Hirdetés
- Fujifilm X
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Apple asztali gépek
- Vezetékmentes és kompakt gaming klaviatúra a Cherry Xtrfy védjegyével
- Azonnali fotós kérdések órája
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Chieftec Vista ház: kisebb halaknak
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Kettő együtt: Radeon RX 9070 és 9070 XT tesztje
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
PROHARDVER!
Motoros topik
Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!
Országos motoros rendezvények
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mentolka
senior tag
A tükrös plexiről: közúti használatra nem engedélyezett (tán bele is van írva - only for track use). Egyébként, belülről sötétebb, ezért sötétedéstől korlátozottan látni benne. Én is inkább beraktam a dobozba a víztiszta plexit, ha olyan útra mentem, amikor este is vezetni kellett.
-
Ferdzsoo
addikt
válasz
zgospel #113088 üzenetére
Igazából nagy különbség nincs, egy kevés színmelegség a különbség az arany javára (minimális), ill. annál kontrasztosabbak volta a fények is, mint mondjuk egy sima tinted-nél. Nem csak dizájnbeli különbség van egy irridiumos plexi esetén, aki ezt állítja annak nem volt ilyene, vagy összehasonlítási alapja nincs. Nekem eddig az arany irridium jött be a legjobban minden szempontból ha kezelt plexiről beszélünk...
Mondom ezt úgy hogy volt 2 sima sötétített plexim és 2 féle irridiumosom is. Mindez különböző bukókon, különböző márkával. -
-
Shin Chen
tag
válasz
Ferdzsoo #113087 üzenetére
Erre speciel nem gondoltam. Nekem az MT Blade 2-ben viszonylag vékony a csík, nincs gondom a beszűrődő fénnyel, sem a "dupla plexi" hatással.
zgospel (#113082)
Attól tartok rosszul fogalmaztam. (#113085)
A becsapódó bogarak biztosan felsértik valamennyire egy egy ponton a fóliát, az a nem mindegy, hogy menet közben végigszántod a bogár kitinpáncéljával és ízelt lábaival azt a finom réteget vagy esetleg egy benzinkúton vársz pár percet és nedves törlőkendővel annak rendje és módja szerint megtisztítod.
Hozzáállás és ápolás kérdése.
Ha pöttyös is lesz, mivel az utat nézed nem veszed egyből észre.
A veszély inkább az, hogy a kis pontokon beszűrődő fény károsítja a szemed és/vagy a nap elvakíthat.
[A fénytörés egyébként jó móka]
Szerk: Ha csak az a lényeg hogy shiny legyen/ne lássanak be, akkor miért nem a bukóhoz/ruhához nézed melyik passzol jobban?(Mivel most már egyre inkább szemüveges vagyok és a bukóban is gyakrabban hordom, olyan keretet vettem hozzá a mire fel lehet csíptetni ilyen napszemcsós kiegészítőt, az ráadásul polarizált és sokkal jobban védi a szemem mint bármi.)
-
zgospel
őstag
válasz
Ferdzsoo #113087 üzenetére
Én sem bírom a beépítettet, vagy 2 éve nem használtam mert megfájdul tőle a fejem.
Ezüst és arany közül melyik jött be neked jobban? Hülye kérdés de mik a különbségek?
A boltban nem tartanak, csak rendelésre, úgyhogy nem igazán tudom hasonlítgatni őket.
(#113085) Shin Chen annyi a célja hogy jól nézzen ki és ne lássanak be
-
csongi
veterán
Nekem nem volt ilyenem.
Nem torzitja el a kulso fenyviszonyoktol fuggoen a szineket, melyseget, es a kontrasztot? -
Shin Chen
tag
válasz
zgospel #113082 üzenetére
Mivel az iridiumos fényvisszaverő réteg gyakorlatilag csak egy fólia, elég sérülékeny.
Ha "szárazon" törlöd le róla a bogarakat akár az első alkalommal is monsteresre karcolható
De ez tényleg függ hogy mennyire szeretnéd nyúzni. Pályzázásra (vagy shiny városi villogásra) ajánlott tudtommal, normál közlekedéshez egy beépített napszemüveg/normál napszemüveg jobb lehet.
-
Ferdzsoo
addikt
válasz
zgospel #113082 üzenetére
Nekem is volt ezüst és arany irridium is, én nem azt mondom hogy gyorsabban karcolódik, inkább csak jobban látszik rajta. Szerintem semmivel nem kényesebb mint bármelyik másik, csak ezen jobban látszik ha karcos. De a használat közben az apró karcokat ugyanúgy nem látod egyiknél sem.
-
Micsurin
nagyúr
válasz
zgospel #113082 üzenetére
MT-men nem volt vele gond (1 szezon picit kevesebb, mintha új lett volna. Igaz én motorozás után mindig azonnal letakarítom rovar oldóval.) haveromnak ezüst irizáló van (IS17) és lassan 2 éves, itt ott karcos de nem kirívó pont mint a simája.
Persze nem árt ha nem tekercses papír törlővel (szilvia) akarod takarítani amit a konyhapultról kaptál fel...
-
zgospel
őstag
Bukósisakhoz irídiumos plexi mennyire sérülékeny, mennyire macerás egy normál plexihez képest? Nagyjából hány szezon után válik vállalhatatlanná a becsapódó bogaraktól?
Normál dark smoke és iridium gold plexi között vacilálok. Utóbbi jobban néz ki, de valaki azt mondta hogy 1 szezon után már szinte vállalhatatlanul karcos volt.
Ez igaz lehet? Jellemző vagy inkább kirívó eset? -
csongi
veterán
válasz
McReay #113078 üzenetére
Kb 55 ezertől 100ezerig van miből válogatni.
Mennyivel tud többet a 100ezeres? Az rajtad múlik mit hozol ki belőle.
De a Michlein2 szériáról van teszt is. Igen csak meg kell pályán gyepálni, hogy meleg oldalon elfogyjon. Utcai használat mellett, az is elegendő.
A te döntésed.
Az előző hszmben furcsán fogalmaztam. Kutyafuttában, és félre értettem az F4-et. A gumihoz értelmeztem a verzió számot. Bocsi. -
Ferdzsoo
addikt
válasz
dellfanboy #113079 üzenetére
Igazából szerintem tök mindegy mikori meg melyik a régi.
Ha vesz egy Pilot Road 5-öt azzal nem tud melléfogni... -
csongi
veterán
Kell egy kis ido mire realizalodik az evjaratos aak.
De lassan az is kezd erezhetove valni, hogy allapot van.
Erdemleges fajlodes nelkuli evjarat elteres nem indokolja a jelentos ar diferenciat.
Ez alatt, ertem pl karbi vs injektor.Ujra arazodik a piac az lathato. A regebbi modellek ara felfele mozdultak el.
Eladonak ez jo, a vevonek nem.
Hamarosan normalizalodik. A piac be fogja allitani ezt. Lehet egy mocit kitartott aron arulni, csak nem fog elkelni. -
vlevi
nagyúr
válasz
Ferdzsoo #113072 üzenetére
Egyetértek veled.
Szerintem is irreális ár egy 2004-es V-Strom 650-ért az 1millió forint, de ennyiért vannak fenn a hahu-n, tőlem is megvették tavaly év elején.A 6-8 éves motorokkal az a baj, hogy NINCS, illetve nagyon kevés. Legalábbis túraenduró és társai szegmensben, amit én kerestem, az, ami van, az olyan drága, hogy akkor már inkább újat vettem.
-
McReay
aktív tag
Sziasztok!
A motoromon (Honda CBR 600 F4 - '99) jelenleg Michelin Pilot Road gumik vannak, az idei szezonra le szeretném őket cserélni.
