Hirdetés
-
8400 - 8301
10735 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 7901 7900 - 7801 7800 - 7701 7700 - 7601 7600 - 7501 7500 - 7401 7400 - 7301 7300 - 7201 7200 - 7101 7100 - 7001 7000 - 6901 6900 - 6801 6800 - 6701 6700 - 6601 6600 - 6501 6500 - 6401 6400 - 6301 6300 - 6201 6200 - 6101 6100 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 05:25 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
regener
veterán
Az Aston Martinok miért ilyen szarok a játékba?
Ugye megvolt a Zagato a Season Passal, most meg megvettem a Vanquish-t és még a kereke is alig fordul nem hogy az autó, próbáljátok ki, 100-nál már nem tud bevenni egy olyan kanyart ami bármilyen más kocsinak megy 150-el minimum... -
regener
veterán
-
Emunem
őstag
-
#66403328
törölt tag
-
szami777
addikt
-
regener
veterán
-
speedmetal
tag
Na igen, ez igaz, de ha akkorát kap egy autó, hogy felborul, akkor legyen már nulla a HP-ja.
-
Harbonah
csendes tag
Mekkora egy rohadt csaló ez a játék! Vannak ezek a take down küldetések, amit egyébként is rühellek, de most rajtakaptam ezt a trágyadomb fost, hogy csal. Az idő lejárta előtt több mint 1 perccel felborítottam az üldözött kocsit, erre a szemétláda talpraállt és ment tovább.
Azt is megfigyeltem, hogy az elején akármilyen erősen és akárhányszor belerongyolok az autóba, nem állítja meg, de a vége felé már egy kis koccanás is elég neki hogy felboruljon.A take downoknál nem az a lényeg, hogy felborítsd az autót hanem, hogy addig ütközz vele, amíg 0 lesz a HPja, amikor ez megtörténik, akkor bejátszik egy videót, amiben felborul hirtelen a kocsi.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Mekkora egy rohadt csaló ez a játék! Vannak ezek a take down küldetések, amit egyébként is rühellek, de most rajtakaptam ezt a trágyadomb fost, hogy csal. Az idő lejárta előtt több mint 1 perccel felborítottam az üldözött kocsit, erre a szemétláda talpraállt és ment tovább.
Azt is megfigyeltem, hogy az elején akármilyen erősen és akárhányszor belerongyolok az autóba, nem állítja meg, de a vége felé már egy kis koccanás is elég neki hogy felboruljon.Én az awardok beakadását imádom,hogy húzza rá a bréjét a kis köcsög UBIFOS!!! Bughalmaz for ever........

-
Zsoxx
őstag
Mekkora egy rohadt csaló ez a játék! Vannak ezek a take down küldetések, amit egyébként is rühellek, de most rajtakaptam ezt a trágyadomb fost, hogy csal. Az idő lejárta előtt több mint 1 perccel felborítottam az üldözött kocsit, erre a szemétláda talpraállt és ment tovább.
Azt is megfigyeltem, hogy az elején akármilyen erősen és akárhányszor belerongyolok az autóba, nem állítja meg, de a vége felé már egy kis koccanás is elég neki hogy felboruljon. -
Harbonah
csendes tag
-
tixem
addikt
Mást sem enged belépni a uplay?
Vagy csak megint engem tisztel meg? -
Strauss
senior tag
-
CJ4567
nagyúr
-
Strauss
senior tag
-
sunny84
senior tag
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Már 27 napra változott a Faction napok száma.
-
Strauss
senior tag
A Lotus Evorat megéri megvenni jó gép? Most 30 % al olcsóbb....
-
sunny84
senior tag
Nálam is 12 napot ír.
nekem 27 napot ír

-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
CJ4567
nagyúr
Minden kocsi megvan (kivéve a DLC-s és a motorok) kb. 7 millát farmoltam.

Nekem 6 autó hiányzik, nem volt kedvem farmolni.
Másnál is azt írja hogy 12 nap a frakcióháború végéig?
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Minden kocsi megvan (kivéve a DLC-s és a motorok) kb. 7 millát farmoltam.

-
eXorcisto
csendes tag
-
macy
addikt
-
regener
veterán
-
fatal`
titán
-
Szelep
senior tag
-
regener
veterán
-
Simi37
őstag
-
Szelep
senior tag
-
Simi37
őstag
-
csab991
senior tag
Üdv, beállítottam a routeren azokat amit a ubi support írt, de ha belépek a játékba a barátokat, továbbra sem látom. A NAT Type az Open, és azt írja hogy rendben konfigurált. Esetleg van még valami amit érdemes csekkolni?
-
Simi37
őstag
Melyik az beallitas ami legjobban eszi a procit? Azt visszavennem kicsit mert katasztrofa h ha beerek LAba 44re le az fps szaggat szejjel es nem birok rendesen iranyitani. Meg neha random us bedroppol a proci miatt.
-
regener
veterán
Imádom ezeket a third party grafikai programokat. Rárak egy kis HDR-t, megvariálja kicsit a fényeket, azt van aki azt mondja hogy most jobb lett a grafika. Szerintem nem ettől lesz jobb a grafika, az a textúrák minőségénél kezdődik. Egyedül az iCEnhancer a GTA IV -hez amit úgy ahogy elismerek, bár ott sem a színek variálása volt a legnagyobb durranás, hanem az hogy az élsimítást elérhetővé tette.
Egyértelmű, hogy nem lesz jobb a grafika (kivéve SMAA, mert szerintem jobb mint a beépített FXAA, MSAA-hoz pedig erőmű kell sok vrammal), viszont a színek és effektek testreszabása ami jó az ilyesmiben, így mindenki a saját csínyjére-bínyjére állítgathatja a dolgokat.
Jut eszembe, észrevettétek hogy a tunerekbe elmosottak a kocsi textúrái mint amikor kint vagy?
Amikor rámegyek hogy menjen vissza az utcára akkor szebbé (normálissá) válnak és úgy megy ki, pedig High-on van a textúra. -
OceanStorm
tag
Ha mást nem, legalább képet lehet lőni.

-
OceanStorm
tag
Én csak a saját illetve a haverjaim tapasztalatait tudom leírni, nekem eddig ilyen problémáim nem voltak. Amúgy vágom amit írsz, sokaknak nem működött normálisan korábban sem, de most már senkinek sem.
-
StormLine
senior tag
Én meg azt hittem hogy majd jókat gurulok a haverokkal, tévedtem. Hiába próbálok csatlakozni nem adja be őket, ha behívnak crew-ba mindenki a föld alatt van és csak a nevük látszik, időnként eltűnnek mintha a szerver próbálna szinkronizálni de semmi, random játékosok közé dobál folyamatosan, azokkal jó a szinkron. Nem értem igazából, másfél évig jó volt a játék, utána kaptunk egy patch-et ami 3 hónapig elbaszta az egészet ugyanezekkel a hibákkal, utána a sok panasz miatt gondolom javítottak valamit mert jó volt egy hónapig az-az a most Okt 26-ai szerver baszkurálásig, bár ez az egy hónap sem volt probléma mentes mert az online barátokat offline-nak mutatta a játék de legalább tudtál csatlakozni arra akit épp online-nak mutatott. Most napok óta megint egy katasztrófa az egész, remélem újabb több hónapig. Érthetetlen számomra hogy egy ekkora cég mint az Ubisoft, nem tud egy normális szervert biztosítani egy kibaszott MMO-hoz ? Minden esetre én biztos hogy több pénzt nem fogok ebbe a játékba tolni, eddig az összes dlc-t megvettem, a cau-t tartsák meg. Tiszta vicc amit művelnek.
Túlzás hogy másfél évig jó volt a játék. Sose volt megbízható a sessionben maradás 1 crew-n felül. Megjelenés óta ritkaság számba megy ha 4nél többen tudunk huzamosabban menni.
-
OceanStorm
tag
Én meg azt hittem hogy majd jókat gurulok a haverokkal, tévedtem. Hiába próbálok csatlakozni nem adja be őket, ha behívnak crew-ba mindenki a föld alatt van és csak a nevük látszik, időnként eltűnnek mintha a szerver próbálna szinkronizálni de semmi, random játékosok közé dobál folyamatosan, azokkal jó a szinkron. Nem értem igazából, másfél évig jó volt a játék, utána kaptunk egy patch-et ami 3 hónapig elbaszta az egészet ugyanezekkel a hibákkal, utána a sok panasz miatt gondolom javítottak valamit mert jó volt egy hónapig az-az a most Okt 26-ai szerver baszkurálásig, bár ez az egy hónap sem volt probléma mentes mert az online barátokat offline-nak mutatta a játék de legalább tudtál csatlakozni arra akit épp online-nak mutatott. Most napok óta megint egy katasztrófa az egész, remélem újabb több hónapig. Érthetetlen számomra hogy egy ekkora cég mint az Ubisoft, nem tud egy normális szervert biztosítani egy kibaszott MMO-hoz ? Minden esetre én biztos hogy több pénzt nem fogok ebbe a játékba tolni, eddig az összes dlc-t megvettem, a cau-t tartsák meg. Tiszta vicc amit művelnek.
-
OceanStorm
tag
ReShade első teszt 3 képben:
Beállítások
Alap látvány
Aktivált effektekkelÍgy utólag nézve a Curves nem is kell, mert az már túlzottan erőssé teszi a színeket.
SweetFX-hez hasonlóan csak saját felelősségre használni, sosem tudjuk mit rejt a holnapi Ubielme.Imádom ezeket a third party grafikai programokat. Rárak egy kis HDR-t, megvariálja kicsit a fényeket, azt van aki azt mondja hogy most jobb lett a grafika. Szerintem nem ettől lesz jobb a grafika, az a textúrák minőségénél kezdődik. Egyedül az iCEnhancer a GTA IV -hez amit úgy ahogy elismerek, bár ott sem a színek variálása volt a legnagyobb durranás, hanem az hogy az élsimítást elérhetővé tette.
-
regener
veterán
ReShade első teszt 3 képben:
Beállítások
Alap látvány
Aktivált effektekkelÍgy utólag nézve a Curves nem is kell, mert az már túlzottan erőssé teszi a színeket.
SweetFX-hez hasonlóan csak saját felelősségre használni, sosem tudjuk mit rejt a holnapi Ubielme. -
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Köszi a segítséget srácok Factionre.

-
macy
addikt
-
Micsurin
nagyúr
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
3 ember majd jöhetne Bonus Factionre.
(farkasok) -
Strauss
senior tag
Sziasztok, melyiket éri meg megvenni a season passt , vagy a wild runt ? ( 1 -et )
-
fatal`
titán
-
CJ4567
nagyúr
-
szami777
addikt
Haver visszaért faction küldiből, de csak pénzt kaptam Rp-t nem.
Ez azért van, mert nincs épp faction war? Vagy bug? -
fatal`
titán
-
macy
addikt
Steamen 50€ a Complete pack és abban nincs benne a Call All Units. Uplayen 10€ a WR és 10€ a Season Pass.
-
xenon2
senior tag
Ebben benne van minden, bár így is picit sok az a 15K
Most legolcsóbb helyen 5900 a DLC magában.Hol 5900? Én csak drágábban láttam.
-
Mike Farrel
tag
Ebben benne van minden, bár így is picit sok az a 15K
Most legolcsóbb helyen 5900 a DLC magában. -
sisu2
aktív tag
-
Micsurin
nagyúr
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Akinek van joga a játékoslista szerkesztéséhez,légyszí törölje már a régi Beast_En3rGy-s részt. (az új mellé odaírtam hogy HU,legalább tudják hogy magyar vagyok)

Köszi!
-
sunny84
senior tag
-
Simi37
őstag
Köszi a válaszokat, akkor elkezdek gyűjteni az aventodorra

-
Harbonah
csendes tag
Kollégával mi is szívtunk csomót ezzel a feladattal, ő eddig zondával próbálkozott vele én skyline-nal.
Most vett egy BMW X6-t, én meg egy avantadort és mindketten elsőre platinára futottuk. Eddig csak ezüstre sikerült.... -
#66403328
törölt tag
Nekem nem volt vele problémám, próbáld összkerekes autóval (pl. Aventador).
-
Simi37
őstag
Szerintetek melyik kocsival lehet megcsinálni az Escape Velocityt platinára? Az összes story mission platina de ez silver...akármilyen ügyesen vezetek 0% sérüléssel viszem be de egyszerűen túl lassú összességében. Van vmi trükk vagy kifejezetten legjobb autó erre a küldire?
-
satee76
aktív tag
Sajnos az csak hétfőtől péntekig 9:30-21:30-ig (GMT) elérhető.
Az e-mailra 48 órán belül válaszolnakZozzz2000
Nekem nem a Wild Run-nal van baj, hanem vettem egy autót euróért, és az tűnt el.
-
Zozzz2000
tag
Tegnap nekem is eltünt az összes WR es kocsim. Drag,Monster, még a motorok is , Sőt WR es versenyt se tudtam menni. Pedig nekem is a fizetős változat van nem az ingyenes.
Kiléptem az Uplay profilból majd vissza és ez megoldotta a problémát. -
#66403328
törölt tag
Keresd fel a live supportot (a sima tetű lassú) és visszakapod + lefizetnek CC-vel.
-
satee76
aktív tag
Sziasztok !
Júl.1 óta van meg a WR. Aznap vettem egy Spykert is 4,99 Euróért.
Pár napja eltünt a HQ-ból az autó, és újra megvásárolható kategóriában van. Valaki találkozott már ilyennel?
Én azt már megvettem saját ,valós pénzen. Miért vették el? -
#66403328
törölt tag
-
Simi37
őstag
Sziasztok!
Kéne pár uplay barát mert az enyéim közül csak 1-2 néha crewozik. Kéne pár állandó társ
Uplay név aláírásban. -
OceanStorm
tag
Tegnap összejött egy ~3 órás event, szűk körben indult majd később csatlakoztunk egy másik társasághoz így full session lett belőle. Bár a csatlakozás illetve a sync még hagy némi kívánnivalót maga után.
-
Harbonah
csendes tag
Aki a farkasoknál van Faction-be,ha lehet akkor a Bonus versenyekre jöjjön Crew-ba az awardok miatt.

Köszi!

Én jönnék majd, átléptem gyorsan farkasokhoz még a war vége előtt 8 nappal

UPlay: Bucser
-
fatal`
titán
-
CJ4567
nagyúr
Aki a farkasoknál van Faction-be,ha lehet akkor a Bonus versenyekre jöjjön Crew-ba az awardok miatt.

Köszi!

Amikor megkapjunk a versenyeket, én benne vagyok.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Aki a farkasoknál van Faction-be,ha lehet akkor a Bonus versenyekre jöjjön Crew-ba az awardok miatt.

Köszi!

-
Emunem
őstag
Mindjárt itt a november skacok... Ki nevezett be a CAU-re?
-
tixem
addikt
Nahát, felismerték az esetek közt az összefüggést. Fejlődő, intelligens létforma
Vagy csak egy adminisztrátor volt vicces kedvében. -
regener
veterán
Support ticketem "Updated"-ről átváltott "Escalated"-re, mióta írtam nekik hogy pár ismerősnek is ezt csinálja és így élvezhetetlen a játék.
(Mapbug)
-
szami777
addikt
Azért mert az egy állandó live állás. Tehát ha valaki többet játszik, mint te, többet megy el factionre saját maga, gyűjti a pontokat, akkor titeket egyre lejjebb taszít.
Ohh, így már más a leányzó fekvése, köszi szépen.

Bár azért ez nagy genyóság.

-
hakydakillah
senior tag
Srácok, adjatok valami magyarázatot erre légyszi, mert kezdek megőrülni.

Faction menüben van a kis fejlődéscsík, hogy milyen szintű vagy és hogy mennyit kapsz naponta, miért van az, hogy nekem többször is kevesebbet mutat, mint amennyi előző nap volt, mintha levonnának valamiért.
Naponta kétszer küldöm el a barátaimat faction küldire, de délelőtt, amikor felveszem a kest és megnézem, kevesebb, mint előző este.Ugyanez haveromnál is, pont átment este rank 4-be, majd reggel amikor belépett, megint rank 3 volt.

Azért mert az egy állandó live állás. Tehát ha valaki többet játszik, mint te, többet megy el factionre saját maga, gyűjti a pontokat, akkor titeket egyre lejjebb taszít.
-
szami777
addikt
Srácok, adjatok valami magyarázatot erre légyszi, mert kezdek megőrülni.

Faction menüben van a kis fejlődéscsík, hogy milyen szintű vagy és hogy mennyit kapsz naponta, miért van az, hogy nekem többször is kevesebbet mutat, mint amennyi előző nap volt, mintha levonnának valamiért.
Naponta kétszer küldöm el a barátaimat faction küldire, de délelőtt, amikor felveszem a kest és megnézem, kevesebb, mint előző este.Ugyanez haveromnál is, pont átment este rank 4-be, majd reggel amikor belépett, megint rank 3 volt.

-
CJ4567
nagyúr
Egy srác kommentelte hogy megfigyelve a játékot amikor a bug van egy thecrewgame.cfg-t keres állandóan a gyökérkönyvtárában, de olyan sehol sincs és nemis volt eddig. Ha létrehozott egyet akkor csak megnyitotta és bezárta végtelen ciklussal.
Illetve az audioeszközöket is összevisszta próbálta változtatni.PVP egyszer volt nálam ilyen, mikrofont meg mindig leveszi indításnál a játék amikor a térképre tölt be.
-
sisu2
aktív tag
Megint működik
remélem nem sok ilyen lesz. -
Elims
veterán
Köszi!
Viszont nem feltétlenül mindig akkor kell.A mostani drag versenyben a legelső váltást egy kicsit hamarabb kell.Így mentem 20.1-et,de ez ez az első helyezet 19.2-jétől messze van. -
mozesapo
tag
Friss kiírás
The Crew - DEGRADATION - PC
We are currently investigating an online services issue impacting The Crew on PC.We apologise for the inconvenience and thank you for your patience while this issue is being investigated.
-
regener
veterán
Na, írtam a ticketemre amit a pályaeltűnős bugra küldtem még be. Legalább kerek lesz a sztori, küldtek egy rakás semmirekellő tippet, korábban már végigzongoráztam mindet de nem lett tőle jobb semmi.
Elküldtem nekik a mostani hibát is meg úgy határozottan de diszkréten elküldtem a fejlesztőket a búsba és beterjesztettem az igényem pár ingyen CC-re vagy valamire kompenzációként, ha már annyira töketlenek, hogy nem képesek egy két éves játékot végre rendesen megcsinálni.Rohadt kíváncsi vagyok mit válaszolnak. De ha leterelnek akkor biztos nem leszek ennyire udvarias, és bár semmi eredménye nem lesz, de nekem jobb lesz tőle a hangulatom

Egy srác kommentelte hogy megfigyelve a játékot amikor a bug van egy thecrewgame.cfg-t keres állandóan a gyökérkönyvtárában, de olyan sehol sincs és nemis volt eddig. Ha létrehozott egyet akkor csak megnyitotta és bezárta végtelen ciklussal.
Illetve az audioeszközöket is összevisszta próbálta változtatni. -
noblem1983
senior tag
-
tixem
addikt
Na, írtam a ticketemre amit a pályaeltűnős bugra küldtem még be. Legalább kerek lesz a sztori, küldtek egy rakás semmirekellő tippet, korábban már végigzongoráztam mindet de nem lett tőle jobb semmi.
Elküldtem nekik a mostani hibát is meg úgy határozottan de diszkréten elküldtem a fejlesztőket a búsba és beterjesztettem az igényem pár ingyen CC-re vagy valamire kompenzációként, ha már annyira töketlenek, hogy nem képesek egy két éves játékot végre rendesen megcsinálni.Rohadt kíváncsi vagyok mit válaszolnak. De ha leterelnek akkor biztos nem leszek ennyire udvarias, és bár semmi eredménye nem lesz, de nekem jobb lesz tőle a hangulatom

-
noblem1983
senior tag
Ugyanez a preventes blabla sz.rság van. Reggel semmi baja nem volt most meg belépni se tudok...
nagy balhé lesz ebből ha ennyi embernek gondja van.Uplay problems máshol is írják, hogy gond van
-
fatal`
titán
Ugyanez a preventes blabla sz.rság van. Reggel semmi baja nem volt most meg belépni se tudok...
nagy balhé lesz ebből ha ennyi embernek gondja van.Ezért a minimum hogy azonalli hatállyal betesznek a játékba egy Diablot

-
noblem1983
senior tag
Ugyanez a preventes blabla sz.rság van. Reggel semmi baja nem volt most meg belépni se tudok...
nagy balhé lesz ebből ha ennyi embernek gondja van. -
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
fatal`
titán
Azon nekem túljutott
A fent említett hiba van, pedig ki is írja hogy faction mission completed meg mittomén 
Úgy látom jól sikerült a mai karbantartás.
Csak a lóvét szeretném begyűjteni, meg kiküldeni az embereket

-
regener
veterán
Nekem "Connection to proxy failed..." hiba van, valaki még valami?

Megpróbáltam másik fiókkal:
Simán beengedett...Aztis felveheti aki akarja: RaZ024
-
fatal`
titán
Működik valakinek ez a csoda most?
Server error preventing your favorites to appear. Please restart game.
Újraindítottam de sokat nem ér, ugyanaz...
-
PcCar
tag
Két profilom van, két külön loginhoz rendelve.
Az egyikkel be tudok lépni a játékba 10-ből 10x, a másikkal 10-ből 10x hibakód fogad.
Ugyanaz a gép, oprendszer és telepítési könyvtár
Jó lenne, ha újabb fizetős dlc-k helyett, végre ezekkel a nevetséges hibákkal foglalkoznának..
Ez amúgy a mai "javításnak" köszönhető, délelőtt még ment mindkettő. -
regener
veterán
Arra nem írnak vissza ha olyat írsz xD
Tapasztalat, azóta "Updated" (hogy én írtam bele még) a case állapota és semmi válasz.
Új hozzászólás Aktív témák
-
8400 - 8301
10735 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 7901 7900 - 7801 7800 - 7701 7700 - 7601 7600 - 7501 7500 - 7401 7400 - 7301 7300 - 7201 7200 - 7101 7100 - 7001 7000 - 6901 6900 - 6801 6800 - 6701 6700 - 6601 6600 - 6501 6500 - 6401 6400 - 6301 6300 - 6201 6200 - 6101 6100 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
PH-s játékoslista amire itt tudsz jelentkezni.
- Synology DS1019+ NAS // + 5x 4TB HGST Deskstar SATA3 lemez
- OHH! Dell Precision 7560 Tervező Vágó Laptop -70% 15,6" i7-11850H 32/512 NVIDIA T1200 4GB FHD
- Acemagic Tank 03 PC - Intel Core i7-12700H, 16Gb DDR5, RTX 3060M 12Gb, 1Tb M2, WiFi 6 - Windows 11
- Lenovo ThinkPad X13 G2 13.3" -75% AMD Ryzen 5 Pro 5650U Hexa-core 16GB 512GB SSD FHD
- Asus ROG Strix B250I Gaming Mini-ITX alaplap (Wi-Fi, Bluetooth) - Igény esetén félkonfigként
- Eredeti Lenovo 330W töltők - ADL330SDC3A
- 500GB, 320GB, 250GB notebook 2,5" HDD-k. Több db. (100/100%)
- Lenovo X13 Yoga WUXGA 2in1 Touch i5-1145G7 16GB 256GB Intel Iris XE W11 Pro Aktív Toll LTE Garancia
- Apple iPhone 14 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- REFURBISHED és ÚJ - HP Thunderbolt Dock 230W G2 with combo cable (3TR87AA)
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest




Vagy csak megint engem tisztel meg?




FXAA-ra állitsd és eltűnik.

Kiléptem az Uplay profilból majd vissza és ez megoldotta a problémát.


