Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz tboy93 #127589 üzenetére

    én (szokás szerint) másképp gondolkodom, mint a többiek, de fontos leszögezni, hogy egyáltalán nem számoltam utána! :N
    Szóval én első körben kiszámolnám, hogy ha kiárulom a motor alkatrészeit, akkor az mennyi pénzt hoz, és utána megnézném, hogy tudok-e venni másik motort. A felújítást a többiek már mondták, hogy miért nem játszik. A használt blokk pedig úgy ahogy Te is írod, zsákbamacska. Az egyetlen biztos megoldás, ha ezt a motort elengeded (bontó helyett Te elbontod, és kapsz érte rendes pénzt), és utána veszel valami mást (vagy ugyan ilyet). Az biztos, ha jó állapotú motort veszel azt ki tudod próbálni, tudsz vele menni, de ha egy jónak mondott blokkot veszel, azt se kipróbálni nem tudod, pláne nem tudsz vele menni. Aztán még ott van a szerelő kérdése! Ki tudja, hogy a szerelő mindent jól csinál-e majd rajta? Tudom, az a dolga, hogy jól csinálja, de sajnos mostanában én sehonnan nem hallok jó tapasztalatokat még egyszerű műveletekről sem, nemhogy egy olyan összetett dologról, mint egy blokkcsere. Ha meg tudod csinálni magadnak, akkor persze az más tészta, de így...?
    Én inkább buknék picivel többet, de biztosra mennék. :B

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák