Hirdetés
- Különleges konzollal köszönti a 25 éves Xboxot a Microsoft
- Milyen videókártyát?
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- A kilohertzes monitor és a pehelykönnyű kézikonzol varázsa
- Androidos tablet topic
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Nem szereti a Linuxot az NVIDIA RTX Spark
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
-
10600 - 10501
10735 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 05:25 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Darko_addict
őstag
Ha nem akarsz nagyon kompetitív lenni, akkor azért azt is meg lehet csinálni, a gépi ellenfeleket jól lehet skálázni, a táj szép, lehet jókat autókázni. Ha szereted az ilyesmit, akkor akciósan megéri azért.
Én is nyomtam a sok Forzát, mégis jó ideje, csak ez van fent, ha autózni támad kedvem, bár általában csak a heti cuccokat csinálom meg, valamint heti 1-2 alkalommal egy kis Grand Race egy jó podcast mellett
Amúgy szép a grafika is és alig van gépigénye! Nem pörgeti jobban a hardveremet, mint a Crew 2, amin meglepődtem.
-
Reaper
őstag
Köszi, hogy kifejtetted!
Crew 1-gyel nagyon sokat játszottam, de akkor adekvát időm is volt hozzá. Crew 2 csak néha bekapcsolós lett, de szinte sehova nem haladok vele. Ilyen szempontból a Forza sorozat - aminek szintén minden tagjával játszottam eddig - sokkal jutalmazóbb. Motorfest sajnos nem az én játékom lesz, egyszerűen kevés időm lenne, hogy igazán élvezzem a fejlődést (mint progress) benne.
Ha nem akarsz nagyon kompetitív lenni, akkor azért azt is meg lehet csinálni, a gépi ellenfeleket jól lehet skálázni, a táj szép, lehet jókat autókázni. Ha szereted az ilyesmit, akkor akciósan megéri azért.
Én is nyomtam a sok Forzát, mégis jó ideje, csak ez van fent, ha autózni támad kedvem, bár általában csak a heti cuccokat csinálom meg, valamint heti 1-2 alkalommal egy kis Grand Race egy jó podcast mellett
-
Darko_addict
őstag
Nagyon rég volt már a kezdet, így az anyagi részét nem nagyon tudnám megmondani, kellenek alap autók, hogy jöjjenek az eredmények summiton és grand raceken is.
Igazából, az autók nagy részét át tudod hozni Crew 2-ből, amit ott megveszel, jó eséllyel meglesz itt is. Szóval ha ott tele vagy, akkor eleinte érdemes ott megvenni, vagy letolni 1-2 NY-ot, full szettel.
Ami viszont durva, az az alkatrész grind. Ez ugyanaz (a szar), mint a régiek, sok jó grind lehetőséget kiszedtek, amivel kicsit gyorsabb volt régebben, de akkor is fájdalmas volt már. Egy alap arany szett, különböző bónuszokkal talán meg van pár óra alatt, de újra pörgetni, hogy azt adja, amit kérsz, stb. Szóval bele lehet rakni nagyon sok időt.
Azóta csináltak mondjuk valamit, hogy nem arany cuccokat össze lehet kombinálni arannyá, de azt én nem próbáltam, szerencsére nekem már megvannak a szettjeim.
Türelem kell hozzá, pláne az elején, csinálni a "questeket", összegyűjteni a collection itemeket, stb, az már jó kezdet.Köszi, hogy kifejtetted!
Crew 1-gyel nagyon sokat játszottam, de akkor adekvát időm is volt hozzá. Crew 2 csak néha bekapcsolós lett, de szinte sehova nem haladok vele. Ilyen szempontból a Forza sorozat - aminek szintén minden tagjával játszottam eddig - sokkal jutalmazóbb. Motorfest sajnos nem az én játékom lesz, egyszerűen kevés időm lenne, hogy igazán élvezzem a fejlődést (mint progress) benne.
-
Reaper
őstag
Nagyon csendes a topik, de hátha valaki felfedezi a kérdésemet.
A Motorfest is ugyanolyan grindolós, mint a Crew 1 és 2 vagy enyhítettek rajta?
Köszi.
Nagyon rég volt már a kezdet, így az anyagi részét nem nagyon tudnám megmondani, kellenek alap autók, hogy jöjjenek az eredmények summiton és grand raceken is.
Igazából, az autók nagy részét át tudod hozni Crew 2-ből, amit ott megveszel, jó eséllyel meglesz itt is. Szóval ha ott tele vagy, akkor eleinte érdemes ott megvenni, vagy letolni 1-2 NY-ot, full szettel.
Ami viszont durva, az az alkatrész grind. Ez ugyanaz (a szar), mint a régiek, sok jó grind lehetőséget kiszedtek, amivel kicsit gyorsabb volt régebben, de akkor is fájdalmas volt már. Egy alap arany szett, különböző bónuszokkal talán meg van pár óra alatt, de újra pörgetni, hogy azt adja, amit kérsz, stb. Szóval bele lehet rakni nagyon sok időt.
Azóta csináltak mondjuk valamit, hogy nem arany cuccokat össze lehet kombinálni arannyá, de azt én nem próbáltam, szerencsére nekem már megvannak a szettjeim.
