Hirdetés
-
2100 - 2001
12707 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2026-03-17 09:30 Téma összefoglaló
-
koncsik
MODERÁTOR
(rögzített hozzászólás)Sajnos az összefoglalóba került h.sz.-ok is hiányoznak, 1-et találtam. Összesen 5054-6661 közötti hozzászólások vesztek el (pont a legforróbb időszak...)
Kérlek nézzetek rá az ÖF-ra és amit fontosnak gondoltok a hiányzó info-kból, írjátok meg újra a fórumba. #ÖF
Ugyanez ez esetleg hiányzó friend code-okra is igaz. #FC
Nagyon köszönöm előre is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Norb79
addikt
Például laptopoknál is bevett "szokás", hogy akkuról alapértelmezetten visszavett teljesítménnyel működnek a hosszabb üzemidő érdekében. De ha megkapják az áhitott áramot, akkor meg is jön a kakaó.
Értem én, hogy 720p vs. 1080p és a kijelző nem tud többet magán a konzolon, de ez a pletykált 1,7 TFlops, meg 3,1 TFlops nekem nem áll össze. Miért ne lehetne több erőforrása a gépnek, ha nem akkuról működik? Pl. 720p, de több fps, vagy részletesebb textúrák? Nekem továbbra sem logikus.
Van egy OLED-em, de én 100%-ban kézben használom. Nekem a Nintendo a Gameboy miatt Nintendo és továbbra is kézben szeretném majd használni. Viszont az rettentően zavarna, ha handheld módban meg lenne kötve a hardver keze, és nem az áram miatt, hanem a dokkoló miatt.
Nem tudjuk hogyan lesz a switch2nél, a switch1nél úgy van, ahogy írtuk.
Elméletben minden lehetséges, főleg hogy állítólag a felső USB-C porton keresztül is lehet tölteni majd a switch2t, szóval tabletop is ott lehet a plusz áram. Meglássuk. -
JanR
addikt
a dokkban 50°C körüli hōmérsékleteket ér el (kézben 35-40) és a kijelzō nincs bekapcsolva!
ha handheldben dokkolt profilt/órajeleket futtatna akkor az nem lenne egészséges sem a felhasználónak, sem az akkunakhomebrew switcheken sem húzzák túl nagyon handheldben
Például laptopoknál is bevett "szokás", hogy akkuról alapértelmezetten visszavett teljesítménnyel működnek a hosszabb üzemidő érdekében. De ha megkapják az áhitott áramot, akkor meg is jön a kakaó.
Értem én, hogy 720p vs. 1080p és a kijelző nem tud többet magán a konzolon, de ez a pletykált 1,7 TFlops, meg 3,1 TFlops nekem nem áll össze. Miért ne lehetne több erőforrása a gépnek, ha nem akkuról működik? Pl. 720p, de több fps, vagy részletesebb textúrák? Nekem továbbra sem logikus.
Van egy OLED-em, de én 100%-ban kézben használom. Nekem a Nintendo a Gameboy miatt Nintendo és továbbra is kézben szeretném majd használni. Viszont az rettentően zavarna, ha handheld módban meg lenne kötve a hardver keze, és nem az áram miatt, hanem a dokkoló miatt.
-
Norb79
addikt
A kérdés amúgy jogos hiszen ha be van dugva fixen akkor elvileg ugyanúgy lehetne nagyobb teljesítménye mintha dokkolt lenne BÁR akkor a saját képernyőt nem kell üzemeltetnie. Supersamplingnak hívják amikor egy gép nagyobb felbontást rak ki egy képernyőre mint amit az tud és lekicsinyíti. Egy 1080p kép lekicsinyítve 720pre részletesebb mint az eleve 720p. Ugyanígy az fps is lehetne jobb. Arról nem is beszélek, hogy a legtöbb 3D Switch játék azért se nem 720p se nem 1080p hanem egy alacsonyabb felbontásból próbál megélni. Viszont a Nintendo ilyen vagy olyan okokból ezt nem tette lehetővé. Ha nincs a dokkban akkor nincs plusz erőforrás. Talán ez is változik majd a Switch2vel.
Igen, csak ezeket vkinek le kellene programoznia a rendszerben, de mivel nincs benne, így a kérdés nem jogos.
Ahogy hombre is írja, érzékeli, hogy megy a képernyő, akkor handheld mód van és kész. -
hombre[EU]
nagyúr
A kérdés amúgy jogos hiszen ha be van dugva fixen akkor elvileg ugyanúgy lehetne nagyobb teljesítménye mintha dokkolt lenne BÁR akkor a saját képernyőt nem kell üzemeltetnie. Supersamplingnak hívják amikor egy gép nagyobb felbontást rak ki egy képernyőre mint amit az tud és lekicsinyíti. Egy 1080p kép lekicsinyítve 720pre részletesebb mint az eleve 720p. Ugyanígy az fps is lehetne jobb. Arról nem is beszélek, hogy a legtöbb 3D Switch játék azért se nem 720p se nem 1080p hanem egy alacsonyabb felbontásból próbál megélni. Viszont a Nintendo ilyen vagy olyan okokból ezt nem tette lehetővé. Ha nincs a dokkban akkor nincs plusz erőforrás. Talán ez is változik majd a Switch2vel.
a dokkban 50°C körüli hōmérsékleteket ér el (kézben 35-40) és a kijelzō nincs bekapcsolva!
ha handheldben dokkolt profilt/órajeleket futtatna akkor az nem lenne egészséges sem a felhasználónak, sem az akkunakhomebrew switcheken sem húzzák túl nagyon handheldben
-
morfondőr
addikt
A kérdés amúgy jogos hiszen ha be van dugva fixen akkor elvileg ugyanúgy lehetne nagyobb teljesítménye mintha dokkolt lenne BÁR akkor a saját képernyőt nem kell üzemeltetnie. Supersamplingnak hívják amikor egy gép nagyobb felbontást rak ki egy képernyőre mint amit az tud és lekicsinyíti. Egy 1080p kép lekicsinyítve 720pre részletesebb mint az eleve 720p. Ugyanígy az fps is lehetne jobb. Arról nem is beszélek, hogy a legtöbb 3D Switch játék azért se nem 720p se nem 1080p hanem egy alacsonyabb felbontásból próbál megélni. Viszont a Nintendo ilyen vagy olyan okokból ezt nem tette lehetővé. Ha nincs a dokkban akkor nincs plusz erőforrás. Talán ez is változik majd a Switch2vel.
