Hirdetés

2019. július 16., kedd

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

(#29101) zsolti72837 válasza mike1334 (#29066) üzenetére

zsolti72837
(őstag)

Mennyibe fájt? :D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 123 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#29102) mike1334 válasza zsolti72837 (#29101) üzenetére

mike1334
(PH! kedvence)

A switch 102e (adtak hozzá ajándékba egy 35 eurós kupont a storeba), a tok egy tempered glassal 6e, a mario 11e). De a ps4et megvették 60e-ért, így nem volt olyan sok :)

...unless the law provides otherwise.

(#29103) RudY válasza Micsurin (#29100) üzenetére

RudY
(őstag)

A beépített akkut nehéz volt ennyiből kitalálni, de ha beviszed a töltőt minden mellékinfó nélkül, elvileg cserélik, mivel garis. :F

A villám nem egyszerű dolog, a gyenge mellékágai is okozhatnak tréfás dolgokat. Nálam elvitt pár éve egy HP laptopot, látszólag. Viharos, villámos időben egy halk sercenés és pici szikra volt, majd se kép, se hang egy közeli becsapódás után, ami a szomszédnál több kárt okozott. 10 bekapcsolási kísérletből 1-2 alkalommal indult be, de teljesen random ki is kapcsolt, mindentől függetlenül. HP szervíz szerint alaplap csere, de máshol sem tudtak vele boldogulni, így inkább lemondtam róla hosszas kísérletezés után és beszereztem egy másikat, mert nagyon sűrgősen kellett. Jó fél év múlva egy kőkocka kollégámmal valahogy szóba került a téma, elmondás alapján már sejtette a hibát. Bevittem, 3 perc alatt kikapta a wi-fi modult...és a laptop működött hibátlanul, ezt qrta csak meg a feszkó, azóta is ezt használja a fiam. :K
Ezután már beüzemelésre kerültek villámvédett elosztók, szünetmentesek védenek mindent (pc-k, konzolok, tv-k), amúgy is elég retek a kertvárosi hálózat. Sok a váratlan kimaradás, főleg az ilyen viharos időkben, de a pillanatnyiak is észrevehetők, amikor felcsippanak egy kicsit a szünetmentesek. Ez se tutibiztos garancia, de legalább valamennyire nyugi van.

(#29104) l.skywalker válasza RudY (#29103) üzenetére

l.skywalker
(Topikgazda)

Nekünk 3 éve télen a társasház falán lévő egyik biztosíték égett szarrá, ami hivatalosan az óra előtt volt, de az elektromos művek persze nyomatta a "nem a mi felelősségünket". Ahogy elkezdett le-fel kapcsolni egy órán belül 3x már csak azt vettük észre, hogy bekakukkolt a kazán. Szerelő. Alaplap csere. 70ezer. Mindez télen, 2 hétig 4 gyerekkel alternatív fűtéssel :DDD

Mi azóta elköltöztünk, nem emiatt :DDD

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

(#29105) zsolti72837 válasza mike1334 (#29102) üzenetére

zsolti72837
(őstag)

Az király. Én is a Mario miatt szemezek vele, és hogy bárhol elő tudom kapni és már játszok is vele! :) :C

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 123 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#29106) Micsurin válasza RudY (#29103) üzenetére

Micsurin
(PH! kedvence)

Újabb (~1 év) Acer Aspire 3 és 5-ök sajnos mind beépített akkut kapnak már, nem lesz itt 4 évesen akku csere mint a régi Sonyba amit délelőtt pasztáztam és szereltem, hogy kapjon még egy két évet. (zsanér tört, új fedél)

Köszi, gané dolog de lehet beviszem tudatlanul... :D
A kis 45W-ossal tölt a gép de a Rysennek ez édes kevés egy virtuális gép és Visual Studio + Unity felállásban. :D

Eddig egyszer volt dolgom villámmal de az vitte a TV-t, a monitort és meglepő mód de az aszatliból csak a VGA-t azóta biztosítékos hosszabbítók vannak a földszinten, emeleten nem lettek cserélve nem is igazán értem miért nem de most lesznek... Box került UPS-re de a noti is azon lesz ezentúl. Villám nem jutott élből eszembe csak az elektromos művek... Nagyon gané a környéken a hálózat, tized másodperces kiesések vagyis lámpa vibrálások hetente vannak szinte...

[ Szerkesztve ]

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton Xboxlive: GoodlyBalint

(#29107) l.skywalker válasza zsolti72837 (#29105) üzenetére

l.skywalker
(Topikgazda)

Tuti a Switch-ről beszélsz? :DDD

(#29108) zsolti72837 válasza l.skywalker (#29107) üzenetére

zsolti72837
(őstag)

Najó :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29109) l.skywalker

l.skywalker
(Topikgazda)

:DDD

(#29110) oriic válasza l.skywalker (#29109) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Jajjjj... :D

Live-Die-Respawn

(#29111) hombre[EU]

hombre[EU]
(őstag)

Kérdés nem fanboyoknak:
Hogyan áll jelen pillanatban a OneS bluray lejátszója? Édesapámnak szeretnék venni aki néha napján forzázna is rajta,de a lejátszó a fontosabb(ezért box); már tavaly is nézegettem,de elég sok problémáról olvastam komolyabb fórumokon (random nem olvas lemezeket, kifagy az app,csak a receiver default képe fut,szín pontosság,stuttering stb, magyarul not flawless) Ezeket már orvosolták revizió vagy update formájában?
Ha lehet olyan válaszoljon aki rendszeresen mozizik rajta(bluray lemez), köszönöm

[ Szerkesztve ]

you must be the change you wish to see in the world

(#29112) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#29111) üzenetére

Carlos Padre
(PH! addikt)

Minden fanboyság nélkül, a még elfogadható szintnél többet ne várj és akkor csalódni sem fogsz.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#29113) sugarforce válasza hombre[EU] (#29111) üzenetére

sugarforce
(őstag)

Igaz nem S, hanem fat, de en rendszeresen nezek rajta filmet, nincsenek ilyen jellegu gondjaim, egyedul csak az ui felesleges tulbonyolitasat nem ertem, mikor a fel kepernyot kitakarja a menu es a sok gomb.
Nincs stutter, nem fagyott az app, minden lemezt olvasott eddig, szin pontossag(??)
Ja es fanboy sem vagyok. Ha nem felelne meg az igenyeimnek, vettem volna kulon lejatszot.

[ Szerkesztve ]

(#29114) hombre[EU]

hombre[EU]
(őstag)

Ez tök jó,mert tudok rendelni 180€-ért egy OneS-t+kap mellé egy lemezes forzát
Nem a top minōség a lényeg (most dvdzik),hanem gond/idegeskedés nélkül tegye a dolgát
A szín pontosság=a hdr-nél gondok voltak a sötét/feketével. Zajos,kékes szürkések voltak azok a jelenetek, valami ilyesmi rémlik

you must be the change you wish to see in the world

(#29115) l.skywalker válasza hombre[EU] (#29111) üzenetére

l.skywalker
(Topikgazda)

Amíg volt nálunk az volt a DVD lejátszó is. Gyerekek néztek rajta főként mesét. Egyszer sem fagyott ki

(#29116) Maxxy10

Maxxy10
(senior tag)

Wesder: itt válaszolok mivel nem akarom offolni az On-t..:)

Szóval a trilógiát gondoltam,hogy megveszem egy török utazással a CTR-t nem láttam,hogy akcióba lenne.

(#29117) wesder válasza Maxxy10 (#29116) üzenetére

wesder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Megérik a teljes àrukat a Spyro-val együtt. Persze megértem hogy spòrolni szeretnél.