Türelem kell hozzá, pláne az elején, csinálni a "questeket", összegyűjteni a collection itemeket, stb, az már jó kezdet. -
Darko_addict
őstag
Nagyon csendes a topik, de hátha valaki felfedezi a kérdésemet.
A Motorfest is ugyanolyan grindolós, mint a Crew 1 és 2 vagy enyhítettek rajta?
Köszi.
-
Potyka03
senior tag
Sziasztok. A The Crew motofest-nél ha az alapot veszem meg,abba is benne van MAUI szigete? Vagy valamilyen Gold,Ultimate kiadást kell megvennem? Köszönöm előre is a segítségeteket.
-
Steve1207
veterán
-
plejik
addikt
Új frissítés ... és a játék nem indul szerver karbantartásra hivatkozva..
másnál megy? PS -en? -
Steve1207
veterán
Elmondás alapján valami beviteli eszköz el van kalibralva. Ha xbox, akkor lépj ki rendesen a játékbol (pl quick resume bezavarhat), ha pc, akkor nézd meg a beviteli cuccokat az irányítással, mert ott ment valami félre. Esetleg több beviteli eszköz bezavarhat. Vagy szimplan húzd le a beviteli eszközöket és kb rájössz, hogy melyik okozza és annak a beallitasainal kell keresgélni.
-
Emunem
őstag
Hali, ha a játékot hozáadtam a steam fiókhoz, nem steam-en vettem, akkor a steam-es seasion pass jó lesz hozzá. (én is megtaláltam, hogy elvileg lesz offline, ezért foglalkozok vele)
-
macy
addikt
Tegnap még toltam a Crew 2-t, ma indítom és úgy érzékeli mintha padlón nyomnám a gázt. Semmit nem tudok vele kezdeni, a menüben is csak szaladgál a kurzor felfelé. Kormánnyal játszok. Nem tudjátok mitől van ez? Nem találtam róla semmit.
-
Steve1207
veterán
-
Emunem
őstag
-
fatal`
titán
-
Emunem
őstag
-
xenon2
senior tag
Üdv! Jól láttam,hogy novemberben új sziget jön a motorfest-be? A steam-en,most a 2 és az új 20 euro.
-
MasTer
tag
Én elcsábultam, és fogadkozásom ellenére, miszerint nem veszek több Ubisoft terméket, megvettem. Több kérdésem is van, hozzáértők talán tudják a választ. Hogyan lehet "unbindelni" vezérlőt? Mert repülőt joystickkel (Logitech Extreme 3D) szeretnék vezetni, de bekavar az autó irányításába, ami meg G25 lenne. Egyelőre az van, hogy kihúzom a joyt, ha autózni szeretnék. A másik: hogyan lehet működésre bírni a kuplungot? Beállítottam, hozzárendeltem, de ha kinyomom, semmi hatása. A H-váltó működik, de vele párhuzamosan minden autón működnek a váltófülek is. Szóval 1st world probémáim vannak.
-
HEAHEA
aktív tag
Halihó! 1€ az alap Crew 2 szeptember 23-ig, akit érdekel. Csak szóltam.🙂
-
Emunem
őstag
-
homerhamm
veterán
-
Emunem
őstag
már vehető a solar crown!
-
regener
veterán
Ha valaki csatlakozni akar a The Crew Unlimited Discordra, az itt teheti meg: https://discord.com/invite/thecrewunlimited
-
ledgeri
nagyúr
Ma újból felraktam a demo-t, fekete képernyő, nem tölti be.....Az amit írtál AWX2 , régi procikat nem támogat, Redddit-en írogatták. Akkor ez ennyi volt úgy tűnik..... Ha Hawaii kell, akkor gépet kell fejlesztenem, vagy leporolom a TDU-kat.
Lehet azért nem jó a régi processzorunk hozzá, mert már csak az újabb generációsok támogatják, hogy a játékban lásd a kocsi visszapillantó tükréből a mögöttedlévő forgalmat.
Mondjuk egy videón, youtube-on, valaki mutogatott egy Intel dev-progit, amivel lehet emulálni az AVX2-őt... de valami 5-7 fps sel ment az uncharted *valamelyik*...
Más világ lenne, hogy ha az lenne az alap, hogy ilyesmik is lennének kiírva a "minimum Spec"-hez. -
HEAHEA
aktív tag
Ma újból felraktam a demo-t, fekete képernyő, nem tölti be.....Az amit írtál AWX2 , régi procikat nem támogat, Redddit-en írogatták. Akkor ez ennyi volt úgy tűnik..... Ha Hawaii kell, akkor gépet kell fejlesztenem, vagy leporolom a TDU-kat.
Lehet azért nem jó a régi processzorunk hozzá, mert már csak az újabb generációsok támogatják, hogy a játékban lásd a kocsi visszapillantó tükréből a mögöttedlévő forgalmat.
-
ledgeri
nagyúr
Szia! Egykor kipróbáltam volna a demo-t a Crew 1 leállás után, de valami hibaüzenetet kiírt, már nem emlékszem, és el sem tudtam indítani. Szóval, így nem tutam vele játszani, felindulásból megvettem a Forza 5-öt.
I7-3770-es van nekem is egy RX480-as VGA-val. Nem fejlesztettem gépet egy ideje.
