Hirdetés

2017. október 19., csütörtök

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-10-09 10:20:05

PROHARDVER!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#8851) Raymond válasza izomman1 (#8850) üzenetére

Raymond
(PH! nagyúr)

Upsz, lehet meg egyszer irnod kene a Samsung-nak:

"Samsung tells me it won't be selling its Windows Mixed Reality headset in Europe"

[link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#8852) izomman1 válasza Raymond (#8851) üzenetére

izomman1
(tag)

Ez tuti infó? ki ez az ipse? Én is leveleztem velük az írták novemberben Angliában kapható lesz.. De nekem jó lesz az amazon.com ról is.. kifizetem a vámot és a plusz adót nem érdekel.. Egyébként ez nem korrekt, mert azt ígérték a videós hivatalos tájékoztatóban, hogy minden headset kapható lesz karácsony előtt mindenhol ( Európa tartozik ebbe bele? :D ).. remélem azért igen.. max akkor kicsit több idő lesz VR nélküli létem..:S Lejjebb nem fogom adni az biztos ha fene fenét eszi is..

[ Szerkesztve ]

(#8853) Raymond válasza izomman1 (#8852) üzenetére

Raymond
(PH! nagyúr)

"ki ez az ipse?"

Ott van balra a kep alatt:

Senior Editor at The Verge. Primarily focused on Microsoft news and reviews.

Gondolom valahonnan csak van az info :)

(#8854) izomman1 válasza Raymond (#8853) üzenetére

izomman1
(tag)

Amazon.com nem szállít Magyarországra? :-) Ott is biztos fennt lesz november 8 után.. Nyilván a gagyibb headset eknek kell egy kis előnyt adniuk mert egyébként nem fogynának.. azt nehezen tudom elképzelni , hogy soha nem lesz Európában max szomorú karácsony lesz :( majd lesz akkor januárba- februárba.. Ez is egy média hack (elképzelhető hogy igen és engem egy kis ügyfélszolgálatos félre informált) , hogy az emberek elégedjenek meg a gagyibbal hagy fogyjon ... oh most nézem.. amazon.com szállít Magyarországra is.. Semmi para :-)

[ Szerkesztve ]

(#8855) nortsen

nortsen
(tag)

Jelenleg a WMR egyáltalán nem tűnik rossz megoldásnak.
Néztem egy videót ma, és abban a csávó olyan szögben tartotta a kezét (kinyújtva hátra), hogy nem is értettem, hogyan látja a kamera, és látszólag simán követte (belinkelném, ha megtalálnám).
Amúgy meg mi akadályozza meg a WMR-t, hogy a későbbiekben használjon még pár kamerát a követésre, akár belül, akár kívül?

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#8856) wolfhgb

wolfhgb
(tag)

Nem akarok nagyon belefolyni a temaba, de ez a kameras kontroller kovetes, nagy faszsag, ertem en, h olcsobb, meg nem kell ez az pluszban hozza, annyival fosabb is. Pont mint az oculusra aggatott leap motion, egy hulladek volt vele barmi. Nem lehet orokke a kontrollert nezni, h lassa a jatek. Mar korabban is irtam, gondoljunk csak pl a robo recal ra, leeresztem a kezem es tarat cserelek ov magassagban, mikozben az eget furkeszem celpont utan vadaszva, ezt hogy koveti le a sisakon levo kamera? Hat sehogy. Nem csak hatul nem latja majd, alul felul sem, ha nem arra nezel. Persze van valamennyi latotere a kameraknak, na de azokbol is kell gondolom egyszerre legalabb, h ketto lassa a vezerlot, kulonben olyan lesz a pontossag mint a kinectnel anno. En nagy fentartassal kezelem ezt a sisakban van a koveto rendszer dolgot, de foleg a pontossagat.

(#8857) izomman1 válasza wolfhgb (#8856) üzenetére

izomman1
(tag)

Akkor a santa cruze miért használja ezt a követési rendszert? Oculus miért dobta a "bevált" rendszert ha
ez működésképtelen? Holnap biztos lesznek már tesztek is amiket pár nagy youtuber már nagyban csinál.. legalább is remélem..

(#8858) wolfhgb válasza izomman1 (#8857) üzenetére

wolfhgb
(tag)

Mert kompromisszumot kotottek. Igy olcsobb az eszkoz, tobben tudjak megvenni, nagyobb lehet a piaca, de h szarabb is mint a szenzoros kovetes, az hotziher!!! Elonyei, nincs helyhez kotve az eszkoz terben annyira, olcsobb. Hatranya: pontatlanabb es nem fedi le a teljes teret erzekelesben. Ezt mar most megmondom neked, tesztek elott.

(#8859) kiskuplung válasza wolfhgb (#8858) üzenetére

kiskuplung
(fanatikus tag)

Illetve kérdés, hogy ez az inside out tracking milyen kamerákkal működik?
Csak mert az Oculus IR ledeket használ, és tökéletesen működik nappali fényben is, éjszaka meg még jobban.
Ezek az RGB(?) kamerák mit kezdenek majd rossz fényviszonyok közepette a látott képpel?

A trackelést amúgy szoftverből kell megoldani? Csak mert akkor ez még plusz terhet ró a PC-re.

Előnynek tényleg az tűnik csak, hogy olcsóbb, mert szenzor nem kell hozzá. És a kvázi végtelen játéktér.
Minden másban rosszabbnak tűnik.

Nem értem, izomman1, hogy miért gondolod, hogy ez bármiben is felveszi a versenyt a Vive-oddal, amit eladtál...
A Santa Cruz-t én nem keverném ide, az egy kísérleti eszköz..

(#8860) Németh Péter

Németh Péter
(senior tag)

A friss, új Windows 10 Fall Creators Update alkalmából újra raktam a Windowsomat, immár NemethPeter felhasználóval és jelentem egyből felment az installer, felismerte a szenzorokat és a 360 fotó könyvtáramat is tudom nézegetni.

Lehet nézegetni a GPU kihasználtságot alapból már VR alatt is:

(#8861) Raymond válasza Németh Péter (#8860) üzenetére

Raymond
(PH! nagyúr)

Hogy ment a backup es restore as Oculus konyvtarnal? Problemamentesen? Mert kene egy kis takaritas nalam is de nincs kedvem ujra letolteni mindent.

(#8862) Németh Péter válasza Raymond (#8861) üzenetére

Németh Péter
(senior tag)

Én alapból azt csináltam, hogy a szoftverek külön partíción voltak.

Én ennek alapján csináltam, igaz, kicsit hibás a cikk, mert a cikkben "%APPDATA%\Oculus\Software" link van, de az nem jó, mert az AppData Local-ra mutat nálam.

https://www.vrheads.com/how-change-oculus-home-file-directory-windows-10

Szóval a lényeg a

mklink /J "c:\Program Files\Oculus\Software\" "D:\Rift Games\Software"

parancsban rejlik, ezt adminisztrátor módban kell kiadni. Nyilván a cél mappa akárhol lehet. Ebből az is következik szerintem, hogy azt a mappát nyugodtan lehet másolgatni, mozgatni.

Link után újra kell indítani az OVRService szolgáltatást, hogy újra beolvassa a mappát.

[ Szerkesztve ]

(#8863) tobias88888 válasza Németh Péter (#8860) üzenetére

tobias88888
(senior tag)

Huh, el is felejtettem. Remélem tényleg javítja az akadást ami néha jelentkezik :)

[ Szerkesztve ]

(#8864) Raymond válasza Németh Péter (#8862) üzenetére

Raymond
(PH! nagyúr)

Ah, azt hittem csinaltal backup/restore-t. En egyszer csinaltam meg tavaly es semmi nem ment utanna ezert eddig halogattam de mar nemigen lehet halogatni.

