lehetne még sorolni. De addig tőlem pénzt nem látnak újra, amíg csak az számít, hogy vedd meg, a fenti apróságok meg kit érdekelnek..
Megnyugtatlak, ha 2 évig nem foglakoztak ezekkel a hibákkal, ezután se fognak. Én már csak néhanapján játszok vele pár percet amíg valamelyik agyatlan balf@sz meg nem talál és el nem kezd lökdösni, vagy belém nem száguld 300 km/h-val aminek nem kis sérülés az eredménye. Mert szerintük roppant mulatságos, hogy majdnem hogy totálkárosra törik más karcmentes "méregdrága"(értem ezt úgy, hogy a több százezer B-t rohadt nehezen tudtam csak összekaparni) autóját.

-
Barthezz2
nagyúr
-
Ralond
tag
-
Ralond
tag
Windows 10 Home 64-bit. 101 Gb szabad helyem van, ide fel kellene férnie.
-
UFO1
senior tag
Milyen OP rendszer, ha Win 7 akkor kell az SP1, gondolom DX 11 van különben nem fog menni.
Volt régebben ilyen hiba ezt olvasd el, hátha segít.
-
Barthezz2
nagyúr
Tipp: feladatkezelőben a folyamatoknál állítsd le a telepítés folyamatát.
-
Allien
veterán
Pl nincs tárhelyed elegendő.
Szedd le, telepítsed újra, stb... 
-
Ralond
tag
Sziasztok!
Most próbálom telepíteni a játékot, de a Uplay egy fél napig is ment és annyit ír ki, hogy "1/2 Telepítés". Semmi jele nincs annak, hogy valamit csinálna. Többször is próbáltam már, háromszor is ment 6 óránál többet, de semmi nem történt.
Esetleg valakinek van ötlete?
-
Barthezz2
nagyúr
Egyébként elmehetnek a f**ba ezzel. 2 percenként cseszeget, hogy menjek ide meg oda, csináljam meg ezt vagy azt, aztán ott meg a képembe vágja, hogy csengessem ki a CAU árát..
Ami rendben is lenne, ha nem évről évre akarnák eladni nekem ugyan azt, némi plusz hozzáadása mellett, ugyan annyiért.
Közben meg:
-sötétben még mindig 5 métert látok
-30km alatt 30x veszti el a GPS-t
-városban még mindig 60 alá esik az FPS random helyeken, és úgy beszaggat, mintha 25 lenne..
-derült égből szakad az eső, amitől az alagút közepén is vizes az út.Lehetne még sorolni. De addig tőlem pénzt nem látnak újra, amíg csak az számít, hogy vedd meg, a fenti apróságok meg kit érdekelnek..
-
nap
addikt
Sziasztok!
Erről a rendőrös küldikról ( OFFENSES ) szeretnék picit kérdezni....elkezdtem, már az RX-7-t megszereztem , most a TVR Sagaris következő amit bedobott,,, viszont láttam videón motort is lehet szerezni.
Kérdés az ajándék motor azoknak is elérhető akik az alap játékkal rendelkeznek, vagy csak azoknak aki kiegészítőt is vásároltak a játékhoz?
Valami lista találok arról, hogy milyen járműveket lehet ezzel a módszerrel megszerezni..pld webcím...stb?
Csak akkor lesz motorod, ha kicsengeted a WR vagy a CAU árát.
-
sisu2
aktív tag
Sziasztok!
Erről a rendőrös küldikról ( OFFENSES ) szeretnék picit kérdezni....elkezdtem, már az RX-7-t megszereztem , most a TVR Sagaris következő amit bedobott,,, viszont láttam videón motort is lehet szerezni.
Kérdés az ajándék motor azoknak is elérhető akik az alap játékkal rendelkeznek, vagy csak azoknak aki kiegészítőt is vásároltak a játékhoz?
Valami lista találok arról, hogy milyen járműveket lehet ezzel a módszerrel megszerezni..pld webcím...stb?
Üdv.
Szerintem az alap csak autókat ad .
Nekem nincs CAU de a WR. igen és abban voltak motorok. -
gxcman
tag
Sziasztok!
Erről a rendőrös küldikról ( OFFENSES ) szeretnék picit kérdezni....elkezdtem, már az RX-7-t megszereztem , most a TVR Sagaris következő amit bedobott,,, viszont láttam videón motort is lehet szerezni.
Kérdés az ajándék motor azoknak is elérhető akik az alap játékkal rendelkeznek, vagy csak azoknak aki kiegészítőt is vásároltak a játékhoz?
Valami lista találok arról, hogy milyen járműveket lehet ezzel a módszerrel megszerezni..pld webcím...stb?
-
Allien
veterán
Pont ez az, hogy be kéne. kb 15 játékkal próbáltam ki az elmúlt 3-4 nap, és mind egyből felismerte, tök klafa volt, viszont itt még fel sem ismerte egyből (újraindítás után sem), mehettem beállításokba mindent egyesével beállítani.
Az eddigi pár nap tapasztalata alapján nem a kontrolleré a hiba, hanem a játéké, kár érte, marad a 2500ft-os kontroller ennél a játéknál.
Esetleg, reszeteld a beállításokat a játékon belül. Akkor lehet, hogy megoldódik.