... Azért 10+ évente belefutni ilyenbe még okés, annak ellenére, hogy a mifélénk aki megéli
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
HEAHEA
aktív tag
Na most a freeweekendre rá akartam ülni. De mint ahogy a bétája is csak feketeképernyő tölt be. Rákeresve előjött, hogy lehet, hogy AVX2 kell neki (prociutasítás). Youtube-on sem dob találatot pl i7-3770 motorfest keresésre, ami azért már picit sus.
Van aki 4gen intel előtti procival játszott motorfesttel? Akinek az van, és ezt még időben látja, rápróbálna most a freeweekend alatt?Szia! Egykor kipróbáltam volna a demo-t a Crew 1 leállás után, de valami hibaüzenetet kiírt, már nem emlékszem, és el sem tudtam indítani. Szóval, így nem tutam vele játszani, felindulásból megvettem a Forza 5-öt.
I7-3770-es van nekem is egy RX480-as VGA-val. Nem fejlesztettem gépet egy ideje.
-
ledgeri
nagyúr
Na most a freeweekendre rá akartam ülni. De mint ahogy a bétája is csak feketeképernyő tölt be. Rákeresve előjött, hogy lehet, hogy AVX2 kell neki (prociutasítás). Youtube-on sem dob találatot pl i7-3770 motorfest keresésre, ami azért már picit sus.
Van aki 4gen intel előtti procival játszott motorfesttel? Akinek az van, és ezt még időben látja, rápróbálna most a freeweekend alatt? -
xenon2
senior tag
Nah, akinek baszakszik a Crew2 hogy lefagy vagy error a menü után, az próbálja ezt:
Crew2.exe jobb gomb/tulajdonságok/Kompatibilitás/indítás rendszergazdaként + Teljes képernyős optimalizálások letiltása
Játékban Options-ba belépsz/fullscreenről --->Borderless-re állítod, ezután Ctrl+Shift+Esc gomb előjön a feladatkezelő, részleteknél a Crew2.exe jobb gomb--->Prioritás beállítása---->valós idejű
Nálam most működik. Sok sikert!Fél év után most elővettem és játszottam vele. Nem dobott ki,stabilnak tűnt,kivéve 2-3 percenkénti belassulás 1-1 másodpercre. Szép a játék,csak ne nézzük a felhőket. Érezhető a fejlődés.
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Nah, akinek baszakszik a Crew2 hogy lefagy vagy error a menü után, az próbálja ezt:
Crew2.exe jobb gomb/tulajdonságok/Kompatibilitás/indítás rendszergazdaként + Teljes képernyős optimalizálások letiltása
Játékban Options-ba belépsz/fullscreenről --->Borderless-re állítod, ezután Ctrl+Shift+Esc gomb előjön a feladatkezelő, részleteknél a Crew2.exe jobb gomb--->Prioritás beállítása---->valós idejű
Nálam most működik. Sok sikert! -
Reaper
őstag
-
Emunem
őstag
-
wjbhbdux
veterán
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Tegnap délután ugrottam be ellenőrizni a summitom, gond nélkül beléptem (PC).
Nálam még mindig szar, pedig újratelepítettem a gamet, legfrissebb Nvidia drivert felraktam, leellenőriztettem a fájlokat, de semmi!
-
spleenszuru
őstag
Üdv!
Crew 2-be titeket sem enged be? Nekem be sem tölt. Utána ezzel az üzenettel kidob (an error has occured)
Tegnap délután ugrottam be ellenőrizni a summitom, gond nélkül beléptem (PC).
-
Emunem
őstag
Üdv!
Crew 2-be titeket sem enged be? Nekem be sem tölt. Utána ezzel az üzenettel kidob (an error has occured)
Nekem is volt gondom tegnap a belépéssel… 3x próba után feladtam… (inkább a Forza került elő)
-
}{3@Đ$}{0ot
addikt
Üdv!
Crew 2-be titeket sem enged be? Nekem be sem tölt. Utána ezzel az üzenettel kidob (an error has occured)
-
wjbhbdux
veterán
-
ledgeri
nagyúr
Mondjuk attól függ, hogy mit ígért steam-es demó:
Ubi-n trial néven megy, és X órákat ad...
Ha steamen tényleg demó demó (szóval csapott map, pár verseny, de bármennyiszer), az lehet, hogy más. de lehet, hogy ugyanarról beszél mind a kettő... nem vagyok biztos, csak ez a mindenkinek van kliense megzavar!
-
Kylesa
aktív tag
Nézegettem a témákat Steamen, más is szembesült ezzel a dologgal, de megoldás még nem nagyon érkezett rá. Megpróbálom UConnectben (nem figyeltem eddig, hogy ott van demó).
-
ledgeri
nagyúr
Szerintem így is úgy is be kell majd lépned ubi fiókba... Szóval ubi kliensen keresztül lehet, hogy biztosabb.... Vagy vársz... vagy steam topikba is kérdezz bele!
-
Kylesa
aktív tag
A Steam megjelenés alkalmából gondoltam, kipróbálom a demót, ám a letöltésre kattintva az alábbi hibaüzenet fogad:
Nem tudjátok esetleg, mi ez, és hogy lehet kiküszöbölni? -
ledgeri
nagyúr
Mit érnél azzal, hogy letöltesz egy programot, aminek nincs szerverre csatlakozási lehetősége? Esetleg használhatóra moddolnád? Ez a megoldás létezik?
