- Milyen házat vegyek?
- Azonnali notebookos kérdések órája
- OLED TV topic
- Projektor topic
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen egeret válasszak?
- NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti / 3070 / 3070 Ti (GA104)
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- AMD FX
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
-
8300 - 8201
10735 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 7901 7900 - 7801 7800 - 7701 7700 - 7601 7600 - 7501 7500 - 7401 7400 - 7301 7300 - 7201 7200 - 7101 7100 - 7001 7000 - 6901 6900 - 6801 6800 - 6701 6700 - 6601 6600 - 6501 6500 - 6401 6400 - 6301 6300 - 6201 6200 - 6101 6100 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 05:25 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Micsurin
nagyúr
-
tixem
addikt
Véletlenül nem a Maintenance miatt van ez? Játékban ki lett írva hogy 2pm-tól 6pm-ig ami fél óra múlva jár le.[link]
Továbbra is sz>r.. Felmegyek majd support live chatre vele, de most várok egy kicsit mert momentán több sorban küldeném el az első elém kerülő ügyintézőt a büdös francba a vacak játékukkal együtt.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
tixem
addikt
Fél órája ezek váltják egymást




-
speedmetal
tag
-
sisu2
aktív tag
-
Elims
veterán
Köszönöm!!
Neked is Sisu!És esetleg lenne vmi tippetek,hogy mikor váltsak?
Vmint a nitrót ennél is felváltás után kb.0.5sec-mal nyomjam meg?
Sok játékosnak 19.x az ideje,nekem meg csak 20.5. :-/ -
mozesapo
tag
-
sisu2
aktív tag
Azért adja a camaro ss-t.mert csak az jó ráadásul le van butítva 680 -ra.
[OFFmozesapo]: megelöztél

-
mozesapo
tag
Amit ír olyat vegyél. Camaro SS. Viszont felesleges a saját autó, mert mindegy mekkora szintű, akkor is 680-as amivel mész.
-
Elims
veterán
Sziasztok!
A mostani summit-ba melyik lenne szerintetek a legjobb drag autó?
Volt 2 dragster kit-em,rátettem 2 kocsira,de mégsem azokat adta be. Kb.6 ilyen kocsim van összesen,egyiket sem adja be csak a camaro ss-t.
Pedig már direkt rátettem a 2013-as viper-re is ami abban a megyében van. -
Emunem
őstag
Fura, mert nálam mindenhol 60 fps, bár nagyon ritkán le szokott esni 59-re ;-)
és neked is megesik, hogy felesik 63-ra az FPS...?

-
Emunem
őstag
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Corolado Crawl-ra tudna jönni 3 ember? Tegnap bugzott a game és nem adta meg,1 órás volt a verseny,szóval nem olyan kemény. (88.000-es) D autóval kell menni.
-
speedmetal
tag
-
Simi37
őstag
-
speedmetal
tag
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
macy
addikt
-
Simi37
őstag
Úgy érzem nagyon jól optimalizált a játék

LA város közepe i5 6600k 4,5GHz (GPU limit nincs, de a CPU limit...)
-
regener
veterán
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
regener
veterán
Valaki Faction-re? 3 db 88.000-es van asszem. És olyan kéne aki nem futtatja a szolgákat.
(az enyém éjfél-kor jár le)Megyek, szabad mindegyik faction.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Valaki Faction-re? 3 db 88.000-es van asszem. És olyan kéne aki nem futtatja a szolgákat.
(az enyém éjfél-kor jár le) -
sisu2
aktív tag
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Akik ráérnek,tudnának jönni segíteni Faction Mission-be (3 ember) 4 faction hiányzik asszem,és olyan kellene akinek nem fagy ki a game.
-
Vityaa
tag
-
CJ4567
nagyúr
-
Moonline.
aktív tag
Nov. 27.-én jön a CAU,inkább azt vedd meg,abban benne lesz minden.
Én előrendeltem, de amúgy elég nagy butaság hogy amíg az nem aktiválódik, a wild runt nem használhatom.
-
eXorcisto
csendes tag
Sziasztok!
Félve léptem be az előttem leírtak miatt, de semmi változást nem tapasztaltam: rendesen betölt és tökéletesen működik.Rá egy fél órára már működött rendesen.
-
speedmetal
tag
Sziasztok!
Félve léptem be az előttem leírtak miatt, de semmi változást nem tapasztaltam: rendesen betölt és tökéletesen működik. -
Krisz0418
őstag
Helló!
Eddig ügye olyan problémám volt hogy droppolt a játék elég szépen stb..Most reggel megjött az új monitor, először vibrált a kép utána csináltam egy windows visszaállítást, vissza állította tegnap estére. Biosban beállítottam a procimat rendesen, kikapcsoltam a turbo core-t és állandó feszültséggel dolgozik.A hőfök is beállt 55-60körül gyári hűtővel. Crysis2, far cry 3 tökéletesen fut. De a crew nem tölt be, bejön a főmenü nyomok egy continuet és csak tölt lent a sarokba, de nem megy tovább..mitől lehet?
-
eXorcisto
csendes tag
Ugyan ez, bár nekem kábé 3 perc után betöltött, akkor meg iszonyat gyakran dropolta az fps-t játszhatatlan szinten. Feladatkezelőbe meg 10 secenként ráírta, hogy nem válaszol. Pf
-
tixem
addikt
Másnak is makacskodik a játék? Indítás után a menüben ha be akarok lépni nem tölti be az indító térképet. Csak forog a töltés..... Most már el se indul, rohadt jó.
Nincs két hete, hogy újraraktam az egészet... -
olloczky
senior tag
-
szami777
addikt
-
olloczky
senior tag
Nov. 27.-én jön a CAU,inkább azt vedd meg,abban benne lesz minden.
Köszönöm
De a kérdésre még mindig szeretnék választ kapni. -
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
olloczky
senior tag
Sziasztok
Az alapjátékhoz meg lehet venni CSAK a wild run kiegészítőt?
üdv
-
szami777
addikt
Free rideba lépje be a mobilba, ott van ilyen menu h mobile tuner. Látod ott hogy hányas szintu alkatrészeid vannak beszerelve. Ha mind a 11 megvan platina 50es szintu, akkor igen, csak a perkek hiányoznak.
-
Romlott
csendes tag
Ohh értem
kösszi a gyors választ
majd akkor megnézem
és az dob rajta 60 pontot ? -
szami777
addikt
Perkeket fel kell oldani hqban. Azokat amik a kocsi teljesitményére vonatkoznak ( gyorsulás, fékezés, végsebesség stb)
-
Romlott
csendes tag
Sziasztok !
Olyan kérdésem lenne, hogy megvettem a Huayrat, és megszereztem egy csomó platina cuccot hozzá, már csak egy nem maximális platinás. A kosci szintje 1237. És nagyon messze vagyok a 1299-től. Miért lehet ez ?
A válaszokat előre is kössszi
-
Emunem
őstag
-
#66403328
törölt tag
Szinte biztos hogy a lap leszabályoz 1400 MHz-re, azért.
-
fasterware
aktív tag
Udv
A grazsban a legegyszerubb autot venni, bemesz es ott a nagytablarol kivalasztod.
Ketto fele level van, story moddal ill. versenyekkel 50-es szintig juthatsz, ami felold minden korlatozast, az autod szintje pedig 1299-ig huzhato. Ha egy autod szintje meg nem eri el az ajanlott erteket egy versenynel, barmikor fejlesztheted, kuldikkel, pvp-vel, de leggyorsabban skill-ekkel tudod. (speed, prec, jump,stb) A nyert alkatreszek barmikor megvehetove valnak az adott kategorian belul barmelyik kocsira a tuning boltban.Eltunos ut bug manapsag sokaknal fordul elo, probald meg ilyenkor a gombbal visszarakni az autot az utra. (reset gomb (de nem a gepede
)Köszönöm a segítséget, rákukkantok majd, nekem amúgy tetszik a játék, jó lenne ha tovább jutnék a küldetésekben.
-
Krisz0418
őstag
Koszi a valaszt, 1giga vramtol tuti nem droppolhat, lowon is droppol ha nem full hd akkor is. Kiprobaltam a crysis2-t az fix 60 ultran.
Ui: amikor droppol akkor azt veszem eszre hogy a vga kihasznaltsag leesik 95rol 20-25kore,es a proci hofok is csokken, afterburner szerint.
-
speedmetal
tag
Sziasztok!
Szeretném megtudni, hogy az normális-e az, hogy a "Scramble Skill" típusú feladatnál, eltalálom az összes jelet, a hátam mögött van a Platina szellem, de mégis utána végzek a pontok alapján és csak az aranyat kapom meg, amikor lejár az idő. -
SyMbioTe
Ármester
Krisz0418
(újonc)
(Szerkesztés)Valaki tudna segíteni? Nem tudom hova kell ezt irni, ezert irom ide.
Lenne egy pc-m:
Alaplap: asus m5a78-lx3
Proci:amd fx 6300 jelenleg 3,7re huzva.
Ram: 8gb hyperx fury 1866mhz
Vga: sapphire hd 7850 1gb oc, jelenleg 970/1300 an van.
Hdd: seagate 1tb 7200rpm
Tap: 550w rasurbo
A the crew full hdben ultran fut, 45-50fps..de ledroppol 20ala is néha.. Mitol? Ha leveszem lowra akkor is!!
Hofok rendben van.Táp az elég ócska, én rögtön cserélném, meg szerintem a lap sem biztos, hogy bírja a tuningot.
+1Gb vrma se sok, de a dropp szerintem nem attól van. -
UFO1
senior tag
Krisz0418
(újonc)
(Szerkesztés)Valaki tudna segíteni? Nem tudom hova kell ezt irni, ezert irom ide.
Lenne egy pc-m:
Alaplap: asus m5a78-lx3
Proci:amd fx 6300 jelenleg 3,7re huzva.
Ram: 8gb hyperx fury 1866mhz
Vga: sapphire hd 7850 1gb oc, jelenleg 970/1300 an van.
Hdd: seagate 1tb 7200rpm
Tap: 550w rasurbo
A the crew full hdben ultran fut, 45-50fps..de ledroppol 20ala is néha.. Mitol? Ha leveszem lowra akkor is!!
Hofok rendben van.Ez a játék ilyen optimalizálás = 00, e miatt szinte tök mindegy milyen vasad van és milyen felbontáson játszol! (sokkal gépigényesebb játékok is simán futnak, de ez akad). Amit tehetsz átteszed a képméretnél borderless-re és nem kézzel állítod a minőséget hanem custom-ra teszed. Pár FPS-t nyersz vele.
Különben mostanában nálam is akadozik (meg meg áll a kép) lehet a lentebb leírtak miatt? Előtte nem volt hasonló hibám.
Más:
Nálam is előjött a 6/6 betöltési hiba fel akarja telepíteni a Windows6.1-KB2670838-x64-et (pedig már rég fent van), mert én balga csináltam egy fájl ellenőrzést a játéknál hátha működésre tudom bírni a menü mentést úgy, hogy meg is maradjon. Nem marad meg viszont most vagy a nemre kell nyomnom mikor kiírja a frissítést vagy kilövöm az install helper-t feladatkezelőből.
Valakinek egyéb ötlete?
Annak még jobban örülnék, ha megmaradna a beállításom pl. mindig HC-ból kezdek, mert amikor még jó volt oda volt téve.
(#8245) hunfatal
Le kell menni talajszintre (ESC) csak akkor frissít és hozzá is adja, ugyanez a helyzet a földön, ki kell ugrani a világűrbe (M), ha nem adja hozzá a nyert kp.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Kicsit durván bugos volt nálam az award rész.......

Van az S/D/P/C-nél olyan hogy Overtake 25000 vehicles,megcsináltam a C-nél,erre az mind a 4-nél megadta.....xD De például S-nél még az Overtake 5000 vehicle meg sincs csinálva. (75%)
-
CJ4567
nagyúr
-
fatal`
titán
Na ez mi a szar, járt már így valaki? Ezüst medálra (summit quali) kiírta hogy kaptam 5000 CC-t, leokéztam de semmi nem történt továbbra is 0.
Szerk.: Na, csak megadta csak várni kellett kicsit

-
#66403328
törölt tag
-
macy
addikt
Krisz0418
(újonc)
(Szerkesztés)Valaki tudna segíteni? Nem tudom hova kell ezt irni, ezert irom ide.
Lenne egy pc-m:
Alaplap: asus m5a78-lx3
Proci:amd fx 6300 jelenleg 3,7re huzva.
Ram: 8gb hyperx fury 1866mhz
Vga: sapphire hd 7850 1gb oc, jelenleg 970/1300 an van.
Hdd: seagate 1tb 7200rpm
Tap: 550w rasurbo
A the crew full hdben ultran fut, 45-50fps..de ledroppol 20ala is néha.. Mitol? Ha leveszem lowra akkor is!!
Hofok rendben van.Talán az 1GB VRAM-tól?
-
#66403328
törölt tag
Sziasztok.
Valaki meg tudja mondani hol, vagy melyik menüben lehet másik autót venni, mert story módban amit vettem mustangot az elején, level 12 - ig tudtam felvinni, viszont van olyan verseny ahol level 14 - es autó kellene, de nem tudom hol lehet másik autót venni.
Másik kérdésem lenne van e valami trükk arra, amikor egy piros porsche - val kell menni, hogy a játék hibáján túl jussak, mert versenyzek és valamelyik checkpoint - nál az autó megáll egy helyben, motorhang van, a többiek meg elhúznak előlem, olyan mintha megszűnne az út, már próbáltam az útról lemenni terepre, de ugyanaz a hiba fenn áll.
Az a te szinted nem a kocsié.