-
Loha
veterán
Pont ez az, hogy be kéne. kb 15 játékkal próbáltam ki az elmúlt 3-4 nap, és mind egyből felismerte, tök klafa volt, viszont itt még fel sem ismerte egyből (újraindítás után sem), mehettem beállításokba mindent egyesével beállítani.
Az eddigi pár nap tapasztalata alapján nem a kontrolleré a hiba, hanem a játéké, kár érte, marad a 2500ft-os kontroller ennél a játéknál.
Vezetékes Xbox 360 kontrollerrel Plug and Play,
szó szerint semmit sem kell állítgatni (más játékban sem),
ajánlom mindenkinek. -
szami777
addikt
Pont ez az, hogy be kéne. kb 15 játékkal próbáltam ki az elmúlt 3-4 nap, és mind egyből felismerte, tök klafa volt, viszont itt még fel sem ismerte egyből (újraindítás után sem), mehettem beállításokba mindent egyesével beállítani.
Az eddigi pár nap tapasztalata alapján nem a kontrolleré a hiba, hanem a játéké, kár érte, marad a 2500ft-os kontroller ennél a játéknál.
-
CJ4567
nagyúr
Valaki hazsnál xbox one kontrollert pc-n?
Sikerült beszerezzek egyet, de egyszerűen nem tudom beállítani a rendőrös küldiknél használt 2 skillt a kontrollerre, mert nem engedi. Kép: [link]
A k és a p lenne az.Kb fél órája szarakodok vele, egyszerűen nem értem, miért nem engedi, az előző 2500 ft-os kontrolleremnél minden ment probléma nélkül, nem pálya, hogy egy 15 ezres kontrollerrel ennyit szórakozzak.

Gyárilag beállítja a gombokat ha Xbox One kontrollert használsz nem? X360 kontrollert emulálok(PS2 kontrollerrel), és gyárilag egyből beállítja a játék a gombokat(még a rendőr skilleket is) és Xbox gombokat is ír ki. Sajnos nincs One kontrollerem, úgyhogy nem tudom kipróbálni.
-
szami777
addikt
Valaki hazsnál xbox one kontrollert pc-n?
Sikerült beszerezzek egyet, de egyszerűen nem tudom beállítani a rendőrös küldiknél használt 2 skillt a kontrollerre, mert nem engedi. Kép: [link]
A k és a p lenne az.Kb fél órája szarakodok vele, egyszerűen nem értem, miért nem engedi, az előző 2500 ft-os kontrolleremnél minden ment probléma nélkül, nem pálya, hogy egy 15 ezres kontrollerrel ennyit szórakozzak.