Hirtelen ezek jutnak eszembe:
1: milyen a töltő, ade-e annyi áramot, tudja-e azt a feszt és ampert amit a gyári? Ha nem, máris bukik a "dokkolt mód* a felhasználó meg tele sírja a redditet, hogy szar a Nintendo, mert az egypálcás kínai töltőjével nem megy. Ne adj Isten haza is vágja a konzolt.
2: a fejlesztőknek gondolom eleve két profilt kell csinálni minden játékhoz, így mehetne a harmadik is.
3: kézben nálam szinte sosem melegszik, a ventit sem hallani, ami ugye borulna.
4: a Nintendo nem az itteni tech savvy rétegeknek csinálja a konzolját, hanem mindenkinek, amibe bele tartoznak az 1 bites userek is. -
playmore
tag
A kérdés amúgy jogos hiszen ha be van dugva fixen akkor elvileg ugyanúgy lehetne nagyobb teljesítménye mintha dokkolt lenne BÁR akkor a saját képernyőt nem kell üzemeltetnie. Supersamplingnak hívják amikor egy gép nagyobb felbontást rak ki egy képernyőre mint amit az tud és lekicsinyíti. Egy 1080p kép lekicsinyítve 720pre részletesebb mint az eleve 720p. Ugyanígy az fps is lehetne jobb. Arról nem is beszélek, hogy a legtöbb 3D Switch játék azért se nem 720p se nem 1080p hanem egy alacsonyabb felbontásból próbál megélni. Viszont a Nintendo ilyen vagy olyan okokból ezt nem tette lehetővé. Ha nincs a dokkban akkor nincs plusz erőforrás. Talán ez is változik majd a Switch2vel.
-
Norb79
addikt
Ez engem is érdekelne, mert mindig felvan tüntetve hogy handheld módba mennyi a teljesitmény és dokkolt módban, de tulajdonképpen a dokkolt mód csak áramot ad a gépnek nem (egy usb-c kapcsolat kerül rá ugyanugy mint a töltéssel)?
Tehát dokkolt módban kellene lennie akkor is amikor simán töltöd kábellel kézben fogva.Nem csak áramot ad, hanem a 720p képernyő helyett minimum FHD képernyőre van kötve a gép, és akkor tud kijönni a dockolt mód többlete.
A handheld képernyő, ha több áramot adsz neki akkor is egy 720p kijelző lesz. Ahogy otthon hiába adsz több áramot a 4K-s tv-dnek, az se lesz tőle 8k-s.
-
Haart
addikt
Ezt a handheld módot tisztázzuk már egy kicsit, mert nem egészen értem (nyílván a leírtakat értem).
De most akkor van handheld módban, amikor nem kap póvert a gép és akkuról megy?
A dokkolt állapot tiszta, de! Mivan akkor, ha kézben tartom, úgy játszok rajta, de közben be van dugva? Akkor is "visszaveszi" a teljesítményt?
Ez engem is érdekelne, mert mindig felvan tüntetve hogy handheld módba mennyi a teljesitmény és dokkolt módban, de tulajdonképpen a dokkolt mód csak áramot ad a gépnek nem (egy usb-c kapcsolat kerül rá ugyanugy mint a töltéssel)?
Tehát dokkolt módban kellene lennie akkor is amikor simán töltöd kábellel kézben fogva. -
hombre[EU]
nagyúr
Ezt a handheld módot tisztázzuk már egy kicsit, mert nem egészen értem (nyílván a leírtakat értem).
De most akkor van handheld módban, amikor nem kap póvert a gép és akkuról megy?
A dokkolt állapot tiszta, de! Mivan akkor, ha kézben tartom, úgy játszok rajta, de közben be van dugva? Akkor is "visszaveszi" a teljesítményt?
De most akkor van handheld módban, amikor nem kap póvert a gép és akkuról megy? igen
Akkor is "visszaveszi" a teljesítményt? igenszerk.: egyébként ez a teljesítmény általában (szinte mindig) csak felbontásban realizálódik. szóval a docked mód 1080p,míg a handheld 720p (ami a switch kijelzōjének felbontása)
-
JanR
addikt
Ezt a handheld módot tisztázzuk már egy kicsit, mert nem egészen értem (nyílván a leírtakat értem).
De most akkor van handheld módban, amikor nem kap póvert a gép és akkuról megy?
A dokkolt állapot tiszta, de! Mivan akkor, ha kézben tartom, úgy játszok rajta, de közben be van dugva? Akkor is "visszaveszi" a teljesítményt?
-
pzstm
titán
-
Rage47
nagyúr
-
pzstm
titán
-
koncsik
MODERÁTOR
-
Rony949
addikt
-
pzstm
titán
-
Norb79
addikt
-
Simia
junior tag
Egy kezemen meg tudom számolni hányszor használtam handheld mode-ban az elmúlt közel 8 évben. Ennek megfelelően számomra minden képernyőre fordított dollár valójában kidobott pénz, jobb helyen lenne ramban/CPUban/GPUban, vagy akár a zsebemben...
Szerk: persze ha csinálnak egy OLED modellt a base modell mellé, azt teljesen rendben van, csak engem nem érint.
-
hombre[EU]
nagyúr
-
oriic
HÁZIGAZDA
persze,ha egy korrekt ips panel van benne. azért ezek elég jó fícsörök, persze oledben még jobb lenne
OLED-et eladják külön drágábban, mindenki jól jár...legalábbis Nintendo biztosan.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
pzstm
titán
-
hombre[EU]
nagyúr
-
Flashback
veterán
-
koncsik
MODERÁTOR
Örülnénk 120Hz-es, VRR, HDR képes, de LED kijelzőnek kicsit drágábban?
-
pzstm
titán
-
pzstm
titán
-
tboy93
nagyúr
-
pzstm
titán
-
tboy93
nagyúr
-
hombre[EU]
nagyúr
No, új pletyka:
- 120hz kijelző,
- Variable Refresh Rate támogatás (az LCD-n is),
- 1.72 TFlops kézben, 3.1 TFlops dokkolva.jó lenne, elvileg a Sharp gyártja. az lcd szinte tuti
-
sukattika
csendes tag
Steam Deck LCD kijelzőjénél hitványabbat régen láttam
, de előtte Switch OLEDET használtam, ami árnyalhatja a képet.