(#8865) MlbMatic

MlbMatic
(lelkes újonc)

Mit szol a HMDI meg a touch egy 5. érzékelőhöz ?????

(#8866) izomman1 válasza kiskuplung (#8859) üzenetére

izomman1
(tag)

A Vive követésénél nincs profibb rendszer ..De én a pixelmentesebb kép és a jobb lencse miatt bízom a Samsung megoldásában mert már marhára nem tetszett , hogy 2.0 supersamplinggel toltam minden játékot , de a HDMI csak 2 k képet tudott megjeleníteni. és a távolabbi dolgokat sose láttam tisztán.. Végre szeretnék feljebb lépni ha a Samsung adja meg ezt vizualitásba akkor az ha kompromisszummal is ( ami még kérdés majd meglátjuk a videó tesztekben) akkor azzal.. kinek mi a preferenciája..

[ Szerkesztve ]

(#8867) MlbMatic válasza izomman1 (#8848) üzenetére

MlbMatic
(lelkes újonc)

nekem mondjuk 4 szenzorom van, de a zsebembe is dughatom a tochot,,, akkor is megy,, 4,2 x 4,2 méteren

(#8869) izomman1 válasza MlbMatic (#8867) üzenetére

izomman1
(tag)

Magadhoz közel téve is? Sarkokban is? közel a szenzorhoz vagy alatta? 4 szenzorhoz nem volt szerencsém kicsit költséges lett volna felturbózni a rendszert addig .. nem vesződtem vele , de biztos Rift esetén Room scale re az a legtutibb..

[ Szerkesztve ]

(#8870) izomman1

izomman1
(tag)

Ezt láttátok már? annyira nem is tűnik a pimax képe torzomborznak lencsén keresztül..
[link]

(#8871) izomman1 válasza izomman1 (#8870) üzenetére

izomman1
(tag)

viszont így jobban megnézve nem látok nagyobb FOV -t amit a lencsén keresztül mutatnak.. Ha jól emlékszem tök ennyit vagy még többet láttam (FOV-t) a sima Vive on is Mintha csak széthúzták volna a képet bár a videón annyira nem tűnik feltűnőnek inkább az, hogy a közepe tiszta szép , de mivel szélekre ki van húzva a cucc nem praktikus ( ahogy a Tested csapat mondta) játszani benne..

Valaki tud németül? itt egy friss teszt róla.. mit mondhat a srác róla?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#8872) Németh Péter

Németh Péter
(senior tag)

Kipróbáltam az Nvidia Ansel-t a Tom Clancy's Ghost Recon® Wildlands játékban:

Lőttem pár random képet, szerintem nagyon jól néznek ki VR-ban! Kár hogy nincsen natív VR támogatás benne, de ezek az állóképek is nagyon jók!

https://imgur.com/a/vvnvH

pl. ez

https://i.imgur.com/lWPSPz3.jpg

(#8873) izitom

izitom
(lelkes újonc)

Vak is azt mondta, majd meglátjuk
[link]

[ Szerkesztve ]

(#8874) Márton válasza Németh Péter (#8872) üzenetére

Márton
(PH! kedvence)

nem rossz
a Witcher 3-at próbáltad már? Annak létezik külön VR verziója, vagy a sima is megy riften?

Hasznos mint ramdrive-ra a defrag!

(#8875) Menthirist válasza Márton (#8874) üzenetére

Menthirist
(PH! nagyúr)

Nincs, a Wildlands-nek sincs, csak Ansel-lel lehetőség van stereo 360 fokos screenshotokat lőni. Sima 2D screenshot, stereo, 360 fokos, stereo 360 fokos. Ezeknél mind magadnak állíthatod a felbontást, pl 2D-nél 63360 x 35640-ig (super resolution).
De nincs vr támogatás, hogy is lenne. Lehet hogy vorpx-el össze lehet bohóckodni valamit, de ezt nem tartom vr támogatásnak.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8876) tobias88888 válasza Márton (#8874) üzenetére

tobias88888
(senior tag)

A nagy címek közül sajnos csak az autós játékok támogatják a VR-t (meg most lesz ugye Fallout 4 és Doom). Persze utólag az összeshez belőtték már valahogy, viszont ilyen utólagos nem natívat még nem próbáltam :)

FPS esetében el se tudom képzelni, hogy jó lehet, de pl a Batman / Assasins Creed / Witcher 3 játékok esetén simán használható lenne

[ Szerkesztve ]

(#8877) Menthirist

Menthirist
(PH! nagyúr)

Azt kell megérteni, hogy VR-ra készíteni kell a játékokat. Oké, hogy egy szimulátorba alapvetően probléma nélkül illeszkedik a koncepció, hisz úgyis ülsz egy pilótafülkében és vezeted a járművet, de minden egyéb esetben teljesen máshogy kell tervezni a karaktert, irányítást, a narratívát, a játékmenetet, a célzást, eszközhasználatot, mindent. Még FPS-ben is. Nem annyi, hogy egy meglévő játékba bedobjuk a sztereo renderelést, kinyomjuk a képet a szemüvegre, és nesze, vr.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8878) Raymond válasza Németh Péter (#8872) üzenetére

Raymond
(PH! nagyúr)

Jok ezek az Ansel kepek, az ME Andromeda-bol nezegettem parat miutan a jatek kijott. Itt azert ugy nez ki egyik-masik shader nem idealis ezekhez a 360 sztereo kepekhez. Az elso es utolso elotti kepen a fold/talaj a kamera alatt eleg furan nez ki plusz a masodik es harmadik kepen olyan mintha a karaktert egy vastag csovel oldalba vagtak volna es ugy maradt behorpadva mint egy Tom&Jerry rajzfilmben :)

[ Szerkesztve ]

(#8879) kiskuplung válasza Németh Péter (#8862) üzenetére

kiskuplung
(fanatikus tag)

Amúgy arra van valami elfogadható magyarázat, hogy 2017-ben miért nincs cloud save legalább a játékállásokra?
Ha jól veszem ki, amikor a hétvégén én is nekiállok gépfrissítés miatt a Windows reinstallnak, előtte az Oculusos játékok mentéseit kézzel kell backupolnom.

Itt mondjuk azt írja a fejlesztő csóka, hogy van, de senki nem használja.
Link

(#8880) Uzi74 válasza Uzi74 (#8775) üzenetére

Uzi74
(senior tag)

2 óra Wilson után annyit tudok mondani, aki szerette régen a lassú ritmusú kalandjátékokat, 7th guest vagy Mist azoknak tetszeni fog (pl nekem). A "horror-játék" kategóriától nem kell félni, ilyen szempontból a Batman VR szerintem ilyesztőbb volt, csak annak 2 óra játek után már lényegében vége is volt.
20 Eur-t már akkor is megért, ha nemsokára véget ér a story, ami nem túl komplex, rá lehet jönni a dolgokra. Pl. a használandó tárgy megjelenik automatikusan az inventory-ból, ott sem kell próbálgatni sokat.
Talán ez a játék áll legközelebb egy AAA játékhoz, amit eddig VR-ban láttam. Hangulata, grafikája ott van - sokkal kidolgozottabb, mint pl az I expect you to die-ban

(#8881) Raymond válasza kiskuplung (#8879) üzenetére

Raymond
(PH! nagyúr)

Van, de tenyleg nem tudom hanyan hasznaljak. Remelem az Oculus Studios kiadasok legalabb igen, vagy legalabbis mar most igen mert a tavalyi re-install utan az elejere dobott vissza a Farlands-ben peldaul.

[link]

(#8882) chris0000

chris0000
(fanatikus tag)

az alap oculus appon belül,h lehet chatelni,egyáltalán lehet :F
ott a friendlist de nem látom a chat lehetőséget...

(#8883) Dyingsoul válasza kiskuplung (#8847) üzenetére

Dyingsoul
(Topikgazda)

Én is pont így vagyok vele. 2 szenzorral sosem volt gondom a követéssel, egyedül ha elfordulok tőlük pl robo recallban nem mindig érzékel jól de hát kitakarom, persze, hogy nem látja. :) De nagyon jó a szenzorok felé fordító figyelmeztetés, a követés pedig nagyon precíz. A kontroller még mindig elvarázsol azzal, hogy van benne érintés érzékel és még az ujjaimat is úgy mutatja ahogy éppen állnak. Ezen még home alatt is flashelek néha. :)

Biztosan lehet még fejleszteni a követésen, de ez így is jócskán megugorja a konzumer szintet.

YT: youtube.com/dyingsoulgaming --- Facebook: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream csatorna: http://twitch.tv/dyingsoul -- Honlap: http://diablo3.hu/

(#8884) proci985 válasza Menthirist (#8877) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

jaja, ld iskolapeldanak a superhot es a superhot VR

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#8885) kpbendeguz válasza Menthirist (#8877) üzenetére

kpbendeguz
(fanatikus tag)

Szvsz a külső nézetes játékokat technikailag viszonylag egyszerű lenne átültetni VR-ba.
Vagy úgy, mint az Edge of Nowhere-ben, hogy a karaktert folyamatosan követi a kamera (ez okoz némi émelygést, de belefér), vagy mint a From Outer Suns-ban, hogy amikor mozog a karakter, akkor külső nézetbe vált és fix a kamera, majd ha a karakter megáll, akkor átvált belső nézetre.
Konkrétan az Edge of Nowhere elején, amikor a jégtáblákon mászkáltam az volt az első gondolatom, hogy milyen állat lenne így újrajátsszani a Skyrim-ot vagy a Wither 3-at.
Természetesen egy AAA címnél sokkal több kérdés felmerül, mint egy indie játéknál, azaz nem elég átrni a kontrollt és hozzácsapni egy VR menüt, esetleg tesztelni pár platformon, hanem van a marketing, újra kell írni a mod interfészt, újra kell gondolni a cut scene-ket, beleértve az összes dlc-t, stb.
Ráadásul mindenkinek van egy előképe, hogy hogyan képzeli el a kedvenc játékát VR-ban, aminek nehéz megfelelni. Ha pedig a VR verzió csalódást okoz, azzal az egész franchise megítélést lerontják.
Ezen kívül a már megjelent AAA játékok VR verziójának eleve kisebb a célközönsége, mert csak a hardcore fanok fogják századszorra is újrajátsszani VR-ban, így a potenciális eladásokhoz képest jóval többet kell befektetni annál, hogy egyáltalán visszahozza az árát.
Ha tehát a nagy kiadók komolyan gondolkodnak AAA VR címekben, akkor sokkal jobban megéri nekik az új játékaikat alaptól VR-ra is fejleszteni, mint a meglévőket átírni.

(#8886) kiskuplung

kiskuplung
(fanatikus tag)

Ezzel a trailerrel én nem tudok betelni, kíváncsi vagyok hányan vesznek miatta Riftet :D

Ha esetleg valakit érdekel a trailer alatti zene, akkor itt található.

(#8887) Raymond válasza kiskuplung (#8886) üzenetére

Raymond
(PH! nagyúr)

Igen, meglepoen jol illusztralja milyen is a VR-t hasznalni. Marmint azt hogy hogyan latja/erzekeli a felhasznalo, az atlag talan 2x2m playarea-t nem nagyon :)

(#8888) tobias88888

tobias88888
(senior tag)

A Lone Echo és a The Climb volt már valaha olcsóbb? Lehet reménykedni? Az Arktika.1 egyből olcsóbban indít mint az a két játék. Nagyon kéne az a két játék, de sokallom az árat érte úgy hogy tudom hogy mennyire rövidek :)

(#8889) Raymond válasza tobias88888 (#8888) üzenetére

Raymond
(PH! nagyúr)

A The Climb volt akcios a nyaron azt hiszem, a Lone Echo egyelore meg uj, de gondolom meg az iden lesz ra akcio.

(#8890) kiskuplung válasza Raymond (#8889) üzenetére

kiskuplung
(fanatikus tag)

Jaja, a The Climb többször is volt már akciós, 20 dolcsis áron.
Valamint nyáron volt még ilyen Oculus Essentials vagy hasonló fantázianevű csomag, abban is benne volt.

Lone Echo szerintem év végén tuti akciós lesz. Amúgy egyáltalán nem rövid. 8-9 óra, plusz ott van még a multiplayer content, amihez még jövőre jön az Echo Combat, amitől én sokat várok (mert amúgy nem játszok multis címekkel)

Ha már multi only, leírom, hogy érdekes lehet az Unspoken, amihez jön egy single player DLC, Acolytes címen.

[ Szerkesztve ]

(#8891) kpbendeguz válasza kiskuplung (#8890) üzenetére

kpbendeguz
(fanatikus tag)

Én se szeretem a pvp multiplayert, a cooperative játékokat viszont jobban szeretem multiban, mint egyedül.
A legtöbb pvp játékkal az a baj, hogy az emberek nem a kihívást keresik, hanem az egojukat hízlalják. Így a legtöbben mindent megtesznek, hogy unfair előnyökhöz jussanak.
Pl. az Echo Arena ingyenes, így sokan létrehoznak új oculus accountot, csak hogy alacsony szintű játékosnak higyje őket a rendszer és kezdők ellen játszhassanak.

(#8892) Menthirist válasza kpbendeguz (#8885) üzenetére

Menthirist
(PH! nagyúr)

Ott sem egyszerű, lévén amint bekerülsz egy zárt térbe, egy terembe, stb, onnantól már problémás a kamerakezelés, nem lehet egyszerűen elintézni azzal hogy átláss a plafonon, mert rengeteg technikai megoldás kerülne így szem elé a bevilágítástól az esetleges tető, emelet, stb-ig. Ha jól emlékszem, az Edge of Nowhere kapcsán is megemlítették több helyen is, hogy nem mindenhol szerencsés a kamera elhelyezése és kezelése.

(#8893) izomman1

izomman1
(tag)

Na itt van nesze neked fogd meg jól : [link]

Írtam az amcsiknak, hogy szállítsák ki Magyarországra.. Talán van némi esély rá, hogy teljesítik a kérésem.. (A magyar Samsung azt mondta erre van lehetőség, csak a gari fog ugrani rá, mert Amcsiban gariztatható)
De ha nem jön össze úgy néz ki Fekete karácsony elé nézek ! ☹ Mindegy akkor kivárom a januárt -februárt addigra biztos kapható lesz mondjuk ( Angliában)

Hozzá kell tegyem ekkora szemétséget már rég láttam, valószínűleg az Oculus al és a többi Windows Mixed Reality gyártókkal le vannak pacsizva, hogy a karácsony előtti eladásaikat nem teszik tönkre azzal, hogy terítik az egész világon a Samsungot , mert ez az eszköz alá vágna mindenkinek 500 dolcsis árral..

[ Szerkesztve ]

(#8894) Raymond válasza izomman1 (#8893) üzenetére

Raymond
(PH! nagyúr)

" valószínűleg az Oculus al és a többi Windows Mixed Reality gyártókkal le vannak pacsizva, hogy a karácsony előtti eladásaikat nem teszik tönkre azzal, hogy terítik az egész világon a Samsungot , mert ez az eszköz alá vágna mindenkinek 500 dolcsis árral.."

(#8895) Joshi válasza izomman1 (#8893) üzenetére

Joshi
(PH! nagyúr)

A Samsung Odysseyel működni fog az Assetto Corsa és a Project Cars-al? Egyáltalán milyen játékok működnek vele?

[ Szerkesztve ]

(#8896) Raymond válasza Joshi (#8895) üzenetére

Raymond
(PH! nagyúr)

Majd ha kijon az MS HMD-kre a SteamVR tamogatas (ev vege?) akkor minden ami a SteamVR alatt mukodik. Az Oculus jatekok ReVive-al meg majd kiderul.

(#8897) izomman1

izomman1
(tag)

Ezek egyenlőre csak :
[link]

Decemberben jön a Steam támogatás..

[ Szerkesztve ]

(#8898) kiskuplung válasza Raymond (#8894) üzenetére

kiskuplung
(fanatikus tag)

:DD

(#8899) fulton válasza izomman1 (#8838) üzenetére

fulton
(őstag)

most olvasom csak tőletek ezt a Santa Cruz dolgot, jól értem ez sznzor nélküli lesz és a szemüveg fogja követni?
és mi lesz ha a hátam mögé teszem a szenzort?

(#8900) izomman1

izomman1
(tag)

Tudjátok mi a fura ezzel a Pimax 8 K bemutatókkal videókkal kapcsolatban?

[link]

Hogy mindig csak közeli tárgyakra fókuszálnak rá azt mutatják meg csak lencsén keresztül.. trükkösek ezek a kis kínaiak :-) Azt már Az Elite Dangerous vagy Project Cars vidin se merik megmutatni ha hátra dőlsz milyen FOV tárul eléd.. mert szerintem szűkítik rendesen..

(#8901) izomman1 válasza fulton (#8899) üzenetére

izomman1
(tag)

Hátra nyúlsz akkor mi van ? Elveszíti a Santa is a követést , de lehet úgy írni játékokat , hogy ezt a mozdulatot ne kelljen eljátszani.. Plusz szenzort meg nem igen fognak hozzá adni bár adhatnak.. A WMR mellé is hogy a hátad közepénél is legyen követés :-) (Közben írtam a Samsungnak is.. olyan könnyen nem adom fel valaki csak lesz hajlandó Magyarországra postázni.. vagynem.. :S )

(#8902) kpbendeguz válasza izomman1 (#8901) üzenetére

kpbendeguz
(fanatikus tag)

Legrosszabb esetben megveszed ebayről. :DDD

(#8903) fulton válasza izomman1 (#8901) üzenetére

fulton
(őstag)

az nem jó, hol a szabadság...ez az igazi a 360 fok szerintem...remélem nem gyilkolják el.
Ki lehet bírni 2 senzort feltenni a falra..

kérdés ez hány fokot fog lefedni, mert oké nem játszok én sem kifordított kézzel. De ha csak 180 fokban látná az már gáz lenne.

[ Szerkesztve ]

(#8904) izomman1 válasza fulton (#8903) üzenetére

izomman1
(tag)

Oh Ebay ről dupla áron.. ( kábé a haszonleső kis kínaiak így adták anno az Oculus okat is az elején tovább)
Na majd lesz valami.. Minden esetre már lasasn 2 napja megjelent a WMR és egy vacak gameplayt nem tudtak a felhasználók feltolni a yoububra? ( Arizona Sunshine is megy elvileg rajta) Nagyon igényleten teszteket találtam már , de csak az eszközt mutogatják kívülről vagy ez azért van mert működésképtelen szoftverek híján egyenlőre? :-P LOL jó cuccra várok én is minden esetre decemberig valahonnan csak kikinlódom a beszerzését úgyis csak akkorra ígérik a steam vr támogatást.. De milyen már, hogy így letojják az európai piacot? Gyakorlatilag ezekkel a cikkekkel is csak azt mondják az európai vásárlóknak "' ne álmodozz meg se kaphatod csak az amcsiknak jár , úgyhogy ha VR kell vegyél inkább Oculust vagy más olcsóbb WMR-t (kisebb tudásút).. elégedj meg azzal! "

[ Szerkesztve ]

(#8905) kpbendeguz válasza izomman1 (#8904) üzenetére

kpbendeguz
(fanatikus tag)

Valószínűleg nem tudnak elég AMOLED-et gyártani, hogy az összes régióban egyszerre jelen legyenek, de nem akarnak lemaradni a startról sem. Így az első tesztek, felhasználói visszajelzések pozícionálják a terméket a piacon, az EU piacon pedig ráérnek azután megjelenni, hogy kiderül hogy muzsikál a termék az USA-ban.
A késleltetett megjelenés a legtöbb hardvergyártónál bevett gyakorlat, legyen az telefon vagy játékkonzol, itt is valószínűleg erről lehet szó.
A Samsung viszont kétségtelenül idiótán kommunikál, mert egyszerűbb lett volna bemondani valami kamu EU megjelenést, mondjuk 2018 február, aztán tologatni, ha nem jön össze, mint hogy a bloggereknek kelljen pletyka szinten kiszedniük belőlük, hogy "jah, jó hogy kérded, EU-ban nem forgalmazunk bocsi, talán majd valamikor egyszer".

(#8906) kiskuplung válasza kpbendeguz (#8905) üzenetére

kiskuplung
(fanatikus tag)

Igen, ez olyan MS-style, kommunikációs katasztrófa:)

Amúgy meg örüljenek az európaiak, a bétatesztet elvégzik az amcsik :)

(#8907) izomman1

izomman1
(tag)

Letesztelik a piacot, hogy mennyire lesz sikeres? A Samsungnak lőttek, ha EU -ba nem lesz érdemes forgalmazni a készüléket.. Akkor talán nekem se érdemes vennem.. Azt gondoltam, hogy hiány lesz a készülékből , de hogy már az elején egy hiányt generálnak azzal, hogy csak az Amcsi piacon elérhető az csúcs.. Olyan meg technológiai kütyükbe még nem volt, hogy csak az Amcsi piacon kapható és később nem jött be hozzánk.. (lásd telók piaca..) .. ez a cikk most a karácsony előtti vásárlásoknak szólt..

(#8908) izomman1

izomman1
(tag)

Bezzeg a kis kínaiak a PImax 8K ra tárt karokkal várják mindenki pénzét mert mindenhova szállítanak.. Mindig az a jó ami elérhetetlen..

(#8909) MlbMatic válasza izomman1 (#8869) üzenetére

MlbMatic
(lelkes újonc)

Igazabol mindenhol ,,, talan 4,1 meter hattal a tobbire utolso senzor alatt lehet talalni bugot,,, de jatek kozben meg nem volt ra pelda

[ Szerkesztve ]

(#8910) izomman1 válasza MlbMatic (#8909) üzenetére

izomman1
(tag)

4 szenzorral el is hiszem.. Nekem nem volt szerencsém olyan setup ot próbálni...

(#8911) Cshavez

Cshavez
(senior tag)

Mi a fa... van itt fél nap alatt 50hsz, jaa látom itt van Izommen! :)

[ Szerkesztve ]

Origin-Steam-Uplay-Microsoft ID : Csavez

(#8912) Segal válasza izomman1 (#8904) üzenetére

Segal
(őstag)

Akkor meg rendeld meg és ha nem tetszik akkor add el te az ebay-en. Problem solved :P

www.nokiaprogramok.hu

(#8913) Dyingsoul

Dyingsoul
(Topikgazda)

Én néha komolyan csodálkozom, hogy egyeseknek milyen kevés ésszel milyen sok pénzük van, idejük pláne.... :U

YT: youtube.com/dyingsoulgaming --- Facebook: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream csatorna: http://twitch.tv/dyingsoul -- Honlap: http://diablo3.hu/

(#8914) kiskuplung

kiskuplung
(fanatikus tag)

Most néztem, az Arktika új patchben már van nehézségi szint választás. Maximumra fejlesztett pajzzsal ha kiállok és nem hajolok le, akkor 2 ellenfél kb. 2 másodperc alatt halálra sebez. Így már van benne kihívás rendesen :)

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.