-
CJ4567
nagyúr
Nekem nem, se telóról (mobilnet) se gépről (egyik böngészőből sem).
De itt megtaláltam:
Reddit /The_Crew(#9357) Allien
Sok kocsimon van olyan ami hiába maxos, hogy csak Acc bónusz ír a 60as, mert bug volt nem csak elírás mint kiderült, mostmár farmolhatom megint őket mind a négyet megadva...A meglévő alkatrészeket nem javítják?

It was just a visual bug, as all 51-60 parts had all bonuses applied, instead of just one. You can see this clearly when going from Lv50 parts to Lv60 in a tuner. Only the bonus you had applied previously will not change (for example - Gearbox with Max Speed bonus: the Max Speed bonus will not change, but you will get Acceleration, Grip, and Braking bonuses added, with any part Lv51 and above)
Akkor megnyugodtam.
-
regener
veterán
Nálam betöltött az oldal.
Nekem nem, se telóról (mobilnet) se gépről (egyik böngészőből sem).
De itt megtaláltam:
Reddit /The_Crew(#9357) Allien
Sok kocsimon van olyan ami hiába maxos, hogy csak Acc bónusz ír a 60as, mert bug volt nem csak elírás mint kiderült, mostmár farmolhatom megint őket mind a négyet megadva... -
Allien
veterán
Januári patch 2017.01.??
Megnyitni nem tudom, csak tölt az oldal

Erre is jön patch, majd nyáron...![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Mondjuk, akinek már megvan ez a rendőrös dlc, annak mán mindegy, mit is peccselgetnek, mert az ÖSSZES rendőrt kimaxolták már, max a nagykerekű Fiat nincsen maxon, mert arra nincsen üldözős verseny. Annyi lehet a nehezítés, hogy nem 1 perc egy kör, míg elkap egy rendőr szólóba egy npc-t.
Totál aránytalan, hogy a szállítós az szopik jó sokáig, mire célba ér (már ha eljut odáig), a rendőrös küldik meg többnyire tök rövidek. Persze, eleinte alap verdával még nem, de pár kör, és már hamar vége. Talán 1-2 off roados rendőr üldözős nehezebb, ahol rengeteg az alj növényzet.
Szállítósban meg egyetlen küldinél volt, hogy relative, de gyorsan végeztem, és gond nélkül. Nagy kerekűvel off-road szállításon nyíl egyenesen mindenen át gázolva lehet menni. 
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Januári patch 2017.01.??
Megnyitni nem tudom, csak tölt az oldal

Erre is jön patch, majd nyáron...![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Nálam betöltött az oldal.
-
regener
veterán
Januári patch 2017.01.??
Megnyitni nem tudom, csak tölt az oldal

Erre is jön patch, majd nyáron...![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
Allien
veterán
-
szami777
addikt
-
CJ4567
nagyúr
-
Barthezz2
nagyúr
Milyen update-et várunk ennyire?
-
nap
addikt
Most a kedvenc bugom, hogy csomagszállításnál valamelyik rendőr megpöcköl kicsit, én meg repülök legalább 500 métert, 100 méter magasan, aztán ha leértem, folytatódik a hajsza.

-
CJ4567
nagyúr
-
Emunem
őstag
-
szami777
addikt
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
regener
veterán
Mikor adják ki az "új" frissítést?
Amint kész lesznek az importálandó bugok
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Mikor adják ki az "új" frissítést?
-
MasTer
tag
Sikerült! Tényleg köszi a segítséget! Rögtön mentem is pár mérföldet a Cadillac Eldoradómmal levezetésképpen

-
MasTer
tag
-
UFO1
senior tag
-
Allien
veterán
Persze hát! A fehér faktor nem számít! Ha van gógyid, figyeled, merre visz az út. Ilyen keveset zavar be. Illetve, R gomb nyomva tartva, oda dob mögé. Neked is van 2 fegyvered ellene. EMP legyen az egyik, a másik is hasonló kiütős. Elnyomod az elsőt, lelassul. Ha erre elnyomja a pajzsát, ami egyből hatástalanítja ezt, rá nyomod a másodikat, és csá, meg is van fogva, többnyire. Eleinte én is rá nyomtam mid két fegyvert, de az úgy nem elég eredményes. Külön-külön jobb.

