Hirdetés
- Projektor topic
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Meghozta a Windows 11 programgyorsítóját a Microsoft
- Vezetékes FEJhallgatók
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Képen feszít az Amazon szörnyen gyors Gravitonja
- Tanévzáróra igyekeznek a hardverek
-
9900 - 9801
10735 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 05:25 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mike Farrel
tag
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
A probléma megoldódott
Sorjában:
-Memória csere és bővítés - nem segít
-Az összes driver csere - nem segít
-Merevlemezre és SSD-re telepítés - nem segít
-Win 10 - nem segít
-Mentések törlése, újra szinkronizálása - nem segít
-VGA csere r7 250-ről GTX 750 2Gb-osra - nem segítMajd 2 napja a CAU megvétele - és láss csodát minden újra jó
Hihetelen
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
ez elég szomorú........

-
regener
veterán
A probléma megoldódott
Sorjában:
-Memória csere és bővítés - nem segít
-Az összes driver csere - nem segít
-Merevlemezre és SSD-re telepítés - nem segít
-Win 10 - nem segít
-Mentések törlése, újra szinkronizálása - nem segít
-VGA csere r7 250-ről GTX 750 2Gb-osra - nem segítMajd 2 napja a CAU megvétele - és láss csodát minden újra jó
Hihetelen
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Jobb marad a statisztika ha nem lépnek ki a játékosok
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
satee76
aktív tag
Na most már ott tartunk, hogy 30 indításból 1 jó.
Minden játékom megy (TDU2,, SW Battlefront, CoD BO2 ), hardver hiba nincs, játék újratelepítve, SSD-ről fut, eddig ment.
Kb 1 hete nem. Van freedrive, küldi, de PvP-nél meghal (nem fagy meg F3-ra a chat menü előjön)
csak sötét képernyő meg forgó karika jobb alul. Ja és kb 5 perc után kiírja, hogy ha inaktív maradok továbbra is,kiléptet a lobbyból...de hazudik
Csak a Ctrl+Shift+Esc segít.Esetleg valami tanács?
(Win 7 nagyon belakott, újratelepítés kizárt, akkor megy inkább a Crew)A probléma megoldódott
Sorjában:
-Memória csere és bővítés - nem segít
-Az összes driver csere - nem segít
-Merevlemezre és SSD-re telepítés - nem segít
-Win 10 - nem segít
-Mentések törlése, újra szinkronizálása - nem segít
-VGA csere r7 250-ről GTX 750 2Gb-osra - nem segítMajd 2 napja a CAU megvétele - és láss csodát minden újra jó
Hihetelen
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Lathronos
őstag
Majd lesz még itt summer sale 10$-ért, többet nem ér. Uborka szezonban meg uborkáék is biztos leáraznak ezt-azt
Reméljük. Ha így lesz, én is megveszem a CAU-t, és végre lesz GT-R is a gyűjteményemben.
-
noblem1983
senior tag
Majd lesz még itt summer sale 10$-ért, többet nem ér. Uborka szezonban meg uborkáék is biztos leáraznak ezt-azt
-
satee76
aktív tag
-
szami777
addikt
Ha van 100 pontod akkor a 20% = 2800 Ft lesz ha felhasználod.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
szami777
addikt
Beléptem Uplay-be és a CAU 12,50 dollár most. (3500 forint)
Vagyis féláron minden Uplay Store-ban. (season pass meg egyebek)
Na a 3500 Ft már jó ár.
Most nagyon gonolkodóba estem, megvegyem-e.20%off with 100club units
Ez vajon lejön még? -
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Beléptem Uplay-be és a CAU 12,50 dollár most. (3500 forint)
Vagyis féláron minden Uplay Store-ban. (season pass meg egyebek)
-
nyozo
aktív tag
Nálam egy játékként van jelen, plusz jelöli a dlc-ket. Egyedül a Crew BETA jelenik meg külön az expired címkével.
(#9885) nyozo Nyugodtan aktiválhatod az alapjátékos accodra. Nem kell előlről kezdeni, csak a CAU misszióit kezded alap autóval. Tehát amit eddig megnyertél, az mind ott lesz, ahol eddig.
Köszönöm szépen a válaszokat!

-
MrDerekas
addikt
Ha az alapjátékra aktiválnál egy ultimate editiont, akkor jó eséllyel új sorként aktiválná be a uplay, tehát külön megjelenne elvileg. Nekem legalábbis új sort csinál a játékoknál. [link]
(crew nálam mind3 alapjáték, ha jól rémlik + egy season pass-t vettem még)Saját tapasztalat, hogy a mentési rendszerben viszont nem kezeli kettőként őket. De crew esetében nem tudom, hogy van, mostanában rengeteget alakítottak a uplay rendszerén. Az ultimate edition és a cau is új cím.
Nálam egy játékként van jelen, plusz jelöli a dlc-ket. Egyedül a Crew BETA jelenik meg külön az expired címkével.
(#9885) nyozo Nyugodtan aktiválhatod az alapjátékos accodra. Nem kell előlről kezdeni, csak a CAU misszióit kezded alap autóval. Tehát amit eddig megnyertél, az mind ott lesz, ahol eddig.
-
szami777
addikt
Ha az alapjátékra aktiválnál egy ultimate editiont, akkor jó eséllyel új sorként aktiválná be a uplay, tehát külön megjelenne elvileg. Nekem legalábbis új sort csinál a játékoknál. [link]
(crew nálam mind3 alapjáték, ha jól rémlik + egy season pass-t vettem még)Saját tapasztalat, hogy a mentési rendszerben viszont nem kezeli kettőként őket. De crew esetében nem tudom, hogy van, mostanában rengeteget alakítottak a uplay rendszerén. Az ultimate edition és a cau is új cím.
-
nyozo
aktív tag
már mint úgy értem, hogy én az Ultimate Editiont akarom meg venni amiben ugye benne van az összes kiegészítő + season pass, és ráadásként az alapjáték is ami nekem már meg van
-
szami777
addikt
Most látom, félreértettem a kérdésedet.
Cau aktiválása után nem hiszem, hogy elölről kellene kezdeni a játékot, ha erre gondolsz.
Ezek a dlc-k mint belesimulnak az alapjátékba. Csak feloldasz csomó mindent. -
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
szami777
addikt
-
nyozo
aktív tag
és ha nekem már van egy meg lévő The Crew, aktiválom a CAU-t akkor ahhoz a játékhoz adja hozzá a kiegészítőket vagy újra kell kezdjem?
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Gondolom egyet. Wild Run nem lesz benne sztem mert CAU van helyette, abban meg alapból benne van a WR.
-
nyozo
aktív tag
Üdv! Elgondolkoztam, hogy meg veszem a The Crew Ultimate Edition-t, olyan kérdésem lenne ezzel kapcsolatban, hogy ez egy kódot fog adni vagy külön ad a The Crew, Wild Run, Calling All Units-hoz?

