Hirdetés
- Computex 2026: hűtések és fejlett monitorozás a Montech műhelyéből
- Tízéves az ASRock Taichi, hologramos vízhűtéssel ünnepelnek – Computex 2026
- Computex 2026: hűtési megoldások és ízléses házak a Jonsbo fémjelzésével
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Computex 2026: FSP gépházak professzionális és otthoni környezetbe
- Azonnali informatikai kérdések órája
- OLED monitor topic
- Google Chromecast topic
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- Milyen videókártyát?
- Otthoni időjárás-állomás
- Projektor topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Tízéves az ASRock Taichi, hologramos vízhűtéssel ünnepelnek – Computex 2026
- Milyen TV-t vegyek?
-
8100 - 8001
10735 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 7901 7900 - 7801 7800 - 7701 7700 - 7601 7600 - 7501 7500 - 7401 7400 - 7301 7300 - 7201 7200 - 7101 7100 - 7001 7000 - 6901 6900 - 6801 6800 - 6701 6700 - 6601 6600 - 6501 6500 - 6401 6400 - 6301 6300 - 6201 6200 - 6101 6100 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 05:25 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
SyMbioTe
Ármester
Össze kellene gyűjteni az ilyen fotókat, és ilyenekkel nevezni ezekre a fotós versenyekre

-
G4ga
őstag
-
eXorcisto
csendes tag
Lesz ma convoy vagy egyéb?
Egy kis gurulásban én is benne lennék, ám csak alapjátékom van és jelenleg kormányom se.
-
fatal`
titán
~1 óra múlva érkezem a szerverre

-
StormLine
senior tag
Lesz ma convoy vagy egyéb?
Lehetne, én mennék.
Na akkor egy csapat talán meg is lesz, bár ahhoz nem ártana ha a játékban is látnánk egymást.

-
#66403328
törölt tag
Lesz ma convoy vagy egyéb?
Ha lenne más aki jönne...
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Lesz ma convoy vagy egyéb?
-
tipuka
addikt
En a windows "jatek vezerlo" beallitasaiban (vezerlopultban) kivettem a pipat az "allow game to adjust settings"-bol. Igy atveszi a jatektol az ffb, ill. kormanyszog beallitasokat es bele lehet loni tetszes szerint.

A profilert en nem hasznalom, de ott asszem ott be lehet allitani jatekokhoz kulon kulon.(#8090) tipuka
Koszonom, orulok hogy tetszett.
Majd lehet lesz video is, de arra ra kell keszulni. A videomode-ban sajna nem lehet egyszere kamerat ill. az autot is iranyitani, igy kicsit bosszanto volt elloni 1-2 jelenetet. Magat az autot ugy kellett az uton tartanom, hogy jobb esetben 40-50 fokban oldaliranyban kellett gondolkodnom, de volt hogy az utat se lattam, meg a kamera is ki volt fordulva a menetiranyhoz kepest, es abbol a poziciobol be kellett navigalnom a vasat egy egyenes ivre, majd atkapcsolni az iranyitas kamerara es beforgatni a latnivalora.

Raadasul sokszor nem birta a jatek vagy a gepem es leggolt kameraforgatas kozben, ezert jopar jo jelenet ment a kukaba. :/ Ugyhogy jahh, kov. videora megelegednek egy vagatlan kruzolassal.
az, hogy vezetget valaki csak úgy fél-5 órán át, az pl nekem annyira nem érdekes, de így , hogy ezt összevágtad a jó jeleneteket, amit nem mindig vesz észre az ember vezetés közben, na az nekem bejött.
a grafikai beállításokon látszott, hogy nem volt elég vas igen.
de nem baj, szép munka! -
COLBrattShaw
csendes tag
En a windows "jatek vezerlo" beallitasaiban (vezerlopultban) kivettem a pipat az "allow game to adjust settings"-bol. Igy atveszi a jatektol az ffb, ill. kormanyszog beallitasokat es bele lehet loni tetszes szerint.

A profilert en nem hasznalom, de ott asszem ott be lehet allitani jatekokhoz kulon kulon.(#8090) tipuka
Koszonom, orulok hogy tetszett.
Majd lehet lesz video is, de arra ra kell keszulni. A videomode-ban sajna nem lehet egyszere kamerat ill. az autot is iranyitani, igy kicsit bosszanto volt elloni 1-2 jelenetet. Magat az autot ugy kellett az uton tartanom, hogy jobb esetben 40-50 fokban oldaliranyban kellett gondolkodnom, de volt hogy az utat se lattam, meg a kamera is ki volt fordulva a menetiranyhoz kepest, es abbol a poziciobol be kellett navigalnom a vasat egy egyenes ivre, majd atkapcsolni az iranyitas kamerara es beforgatni a latnivalora.

Raadasul sokszor nem birta a jatek vagy a gepem es leggolt kameraforgatas kozben, ezert jopar jo jelenet ment a kukaba. :/ Ugyhogy jahh, kov. videora megelegednek egy vagatlan kruzolassal.
-
macy
addikt
-
tipuka
addikt
Jo autozast!