"Open windows, closing doors God can't help us anymore" /5FDP - Fire In The Hole/

(#29118) Pew

Pew
(lelkes újonc)

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, ha jelenleg van egy aktív (próba) 1 hónap game passom, es talán plusz egy hónap ingyen mert benyomtam az automatikus hosszabbítást,ha külön megveszem a 300 forintos első havi rendes game pass előfizetést,akkor az hozzá adódik,vagy mivel már benyomtam hogy hosszabbítsa magától, mar nem tudok újra előfizetni és lényegében megkaptam a plusz hónapot?

(#29119) wesder válasza Pew (#29118) üzenetére

wesder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

3 hònap GPU-d lesz. Ha van melkette gond előfizetésed, akkor azokat a hònapokat is hozzàadja

"Open windows, closing doors God can't help us anymore" /5FDP - Fire In The Hole/

(#29120) Maxxy10 válasza wesder (#29117) üzenetére

Maxxy10
(senior tag)

A spyro teljesen kiment a fejemből, na majd rá nézek,hogy éri meg jobban, köszi :R

(#29121) wesder válasza Maxxy10 (#29120) üzenetére

wesder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Van Crash+Spyro bundle
48.74$ màshol sem sokkal olcsòbb, kivéve ha CDKeys-en most van rà valami jobb akciò. Szerintem ez 6 jàtékért jò àr.

[ Szerkesztve ]

(#29122) wesder válasza wesder (#29121) üzenetére

wesder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

41.24$ US store-ban. Store Checker faxsàgokat mutat.

(#29123) l.skywalker válasza wesder (#29122) üzenetére

l.skywalker
(Topikgazda)

Gold-al akciósan 41.24$
Gold nélkül akciósan 48.74$
Akció nélkül 74,99$

(#29124) wesder válasza l.skywalker (#29123) üzenetére

wesder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ja ràjöttem, hogy Gold-dal van + kedvezmény.

(#29125) Maxxy10 válasza wesder (#29121) üzenetére

Maxxy10
(senior tag)

Itt brazilba mutatja a legolcsóbbnak: [link]

(#29126) wesder válasza Maxxy10 (#29125) üzenetére

wesder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

1.5€-val olcsòbb mint US store-bòl, ràadàsul még giftcard sem kell ha US-ben akarsz vàsàrolni.

(#29127) l.skywalker válasza wesder (#29126) üzenetére

l.skywalker
(Topikgazda)

Nem mindenki tudja, hogy lehet Revolut-al amerikai PayPal-t regisztrálni

(#29128) wesder válasza l.skywalker (#29127) üzenetére

wesder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Aki olvassa a topikot tudhatja.
Főleg hogy most leírtad.:P

(#29129) l.skywalker válasza wesder (#29128) üzenetére

l.skywalker
(Topikgazda)

Még jó hogy leírom :U

(#29130) BLUE TORNADO

BLUE TORNADO
(fanatikus tag)

Üdv!
Két kérdésem lenne:
1. A Crackdownk játék néha lefagy, úgy, hogy a konzol semmire nem reagál csak az újraindításra. Mit lehet tenni ez ellen?
2. Mennyi az ideális hőmérséklete a konzolnak? Manuálisan beállítottam 65%-ra a ventilátort, de nem megy fel játék közben sem 50 Celsius fok kölé. Ez jó neki?

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja:1.Ki találta fel a munkát? 2.A többiek miért nem verték agyon?

(#29131) l.skywalker válasza BLUE TORNADO (#29130) üzenetére

l.skywalker
(Topikgazda)

Ez milyen konzol? One vagy 360?

(#29132) figure85 válasza l.skywalker (#29131) üzenetére

figure85
(PH! addikt)

Gondolom még mindig az az RGH-s 360-ról van szó mint eddig...

(#29133) wesder válasza figure85 (#29132) üzenetére

wesder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Írtam is hogy tépje ki az alaplabòl de le lettem szidva miatta.

(#29134) Micsurin válasza BLUE TORNADO (#29130) üzenetére

Micsurin
(PH! kedvence)

Hőlégfúvó segít, alaplapot egy 300-350 fokkal dolgozd meg egy bő 5 percig tuti jobb lesz! ;] :DDD

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton Xboxlive: GoodlyBalint

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.