-
szami777
addikt
Van ilyen back on track szerűség, ha azt nyomva tartod üldözőként akkor automatikus oda teleportálsz mögé.
Szerintem ez az opció az első küldetésbe is benne van. -
MrDerekas
addikt
Igen, védelmi cucc. Zavaró. Pár pillanatra elvakít. Viszont az üldözött feletti háromszög ikon látszik. Arra kell tartani saccra. Tehát üldözőként és üldözöttként is két "fegyvered" lehet.
-
Barthezz2
nagyúr
Összeszorítod a fogad és azt mormogod: "Tovább!"
De tényleg ennyi. Túl kell esni rajta. Az üldözött közelében kell maradni 8 másodpercig (na jó, csak hét) és ennyi az a küldi. Elsőre senkinek sem megy, ismeretlenül, mint a Mátrixban a toronyugrás
Ja meg támadó eszközöket is lehet aktiválni. Rendőrként/üldözőként én az irányításra ható EMP-t, meg a speedhack-et használom. Patkány egy módi, de hasznos. Aztán kinek mi áll a kezére. Mikor én túlestem rajta, taknyos gyerekként élveztem a rendőrös hercehurcás csomagszállítást. Újra éltem a régi jó NFS Most Wanted érzést
Egész addig még autókat tudtam nyerni. Mondjuk két hét alatt, szűk három és kinyertem belőle a nyerhetőt.De az miaz, hogy utolérem, aztán elfehéredik a kép, én meg a búzamező közepén találom magam? Ő is kiüt, vagy mi? Így marhára nem tudok a közelébe maradni..
-
MrDerekas
addikt
Összeszorítod a fogad és azt mormogod: "Tovább!"
De tényleg ennyi. Túl kell esni rajta. Az üldözött közelében kell maradni 8 másodpercig (na jó, csak hét) és ennyi az a küldi. Elsőre senkinek sem megy, ismeretlenül, mint a Mátrixban a toronyugrás
Ja meg támadó eszközöket is lehet aktiválni. Rendőrként/üldözőként én az irányításra ható EMP-t, meg a speedhack-et használom. Patkány egy módi, de hasznos. Aztán kinek mi áll a kezére. Mikor én túlestem rajta, taknyos gyerekként élveztem a rendőrös hercehurcás csomagszállítást. Újra éltem a régi jó NFS Most Wanted érzést
Egész addig még autókat tudtam nyerni. Mondjuk két hét alatt, szűk három és kinyertem belőle a nyerhetőt. -
MasTer
tag
Ez komoly? Most akartam rákérdezni, hogyan lehet kilépni ebből a küldetésből, mert régóta szivat vele a program. Még az automata kuplungot is beállítottam a manuális helyett, mert egy béna Merci rendőrautóval kell leállítani valami fószert. Tehát mi a nyerő stratégia?
-
nap
addikt
-
Barthezz2
nagyúr
-
regener
veterán
A rendőröst ki tudod kapcsolni hogy ne invitáljon be. Notification-ben kikapcsolod a Police/Chase/Street Racer Notificationt.
De ha elkezdte akkor nem tud kilépni a bevezető misszióból
xDD -
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Üdv!
Nekem az alap The Crew van season pack-el(vagy mi volt a neve az elején), a Wild Run-t sem vettem meg, de most ha belépek, folyton egy rendőrös küldetésre invitál az elején. Ingyé' jár az új rész, vagy what?
A másik, ezt hogy a @*đ$#°ba kell megcsinálni?

