Hirdetés
- Androidos tablet topic
- Computex 2026: a Keychron és a GIZMART ergo klaviatúrája kiváltja az egeret is
- Házimozi belépő szinten
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Projektor topic
- Kirúgással fenyegeti mérnökeit az Intel vezére
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Apple MacBook
- Nem kell még temetni: 2 éves órajelcsúcsot döntöttek meg Raptor Lake-kel
- VR topik
-
9200 - 9101
10735 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 05:25 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
CJ4567
nagyúr
-
szami777
addikt
Na meg a váltakozó időjárás. Szép meg jó, tényleg változatossá teszi a játékot, de elég irreális amikor ragyogó napsütésből 1 pillanat alatt félhomály lesz és elkezd szakadni az eső, a pupillám meg ilyenkor bolhakolbász méretűre zsugorodik és pár pillanatig amíg újra "rázoomolok" a cselekményre
szintén azt se tudom hol vagyok. 1-2 évig napi szinten 30-40 perc játék ezzel és olyan vakok leszünk mint a bányalovak. 
Engem az idegesít fel, amikor nincs egy nyamvadt felhő sem sehol, süt a nap, de azért szakad az eső.
#SOREAL
-
CJ4567
nagyúr
Én nem tudom, ti hogy pozicionáltátok a képernyőt, de nekem nappal is jó, este is. Mondjuk én a Ps munka miatt bekalibráltam az Lg-t. Nomeg nem éri napfény, lehet emiatt is nincs ilyen problémám.

De tegnap engem is kidobott a game, vagy 4x... Eddig nem volt ilyen. Elég drága volt anno ahhoz, hogy ennyi bug legyen benne, sztem... De én csak egy vagyok a millióból.

Nem kalibrált mezei TN paneles LG monitorom van, és gond nélkül látok éjszaka.
-
Emunem
őstag
Na meg a váltakozó időjárás. Szép meg jó, tényleg változatossá teszi a játékot, de elég irreális amikor ragyogó napsütésből 1 pillanat alatt félhomály lesz és elkezd szakadni az eső, a pupillám meg ilyenkor bolhakolbász méretűre zsugorodik és pár pillanatig amíg újra "rázoomolok" a cselekményre
szintén azt se tudom hol vagyok. 1-2 évig napi szinten 30-40 perc játék ezzel és olyan vakok leszünk mint a bányalovak. 
Én nem tudom, ti hogy pozicionáltátok a képernyőt, de nekem nappal is jó, este is. Mondjuk én a Ps munka miatt bekalibráltam az Lg-t. Nomeg nem éri napfény, lehet emiatt is nincs ilyen problémám.

De tegnap engem is kidobott a game, vagy 4x... Eddig nem volt ilyen. Elég drága volt anno ahhoz, hogy ennyi bug legyen benne, sztem... De én csak egy vagyok a millióból.

-
sisu2
aktív tag
-
Lathronos
őstag
Van lámpa, világít is csak semmit nem ér. Azon a fényerőn amin nappal használom éjszaka 2 centit nem látni előre és csak flipperezik a szalagkorláton meg az AI-n az ember fel-alá. Legalább ennyire agysorvasztó az alagútból kihajtás, amikor 5 másodpercig egy atomvillanásba kell bámulni.... Realism FTW
Petyyyyy + }{3@Đ$}{0ot
Ha nekem nem is, legalább másnak jó pillanatokat okoz a játékkal ápolt bensőséges kapcsolatom

Na meg a váltakozó időjárás. Szép meg jó, tényleg változatossá teszi a játékot, de elég irreális amikor ragyogó napsütésből 1 pillanat alatt félhomály lesz és elkezd szakadni az eső, a pupillám meg ilyenkor bolhakolbász méretűre zsugorodik és pár pillanatig amíg újra "rázoomolok" a cselekményre
szintén azt se tudom hol vagyok. 1-2 évig napi szinten 30-40 perc játék ezzel és olyan vakok leszünk mint a bányalovak. 
-
Petyyyyy
addikt
-
Vityaa
tag
Van lámpa, világít is csak semmit nem ér. Azon a fényerőn amin nappal használom éjszaka 2 centit nem látni előre és csak flipperezik a szalagkorláton meg az AI-n az ember fel-alá. Legalább ennyire agysorvasztó az alagútból kihajtás, amikor 5 másodpercig egy atomvillanásba kell bámulni.... Realism FTW
Petyyyyy + }{3@Đ$}{0ot
Ha nekem nem is, legalább másnak jó pillanatokat okoz a játékkal ápolt bensőséges kapcsolatom