-
UFO1
senior tag
Nekem sem volt még soha map bug!?,
több mint 2 év alatt (az saját hiba nem a játéké), vagyis volt a NFS-ben mikor kevés RAM volt a gépbe (beestem a semmibe). Amint megtoldottam 8GB-al többet nem jött elő.
Valószínű eszi ott valami a memóriát, le-fel töltés, egyéb program, OS hiba, stb.
Más: a PvP befagyás meg legtöbbször akkor jött elő, ha valaki a kilépett a cél előtt ALT+F4-el és játék nem tudta mi van ilyenkor.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
CJ4567
nagyúr
MrDerekas kolléga kölcsönadta az accját, ezért köszönet először is.

Észrevétel:
1. FreeDrive-ban nagyon beakadt a game, ilyen pár másodpercenként
2. CAU-hoz nincs véletlenül a Season Pass autócsomag? Csak mert néztem a kocsikat és azt írta hogy 900Ft meg 600Ft ( vagy külön a car DLC-k / Season Pass )
3. Lenyomtam egy Frontier Tour (104 percre sikerült) semmi mapbug nem történt, folyékonyan vitte egész végig. Grafika nem változott semmit, 1440p minden Ultra + FXAANincs CAU-m(csak SP), de 200 óra alatt nem jött elő semmi ilyen, a krumpli VGA-mon.
-
MrDerekas
addikt
MrDerekas kolléga kölcsönadta az accját, ezért köszönet először is.

Észrevétel:
1. FreeDrive-ban nagyon beakadt a game, ilyen pár másodpercenként
2. CAU-hoz nincs véletlenül a Season Pass autócsomag? Csak mert néztem a kocsikat és azt írta hogy 900Ft meg 600Ft ( vagy külön a car DLC-k / Season Pass )
3. Lenyomtam egy Frontier Tour (104 percre sikerült) semmi mapbug nem történt, folyékonyan vitte egész végig. Grafika nem változott semmit, 1440p minden Ultra + FXAAÖrülök, hogy összejött
A CAUhoz nem jár a Season auto pack, csak a WR. Másik accomon megvan a season és azért ment a CAU ebbe, mert azt hittem, hogy az összes dlc-t adja a cau.
Szóval nem olyan rosszul megírt játék, mint ahogy lefestik páran. Tény, hogy optimalizálatlan, gépigényes, a szerveres szinkron kód (mint minden nagy sebességű autós online játék esetében) még mindig hagy kívánnivalót maga után, de ettől még játszható. Ezért is érezhető freedrive közben ha van játékos a közelben A map bug okát inkább a rendszerben keresném. Elképzelhető, hogy egyéb folyamatok miatt nem ürül a pufferből normális sebességgel a textura, így a gpu nem tudja előtölteni a környezetet.
Nekem is 104 perc lett a vége

-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
MrDerekas kolléga kölcsönadta az accját, ezért köszönet először is.

Észrevétel:
1. FreeDrive-ban nagyon beakadt a game, ilyen pár másodpercenként
2. CAU-hoz nincs véletlenül a Season Pass autócsomag? Csak mert néztem a kocsikat és azt írta hogy 900Ft meg 600Ft ( vagy külön a car DLC-k / Season Pass )
3. Lenyomtam egy Frontier Tour (104 percre sikerült) semmi mapbug nem történt, folyékonyan vitte egész végig. Grafika nem változott semmit, 1440p minden Ultra + FXAA -
CJ4567
nagyúr
Most olvastam a facebook oldalukat és akinek nincs DLC-je az nem kapja meg hiába nyertem meg.......nem DLC-sek BMW X6 M-et kapnak.......hát köszi b+, rohadjon ki a beletek, francért kell ilyen challenget hirdetni ha csak a DLC-ek kapják meg az autót. (a BMW X6-ot utólag rakták ki) Tiszta vicc ez a banda!
X6M? Még jó hogy nem próbáltam meg, mivel már rég megvan.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
April Community Challenge amin kimondottan csak a Maserati MC12 volt hirdetve hogy az nyerhető. [link]
-
szami777
addikt
Legjobb amikor ládánál töltöm neki circuit 458 italia-val olyan 400 körül, majd lekoccol egy rendőr és kirepülök az űrbe... CAU megjelenése óta bent lévő hiba, de baszták javítani. Bár nem kell 400-zal menni, múltkor monster truck-kal is kilométereket repültem egy-egy ütközés alkalmával.
Az a bug van nekem is, volt már,hogy 4-5 kilométerrel arrébb értem földet.

-
tixem
addikt
Köszi az infót!
Na nekem ilyen még sosem volt.
Mondjuk nem "panaszkodom", van más bug helyette, amitől a falra mászok.
Mostanában azt vettem észre, hogy a zsaruk sokkal keményebbek lettek crate küldiknél, és ha lesodródok az útról, bejön a crash cam és egyből azt írja, hogy elkaptak, korábban ez nem volt, elég zavaró.
Legjobb amikor ládánál töltöm neki circuit 458 italia-val olyan 400 körül, majd lekoccol egy rendőr és kirepülök az űrbe... CAU megjelenése óta bent lévő hiba, de baszták javítani. Bár nem kell 400-zal menni, múltkor monster truck-kal is kilométereket repültem egy-egy ütközés alkalmával.
-
MrDerekas
addikt
Nem tudom nálatok mi van, de mikor én PvP-ztem akkor nagyon ritka volt hogy kifagyott. Meg ez a mapbug is, nálam még nem volt ilyen, nem hiszem hogy a játék hibája lenne.
Reggel is már olvastam és veled értek egyet. Kissé le voltam osztva mikor én írtam ilyet, ezért nem is bólogattam rá
Jobb a béke.
Ha kéred az accom, adom tesztelni
(Ha még nem kaptál kölcsönbe)
Szerk: Ez milyen csellindzs volt? -
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Ez fogadott mikor beléptem a game-be.----> de qrvára nem az történt! FUCK UBIshit!!!!

