Hirdetés
- OLED TV topic
- Vezetékes FEJhallgatók
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Melyik tápegységet vegyem?
- iPad topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Gaming notebook topik
- NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti / 3070 / 3070 Ti (GA104)
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- SONY LCD és LED TV-k
-
10100 - 10001
10735 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 05:25 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
CJ4567
nagyúr
-
MrDerekas
addikt
-
sunny84
senior tag
Szevasztok , karbantartás van vagy mi a helyzet ? mentem volna pár karikát de semmi
-
gabo91
aktív tag
Uplayből indítod, vagy asztalról (vagy máshonnét)?
Uplayből indítva nekem is ezt csinálja, de nem csak ennél a játéknál (FC Primal, Division)
Parancsikonnál érdemes beállítani hogy futtatás rendszergazdaként. -
nzozz
aktív tag
Sziasztok!
Most telepítettem először a játékot (ha jól emlékszem), de egyszerűen nem bírom elindítani. Újraindítottam a uplayt, ellenőriztem a telepítést, de indításnál csak annyi történik, hogy megnyílik egy kis The crew -s ablak, majd eltűnik.
Hogy lehetne ezt működésre bírni?Köszönöm
-
gabo91
aktív tag
THE CREW® - ULTIMATE EDITION 17Euro most Uplayen (vicces hogy a CAU meg 8,5)
-
nap
addikt
-
UFO1
senior tag
Azt is csinálhatod, hogy akit látsz a térképen felveszed barátnak szerintem 10-böl 5-en vissza is igazolnak. Az elején én is ezt tettem. 20 user elég is.
Megj.: kicsit benéztem tényleg a játékosok LvL szintje számít a faction elküldésnél!

-
laskr99
addikt
Adatlapon lévő configgal néha megakat egy képkockára de 60 fps. Megérte diákmelóból gépet építenem

-
gabo91
aktív tag
Számít a szint,akik csak kipróbálták, azokkal nem érsz semmit se, vegyél fel még embereket, akiket küldhetsz, a hatvanas szintűekből sokszor elég egy, de én mindig kettőt küldök.
Engem kapásból felvehetsz, ha gondolod (szami777), illetve a másodlagos fiókomat is. (magicmotion1)
Illetve itt egy fórum, ami erre van kitalálva, párat vegyél fel innen is, nagy részük remélhetőleg visszaigazol, legyen kb 15-20 ember, és akkor sima,
én is beírtam ide magam, kb 60 ember vett fel
[link](célszerű azokat felvenni, akik a legkésőbb írták be a nevüket, ők még tuti nyomják)
köszönöm, felvettelek mindhármatokat. tgabo91
-
CJ4567
nagyúr
Teljesítményben nem volt visszalépés? Nálam egy RX460 megy, végre ultra textúrákkal tudok játszani. 1360x768 árnyékok nélkül
legalább folyamatosabb a játék, tudom cseréljekprocit minden, G4560-at néztem utódnak. -
regener
veterán
Vettem egy 750Ti 2GB-ot ma, a normálisan használt 2GB (128bit) rammal simább az fps ugyanolyan beállításon mint a szintúgy 2GB-os (1,5GB 192bit + 512MB 64biten) húzott 660Ti-vel volt.
lol
-
szami777
addikt
Hm, akkor tévedtem, úgy rémlett, hogy befolyásolja, de igazából a kettő összefügg nem, mert ha jól rémlik, ötvenes szintnél kapsz csak platinákat? Tehát nem lehet 30-as szinten max szintű kocsid, de már nem rémlik, rég tartottam ott.

-
CJ4567
nagyúr
Ha elküldöd akkor a játékos szintje számít, az autó szintjét meg a tiédhez képest írja ki.
-
UFO1
senior tag
Számít a szint,akik csak kipróbálták, azokkal nem érsz semmit se, vegyél fel még embereket, akiket küldhetsz, a hatvanas szintűekből sokszor elég egy, de én mindig kettőt küldök.
Engem kapásból felvehetsz, ha gondolod (szami777), illetve a másodlagos fiókomat is. (magicmotion1)
Illetve itt egy fórum, ami erre van kitalálva, párat vegyél fel innen is, nagy részük remélhetőleg visszaigazol, legyen kb 15-20 ember, és akkor sima,
én is beírtam ide magam, kb 60 ember vett fel
[link](célszerű azokat felvenni, akik a legkésőbb írták be a nevüket, ők még tuti nyomják)
Nem a játékos szint számít hanem, hogy van e az adott versenyhez szükséges LvL számú autója. ahogy rákattint a faction küldire ki is írja, most nálam mind 1490-es volt.