Azert is kezdtem az egesz projectet, mert sokszor nem volt tervunk merre induljunk.
Amugy mivel elotte még nem osztottam meg FDC-ket, mindig azt gondoltam, hogy csak 10et lehet megosztanom, ezert is keszult csak 10, de jobban belegondolva szerintem korlatlant hozhatsz letre(a kod miatt), mind1ik mukodo marad, viszon a jatek csak 10et enged menteni, magyarul gyorsinditon tarolni.
(a tobbi csak a koddal lesz elerheto)
Ha ezt tudom akkor min csinaltam volna meg 3-4-et, nagyon nehez nagy teruletet 10 checkpoint-al lefedni, ugy, hogy egy adott utvonalon tudd tartani, remelem hamarosan megemelik ezt a szamot.
Mindenesetre annal jobb, csinalok meg 10-et, es akkor mar 1500km folott leszek.
Majd kirakom ide is, de legkozelebb csak terkep lesz, ez a videozas faraszto volt. 
(#8080) sisu2
En ultem Silveradoban tobbszor, valo eletben a gyari is erosnek erzodik. Van egy kar, azt at lehet tolni 4 kerek meghajtasra, meredek emelkedon megpakolva is ugy repeszt mint egy 1299-re tuningolt raid spec!

videóval sokkal jobb, nem véletlen lett ennyi lájkod.
így megérte nekem is kattintanom. 
-
macy
addikt
Komolyan agyfaszt kapok, hogy minden indítás előtt újra kell telepítenem a logi profilert, különben szétrázza a játék a kormányt. G27 mindenkinek rendesen megy?
-
COLBrattShaw
csendes tag
Szuper, köszi. Asszem akkor mára meglesz az elfoglaltságom

(#8080) sisu2
Valószínűleg akkor p-ben is nagy a végsebessége és a gyorsulása is elég jó. Street-ben is magától felmegy 335-ig nitró nélkül és viszonylag gyorsan, nem fényévek alatt, szélárnyékban pedig gondolom megvan a 360 is akár. 1500 körüli lóerő van benne street-ben mindehhez jön 1600 kiló körüli súly. Kilónként majdnem 1 LE, nem véletlenül szedi a lábát
Ugyanez lehet a felállás a többi kit-ben is, circuit-ra kíváncsi vagyok.Jo autozast!

Azert is kezdtem az egesz projectet, mert sokszor nem volt tervunk merre induljunk.
Amugy mivel elotte még nem osztottam meg FDC-ket, mindig azt gondoltam, hogy csak 10et lehet megosztanom, ezert is keszult csak 10, de jobban belegondolva szerintem korlatlant hozhatsz letre(a kod miatt), mind1ik mukodo marad, viszon a jatek csak 10et enged menteni, magyarul gyorsinditon tarolni.
(a tobbi csak a koddal lesz elerheto)
Ha ezt tudom akkor min csinaltam volna meg 3-4-et, nagyon nehez nagy teruletet 10 checkpoint-al lefedni, ugy, hogy egy adott utvonalon tudd tartani, remelem hamarosan megemelik ezt a szamot.
Mindenesetre annal jobb, csinalok meg 10-et, es akkor mar 1500km folott leszek.
Majd kirakom ide is, de legkozelebb csak terkep lesz, ez a videozas faraszto volt. 
(#8080) sisu2
En ultem Silveradoban tobbszor, valo eletben a gyari is erosnek erzodik. Van egy kar, azt at lehet tolni 4 kerek meghajtasra, meredek emelkedon megpakolva is ugy repeszt mint egy 1299-re tuningolt raid spec!

-
Elims
veterán
-
CJ4567
nagyúr
Szuper, köszi. Asszem akkor mára meglesz az elfoglaltságom

(#8080) sisu2
Valószínűleg akkor p-ben is nagy a végsebessége és a gyorsulása is elég jó. Street-ben is magától felmegy 335-ig nitró nélkül és viszonylag gyorsan, nem fényévek alatt, szélárnyékban pedig gondolom megvan a 360 is akár. 1500 körüli lóerő van benne street-ben mindehhez jön 1600 kiló körüli súly. Kilónként majdnem 1 LE, nem véletlenül szedi a lábát
Ugyanez lehet a felállás a többi kit-ben is, circuit-ra kíváncsi vagyok.749 lóerő, 1247Nm nyomaték, 1339 kiló Circuitban, 1299.
-
tixem
addikt
Ha elinditod az FDC tervezot, felul at lehet lapozni a "Favorites" (kedvencek) fulre, majd a jobb also sarokban rakattinthatsz az "import"-ra.
Ezek megmaradnnak, en csinaltam oket. Az ertuk jaro "pont" pedig mindig az aktualis summithoz irodik.
Szuper, köszi. Asszem akkor mára meglesz az elfoglaltságom