Ez tényleg így van. Ilyenkor lépek ki 1 hétre a játékból.
Ha meg világos van akkor meg a semmiből bukkan fel egy kocsi és telibe találod.
Játszhatatlan. -
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Van lámpa, világít is csak semmit nem ér. Azon a fényerőn amin nappal használom éjszaka 2 centit nem látni előre és csak flipperezik a szalagkorláton meg az AI-n az ember fel-alá. Legalább ennyire agysorvasztó az alagútból kihajtás, amikor 5 másodpercig egy atomvillanásba kell bámulni.... Realism FTW
Petyyyyy + }{3@Đ$}{0ot
Ha nekem nem is, legalább másnak jó pillanatokat okoz a játékkal ápolt bensőséges kapcsolatom

"egy atomvillanásba kell bámulni"

-
tixem
addikt
Van lámpa, világít is csak semmit nem ér. Azon a fényerőn amin nappal használom éjszaka 2 centit nem látni előre és csak flipperezik a szalagkorláton meg az AI-n az ember fel-alá. Legalább ennyire agysorvasztó az alagútból kihajtás, amikor 5 másodpercig egy atomvillanásba kell bámulni.... Realism FTW
Petyyyyy + }{3@Đ$}{0ot
Ha nekem nem is, legalább másnak jó pillanatokat okoz a játékkal ápolt bensőséges kapcsolatom

-
CJ4567
nagyúr
Gratula, de most úgy őszintén ne **sza már meg az élet, hogy emiatt úja kelljen rakni a windowst, meg ssd formázás meg a kiskutya fallosza
Azért mert az uborkaszoftnál mást se csinálnak csak beszedik a pénzt a játékokért és verik a pélót egész nap.(#9184) regener
Nem, nem erre írtam. Arra reagáltam, hogy szerinte szép a játék. Szerintem nem

(#9183) Lathronos
Ezekre is. Az éjszakai vaksötét engem is idegesít, semmit nem látni, a világítás meg annyit érn, mint ködben egy 300 Ft-os biciklilámpa. Állandóan fel kell rángatni majdnem csutkára a fényerőt, hogy lássak is valamit. Bár lehet én vagyok vak.
Melyik autóknál nincs lámpa? Mert idáig amikkel voltam azoknál van lámpa.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Gratula, de most úgy őszintén ne **sza már meg az élet, hogy emiatt úja kelljen rakni a windowst, meg ssd formázás meg a kiskutya fallosza
Azért mert az uborkaszoftnál mást se csinálnak csak beszedik a pénzt a játékokért és verik a pélót egész nap.(#9184) regener
Nem, nem erre írtam. Arra reagáltam, hogy szerinte szép a játék. Szerintem nem

(#9183) Lathronos
Ezekre is. Az éjszakai vaksötét engem is idegesít, semmit nem látni, a világítás meg annyit érn, mint ködben egy 300 Ft-os biciklilámpa. Állandóan fel kell rángatni majdnem csutkára a fényerőt, hogy lássak is valamit. Bár lehet én vagyok vak.
"Az éjszakai vaksötét engem is idegesít, semmit nem látni, a világítás meg annyit érn, mint ködben egy 300 Ft-os biciklilámpa"
b+..........sírok.

-
Petyyyyy
addikt
Gratula, de most úgy őszintén ne **sza már meg az élet, hogy emiatt úja kelljen rakni a windowst, meg ssd formázás meg a kiskutya fallosza
Azért mert az uborkaszoftnál mást se csinálnak csak beszedik a pénzt a játékokért és verik a pélót egész nap.(#9184) regener
Nem, nem erre írtam. Arra reagáltam, hogy szerinte szép a játék. Szerintem nem

(#9183) Lathronos
Ezekre is. Az éjszakai vaksötét engem is idegesít, semmit nem látni, a világítás meg annyit érn, mint ködben egy 300 Ft-os biciklilámpa. Állandóan fel kell rángatni majdnem csutkára a fényerőt, hogy lássak is valamit. Bár lehet én vagyok vak.
regener-nek szánt részen szakadok két perce.

-
tixem
addikt
Írtam Uplayen hogy megoldottam:
1. lépés:
Windows újratelepítés fájlok megtartásával -> inkább megölte magát a win, mert minden program crashelt utána
2. lépés:
fájlok vinyóra, vinyó lehúz, ssd formáz, win reinstall
3. lépés:
minden fel, vinyó vissza, játék start, mapbug megszűnt
Fórumon írták hogy nem szabad minden hangdrivert felrakni, így csak a realteket raktam fel (legfrissebb) az alaplapi karihoz és az NV-s HDMI-t nem mivel úgyse használom (lehet ennekis van köze hozzá).
Windows update tiltva, azóta nincs mapbug, koppkopp

Gratula, de most úgy őszintén ne **sza már meg az élet, hogy emiatt úja kelljen rakni a windowst, meg ssd formázás meg a kiskutya fallosza
Azért mert az uborkaszoftnál mást se csinálnak csak beszedik a pénzt a játékokért és verik a pélót egész nap.(#9184) regener
Nem, nem erre írtam. Arra reagáltam, hogy szerinte szép a játék. Szerintem nem