(#10080) gabo91
Játékoslista meg itt a fórumon jobb felül van!
-
CJ4567
nagyúr
Köszönöm!
Viszont a 30k-s versenyre is ha elküldöm akkor is csak 3k körül hoznak haza :/ illetve a 3. versenytől (5. ember) már mindegy hogy mire küldöm a 10perces 8k-s versenynél is fejenként 1% az esély hogy nyernek... ?
Nézi hogy milyen szinten vannak a barátok? (javarészt olyanok vannak akik máshonnét barátok, ezt csak kipróbálták mikor ingyenes volt)Akciós most a CAU 8,5Eur Uplayen
CJ4567, 60-as vagyok.
-
sunny84
senior tag
Köszönöm!
Viszont a 30k-s versenyre is ha elküldöm akkor is csak 3k körül hoznak haza :/ illetve a 3. versenytől (5. ember) már mindegy hogy mire küldöm a 10perces 8k-s versenynél is fejenként 1% az esély hogy nyernek... ?
Nézi hogy milyen szinten vannak a barátok? (javarészt olyanok vannak akik máshonnét barátok, ezt csak kipróbálták mikor ingyenes volt)Akciós most a CAU 8,5Eur Uplayen
be is szereztem ennyit sztem megér , tegnap este mentem vele párat még egyenlőre ismerkedés megy sok cucc van benne
amógy vicces zsaruzni monstertruckal 
-
laskr99
addikt
Köszönöm!
Viszont a 30k-s versenyre is ha elküldöm akkor is csak 3k körül hoznak haza :/ illetve a 3. versenytől (5. ember) már mindegy hogy mire küldöm a 10perces 8k-s versenynél is fejenként 1% az esély hogy nyernek... ?
Nézi hogy milyen szinten vannak a barátok? (javarészt olyanok vannak akik máshonnét barátok, ezt csak kipróbálták mikor ingyenes volt)Akciós most a CAU 8,5Eur Uplayen
laskr1999
60-as vagyok -
szami777
addikt
Köszönöm!
Viszont a 30k-s versenyre is ha elküldöm akkor is csak 3k körül hoznak haza :/ illetve a 3. versenytől (5. ember) már mindegy hogy mire küldöm a 10perces 8k-s versenynél is fejenként 1% az esély hogy nyernek... ?
Nézi hogy milyen szinten vannak a barátok? (javarészt olyanok vannak akik máshonnét barátok, ezt csak kipróbálták mikor ingyenes volt)Akciós most a CAU 8,5Eur Uplayen
Számít a szint,akik csak kipróbálták, azokkal nem érsz semmit se, vegyél fel még embereket, akiket küldhetsz, a hatvanas szintűekből sokszor elég egy, de én mindig kettőt küldök.
Engem kapásból felvehetsz, ha gondolod (szami777), illetve a másodlagos fiókomat is. (magicmotion1)
Illetve itt egy fórum, ami erre van kitalálva, párat vegyél fel innen is, nagy részük remélhetőleg visszaigazol, legyen kb 15-20 ember, és akkor sima,
én is beírtam ide magam, kb 60 ember vett fel
[link](célszerű azokat felvenni, akik a legkésőbb írták be a nevüket, ők még tuti nyomják)
-
gabo91
aktív tag
Sajnos a magyar videót törölték, de itt van egy másik csak angolul.

10db-ot tudsz indítani 12 óránként, érdemes a legjobban fizetőket választani (végig kell nézni egyesével), ha 2 barátot indítasz (ehhez már perk kell!) egy küldetésen biztos sikeres is lesz. Ki is írja mennyi az esély a nyerésre (hány %).Köszönöm!
Viszont a 30k-s versenyre is ha elküldöm akkor is csak 3k körül hoznak haza :/ illetve a 3. versenytől (5. ember) már mindegy hogy mire küldöm a 10perces 8k-s versenynél is fejenként 1% az esély hogy nyernek... ?
Nézi hogy milyen szinten vannak a barátok? (javarészt olyanok vannak akik máshonnét barátok, ezt csak kipróbálták mikor ingyenes volt)Akciós most a CAU 8,5Eur Uplayen
-
szami777
addikt
Racing Games WINS Nagyon betegek.

Marha jók

-
UFO1
senior tag
Sajnos a magyar videót törölték, de itt van egy másik csak angolul.

10db-ot tudsz indítani 12 óránként, érdemes a legjobban fizetőket választani (végig kell nézni egyesével), ha 2 barátot indítasz (ehhez már perk kell!) egy küldetésen biztos sikeres is lesz. Ki is írja mennyi az esély a nyerésre (hány %). -
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Racing Games WINS Nagyon betegek.

-
CJ4567
nagyúr
-
gabo91
aktív tag
Az egyik lehetőség az amit alattad írtak elküldesz a barátlistádról minél több embert factions missions-ra. Itt nem árt, ha van neki olyan autója mint a küldetés típusa és az jól fel van húzva (car lvl ki van írva). Igaz ez csak virtuális verseny, de még így is van, hogy nem sikerül teljesíteniük. Van 5db 176.000-es ez 32.000-et fizet, ha sikeres. Van ugyanennyi 88.000-es ez 16.000-et. A többi kisebb 5x66.000, 6x33.000, 9x8.800, 6x4.400-as, ha mindegyiken tudsz indítani valakit kb. 350.000-et hoz 3 óránként. A teljes összeg 18%-át adja, persze előtte ki kell max.-olni a kp. perkeket.
A másik lehetőség elmész PvP-ni itt kb. 10-16.000-et ad (ezt most vitték lejjebb). Azt nem tudom haverokkal ugyanennyi e.
A két fentin kívül elmehetsz drift-elni, akár salakra/jégre valami rally (D) géppel, vagy a hegyi szerpentinekre egy sportkocsival (P). Esetleg ugrálni egy hullámosabb szakaszra, ehhez valami nagyon stabil semlegesen ugró tereprally (R) járgány ajánlott. Utóbbihoz Vegas alatt (a szélerőműveknél) találtam használható helyet, ha jó irányból indulsz (Vegas legyen oldalra) 1-1 kombináció 2.000-et hoz, így kb. 5-10 perc alatt 50-100.000-et lehet összekaparni. Drift-elésnél ugyanez a helyzet minél hosszabban sikerül (nagyobb lesz a szorzó, 2x-es körül kb. 2.000 bucks), annál hamarabb jön a lé.
A kocsikat előtte legalább 1200 körülire fel kell húzni.Más:
Itt mit kell csinálni: Find 2 wreck parts."Az egyik lehetőség az amit alattad írtak elküldesz a barátlistádról minél több embert factions missions-ra."
Ebben tudna valaki segíteni, hogy hogy lehet, hogy tudom elküldeni őket?
-
satee76
aktív tag
-
CJ4567
nagyúr
És újra megtörtént a az átalam már megtapasztlt black screen
Itt pedig egy videó magáról a jelenségről, ami mással is megtörténik.
Annyit sikerült kiderítenem, hogy az ubi-nál tudnak a problémáról, kb 2016 novemberében jelentkezett. Random és nincs megoldása. Egy srác a steam-en irt róla, hogy felvette a kapcsolatot a support-tal, de nem találtak megoldást (mindenféle log file-t kértek a sráctól, de elakadt az ügy, amikor kérték tőle a felhasználónév/jelszó párost-amit nem adott át nekik. )
Nekem is jelentkezett a probléma, aztán megvettem a CAU-t, és egészen hétfőig jó volt (kb. másfél hónap), de most újra nem mükszik.

Ez a PVP-ből kilépés után fekete képernyő nálam is random előjön, és elég idegesítő.
-
satee76
aktív tag
És újra megtörtént a az átalam már megtapasztlt black screen
Itt pedig egy videó magáról a jelenségről, ami mással is megtörténik.
Annyit sikerült kiderítenem, hogy az ubi-nál tudnak a problémáról, kb 2016 novemberében jelentkezett. Random és nincs megoldása. Egy srác a steam-en irt róla, hogy felvette a kapcsolatot a support-tal, de nem találtak megoldást (mindenféle log file-t kértek a sráctól, de elakadt az ügy, amikor kérték tőle a felhasználónév/jelszó párost-amit nem adott át nekik. )
Nekem is jelentkezett a probléma, aztán megvettem a CAU-t, és egészen hétfőig jó volt (kb. másfél hónap), de most újra nem mükszik.

-
noblem1983
senior tag
Nekem semmi gondom az árkáddal, ha az jól van megcsinálva (lásd codemasters játékok). Ez speciel nem volt jó a megjelenés után súlytalan össze – vissza csúszkáló autók, betonfalszerű civil járművek. Aztán finomítottak rajta igazán a WR tette valamelyest rendbe a „fizikát”, ha itt egyáltalán beszélni lehet ilyesmiről.
Nekem speciel nagyon tetszett, hogy behozták a motorokat nem nagyon van (vagy talán nincs is) olyan motoros játék ami nyílt területű és 5 fajta (utcai, túra, speed, cross, enduro) géppel lehet csapatni egy játékon belül ráadásul életveszély nélkül akár 400-al is!
A drift az nagyon kellet olyan sincs a fenti paraméterekkel igaz szar volt mikor megjelent most sem jó, példaként a NFS 2015 hátsó nézetből vezetve iszonyatos drift állásban, viszont motorházról érzem merre csúszik a kocsi fara mindezt billentyűzettel, na ez itt nincs.
A nagykerekü jó poén nagyon nem tesz hozzá a játékhoz, de ilyen sincs nagyon semmiben ehhez kapcsolódhat a 2. rész mivel repülős, csónakos, autós játék sincs egyben talán még lesz valamilyen pályaautó is. Nagyon én sem várom semmi újdonságot nem látok benne ami érdekelne is.
És a legnagyobb kérdés árkád vagy szimulátor?
Mindkettő jó lehet, de utóbbi sokkal több szabadidőt, gyakorlást követel (pl.: a 6-os kanyarban hagytam még 2 tizedet) + egy jó minőségű kormányt (le fel szerelgetni naponta akinek nincs külön helye vagy nincs egy komplett cockpit-je), hogy versenyben lehess az élmezőnnyel.
Ezzel szemben egy ehhez hasonló játékot simán lehet billentyűzettel, gamepad-al is használni bárminemű hátrány nélkül.Megj.: nálam a NFS Pro Street (az 1000LE-s Evo IX kis gázadásra is keresztben kezdett csúszni) vitte a prímet, aztán az Undercover. Az elsőben a már majdnem van benne fizika a változatos pályák, versenyek jöttek be, utóbbiban a nagyon kemény rendőrös üldözések (mindenhonnan police autók, szemből dupla Rhino támadás, stb.) és a filmes átvezetők is nagyon jól meg voltak tervezve.
Ui.: sajnos ezt a játékon nagyon eltervezték nem gondoltak a közösségre a nagy térképen 2-3 lézengő valós user, a sok hiba ami a jelzések ellenére sem lett javítva (igaz nálam nem nagyon volt a nem megcsinálható második FDC zavart leginkább ez sem volt még 1 éve).
A 3× teljes áron eladott játék (TC, WR, CAU) sem tetszett igazán.A kormányos részhez szólva van ez a jó kis szerkezet, ezzel viszonylag egyszerű a kormányt mozgatni és minőségi darab szerintem Wheel Stand Pro
-
UFO1
senior tag
Az első rész megjelenéstől fél évig talán addig sosem tapasztalt élményt adott nekem kormánnyal. Aztán elfogyott a tartalom és kezdtek idegesítőek lenni a hibák. Utána kezdtek jönni a /számomra/ béna kiegészítők, amiből csak a motort tudtam belehelyezni az addig még valamennyi realitást képviselő alapjátékba, de kormánnyal az is felejtős volt. A másodikat már át sem gondoltam, hogy megveszem, mert lerágott csontot képviselt.
Élőben néztem az E3--t, kevés játék tudott olyan szintű csalódást kihozni belőlem, mint az úgynevezett 2. rész. Motorcsónak, repülőgép, tetőn ugrálás, full árkád fizika?
A netre felkerült gameplay-k szóra nem érdemesek.
Elhiszem, hogy a Horizon elvitte a közönség nagy részét, de nem kell átmenni B kategóriás gagyiba emiatt.Elnézést a sok negatívért, természetesen ez szubjektív, de ez szintén csak egy DLC, mintsem 2. rész és az sem a jó irányba. 100%, hogy nem veszem meg, inkább gyűjtök a Horizon 4-re, a 3-t minden nap előveszem, ha csak egy 20 perces kocsikázásra is, a Crew-t már 1 éve nem és nem is tervezem.
Nekem semmi gondom az árkáddal, ha az jól van megcsinálva (lásd codemasters játékok). Ez speciel nem volt jó a megjelenés után súlytalan össze – vissza csúszkáló autók, betonfalszerű civil járművek. Aztán finomítottak rajta igazán a WR tette valamelyest rendbe a „fizikát”, ha itt egyáltalán beszélni lehet ilyesmiről.
Nekem speciel nagyon tetszett, hogy behozták a motorokat nem nagyon van (vagy talán nincs is) olyan motoros játék ami nyílt területű és 5 fajta (utcai, túra, speed, cross, enduro) géppel lehet csapatni egy játékon belül ráadásul életveszély nélkül akár 400-al is!
A drift az nagyon kellet olyan sincs a fenti paraméterekkel igaz szar volt mikor megjelent most sem jó, példaként a NFS 2015 hátsó nézetből vezetve iszonyatos drift állásban, viszont motorházról érzem merre csúszik a kocsi fara mindezt billentyűzettel, na ez itt nincs.
A nagykerekü jó poén nagyon nem tesz hozzá a játékhoz, de ilyen sincs nagyon semmiben ehhez kapcsolódhat a 2. rész mivel repülős, csónakos, autós játék sincs egyben talán még lesz valamilyen pályaautó is. Nagyon én sem várom semmi újdonságot nem látok benne ami érdekelne is.
És a legnagyobb kérdés árkád vagy szimulátor?
Mindkettő jó lehet, de utóbbi sokkal több szabadidőt, gyakorlást követel (pl.: a 6-os kanyarban hagytam még 2 tizedet) + egy jó minőségű kormányt (le fel szerelgetni naponta akinek nincs külön helye vagy nincs egy komplett cockpit-je), hogy versenyben lehess az élmezőnnyel.
Ezzel szemben egy ehhez hasonló játékot simán lehet billentyűzettel, gamepad-al is használni bárminemű hátrány nélkül.Megj.: nálam a NFS Pro Street (az 1000LE-s Evo IX kis gázadásra is keresztben kezdett csúszni) vitte a prímet, aztán az Undercover. Az elsőben a már majdnem van benne fizika a változatos pályák, versenyek jöttek be, utóbbiban a nagyon kemény rendőrös üldözések (mindenhonnan police autók, szemből dupla Rhino támadás, stb.) és a filmes átvezetők is nagyon jól meg voltak tervezve.
Ui.: sajnos ezt a játékon nagyon eltervezték nem gondoltak a közösségre a nagy térképen 2-3 lézengő valós user, a sok hiba ami a jelzések ellenére sem lett javítva (igaz nálam nem nagyon volt a nem megcsinálható második FDC zavart leginkább ez sem volt még 1 éve).
A 3× teljes áron eladott játék (TC, WR, CAU) sem tetszett igazán. -
szami777
addikt
De de, van sajnos, és csak a kurva újraindítás oldja meg.

Nagyszerű....
Tényleg olyan nagy dolog ez, hogy 3 évvel a megjelenés után legalább az a full alap funkció működjön?
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Nálatok nincs olyan, hogy cimbivel játszotok, behívod a crew-ba de nem látod, csak a nevét és láthatatlanul köröztök egymás körül. Régebben is volt ilyen, de fast travel/kocsiváltás megoldotta, tegnap 2 óra alatt konkrétan 10 percet láttuk egymást, baromira felhúzott.

Tudtok valami megoldást, vagy tippet?
De de, van sajnos, és csak a kurva újraindítás oldja meg.

-
szami777
addikt
Nálatok nincs olyan, hogy cimbivel játszotok, behívod a crew-ba de nem látod, csak a nevét és láthatatlanul köröztök egymás körül. Régebben is volt ilyen, de fast travel/kocsiváltás megoldotta, tegnap 2 óra alatt konkrétan 10 percet láttuk egymást, baromira felhúzott.

Tudtok valami megoldást, vagy tippet?
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Nem értem ezt az árkádozást. Tényleg. Vannak sim és félsim versenyjátékok. Akinek az kell, akkor van rá lehetőség. Én a NFS II. óta azon a szérián éltem ki a játékszenvedélyem, egészen a Carbon-ig, és a World-el bezárólag. A The RUN még úgy ahogy elment, de azóta is egy árkád játékért fohászkodtam. Ezen igényemet a The Crew teljesen lefedi. Tehát nekem, aki árkád játékokkal szokott rá, semmi bajom ezzel a résszel. A bugok meg.. melyik nem bugos? A TC2 már kicsit túl ficsőrös nekem, de kipróbálás nélkül biztos nem aljazom le. Ha még árkád is lesz, szinte tuti megvevős. Billentyűzettel játszom és a maradék pár évemre már nem is akarok átszokni másra.
Nálam az első NFS-sek nagyon vitték a pálmát, főleg a High Stakes.......felgyulladt a gép annyit játszottam vele.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
MrDerekas
addikt
Nem értem ezt az árkádozást. Tényleg. Vannak sim és félsim versenyjátékok. Akinek az kell, akkor van rá lehetőség. Én a NFS II. óta azon a szérián éltem ki a játékszenvedélyem, egészen a Carbon-ig, és a World-el bezárólag. A The RUN még úgy ahogy elment, de azóta is egy árkád játékért fohászkodtam. Ezen igényemet a The Crew teljesen lefedi. Tehát nekem, aki árkád játékokkal szokott rá, semmi bajom ezzel a résszel. A bugok meg.. melyik nem bugos? A TC2 már kicsit túl ficsőrös nekem, de kipróbálás nélkül biztos nem aljazom le. Ha még árkád is lesz, szinte tuti megvevős. Billentyűzettel játszom és a maradék pár évemre már nem is akarok átszokni másra.
-
Vityaa
tag
-
szami777
addikt
-
Vityaa
tag
Másnál sem indul a játék? Engem #0_39 coddal kidob.
-
ricshard444
veterán
Az első rész megjelenéstől fél évig talán addig sosem tapasztalt élményt adott nekem kormánnyal. Aztán elfogyott a tartalom és kezdtek idegesítőek lenni a hibák. Utána kezdtek jönni a /számomra/ béna kiegészítők, amiből csak a motort tudtam belehelyezni az addig még valamennyi realitást képviselő alapjátékba, de kormánnyal az is felejtős volt. A másodikat már át sem gondoltam, hogy megveszem, mert lerágott csontot képviselt.
Élőben néztem az E3--t, kevés játék tudott olyan szintű csalódást kihozni belőlem, mint az úgynevezett 2. rész. Motorcsónak, repülőgép, tetőn ugrálás, full árkád fizika?
A netre felkerült gameplay-k szóra nem érdemesek.
Elhiszem, hogy a Horizon elvitte a közönség nagy részét, de nem kell átmenni B kategóriás gagyiba emiatt.Elnézést a sok negatívért, természetesen ez szubjektív, de ez szintén csak egy DLC, mintsem 2. rész és az sem a jó irányba. 100%, hogy nem veszem meg, inkább gyűjtök a Horizon 4-re, a 3-t minden nap előveszem, ha csak egy 20 perces kocsikázásra is, a Crew-t már 1 éve nem és nem is tervezem.
-
CJ4567
nagyúr
Nem kellett resetelnem, gyorsan betöltött. Csak nálam úgy tudott eljönni hogy terheltem a HDD-t, pedig a CPU nincs a helyzet magaslatán, másoknál meg jóval jobb gépen random előjöhet. Bár ezt sose fejtik már meg, mert jön a The Crew 2. Kíváncsi vagyok hány bug kerül át

-
regener
veterán
Ha reseteled a kocsit akkor rögtön betölti, kivéve ha mind a 4 kereked bennevan már a bugban, akkor nem tudsz resetelni sem.
-
CJ4567
nagyúr
Ma nálam is előjött a maptöltési hiba, épp SSD-ről helyeztem át HDD-re, és közben Origin töltött lefelé, és így se tartott sokáig, gyorsan betöltött a map.
-
regener
veterán
Azt hittem már nyomjátok a bétát........

-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
szami777
addikt
-
CJ4567
nagyúr
Lehet már játszani a Betával?
Alap The Crewről beszéltem
Nem tudni mikor lesz béta. -
laskr99
addikt
Sose bétáztam még... Mennyi esély van bekerülni?
-
szami777
addikt
Lehet már játszani a Betával?
Még nem küldtek mailt, bár nem is tudom, mikor kezdődik
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
CJ4567
nagyúr
Kíváncsi leszek hogy Crew 2 is lesz-e ez a szinkronizáció hiba, hogy eltűnnek a barátaid autói, meg nem lehet becsatlakozni hozzájuk.
Most egész jól működik, nem volt bajunk egyáltalán, gyorsan egy sessionba pakolt a játék, és nem dobált szét.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
UFO1
senior tag
Kíváncsi leszek hogy Crew 2 is lesz-e ez a szinkronizáció hiba, hogy eltűnnek a barátaid autói, meg nem lehet becsatlakozni hozzájuk.
Milyen szinkronizációs hiba egy FDC-t nem lehet egymás után (B) megcsinálni az elmentett 200 m-es pályámon mivel a második sosem ér véget. Ráadásul kiírja, hogy rossz irányba megyek pedig pont középen a kapuk között haladok!
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Több mint fél (1?) éves hiba!
-
nap
addikt
Kíváncsi leszek hogy Crew 2 is lesz-e ez a szinkronizáció hiba, hogy eltűnnek a barátaid autói, meg nem lehet becsatlakozni hozzájuk.
Természetesen.
Ez már a TDU-nál is megvolt. Miért pont most javítanák ki? -
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Kíváncsi leszek hogy Crew 2 is lesz-e ez a szinkronizáció hiba, hogy eltűnnek a barátaid autói, meg nem lehet becsatlakozni hozzájuk.
-
szami777
addikt
hát nem tudom ... vegyes érzelmeim vannak a crew 2 vel kapcsolatban , én nem csípem ezt a trackmania cuccot kipróbáltam de fúj
nem erőltetnem itt , azok az ütközések is mik ebben :/ , az autók teljesen az nfs mw 2012 böl vett mozgás irányítás így ránézésre , még megjelenésre is csak hd ban turbózva , nekem teljesen azt a fillinget megfűszerezve gta5 el
hozza , ja meg repülő .. csónak egy autós játékban
? , még a motorok a crew1 böl ok elfogadja az ember , de ez na mind1 én vagyok lehet eddig ezen a véleményen , aztán lehet béta után másképpen gondolom.. pacsiMw2012 irányítása olyan, mintha 600kg féltégla lenne mindegyik kocsi csomagtartójában.

(ettől függetlenül én szerettem, kimaxoltam azt a játékot is, vagy 200 órát beleöltem, csak sokat kellett mókolni a jegyzettömbbe, amíg jó lett az irányítás)Crew2 irányítása már ránézésre is teljesen más.
"ja meg repülő .. csónak egy autós játékban"
Mivel maradt az USA, nem volt választásuk szerintem, valamit be kellett dobni a 2. részre, szerintem annyira nem elvetélt ötlet, másrészt meg nincs leírva egyik szabálykönyvben sem, hogy ez egy autós játék és csak autók lehetnek benne.
-
MrDerekas
addikt
Ti is kaptatok matricákat? Beléptem és egyből bedobott az arcomba valamiStickers feliratot.
Ja. A múltkori neon repülő rájához, most valami galaxis szerű akármit jött, hasonló stílusban.
-
laskr99
addikt
Ti is kaptatok matricákat? Beléptem és egyből bedobott az arcomba valamiStickers feliratot.
Én most az egyik kocsimhoz kapok csak matricát.
-
CJ4567
nagyúr
hát nem tudom ... vegyes érzelmeim vannak a crew 2 vel kapcsolatban , én nem csípem ezt a trackmania cuccot kipróbáltam de fúj
nem erőltetnem itt , azok az ütközések is mik ebben :/ , az autók teljesen az nfs mw 2012 böl vett mozgás irányítás így ránézésre , még megjelenésre is csak hd ban turbózva , nekem teljesen azt a fillinget megfűszerezve gta5 el
hozza , ja meg repülő .. csónak egy autós játékban
? , még a motorok a crew1 böl ok elfogadja az ember , de ez na mind1 én vagyok lehet eddig ezen a véleményen , aztán lehet béta után másképpen gondolom.. pacsiAkkor te nem játszottál az NFSMW 2012-vel.
irányítás, mozgás teljesen más, az átvezetőket viszont tényleg onnan vették, csak jobban néz ki, és nem annyira elborult.Headshot: nem kaptam még, délután játszottam csak.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Ti is kaptatok matricákat? Beléptem és egyből bedobott az arcomba valamiStickers feliratot.
-
laskr99
addikt
Perf-es Königsegg agera 60-as szintű cuccal meddig gyorsul?
-
regener
veterán
Sziasztok
Most kezdtem a jatekot. es mar a legelso kuldit nemtudom megcsinalni...elso kanyar utan zoe mar 6 masodpercel vezet..megvan a street starter pack de dog lassu. accel. 4339. top speed: 2560..neztem walkthroughtot a jatekrol es youtubon neki a chargerjen pl az accel. mar 2 ezer pontal tobb..mit csinalok rosszul?most kezdtem es mar az elso story kuldit nemtudom megcsinalni es idegbeteg leszek tole
koszi
(ja es ps4 en van bocs de nem talaltam konzolos topikot ebbol)Csinálj "Skill"-eket, azzal fejleszheted az autód az utcán vagy az előző küldetést ha javítod akkor jobb alkatrészt ad.
De rég volt már az a küldetés, lehet hogy itt még nem is érsz el ilyesmit xD
-
laskr99
addikt
Sziasztok
Most kezdtem a jatekot. es mar a legelso kuldit nemtudom megcsinalni...elso kanyar utan zoe mar 6 masodpercel vezet..megvan a street starter pack de dog lassu. accel. 4339. top speed: 2560..neztem walkthroughtot a jatekrol es youtubon neki a chargerjen pl az accel. mar 2 ezer pontal tobb..mit csinalok rosszul?most kezdtem es mar az elso story kuldit nemtudom megcsinalni es idegbeteg leszek tole
koszi
(ja es ps4 en van bocs de nem talaltam konzolos topikot ebbol)Elvileg nem is kell nyerned. De amúgy zoe el fogja rontani és így megelőzöd.
-
sunny84
senior tag
hát nem tudom ... vegyes érzelmeim vannak a crew 2 vel kapcsolatban , én nem csípem ezt a trackmania cuccot kipróbáltam de fúj
nem erőltetnem itt , azok az ütközések is mik ebben :/ , az autók teljesen az nfs mw 2012 böl vett mozgás irányítás így ránézésre , még megjelenésre is csak hd ban turbózva , nekem teljesen azt a fillinget megfűszerezve gta5 el
hozza , ja meg repülő .. csónak egy autós játékban
? , még a motorok a crew1 böl ok elfogadja az ember , de ez na mind1 én vagyok lehet eddig ezen a véleményen , aztán lehet béta után másképpen gondolom.. pacsi -
22balu
aktív tag
Sziasztok
Most kezdtem a jatekot. es mar a legelso kuldit nemtudom megcsinalni...elso kanyar utan zoe mar 6 masodpercel vezet..megvan a street starter pack de dog lassu. accel. 4339. top speed: 2560..neztem walkthroughtot a jatekrol es youtubon neki a chargerjen pl az accel. mar 2 ezer pontal tobb..mit csinalok rosszul?most kezdtem es mar az elso story kuldit nemtudom megcsinalni es idegbeteg leszek tole
koszi
(ja es ps4 en van bocs de nem talaltam konzolos topikot ebbol) -
orc88
őstag
Pl. F1 2016-ban lehet állítani, hogy mennyire legyen részletes a visszapillantó tükör, szóval ez nem mentség, főleg a UBInál, akik leszarják kb. hogy hogy fut egy játék. Ha akarták volna megcsinálták volna szerintem.
-
MrDerekas
addikt
Azzal kezdem, hogy nem értek hozzá. Az a bizonyos hiányolt normális visszapillantó, nem róna véletlenül még több terhet a vasra? Mert egy ilyen ficsőrért plusz 15-20% gépigény az nem releváns. Azért itt már kicsit több pixel mozog, mint a NFS Hot pursuit-ban anno

-
orc88
őstag
Ez az út kitakarítás abból adódik, hogy itt a játékosok "spawnolják" a civil kocsikat, és ha bizonyos távolságra távolodunk tőlük akkor eltűnnek, de egymást legalább láthatnánk a tükörben...
Azért 3-4 év alatt kitalálhattak volna rá valami megoldást. -
CJ4567
nagyúr
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
fatal`
titán
-
szami777
addikt
Fsznak ide repülő, az első részbe is lehet repülni.
Az legalább egyedi.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

-
orc88
őstag
(#9992) COLBrattShaw
(#9994) regener
Nem is tudom hova tegyem annak lenne értelme, ha a Crew összekapcsolódna a 2-vel amúgy nagy változást nem látok, kicsit szebb grafika új versenyek (repülő, hajó, forma autók), új tájak, stb.
Ezt is lehetne fejleszteni csak már nem volt pofájuk még-egy DLC-t kiadni (teljes áron!!), ezért inkább új rész.
Ami tetszik van benne GT3 RS, a forma autó is jöhet, a Buggy nem pattog el a terepen mint itt a kezdetekben, mert az úgy van építve, hogy ne pattogjon el, viszont a csónak úgy mozog mintha zsinóron húznák. Azon azért jót röhögtem, hogy nitrója is van meg a repülőnek is.
Kíváncsi vagyok a platformokat összekapcsolják e, mert hogy itt ezt nem tették meg az elég nagy hátránya a játéknak + a gépigényre.

Ez a háztetőkön ugrálás tiszta NFS MV 2012 remélem az irányítását nem másolják le!

Ja és tényleg nincs km számláló!![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Jól láttam, hogy még ebbe se sikerült működő visszapillantó tükröket varázsolni?

-
UFO1
senior tag
(#9992) COLBrattShaw
(#9994) regener
Nem is tudom hova tegyem annak lenne értelme, ha a Crew összekapcsolódna a 2-vel amúgy nagy változást nem látok, kicsit szebb grafika új versenyek (repülő, hajó, forma autók), új tájak, stb.
Ezt is lehetne fejleszteni csak már nem volt pofájuk még-egy DLC-t kiadni (teljes áron!!), ezért inkább új rész.
Ami tetszik van benne GT3 RS, a forma autó is jöhet, a Buggy nem pattog el a terepen mint itt a kezdetekben, mert az úgy van építve, hogy ne pattogjon el, viszont a csónak úgy mozog mintha zsinóron húznák. Azon azért jót röhögtem, hogy nitrója is van meg a repülőnek is.
Kíváncsi vagyok a platformokat összekapcsolják e, mert hogy itt ezt nem tették meg az elég nagy hátránya a játéknak + a gépigényre.

Ez a háztetőkön ugrálás tiszta NFS MV 2012 remélem az irányítását nem másolják le!

Ja és tényleg nincs km számláló!![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
szami777
addikt

Közben ezt megtaláltam, ez alapján könnyű volt. Még jó hogy 204 óra alatt nem jöttem erre rá.
Még ha nem is mostanában lesz meg a The Crew 2(2018 eleje előtt nem jön ki, tudom), legalább az autók meglehetnek.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Én ugyanígy csdináltam meg, csak a mexikói határnál.

Ott csináltam meg az összes smash object acsit is, percek alatt megvoltak.
(#10019) hunfatal
Nekem az audi hiányzott legjobban ebből a játékból, jár nekik a piros pont.
-
CJ4567
nagyúr

Közben ezt megtaláltam, ez alapján könnyű volt. Még jó hogy 204 óra alatt nem jöttem erre rá.
Még ha nem is mostanában lesz meg a The Crew 2(2018 eleje előtt nem jön ki, tudom), legalább az autók meglehetnek.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
CJ4567
nagyúr
Valaki tudja hogy kell megcsinálni a Minute Long Stunt Combot?
-
nyozo
aktív tag
Aki rendelt már az Ubisoft-tól tudna nekem segíteni?

-
fatal`
titán
-
szami777
addikt
Én csak azt látom, hogy mennyivel megy, meg mennyi van a nitroból. Én a megtett kilométerekre gondoltam. De mobilról néztem, lehet, hogy nem vettem észre.
Viszont ez továbbra is úgy tűnik mint egy GTA gyaloglás meg lövöldözés nélkül Olyan, mint egy hajó/repülő/formula DLC az első részhez.
De legalább a Porsche licenszet sikerült megszerezni, ha jól láttam.

-
fatal`
titán
Én csak azt látom, hogy mennyivel megy, meg mennyi van a nitroból. Én a megtett kilométerekre gondoltam. De mobilról néztem, lehet, hogy nem vettem észre.
Viszont ez továbbra is úgy tűnik mint egy GTA gyaloglás meg lövöldözés nélkül Olyan, mint egy hajó/repülő/formula DLC az első részhez.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
The Crew 2: E3 2017 Cinematic Announcement Trailer
The Crew 2: E3 2017 Motorsports Gameplay
Béta jelentkezés:
thecrewgame.com/beta(#9995) Emunem
Azért még ne siesd el, ha 8 fő marad ennyi fajta járműre, na az lesz a kemény...WTF? Lesz repülő/ motorcsónak/ F1 autó?

-
szami777
addikt
Hát nem tudom, szerintem van benne azért innováció, azért nem sok hasonló játékot tudok így felsorolni fejből, bár a hajót leszarom, az autós és a repülős részt nagyon várom
-
Szelep
senior tag
Látom még a km számlálót is kivették a járművekből. Ez a tetőkön bohóckodás meg.. Vicc.
Hajónál és repülőnél is van kilométeróra. Viszont egyelőre nem tudom hova tenni ezt az egészet.
Az számomra kicsit csalódás, hogy újra az USA területét kapjuk. -
StormLine
senior tag
Összeírtam némi infót:
The Crew 2 topik(#10011) nyozo:
Igen, akciós mind. -
Csapoati
nagyúr
-
nyozo
aktív tag
Még mindig olyan olcsó a CAU?
-
fatal`
titán
Látom még a km számlálót is kivették a járművekből. Ez a tetőkön bohóckodás meg.. Vicc.
-
fatal`
titán
Mi a lószar ez? Ezt meg se veszem
Nagyobb baromságot nem igazán tudtak volna kitalálni. Gondolom jön majd a futóverseny dlc 
-
szami777
addikt
The Crew 2: E3 2017 Cinematic Announcement Trailer
The Crew 2: E3 2017 Motorsports Gameplay
Béta jelentkezés:
thecrewgame.com/beta(#9995) Emunem
Azért még ne siesd el, ha 8 fő marad ennyi fajta járműre, na az lesz a kemény...ez kegyetlen, ahogy kinéz, csak ne szakítsa szét nagyon a játékosokat ez három típus.
A gameplay alapján nekem tuti vétel lesz. -
laskr99
addikt
Ubinak a youtube trailerek feltöltése akkora sávszélesség loesést okozott ,hogy a Crew szerverei lehaltak... Fél perces késések a meccsekben... stb
-
CJ4567
nagyúr
The Crew 2: E3 2017 Cinematic Announcement Trailer
The Crew 2: E3 2017 Motorsports Gameplay
Béta jelentkezés:
thecrewgame.com/beta(#9995) Emunem
Azért még ne siesd el, ha 8 fő marad ennyi fajta járműre, na az lesz a kemény...Hype vonatra fel!

-
laskr99
addikt
Naa, nincs neon

(#9997) Emunem
Hát majdnem, most kimaradtak a rendőrök a videókból... Police DLC incoming
(#9998) Mike Farrel
Kb, csak kötetlen pályán xD(#9999) SyMbioTe
Énis, persze miután kitiltott vagy 10percre rossz email/pw hibával, mikor közben a gépen azzal léptem be ZSUPléjbe.(#10000) Emunem
Nincs vidikarim, csak az intel megint... nameg aludnom kéne már, mert holnap szóbeli... de meg kellett nézni mit csináltak vele
(#10002) laskr99
Szép álmok, ez még Ubi...(#10003) 22balu
Beállításokban rakd az FPS limitet 60-ra a 30-ról és tégy meg mindent hogy meglegyen ha nincs meg, ezután már "gyorsabb" lesz a kocsid.
#UbimagicAll:
Ez a térgörbülős cucc barón néz ki.(#10004) SyMbioTe

Milyen szép kis hsz-t rittyentettem össze
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
1060-on i7-el is vannak lagok.
-
SyMbioTe
Ármester
Naa, nincs neon

(#9997) Emunem
Hát majdnem, most kimaradtak a rendőrök a videókból... Police DLC incoming
(#9998) Mike Farrel
Kb, csak kötetlen pályán xD(#9999) SyMbioTe
Énis, persze miután kitiltott vagy 10percre rossz email/pw hibával, mikor közben a gépen azzal léptem be ZSUPléjbe.(#10000) Emunem
Nincs vidikarim, csak az intel megint... nameg aludnom kéne már, mert holnap szóbeli... de meg kellett nézni mit csináltak vele
(#10002) laskr99
Szép álmok, ez még Ubi...(#10003) 22balu
Beállításokban rakd az FPS limitet 60-ra a 30-ról és tégy meg mindent hogy meglegyen ha nincs meg, ezután már "gyorsabb" lesz a kocsid.
#UbimagicAll:
Ez a térgörbülős cucc barón néz ki.(#10004) SyMbioTe

Milyen szép kis hsz-t rittyentettem össze
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Neon még lehet

Amúgy az egyik videóba valahol voltak rendőrök, a hídon
(#10000) Emunem
Hulla vagyok, most kihagyom. De holnap este lehet felnézek
(#10001) regener
Kalappal a szóbelihez
-
22balu
aktív tag
sziasztok!
Most kezdtem a jatekot megvettem a starter packed elso kuldi a zoé legyozese de mar az elso kanyar utan 6 masodpercel vezet ez mi??? mit romtottam el.. a legelso kuldit is lehetetlen jelenleg megcsinalnom..
-
laskr99
addikt
Bétára jelentkezve. Remélem nem lesz olyan bugos a 2 mint az 1 és jobban lesz optimalizálva.
-
regener
veterán
Naa, nincs neon

(#9997) Emunem
Hát majdnem, most kimaradtak a rendőrök a videókból... Police DLC incoming
(#9998) Mike Farrel
Kb, csak kötetlen pályán xD(#9999) SyMbioTe
Énis, persze miután kitiltott vagy 10percre rossz email/pw hibával, mikor közben a gépen azzal léptem be ZSUPléjbe.(#10000) Emunem
Nincs vidikarim, csak az intel megint... nameg aludnom kéne már, mert holnap szóbeli... de meg kellett nézni mit csináltak vele
(#10002) laskr99
Szép álmok, ez még Ubi...(#10003) 22balu
Beállításokban rakd az FPS limitet 60-ra a 30-ról és tégy meg mindent hogy meglegyen ha nincs meg, ezután már "gyorsabb" lesz a kocsid.
#UbimagicAll:
Ez a térgörbülős cucc barón néz ki.(#10004) SyMbioTe

Milyen szép kis hsz-t rittyentettem össze
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Új hozzászólás Aktív témák
-
10100 - 10001
10735 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
PH-s játékoslista amire itt tudsz jelentkezni.
- Üzletből, garanciával, Dell Precision 7560 i7-11850H/64GBRAM/1TBSSD/NVIDIA RTXA4000/15,6" FULLHDIPS
- Eladó egy Honor 200 8GB/12GB okos telefon.
- Eladó egy használt Gigabyte RX5700XT 256bit 8GB DDR6 Ram
- Eladó egy hibás Denon Pm1080r erősítő.
- PC bontás - NZXT H630, Seasonic Plat 860W, X99, i7-6900K, NZXT Kraken, 64Gb, GTX 980Ti, 6TB
- GAMER PC! Ryzen 5600 / RTX 3060 12GB / A520M / 16GB DDR4 / 512GB NVMe!
- Lenovo ThinkPad 40AN Thunderbolt 3 Workstation Dock (Gen1)
- Sony Playstation Okosítás és Szerviz - PS5 // PS4 // PS3 stb. - Konzolok és kontrollerek javítása
- Honor Magic8 Lite 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Dobozos Új Dell Xps 15 9530 i7 13620h 16gb ram 1tb ssd intel uhd graphics+ Intel Arc A370M
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



legalább folyamatosabb a játék, tudom cseréljekprocit minden, G4560-at néztem utódnak.



60-as vagyok

Elhiszem, hogy a Horizon elvitte a közönség nagy részét, de nem kell átmenni B kategóriás gagyiba emiatt.