Amíg ezekre nincs egyértelmű pozitív válasz lehet várni dolgokat...
Ha annyira, de annyira kéne az állomány, resilio-sync játszik tőlem, ha valaki kérné!
-
wjbhbdux
veterán
Azért az kicsit túlkapás az Ubi részéről hogy letölteni se lehet már a játékot.. lesz itt per és EU helyreteszi őket, csak az pár évig elhúzódik..
-
ledgeri
nagyúr
-
Emunem
őstag
-
ledgeri
nagyúr
Nem sok reményt fűzök hozzá, de rajtam nem fog múlni, megosztom!
https://www.stopkillinggames.com/Azért picit szomorít, hogy a Dreadnaught, és a Loadout, és ki tudja mennyi más nem kapta meg ezt a törödést...
-
Elims
veterán
Nem sok reményt fűzök hozzá, de rajtam nem fog múlni, megosztom!
https://www.stopkillinggames.com/
Én is lépkedtem már az ügyben,de ekkorát nem.
Teljes vállszélességgel leszek mellettük.. -
WhiteHawk24
tag
Nem sok reményt fűzök hozzá, de rajtam nem fog múlni, megosztom!
https://www.stopkillinggames.com/ -
HEAHEA
aktív tag
De ez így akkor is egy gusztustalan húzás.Kibéreltük akkor a játék vásárláskor??Ha tudom előre,biztos nem veszem meg.Ami a legszomorúbb,hogy a motorfest-et is megvettem megjelenésekor. :-/
Most ugyanígy tartok a division 1-nél.Játszom is a survival-öket amíg megy.
Nagyon hasonló véleményen vagyok MasTer-rel..
Pl. egy ideje nagyon szemezek az anno-val,de ezek után biztos nem veszem meg.Egyetlen Ft-ot sem adok érte és ezt az ügyfélszolgálatnak is megírom normál hangvételben.
Piszokul bosszant,hogy nem dobtak hozzánk egy offline frissítést.Nem lehettek ennyire gagyik,hogy ennyi év alatt ne tudták volna összehozni. :-/
Nagyon sajnálom ezt a crew 1-et.Több mint 1-1.5évig csak ezzel játszottam és hiába vettem elő másik játékot -mert persze közben megvettem mindent ami megjelent és érdekelt- nem tudtam magam rávenni semmi másra csak a crew 1-re.Így kihúzni alólunk merész,tuskó és legfőképp hülye döntés volt.
Amikor jelezték, hogy megszűnik a Crew 1 és már nem lesz elérhető a játék, valamint a kiegészítői, akkor számomra például szimpatikusabb döntés lett volna, hogy az utolsó napig inkább ingyenessé tették volna a játékot, vagy legalább is a DLC-ket.
Most felraktam a 2. rész demóját, de nem adja ez a repülős, motorhajós dolog, a zenék sem annyira jók számomra benne. A Motorfest-et is ki akartam próbálni, de az meg el sem akar indulni.
-
Dreimus
senior tag
Persze,ez jött divatba x évvel ezelőtt.Aki kitalálta úgy tálalta,hogy jogos legyen és az emberek nagy %-a igazat adjon nekik,én viszont azt mondom,hogy ők tartalomgyártók és ha -direkt- lemezen veszek meg vmit akkor azt azért veszem meg,hogy azzal akár 100év múlva is játszhassanak.
Majd vmikor jön egy nagyokos és ugyanígy előadja egy tv-nél is,addig használhatod a tv-t,amíg működik rajta a szoftver..na tudod mikor..nem azért veszek tv-t közel 700e-ért.Ugyanígy gondolom a játéknál.Ha megveszem azt a lemezt,amire ők felégettek vmit akkor addig játszhassak vele,amíg szeretnék.
Zenei lemezek ugyanígy..
Gyorsan ideírom,hogy ez az én saját véleményem. (Pénzt adtam a termékükért.)Már a kezdetektől ilyen a szoftver ipar, így ezen nem kell nagyon csodálkozni
csak régen nem voltak jelen a szerver alapú játékok, leginkább másolás védelem miatt hozták létre az ilyes fajta megoldásokat.
Amúgy a lemezek élet tartama is véges, így a digitális tartalom ezen a téren tud előnyt felmutatni, legalábbis 5-10 év után már lehet esélyes a lemez kukázása, míg digitális tartalom esetében egy biztosabb szolgáltató esetében ez lehet sokkal több is
-
Elims
veterán
Persze,ez jött divatba x évvel ezelőtt.Aki kitalálta úgy tálalta,hogy jogos legyen és az emberek nagy %-a igazat adjon nekik,én viszont azt mondom,hogy ők tartalomgyártók és ha -direkt- lemezen veszek meg vmit akkor azt azért veszem meg,hogy azzal akár 100év múlva is játszhassanak.
Majd vmikor jön egy nagyokos és ugyanígy előadja egy tv-nél is,addig használhatod a tv-t,amíg működik rajta a szoftver..na tudod mikor..nem azért veszek tv-t közel 700e-ért.Ugyanígy gondolom a játéknál.Ha megveszem azt a lemezt,amire ők felégettek vmit akkor addig játszhassak vele,amíg szeretnék.
Zenei lemezek ugyanígy..
Gyorsan ideírom,hogy ez az én saját véleményem. (Pénzt adtam a termékükért.) -
Dreimus
senior tag
De ez így akkor is egy gusztustalan húzás.Kibéreltük akkor a játék vásárláskor??Ha tudom előre,biztos nem veszem meg.Ami a legszomorúbb,hogy a motorfest-et is megvettem megjelenésekor. :-/
Most ugyanígy tartok a division 1-nél.Játszom is a survival-öket amíg megy.
Nagyon hasonló véleményen vagyok MasTer-rel..
Pl. egy ideje nagyon szemezek az anno-val,de ezek után biztos nem veszem meg.Egyetlen Ft-ot sem adok érte és ezt az ügyfélszolgálatnak is megírom normál hangvételben.
Piszokul bosszant,hogy nem dobtak hozzánk egy offline frissítést.Nem lehettek ennyire gagyik,hogy ennyi év alatt ne tudták volna összehozni. :-/
Nagyon sajnálom ezt a crew 1-et.Több mint 1-1.5évig csak ezzel játszottam és hiába vettem elő másik játékot -mert persze közben megvettem mindent ami megjelent és érdekelt- nem tudtam magam rávenni semmi másra csak a crew 1-re.Így kihúzni alólunk merész,tuskó és legfőképp hülye döntés volt.
Minden játékot csak "bérelsz", tehát soha nem lesz a tied, csak engedélyt kapsz a játék készítőitől, hogy az EULA szerint játsz vele. Ez minden programra igaz a világon, ilyenek a szoftverek, szándékosan és ez nem fog változni.
Reménykedni lehet, hogy egy két ügyes programozó megoldja, hogy offline szervereken is lehessen játszani ezt a játékot, mint sok más már megszünt játék esetében. -
CJ4567
nagyúr
De ez így akkor is egy gusztustalan húzás.Kibéreltük akkor a játék vásárláskor??Ha tudom előre,biztos nem veszem meg.Ami a legszomorúbb,hogy a motorfest-et is megvettem megjelenésekor. :-/
Most ugyanígy tartok a division 1-nél.Játszom is a survival-öket amíg megy.
Nagyon hasonló véleményen vagyok MasTer-rel..
Pl. egy ideje nagyon szemezek az anno-val,de ezek után biztos nem veszem meg.Egyetlen Ft-ot sem adok érte és ezt az ügyfélszolgálatnak is megírom normál hangvételben.
Piszokul bosszant,hogy nem dobtak hozzánk egy offline frissítést.Nem lehettek ennyire gagyik,hogy ennyi év alatt ne tudták volna összehozni. :-/
Nagyon sajnálom ezt a crew 1-et.Több mint 1-1.5évig csak ezzel játszottam és hiába vettem elő másik játékot -mert persze közben megvettem mindent ami megjelent és érdekelt- nem tudtam magam rávenni semmi másra csak a crew 1-re.Így kihúzni alólunk merész,tuskó és legfőképp hülye döntés volt.
Minden játékot bérelsz, amit digitálisan veszel meg és aktiválsz.
-
Elims
veterán
De ez így akkor is egy gusztustalan húzás.Kibéreltük akkor a játék vásárláskor??Ha tudom előre,biztos nem veszem meg.Ami a legszomorúbb,hogy a motorfest-et is megvettem megjelenésekor. :-/
Most ugyanígy tartok a division 1-nél.Játszom is a survival-öket amíg megy.
Nagyon hasonló véleményen vagyok MasTer-rel..
Pl. egy ideje nagyon szemezek az anno-val,de ezek után biztos nem veszem meg.Egyetlen Ft-ot sem adok érte és ezt az ügyfélszolgálatnak is megírom normál hangvételben.
Piszokul bosszant,hogy nem dobtak hozzánk egy offline frissítést.Nem lehettek ennyire gagyik,hogy ennyi év alatt ne tudták volna összehozni. :-/
Nagyon sajnálom ezt a crew 1-et.Több mint 1-1.5évig csak ezzel játszottam és hiába vettem elő másik játékot -mert persze közben megvettem mindent ami megjelent és érdekelt- nem tudtam magam rávenni semmi másra csak a crew 1-re.Így kihúzni alólunk merész,tuskó és legfőképp hülye döntés volt.
-
HEAHEA
aktív tag
Köszi a tippet, nézegettem én is. A Crew-t azért szerettem,minden hibája ellenére, jó volt benne kocsikázni amerika szerte. Ez hiányzik, igaz vannak más autós játékaim is, addig beérem azokkal. A versenyek nem igazán érdekeltek. Kijelöltem egyik szegletből a másikba egy útvonalat és irány neki. Szerettem a zenéket is összességében benne.
Meg vannak valahol a játék mappában, hogy kimentsem? A TDU-nál úgy emlékszem megvoltak mp3 -ban.
Lehet leporolom újból azt is 1-2-ig.
-
CJ4567
nagyúr
-
MasTer
tag
-
CJ4567
nagyúr
TC2 gyakran szokott 10 euró körül lenni akciókban, meg kulcsoldalakon.
-
HEAHEA
aktív tag
Akkor azért nem tudtam ezután belépni.