A Legion Go kijelzőjéhez is volt szerencsém: gyönyörű és elvileg LCD? Kibékülnék hasonlóval a Switch 2 esetén, ha nem lesz OLED.
-
David888
tag
-
pzstm
titán
Ket hete ertem a vegere en is Oled-en epp es imadtam
-
Rony949
addikt
A néhai Nokia 7 Plus telefonom is LCD-s volt és teljesen szépek voltak a színek, öröm volt nézni a képernyőt, szóval tényleg csak a minőségtől függ.
Steam Deck-em még nem volt soha, de neten arról is azt írják, hogy a LCD verzió nem volt olyan gáz.
-
tboy93
nagyúr
Árban és minőségben lehet érdekes, hogy egy jó minőségű LCD kijelző vagy egy alap OLED hogy viszonyul egymáshoz. Volt szerencsém nagyon olcsó OLED-es telefonhoz, ahol eléggé foltos volt a kép, mintha nem lett volna egyforma a háttérfény. Egy iPad Air kijelzője sem OLED, aztán mégis gyönyörű a kép rajta.
Szóval ja, a technológia nem egyenlő a minőséggel. De persze remélem, hogy OLED lesz, mert nekem főleg kézikonzol a Switch.Én annyira imádom a Switch OLED kijelzőjét (főleg a Switch Lite után), hogy nehezen tudom elképzelni a visszaváltást. Igazából minden játék csodásan néz ki rajta, sokkal jobban mint az egyébként nem olcsó LG LCD TV-men
Egy SteamWorld Dig2-től pl. elolvadok. -
ldave
félisten
A TF már egy régi, de elég megbízható mert attól jött akit igazoltak az eddigi infók. Elvileg kínai gyárból és szállítólevelekből jött a konfiguráció mint a 12GB Ram is.
A többi annak ellenére, hogy teljesen logikusan hangzik inkább "educated guess" vagyis VRR rengeteget segítene a gépnek ha az fps nem az igazi, de igazából csak 40fps felett működik ami arra utalna, hogy 60 ha nem is az alap, de esetleg erősen használt opcionális lenne. A 120Hz is elsősorban a 40fps móddal segítene ami közelebb van a 60hoz, mint a 30hoz válaszidőben. Tehát ezek mind logikus dolgok, de mivel Nintendoról beszélünk ahol néha nevetséges dolgokon spórolnak (bár ez szinte mindig igazolta őket handheldeknél) ezért majd meglátjuk.
Az LCD egyébként szerintem is azért rugóznak sokan, mert a legtöbb olcsóbb tömegtermelt eszközben kritikán aluliakat használnak. Még az alap Deckben is elég gány volt. De egy jó LCD simán megközelíti az Oledet ha nem egymás mellett használod. Amikor lecseréltem a felső kategóriás LCD TVmet egy hasonló Oledre akkor egyértelműen látszott a különbség, de amikor lecseréltem a belépő laptopomat egy csak szimplán közép alsó kategóriásra akkor hónapokig teljes sokkban voltam mert akkora volt az ugrás. Oleden játszom elsősorban, de laptopon is szoktam néha. Főleg erősen kontrasztos (vagyis 2D pixel haha) játékokat és persze van különbség, de sosem jut eszembe laptopon, hogy a feketék vagy a színek nem olyan jók. Pedig a laptop NEM gaming egyáltalán, tehát semmilyen szempontból nem hozza azokat a válaszidőket mint a TV. Szimplán egy jobb minőségű LCDt kell belerakni és nem lesz gond.Árban és minőségben lehet érdekes, hogy egy jó minőségű LCD kijelző vagy egy alap OLED hogy viszonyul egymáshoz. Volt szerencsém nagyon olcsó OLED-es telefonhoz, ahol eléggé foltos volt a kép, mintha nem lett volna egyforma a háttérfény. Egy iPad Air kijelzője sem OLED, aztán mégis gyönyörű a kép rajta.
Szóval ja, a technológia nem egyenlő a minőséggel. De persze remélem, hogy OLED lesz, mert nekem főleg kézikonzol a Switch. -
playmore
tag
No, új pletyka:
- 120hz kijelző,
- Variable Refresh Rate támogatás (az LCD-n is),
- 1.72 TFlops kézben, 3.1 TFlops dokkolva.A TF már egy régi, de elég megbízható mert attól jött akit igazoltak az eddigi infók. Elvileg kínai gyárból és szállítólevelekből jött a konfiguráció mint a 12GB Ram is.
A többi annak ellenére, hogy teljesen logikusan hangzik inkább "educated guess" vagyis VRR rengeteget segítene a gépnek ha az fps nem az igazi, de igazából csak 40fps felett működik ami arra utalna, hogy 60 ha nem is az alap, de esetleg erősen használt opcionális lenne. A 120Hz is elsősorban a 40fps móddal segítene ami közelebb van a 60hoz, mint a 30hoz válaszidőben. Tehát ezek mind logikus dolgok, de mivel Nintendoról beszélünk ahol néha nevetséges dolgokon spórolnak (bár ez szinte mindig igazolta őket handheldeknél) ezért majd meglátjuk.
Az LCD egyébként szerintem is azért rugóznak sokan, mert a legtöbb olcsóbb tömegtermelt eszközben kritikán aluliakat használnak. Még az alap Deckben is elég gány volt. De egy jó LCD simán megközelíti az Oledet ha nem egymás mellett használod. Amikor lecseréltem a felső kategóriás LCD TVmet egy hasonló Oledre akkor egyértelműen látszott a különbség, de amikor lecseréltem a belépő laptopomat egy csak szimplán közép alsó kategóriásra akkor hónapokig teljes sokkban voltam mert akkora volt az ugrás. Oleden játszom elsősorban, de laptopon is szoktam néha. Főleg erősen kontrasztos (vagyis 2D pixel haha) játékokat és persze van különbség, de sosem jut eszembe laptopon, hogy a feketék vagy a színek nem olyan jók. Pedig a laptop NEM gaming egyáltalán, tehát semmilyen szempontból nem hozza azokat a válaszidőket mint a TV. Szimplán egy jobb minőségű LCDt kell belerakni és nem lesz gond. -
Rony949
addikt
-
Rage47
nagyúr
-
Balazs_
senior tag
No, új pletyka:
- 120hz kijelző,
- Variable Refresh Rate támogatás (az LCD-n is),
- 1.72 TFlops kézben, 3.1 TFlops dokkolva. -
ldave
félisten
A topik szempontjából tökmindegy, de a play anywhere az amikor megveszed a játékot az ms-tól és xbox konzolra és pc-s xbox appra is megkapod, mert a két verzió ugyanaz, hála a dx12nek.
Amire te gondolsz, az a Smart delivery marketing fogás volt, amikor az Xbox one verzióhoz járt az xbox series verzió is.De ja, reméljük switch2n is lesznek ingyen feljavító patchek.
Igen, arra gondoltam, köszi
-
F-ECT$
titán
A topik szempontjából tökmindegy, de a play anywhere az amikor megveszed a játékot az ms-tól és xbox konzolra és pc-s xbox appra is megkapod, mert a két verzió ugyanaz, hála a dx12nek.
Amire te gondolsz, az a Smart delivery marketing fogás volt, amikor az Xbox one verzióhoz járt az xbox series verzió is.De ja, reméljük switch2n is lesznek ingyen feljavító patchek.
A PS se ad már ingyen PS4-PS5 upgrade patchet, a Nintendo meg pláne híres arról, hogy több bőrt húz le ugyanarról a játékról. Én simán el tudom képzelni, hogy egy sima frame lock feloldásért is pénzt fognak kérni, nemhogy a nagyobb upgrade-ekért.
-
Norb79
addikt
A topik szempontjából tökmindegy, de a play anywhere az amikor megveszed a játékot az ms-tól és xbox konzolra és pc-s xbox appra is megkapod, mert a két verzió ugyanaz, hála a dx12nek.
Amire te gondolsz, az a Smart delivery marketing fogás volt, amikor az Xbox one verzióhoz járt az xbox series verzió is.De ja, reméljük switch2n is lesznek ingyen feljavító patchek.
-
hombre[EU]
nagyúr
Xenoblade Chronicles X: Definitive Edition Features a Hidden 60 FPS Mode
A játéknak van 60 fps-es indító parancsa, de jelenleg még nem működik. Switch 2 patch-re utalhatnak a jelek?
free patch 🤞
-
Bad Pritt
félisten
Pont akkor kapom az éves búnuszt, ez egy jel?
Mintha jel kéne ahhoz hogy megvegyem!
Szintén.

-
Viper26
nagyúr
-
pzstm
titán
Jah en sem. De mondjuk Botw vagy Totk ha megvan kartyan es csak egy olcsobb patch kellene az okes lenne. Bar ez lehet 30-40 EUR-t lehet de a definitive esition 60 EUR ujrakiadasa sem elkepzelhetetlen
-
kicsako
őstag
Pedig pont ezzel lehetne rávenni a játékosokat hogy váltsanak. Jelenleg ezért játszom inkább PC-n, mert egyszerűen felk*r hogy minden is akad a nintendon. Viszont ha csak új konzol kéne a régi játékaimhoz akkor valszeg megjelenéskor venném is.
-
ldave
félisten
-
Sirandrish
Topikgazda
-
pzstm
titán
-
ldave
félisten
Xenoblade Chronicles X: Definitive Edition Features a Hidden 60 FPS Mode
A játéknak van 60 fps-es indító parancsa, de jelenleg még nem működik. Switch 2 patch-re utalhatnak a jelek?
-
ldave
félisten
-
Rony949
addikt
-
Simia
junior tag
Nem szeretnék vitát generálni, és tőlem a Nagybátai püspök is írhat ide, hogy nála milyen jól fut, nálam akad, laggol, stutteringol, az eddigi összes szintben volt ilyen.
Sajnos másnál is.
Mivel tudom hogy ennyivel nem ér ez véget, és ide csak hazudni jár az, akinél bármi is akad, eskü ha lenne több időm fel is venném, de sztem az sem győzne meg. Úgyhogy vállalom, hazudni akartam csak, azért írtam.
Ha más játék is laggol, akkor lehet hogy ideje egy friss pasztának és procillátornak. Hekem csodákat tett, de az is igaz, hogy nem vagyok kimondottan vájtszemű :-).
-
koncsik
MODERÁTOR
#2040 előtti megbeszélésre:
Telihold, hidegfront, stb.
Kb.:
Nemá' gyerekek. Kösziiii
Amúgy a kapcsolónak minden szükséges HW ereje megvan az akadásmentes játékhoz.
Vagyis, khmmm. Izé. Örülünk, hogy még beKAPCSOLÓdik.
Temettem már procihibás Lite-ot. Szerencsére nem saját volt. -
ldave
félisten
-
Viper26
nagyúr
"- It has been confirmed that it will use a joystick with Hall effect technology."
Akkor ez tuti?
-
ldave
félisten
Nintendo Switch 2 leaked GameCube controller spawns exciting possibilities
TLDR: jönnek a Gamecube címek is az Online-ba vagy új Super Smahs Bros. játékra utal a Gamecube kontroller BT-s változatának megjelenése az FCCnél?
A hardver gondolom bőven erős lesz GC játékok emulálására, van ott azért jópár klasszikus, ami máshol nem igazán érhető el, pl Star Fox Adventures, Eternal Darkness.
-
l.skywalker
titán
Nintendo Switch 2 leaked GameCube controller spawns exciting possibilities
TLDR: jönnek a Gamecube címek is az Online-ba vagy új Super Smahs Bros. játékra utal a Gamecube kontroller BT-s változatának megjelenése az FCCnél?
-
#29743860
törölt tag
Ha elolvastad volna mire reagáltam, akkor láttad volna, hogy még értelme is van. Fel lett vetve, hogy openworldben hogy muzsikál switch, nah erre hoztam, hogy nem kell ehhez openworld. Nem akartam elrontani a hétfő reggeledet egy ilyen blaszfémiával, mivel a Switch 2-ről érdemi új infó nem jött, így adott, hogy a Switch 1 tematikában is felmerülhessen 1-1 elszólás. Jelentsd kérlek a számodra sértő hozzászólásokat. Telepítettem belső memóriára is, ugyanaz, és ugyanott jönnek elő a laggok, amik ha csak 25 fps-esek lennének, nem is zavarnának, de ez bizony lemegy 15-re is. Senkit nem kértem arra, hogy csináljon valamit, csak leírtam a szubjektív tapasztalatomat.
-
Crus
addikt
Nekem most a 1996-os Quake 1 volt hatalmas csalódás. Tv-n szó szerint szaggat a játék, elképesztően sok olyan pont van egy nyúlfarknyi hosszúságú pályán is, ahol nincs 20 fps sem . . És nem egy direct x 12 es szénné tesszellált játékról beszélünk, hanem csak egy régi lowpoly játékról.
Azon gondolkodom, hogy a fenébe jön ez ide? Totál off és lett belőle egy hosszú, érdektelen off szál, amiben senki nem tette fel a kérdést, hogy miért nem a gép belső tárhelyére mentve próbálod ki...
-
F-ECT$
titán
Nagyon sok ilyen játékkal és szoftverrel találkoztam már, ahol egy-egy bug csak a felhasználók kis százalékát érinti. Minél kisebb az érintett csoport annál kisebb az esély rá, hogy valaha is foglalkozni fognak vele. Ez is vélhetően egy ilyen eset, hogy a komponensek valamelyik milliomodik együtthatása nálad jelen van és ez okozza a problémát. De ezért senki sem fog hazugnak nevezni. Már miért tennénk? Se hasznunk, se érdekünk nincs benne.
És olyan is sokszor van, hogy valakit tényleg nem zavar a 30 alatti fps.
-
#29743860
törölt tag
> Nem látom értelmét tényleg bármivel ide írni.
Mégis itt vagyunk.
> Annak meg főleg nem, hogy akik bármilyen játékbeli hibával írtak, mind el lettek szépen oda küldve ahová.
Nagyon helyes, ha ez a Switch 2 topikban történt. Ha a játék saját topikjában, akkor kevésbé. De engem ez kevésbé zavart, mint az áldozatpóz.> Olvasok majd tőled bármilyen reportot, és reflektálok, hogy nálam jó, sokra mész vele.
Ha random meg nem jelent konzol topikjában írkálok ilyet, akkor tulajdonképpen a kommentemet is törölni lehetne, szóval nyugodtan, sőt mostmár el is várom!
> És a saját hsz tematikád hová sorolod ?
Egyértelműen most én is a probléma része vagyok, biza idáig süllyedtem most, de részemről ennyi elég volt a témával kapcsolatban.Prémium vagy, tilthatsz nyugodtan, akkor nem zavarom meg a fórumozásodat.
De engem ez kevésbé zavart, mint az áldozatpóz.
Engem a netrendőrködés irritál . . .
-
Balazs_
senior tag
Balazs kérlek nemár.
És a saját hsz tematikád hová sorolod ?
Nem látom értelmét tényleg bármivel ide írni. Annak meg főleg nem, hogy akik bármilyen játékbeli hibával írtak, mind el lettek szépen oda küldve ahová. Olvass vissza hányszor kapták meg mások is a "nálam minden szupcsi" lózungot, aminek amúgy tényleg nincs semmi értelme. Olvasok majd tőled bármilyen reportot, és reflektálok, hogy nálam jó, sokra mész vele. Na látod . . . Elsősorban ha valaki valamilyen hibával ír, adja magát hogy olyan próbál válaszolni, aki hasonlóval küzdött.> Nem látom értelmét tényleg bármivel ide írni.
Mégis itt vagyunk.
> Annak meg főleg nem, hogy akik bármilyen játékbeli hibával írtak, mind el lettek szépen oda küldve ahová.
Nagyon helyes, ha ez a Switch 2 topikban történt. Ha a játék saját topikjában, akkor kevésbé. De engem ez kevésbé zavart, mint az áldozatpóz.> Olvasok majd tőled bármilyen reportot, és reflektálok, hogy nálam jó, sokra mész vele.
Ha random meg nem jelent konzol topikjában írkálok ilyet, akkor tulajdonképpen a kommentemet is törölni lehetne, szóval nyugodtan, sőt mostmár el is várom!
> És a saját hsz tematikád hová sorolod ?
Egyértelműen most én is a probléma része vagyok, biza idáig süllyedtem most, de részemről ennyi elég volt a témával kapcsolatban. -
#29743860
törölt tag
Szabi, nagyon kérlek, nemár.
> Te: nálam szarul fut a quake,
> Más: megvettem én is, nálam nem,
> Te: lol biztos hazudok, itt egy teszt, mindenhol szarul fut,
> Más: Szabi itt nem fogunk hazugnak nevezni, lol,
> Te: hát nemigaz, már megint bizonyíthattam.Nem azért vagyunk itt, hogy téged támadjunk, senki nem kötött beléd, chill dude.
Senki sem hitetlenkedett, csak kaptál választ, hogy másnál nem fut szarul. Kész, kb. end-of-topic, aztán lett ebből 10 komment a Switch 2 topikban.
Nem kell semmit bizonyítani, nálad szarul fut és pont. Én szivesen jönnék debuggolni a problémát, de zárt rendszer lévén kicsit nehéz lenne.
Balazs kérlek nemár.
És a saját hsz tematikád hová sorolod ?
Nem látom értelmét tényleg bármivel ide írni. Annak meg főleg nem, hogy akik bármilyen játékbeli hibával írtak, mind el lettek szépen oda küldve ahová. Olvass vissza hányszor kapták meg mások is a "nálam minden szupcsi" lózungot, aminek amúgy tényleg nincs semmi értelme. Olvasok majd tőled bármilyen reportot, és reflektálok, hogy nálam jó, sokra mész vele. Na látod . . . Elsősorban ha valaki valamilyen hibával ír, adja magát hogy olyan próbál válaszolni, aki hasonlóval küzdött. -
Balazs_
senior tag
Igen, sajnos van olyan, hogy tényleg valakiknél valami nem jó. Csak azért írtam róla, mert csalódtam, hogy így fut helyenként. Nyilván nem vártam segítséget, hisz ez megoldhatatlan, csak kiírtam magamból. Aztán bizonygathattam a " nálam rohadtjólfut" olvasóknak.
Kellemetlen helyzet, mert én nem tudok egyetérteni, és rajtam tényleg kívülálló dolog hogy náluk hogy fut. Ilyenkor sztem ezekre már nem szabad reflektálni, mert az lesz a vége hogy én offolok, meg flamelek. Sajnos nagyon jelen van a hitetlenkedés ezekben a topikokban és nem nehéz átesni a ló túloldalára, hiába indult egy véleményezésből csak az egész. Szabi, nagyon kérlek, nemár.
> Te: nálam szarul fut a quake,
> Más: megvettem én is, nálam nem,
> Te: lol biztos hazudok, itt egy teszt, mindenhol szarul fut,
> Más: Szabi itt nem fogunk hazugnak nevezni, lol,
> Te: hát nemigaz, már megint bizonyíthattam.Nem azért vagyunk itt, hogy téged támadjunk, senki nem kötött beléd, chill dude.
Senki sem hitetlenkedett, csak kaptál választ, hogy másnál nem fut szarul. Kész, kb. end-of-topic, aztán lett ebből 10 komment a Switch 2 topikban.
Nem kell semmit bizonyítani, nálad szarul fut és pont. Én szivesen jönnék debuggolni a problémát, de zárt rendszer lévén kicsit nehéz lenne.
-
l.skywalker
titán
Igen, sajnos van olyan, hogy tényleg valakiknél valami nem jó. Csak azért írtam róla, mert csalódtam, hogy így fut helyenként. Nyilván nem vártam segítséget, hisz ez megoldhatatlan, csak kiírtam magamból. Aztán bizonygathattam a " nálam rohadtjólfut" olvasóknak.
Kellemetlen helyzet, mert én nem tudok egyetérteni, és rajtam tényleg kívülálló dolog hogy náluk hogy fut. Ilyenkor sztem ezekre már nem szabad reflektálni, mert az lesz a vége hogy én offolok, meg flamelek. Sajnos nagyon jelen van a hitetlenkedés ezekben a topikokban és nem nehéz átesni a ló túloldalára, hiába indult egy véleményezésből csak az egész. Azért én a Switches közösségben inkább pozitívan csalódtam

-
#29743860
törölt tag
Nagyon sok ilyen játékkal és szoftverrel találkoztam már, ahol egy-egy bug csak a felhasználók kis százalékát érinti. Minél kisebb az érintett csoport annál kisebb az esély rá, hogy valaha is foglalkozni fognak vele. Ez is vélhetően egy ilyen eset, hogy a komponensek valamelyik milliomodik együtthatása nálad jelen van és ez okozza a problémát. De ezért senki sem fog hazugnak nevezni. Már miért tennénk? Se hasznunk, se érdekünk nincs benne.
Igen, sajnos van olyan, hogy tényleg valakiknél valami nem jó. Csak azért írtam róla, mert csalódtam, hogy így fut helyenként. Nyilván nem vártam segítséget, hisz ez megoldhatatlan, csak kiírtam magamból. Aztán bizonygathattam a " nálam rohadtjólfut" olvasóknak.
Kellemetlen helyzet, mert én nem tudok egyetérteni, és rajtam tényleg kívülálló dolog hogy náluk hogy fut. Ilyenkor sztem ezekre már nem szabad reflektálni, mert az lesz a vége hogy én offolok, meg flamelek. Sajnos nagyon jelen van a hitetlenkedés ezekben a topikokban és nem nehéz átesni a ló túloldalára, hiába indult egy véleményezésből csak az egész. -
l.skywalker
titán
Nem szeretnék vitát generálni, és tőlem a Nagybátai püspök is írhat ide, hogy nála milyen jól fut, nálam akad, laggol, stutteringol, az eddigi összes szintben volt ilyen.
Sajnos másnál is.
Mivel tudom hogy ennyivel nem ér ez véget, és ide csak hazudni jár az, akinél bármi is akad, eskü ha lenne több időm fel is venném, de sztem az sem győzne meg. Úgyhogy vállalom, hazudni akartam csak, azért írtam.
Nagyon sok ilyen játékkal és szoftverrel találkoztam már, ahol egy-egy bug csak a felhasználók kis százalékát érinti. Minél kisebb az érintett csoport annál kisebb az esély rá, hogy valaha is foglalkozni fognak vele. Ez is vélhetően egy ilyen eset, hogy a komponensek valamelyik milliomodik együtthatása nálad jelen van és ez okozza a problémát. De ezért senki sem fog hazugnak nevezni. Már miért tennénk? Se hasznunk, se érdekünk nincs benne.
-
#29743860
törölt tag
Sandisk nintendo liszensz kártyán van. Az a fura hogy nálatok jó, miközben a tesztek szerint is van vele gond bőven. Tehát én igazából tényt közöltem. Jah és nálam stock beállításban van, de már mindent végigpróbáltam.
-
tboy93
nagyúr
-
Crvsh3R
senior tag
Nekem most a 1996-os Quake 1 volt hatalmas csalódás. Tv-n szó szerint szaggat a játék, elképesztően sok olyan pont van egy nyúlfarknyi hosszúságú pályán is, ahol nincs 20 fps sem . . És nem egy direct x 12 es szénné tesszellált játékról beszélünk, hanem csak egy régi lowpoly játékról.
Esetleg nem valami "noname" vagy lassú microSD kártyára van telepítve?
Nálam egy 1TB-os Sandisk Extreme Pro microSDXC kártyára van telepítve és hibátlanul fut. -
Sirandrish
Topikgazda
Nos igen . . . te ezt írtad "Hogymi? Nekem megvan a Quake 1 és 2 Switchre,".
Gondolod hogy nekem nincs meg, és csak úgy bedobtam egy gumicsontot ? Ez a fajta szkepticizmus amit ezek a topikok és lakói képviselnek sajnos nem hoznak megoldást abban, hogy nekem biza szarul fut. Sry, ha már reagáltál rá, reagáltam én is.
#2023 Sirandrish Igen ez volt az első amit néztem, aztán találtam még egy jó csokor panaszt, és onnantól belenyugodtam. Valaki kitudta játszani a La Noire-t és "jól futott neki" én meg nem tudtam vele játszani élvezhetően, mert valahol 18 fps-em volt és elengedtem. Nálam is jól fut a Quake 1, de csak "helyenként" máshol pedig durva lag van. Azért örülök hogy másnál jó.
Nekem nincs meg, így én csak a videók alapján mondok véleményt.
De én elhiszem hogy neked kaka, és azt is hogy Idave-nek faja...
Ahogy írtam, máshol is előfordul ilyen sajna.. -
#29743860
törölt tag
Nos igen . . . te ezt írtad "Hogymi? Nekem megvan a Quake 1 és 2 Switchre,".
Gondolod hogy nekem nincs meg, és csak úgy bedobtam egy gumicsontot ? Ez a fajta szkepticizmus amit ezek a topikok és lakói képviselnek sajnos nem hoznak megoldást abban, hogy nekem biza szarul fut. Sry, ha már reagáltál rá, reagáltam én is.
#2023 Sirandrish Igen ez volt az első amit néztem, aztán találtam még egy jó csokor panaszt, és onnantól belenyugodtam. Valaki kitudta játszani a La Noire-t és "jól futott neki" én meg nem tudtam vele játszani élvezhetően, mert valahol 18 fps-em volt és elengedtem. Nálam is jól fut a Quake 1, de csak "helyenként" máshol pedig durva lag van. Azért örülök hogy másnál jó.
-
ldave
félisten
Én elhiszem hogy neked szar, de valszeg a hiba a ti készüléketekben van, mert elég jó FPS-t produkál elvileg..
Quake - (Nintendo Switch) - Framerate & Gameplay
Egyébkén átérzem a bajodat (mindenkinél jó, csak nálad szar), mert a Forzával pont így vagyok. Eszembe jutott hogy játszom vele picit, de valamiért nem tudok csatlakozni a szerverhez, így csak offline módba tudom tolni, miközben mindenkinek hibátlan!
Persze neten sokan nyafognak ugyanazzal a hibával, de millió "megoldás" után sem sikerült működésre bírnom.Nem akartam reagálni, mivel egyből azzal jött, hogy hazugnak nevezem, ebbe a gödörbe pedig semmi kedvem nincs lemenni, mert méltatlan mindenkire nézve.
-
Sirandrish
Topikgazda
Nem szeretnék vitát generálni, és tőlem a Nagybátai püspök is írhat ide, hogy nála milyen jól fut, nálam akad, laggol, stutteringol, az eddigi összes szintben volt ilyen.
Sajnos másnál is.
Mivel tudom hogy ennyivel nem ér ez véget, és ide csak hazudni jár az, akinél bármi is akad, eskü ha lenne több időm fel is venném, de sztem az sem győzne meg. Úgyhogy vállalom, hazudni akartam csak, azért írtam.
Én elhiszem hogy neked szar, de valszeg a hiba a ti készüléketekben van, mert elég jó FPS-t produkál elvileg..
Quake - (Nintendo Switch) - Framerate & Gameplay
Egyébkén átérzem a bajodat (mindenkinél jó, csak nálad szar), mert a Forzával pont így vagyok. Eszembe jutott hogy játszom vele picit, de valamiért nem tudok csatlakozni a szerverhez, így csak offline módba tudom tolni, miközben mindenkinek hibátlan!
Persze neten sokan nyafognak ugyanazzal a hibával, de millió "megoldás" után sem sikerült működésre bírnom. -
#29743860
törölt tag
Nem szeretnék vitát generálni, és tőlem a Nagybátai püspök is írhat ide, hogy nála milyen jól fut, nálam akad, laggol, stutteringol, az eddigi összes szintben volt ilyen.
Sajnos másnál is.
Mivel tudom hogy ennyivel nem ér ez véget, és ide csak hazudni jár az, akinél bármi is akad, eskü ha lenne több időm fel is venném, de sztem az sem győzne meg. Úgyhogy vállalom, hazudni akartam csak, azért írtam.
-
ldave
félisten
Nekem most a 1996-os Quake 1 volt hatalmas csalódás. Tv-n szó szerint szaggat a játék, elképesztően sok olyan pont van egy nyúlfarknyi hosszúságú pályán is, ahol nincs 20 fps sem . . És nem egy direct x 12 es szénné tesszellált játékról beszélünk, hanem csak egy régi lowpoly játékról.
Hogymi? Nekem megvan a Quake 1 és 2 Switchre, tükörsima 60 fps az alap játék. Szerintem 50 alá nem esik soha.
-
#29743860
törölt tag
Nekem most a 1996-os Quake 1 volt hatalmas csalódás. Tv-n szó szerint szaggat a játék, elképesztően sok olyan pont van egy nyúlfarknyi hosszúságú pályán is, ahol nincs 20 fps sem . . És nem egy direct x 12 es szénné tesszellált játékról beszélünk, hanem csak egy régi lowpoly játékról.
-
morfondőr
addikt
Tud az laggolni TV-n, sőt a nagyobb képernyőn jobban fel is tűnik, mint 7"-on. Mivel én csak Switch-en játszom, ezért már szinte megszoktam, nem is zavar, de azért észre szoktam venni.
-
F-ECT$
titán
Főleg az a gáz, hogy tv-n is rosszul futott
-
Rony949
addikt
Az ár szerintem nálunk (Magyarországon) tuti lesz 500 usd értékű forint vagy több. Ha kevesebb annak csak örülni tudnék. Lényeg legyen hozzá sok-sok exkluzív játék és ne indie jellegű. Soha nem volt Nintendo konzolom, de ezt várom nagyon és csakis az exkluzívok miatt, minden másra ott a pc és ps5. Azért az a Switch 1 esetében elég gáz, hogy némelyik nyílt világú játék nyögve ment csak, főleg tévén. 4k felbontás gondolom csak álom, de majd látjuk...
"Azért az a Switch 1 esetében elég gáz, hogy némelyik nyílt világú játék nyögve ment csak, főleg tévén"
Ezt nem értem. A Switch pont hogy dokkolva jobb teljesítményt tudott nyújtani valamennyivel. (nagyobb felbontás, stabilabb fps)
-
Delirious
tag
Az ár szerintem nálunk (Magyarországon) tuti lesz 500 usd értékű forint vagy több. Ha kevesebb annak csak örülni tudnék. Lényeg legyen hozzá sok-sok exkluzív játék és ne indie jellegű. Soha nem volt Nintendo konzolom, de ezt várom nagyon és csakis az exkluzívok miatt, minden másra ott a pc és ps5. Azért az a Switch 1 esetében elég gáz, hogy némelyik nyílt világú játék nyögve ment csak, főleg tévén. 4k felbontás gondolom csak álom, de majd látjuk...
-
hombre[EU]
nagyúr
Természetesen nem azt kell nézni, hogy a fanatikusok mennyiért vennék meg a konzolt, mert akkor lehet drágán adni, csak töredéke lesz az eladás. A Switch sikerében szvsz az is benne volt, hogy bement a nagymama a wallmart-ba, hogy vegyen valamit az unokájának és a $200-$300 még épp az a kategória, amit helyben kiperkált érte. Az $500 nem biztos, hogy ilyen lesz, főleg úgy, hogy mellette ott van a PS5 is, ami ugyanennyibe kerül és azért jóval erősebb és még jóval olcsóbban ott vannak mellette az akciós játékok is.
a switch sem volt olcsóbb konzol, ugyanannyiba került,mint a ps4 slim, nem sokkal olcsóbb a ps4pronál...miközben generációval gyengébb volt. inkább az újdonság varázsa adta el, drágábban is elment volna lásd oled.
most sem lesz ps5 àr alatt -
morfondőr
addikt
A Switch 1 mai áron $390 körül lenne és állítólag az új vas tényleg combos lesz, de szerintem legjobb esetben egy PS4 ekvivalenst kapunk egy-két modern funkcióval (és még az is túl szépen hangzik). Ne felejtsük, hogy az akkuidő nagyon fontos akármilyen új is lesz a processzor és a képernyő is szinte 100% hogy 1080p lesz. Tehát ha semmi mást nem számítunk bele akkor is $400 padló. Ezért tippelek én személy szerint $450re. Azon is keresnének rendesen szerintem.
Az a gond, hogy megetettek mindenkit a "gazdasági helyezet"tel és arra ráfogva akármit meg lehet manapság csinálni a vevőkkel úgyhogy én már semmiben sem vagyok biztos.Természetesen nem azt kell nézni, hogy a fanatikusok mennyiért vennék meg a konzolt, mert akkor lehet drágán adni, csak töredéke lesz az eladás. A Switch sikerében szvsz az is benne volt, hogy bement a nagymama a wallmart-ba, hogy vegyen valamit az unokájának és a $200-$300 még épp az a kategória, amit helyben kiperkált érte. Az $500 nem biztos, hogy ilyen lesz, főleg úgy, hogy mellette ott van a PS5 is, ami ugyanennyibe kerül és azért jóval erősebb és még jóval olcsóbban ott vannak mellette az akciós játékok is.
-
playmore
tag
A Switch 1 mai áron $390 körül lenne és állítólag az új vas tényleg combos lesz, de szerintem legjobb esetben egy PS4 ekvivalenst kapunk egy-két modern funkcióval (és még az is túl szépen hangzik). Ne felejtsük, hogy az akkuidő nagyon fontos akármilyen új is lesz a processzor és a képernyő is szinte 100% hogy 1080p lesz. Tehát ha semmi mást nem számítunk bele akkor is $400 padló. Ezért tippelek én személy szerint $450re. Azon is keresnének rendesen szerintem.
Az a gond, hogy megetettek mindenkit a "gazdasági helyezet"tel és arra ráfogva akármit meg lehet manapság csinálni a vevőkkel úgyhogy én már semmiben sem vagyok biztos. -
F-ECT$
titán
Fizethetnének nekem is ezekért a spekulációkért.
Ha $400 lesz akkor a Nintendo mennybe megy.
Ha $450 akkor még mindig elégedett lesz a többség, maximum lesz egy duzzogó réteg.
Ha annál több (és nem valami bundle) akkor nagyon negatív lesz a visszhang még akkor is ha egyébként fogyni fog. Nem irigylem a vezetőséget, mert pénzt is kell csinálni, de nem lenne jó hosszú távon csökkenteni a gép eladásit mert nagyon fölé árazzák a konkurenciának... ami a Switch 1.A Switch 1 $300 volt ha jól emlékszem, ezért is gondolom, hogy ez 400 körül kellene nyisson, ami még euróba átrakva is 200k alatti árat jelent. Jó, persze volt infláció meg 800 eurós Ps5 pro időközben, de ez meg egy PS4 pro szintű hardver lesz.
-
Sirandrish
Topikgazda
Fizethetnének nekem is ezekért a spekulációkért.
Ha $400 lesz akkor a Nintendo mennybe megy.
Ha $450 akkor még mindig elégedett lesz a többség, maximum lesz egy duzzogó réteg.
Ha annál több (és nem valami bundle) akkor nagyon negatív lesz a visszhang még akkor is ha egyébként fogyni fog. Nem irigylem a vezetőséget, mert pénzt is kell csinálni, de nem lenne jó hosszú távon csökkenteni a gép eladásit mert nagyon fölé árazzák a konkurenciának... ami a Switch 1.Hát ha 200 körüli árat lőnek be, az nem gyengén fölé lesz árazva a konkurenciának (Switch 1)
-
playmore
tag
Fizethetnének nekem is ezekért a spekulációkért.
Ha $400 lesz akkor a Nintendo mennybe megy.
Ha $450 akkor még mindig elégedett lesz a többség, maximum lesz egy duzzogó réteg.
Ha annál több (és nem valami bundle) akkor nagyon negatív lesz a visszhang még akkor is ha egyébként fogyni fog. Nem irigylem a vezetőséget, mert pénzt is kell csinálni, de nem lenne jó hosszú távon csökkenteni a gép eladásit mert nagyon fölé árazzák a konkurenciának... ami a Switch 1. -
morfondőr
addikt
-
pzstm
titán
-
Norb79
addikt
-
pzstm
titán
Ez nagyon bölcs
En addig vegigviszem Mario RPG-t, lehet a Toad-ot is elkezdem
-
Sirandrish
Topikgazda
-
morfondőr
addikt
A Switch bemutatkozásakor láthattuk a Skyrim-et is, ami még abban az évben érkezett is a konzolra, mekkora lenne, ha a Switch 2 az Oblivion remake-el indítana!
-
pzstm
titán
Én majd akkor hiszem ha a Nintendo mondja....persze bizakodok
jah persze. Április 2-ig már minden nap eggyel kevesebb nap van
-
Sirandrish
Topikgazda
Új hozzászólás Aktív témák
-
2100 - 2001
12707 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
TILOS A WAREZ! (Itt a„Warez” = a szerzői jog (vagy más jogszabály) által védett szoftver, adat, szöveg, kép, hang, mozgókép, stb. jogosulatlan megosztása vagy megosztás kérése. Készülék hálózati/szolgáltatótól függetlenítése.)
Az általános moderálási szabályok érvényesek.
A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler/Off tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!
Az ÁSZF alapján "Tilos...A hardverapro.hu, az Állásbörze és az Üzemeltető által kijelölt topikokon (részletszabályok itt elérhetőek) kívül máshol terméket, szolgáltatást, egyebet hirdetni." Ugyanez vonatkozik a közvetlen vásárlási szándékot tartalmazó kérésekre, keresésekre is.
(Az aláírásodban szerepelhet a hardverapro-ra vezető link...)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest



![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)