Az elején rögtön kiütnek, és a kukoricaföld közepére kerülök, majd mire utolérem az üldözöttet, nyomok rá valami blokkolót, megint kiüt, és megint a dzsundzsa közepén vagyok, lejáró idővel..
A rendőröst ki tudod kapcsolni hogy ne invitáljon be. Notification-ben kikapcsolod a Police/Chase/Street Racer Notificationt.
-
Barthezz2
nagyúr
Üdv!
Nekem az alap The Crew van season pack-el(vagy mi volt a neve az elején), a Wild Run-t sem vettem meg, de most ha belépek, folyton egy rendőrös küldetésre invitál az elején. Ingyé' jár az új rész, vagy what?
A másik, ezt hogy a @*đ$#°ba kell megcsinálni?

Az elején rögtön kiütnek, és a kukoricaföld közepére kerülök, majd mire utolérem az üldözöttet, nyomok rá valami blokkolót, megint kiüt, és megint a dzsundzsa közepén vagyok, lejáró idővel..
-
regener
veterán
-
Edem05
őstag
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
MrDerekas
addikt
Hibás frissítés (rendszer vagy driver) is okozhatja. Újrarakni a vga drivert, talán megoldja. Minap ém is kínlódtam vele, más hibával ugyan, de ott a helyi mentés teljes törlése oldotta meg a dolgot. Illetve a directX és a visual C++ újratelepítése is segíthet. De összességében csak a ködöt szurkálom

-
Iroil
tag
-
MrDerekas
addikt
Videokártya driver rendben van? Előtte esetleg a játékban variáltál a video beállításokkal? Változott bármi hardver a gépben?
-
Iroil
tag
Sziasztok srácok!
Nem tudom mennyibe vág témába,de lenne egy kis gondom.
A mai nap elakarta indítani a játékot és ezt írja ki:ez a videó mod nem jeleníthető meg"
Valakinek valami ötlet? -
MrDerekas
addikt
PvP rangoknál ha elérek egy adott rangot, akkor az vissza ugorhat az előtte lévő rangra, ha sok pontot vesztek?
Tudtommal igen. Mivel liga, így kiesni is lehet, vagyis lejjebb és feljebb kerülni is.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
PvP rangoknál ha elérek egy adott rangot, akkor az vissza ugorhat az előtte lévő rangra, ha sok pontot vesztek?
-
MrDerekas
addikt
Régen ott volt látható. Valamiért kikerült, vagy én nem találom. Nekem fut a Raptr és ott látom. Már azt amit a Raptr használata óta toltam.
Más: Crew-ban, pályaépítés közben elment az áram. Azóta nem tudom elindítani a játékot. Pontosabban elindul, de hol hamarabb, hol picit később, de még a játékba belépés előtt a Crew.exe leállt üzit kapom és összeomlik. Tegnap frissítettem vga drivert, de utána még ment bőven a game. Uplay klienst már újra raktam, de nem sok kedvem van újra letölteni a crewt. Fájl ellenőrzés is lefutott, ott minden ok. Ötlet?
Ha esetleg valaki eccő hasonló problémával küzdene: Gondolom a mentés közbeni áramszünet elcseszte a helyi mentés valamely fájlját, ezért a megoldás a helyi mappa teljes törlése volt. (C:\Felhasználók\Felhasználónév\Dokumentumok\TheCrew mappa) Mivel a játék eredményeket a szerver tárolja, csak a beállításokat kell újra személyre szabni a törlés után. Viszont nem crashel tovább a game.