Azt hittem még tudok egy kicsit játszani. Mivel úgy írták 31-e az utolsó nap. Úgy értelmeztem, elsejétől már nem lesz, de tévedtem. A 14 órás időpontot nem találtam.
Most felraktam a 2-nek a triálját, 50 eurót nem adok érte... -
ledgeri
nagyúr
-
CJ4567
nagyúr
-
ledgeri
nagyúr
Konkrétan hány órakkor van a lelövetel?
-
Chiller
őstag
Akartam menni egyet a Crew2-vel, hátha ezt is lelövik, de hát szerverhiba.

Jó is ez az always online drm...

-
Viper26
nagyúr
A Summit Contestnél? Nekem is csak másodszorra, de engedte behúzni a múlt heti rewardot. Neked megjavult azóta?
Sajnos nem, reinstall lesz aztán kiderül.
-
SH4D0W2011
őstag
-
Viper26
nagyúr
Motorfest - reward-ot nem lehet behúzni, emiatt az összes többi sorozat "locked".
Másnál is van ilyen gond? -
Elims
veterán
Köszönöm a felajánlást, közben próbálkoztam és nagy nehezen összejött. Ha valahogy meg is lett a 4 fő, akkor mindig kilépett valaki verseny indításkor. Vagy connectivity issues volt és megszakadt.
De nem adtam fel.
Egy videóban láttam egyébként tippeket, hogy érdemes kikapcsolni a crossplayt és automatikusról átállítani a régiót, ez nekem is segített a stabilitásban, hátha egyszer itt is jól jön még valakinek az infó. Neked pedig köszönöm még egyszer!

👍
Örülök,hogy sikerült. :-)
Nekem a legrosszabb trófea a pvp-s volt. -
SH4D0W2011
őstag
Köszönöm a felajánlást, közben próbálkoztam és nagy nehezen összejött. Ha valahogy meg is lett a 4 fő, akkor mindig kilépett valaki verseny indításkor. Vagy connectivity issues volt és megszakadt.
De nem adtam fel.
Egy videóban láttam egyébként tippeket, hogy érdemes kikapcsolni a crossplayt és automatikusról átállítani a régiót, ez nekem is segített a stabilitásban, hátha egyszer itt is jól jön még valakinek az infó. Neked pedig köszönöm még egyszer!

-
Elims
veterán
Sziasztok!
A Motorfestben szeretném megcsinálni a ""The Crew too!" trófeát, ehhez keresnék három társat. Egy custom versenyt kellene lenyomni társakkal, de randomokkal nem igazán akar összejönni a dolog.
Szia!
Bármelyik este tudok benne segíteni.
Én ismeretlenekkel csináltam meg.A lobby-ban(?) behívtak és mentem.4-en lenyomtunk egy drift-et -ha jól emlékszem- és meglett.
Írj és megpróbálhatjuk 2-en,meghívunk még 2 idegent.
Az írásom ps-re vonatkozik. -
SH4D0W2011
őstag
Sziasztok!
A Motorfestben szeretném megcsinálni a ""The Crew too!" trófeát, ehhez keresnék három társat. Egy custom versenyt kellene lenyomni társakkal, de randomokkal nem igazán akar összejönni a dolog.
-
Emunem
őstag
-
spleenszuru
őstag
Hali,
Epicen keresztűl most elég jó áron beszerezhető a játék, de mivel csak nagyritkán tolnám haverokkal lehet maradnék az alap kiadásnál mert ahogy néztem a Year 1 Pass csak 1-2 exkluzív autót ad a többit mint megtudja venni az is akinek nincs Pass, csak ugye ingame pénzért nem free. Ezt jól tudom, ugye?
Nos, megkésve, de igen, a válasz igen.
-
fatal`
titán
Bizony,ezen én is elhondolkoztam. :-( De már benne vagyok/vagyunk nyakig.Assassins creed-ek/division-ök/stb. és még hezitáltam,hogy megvegyem e az anno-t.Ezek után??Kizárt!
Nap: Ha meg is csinálják gondolom csak számítógépre.A konzolos crew-nak füst lesz. :-/
CJ: Ez egy igazi...hülyeség.Vkinek a fejéből kipattant és azóta ezt fújják.
Eddig is így volt minden játékkal,megvettük (lemezen) és azzal addig tudunk játszani,amíg jó a lemez/gép.Ez lenne a normális.
Mindegy.Még azért teszek egy lépést..Eddig is így volt minden játékkal,megvettük (lemezen) és azzal addig tudunk játszani,amíg jó a lemez/gép
A lemezt cserélték, ha tönkrement. És az EULA-nak akkor is része volt ez, amiatt, amit feljebb írtam.
-
Elims
veterán
Bizony,ezen én is elhondolkoztam. :-( De már benne vagyok/vagyunk nyakig.Assassins creed-ek/division-ök/stb. és még hezitáltam,hogy megvegyem e az anno-t.Ezek után??Kizárt!
Nap: Ha meg is csinálják gondolom csak számítógépre.A konzolos crew-nak füst lesz. :-/
CJ: Ez egy igazi...hülyeség.Vkinek a fejéből kipattant és azóta ezt fújják.
Eddig is így volt minden játékkal,megvettük (lemezen) és azzal addig tudunk játszani,amíg jó a lemez/gép.Ez lenne a normális.
Mindegy.Még azért teszek egy lépést.. -
fatal`
titán
"én erre viszont azt írom,hogy nem kölcsönözni akartam a játékot amikor Kifizettem!"
A The Crew EULA-jából: "THIS PRODUCT IS LICENSED TO YOU, NOT SOLD."
És ez sajnos a legtöbb modern játék EULA-jában benne van.Ez minden szoftver EULA-jában benne van, definícióból adódóoan. Ha nem lenne benne, akkor követelhetnéd a forráskódot meg az asseteket a kiadón.
-
CJ4567
nagyúr
Amióta megírtátok,hogy megszüntetik,azóta levelezek az ügyfélszolgálattal.
Most nagy nehezen megírták a végleges helyzetet:"Thank you for reaching out to Ubisoft Support! My name is RustyMittens and I will be assisting you further today.
Unfortunately, The Crew cannot be an offline only game as it requires a server for functionality, since these servers will be decommissioned, it is not possible.
We realize that this is not the ideal outcome for you and sincerely apologize for any frustrations and inconvenience caused.
Feel free to contact us for any further questions or concerns that you may have, and we will happily assist you further. We will now be closing this case
Have a great day and thank you again for being part of the Ubisoft Community. Take care!"Tényleg megcsinálják!! 😡
Még azért arra rákérdezek,hogy vajon minden játékuk így fog járni??
Gusztustalan húzás ez.Biztos lesznek olyanok,akik vhol azt írják/úgy gondolják,hogy "de hát x évig ment" én erre viszont azt írom,hogy nem kölcsönözni akartam a játékot amikor Kifizettem!"én erre viszont azt írom,hogy nem kölcsönözni akartam a játékot amikor Kifizettem!"
A The Crew EULA-jából: "THIS PRODUCT IS LICENSED TO YOU, NOT SOLD."
És ez sajnos a legtöbb modern játék EULA-jában benne van. -
nap
addikt
Amióta megírtátok,hogy megszüntetik,azóta levelezek az ügyfélszolgálattal.
Most nagy nehezen megírták a végleges helyzetet:"Thank you for reaching out to Ubisoft Support! My name is RustyMittens and I will be assisting you further today.
Unfortunately, The Crew cannot be an offline only game as it requires a server for functionality, since these servers will be decommissioned, it is not possible.
We realize that this is not the ideal outcome for you and sincerely apologize for any frustrations and inconvenience caused.
Feel free to contact us for any further questions or concerns that you may have, and we will happily assist you further. We will now be closing this case
Have a great day and thank you again for being part of the Ubisoft Community. Take care!"Tényleg megcsinálják!! 😡
Még azért arra rákérdezek,hogy vajon minden játékuk így fog járni??
Gusztustalan húzás ez.Biztos lesznek olyanok,akik vhol azt írják/úgy gondolják,hogy "de hát x évig ment" én erre viszont azt írom,hogy nem kölcsönözni akartam a játékot amikor Kifizettem!Én még bízok benne, hogy addig az orosz srácok megoldják, hogy lehessen offline módban menni, mint anno a tdu2-nél.
-
MasTer
tag
Amióta megírtátok,hogy megszüntetik,azóta levelezek az ügyfélszolgálattal.
Most nagy nehezen megírták a végleges helyzetet:"Thank you for reaching out to Ubisoft Support! My name is RustyMittens and I will be assisting you further today.
Unfortunately, The Crew cannot be an offline only game as it requires a server for functionality, since these servers will be decommissioned, it is not possible.
We realize that this is not the ideal outcome for you and sincerely apologize for any frustrations and inconvenience caused.
Feel free to contact us for any further questions or concerns that you may have, and we will happily assist you further. We will now be closing this case
Have a great day and thank you again for being part of the Ubisoft Community. Take care!"Tényleg megcsinálják!! 😡
Még azért arra rákérdezek,hogy vajon minden játékuk így fog járni??
Gusztustalan húzás ez.Biztos lesznek olyanok,akik vhol azt írják/úgy gondolják,hogy "de hát x évig ment" én erre viszont azt írom,hogy nem kölcsönözni akartam a játékot amikor Kifizettem!Leshetik, mikor veszek legközelebb Ubisoft játékot
-
Elims
veterán
Amióta megírtátok,hogy megszüntetik,azóta levelezek az ügyfélszolgálattal.
Most nagy nehezen megírták a végleges helyzetet:"Thank you for reaching out to Ubisoft Support! My name is RustyMittens and I will be assisting you further today.
Unfortunately, The Crew cannot be an offline only game as it requires a server for functionality, since these servers will be decommissioned, it is not possible.
We realize that this is not the ideal outcome for you and sincerely apologize for any frustrations and inconvenience caused.
Feel free to contact us for any further questions or concerns that you may have, and we will happily assist you further. We will now be closing this case
Have a great day and thank you again for being part of the Ubisoft Community. Take care!"Tényleg megcsinálják!! 😡
Még azért arra rákérdezek,hogy vajon minden játékuk így fog járni??
Gusztustalan húzás ez.Biztos lesznek olyanok,akik vhol azt írják/úgy gondolják,hogy "de hát x évig ment" én erre viszont azt írom,hogy nem kölcsönözni akartam a játékot amikor Kifizettem! -
CJ4567
nagyúr
-
fatal`
titán
-
Elims
veterán
-
CJ4567
nagyúr
Miért ne tehetnék meg? Már elég sok játékot lelőttek az idő során, nemrég az EA a BFBC2-t lőtte le, meg pár másik játékot.