Kérdésem az lenne, hogy érdemes e a váltás más típusra vagy csak évjárati vérfrissítés elég neki, ha rövid távú túrák illetve városban tekergések vannak a motorral. -
Ferdzsoo
addikt
válasz
Bogyó bá' #113064 üzenetére
Szerintem az is durva hogy 2012-ben adtam el a CBF600-asomat 1m-ért. És ma egy hasonló ABS-es modell, több km-el ugyanennyibe kerül. Jó persze azóta 1m sem ér annyit, de akkor is durva.
Viszont a nagyobb értékű motoroknak jelentősen többet esett az ára. Egy 1.2-es VFR-t lassan 2m környékén meg lehet kapni. 13-ban amikor vettem 3 alatt semmi nem volt szinte.
Szerintem teljesen abszurd egyébként hogy egy 15 éves CBF600 1m, egy aligfele annyi idős 1.2-es VFR meg kicsit van csak kettő fölött. A két motor közötti különbség pedig annyi mint ide Lacháza. Azon kívül hogy benzinnel mennek közös nincs bennük.
Szvsz jelenleg ez a 6-7-8 éves nagymotor kategória nagyon jó vétel. -
Ferdzsoo
addikt
válasz
Predator2 #113067 üzenetére
Teljesen egyetértek a kollégával jobban jársz ha egyből komolyabb cuccokat veszel.
Pl. a gerincprotektorból, ill a csizmából a véglegest venném a helyedben, ha veszel egy fasza csizmát az 10 évig csizma lesz.
A sisak kérdést azt már picit máshogy látom, mivel azt úgyis 4-5 évente újjat érdemes venni, ezért szerintem kár a mindenféle karbonosra 200k-kat kiadni. 100-as körül már nagyon jó minőségi és kényelmes sisakot tudsz venni. -
Chris0321
veterán
válasz
Predator2 #113067 üzenetére
Hello.
Nem vagyok benne biztos, de mintha nálunk jack dugós rendszer lett volna bár én 98-ban vizsgáztam. Ha olyan van akkor csak egy jack, egy kevés vezeték és egy kis hangszóró kell és meg tudod oldani a dolgot, persze előtte egyeztetni kell az oktatóval. Nekem a bal hallójáratom kisebb valamiért, egyes füldugók nem akarnak benn maradni a fülemben. -
Predator2
addikt
Helló
Tegnap sikeres kresz vizsgát tettem. Így elindulnék ruha/bukó beszerző körútra.
Sokat kérdeztelek már titeket a témával kapcsolatban, de még mindig van ami kérdéses a számomra, és csak a tapasztalatokra tudok támaszkodni.
Mi a helyesebb/értelmesebb gondolkodás ruha/felszerelés ügyben.
Vegyek először olcsóbb cuccokat, mondván még nem tudom mit várok el a későbbiekben, nincs még motorom sem, rutinra/forgalomra összetörni jó az olcsóbb is. Majd később veszek jobbat. Meg ha netán nem menne a motorozás (nem hiszem, de mi van ha mégis) akkor sem akkora a bukta.
Vagy
Már most vegyem meg a komolyabb cuccokat?
Más téma:
A fülemből kiesnek a földugók/fülhallgatók. Ha busszal utazok akkor van egy utazásra tervezett fejhallgatóm. A bukóba épített hangszóró lenne a számomra járható út.
Hogy tudnám ezt megoldani szerintetek? Ha kell veszek eggyet az oktatónak is.Köszönöm a türelmeteket előre is.
-
Micsurin
nagyúr
Aljas rágalom dübörög az ország az nem ül csak új StreetTriple-n vagy MT07-en aki nem akar!!!444!!négy!
-
lumpy92
aktív tag
Sziasztok!
Kb. 1 éve nézegetem a használt motor hírdetéseket. Nekem az az érzésem, hogy ez alatt 10%-ot simán drágultak a motorok.
Ez szerintetek tényleg így van, vagy csal a megérzésem? -
Czimby
addikt
válasz
Topiccsendőr #113056 üzenetére
Eltekintve attól, hogy az emberke nem tud írni/fogalmazni.