(#8080) sisu2
Valószínűleg akkor p-ben is nagy a végsebessége és a gyorsulása is elég jó. Street-ben is magától felmegy 335-ig nitró nélkül és viszonylag gyorsan, nem fényévek alatt, szélárnyékban pedig gondolom megvan a 360 is akár. 1500 körüli lóerő van benne street-ben mindehhez jön 1600 kiló körüli súly. Kilónként majdnem 1 LE, nem véletlenül szedi a lábát
Ugyanez lehet a felállás a többi kit-ben is, circuit-ra kíváncsi vagyok. -
CJ4567
nagyúr
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
#66403328
törölt tag
-
nap
addikt
Kösz srácok, hogy említettétek a víz alatti autózást! Így most olyan helyekre is sikerült eljutnom, ahova eddig nem, pl LA, Mexikó

Ja, igen, az említett módszer nálam nem működött. -
sisu2
aktív tag
Asszem megvan az új kedvencem gyorsaságra kihegyezett street pályákon

Ugyanez így néz ki circuit-ban, hát hogy a jó életbe lehet ilyen modellt csinálni 2016-ban???!
Még csak nem is a bodykit, az a valóságban is hasonló, de az a lámpamatrica basszus, milyen pixeles már te jó ég
10 éves játékokban különben meg van csinálva.
Borzalom, pedig ezen kívül még tetszene is.
Múltkor bementem PVP -re és pont egy Silverado jött mögöttem amit nem tudtam lerázni pedig huayraval mentem kicsit néha lemaradt de mindig utolért aztán valaminek nekiment és így tudtam nyerni .
De néztem én is ,hogy egy Pick-Up ennyire megy
-
COLBrattShaw
csendes tag
Noob kérdés time: ezeket hogy tudom elindítani?

Illetve ez a mostani kvalifikációs summitra érvényes? mert akkor 2 nap múlva ezek törlődnek az event végével és a következővel megint újraindul? Vagy nem?
Egyébként hatalmas köszi, talán végre sikerül így nekem is lefutni pár hosszú menetet, nekem még egy öt kilométerest sem enged......
Ha elinditod az FDC tervezot, felul at lehet lapozni a "Favorites" (kedvencek) fulre, majd a jobb also sarokban rakattinthatsz az "import"-ra.
Ezek megmaradnnak, en csinaltam oket. Az ertuk jaro "pont" pedig mindig az aktualis summithoz irodik.
-
tixem
addikt
Udv mindenki!
Ha esetleg nincs utvonalatok autokazashoz, csinaltam 10 FDC-t, 897km-es össztávval.

8 FDC egybefuggo utvonalon, szoval jo megakruzolashoz is ha nem szeretsz teleportalni,
ill. 2 Bonus fdc, Dirt uton. 
Mindenhol kovetni kell a gps-t, megfordulni sosem kell, meg ha ugy is jelezne, dirt utra pedig csak az 5. ill. 6. FDC-nel kell ramenned, (az elso 3ra) ott "bele van tervezve". Mashol talan csak 1x-2x fordul elo de max ilyen 20mp-esek, ha nem latod at a minimap-on nem kell ramenni.
A kodok, hosszal, penzel, ill. linkelt kepekkel a video leirasban vannak.
A video ugy indul, hogy 10mp-ben bemutatja az utvonalat, a tobbi meg az elso ket FDC-t jarja be idorendi sorrendben a tájkeppel a fokuszban.
[link]Noob kérdés time: ezeket hogy tudom elindítani?

Illetve ez a mostani kvalifikációs summitra érvényes? mert akkor 2 nap múlva ezek törlődnek az event végével és a következővel megint újraindul? Vagy nem?
Egyébként hatalmas köszi, talán végre sikerül így nekem is lefutni pár hosszú menetet, nekem még egy öt kilométerest sem enged......
-
COLBrattShaw
csendes tag
Udv mindenki!
Ha esetleg nincs utvonalatok autokazashoz, csinaltam 10 FDC-t, 897km-es össztávval.

8 FDC egybefuggo utvonalon, szoval jo megakruzolashoz is ha nem szeretsz teleportalni,
ill. 2 Bonus fdc, Dirt uton. 
Mindenhol kovetni kell a gps-t, megfordulni sosem kell, meg ha ugy is jelezne, dirt utra pedig csak az 5. ill. 6. FDC-nel kell ramenned, (az elso 3ra) ott "bele van tervezve". Mashol talan csak 1x-2x fordul elo de max ilyen 20mp-esek, ha nem latod at a minimap-on nem kell ramenni.
A kodok, hosszal, penzel, ill. linkelt kepekkel a video leirasban vannak.
A video ugy indul, hogy 10mp-ben bemutatja az utvonalat, a tobbi meg az elso ket FDC-t jarja be idorendi sorrendben a tájkeppel a fokuszban.
[link] -
CJ4567
nagyúr
Köszöntem a játékot skacok!
Ami baromira idegesito volt, hogy míg 3an vigan szaguldoztak nálam többször is '' elfogyott az ut'' a verda alol.
megalt mint a colop. és erdekes modon csak nekem. szerintem az AMD procival lesz a baja. vagy nem tom...
vakmeleg ez a UBI!nah mindegy. jot jatszottunk

Ráadásul nálam jóval gyengébb PC van, mégis jó.
Tixem: nekem a Silverado nem jön be, össze vissza kacsáz az úton, vagy én nem tudtam már vezetni este 11 felé

-
tixem
addikt
Köszöntem a játékot skacok!
Ami baromira idegesito volt, hogy míg 3an vigan szaguldoztak nálam többször is '' elfogyott az ut'' a verda alol.
megalt mint a colop. és erdekes modon csak nekem. szerintem az AMD procival lesz a baja. vagy nem tom...
vakmeleg ez a UBI!nah mindegy. jot jatszottunk

Üdv a klubban

(#8069) CJ4567
Ezekből talán kettő ami jól néz ki, a többi az futottak még kategória. Az a motoros....
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Köszöntem a játékot skacok!
Ami baromira idegesito volt, hogy míg 3an vigan szaguldoztak nálam többször is '' elfogyott az ut'' a verda alol.
megalt mint a colop. és erdekes modon csak nekem. szerintem az AMD procival lesz a baja. vagy nem tom...
vakmeleg ez a UBI!nah mindegy. jot jatszottunk


Szívesen,később is tolhatjuk.
-
G4ga
őstag
Köszöntem a játékot skacok!
Ami baromira idegesito volt, hogy míg 3an vigan szaguldoztak nálam többször is '' elfogyott az ut'' a verda alol.
megalt mint a colop. és erdekes modon csak nekem. szerintem az AMD procival lesz a baja. vagy nem tom...
vakmeleg ez a UBI!nah mindegy. jot jatszottunk

-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Bakker a huayra-n az az idióta felni.......okádék.

-
tixem
addikt
Asszem megvan az új kedvencem gyorsaságra kihegyezett street pályákon

Ugyanez így néz ki circuit-ban, hát hogy a jó életbe lehet ilyen modellt csinálni 2016-ban???!
Még csak nem is a bodykit, az a valóságban is hasonló, de az a lámpamatrica basszus, milyen pixeles már te jó ég
10 éves játékokban különben meg van csinálva.
Borzalom, pedig ezen kívül még tetszene is.
-
UFO1
senior tag
Ez fog bekerülni az összefoglalóba a perkek-röl amit Elims fordított kicsit átfésülve + 2videó.
Az alapjáték végigjátszása, ill. egy kis bemutató a WR-ről természetesen nem maradhat ki a könnyű kp. szerzős videó sem.
-
Cry0
őstag
sziasztok
nemrég szereztem meg ezt a játékot következő a problémám.
játék közbe mintha árnyék lenne de passz hogy mi csíkok kockák jelennek meg a kijelzőn mozgnak stb
van rá valami megoldás ?
elsőnek az árnyékra gondoltam azt ki is kapcsoltam de ugyan ilyen -
eXorcisto
csendes tag
Engem legjobban a friend list-es bugok bosszantanak. Ki-be lépkedhetek a játékból, ha valami valós képet akarok a jelenleg fentlevőkről. Térképen se nagyon képes belőni a helyzetüket. Én még egy ilyen rosszul működő valamit nem láttam mint itt ez

-
#66403328
törölt tag
Ma lesz Award hunt?
Most én is megyek.
-
G4ga
őstag
Esetleg ha valakinek van kedve csapatban veretni egy szigetkört ( achievement miatt ) jelezze

-
regener
veterán
Ma lesz Award hunt?
Én jöhetek.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Ma lesz Award hunt?
-
hakydakillah
senior tag
Elég szomorú ez szerintem.

Elég kiábrándító, ez a viselkedés tőlük. Csak a pénz, azon a lényeg. WR tulajoknak semmi kedvezmény az új kiegészítőre, ez a fotó verseny is, így be lett böfögve 4random kép - eddig. Vagy az általatok említett community challenge, se a hivatalos oldalon, se twitteren, csak a lejárt a szeptemberi...
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Ahogy előttem is írták, csak a Ubisoft-féle karbantartásra utaltam ironikusan. Mert általában egy karbantartás láncreakciót vállt ki náluk, mert az egyik elrontja a másikat

Azért durva, hogy még 1óra elteltével se javították..Elég szomorú ez szerintem.

-
hakydakillah
senior tag
wat?

Ahogy előttem is írták, csak a Ubisoft-féle karbantartásra utaltam ironikusan. Mert általában egy karbantartás láncreakciót vállt ki náluk, mert az egyik elrontja a másikat

Azért durva, hogy még 1óra elteltével se javították.. -
CJ4567
nagyúr
Én 3:21 körül csináltam.
Legjobb most 3:31.

-
regener
veterán
wat?

Csak az ubis bugjavítási stratégiára utal.
Az első 2 képben miaz ami "only in the crew"? Két bezoomolt autódarab, ez nincs a többi autós játékban?
A minis az egyetlen ami szerintem "only in the crew" címet kaphatna.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Majd karbantartás lesz, melynek hála megjelenik a következő 6fotó, de az első 4eltűnik, amit majd a következő karbantartással hoznak vissza

wat?

-
hakydakillah
senior tag
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Na felkerültek a győztes fotók twitterre. Persze nem Ubisoft lenne, ha nem lenne ez is "bugos"
Azt írják itt a nyertes 10fotó, és feltöltenek 4et
[link]
Amúgy csatlakozom az ottani kommentekhez, első kettő katasztrófa ahhoz képest, hogy milyen jó képek voltak felrakva.Az első 2 nem nagy valami,de a Camaro és a Mini az szép lett.
Sztem még ez is jobb lett az első kettőnél: [link]

-
hakydakillah
senior tag
Na felkerültek a győztes fotók twitterre. Persze nem Ubisoft lenne, ha nem lenne ez is "bugos"
Azt írják itt a nyertes 10fotó, és feltöltenek 4et
[link]
Amúgy csatlakozom az ottani kommentekhez, első kettő katasztrófa ahhoz képest, hogy milyen jó képek voltak felrakva. -
CJ4567
nagyúr
Én 3:21 körül csináltam.
3:26 nekem.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
CJ4567
nagyúr
Viccesnek tartom hogy a Community Challengében ha első 100-ban benne vagy (LA-tól délre, default tageknél is kiírja) nyerhetsz egy Ferrari F40+Perf kitet, de nem írja ki hogy hanyadik vagy mivel frakcióküldetés

-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
fatal`
titán
Kicsit túlreagáltam, mert rendesen felcseszett

A TV-m valamelyik verzióval nem volt jó, amúgy alapvetően sok gondom nem volt, de nem is játszom sok játékkal. Viszont úgynézki a 16.3-as driver jó lesz, mert abbahagyta a stuttert úgyhogy most lenyugodtam egy kicsit

-
speedmetal
tag
Nekem sem volt soha problémám az AMD-s meghajtó programokkal: 4850, majd 6850, majd R9 270X és most R9 290, ráadásul utóbbit még nem láttam 70°C fölé menni, még most nyáron sem.
-
G4ga
őstag
elszomoritó.
öszintén szolva megakartam venni a játékot még megjelenéskor, aztán a gyenge értékelések miatt nem tettem.
megörültem, hogy ingyenes lett, gondoltam megveszem a Wild Run-t is... de igy...
ha ez ilyen marad... pedig a TDU2 is imadtam...nah mindegy nézelödök én is, hátha találok majd valamit.
ha pedig válaszolnak kiváncsi vagyok majd... bár ugy is azt mondják a hiba nálad van.Apropó szivesen csatlakoznék pvp vagy csak cruisol-ás céljából játékhoz.
Általában este 7 után vagyok fent.Akinek van kedve vegyen fel barátnak : G4ga_HUN a uPlay profilom.
-
regener
veterán
Köszi a játékot srácok!
-
SyMbioTe
Ármester
Csak nekem nem volt semmi rossz tapasztalatom az AMD-vel?
Volt HD 4850, utána lett egy 7730-as, majd azután R9 280X és egyikkel sem volt gond driverek terén.
280X is csak azért lett lecserélve 960-ra, mert némely játéknál ~90-100 fok között volt
-
regener
veterán
Sziasztok!
nah, legalább nem vagyok egyedül a problémával.
A vasat láthatjátok a profilomban.
Free Ride-ban nem találkoztam még evvel a hibával, viszont versenyek kellős közepete már igen.
Az elsö ilyen ( elfogy a palyá és megáll az autó mint a cölöp a Porsches Xfinity küldetésben volt.
Ott még nem izgatott annyira mert egy sima vissza az útra témával megoldottam, ám mondom végig tolom a Frakcio küldtés 163k bucks-os 2,5 órás mokát és egy óra játék után csinál egy ilyet... hát mit mondjak, nem kevés hiányzott hogy ne törjem ripityára a billenytüzetet...most már értem miért adták ingyen a játékot...
Esetleg van tipp, hogy mi lehet a baj?Megoldást nem találtunk még. Support válaszára várok 2 napja, de már végig próbáltam minden részemről lehetséges dolgot a gép újratelepítésén kívül.
-
G4ga
őstag
Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges

Végig reseteltem a motort, működött. Itt meg beleáll a semmibe és sehova tovább. Vége előtt


És akkor még a végén ki is fagy, nem is lenne teljes enélkül az örömöm.
Egyébként, hogy valami értelmeset (vagy valami olyasmit) kihozzak belőle: amellett, hogy az elején azon az egy fix helyen elfogy a pálya rendszerint, akkor jön elő amikor épp átmegy az ember egy másik pályrészbe.
Például Montain states-ből The Shouth-ba, vagy Midwest-ből Montain States-be, South-ból East Coast-ba stb.
Folyamatosan azokon a helyeken állt meg a játék, ahol környezetet vált a térkép.A fenti kép is a havas rész előtt készült, ott vált a két pályarészlet. Valamiért az adott "világot" nem képes betölteni, vagy nem tudom. Gondoltam rá, hogy küldök az ubinak egy reportot róla, de se crash report semmit nem tudok kiszedni és nem is tudom honnan kellene. Meg egyébként is olyanok ezek, mintha egy kockacukornak beszélne az ember, tojnak rá magasról.
Még nem néztem meg a Feeing the coutry-t, de látatlanban nagy összeget mernék rá tenni, hogy ott is ez lenne ráadásul ugyanott ahol nálad is.
Sziasztok!
nah, legalább nem vagyok egyedül a problémával.
A vasat láthatjátok a profilomban.
Free Ride-ban nem találkoztam még evvel a hibával, viszont versenyek kellős közepete már igen.
Az elsö ilyen ( elfogy a palyá és megáll az autó mint a cölöp a Porsches Xfinity küldetésben volt.
Ott még nem izgatott annyira mert egy sima vissza az útra témával megoldottam, ám mondom végig tolom a Frakcio küldtés 163k bucks-os 2,5 órás mokát és egy óra játék után csinál egy ilyet... hát mit mondjak, nem kevés hiányzott hogy ne törjem ripityára a billenytüzetet...most már értem miért adták ingyen a játékot...
Esetleg van tipp, hogy mi lehet a baj? -
fatal`
titán
-
#66403328
törölt tag
Érdekes módon egy rakás embernek semmi baja vele.
A játék nálam is bugos, de nem izgat, sehol máshol nem hibázik.
Amúgy megnyugodhatsz, az nV driverek is szép számmal hibásak. -
fatal`
titán
Azt még nem, de lejjebb úgy látom nem jó.
Kezd elegem lenni az AMD-ből... Minden driverük egy fos, tiszta röhej. Némelyiktől a tv tuner hullik fejre, másikkal másik játék szar. Azt hiszem váltani fogok NV-re. Elnézést az offért

-
CJ4567
nagyúr
Ha már váltós bug, akkor a legtöbb autónál specfüggetlenül működik, még ha nem is a végsebesség fölé, de közel szélárnyék sebességet lehet elérni a felfelé váltás nyomkodásával.
Pl. a street Charger szerintem 360-370 közt menne.
Csak olyan kocsiknál nem működik amelyek saját erőből is gyorsulnának olyan 380 körül is (pl. C 3400K).Kivéve Nissan 370Z, az drag spec lett WR nélkülieknek

-
#66403328
törölt tag
Ha már váltós bug, akkor a legtöbb autónál specfüggetlenül működik, még ha nem is a végsebesség fölé, de közel szélárnyék sebességet lehet elérni a felfelé váltás nyomkodásával.
Pl. a street Charger szerintem 360-370 közt menne.
Csak olyan kocsiknál nem működik amelyek saját erőből is gyorsulnának olyan 380 körül is (pl. C 3400K). -
SyMbioTe
Ármester
-
tixem
addikt
-
regener
veterán
Ne próbáljátok meg utazni a vonattal/repülővel, ottis megfagy Loading képernyével miután végigmutatta a haladási irányt, térképet látod, lent pedig tölt és semmi.
Van 3 jelentkező 1-2 awardot megcsinálni esetleg most?
-
CJ4567
nagyúr
-
Szelep
senior tag
Igen, közben rájöttem, hogy ez a baj. Régebbi driverrel nem volt ezzel gond.

(#8029) regener: Az van fent nálam.

-
tixem
addikt
-
regener
veterán
-
CJ4567
nagyúr
Gallardo nálam szélárnyékban 433-at ment max, full speedben volt 450? Nissan Skyline, és 370Z megy 438-at.
-
fatal`
titán
-
tixem
addikt
Ja amúgy igen, én is rárepültem múltkor a sokoldalú showman uplay award-ra és nem adta be, hiába teljesítettem mindent.
Utánaolvastam, sokat nem is kellett keresni, van már róla több, mint egy éves thread is. Hát na Istenem, jó munkához idő kell, szarhoz még több

-
CJ4567
nagyúr
AMD Radeon HD 6770-el nem bugos, pedig 6 éves.

-
fatal`
titán
Sajnos hiába fotózol FXAA-val, a photo mód akkor is MSAA-val ment ami AMD kártyákon bugos, én is ezzel kűzdök. De legalább játszani lehet

Javíthatná az AMD ezt a bugot, mert röhej.
Tud valaki driver verziót ami megjavítja? Még a Wild Run előtti időkben nem volt ilyen gondom.
-
tixem
addikt
Sztem lehet nem kedveli azt a 8GB ramot. Mert nálam 16GB-nál ilyen még nem volt,pedig fullon nyomom.......igaz 7-8GB-t nálam be is zabál a game.
Eddig is 8 gigám volt, WR is kint van egy ideje. Nincs egy hete, hogy ez előjött. Aligha ez lehet a baj.
-
CJ4567
nagyúr
Sztem lehet nem kedveli azt a 8GB ramot. Mert nálam 16GB-nál ilyen még nem volt,pedig fullon nyomom.......igaz 7-8GB-t nálam be is zabál a game.
4GB-vel játszok, lowon, és semmi ilyen nem volt. Eszik a játék jelenleg Vegas közepén, a Stripnél 769MB ramot.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges

Végig reseteltem a motort, működött. Itt meg beleáll a semmibe és sehova tovább. Vége előtt


És akkor még a végén ki is fagy, nem is lenne teljes enélkül az örömöm.
Egyébként, hogy valami értelmeset (vagy valami olyasmit) kihozzak belőle: amellett, hogy az elején azon az egy fix helyen elfogy a pálya rendszerint, akkor jön elő amikor épp átmegy az ember egy másik pályrészbe.
Például Montain states-ből The Shouth-ba, vagy Midwest-ből Montain States-be, South-ból East Coast-ba stb.
Folyamatosan azokon a helyeken állt meg a játék, ahol környezetet vált a térkép.A fenti kép is a havas rész előtt készült, ott vált a két pályarészlet. Valamiért az adott "világot" nem képes betölteni, vagy nem tudom. Gondoltam rá, hogy küldök az ubinak egy reportot róla, de se crash report semmit nem tudok kiszedni és nem is tudom honnan kellene. Meg egyébként is olyanok ezek, mintha egy kockacukornak beszélne az ember, tojnak rá magasról.
Még nem néztem meg a Feeing the coutry-t, de látatlanban nagy összeget mernék rá tenni, hogy ott is ez lenne ráadásul ugyanott ahol nálad is.
Sztem lehet nem kedveli azt a 8GB ramot. Mert nálam 16GB-nál ilyen még nem volt,pedig fullon nyomom.......igaz 7-8GB-t nálam be is zabál a game.
-
CJ4567
nagyúr
Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges

Végig reseteltem a motort, működött. Itt meg beleáll a semmibe és sehova tovább. Vége előtt


És akkor még a végén ki is fagy, nem is lenne teljes enélkül az örömöm.
Egyébként, hogy valami értelmeset (vagy valami olyasmit) kihozzak belőle: amellett, hogy az elején azon az egy fix helyen elfogy a pálya rendszerint, akkor jön elő amikor épp átmegy az ember egy másik pályrészbe.
Például Montain states-ből The Shouth-ba, vagy Midwest-ből Montain States-be, South-ból East Coast-ba stb.
Folyamatosan azokon a helyeken állt meg a játék, ahol környezetet vált a térkép.A fenti kép is a havas rész előtt készült, ott vált a két pályarészlet. Valamiért az adott "világot" nem képes betölteni, vagy nem tudom. Gondoltam rá, hogy küldök az ubinak egy reportot róla, de se crash report semmit nem tudok kiszedni és nem is tudom honnan kellene. Meg egyébként is olyanok ezek, mintha egy kockacukornak beszélne az ember, tojnak rá magasról.
Még nem néztem meg a Feeing the coutry-t, de látatlanban nagy összeget mernék rá tenni, hogy ott is ez lenne ráadásul ugyanott ahol nálad is.
Itt, nálam már van egy ügy, írtam nekik arról hogy bugos az Extra Mile award(platinázz ki minden sztori küldetést).
-
hakydakillah
senior tag
Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges

Végig reseteltem a motort, működött. Itt meg beleáll a semmibe és sehova tovább. Vége előtt


És akkor még a végén ki is fagy, nem is lenne teljes enélkül az örömöm.
Egyébként, hogy valami értelmeset (vagy valami olyasmit) kihozzak belőle: amellett, hogy az elején azon az egy fix helyen elfogy a pálya rendszerint, akkor jön elő amikor épp átmegy az ember egy másik pályrészbe.
Például Montain states-ből The Shouth-ba, vagy Midwest-ből Montain States-be, South-ból East Coast-ba stb.
Folyamatosan azokon a helyeken állt meg a játék, ahol környezetet vált a térkép.A fenti kép is a havas rész előtt készült, ott vált a két pályarészlet. Valamiért az adott "világot" nem képes betölteni, vagy nem tudom. Gondoltam rá, hogy küldök az ubinak egy reportot róla, de se crash report semmit nem tudok kiszedni és nem is tudom honnan kellene. Meg egyébként is olyanok ezek, mintha egy kockacukornak beszélne az ember, tojnak rá magasról.
Még nem néztem meg a Feeing the coutry-t, de látatlanban nagy összeget mernék rá tenni, hogy ott is ez lenne ráadásul ugyanott ahol nálad is.
Brutalis milyen bugok vannak egyeseknel. Nekem ilyesmim szerencsere soha nem volt. Egyeduli bajom annyi volt, hogy az egyik repuloter multkor tele volt lathatatlan falakkal :-)
-
tixem
addikt
Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges, Nem vagyok ideges

Végig reseteltem a motort, működött. Itt meg beleáll a semmibe és sehova tovább. Vége előtt


És akkor még a végén ki is fagy, nem is lenne teljes enélkül az örömöm.
Egyébként, hogy valami értelmeset (vagy valami olyasmit) kihozzak belőle: amellett, hogy az elején azon az egy fix helyen elfogy a pálya rendszerint, akkor jön elő amikor épp átmegy az ember egy másik pályrészbe.
Például Montain states-ből The Shouth-ba, vagy Midwest-ből Montain States-be, South-ból East Coast-ba stb.
Folyamatosan azokon a helyeken állt meg a játék, ahol környezetet vált a térkép.A fenti kép is a havas rész előtt készült, ott vált a két pályarészlet. Valamiért az adott "világot" nem képes betölteni, vagy nem tudom. Gondoltam rá, hogy küldök az ubinak egy reportot róla, de se crash report semmit nem tudok kiszedni és nem is tudom honnan kellene. Meg egyébként is olyanok ezek, mintha egy kockacukornak beszélne az ember, tojnak rá magasról.
Még nem néztem meg a Feeing the coutry-t, de látatlanban nagy összeget mernék rá tenni, hogy ott is ez lenne ráadásul ugyanott ahol nálad is.
-
Szelep
senior tag
-
Szelep
senior tag
-
CJ4567
nagyúr
Kicsit nem értem ezt a kuplungbugot. Nem csak Dragnál használjátok?
Ma végre cc-t kaptam, már csak 5ezer kell + Summit évvégi döntőhöz is már csak 1medál kell
Amikor megvettem két hónapja, azt hittem erről lekéstem, de szerencsére Qualify helyezéseket is beszámolja. -
hakydakillah
senior tag
-
CJ4567
nagyúr
Ránéztem most szélárnyék nélkül, visszaszívom. Viper jól gyorsul de 430 körül vége van, Nissan és Gallardo megy akár 450-et is. Szélárnyékban még gyorsabbak. Mindenféle trükk nélkül. Ráadásul a Gallardo-nak a gyorsulása is iszonyatosan jó, 458-akat állva hagyja azt tapasztalom pvp-ben. Tapadása viszont nem túl jó, oválon is ésszel kell menni vele mert hajlamos gyorsan megpörögni. Utcai pályán viszont kb esélytelen a gyors kanyarokban.
Saleen egy állat, annak még fullstockban is 420 a vége. Bár most szórakoztam kicsit kuplunggal oválon, asszem megtaláltam a leggyorsabb autót


Kuplungbuggal 444-et mentem maximum, 370Z C.
-
regener
veterán
-
Szelep
senior tag
-
kubaiver
csendes tag
Az mitől lehet, hogy mindegy milyen verseny pvp-ben már a rajtnál állva hagynak alacsonyabb szintű autóval és még csak be se tudom érni. pl.: mentem a bmw m4-el ami 1134-es szintű C autó és egy 664-es verda odavert körpályán. Az autóim hibája vagy mi lehet. Jelenleg ilyen autóim vannak: P: BMW M4. C: BMW M4, Dodge Viper, Ford GT. D: Ford Focus, Dodge Ram, Chevrolet Camaro. R: Buggy, Dodge Ram, Camaro. S: VW Golf, HotRod, Camaro, Dodge ram
Ezek közül mind 1000 körüli vagy fölötte van mégse érnek semmit. És nem szoktam ütközni se túlfékezni magam. Milyen autók kellenének hogy ne maradjak állva a rajtnál? -
regener
veterán
Én mindig az East Coast felirat alatt lévő tó alatt mentem le, mert onnan vezet ki a legnanyobb területre, de majd kipróbálom ezt is.
-
#66403328
törölt tag
-
PcCar
tag
Bárhol víz alá lehet menni, ahol elég mély a part mentén.
Csobbanáskor kell járművet váltani, mielőtt visszadobna.
Víz alatt oda fog vissza tenni, ha crash van vagy kimész a vízből,
ahol utoljára járművet váltottál. -
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Valakinek megvan az Awardoknál a Tunnel Vision,New Yorkos feladat,20 hidat és alagutat kell megtalálni,de nekem csak 95%.
-
hakydakillah
senior tag
-
#66403328
törölt tag
Azt megnézném
Nem dobod fel ide is? 
Majd otthon. Van több hely is ahol le lehet menni, jelenleg hármat tudok.
-
hakydakillah
senior tag
Új hozzászólás Aktív témák
-
8100 - 8001
10735 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 7901 7900 - 7801 7800 - 7701 7700 - 7601 7600 - 7501 7500 - 7401 7400 - 7301 7300 - 7201 7200 - 7101 7100 - 7001 7000 - 6901 6900 - 6801 6800 - 6701 6700 - 6601 6600 - 6501 6500 - 6401 6400 - 6301 6300 - 6201 6200 - 6101 6100 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
PH-s játékoslista amire itt tudsz jelentkezni.
- Eladó T+A Solitaire Fejhallgató
- Eladó Mikrotik Chateau 5G R17 ax
- Új 4K Gamer PC Ryzen 7 7800X3D /RX 9060 XT 16Gb OCb/32Gb DDR5 /1Tb M2 NVME SSD/850W 2-5Év gari
- Eladó szinte új ASUS VivoBook S 16 S3607QA-PL018W (Matte Gray)
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T470p I i7-7700HQ I 16GB I 256SSD I 14" FHD I 940MX I W11 I Gari
- Honor Magic4 Pro 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Honor X6 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Asus ROG Strix GAMING 17 Laptop! Ryzen 7945HX3D / RTX 4090 / 32GB DDR5 / 1TB NVMe! BeszámítOK
- 282 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5070Ti
- ADVANTECH SQFlash 512 GB SATA SSD
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
