-
Krisz0418
őstag
Krisz0418
(újonc)
(Szerkesztés)Valaki tudna segíteni? Nem tudom hova kell ezt irni, ezert irom ide.
Lenne egy pc-m:
Alaplap: asus m5a78-lx3
Proci:amd fx 6300 jelenleg 3,7re huzva.
Ram: 8gb hyperx fury 1866mhz
Vga: sapphire hd 7850 1gb oc, jelenleg 970/1300 an van.
Hdd: seagate 1tb 7200rpm
Tap: 550w rasurbo
A the crew full hdben ultran fut, 45-50fps..de ledroppol 20ala is néha.. Mitol? Ha leveszem lowra akkor is!!
Hofok rendben van. -
COLBrattShaw
csendes tag
Sziasztok.
Valaki meg tudja mondani hol, vagy melyik menüben lehet másik autót venni, mert story módban amit vettem mustangot az elején, level 12 - ig tudtam felvinni, viszont van olyan verseny ahol level 14 - es autó kellene, de nem tudom hol lehet másik autót venni.
Másik kérdésem lenne van e valami trükk arra, amikor egy piros porsche - val kell menni, hogy a játék hibáján túl jussak, mert versenyzek és valamelyik checkpoint - nál az autó megáll egy helyben, motorhang van, a többiek meg elhúznak előlem, olyan mintha megszűnne az út, már próbáltam az útról lemenni terepre, de ugyanaz a hiba fenn áll.
Udv
A grazsban a legegyszerubb autot venni, bemesz es ott a nagytablarol kivalasztod.
Ketto fele level van, story moddal ill. versenyekkel 50-es szintig juthatsz, ami felold minden korlatozast, az autod szintje pedig 1299-ig huzhato. Ha egy autod szintje meg nem eri el az ajanlott erteket egy versenynel, barmikor fejlesztheted, kuldikkel, pvp-vel, de leggyorsabban skill-ekkel tudod. (speed, prec, jump,stb) A nyert alkatreszek barmikor megvehetove valnak az adott kategorian belul barmelyik kocsira a tuning boltban.Eltunos ut bug manapsag sokaknal fordul elo, probald meg ilyenkor a gombbal visszarakni az autot az utra. (reset gomb (de nem a gepede
) -
fasterware
aktív tag
Sziasztok.
Valaki meg tudja mondani hol, vagy melyik menüben lehet másik autót venni, mert story módban amit vettem mustangot az elején, level 12 - ig tudtam felvinni, viszont van olyan verseny ahol level 14 - es autó kellene, de nem tudom hol lehet másik autót venni.
Másik kérdésem lenne van e valami trükk arra, amikor egy piros porsche - val kell menni, hogy a játék hibáján túl jussak, mert versenyzek és valamelyik checkpoint - nál az autó megáll egy helyben, motorhang van, a többiek meg elhúznak előlem, olyan mintha megszűnne az út, már próbáltam az útról lemenni terepre, de ugyanaz a hiba fenn áll.
-
G4ga
őstag
-
regener
veterán
Köszi a gamet srácok,ez a Faction rész jó volt,szét szivattuk a botokat.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Szintúgy, jól elvoltunk. Főleg a Coast to Coast-on

-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Köszi a gamet srácok,ez a Faction rész jó volt,szét szivattuk a botokat.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Emunem
őstag
-
CJ4567
nagyúr
Perf = Huayra, Exige, 458
Circuit= 458, Ford GT, Saleen(bár az hosszú)Mindenre van már award?

-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
PcCar
tag
-
regener
veterán
Perf vagy Circuit
+CJ4567
Dirt-re van award illetve gold és platinára, de egyszerűen béna vagyok hozzájuk a billentyűzettel még full assistban is.
Próbáltam minivel is mert az kissebb de nem lett jó vége
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
CJ4567
nagyúr
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
regener
veterán
Ezekre a szar Precision skillekre ti mit használtok?
Eddig Focussal jutottam a legtovább bennük, de egyik sem sikerül platinára... A nyomorék eső is csak állandóan esik... -
CJ4567
nagyúr
az még semmi,szonyeg még le volt maradva 15km-re xD
(meg én is 7km-el)Ez történik ha WC-re mész közben, meg egyszer még a játék is kitol veled és utolsónak dob vissza.

De meglett az award és a pénz, még egyszer nem akarom újra ezt letolni.

-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
sisu2
aktív tag
-
#66403328
törölt tag
-
sunny84
senior tag
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
CJ4567
nagyúr
A 3:21-es időmre biztos nem fogok kapni.
3:09-re se kaptam, tegnap óta adják oda azoknak akik nyertek. Annyira nem jó autó, de jól néz ki. 595k, az gyorsan összehozható.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
CJ4567
nagyúr
Nincs ranglista, ők látják az időket. Szerintem.
A lényeg hogy idődtől függ hogy kaptál-e autót. Én se kaptam.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
CJ4567
nagyúr
Ranglista van valahol erről?
Sehol semmi, vagy kaptál autót vagy nem, időd függvényében.
-
xenon2
senior tag
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
CJ4567
nagyúr
-
#66403328
törölt tag
-
xenon2
senior tag
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
-
fatal`
titán
7végén nem lenne kedve valaki(k)nek konvojozni? Mert nekem ég hiányzik pár darab.
De lenne

-
regener
veterán
7végén nem lenne kedve valaki(k)nek konvojozni? Mert nekem ég hiányzik pár darab.
Hétvége kérdéses, de ma mehetünk, csak írj rám uborkán.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
7végén nem lenne kedve valaki(k)nek konvojozni? Mert nekem ég hiányzik pár darab.
-
fatal`
titán
Nekem azt megadta anno, igaz még WR előtt csináltam meg.
Az awardot megadta arra amelyikről ma kifagytál? The Longest Course névre hallgat.
Mai lógok a versenyről jelentkezőink
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
36. perc:
56.perc:
Még a Reset car sem ment itt már, előtte 4x működött.
Végülis pénzt és awardot megadta a 4 játékosra (igaz Beast kifagyott), de ez akkorsem állapot.
Illetve végülis belement a kocsiba ~100 KM úgy hogy egy helyben lebegtem.
Support megint odajutott el hogy R-t nyomjam ha ez van, de ha az sem segít? 25 percet vágjak kukába?... - Költői kérdések.Köszönöm Bucser és Gaga a végigvezetést.
Ez a longest course faction küldi? Kipróbálom már a hétvégén, hogy nálam jelentkezik-e ez a bug

-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Sikerült a pink/sárga award is,elég fura hogy nem mind1 neki hogy melyik színt rakom rá.

Új hozzászólás Aktív témák
-
8300 - 8201
10735 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 7901 7900 - 7801 7800 - 7701 7700 - 7601 7600 - 7501 7500 - 7401 7400 - 7301 7300 - 7201 7200 - 7101 7100 - 7001 7000 - 6901 6900 - 6801 6800 - 6701 6700 - 6601 6600 - 6501 6500 - 6401 6400 - 6301 6300 - 6201 6200 - 6101 6100 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
PH-s játékoslista amire itt tudsz jelentkezni.
- A Galaxy S27 Pro meglepően nagy akkut kaphat
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Milyen házat vegyek?
- Windows 10
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Microsoft Excel topic
- Azonnali notebookos kérdések órája
- OLED TV topic
- További aktív témák...
- Acer Nitro V - ANV15 - 15.6"FHD 165Hz - Ryzen 5 7535HS - 32GB - 1TB - RTX 4050 - Win11 - 3 év gari
- Steam Deck LCD 512GB Megkímélt, minden tartozékkal
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple watch Ultra 2 akku 99% akció!!
- iPhone 17 Pro max 256GB bontatlan! gyári független 3 év jótállás!!! Akció!!
- 27% Áfás MacBook Pro 14" M3 Pro 18 GB RAM, 512 GB SSD, Space Black - 0472AB
- Új állapotban! Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 i5-1245/16gb ram/256 ssd FHD+ garancia
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 825GB SSD Digital konzol garanciával hibátlan működéssel
- Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! Apple Macbook Air 15 2025 M4 24GB RAM 512GB SSD notebook garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


