-
nap
addikt
-
MrDerekas
addikt
Régen ott volt látható. Valamiért kikerült, vagy én nem találom. Nekem fut a Raptr és ott látom. Már azt amit a Raptr használata óta toltam.
Más: Crew-ban, pályaépítés közben elment az áram. Azóta nem tudom elindítani a játékot. Pontosabban elindul, de hol hamarabb, hol picit később, de még a játékba belépés előtt a Crew.exe leállt üzit kapom és összeomlik. Tegnap frissítettem vga drivert, de utána még ment bőven a game. Uplay klienst már újra raktam, de nem sok kedvem van újra letölteni a crewt. Fájl ellenőrzés is lefutott, ott minden ok. Ötlet?
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
IG55
senior tag
Üdv!
A játékidőt hol tudom megnézni? (Uplay-es).
Ubisoft clubon csak ennyit találok:STATISZTIKÁID
Nincsenek statisztikák ehhez a játékhoz.
De annyi baj legyen. Mindannyian tudjuk, hogy milyen jó vagy! -
MrDerekas
addikt
-
nap
addikt
Nem tudjátok mikor lesz megint szerver?
-
MrDerekas
addikt
Szélárnyék
Kétfős crewban, C-és autókkal. Első és második egyszerre (szinte) elindul, első nitró ellő, második mögötte és mikor az első félre áll, jöhet a saját nitró és 416Km/h meg is van. 
-
regener
veterán
A régi szép idők mikor még az SLS is jó autó volt

(#9307) szami777
Úgyírja még ottis hogy azis annak a része, így igen. Többen is ott csináltuk meg. -
szami777
addikt
-
regener
veterán
A reptér előtt van egy emelt autópálya, ott suhanj végig a kocsik között. 415-ig is felmegy a lejtő miatt.
-
szami777
addikt
A Chicago reptéren menjél 402 km/h-val award sikerült valakinek drag nélkül?
Egyszerűen nincs hely a reptéren belül arra, hogy ennyit menjen a kocsi, 395-ig ment, majd fal :/
-
Allien
veterán
-
szami777
addikt
Amúgy, a CUE nélkül is el lehet érni a lvl 60-t az autóknál? Mondjuk, nekem nagyon bejött ez a rész, még annak ellenére is, hogy a másik (előző rész) résszel még most se boldogulok. De, tuningba sokat segít a rendőrös, meg persze a pénz farmolásban. Mióta megvan, több, nagy értékű verdát is meg tudtunk venni. 3 nagykerekűt, dragból plusz egyet, driftből is egyet, és még pár apróságot, meg, a nem régen fél áras leárazásból egyet, a LaFerrari-t.
A rendőr autókban egyedül a nagykerekűt nem lehet így tuningolni, csak hagyományos úton. 
"Amúgy, a CUE nélkül is el lehet érni a lvl 60-t az autóknál? "
El.

-
Allien
veterán
Amúgy, a CUE nélkül is el lehet érni a lvl 60-t az autóknál? Mondjuk, nekem nagyon bejött ez a rész, még annak ellenére is, hogy a másik (előző rész) résszel még most se boldogulok. De, tuningba sokat segít a rendőrös, meg persze a pénz farmolásban. Mióta megvan, több, nagy értékű verdát is meg tudtunk venni. 3 nagykerekűt, dragból plusz egyet, driftből is egyet, és még pár apróságot, meg, a nem régen fél áras leárazásból egyet, a LaFerrari-t.
A rendőr autókban egyedül a nagykerekűt nem lehet így tuningolni, csak hagyományos úton. 
Új hozzászólás Aktív témák
-
9400 - 9301
10735 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
PH-s játékoslista amire itt tudsz jelentkezni.
- iPad felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- AKCIÓ! HP Elitebook 8 G1i 14 FHD notebook - Ultra 5 235U 16GB DDR5 256GB SSD Intel IGP W11
- Eladó Intel és AMD processzorok 28 db
- 27% - ÚJ Samsung Odyssey G5 S27FG506SU QD-OLED Monitor! 2560x1440 / 180Hz / G-Sync / FreeSync
- Sandisk Portable SSD 2TB!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


Nálam a 280X alá is elég volt a húzott 3570 (@4GHz) max beállításkhoz, illetve most is elég a 480 alá, de tény, hogy nem optimalizálták ezt a játékot sem több szálra. Majd kíváncsiságból ha lesz időm, megnézem, hogy mennyit számít az órajel ebben a játékban FHD beállításnál (4K-ban játszom, de ott ugye a VGA-é a fő szerep).


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)











