Hirdetés
- Computex 2026: az AI-ra hangolta magát az FSP
- Computex 2026: hűtések és fejlett monitorozás a Montech műhelyéből
- Tízéves az ASRock Taichi, hologramos vízhűtéssel ünnepelnek – Computex 2026
- Computex 2026: hűtési megoldások és ízléses házak a Jonsbo fémjelzésével
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Nikon DSLR topik
- Projektor topic
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Apple MacBook
- Milyen SSD-t vegyek?
- Milyen monitort vegyek?
- Rendkívül ütőképesnek tűnik az újragondolt Apple tv
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
4Grider
félisten
-
pepu alma
újonc
Sziasztok,
barátnőm utazik Japánba és és szeretné használni a telefonját ott is (telekomos i15). Melyik szolgáltatót ajánljátok esim-re? Jó lenne még itthon beüzemelni mielőtt kiutazik. Airalo még mindig megbízható és jó áron van? Anno (kb 2 éve) USÁ-ban már bevált.
Revolutot használta már valaki? Egy ideje szemezek velük, bár konkrétan ugyanazok az árak mint Airalon:
[link] minden ország régió megtalálható ! Ténylegesen korlátlan EU net is
-
domper2015
senior tag
-
Chris.G
tag
Yesss vagy Spusu a két befutó, esetleg eety, Lyca mobile.
A Yesss az A1 hálózatát használja, ami a 2. Ausztriában. Ebben az esetben éves tarifa 99€/év vagy havi 9,99 €/hó, figyelj arra, hogy Wertkarte legyen rendeléskor. SIMple M 60 GB + 1500 perc/sms.
Spusu 12000 10 GB net + 1000 perc + 1000 sms 7,90 €/hó. Ez 3 hálózatát használja, évek óta használom. Magyarországon csak a One hálózatán roamingol.
A percek összesége az EU és UK irányába felhasználható mindkét szolgáltatónál.Köszönöm
-
domper2015
senior tag
Yesss vagy Spusu a két befutó, esetleg eety, Lyca mobile.
A Yesss az A1 hálózatát használja, ami a 2. Ausztriában. Ebben az esetben éves tarifa 99€/év vagy havi 9,99 €/hó, figyelj arra, hogy Wertkarte legyen rendeléskor. SIMple M 60 GB + 1500 perc/sms.
Spusu 12000 10 GB net + 1000 perc + 1000 sms 7,90 €/hó. Ez 3 hálózatát használja, évek óta használom. Magyarországon csak a One hálózatán roamingol.
A percek összesége az EU és UK irányába felhasználható mindkét szolgáltatónál. -
Chris.G
tag
Magyarországra telefonálni. 1gb bőven elég.
-
domper2015
senior tag
-
domper2015
senior tag
-
Chris.G
tag
Sziasztok!
Melyik szolgáltatót ajánlanátok huzamosabb ausztriai tartózkodáshoz? Feltöltőkártyás is jó. -
domper2015
senior tag
A Lyca-t nézegettem korábban. Most elhasználom a 3 hónap akciós Lebarát, aztán irány a Lyca. Feltéve ha addig nem lesz rendelhető az optika. Május elején kezdték túrni a falut. Beoptikáztak minden utcát. Pár hét alatt végeztek. Azóta is csönd van.
Ez is olyan angolosan megy. Lassan, de bizonytalanul.A gyerek egy félévet lesz kint, addig ügyeskedünk. Drága a sör

-
thomas77
senior tag
3 hónapos ákcijós?
A wifi használhatatlan, kapott egy korlátlan Lebarát a gyermek.
3-at kezdik összekapcsolni a Vodafonenal?
Lyca-nál van most 2 hónapos 50 %kedvezmény korlátlanra.A Lyca-t nézegettem korábban. Most elhasználom a 3 hónap akciós Lebarát, aztán irány a Lyca. Feltéve ha addig nem lesz rendelhető az optika. Május elején kezdték túrni a falut. Beoptikáztak minden utcát. Pár hét alatt végeztek. Azóta is csönd van.
Ez is olyan angolosan megy. Lassan, de bizonytalanul. -
thomas77
senior tag
Most épp szüneteltetem a Netflixet is. Szóval semmi extra adat sem fogy. Évekig használtunk mobilnetet. 100-120GB-ból mindig kijöttünk.
Változnak az idők... Egyre többet fogyasztanak az eszközeink...
-
domper2015
senior tag
Pont tegnap jött meg a korlátlan Lebara simem. Holnap kipróbálom a routerben. A 100 GB sajnos kevés lenne. A 200GB-os 1p Mobile-lal is alig húztunk ki 1 hónapot.
Magyar kártyával teszteltem a Vodafone sebességét itthon. Egész jól ment a Samsung telefonomban. Kiváncsi vagyok, hogy a routerben mit fog tudni. Nyilván kevesebbet, mert a routerem max 150 mbitet tud.
3 hónapos ákcijós?
A wifi használhatatlan, kapott egy korlátlan Lebarát a gyermek.
3-at kezdik összekapcsolni a Vodafonenal?
Lyca-nál van most 2 hónapos 50 %kedvezmény korlátlanra. -
mrots
tag
Pont tegnap jött meg a korlátlan Lebara simem. Holnap kipróbálom a routerben. A 100 GB sajnos kevés lenne. A 200GB-os 1p Mobile-lal is alig húztunk ki 1 hónapot.
Magyar kártyával teszteltem a Vodafone sebességét itthon. Egész jól ment a Samsung telefonomban. Kiváncsi vagyok, hogy a routerben mit fog tudni. Nyilván kevesebbet, mert a routerem max 150 mbitet tud.
Eljen a netflow, ahol multbeli adatok alapjan pontosabban lehet tervezni a jovot. Magam is meglepodtem, hogy augusztusban 243 gigat hasznaltunk el.

-
thomas77
senior tag
2.99£/100 GB 8 hónapig.
[link]Pont tegnap jött meg a korlátlan Lebara simem. Holnap kipróbálom a routerben. A 100 GB sajnos kevés lenne. A 200GB-os 1p Mobile-lal is alig húztunk ki 1 hónapot.
Magyar kártyával teszteltem a Vodafone sebességét itthon. Egész jól ment a Samsung telefonomban. Kiváncsi vagyok, hogy a routerben mit fog tudni. Nyilván kevesebbet, mert a routerem max 150 mbitet tud.
-
domper2015
senior tag
-
thomas77
senior tag
Már há-musz/hó (3.,20 £)
Elég gyorsan emelkedik az ára!

-
domper2015
senior tag
-
domper2015
senior tag
[link]
Most 2.99£/hó, 8 hónapig kedvezményes.Változott a feltétel, mert eddig 6 hónap volt 1.99.
Ezen az oldalon találtam. -
domper2015
senior tag
Pont a napokban hergeltem fel a CB rádiómat.
Épp bázis antennát akarok telepíteni a shed falára...
Ezt a 100GB 1.99 £/hónap dolgot honnan szedtétek? Én csak £2.99-ért találom. De azt sehol sem írja, hogy bármikor lemondható. Igaz, hűséget se ír sehol.
Lassan 2 hete, hogy megszüntettem az ADSL-t. Most egy 1p mobile simet használok 200GB-os csomaggal. Ha ügyesen trükközök, akkor elég lehet a hónap végéig. Ez £20/hó. Nem olcsó, de legalább jó. Beraktam egy olcsó routerbe és megy szépen.
Az 1P mobile-nak van korlátlan csomagja is. Az £25/hó. Az 1p az EE hálózatát használja. Jellemzően az EE a legmegbízhatóbb és a legdrágább is.Itt a frissen telepített optika az utcában, de még nem rendelhető. Ezért kínlódok a mobillal.
[link]
Most 2.99£/hó, 8 hónapig kedvezményes. -
thomas77
senior tag
Igazad volt, a spusu hangminősége CB-radióval vetekszik, a.net elég gyors. A VoLTE működik, de nem az igazi.
Lebarát kipróbálta, az a Vodafone hálózatát használja. Akcióban 100 GB net+ korlátlan beszéd/SMS akciósan 1.99 £/hónap. Ezt 6 hónapig kapja és bármikor lemondhatja. Normálisan tud vele telefonálni és a net is jó sebességű.
Sajnos a szálláson szar a WiFi, majd valami korlátlan csomagot is kell keresnem ...Pont a napokban hergeltem fel a CB rádiómat.
Épp bázis antennát akarok telepíteni a shed falára...
Ezt a 100GB 1.99 £/hónap dolgot honnan szedtétek? Én csak £2.99-ért találom. De azt sehol sem írja, hogy bármikor lemondható. Igaz, hűséget se ír sehol.
Lassan 2 hete, hogy megszüntettem az ADSL-t. Most egy 1p mobile simet használok 200GB-os csomaggal. Ha ügyesen trükközök, akkor elég lehet a hónap végéig. Ez £20/hó. Nem olcsó, de legalább jó. Beraktam egy olcsó routerbe és megy szépen.
Az 1P mobile-nak van korlátlan csomagja is. Az £25/hó. Az 1p az EE hálózatát használja. Jellemzően az EE a legmegbízhatóbb és a legdrágább is.Itt a frissen telepített optika az utcában, de még nem rendelhető. Ezért kínlódok a mobillal.
-
domper2015
senior tag
Az O2 lefedettsége elég jó tud lenni, de a sebesség nem túl acélos. Elsődleges hálózatként sose használtam. A Three-nél szinte biztos jobb általános használatra.
A Spusu-val egyébként nem lesz baja. Csak a hangminőség tragikus. Nemzetközi irányba meg még inkább.
Ki kell próbálni. Ha nem válik be, lehet hordozni a számot. Itt még talán egyszerűbb, mint Magyarországon. Bármikor kezdeményezhető online. Sehova se kell menni.Igazad volt, a spusu hangminősége CB-radióval vetekszik, a.net elég gyors. A VoLTE működik, de nem az igazi.
Lebarát kipróbálta, az a Vodafone hálózatát használja. Akcióban 100 GB net+ korlátlan beszéd/SMS akciósan 1.99 £/hónap. Ezt 6 hónapig kapja és bármikor lemondhatja. Normálisan tud vele telefonálni és a net is jó sebességű.
Sajnos a szálláson szar a WiFi, majd valami korlátlan csomagot is kell keresnem ... -
domper2015
senior tag
Sziasztok,
barátnőm utazik Japánba és és szeretné használni a telefonját ott is (telekomos i15). Melyik szolgáltatót ajánljátok esim-re? Jó lenne még itthon beüzemelni mielőtt kiutazik. Airalo még mindig megbízható és jó áron van? Anno (kb 2 éve) USÁ-ban már bevált.
Revolutot használta már valaki? Egy ideje szemezek velük, bár konkrétan ugyanazok az árak mint Airalon:
[link]
Telefonálásra egy VoWifin lógó One kártyával fűszerezve. -
peugeotmate
addikt
Sziasztok,
barátnőm utazik Japánba és és szeretné használni a telefonját ott is (telekomos i15). Melyik szolgáltatót ajánljátok esim-re? Jó lenne még itthon beüzemelni mielőtt kiutazik. Airalo még mindig megbízható és jó áron van? Anno (kb 2 éve) USÁ-ban már bevált.
Revolutot használta már valaki? Egy ideje szemezek velük, bár konkrétan ugyanazok az árak mint Airalon:
-
thomas77
senior tag
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.Hát... elég zavaros, az biztos...
-
thomas77
senior tag
Ma szembe jött velem ez:
https://simpmobile.com/
Nem próbáltam. Egyelőre nem is igazán tudok róla többet.
Csak esim van. De úgy néz ki, hogy mindenféle országban tud működni.
Ha valaki lemegy a térképről, akár még hasznos is lehet.
-
domper2015
senior tag
Az O2 lefedettsége elég jó tud lenni, de a sebesség nem túl acélos. Elsődleges hálózatként sose használtam. A Three-nél szinte biztos jobb általános használatra.
A Spusu-val egyébként nem lesz baja. Csak a hangminőség tragikus. Nemzetközi irányba meg még inkább.
Ki kell próbálni. Ha nem válik be, lehet hordozni a számot. Itt még talán egyszerűbb, mint Magyarországon. Bármikor kezdeményezhető online. Sehova se kell menni.Köszönöm szépen a sok hasznos információt.
Szeptemberben minden kiderül. -
thomas77
senior tag
A Spusu 11,9 £/hó 50GB netet tartalmazó csomagot nézte. Ausztriában a Spusu-t használja, ott az a 3 hálózatát használja, ott tapasztalt már vele lassulást, de 1000 perc AT/ EU hívás neki a legjobb opció.
Az ismerősei elmondása szerint a Vodafone és 3 hálózat vidéken elég kalandos, az O2-ről semmi info.Az O2 lefedettsége elég jó tud lenni, de a sebesség nem túl acélos. Elsődleges hálózatként sose használtam. A Three-nél szinte biztos jobb általános használatra.
A Spusu-val egyébként nem lesz baja. Csak a hangminőség tragikus. Nemzetközi irányba meg még inkább.
Ki kell próbálni. Ha nem válik be, lehet hordozni a számot. Itt még talán egyszerűbb, mint Magyarországon. Bármikor kezdeményezhető online. Sehova se kell menni. -
domper2015
senior tag
A Spusu 11,9 £/hó 50GB netet tartalmazó csomagot nézte. Ausztriában a Spusu-t használja, ott az a 3 hálózatát használja, ott tapasztalt már vele lassulást, de 1000 perc AT/ EU hívás neki a legjobb opció.
Az ismerősei elmondása szerint a Vodafone és 3 hálózat vidéken elég kalandos, az O2-ről semmi info. -
thomas77
senior tag
Köszönöm az infót, a gyereknek az adatkapcsolat a legfontosabb, persze az esim is kell, mert az olyan kényelmes

Én most sima Three feltöltőset használok. 60Gb net + korlátlan hívás és sms. Ingyen roamingol az EU-ban és még sok helyen. Ha szerencsés helyen használod, akkor elég gyors is.
10 Font havonta. -
domper2015
senior tag
-
thomas77
senior tag
Melyik szolgáltatót ajánlod huzamosabb angliai tartózkodáshoz?
Ha a pénz nem számít, akkor EE.
Ha olcsót akarsz, akkor valamilyen virtuális operátort néznék. A Lebara-t nagy megelégedettséggel használtam. Persze voltak korlátok ott is. Érdemes megnézni az ID Mobile-t, a GiffGaff-ot, Lyca, Spusu és a többit...
Ha vannak különleges igényeid, akkor azt is érdemes figyelembe venni. Pl az RCS iPhone-on még mindig nem megy a Vodafone-nal és a Vodafone-t használó virtuális szolgáltatóknál. E-sim se mindenhol elérhető. Ingyenes EU roaming is kérdéses.
Ha konkrét elképzelésed van, hogy mire van szükséged, akkor tudok biztosat mondani.
Akár privátban is leírhatod.
-
domper2015
senior tag
-
mrots
tag
A UK-ben hivatalosan is megindult a Vodafone és a Three összeolvadása. A hálózattal is elkezdenek mókolni. Azt csiripelik a madarak, hogy heteken belül elindul a nemzeti roaming oda-vissza. Ugye a magyar Digisek kaptak ebből ízelítőt, hogy hogy is működik ez. Kíváncsi vagyok, hogy ebből mi sül ki. A Three gyalázatos tud lenni sebességben, de ahová van megfelelő kapacitás telepítve, ott megy 1000-rel a szó szoros értelmében.
Ezzel a fúzióval létrejön egy olyan szolgáltató, aminek a legnagyobb frekvenciakészlete lesz és talán a legtöbb ügyfele is. A Three-nek nem volt 5G SA hálózata. A Vodának van itt-ott. Állítólag azt is használhatják majd a Three-sek.
Sok még a kérdés, de nagyon hasonló a szitu az otthoni Digi-One megoldáshoz. A tarifák, díjcsomagok egyelőre maradnak. Az ügyfélszolgálatok is. Persze hosszú távon ez változni fog.
Ha érdekel valakit a téma, még írok róla.A three az egyik legrosszabb lefedettseggel rendelkezo szolgaltato, gyakorlatilag egy magasabb epulet aljan is mar zero lefedettseg van. Ha a sim kartya csak olyan foltokban jar ahol jo, akkor remek, de amugy nem. Az alapjan, ahogy az Orange es a T-mobile osszeolvadasa tortent (EE-kent egyesultek) en nem biznek ebben. Ami akkor tortent, hogy az Orange es a TM elkezdtek lekapcsolni a BTS-eket ott, ahol a masiknak jobb lefedettsege volt. Az eredmeny: az elofizetoknek konzisztensen atlagos, vagy az alatti terero jutott ahelyett, amit mindenki vart, hogy majd most a legjobb lefedettseget adja a ket halozat unioja.
-
thomas77
senior tag
Na igen. Ettől tartok is. A mostani Three kártyám ingyen roamingol az EU-ban, de sok más helyen is. Ami nekem fontos még, az az USA. Ez furcsa lehet Magyarországról nézve, de mifelénk nem alap az ingyenes EU roaming.
Kérdés, hogy ezt hogy barmolják szét az egyesülés folyamán. -
4Grider
félisten
Amíg nemzeti roaming van, addig nem valószínű, hogy a nemzetközi roaming megállapodásokat is kiterjesztik.
-
thomas77
senior tag
Én is ebbe reménykedek. A Lebarával a Vodát használtam, most Three van megint. Csöbörből vödörbe. A fúzió után lehet, hogy tényleg jobb lesz. Pár hónap és meglátjuk.
-
gabor_01
őstag
A UK-ben hivatalosan is megindult a Vodafone és a Three összeolvadása. A hálózattal is elkezdenek mókolni. Azt csiripelik a madarak, hogy heteken belül elindul a nemzeti roaming oda-vissza. Ugye a magyar Digisek kaptak ebből ízelítőt, hogy hogy is működik ez. Kíváncsi vagyok, hogy ebből mi sül ki. A Three gyalázatos tud lenni sebességben, de ahová van megfelelő kapacitás telepítve, ott megy 1000-rel a szó szoros értelmében.
Ezzel a fúzióval létrejön egy olyan szolgáltató, aminek a legnagyobb frekvenciakészlete lesz és talán a legtöbb ügyfele is. A Three-nek nem volt 5G SA hálózata. A Vodának van itt-ott. Állítólag azt is használhatják majd a Three-sek.
Sok még a kérdés, de nagyon hasonló a szitu az otthoni Digi-One megoldáshoz. A tarifák, díjcsomagok egyelőre maradnak. Az ügyfélszolgálatok is. Persze hosszú távon ez változni fog.
Ha érdekel valakit a téma, még írok róla.Nekünk itthoni vodásoknak ez akár jó hír is lehet. Roamingolva kint elég pocsék volt a Vodafone lefedettsége. Főleg vidéken. Így összeolvadva talán javul a helyzet.
-
thomas77
senior tag
A UK-ben hivatalosan is megindult a Vodafone és a Three összeolvadása. A hálózattal is elkezdenek mókolni. Azt csiripelik a madarak, hogy heteken belül elindul a nemzeti roaming oda-vissza. Ugye a magyar Digisek kaptak ebből ízelítőt, hogy hogy is működik ez. Kíváncsi vagyok, hogy ebből mi sül ki. A Three gyalázatos tud lenni sebességben, de ahová van megfelelő kapacitás telepítve, ott megy 1000-rel a szó szoros értelmében.
Ezzel a fúzióval létrejön egy olyan szolgáltató, aminek a legnagyobb frekvenciakészlete lesz és talán a legtöbb ügyfele is. A Three-nek nem volt 5G SA hálózata. A Vodának van itt-ott. Állítólag azt is használhatják majd a Three-sek.
Sok még a kérdés, de nagyon hasonló a szitu az otthoni Digi-One megoldáshoz. A tarifák, díjcsomagok egyelőre maradnak. Az ügyfélszolgálatok is. Persze hosszú távon ez változni fog.
Ha érdekel valakit a téma, még írok róla. -
Henri
csendes tag
-
F500
újonc
Szép estét mindenkinek !
Azzal kapcsolatban kérem a segítségeteket. hogy 03.30-án utazok Malajziába és a hazai szolgáltatók nem játszanak az őrült percdíjak miatt.
Esetleg aki már járt ott van-e valami javasolt szolgáltató akinek a kártyái ajánlottak.
Előre is köszönöm.
-
Donki Hóte
veterán
Az EU free roaming mintájára létezik Balkán free roaming is. Szerbiában, Észak-Macedóniában, Montenegróban, Bosznia-Hercegovinában és Albániában bármelyik országban vett kártyát használhatsz.
-
csaszi75
őstag
Mennyi az elfogadható árú nemzetközi esim, ahol egy SIM-mel tudja használni a három országot?
A kérdéséből ítélve nem akar minden országban sim-et venni.
De lehet a szerb kártya kedvezően használható másik két célországában is.. -
4Grider
félisten
-
csaszi75
őstag
-
George1111
újonc
-
4Grider
félisten
Nagyrészt Belgium, Németország, Hollandia és Dánia között ingázok. Nem tudomelyik országban lenne érdemes szolgáltatót választani. Igazából azt se tudom milyen szolgáltatók vannak. De utánanézek..
Ha ingázol, akkor inkább esim, hiszen minden szolgáltató fizet a roamingért.
-
George1111
újonc
Ha az időd négyötöd részét külföldön töltöd, akkor miért magyar szolgáltatóval kötöttél szerződést

Jobban jársz, ha kint veszel kártyát, akkor a magyarországi használatot veszik roamingnak

Nagyrészt Belgium, Németország, Hollandia és Dánia között ingázok. Nem tudomelyik országban lenne érdemes szolgáltatót választani. Igazából azt se tudom milyen szolgáltatók vannak. De utánanézek..
-
4Grider
félisten
Biztos hogy nem olcsóbb nekik.
Találtam egy oldalt, e-simes elvileg.
marcopolo.net 400GB 49€ ez működhet?
Akkor érdemes ilyen esim-es megoldásra befizetni, ha több ország között mozogsz.
Ha jellemzően egy országban tartózkodsz, akkor a helyi megoldások a legolcsóbbak. -
George1111
újonc
-
Donki Hóte
veterán
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
2-3 hónapot külföldön dolgozom.Utána 2 hèt otthon. Yettel Prime Max korlátlan internetet használók. Nemrég kötöttem meg. Kaptam egy sms-t, hogy külföldön több adatforgalmam volt mint otthon. 2 héten belül változtatnom kell az arányon, különben az sms érkezéséről számítva 0.62Ft/MB költséget számolnak fel. Mivel új ez az információ így legközelebb ha haza megyek 3-4x annyi adatforgalmam generálok mint külföldön szoktam. Még kb. 1 hónap mire haza jutok. Mit tudok addig tenni? VPN használata magyar IP cím kiválasztásával úgy látja a rendszer mintha otthon lennék?
Van esetleg másik lehetőség eu-n belül korlátlan internetre?(500-600GB)
Köszönöm a segítséget!
Ha az időd négyötöd részét külföldön töltöd, akkor miért magyar szolgáltatóval kötöttél szerződést

Jobban jársz, ha kint veszel kártyát, akkor a magyarországi használatot veszik roamingnak

-
4Grider
félisten
-
gabor_01
őstag
-
4Grider
félisten
Gondolod a One-nál havi 500-600 GB eu roaming nem veri ki a biztosítékot? Ez sok tízezres költség még egy nagy szolgáltatónak is. Van egyáltalán korlátlan EU adatot tartalmazó díjcsomagja a One-nak?
-
gabor_01
őstag
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
2-3 hónapot külföldön dolgozom.Utána 2 hèt otthon. Yettel Prime Max korlátlan internetet használók. Nemrég kötöttem meg. Kaptam egy sms-t, hogy külföldön több adatforgalmam volt mint otthon. 2 héten belül változtatnom kell az arányon, különben az sms érkezéséről számítva 0.62Ft/MB költséget számolnak fel. Mivel új ez az információ így legközelebb ha haza megyek 3-4x annyi adatforgalmam generálok mint külföldön szoktam. Még kb. 1 hónap mire haza jutok. Mit tudok addig tenni? VPN használata magyar IP cím kiválasztásával úgy látja a rendszer mintha otthon lennék?
Van esetleg másik lehetőség eu-n belül korlátlan internetre?(500-600GB)
Köszönöm a segítséget!
Válts Vodafonra (One).
Eddig nem érvényesítették az eu-s roaming szabályt.
De olcsóbb valóban, ha helyi sim-et veszel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Lenovo X13s 13,3 Snapdragon 8cx Gen3 / 16 GB RAM / 256 GB SSD / akku: 96%
- Apple iPad 10.2 2021 64 GB Wifi + Cellular (4G), Logitech billentyűzetes tok + UAG Metropolis tok
- Apple iPhone 12 Pro 128 GB, akku: 98%, szép állapotban
- Bontatlan több db DoBox Apple Wireless Hub Dokkoló - Áfás számlával
- Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB + Samsung Galaxy Buds3 + Samsung Galaxy Fit 3
- Akciós Windows 10 pro + Office 2019 professional plus csomag AZONNALI SZÁLLÍTÁS
- Apple iPhone 12 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung 850 PRO 2.5 512GB SATA3 SSD
- Surface Pro 7+ i5-1135G7 16GB 512GB 1 év garancia
- Prémium PC házak akár 20-40% kedvezménnyel nagy választékban garanciával/számlával! Upd. 06.08
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest



Épp bázis antennát akarok telepíteni a shed falára...