Én úgy érzem nagyjából megfejtettem mit akart írni.
A kopások miatt a hézag egyre kisebb lesz mint tudjuk, és egy nagyon elhanyagolt motornál megeshet az, hogy teljesen elmegy pl egy erősebb autópályázás során, mikor erre a hőtágulás még rátesz.
Így a szelepek már nem fognak rendesen zárni, és megégnek.
Azt, hogy ilyenkor milyen hangja van nem tudom, szerencsére nem hallottam még hasonlót.
A szinkront meg gondolom azért írta, mert akkor illik. Ha tudjuk, hogy a szelep hézag rendben van.
A karbi pucolást miért írta passz.
De javits ki ha tévedek.
-
zolee5016
őstag
válasz
csongi #113059 üzenetére
Én is 195 vagyok.....ezért is csináltattam meg ilyen "MZ"-sre az ülést..ad + 8 centit,meg a kormány lett cserélve,így nem olyan rádőlős....
MF-nél mondta a tulaj is ...ez nagyon össze lett szedve...szinte gyári állapot.. -
csongi
veterán
válasz
zolee5016 #113058 üzenetére
Kep alapjan nagyon szep!
Gratula!
Nem szabad ledegradalni, hogy elavult, meg szar.
Inakabb egy tipp-topp klasszikus, mint egy lerugott ujabb xarkupac. :)
Elvezetet ad? Oromot okoz, vigyazol ra?
Gondolom igen!
A tobbi nem szamit.Nagyon szemeztem vele, de sajna a labam hosszu, es hosszu tavon nagyon elultem volna magam rajta.
Sok sikert!!! -
zolee5016
őstag
Hali... a gép totál felkészítve a szezonra..MF-éknél belőve minden porcikája..kipuccantva mintha új lenne kívül belül....egy laza 100km-es karika tegnap
naggyon jó élmény volt a hüvi ellenére is.....Tudom ez egy classic elavult szar...nadeakkoris!!
-
csongi
veterán
válasz
csongi #113054 üzenetére
Idoazakos szervizhez javaslat?
ha hallod akkor a hengerfej tonkre ment, de ha nem hallod akkor veszelyes. :).
Mitol megy tonkre a hengerfej ha nagyobb a szelep hezag? egy V2 blokk 6-7 ezres fordulatanal? Nem forog 10ezreket.Azert mert csattog? De ha nem, az veszelyesebb?
Orbitalis szar nagy hezagnak kell lennie, hogy kart okozzon hosszutavon.Ez idoszakos szerviz tanacs?
Akkor inkabb az elso javaslatot helyeznem elonybe. :)A valasz a kerdesemre, meg pont semmire nem elegendo.
-
Topiccsendőr
addikt
válasz
Czimby #113055 üzenetére
De, elegge.
Nagy hezag szinte sosem szokott lenni motorokon, az mindig fogy, nem no.
Sok szerelo mondja, hogy o hallja a szelephezagot, ez szerintem placebo, plane valami modernebb vizhuteses motornal.A hengerfej es a szelep inkabb a kicsi, vagy egyaltalan nem letezo hezagnal megy tonkre, a nagy hezagnal pedig eleve olyan hibanak kell fennallnia, mint a megnovekedett olajfogyasztas, ami a dugattyuteton koksz formajaban levalik, es a kipufogo szelepre rarakodik. De ott mar az egesz motort dobhatod a kukaba, nem a hengerfej a lenyeg.
Szelep allitas utan karbit miert kell tisztitani?
Azt addig nem kell tisztitani, amig tokeletesen mukodik. Nincs rajta mit tisztitani. Ha barmit kellene, azonnal megmutatkozna rossz alapjaratban, vagy barmi masban.Azt ne vegyuk figyelembe, hogy a sajat maga altal irt mondatot sem tudja ertelmezni.