Most olvastam a facebook oldalukat és akinek nincs DLC-je az nem kapja meg hiába nyertem meg.......nem DLC-sek BMW X6 M-et kapnak.......hát köszi b+, rohadjon ki a beletek, francért kell ilyen challenget hirdetni ha csak a DLC-ek kapják meg az autót. (a BMW X6-ot utólag rakták ki) Tiszta vicc ez a banda!
-
regener
veterán
Köszi az infót!
Na nekem ilyen még sosem volt.
Mondjuk nem "panaszkodom", van más bug helyette, amitől a falra mászok.
Mostanában azt vettem észre, hogy a zsaruk sokkal keményebbek lettek crate küldiknél, és ha lesodródok az útról, bejön a crash cam és egyből azt írja, hogy elkaptak, korábban ez nem volt, elég zavaró.
Ja, mert korábban volt hogy be sem jöttek a zsaruk, meg a crash cam sem 300-nál ha egyenesen mentél a fának, de ha nyomtad a kanyarodást és úgy mentél neki akkor volt crash cam

Igaz lehet idén még elsem indítottam, de most nemis menne egyéb okok miatt (kevés az igp).
-
szami777
addikt
Köszi az infót!
Na nekem ilyen még sosem volt.
Mondjuk nem "panaszkodom", van más bug helyette, amitől a falra mászok.
Mostanában azt vettem észre, hogy a zsaruk sokkal keményebbek lettek crate küldiknél, és ha lesodródok az útról, bejön a crash cam és egyből azt írja, hogy elkaptak, korábban ez nem volt, elég zavaró.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Valaki kölcsön tudja adni a CAU-s accját, hogy ki próbáljam a saját gépemen? Már csak kíváncsiságból érdekel ez a téma. (privátban elküldheti) És nem kell parázni, nem fogom tönkretenni.
-
tixem
addikt
-
xenon2
senior tag
Nem tudom nálatok mi van, de mikor én PvP-ztem akkor nagyon ritka volt hogy kifagyott. Meg ez a mapbug is, nálam még nem volt ilyen, nem hiszem hogy a játék hibája lenne.
Map bug nekem sosem volt,de a cau frissítés óta,a a pvp legtöbbször a crew működése leállt üzenettel végződik. Én csak a summit pvp-t toltam,de mára a kiléptetések miatt,teljesen leszoktam róla.
-
szami777
addikt
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Nem tudom nálatok mi van, de mikor én PvP-ztem akkor nagyon ritka volt hogy kifagyott. Meg ez a mapbug is, nálam még nem volt ilyen, nem hiszem hogy a játék hibája lenne.
-
tixem
addikt
Újra elővettem, a szokásos mapbugon kívül egész jól elvoltam vele, de látom továbbra sem változott semmi
Stílusosan egy befagyott pvp lobbival zárult a móka. Röhej. -
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
szami777
addikt
Az utolsó fail a legjobb.

Ilyet a crew-ba is látnék szívesen multi versenyen.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
xenon2
senior tag
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Ez a Maserati MC12 Challenge De gondolom csak a DLC-s kollégáknak.

-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Nálam is csak azért van olyan sok km a kocsikban mert állandóan a Leaving LA versenyt toltam.

-
szami777
addikt
Nálam a C-s Skyline meg a Mustangba van 20.000 összesen.

Az korrekt, hozzátok képest kis szaros noob vagyok.

(mentségemre szóljon, hogy az utóbbi 1.5 hónapban ma volt először időm játszani)Megnéztem, nekem ez a kettő a top:
skyline C 3113km
skyline perf 1849kmA lényeg inkább ez: Total distance covered: 28699.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
szami777
addikt
-
csab991
senior tag
-
CJ4567
nagyúr
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Amit bedobtak Challenget ( Maserati MC12 ) 1:52.000 mentem valahogy.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
xenon2
senior tag
-
szami777
addikt
Az kemény.
Kíváncsi vagyok, mennyi játékórája van.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
most lépek be hamarosan, 15-20-25 perc, és ráérek. Versenyzem, közben sportolok, tök jó a rendszer. Kiválasztom a futamot, míg várok , addig 30 fekvőtámasz belefér. Nyomom, ameddig bírom

Izom. Autó.
Érteeeeeed 
Raidre én a Dodge RAM-et építettem át, másra nem is vágyom, ez tetszik, mindig is tetszett

-
UFO1
senior tag
Ja, saját kocsival nekem is ment volna ez a küldi, de én a kapott fostalicska mustang-al mentem szerintem a videón szereplő LvL szinten és annyira instabil volt, ill. elpattogott, hogy többszöri próbálkozásra sem ment. Volt hogy csak 1-2 hibázott a végén! Aztán hívtam valakit és meglett.
(#9840) tutuhawer
Jó mos fellépek, de nem sokat érek rá max. ½, 1 órát!
-
tutuhawer
őstag
Nem gáz persze csak így elesel a kocsivásárlások, tuningolások, 30%-os kedvezményétől + kevesebbet kp.-t nyersz versenyen, kevesebb pontot is kapsz!
Azt kell eldöntened mit akarsz a játéktól csak kocsikázni tök jó FS (full stock) kocsikkal nem kell perk vagy belecsapsz és probálsz a világelsők közé férkőzni? Ahhoz kell minden amit eddig felsoroltunk, ja meg legalább a WR (Wild Run, a CAU-ban az is benne van! + az R35!!), mert abban van a summit ami pár napos kihívásokból áll és hó végi nagy summit-ból.
Egyik nagy király ott ő, de a fenti írásomban is ö keresgéli az antennákat.
Van magyar summit világ 5-10 helyezett (volt) is, ide is írogat néha nagy szimes arc (leginkább rally) elég keményen tolja HC-ban (Hard Core), kormánnyal és belső nézetből!!!

Csak az alap kocsikat kaphatod meg az R35-hoz kell a CAU (Calling All Units), miért nem jó az R34 ez volt a kedvenced a World-ben. És van belőle mind az 5 spec. Nekem nem jön be nagyon szeret keresztben csúszkálni igaz kicsit finomítottak rajta.
Egy kicsit később fellépek és ha gondolod megnézem, hogy bénázol itt!

most lépek be hamarosan, 15-20-25 perc, és ráérek. Versenyzem, közben sportolok, tök jó a rendszer. Kiválasztom a futamot, míg várok , addig 30 fekvőtámasz belefér. Nyomom, ameddig bírom

Izom. Autó.
Érteeeeeed 
Raidre én a Dodge RAM-et építettem át, másra nem is vágyom, ez tetszik, mindig is tetszett
-
UFO1
senior tag
Szerintem a 3400 az egyik legjobb vagy az 5 ajtós Mini, a Buggy sem rossz persze hullámos pályára a Hummer viszem csak kanyarodni nem nagyon szeret a drágám!

A leggyorsabb viszont R-ben a Challenger SRT summit piros folt terjeszkedésnél használandó, csakis sík terepen kicsi hullámon is elszáll, mint a papírrepülő!
-
UFO1
senior tag
nem gáz, annyira nem is nyomtam rá. Most inkább az ingyen autókat próbálom összeszedni, ha tudom. Most a láda cipelősben a Lambo Gallardo 570 és a Pagani Huayra után Mercedes SLS a jutalom, ha megvan a 10/10 kártya. A kérdésem az, hogy kaphatok-e bármilyen gépet ott vagy csak az alapjáték tartalmaiból válogat a játék? Még mindig a Nissan GT-R kéne, ha esetleg bedobná a játék... (az DLC-s tartalom)
Nem gáz persze csak így elesel a kocsivásárlások, tuningolások, 30%-os kedvezményétől + kevesebbet kp.-t nyersz versenyen, kevesebb pontot is kapsz!
Azt kell eldöntened mit akarsz a játéktól csak kocsikázni tök jó FS (full stock) kocsikkal nem kell perk vagy belecsapsz és probálsz a világelsők közé férkőzni? Ahhoz kell minden amit eddig felsoroltunk, ja meg legalább a WR (Wild Run, a CAU-ban az is benne van! + az R35!!), mert abban van a summit ami pár napos kihívásokból áll és hó végi nagy summit-ból.
Egyik nagy király ott ő, de a fenti írásomban is ö keresgéli az antennákat.
Van magyar summit világ 5-10 helyezett (volt) is, ide is írogat néha nagy szimes arc (leginkább rally) elég keményen tolja HC-ban (Hard Core), kormánnyal és belső nézetből!!!

Csak az alap kocsikat kaphatod meg az R35-hoz kell a CAU (Calling All Units), miért nem jó az R34 ez volt a kedvenced a World-ben. És van belőle mind az 5 spec. Nekem nem jön be nagyon szeret keresztben csúszkálni igaz kicsit finomítottak rajta.
Egy kicsit később fellépek és ha gondolod megnézem, hogy bénázol itt!

-
CJ4567
nagyúr
nem gáz, annyira nem is nyomtam rá. Most inkább az ingyen autókat próbálom összeszedni, ha tudom. Most a láda cipelősben a Lambo Gallardo 570 és a Pagani Huayra után Mercedes SLS a jutalom, ha megvan a 10/10 kártya. A kérdésem az, hogy kaphatok-e bármilyen gépet ott vagy csak az alapjáték tartalmaiból válogat a játék? Még mindig a Nissan GT-R kéne, ha esetleg bedobná a játék... (az DLC-s tartalom)
CAU-ból az AMG GT és a Huracán amit megkaphatsz, mert nem DLC-hez kötött.
UFO1: Vihetsz saját autót(természetesen), ládaszedegetéssel a platinavadászatkor se volt gondom.
Más: Raidre ki mit használ?
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
nem gáz, annyira nem is nyomtam rá. Most inkább az ingyen autókat próbálom összeszedni, ha tudom. Most a láda cipelősben a Lambo Gallardo 570 és a Pagani Huayra után Mercedes SLS a jutalom, ha megvan a 10/10 kártya. A kérdésem az, hogy kaphatok-e bármilyen gépet ott vagy csak az alapjáték tartalmaiból válogat a játék? Még mindig a Nissan GT-R kéne, ha esetleg bedobná a játék... (az DLC-s tartalom)
Csak a Skyline R34-et tudod megvenni játékpénzért, a GTR CAU-s.

-
tutuhawer
őstag
Most jut eszembe van egy szűz profilom
mikor ingyé volt a játék, mingyá kiokosítom magam mi hogy is volt/van!
Csak a sztorit tolom vagy először fedezzem fel az antennákat, mert ha jól tévedek csak akkor látszanak a roncsok a Buggy meg jól jöhet?!
Mondjuk már arra sem emlékszem lehet e saját kocsival menni R-es versenyen?Az Audi-s üldözésnél az oválnál akkor sem (most sem!
) voltam képbe mit is kéne csinálni, erről meglesek egy végigjátszást szerintem.
A rohadék láda szedegetéstől már előre hányingerem van!

(#9831) tutuhawer
Azért nem tudsz, mert nincs meg az az oszlopod a perk táblán ahová ha tennél el tudnál küldeni 2 játékost, de ahhoz meg az kéne, hogy végigtold a sztorit!
Ha meg nem megy valami itt kérsz segítséget és valószínű kapsz is, különben többen tolni a sztorit sokkal jobb móka mint szimplán!
nem gáz, annyira nem is nyomtam rá. Most inkább az ingyen autókat próbálom összeszedni, ha tudom. Most a láda cipelősben a Lambo Gallardo 570 és a Pagani Huayra után Mercedes SLS a jutalom, ha megvan a 10/10 kártya. A kérdésem az, hogy kaphatok-e bármilyen gépet ott vagy csak az alapjáték tartalmaiból válogat a játék? Még mindig a Nissan GT-R kéne, ha esetleg bedobná a játék... (az DLC-s tartalom)
-
UFO1
senior tag
Ezért kell 2 user-t elküldeni akkor tuti hogy nyer, de ö nem tud arra a perk-re tenni ami ezt engedné nincs meg az a sor vagy inkább oszlop (no sztori, no teljes perk tábla).

Különben ha jól emlékszem az antennák felderítése után jelennek meg a faction küldetések is a térképen vagy csak a skill-ek?

Most jut eszembe van egy szűz profilom
mikor ingyé volt a játék, mingyá kiokosítom magam mi hogy is volt/van!
Csak a sztorit tolom vagy először fedezzem fel az antennákat, mert ha jól tévedek csak akkor látszanak a roncsok a Buggy meg jól jöhet?!
Mondjuk már arra sem emlékszem lehet e saját kocsival menni R-es versenyen?Az Audi-s üldözésnél az oválnál akkor sem (most sem!
) voltam képbe mit is kéne csinálni, erről meglesek egy végigjátszást szerintem.
A rohadék láda szedegetéstől már előre hányingerem van!

(#9831) tutuhawer
Azért nem tudsz, mert nincs meg az az oszlopod a perk táblán ahová ha tennél el tudnál küldeni 2 játékost, de ahhoz meg az kéne, hogy végigtold a sztorit!
Ha meg nem megy valami itt kérsz segítséget és valószínű kapsz is, különben többen tolni a sztorit sokkal jobb móka mint szimplán!
-
CJ4567
nagyúr
Ezért kell 2 user-t elküldeni akkor tuti hogy nyer, de ö nem tud arra a perk-re tenni ami ezt engedné nincs meg az a sor vagy inkább oszlop (no sztori, no teljes perk tábla).

Különben ha jól emlékszem az antennák felderítése után jelennek meg a faction küldetések is a térképen vagy csak a skill-ek?

Nem, a sztorival kell haladni és úgy jelennek meg. Azt hiszem HQ függő, de emlékeim szerint a sztori vége után jelent meg az összes.
-
nap
addikt
Ezért kell 2 user-t elküldeni akkor tuti hogy nyer, de ö nem tud arra a perk-re tenni ami ezt engedné nincs meg az a sor vagy inkább oszlop (no sztori, no teljes perk tábla).

Különben ha jól emlékszem az antennák felderítése után jelennek meg a faction küldetések is a térképen vagy csak a skill-ek?

Sokáig én is csak egy embert tudtam küldeni, a kilencből átlag hét-nyolc mindig sikeres volt.
-
tutuhawer
őstag
Ezért kell 2 user-t elküldeni akkor tuti hogy nyer, de ö nem tud arra a perk-re tenni ami ezt engedné nincs meg az a sor vagy inkább oszlop (no sztori, no teljes perk tábla).

Különben ha jól emlékszem az antennák felderítése után jelennek meg a faction küldetések is a térképen vagy csak a skill-ek?

Megjelent több is, amint vettem másféle autót is
Egy játékost tudtam elküldeni, kettőt nem.
Nissan GT-R: ja, csak a kiegészítővel lehet megvenni, elég szar.
A PvP futamok azért tetszettek, tagnap tudtam versenyezni is, csak ügyetlen vagyok, de jól esett pár verseny, tetszett. -
UFO1
senior tag
Csak ha elküldesz valakit akkor figyelj a nyerési rátára is hogy mennyi %-ot ad rá, 90% alá ne nagyon menjen.
Ezért kell 2 user-t elküldeni akkor tuti hogy nyer, de ö nem tud arra a perk-re tenni ami ezt engedné nincs meg az a sor vagy inkább oszlop (no sztori, no teljes perk tábla).

Különben ha jól emlékszem az antennák felderítése után jelennek meg a faction küldetések is a térképen vagy csak a skill-ek?

-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Csak ha elküldesz valakit akkor figyelj a nyerési rátára is hogy mennyi %-ot ad rá, 90% alá ne nagyon menjen.
-
CJ4567
nagyúr
Biztos R35? Calling All Unitssal lehet megszerezni, vagy megvenni csak.
-
tutuhawer
őstag
Ha elküldesz egy barátot Faction-re azt nem játssza le, csak ha letelik az idő szimplán megkapod érte a pénzt, kb. olyan ez mintha egy Bot játszaná le.
Megvan, csak magat a menut nem talaltam meg, epp most elkuldtem par baratot. Alacsony az elismertsegem, ezert apropenzt kapok majd, kb 1/10. Az se szar azert, kezdesnek jo, mar nem kell sok a GT-R R35- hoz
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Ha elküldesz egy barátot Faction-re azt nem játssza le, csak ha letelik az idő szimplán megkapod érte a pénzt, kb. olyan ez mintha egy Bot játszaná le.
-
tutuhawer
őstag
Azért olyan nagy reményt ne fűzz, hogy a barátlistások sok lóvét fognak neked keresni, mert hogy 100%-ra nyerjen a „kamu” faction küldin (magyarázat lejjebb) ahhoz 2 user-t kell elindítanod, de ahhoz viszont tenni kell arra a perk-re, hogy engedje. Viszont, hogy megjelenjen neked az a sor (az 5.) végig kéne tolni a sztorit.
Sőt továbbmegyek, hogy sokat nyerj tenni kell arra a perk-re ami növeli a nyerhető összeget, de te mivel nem vagy hajlandó végigtolni egy kb. 10-órás sztorit, na kapi … ?A legnagyobb gondod, hogy csak addig kapsz perk-et amíg el nem éred az 50/60?-as (több mint 2 éve mikor én toltam csak 50-es LvL volt) szintet. Arra már nem emlékszem, hogy csak a sztori küldetéseken ad e vagy úgy egyébként is szintlépésenként?
Ami javasolt nagyon gyorsan letolni a sztorit
vagy add oda a szomszéd kisfiúnak a belepőkódot és letolja helyetted 1-2 nap alatt.
Ha ez megvan a fogod a CC-t és veszel rajta perk-et, az egészet elköltheted, mivel csak egy valamire való kocsi van amit csak CC-ért lehet megvenni ez az 5 ajtós Mini, de neked az úgysem kell majd.Enjoy!
Megj.: azért írom, hogy kamu faction küldi, mivel itt valós verseny nincs csak a gép dönti el nyertél e vagy sem 1 barát elküldésénél esélyes, hogy nem nyersz 2-nél 100% hogy nyersz, ha az illetőnek van az adott versenyre alkalmas megfelelő LvL számú autója.
Ha valamit nem értesz nyugodtan kérdezz, mindenki így kezdte én is direkt kivártam 1 hónapot, hogy olvassam a fórumot és tudjam a trükköket. Tanulni sosem szégyen és nem árt megfogadni a javasoltakat.
hol találok valakit, aki végigjátssza... ? Nekem biztos nincs időm rá . Mindenkinek arra van ideje, amire akarja, így sajnos ez nekem egyelőre felejtős.
-
UFO1
senior tag
Azért olyan nagy reményt ne fűzz, hogy a barátlistások sok lóvét fognak neked keresni, mert hogy 100%-ra nyerjen a „kamu” faction küldin (magyarázat lejjebb) ahhoz 2 user-t kell elindítanod, de ahhoz viszont tenni kell arra a perk-re, hogy engedje. Viszont, hogy megjelenjen neked az a sor (az 5.) végig kéne tolni a sztorit.
Sőt továbbmegyek, hogy sokat nyerj tenni kell arra a perk-re ami növeli a nyerhető összeget, de te mivel nem vagy hajlandó végigtolni egy kb. 10-órás sztorit, na kapi … ?A legnagyobb gondod, hogy csak addig kapsz perk-et amíg el nem éred az 50/60?-as (több mint 2 éve mikor én toltam csak 50-es LvL volt) szintet. Arra már nem emlékszem, hogy csak a sztori küldetéseken ad e vagy úgy egyébként is szintlépésenként?
Ami javasolt nagyon gyorsan letolni a sztorit
vagy add oda a szomszéd kisfiúnak a belepőkódot és letolja helyetted 1-2 nap alatt.
Ha ez megvan a fogod a CC-t és veszel rajta perk-et, az egészet elköltheted, mivel csak egy valamire való kocsi van amit csak CC-ért lehet megvenni ez az 5 ajtós Mini, de neked az úgysem kell majd.Enjoy!
Megj.: azért írom, hogy kamu faction küldi, mivel itt valós verseny nincs csak a gép dönti el nyertél e vagy sem 1 barát elküldésénél esélyes, hogy nem nyersz 2-nél 100% hogy nyersz, ha az illetőnek van az adott versenyre alkalmas megfelelő LvL számú autója.
Ha valamit nem értesz nyugodtan kérdezz, mindenki így kezdte én is direkt kivártam 1 hónapot, hogy olvassam a fórumot és tudjam a trükköket. Tanulni sosem szégyen és nem árt megfogadni a javasoltakat.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
szami777
addikt
+ csinálj meg napi 1-2 (5-6, mert függőséget okoz, hogy javíts az idődön
) Leaving L.A faction missiont mellette. Hossz/ jutalom arányban az a legjobb. -
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
tutuhawer
őstag
Elképzelhető, hogy a gépen tárolt mentés fájl kavar be. De legalábbis érdemes azt törölni és úgy indítani a játékot. Amit ezzel törölsz, az a beállítások (grafika, irányítás, egyéni rádió lista) még az eredményeid, cuccaid, pénzed a szerveren tárolódik. Tehát törlés után újra be kell állítanod a beállítani valót és lehet elmúlik a netes terror. (Neterrorrk.rva.nyjap.cs.ja by Tutu
)Neterror connect k....anyjapi....ja.
Hogy tudom elkuldeni az ismerosoket penzt szerezni? Mar adott faction kuldeteseket, de en elindultam rajta es kesz. Nem bannam, ha az ismerosok keresnenek penzt nekem. 
-
MrDerekas
addikt
sziasztok
Tegnap megvettem a wild run kiegészítőt az alap játékomhoz viszont nem tudom felrakni egy kocsira se az új kiteket mert kapcsolódási hibával kidob a játék.Tehát nem tudok drag drift és monsta kitet felrakni a kocsikra.Találkoztatok már ilyen jellegű gonddal?Ha csak játszok vele akkor nincs kapcsolódási hiba,haverral nyomtuk simában tegnap is órákon keresztül.
Elképzelhető, hogy a gépen tárolt mentés fájl kavar be. De legalábbis érdemes azt törölni és úgy indítani a játékot. Amit ezzel törölsz, az a beállítások (grafika, irányítás, egyéni rádió lista) még az eredményeid, cuccaid, pénzed a szerveren tárolódik. Tehát törlés után újra be kell állítanod a beállítani valót és lehet elmúlik a netes terror. (Neterrorrk.rva.nyjap.cs.ja by Tutu
) -
creedszl
senior tag
sziasztok
Tegnap megvettem a wild run kiegészítőt az alap játékomhoz viszont nem tudom felrakni egy kocsira se az új kiteket mert kapcsolódási hibával kidob a játék.Tehát nem tudok drag drift és monsta kitet felrakni a kocsikra.Találkoztatok már ilyen jellegű gonddal?Ha csak játszok vele akkor nincs kapcsolódási hiba,haverral nyomtuk simában tegnap is órákon keresztül.
-
CJ4567
nagyúr
Amúgy véggiggondolva beléptem játszani pár napja komolyabban, és hívtak ismeretlenek láda cipeléses futamba, én meg végigmentem hátul, és ennyi. Nem gondolom, hogy olyan egetrengetően sokat fog nekem a játékélményen rontani, hogy pár százalékkal kisebb a szám a kocsi adatainál. A segítőkészséget viszont nagyraértékelem, csak már 20-30-as szintre léptem, akkor már nem tudtok segíteni

Rajtam az orvosok sem tudnak segíteni
a családom is már rég lemondott rólam. 
Elég jelentős előny az hogy verseny elején full nitród van ami erősebb is, az autód minden részben jobb mint amit perk nélkül elérhetsz(max autószintet csak perkkel tudod elérni), olcsóbban tudsz vásárolni (erre is van perk), ideális vonal is külön perk(ez idegesítő nagyon, felesleges volt megvennem), stb.
-
Szelep
senior tag
-
tutuhawer
őstag
mekkora a handicap? Meg lehet ezt ítélni valahogy
-
Szelep
senior tag
Van jó pár perk, ami megkönnyíti az életet a játékban, az autók teljesítményét növelők mellett. Nem értem mi ez a sztori ellenesség, letolsz pár faék versenyt, főleg így, hogy már sokkal erősebb autóval kell megcsinálnod.
De biztos jó móka handicappel pvp-zni.

-
tutuhawer
őstag
Amúgy véggiggondolva beléptem játszani pár napja komolyabban, és hívtak ismeretlenek láda cipeléses futamba, én meg végigmentem hátul, és ennyi. Nem gondolom, hogy olyan egetrengetően sokat fog nekem a játékélményen rontani, hogy pár százalékkal kisebb a szám a kocsi adatainál. A segítőkészséget viszont nagyraértékelem, csak már 20-30-as szintre léptem, akkor már nem tudtok segíteni

Rajtam az orvosok sem tudnak segíteni
a családom is már rég lemondott rólam. 
-
tutuhawer
őstag
Még szerencse, hogy nem ragaszkodsz a gyors tuninghoz, mert így biztos, hogy nem lesz gyors, amire elérhető lesz minden, ami hasznos. Ahogy UFO1 is mondta, itt végig kell menni a sztorin stb. Kicsit RPG-sre próbálták venni a dolgot, így kell a sztori, farmolni kell minden spec-en az alkatrészeket stb. Próbáltunk segíteni, de most csinálhatod meg azt, amit fejlődés közben megkaptál volna. A perkeken iszonyatosan sokat buktál...

Semmi gáz, nem nagy probléma. Maximumra úgy gondoltam, hogy max tuning és max szint, a bónusz pontok azok, amik elmaradnak. Nem olyan vészes az. A story csak azért nem érdekel, hogy pár százalék pontot kapjak
-
Szelep
senior tag
Hát én pár nap alatt lettem 40-es szinten, és mire észbe kaptam, a Perk gyűjtögetés már nem fog menni, a szintek nagyja megvan, sebaj. Amúgy is csak Zoe elérhető, más ember nincs, ahova tudnék tenni pontokat.
Az megvan, hogy amikor megveszem az első raid vagy circuit autómat, akkor jobbra nyíllal magasabb szintre tuningolt gépet veszek, azt láttam, köszi.
A factiont még nem is figyeltem, a lóvé pedig jól jön majd, megnézem, köszi.
Igazából nem ragaszkodom majd a gyors tuningoláshoz egy-egy autónál, nem fogok csak azért órákat menni, hiszen ha lesz sok pénz, akkor megveszem pénzért bele az alkatrészeket, nem? De. Amúgy se sok autót akarok venni, pl egzotikumok nem érdekelnek különösebben, az autók halmozása sem a stílusom.Kicsit fura amúgy, hogy így behívnak ilyen transporter futamokba, és egy sikeres egy szintet ér... Nem bánom, annyira nem érdekel, de fura.
Még szerencse, hogy nem ragaszkodsz a gyors tuninghoz, mert így biztos, hogy nem lesz gyors, amire elérhető lesz minden, ami hasznos. Ahogy UFO1 is mondta, itt végig kell menni a sztorin stb. Kicsit RPG-sre próbálták venni a dolgot, így kell a sztori, farmolni kell minden spec-en az alkatrészeket stb. Próbáltunk segíteni, de most csinálhatod meg azt, amit fejlődés közben megkaptál volna. A perkeken iszonyatosan sokat buktál...

-
UFO1
senior tag
Hát én pár nap alatt lettem 40-es szinten, és mire észbe kaptam, a Perk gyűjtögetés már nem fog menni, a szintek nagyja megvan, sebaj. Amúgy is csak Zoe elérhető, más ember nincs, ahova tudnék tenni pontokat.
Az megvan, hogy amikor megveszem az első raid vagy circuit autómat, akkor jobbra nyíllal magasabb szintre tuningolt gépet veszek, azt láttam, köszi.
A factiont még nem is figyeltem, a lóvé pedig jól jön majd, megnézem, köszi.
Igazából nem ragaszkodom majd a gyors tuningoláshoz egy-egy autónál, nem fogok csak azért órákat menni, hiszen ha lesz sok pénz, akkor megveszem pénzért bele az alkatrészeket, nem? De. Amúgy se sok autót akarok venni, pl egzotikumok nem érdekelnek különösebben, az autók halmozása sem a stílusom.Kicsit fura amúgy, hogy így behívnak ilyen transporter futamokba, és egy sikeres egy szintet ér... Nem bánom, annyira nem érdekel, de fura.
Azért van csak Zoe mert nem nyomod a sztorit ezért írtuk ne a szintel foglalkozz hanem a sztorival. Így most megszivtad! Veheted meg a perk-et drága pénzért!
Alkatrészt nem tudsz venni már írtuk 1-1 spec-re meg kell szerezni az összeset utána tudod megvenni jó drágán pláne, ha nincs azon a perk-en amitől olcsóbb lenne.
Mi azért írunk neked hogy segítsünk, de ha nem fogadod meg hátrányba kerülsz.
Ez nem NFSW és nem Real Racing 3 nem úgy kell játszani! -
tutuhawer
őstag
Hát én pár nap alatt lettem 40-es szinten, és mire észbe kaptam, a Perk gyűjtögetés már nem fog menni, a szintek nagyja megvan, sebaj. Amúgy is csak Zoe elérhető, más ember nincs, ahova tudnék tenni pontokat.
Az megvan, hogy amikor megveszem az első raid vagy circuit autómat, akkor jobbra nyíllal magasabb szintre tuningolt gépet veszek, azt láttam, köszi.
A factiont még nem is figyeltem, a lóvé pedig jól jön majd, megnézem, köszi.
Igazából nem ragaszkodom majd a gyors tuningoláshoz egy-egy autónál, nem fogok csak azért órákat menni, hiszen ha lesz sok pénz, akkor megveszem pénzért bele az alkatrészeket, nem? De. Amúgy se sok autót akarok venni, pl egzotikumok nem érdekelnek különösebben, az autók halmozása sem a stílusom.Kicsit fura amúgy, hogy így behívnak ilyen transporter futamokba, és egy sikeres egy szintet ér... Nem bánom, annyira nem érdekel, de fura.
-
Lathronos
őstag
Akkor lehet nem is a játék miatt fogy a memória, hanem valami külső progi felzabálja. Néha pillants rá a feladatkezelőre.
Hát igen, alapjáratban majdnem 1 GB-ot eszik a Win 7 + 400 MB-ot a szükséges vackaim(ACS, ADGuard, D3DOverride, MSI Afterburner, Rainmeter és a Nexus.
De eddig nem volt gond. Na mindegy, max veszek bele még 2 GB RAM-ot.
(#9806) nap
Ha tudnám, hogyan kell.
Linuxos vagyok, Win 7 csak a Crew miatt van fent. 
-
CJ4567
nagyúr
Igen én is csak tegnap vettem észre, de találtam egy angol versönt remélem elmondja a lényeget a többit itt leírtam (az kamu faction összege mára már feleződött!!) van egy pár link benne, olvasd el mind!!
A gyors kp. lényege elküldesz 20 embert a barátlistádról a legjobban fizető faction küldikre 10db van (keresd meg őket) tehát 2-2 embert kell és dől a lé!
A sztorit told végig élvezetes is az ott adott gyenge kocsikkal és nem túl hosszú. Van amit nem tudsz majd megcsinálni egyedül, legalábbis nekem nem ment (a ládaszedegetést) arra hívnod kell valakit segítségnek
Nekem egy hét volt napi 1-2 óra játékkal, de nekifeküdve 1-2 nap alatt letolható. Ott kapsz jó sok perk-et, ha tettél a duplázóra a többit meg majd megveszed játékpénzért, esetleg vásárlás előtt átpakolod!Még egyszer: ez is fontos!!
„Na, megy a fejlődés. Nekem a Zoe engedett 20-as szintre felépített Dirt autót venni, meg persze 10-est is, de nyilván a 20-asra nyomtam rá.”Ne nyomj rá hanem …
Ha egy új kocsit a megfelelő spec-re akarod átalakítani ne nyomj rá egyből hanem a jobb nyíllal menj a 40-es szintre így sokkal olcsóbban, erősebb járgányod lesz.Egész sztori végigtolható egyedül, nagyrészt (Ládásakat biztosan) egyedül toltam végig.
Versenyeket látja antenna felderítés nélkül, de az gyorsan megvan, térkép mutatja hogy kb merre vannak antennák, utána minimap is segít.
Raid sósivatagra kevés, oda más skill kell. (Slalom legegyszerűbb)
-
nap
addikt
Tedd a windows virtuális memóriáját automatikusra, hogy a windows kezelje.
-
UFO1
senior tag
Igen én is csak tegnap vettem észre, de találtam egy angol versönt remélem elmondja a lényeget a többit itt leírtam (az kamu faction összege mára már feleződött!!) van egy pár link benne, olvasd el mind!!
A gyors kp. lényege elküldesz 20 embert a barátlistádról a legjobban fizető faction küldikre 10db van (keresd meg őket) tehát 2-2 embert kell és dől a lé!
A sztorit told végig élvezetes is az ott adott gyenge kocsikkal és nem túl hosszú. Van amit nem tudsz majd megcsinálni egyedül, legalábbis nekem nem ment (a ládaszedegetést) arra hívnod kell valakit segítségnek
Nekem egy hét volt napi 1-2 óra játékkal, de nekifeküdve 1-2 nap alatt letolható. Ott kapsz jó sok perk-et, ha tettél a duplázóra a többit meg majd megveszed játékpénzért, esetleg vásárlás előtt átpakolod!Még egyszer: ez is fontos!!
„Na, megy a fejlődés. Nekem a Zoe engedett 20-as szintre felépített Dirt autót venni, meg persze 10-est is, de nyilván a 20-asra nyomtam rá.”Ne nyomj rá hanem …
Ha egy új kocsit a megfelelő spec-re akarod átalakítani ne nyomj rá egyből hanem a jobb nyíllal menj a 40-es szintre így sokkal olcsóbban, erősebb járgányod lesz.Ja, még ami fontos, ha gyorsan fel akarod húzni a kocsikat (a sztori után!!) a sósivatagban a speed skill-nél a legegyszerűbb, de ha jól emlékszem csak akkor fogod látni, ha az ottani antennát megtalálod (de a versenyeket sem látod antenna felderítés nélkül!!).
Új kocsiba alkatrészt venni meg csak akkor célszerű, ha már 60-as szintű vagy, mert úgy magasabb pontszámú alkatrészt nyersz. Elég egy kocsival megszerezni az adott spec-re az összes (11db) alkatrészt! Ezeket mindig építsd be, mert úgy az autó szintjéhez mérten erősebbet fogsz nyerni legközelebb, nemkülönben könnyebb is a skill-t teljesíteni. (HQ-ban úgy is úgy pakolod ahogy akarod. Nagy jelentősége amúgy sincs mivel bejöttek a gyémánt alkatrészek és abból sajnos nincs 4 fajta. Régebben még valamelyest testre lehetett szabni a járgányokat pl. csak grip-el telepakolva sokkal jobban tapadó, irányítható lett!)
Legnehezebb az R-es kocsikat felhúzni, de a sivatagban az is csak 1 óra!+ A térképen van szűrő gomb ugye az Ő – Ú betűkkel navigálsz a B-vel meg lehet szűrni mit keresel!
-
UFO1
senior tag
Na, megy a fejlődés. Nekem a Zoe engedett 20-as szintre felépített Dirt autót venni, meg persze 10-est is, de nyilván a 20-asra nyomtam rá.
Csinálok üldözős, csomagot szállítós küldetéseket, és egy sikeres küldetés ér egy teljes szintet, már 32-n vagyok azt hiszem, elég jó, egyelőre nyomom.
Elérhető lett a PvP lobbi is, sajnos nem tudtam direkt kérni az utcai versenyt, mert semmi kedvem a terepre menni, de majd megszeretem, jobbat nem tudok...
A szinteket végignyomom, aztán meglátom, mire nyomjam a CC-t, most van 150 000, kaptam ajándékba 100-at. Meg hamarosan összegyűlik az összes darab a Lamborghini Gallardo Superleggera 510/4-re is, kár, hogy eladni nem tudom.
Az antennákat néha-néha megkeresem, az OK, azt látom, hogy tök jó.
Olvasom, mire érdemes Perket tenni, a pénz meg a szint annyira nem érdekes, inkább a versenyen legyek jó, azt is vágom. Teszek rá, ha tudok.
A gyors pénzszerzéses videót a felhasználó eltávolította. Pedig vennék még pár Dodge-ot meg Nissant.Köszi a segítséget, alakul a dolog már
Igen én is csak tegnap vettem észre, de találtam egy angol versönt remélem elmondja a lényeget a többit itt leírtam (az kamu faction összege mára már feleződött!!) van egy pár link benne, olvasd el mind!!
A gyors kp. lényege elküldesz 20 embert a barátlistádról a legjobban fizető faction küldikre 10db van (keresd meg őket) tehát 2-2 embert kell és dől a lé!
A sztorit told végig élvezetes is az ott adott gyenge kocsikkal és nem túl hosszú. Van amit nem tudsz majd megcsinálni egyedül, legalábbis nekem nem ment (a ládaszedegetést) arra hívnod kell valakit segítségnek
Nekem egy hét volt napi 1-2 óra játékkal, de nekifeküdve 1-2 nap alatt letolható. Ott kapsz jó sok perk-et, ha tettél a duplázóra a többit meg majd megveszed játékpénzért, esetleg vásárlás előtt átpakolod!Még egyszer: ez is fontos!!
„Na, megy a fejlődés. Nekem a Zoe engedett 20-as szintre felépített Dirt autót venni, meg persze 10-est is, de nyilván a 20-asra nyomtam rá.”Ne nyomj rá hanem …
Ha egy új kocsit a megfelelő spec-re akarod átalakítani ne nyomj rá egyből hanem a jobb nyíllal menj a 40-es szintre így sokkal olcsóbban, erősebb járgányod lesz. -
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
Lathronos
őstag
Milyen beállításon játszol? Ha tudod akkor próbáld kisebb felbontáson meg beállításon.
1280x1024 HIGH. Másfél évig nem volt gond ezzel a beállítással.

-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Na, megy a fejlődés. Nekem a Zoe engedett 20-as szintre felépített Dirt autót venni, meg persze 10-est is, de nyilván a 20-asra nyomtam rá.
Csinálok üldözős, csomagot szállítós küldetéseket, és egy sikeres küldetés ér egy teljes szintet, már 32-n vagyok azt hiszem, elég jó, egyelőre nyomom.
Elérhető lett a PvP lobbi is, sajnos nem tudtam direkt kérni az utcai versenyt, mert semmi kedvem a terepre menni, de majd megszeretem, jobbat nem tudok...
A szinteket végignyomom, aztán meglátom, mire nyomjam a CC-t, most van 150 000, kaptam ajándékba 100-at. Meg hamarosan összegyűlik az összes darab a Lamborghini Gallardo Superleggera 510/4-re is, kár, hogy eladni nem tudom.
Az antennákat néha-néha megkeresem, az OK, azt látom, hogy tök jó.
Olvasom, mire érdemes Perket tenni, a pénz meg a szint annyira nem érdekes, inkább a versenyen legyek jó, azt is vágom. Teszek rá, ha tudok.
A gyors pénzszerzéses videót a felhasználó eltávolította. Pedig vennék még pár Dodge-ot meg Nissant.Köszi a segítséget, alakul a dolog már
Ha sok pénzt akarsz gyűjteni akkor faction mission kell.
Új hozzászólás Aktív témák
-
9900 - 9801
10735 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
PH-s játékoslista amire itt tudsz jelentkezni.
- Formula-1
- Projektor topic
- Milyen okostelefont vegyek?
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- PlayStation 5
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Bittorrent topik
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- További aktív témák...
- Asus Vivobook s16 (Ryzen ai 370 hx, 32GB Ram, 1Tb SSD)
- mini pc/ WIN11/ i5 13500T/ 32GB DDR4/ 512GB gen4 SSD/ WiFi,BT/ 1 év garancia/ számla/ ingyen foxpost
- Samsung Galaxy S24 FE 128GB Normál Állapot,1 Év Garancia
- Sonos Move Gen 1 (S17) fehér, újszerű állapot WiFi + Bluetooth hordozható hangszóró
- Eladó Lenovo Legion 5 15IAH7H
- 27% - MSI MAG CORELIQUID 240R V2 AIO vízhűtés!
- Nvidia Quadro és AMD FirePro kártyák - számla, 6 hó gar. - 05.14: Tesla M60, Quadro P2000
- Bomba ár! HP ZBook 15u G3 - i7-6G I 8GB I 256SSD I Radeon R7 I Cam I W11 I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! MSI Gaming Trio RTX 3070 Ti 8GB videókártya garanciával hibátlan működéssel
- 282 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5070Ti
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

Csak a Ctrl+Shift+Esc segít.





(Ha még nem kaptál kölcsönbe)




Érteeeeeed