(#9183) Lathronos
Ezekre is. Az éjszakai vaksötét engem is idegesít, semmit nem látni, a világítás meg annyit érn, mint ködben egy 300 Ft-os biciklilámpa. Állandóan fel kell rángatni majdnem csutkára a fényerőt, hogy lássak is valamit. Bár lehet én vagyok vak.
-
regener
veterán
Egyik játékbeállítás sem befolyásolja, sőt még az sem hogy AMD/Intel procid vagy AMD/NV vidikarid van.
HDD/SSD se, ram mérete sem, ez egy játékbug hogy egy idő után elkezdi keresni a crew.cfg-t ami nincs, illetve váltogatni akarja a hangkimenteket mégha csak 1 is van aktív (egy játékos elemzése alapján, Ubi ennyit se mondott).Ha elkezdi egyszer. nem tudsz tőle szabadulni csak Windows refresh/reinstall ment meg.
-
CJ4567
nagyúr
-
regener
veterán
-
Lathronos
őstag
Persze azt a telibevert rohadás mapbugot továbbra is leszarják
Hogy kapná el mindet egy hónapos cifrafosás.(#9161) CJ4567
Detto, nekem is elegem lett belőle egy időre. Pedig valamelyik nap elkapott a hangulat, mondom gurulok párat. Belekezdtem egy platina ládába és az utolsó 3 kilométeren mapbug
Ragequit(#9180) Lathronos
"nyílt világ szépségéről, mely véleményem szerint gyönyörűre sikerült"
A megjelenés óta szerintem ordenáré módon lebutult a játék kinézete. Bétában ezerszer jobban nézett ki és WR előtt is. Most olyan semmilyen lett az egész. De hát nem meglepő, ubisoft mindennel eljátssza ezt. Rainbow Six Siege is el lett toszva egy idő után. Mintha 3 évet visszarepült volna az is az időben úgy néz ki.
Nem a járművekre és épületekre gondolsz? Azok valóban nagyon el lettek cseszve. Hiába a 8x-os élsimítás, meg HBAO+ és ultra felbontás, a konturjaik akkor is pixelesek, 2 méternél nagyobb távolságról megfigyelve pedig Doom 1 szintű pixelhalmazzá válnak és éjszaka főleg esőben a látótávolság is kb. 10 cm. Arról nem is beszélve, hogy kivilágítatlan országutakon mindig lemegyek ez miatt az útról. Na meg ha a nap szemből süt, akkor se látni semmit. Valamit igazán kitalálhattak volna erre, mondjuk egy opcionális napszemüveg használat lehetőséget.

-
regener
veterán
Persze azt a telibevert rohadás mapbugot továbbra is leszarják
Hogy kapná el mindet egy hónapos cifrafosás.(#9161) CJ4567
Detto, nekem is elegem lett belőle egy időre. Pedig valamelyik nap elkapott a hangulat, mondom gurulok párat. Belekezdtem egy platina ládába és az utolsó 3 kilométeren mapbug
Ragequit(#9180) Lathronos
"nyílt világ szépségéről, mely véleményem szerint gyönyörűre sikerült"
A megjelenés óta szerintem ordenáré módon lebutult a játék kinézete. Bétában ezerszer jobban nézett ki és WR előtt is. Most olyan semmilyen lett az egész. De hát nem meglepő, ubisoft mindennel eljátssza ezt. Rainbow Six Siege is el lett toszva egy idő után. Mintha 3 évet visszarepült volna az is az időben úgy néz ki.
Írtam Uplayen hogy megoldottam:
1. lépés:
Windows újratelepítés fájlok megtartásával -> inkább megölte magát a win, mert minden program crashelt utána
2. lépés:
fájlok vinyóra, vinyó lehúz, ssd formáz, win reinstall
3. lépés:
minden fel, vinyó vissza, játék start, mapbug megszűnt
Fórumon írták hogy nem szabad minden hangdrivert felrakni, így csak a realteket raktam fel (legfrissebb) az alaplapi karihoz és az NV-s HDMI-t nem mivel úgyse használom (lehet ennekis van köze hozzá).
Windows update tiltva, azóta nincs mapbug, koppkopp

-
tixem
addikt
Frissítés jön, pár lényegesebb újítással jövőre: [link]
Here are the first issues that will be fixed in our upcoming updates:
- Achievements tied to equipped parts: some achievements weren’t properly associating the equipped parts for a vehicle, this has been fixed.
- Sweet sixty Uplay badge: this achievement will be fixed with our next patch.
- Indian Chief Dark Horse fork: the visual bug that some players were encountering in the HQ will be fixed in our next patch.
- Zoe’s call when completing The Crew Calling All Units prologue: after our next patch, Zoe will be giving a call to The Crew Calling All Units owners only.
Fixed an issue that was occasionally preventing abilities from triggering properly.
- Achievements tied to fines: some achievements such as “You take Checks?”, “Bills Bills” and “Hefty Fine” have been fixed.
- PvP ranking: an issue was causing incorrect information to be displayed; this has been fixed.Persze azt a telibevert rohadás mapbugot továbbra is leszarják
Hogy kapná el mindet egy hónapos cifrafosás.(#9161) CJ4567
Detto, nekem is elegem lett belőle egy időre. Pedig valamelyik nap elkapott a hangulat, mondom gurulok párat. Belekezdtem egy platina ládába és az utolsó 3 kilométeren mapbug
Ragequit(#9180) Lathronos
"nyílt világ szépségéről, mely véleményem szerint gyönyörűre sikerült"
A megjelenés óta szerintem ordenáré módon lebutult a játék kinézete. Bétában ezerszer jobban nézett ki és WR előtt is. Most olyan semmilyen lett az egész. De hát nem meglepő, ubisoft mindennel eljátssza ezt. Rainbow Six Siege is el lett toszva egy idő után. Mintha 3 évet visszarepült volna az is az időben úgy néz ki.
-
Lathronos
őstag
Benne van 190 órám, és már beleuntam a játékba. Nincs mit csinálni. Megvan az összes autó, specből majdnem, farmolás az unalmas, CAU-s autókat nem tudom megvenni, motor/drift/drag/monster/Summithoz ugye kell a WR, PVP is unalmas tud lenni egy idő után(főleg hogy CAU visszadobott arany 4-ből ezüst 1-be) és a ládás küldetések is ugyan azok.
Hmmm... érdekes. Csak a gyűjtögetés és a küldetések miatt játszani egy játékkal, nem is tudom. Szerintem ez nem erről szól. Én például órákig tudok kocsikázni, élvezem a változatos tájakat, például Nevadában végiggurulni a 66-os úton.
Vagy Los Angelestől Miami-ig, stb. Ez a játék szerintem erről szól leginkább, a nyílt világ szépségéről, mely véleményem szerint gyönyörűre sikerült. Az ember már szinte úgy érzi, hogy tényleg ott van. -
Simi37
őstag
Nekem is el lett rontva a játék, kb én sem játszottam vele vagy 2-3 hétig, ma nekiláttam volna folytatni, jött a frissítés, elindítom a letöltést és lemezhibára panaszkodik, hogy nem tudja letölteni, érdekes minden más játék megy tökéletesen.
Habár belegondolva játszhat a reinstall. 24től 26ig unlimited mobilnet. 4Gről elég jól hasít a net több mint 6x gyorsabb a thomosnál... akkor szerintem kivárom.
-
csab991
senior tag
-
fasterware
aktív tag
Nekem is el lett rontva a játék, kb én sem játszottam vele vagy 2-3 hétig, ma nekiláttam volna folytatni, jött a frissítés, elindítom a letöltést és lemezhibára panaszkodik, hogy nem tudja letölteni, érdekes minden más játék megy tökéletesen.
-
Simi37
őstag
Egy kis help kéne mert az uplay jól keveri a szart szokás szerint. Nem játszottam 1,5 hétig mind1, és jött frissítés a crewhoz. Oké nyomom, hogy frissítse. Lefrissítette. Majd amikor az indítást megnyomom csekkol minden majd megint megkapom az ablakot, hogy frissítsem (wtf). Oké, rányomok. A jobb alsó sarokban megjelenik egy kis ablak, hogy frissítés letöltve és "benyomott" marad a frissítés gomb... a játék persze nem indul. Akárhányszor ezt eljátszom nem indul el. Ötletek?

Annyira nem gyors a netem, hogy az egészet újra rakjam.
-
CJ4567
nagyúr
-
szami777
addikt
Benne van 190 órám, és már beleuntam a játékba. Nincs mit csinálni. Megvan az összes autó, specből majdnem, farmolás az unalmas, CAU-s autókat nem tudom megvenni, motor/drift/drag/monster/Summithoz ugye kell a WR, PVP is unalmas tud lenni egy idő után(főleg hogy CAU visszadobott arany 4-ből ezüst 1-be) és a ládás küldetések is ugyan azok.
Nekem még nem minden auto van maxon még kb 10 circ, 15perf és 10 raid hátravan, azzal el tudok lenni még egy darabig. Én is meglepődtem nagyon h ennyire beszívott a játék, a gamer korszakomat már rég magam mögött hagytam, de mégis, ez a bugos, hibáktól hemzsegő gamma érte el azt nálam, ami már évek óta nem volt nekem játéknál. Egy ubi játék. Micsoda paradoxon

-
sisu2
aktív tag
Benne van 190 órám, és már beleuntam a játékba. Nincs mit csinálni. Megvan az összes autó, specből majdnem, farmolás az unalmas, CAU-s autókat nem tudom megvenni, motor/drift/drag/monster/Summithoz ugye kell a WR, PVP is unalmas tud lenni egy idő után(főleg hogy CAU visszadobott arany 4-ből ezüst 1-be) és a ládás küldetések is ugyan azok.
Engem is bronz 4 -be azóta nem is PVP -zek csak summit PVP.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Ezt hogy kell?
Megvan,csak szopatott ez a köcsög rendszer......

-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Off, de épp Ingyenes az első GRID!
Ezt hogy kell?
-
CJ4567
nagyúr
Benne van 190 órám, és már beleuntam a játékba. Nincs mit csinálni. Megvan az összes autó, specből majdnem, farmolás az unalmas, CAU-s autókat nem tudom megvenni, motor/drift/drag/monster/Summithoz ugye kell a WR, PVP is unalmas tud lenni egy idő után(főleg hogy CAU visszadobott arany 4-ből ezüst 1-be) és a ládás küldetések is ugyan azok.
-
szami777
addikt
Heyho uram!
Látod minden szemetet idefúj a szél.
Érzem amúgy igen, hogy van benne egy láncolási erő. Jó kis openworld jónak ígérkező járgányokkal. Autós játék-búza vagyok, szeretem nyomni a virtuális pedált. Eddig a Burnout paradicsommal toltam, de már azt is kipörgettem, jókor jött ez.
Ja és most meg a GRID volt ingyé Steam-re. El vagyok látva.
Más kérdés, hogy alig van időm gémelni.

}{3@Đ$}{0ot - Jól írták, egyetemi háló.
Fuu a jo kis burnout.
Mennyit álladkodtam azzal is. Autos játékok közül neki volt/van messze a legjobb 3d-s térhatása, még ma is szoktam vele menni.
Egyébként a crew tényleg erős függőséget tud okozni. Én kb 200, ha nem több orát beletoltam 2 honap alatt, és még messze a vége
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Frissítés jön, pár lényegesebb újítással jövőre: [link]
Here are the first issues that will be fixed in our upcoming updates:
- Achievements tied to equipped parts: some achievements weren’t properly associating the equipped parts for a vehicle, this has been fixed.
- Sweet sixty Uplay badge: this achievement will be fixed with our next patch.
- Indian Chief Dark Horse fork: the visual bug that some players were encountering in the HQ will be fixed in our next patch.
- Zoe’s call when completing The Crew Calling All Units prologue: after our next patch, Zoe will be giving a call to The Crew Calling All Units owners only.
Fixed an issue that was occasionally preventing abilities from triggering properly.
- Achievements tied to fines: some achievements such as “You take Checks?”, “Bills Bills” and “Hefty Fine” have been fixed.
- PvP ranking: an issue was causing incorrect information to be displayed; this has been fixed.Ideje volt.
-
fatal`
titán
-
Petyyyyy
addikt
Heyho uram!
Látod minden szemetet idefúj a szél.
Érzem amúgy igen, hogy van benne egy láncolási erő. Jó kis openworld jónak ígérkező járgányokkal. Autós játék-búza vagyok, szeretem nyomni a virtuális pedált. Eddig a Burnout paradicsommal toltam, de már azt is kipörgettem, jókor jött ez.
Ja és most meg a GRID volt ingyé Steam-re. El vagyok látva.
Más kérdés, hogy alig van időm gémelni.

}{3@Đ$}{0ot - Jól írták, egyetemi háló.
-
fatal`
titán
Frissítés jön, pár lényegesebb újítással jövőre: [link]
Here are the first issues that will be fixed in our upcoming updates:
- Achievements tied to equipped parts: some achievements weren’t properly associating the equipped parts for a vehicle, this has been fixed.
- Sweet sixty Uplay badge: this achievement will be fixed with our next patch.
- Indian Chief Dark Horse fork: the visual bug that some players were encountering in the HQ will be fixed in our next patch.
- Zoe’s call when completing The Crew Calling All Units prologue: after our next patch, Zoe will be giving a call to The Crew Calling All Units owners only.
Fixed an issue that was occasionally preventing abilities from triggering properly.
- Achievements tied to fines: some achievements such as “You take Checks?”, “Bills Bills” and “Hefty Fine” have been fixed.
- PvP ranking: an issue was causing incorrect information to be displayed; this has been fixed.Az sokkal érdekesebb, hogy jövőre már nem kerül be új autó a játékba a summiton keresztül (szerintem lassan abbahagyják a fejlesztést):
The Summit
After one year of Summit activity we decided to apply some major changes to this event in order to make it more accessible and more rewarding.
In an upcoming update, players will be able to win a new vehicle from the Summit’s activities each week instead of each month.
Here are more details:
Players will be earning ESK points at a higher rate.
Extreme specs tokens have been removed and will no longer be earned from the weekly and monthly wheel of fortune.Starting in 2017, the Summit will be rewarding players with existing vehicles (live lineup) from the game.
-
regener
veterán
Frissítés jön, pár lényegesebb újítással jövőre: [link]
Here are the first issues that will be fixed in our upcoming updates:
- Achievements tied to equipped parts: some achievements weren’t properly associating the equipped parts for a vehicle, this has been fixed.
- Sweet sixty Uplay badge: this achievement will be fixed with our next patch.
- Indian Chief Dark Horse fork: the visual bug that some players were encountering in the HQ will be fixed in our next patch.
- Zoe’s call when completing The Crew Calling All Units prologue: after our next patch, Zoe will be giving a call to The Crew Calling All Units owners only.
Fixed an issue that was occasionally preventing abilities from triggering properly.
- Achievements tied to fines: some achievements such as “You take Checks?”, “Bills Bills” and “Hefty Fine” have been fixed.
- PvP ranking: an issue was causing incorrect information to be displayed; this has been fixed. -
Lathronos
őstag
Én néhanapján még a TDU2-t is elindítom. Már csak azért is, mert abban van GT-R.
Nem olyan rossz játék ez, ha az ember csak kocsikázni szeretne. Viszont a sok száguldozó agyatlan balf@sz akik azt élvezik ha felboríthatják a másikat vagy totálkárosra törhetik a kocsiját sokszor fel tud idegesíteni. 
-
CJ4567
nagyúr
-
Lathronos
őstag
Nézd má' ki van itt?
Nem is tudtam, hogy szoktál ilyesmivel játszani. De vigyázz, mert függőséget okoz. Akik itt vagyunk ebben a topic-ban mind ebben szenvedünk. 
-
fatal`
titán
Ez milyen net? Giga/Giga a le/fel azért az durva.

Egyetemi háló.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
Petyyyyy
addikt
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Már régóta ki akartam próbálni, most az Ubis akcióban sikerült is begyűjteni. Tesztelés hamarosan indul!
Dat connection speed!
DIGI? -
szami777
addikt
-
Petyyyyy
addikt
Már régóta ki akartam próbálni, most az Ubis akcióban sikerült is begyűjteni. Tesztelés hamarosan indul!
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
tixem
addikt
"Thank you for confirming that with images. This is a complex issue due to the way these Awards have been implemented into the game and I am sorry to inform you that we are not going to be able to unlock them for you. We are fully aware that this can be extremely frustrating for players like yourself and others who are invested in completing every aspect that the game has to offer.
As such The Crew team do apologise for this and we would like to provide you with a goodwill gesture, for the inconvenience of being unable to resolve this issue.
Specifically, we have come to a decision to reward your account and game profile with the following:
340,000 Crew credits
Please Note:
The reward above was created based on your issue only. The CC content cannot be changed. We will not be able to provide any extra content other than what was advised above and I hope you can understand this."Ennyit tudnak,meg sem próbálják megcsinálni ezt a szart!
Rohadt csigazabáló buzi banda! 
Ez melyik award is?
-
Simi37
őstag
Egy kis help kéne mert az uplay jól keveri a szart szokás szerint. Nem játszottam 1,5 hétig mind1, és jött frissítés a crewhoz. Oké nyomom, hogy frissítse. Lefrissítette. Majd amikor az indítást megnyomom csekkol minden majd megint megkapom az ablakot, hogy frissítsem (wtf). Oké, rányomok. A jobb alsó sarokban megjelenik egy kis ablak, hogy frissítés letöltve és "benyomott" marad a frissítés gomb... a játék persze nem indul. Akárhányszor ezt eljátszom nem indul el. Ötletek?

Annyira nem gyors a netem, hogy az egészet újra rakjam.
-
CJ4567
nagyúr
-
sisu2
aktív tag
Volt igen eltűntek a barátok újraindítás után jó lett.
-
CJ4567
nagyúr
Itt mit nézzek? Nem látok semmit kirívót.
-
xenon2
senior tag
-
csab991
senior tag
-
CJ4567
nagyúr
Itt egy rovid vagatlan a tegnapi kruzrol, majd meg toltok fel ha lesz idom, van meg anyag. Ebben az elso reszben a Don-ekkal toresmentesre vezetesre torekedtunk (mint szoktuk vele) Nissan R35-ökkel. [link]
Ha pedig birod az orosz nyelvet vagy esetleg szeted a hiphop-ot, akkor ugyanaz a video mas zenevel [link]Kicsit csalódás hogy nem működik a középkonzolon levő panel, bár a Lamborghini Aventador, Huracán még a sebességre is 0KM/H-t ír, úgyhogy ezt még el lehet nézni.
És kéne a GTR