Raadas a minden tagmondat utani felkialtojel rakas. Imadom. Mintha egy idegbeteg ordibalo emberrel beszelgetnel.
a masik kedvencem amikor... harom pontot... rak... majd minden szava... utan... talan hogy legyen idod... megemeszteni... amit mond... -
csongi
veterán
Csak így vasárnap estére....
Egy kérdést tettek fel egy csoportba.
Milyen időszakos szervizeket kell megcsinálni a típuson?
"1tanács
Ami müködik!
Ne bántsd!"Egy másik segítség.
"Szelephézag ellenörzés ! Ha nagy a hézag hallod mert csattog,ha kicsi az veszélyes mert nem hallani,viszont ha már hallod oda a hengerfej,szelep állítás után viszont karbi tisztítás ellenörzés szinkron!"
megkérdeztem:
Miért is van oda a hengerfej? Azért mert nagyobb a hézag?
Válasza:
Olvass,figyelj!KICSI!
Aki válaszolt:Végzettség: Élelmiszer ipari iskola.Megértem Persut
-
Nikaré
őstag
válasz
energy4ever #113052 üzenetére
Neked is köszönöm!
Mentettem a másik fórumot. -
energy4ever
addikt
válasz
Nikaré #113049 üzenetére
Tulajdonjog-Atruhazasi szerzodes szukseges. Igen, lehet venni is, enis ugy szoktam. Ha megveszed akkor 4db lapbol all, elsot kitoltod, tobbire ramasolja, es a tobbin eleg csak az alairasokat ismetelni. Megjegyzeshez bekell irni, hogy segedmotorkerepkarrol van szo.
Maskor a hozza tartozo topikban erdemesebb ilyen kerdest feltenni: Robogó, kismotor -
Nikaré
őstag
válasz
runner 125 #113050 üzenetére
Ennyi?
Oké, köszönöm! -
Nikaré
őstag
Hi!
Robogó, nem rendszámos vásárláskor milyen adásvételit szükséges?
Lehet venni valahol? -
etnies
senior tag
Ha esetleg most akarna valaki Rukka nadrágot venni, ezért az árért még hazaküldetni is megéri. Sajnos az én méretemben nincs
-
Micsurin
nagyúr
válasz
Topiccsendőr #113045 üzenetére
Köszi teljesen jogos a gyárit nem mertem nézni miután generátor tekercs stb-nek megnéztem az árát.
Lehet azt kéne beszaladok a Wilkerbe lehet mennyibe vesztegetnék ott lehet még lenne polcról is.
@DZs '97-es, az első olaszban gyártott évjárat. Ami nem látszik a műanyagok közül a lánckerék / vízpumpa takaró műanyag a baloldalt kopott és repedt az cserés. De azt sikerült orvosolni.
Egész sikeresen lezárva az első félév akkor most február 10-ig jöhet pár apróságnak a rendbe tétele mindkét motoron, egyik marad a másik meg mehet tavasszal a húspiacra.
-
Micsurin
nagyúr
Ezek az árazások csodásak... Tourmax szimeringek 2400Ft, a porvédők még 7500...
Benéztem Unixba hátha van valami egyben jó áron, BiTubo szimering szett 11k + porvédők 7k oké szia hello.
-
Micsurin
nagyúr
válasz
Topiccsendőr #113042 üzenetére
Köszönöm!
-
Topiccsendőr
addikt
-
Micsurin
nagyúr
válasz
Topiccsendőr #113039 üzenetére
CB500 a hűtlen sárga észhez tért hagytam ketyegni és kicsit átjárattam 100-assal a durrogás elmúlt pont mint ahogy jött.
Semmi problémája nincs csak mivel PC32C-s a vázszám ő gyárilag 25Kw-ra fojtva jött ki Hondáéktól (a szívócsonk már rég nem a gyári fojtott...) megszeretném nézni a fúvóka méretét + a rugó hosszát megmérem. A fojtottban 1 centivel hosszabb a rugó és 122-es helyett 125-ös főfúvóka van. Majd egy szinkron mert tutira kelleni fog.