-
Elims
veterán
-
AsakuraDave
őstag
Hali,
Epicen keresztűl most elég jó áron beszerezhető a játék, de mivel csak nagyritkán tolnám haverokkal lehet maradnék az alap kiadásnál mert ahogy néztem a Year 1 Pass csak 1-2 exkluzív autót ad a többit mint megtudja venni az is akinek nincs Pass, csak ugye ingame pénzért nem free. Ezt jól tudom, ugye?
-
Emunem
őstag
Kipróbáltam valamit, ami azért érdekes lehet. Ha elindítod a játékot, és miután már benne vagy, é ezután húzod ki a net kábelt, eddig kb 4 órát tudtam játszani. Azaz ha márciusban még egyszer elindítjuk a game-t, tisztán elméletileg, akkor addig játszató marad, ami ki nem lépünk belőle.
Kérdés, hogy egy PC altatást hogyan él meg a játék... -
Emunem
őstag
Az a baj, hogy ebbe nagyon mélyen be van ágyazva az UPlay. Én egyszer nulláról akartam újrakezdeni a karriert, de nem engedte azt sem, mert a felhőben van tárolva minden, és "nem gondoltak rá", hogy lenne ilyen igény.
Pedig valószínűleg nem lenne lehetetlen megoldani, hogy menjen offline. Persze ez a részvényesek szempontjából csak kidobott pénz, de én pont az ilyen piszok ubis húzások miatt nem fogom megvenni a legújabbat...
én majdnem megvettem, de most zsigeri módon undorodom tőlük. Nomeg így már nem fogok tőlük semmit megvenni ezután...
-
Emunem
őstag
-
maputo
tag
Az a baj, hogy ebbe nagyon mélyen be van ágyazva az UPlay. Én egyszer nulláról akartam újrakezdeni a karriert, de nem engedte azt sem, mert a felhőben van tárolva minden, és "nem gondoltak rá", hogy lenne ilyen igény.
Pedig valószínűleg nem lenne lehetetlen megoldani, hogy menjen offline. Persze ez a részvényesek szempontjából csak kidobott pénz, de én pont az ilyen piszok ubis húzások miatt nem fogom megvenni a legújabbat...
-
xenon2
senior tag
-
homerhamm
veterán
-
xenon2
senior tag
Na ezért szeretem ebből a szempontból Forzát jobban, mert azt úgy,is lehet játszani, ha már nem mennek a szerverek. És már csak lemezesen tudnám Xboxra megvenni, de ha meg lekapcsolják a szervereket, törhetem darabokra a lemezt, és kidobhatom a kukába.
FH2-nek is lekapcsolták a szervereit, storeban sincs már fent, de offline játszható. Ha az FH 1-2 fent lene az áruházban,én megvenném. Nem kell nekik a pénzem.

-
homerhamm
veterán
Na ezért szeretem ebből a szempontból Forzát jobban, mert azt úgy,is lehet játszani, ha már nem mennek a szerverek. És már csak lemezesen tudnám Xboxra megvenni, de ha meg lekapcsolják a szervereket, törhetem darabokra a lemezt, és kidobhatom a kukába.
FH2-nek is lekapcsolták a szervereit, storeban sincs már fent, de offline játszható. -
nap
addikt
-
orc88
őstag
-
Emunem
őstag
-
L_ajos
őstag
-
fatal`
titán
-
L_ajos
őstag
Új hozzászólás Aktív témák
-
10600 - 10501
10735 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
PH-s játékoslista amire itt tudsz jelentkezni.
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Crimson Desert
- Star Citizen
- Motoros topic
- Elektromos autók - motorok
- Különleges konzollal köszönti a 25 éves Xboxot a Microsoft
- Tőzsde és gazdaság
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- PlayStation 5
- További aktív témák...
- ThinkPad.15,6",FullHD IPS,8.gen.core i5 (8X3,6Ghz)8-32GB RAM,256-512SSD,Vil.bill, jó akku Új töltő,
- Patika! Samsung Galaxy Watch Ultra 47MM, 12 hónap garancia!
- Honor Magic V5 16/512GB, 100% akkumulátor 67 ciklussal, 12 hónap garancia!
- Samsung Galaxy S25 12/128GB, 100% akkumulátor, 12 hónap garancia!
- Apple iPhone SE 2020 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Csak Kibontott MEGA ajánlat! 1000Ft/Hz 5G BlackView MEGA 12 12+36BGB 256GB 12" 120Hz Víz-és porálló
- Motorola Edge 40 Pro 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Dell Latitude 5410 - 14", Core i5 10210U, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Apple iPad 10th 64GB, WI-FI, 1 Év Garanciával
- Apple MacBook AIR 13 / M2 / 16GB / 256 GB! BeszámítOK
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

másnál megy? PS -en?

Azt hittem még tudok egy kicsit játszani. Mivel úgy írták 31-e az utolsó nap. Úgy értelmeztem, elsejétől már nem lesz, de tévedtem. A 14 órás időpontot nem találtam.