-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Itt egy rovid vagatlan a tegnapi kruzrol, majd meg toltok fel ha lesz idom, van meg anyag. Ebben az elso reszben a Don-ekkal toresmentesre vezetesre torekedtunk (mint szoktuk vele) Nissan R35-ökkel. [link]
Ha pedig birod az orosz nyelvet vagy esetleg szeted a hiphop-ot, akkor ugyanaz a video mas zenevel [link]
-
COLBrattShaw
csendes tag
Itt egy rovid vagatlan a tegnapi kruzrol, majd meg toltok fel ha lesz idom, van meg anyag. Ebben az elso reszben a Don-ekkal toresmentesre vezetesre torekedtunk (mint szoktuk vele) Nissan R35-ökkel. [link]
Ha pedig birod az orosz nyelvet vagy esetleg szeted a hiphop-ot, akkor ugyanaz a video mas zenevel [link] -
szami777
addikt
-
regener
veterán
-
csab991
senior tag
Olyannal találkoztatok már, hogy egyik napról a másikra eltűnt mindenki a barátok közül? A uplay-ben megvan mindenki, a játékban meg senki.
-
Emunem
őstag
-
Strauss
senior tag
Sajnos nekem is ugyan ez a helyzet... feltettem a gyereknek , de nem indul , mindent próbáltam már , Nekem fizetős van az simán megy.
-
COLBrattShaw
csendes tag
Udv a topicban!
Sosem lehetsz eleg reszletes, ha egy hibat szeretnel mondatokba onteni, ezt ne feledd!

Megfelesz a redszerkovetelmenyeknek? Milyen win-en van? Elinditod, tolt de semmi sem bukkan fel!?
Fent vannak a legfrissebb driverek? (Nvidianal van valami gond, ha jo hallottam, ott 1-2vel regebbit kell hasznalnod)
Feladatkezeloben latod, hogy elidult a crew.exe vagy fut az installhelper.exe? Gondolom vartal 1 ideig, van hogy majd 1 percet tolt.mas:
Fiuk, lanyok?, ilyen sok hsz es senki sem probal segiteni, ha sikerul elinditania ez lehet a legjobb karacsonya,
hol a karacsony szelleme!?

-
Micsurin
nagyúr
Az a nyomorék Panigale mikor lesz már megvehető?
Egyetlen vas ami kéne de mire a maradék szarokat (6 autó) kikapom crateból, hogy azt adjon, jézus. 
-
noblem1983
senior tag
Én a CAU patch után vettem észre ugyanezt a hibát azelőtt nem jelentkezett nálam.
-
Vityaa
tag
Első perctől kezdve így van, amióta kiadták a WR-t. Én xbox controllerrel tolom, ugyan ez a hiba.
-
csab991
senior tag
Nálam is csinálja, szintén bill.-el, ez lehet azóta van, mióta fixelve lett a kuplung bug. Én minden váltásnál kétszer nyomom a gombot, azt vagy perfekt vagy nem

-
fatal`
titán
Ez bug. Üresbe kell tenni.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
P-s Huracan 1440-es szinten 450km/h volt szélárnyékban a top speed xD
-
soman7
csendes tag
Sziasztok! Ügye volt uplay-en ez a karácsonyi akció hogy megkaphatad ingyen a játékot. Én feltelepítettem a játékot , elindítom és nem csinál semmit a rendszer. Újra meg újra próbálom de semmi se .
Köszi a előre is a választ
-
Lathronos
őstag
Nem tudom mitől lehet. Én kormánnyal játszok és a váltókarral nincs ilyen gond. Én is találtam egy hibát. Ha Aventador-ral játszok és manuálisra van állítva a váltó, tolatáskor elindul önállóan hátra, hozzá sem nyúlok a gázpedálhoz és a fékre sem reagál.

-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
regener
veterán
Summitos dragot nyomom közben, de hiába a perfekt gumimelegítés, a perfekt start ha utána hiába nyomom nem vált fel 2-esbe a kocsi, csak mindig későn mégha előre is nyomom.
Ötlet?
Ma jött meg az új billentyűzet szóval ez sem lehet a gond.
-
regener
veterán
-
Lathronos
őstag
főleg hogy bucksot adott nem alkatrészt.....

Na igen, tipikus ubisoft. Náluk a javítás az, ha a meglévőt hibát kicserélik egy újra. Nem csodálkoznék rajta, ha kiderülne, hogy a Windows 10 fejlesztőitől vették az ötletet.

-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
csab991
senior tag
Most mit akarsz legalább egy verdával tudsz farmolni alkatrészt az összesre.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
regener
veterán
-
szami777
addikt
Jött egy 45 megás update, kíváncsi vagyok, mit javíthat.
A league point reset megmaradt sajnos.
-
tooolz
tag
-
thebigK
addikt
-
tooolz
tag
ui az elözö kérdés mellé befűzném : hogyan tudom a bal felső sarokból lekapcsolni az fps számlálót?
újra telepítés előtt nem jelezte ki.. nem zavaró csak elvonja a figyelmet..köszönöm setting alatt nem találom ...
. -
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Uplay servers are unavailable! FUCK OFF UBI!!!

-
regener
veterán
Steamen jött egy ~40MB patch, de nem találok részleteket.
Csak ezt:
We will be performing a maintenance, Monday, December 19th, from 9:30 AM to 12:30 PM CET (Paris Time) on PS4, PC and Xbox One.
This maintenance will allow us to improve the global stability of the servers.
Thank you for your understanding.
-
tooolz
tag
Szép napot csak annyi kérdésem lenne : csomag küldi esetén csak én kapok 2 kerekü bonuszt vagy ahogy esik ugy puffan lassan nincs annyi motor amit debob bon ként.. auto hasznosabb lenne :9 köszönöm..
-
Strauss
senior tag
Sajnos erre sem javult meg ... Kiírja , h indítás folyamatban és nem történik semmi, egy idő után újra aktívvá válik a play ablak.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Gratula ubifos,megint beszart a PvP..........

-
Micsurin
nagyúr
Install Helpert lőjétek le feladatkezelőben minden indítás után.
Vagy ha uplay... PLAY utána amikor rákérdez h engedélyezed e a módosításokat stb akkor "Nem" és indul majd! -
Strauss
senior tag
Az egész lent van.. de állandóan azt írja , h windows telepítés - 6/6 - de nem csinál semmit csak homokórázik ... 2 órát hagytam, az ellenőrzés is azt mondja, h fel van telepítve minden..
-
regener
veterán
Valaki PvP?
Alig van fent pár ember, aki fentvan azokse válaszolnak

-
Lathronos
őstag
A Uplay letöltötte az összes frissítést a játékhoz? Mert ameddig frissít, addig nem fog elindulni.
-
Strauss
senior tag
Sziasztok! tudtok abban esetleg segíteni , hogy miért nem indul a Crew.. A gyerek gépére is feltettem, most h ingyenes, de csak tölt, meg homokórázik. Hiába nyomok a playre. esetleg nincs ötletetek?
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
kár hogy elmaradt a kruz.

-
csab991
senior tag
Az 5%-ok akkor szamitanak, ha a honap vegi summiton nem ersz el platinat, mert akkor automatikusan garantalt a nyeremeny. Ha viszont aranyat szerzel csak ott mar 50%-os esellyed van, amihez hozzaadodnak az 5%-ok. Arra nem emlekszem menny az annyi ezostnel ill. bronznal, de minimum felezodik.
Köszi, így már érthető.
-
COLBrattShaw
csendes tag
Az 5%-ok akkor szamitanak, ha a honap vegi summiton nem ersz el platinat, mert akkor automatikusan garantalt a nyeremeny. Ha viszont aranyat szerzel csak ott mar 50%-os esellyed van, amihez hozzaadodnak az 5%-ok. Arra nem emlekszem menny az annyi ezostnel ill. bronznal, de minimum felezodik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
9200 - 9101
10735 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
PH-s játékoslista amire itt tudsz jelentkezni.
- Apple iPhone 17 Pro Max 256GB, 100% akkumulátor, 99 Ciklussal, 2026.11.28-ig Apple Garanciás!
- Újszerű, karcmentes Honor Magic 7 Pro 12/512GB, 100% akku, 55 ciklus, garancia!
- Xiaomi Pad 8 Pro 11,2" 256GB Garanciás, Pro Cover ajándék!
- ASUS TUF Gaming A15 FA506NC / RTX 3050 / R5 7535HS / 16GB/ 512GB SSD! BeszámíTOK!
- iPhone 13 "Product Red", 128 GB, 78% Akku, Független
- Dell Latitude E6410 i5 M560, Nvidia NVS 3100M 512MB GDDR3, 4Gb RAM, 250GB HDD, jó akku, számla gar
- Honor Magic7 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! MSI Z270 i7 6700K 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Rampage SHIVA EVGA 450W
- Apple MacBook Air 13 M4 (2025) 16GB/512GB SSD szép állapotú 100% akku 76 ciklus
- WD SN8000S 4TB M.2 2280 NVMe SSD Gen4 7300-6800MB/s
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest




Ha meg világos van akkor meg a semmiből bukkan fel egy kocsi és telibe találod.
Játszhatatlan.
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)





Valamiért nincs kedvem játszani vele, nem visz rá semmi hogy elindítsam.