Jan 24.-től Feb 10-ig tanszünet van szeretném megcsinálni azt a pár apróságot amit kell... nem bármilyen "hihetetlen" kereskedőtől vett motor garanciával és mégsem hibátlan. De van benne fantázia.
És most várom lassan a kövezést is, hogy mégis mire készülök....Valószínű a rugóval kezdek ahhoz könnyen hozzáférek ha a mérete stimmel az az a rövidebb van benne akkor a kérdés/téma le is van zárva.
Ugyan azárt van benne hosszabb rugó mint mikor pl a Kawa megfúrja a tolattyút? Hogy ne alakulhasson ki akkora vákuum?
-
Micsurin
nagyúr
Mielőtt holnap potyára szétszedem a karbit... a (fő)fúvókákon van jelölés a méretét illetően?
-
Micsurin
nagyúr
válasz
etnies #113035 üzenetére
Ráröfentettem és megfordultam vele a környező 2-3 utcában. Nem akartam úgy átvenni, hogy nem csekkoltam le újra.
Nyáron is min rövid szárú kesztyűt veszek amikor mentem decemberben motort nézni akkor is vittem csizma+kesztyűt. De nem akartam most erre a kb semmire berohanni kesztyűkért a garázsban meg nem volt per pill semmi.
-
Geresics
addikt
Mennyire vált be a bokorugró? Megmutatom miért lett #WeekendWarrior a neve!
Kawasaki KLX250 - Ride or Die -
Micsurin
nagyúr
Köszi szépen!
-
Micsurin
nagyúr
Tourmax szimmering vállalható? Kicsit enged a balos telo. Holnap kikapom őket.
Fékolaj csere pipa. Hűtőfolyadékot olajat cseréltek. Villa és a fék maradt rám tárcsák szinte újak nem sok lehet bennük.
-
tboldi
nagyúr
válasz
z123456789 #113028 üzenetére
Írok privit neked is.
-
Micsurin
nagyúr
válasz
Geresics #113025 üzenetére
Jó tudni. Pedig általában jóban vagyok a néppel ha kell segítek is míg 3 autó volt számtalanszor közölték nyugodtan álljak eléjük a golffal ha nincs helyünk. Tuti a gumim akarták stikában kiszúrni. Vagy az alis VW szelepsapkák lelopni.
@tboldi az a vicc ez lassan igaz...Miiiivaaan!?!?
-
Micsurin
nagyúr
válasz
zgospel #113023 üzenetére
Hmm... A rajta lévő LaserTec szett úgy is kb arra jó már csak.
Amúgy már megszokták azt is ha motorral megyek van 6:30-kor egy pár perc morgás amíg kaput nyitok zárok stb sose volt probléma jó a viszonya az utca népének egymással. Sőt volt, hogy mikor 6:50 felé indultam szóltak faternak a szemköztiek mikor látták őt reggel lehet a gyerek késett vagy valami gondja volt.
Élni és élni hagyni mi is toleránsak vagyunk ők is...
Szerintem ez nem jön fel kerékre a csaffadt 57 pónival.
Nem fogom buzerálni a dobot rajta jó az a gyári egész szép vele a hangja, igaz mint ha egy hurkatöltő lenne rajta...
csongi én is így reagáltam ha már megrántottak ma Dimaton legalább ennyi öröm forrásom legyen ma.
-
KrAt
veterán
Persu! Itt a tökéletes alkalom egy RC30-ra
[link]
-
vlevi
nagyúr
-
Mentolka
senior tag
Sziasztok,
Tudtok mondani sor3 hengeres túragépet A Triumph Tigeren, és a Yamaha Traceren kívül? -
Geresics
addikt
válasz
runner 125 #113011 üzenetére
Erről full egyértelmű, hogy kamu, de poénnak jó.
A múltkori sokkal autentikusabb, hihetőbb volt, és még az általad (jogosan) kifogásolt hiányosságot is tartalmazta -
runner 125
nagyúr
válasz
Geresics #113010 üzenetére
Őszintén, ez h lenne már igaz..
meg egyébként is, manapság a legprimitívebb brazil is tudja h a lopott járművet nem a' interneten kell pénzzé tenni. Másfelől az összes olyan egyértelmű "jel" benne van, amiből a józan ész már csak 1 mellett is azt diktálná, h lopott a motor..
Harmadrészből amire nem figyelt a vicces kedvű user, az a helyesírás megléte..
Szeretett népcsoportunktól, a fajukra oly jellemző fonetikus írásmóddal minimum hasonlóan összerittyentett tartalmas hirdetést látnék:eladó nemlópot herli dévitszon kika meka ful eksztrás fehér gumis sok krómos kulcs papirok nincs
-
gonger
senior tag
válasz
etnies #113006 üzenetére
2001 óta élek a városban, azóta hétköznap melóba tömegközlekedéssel járok 99%-ban, mert tényleg gyors. Közel a 40-hez már sokszor zavarnak az emberek, így 2019-ben újra motorra ültem, most késő ősztől kora tavaszig tömegközlekedés, ezen kívül robogó, vagy hétvégi nagybevásárláshoz, család mozgatáshoz autó. A rakpartot használom hétköznap is (motorral is jól járható) és hétvégén is.
Ha nyáron kocsival gyorsan át akarom magam verekedni a városon, akkor ott megyek, gyerek hátul tud bámészkodni, szép útvonal. De ha lezárják szombat hajnalban, én akkor is ki akarok majd menni a családdal a szabadba, vagy az anyósékhoz, így nem fogok gyerekkel, kisbiciklivel, pelenkás táskával, a hátamon villamosozni a MÁV pályaudvarra, ha otthon áll az autó. Nyilván ha meg a plázába megyek héderelni (nem megyek, csak a példa kedvéért) akkor meg nem a rakpartot használom. Szerintem tök kultúráltan megcsinálták a nevezetességek környékén a zebrákat, ki van szélesítve a járda, nem gondoltam, hogy a japó túristáknak attól lesz szexibb szelfizni a parlamenttel, ha ezt az úttesten állva tehetik meg. Miközben a rakparti szakaszok nagy terhelést vesznek le a belvárosi utcákról és még így is tűrhető bp-i viszonylatban a használatuk, ezt igazolja hétvégéken a waze útvonaltervezése is. -
etnies
senior tag
válasz
#31733248 #113005 üzenetére
Én szoktam tömegközlekedni amikor otthon vagyok még akkor is, ha a családban 3 autó és egy motor is rendelkezésemre áll.
A budapesti tömegközlekedés nem olyan rossz szerintem.
Szóval igen, vannak olyan emberek akiknek ha sok kellemetlenséget okozunk az egyéni közlekedés nehezítésével, a tömegközlekedést választja. -
tboldi
nagyúr
válasz
z123456789 #112993 üzenetére
Üdv a kripliklubban!
Jobbulást!
-
boogie84
veterán
válasz
z123456789 #113002 üzenetére
Jobbulást!
-
z123456789
addikt
válasz
Topiccsendőr #112994 üzenetére
Új hozzászólás Aktív témák
Rokon topikok:
• Robogó, kismotor
• Nagyrobogósok baráti topikja
• Elektromos autók - motorok
- Bezámítás! Asus ROG STRIX G15 G513IH Gamer notebook - R7 4800H 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1650 4GB W11
- SzoftverPremium.hu
- LG 32GR93U-B - 32" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDR 400
- LG 27UL500-W - 27" IPS - 3840x2160 4K - 60Hz 5ms - HDR10 - AMD FreeSync - 300 Nits - sRGB 99%
- Ultimate előfizetés új fiókra akár 2105 Ft/hó áron! Azonnali, automatizált aktiválással, csak Nálam!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest