Hirdetés

2016. október 1., szombat

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

(#34551) TIT válasza Anubis_9 (#34549) üzenetére

TIT
(PH! addikt)

Szomorú,hogy az onkyoval ennyi gond van,régebben a hdmi szállt el,azt nem tudom a többi av is ilyen-e.

(#34552) Anubis_9 válasza TIT (#34551) üzenetére

Anubis_9
(őstag)

Az Onkyo TX-NR636-os erősítőm manuálját olvasom újra. Van egy ilyen sor a HDMI infóknál: Video Resolution - Pass through: 4K 60 Hz (YCbCr 4:2:0). Vagyis akkor elvileg és gyakorlatilag sem tudja a full RGB range-t (teljes RGB tartományt) átvinni 4K@60Hz mellett, csak a YCbCr 4:2:0-t. Kár volt ennyit erőlködnöm! :W

[ Szerkesztve ]

A kevesebb több...

(#34553) Anubis_9 válasza Anubis_9 (#34552) üzenetére

Anubis_9
(őstag)

Az új Onkyo-knál a 150-200.000-es kategóriában már kicsit jobb a helyzet. Maximum Video Resolution: 4k 60 Hz (YCbCr 4:4:4).

Azonban csak a félmilliós Onkyo tudja ezt: Video Resolution - 4K 60 Hz (RGB/YCbCr4:4:4/YCbCr4:2:2, 24bit).

A kevesebb több...

(#34554) TIT válasza Anubis_9 (#34553) üzenetére

TIT
(PH! addikt)

Kár,mindennek megvan az ára.

(#34555) Anubis_9 válasza TIT (#34554) üzenetére

Anubis_9
(őstag)

Még egy kis érdekesség: HDMI 2.0a-tól beszélhetünk 4K@60Hz/4:4:4-ről. A 2.0a szabványt 2015. április 8-án vezették be. Az én TX-NR636-os erősítőm 2014-es modell, ekkor még nem létezett ez, csak a "sima" 2.0, épp ezért nem tudja a YCbCr 4:4:4-et, csak a YCbCr 4:2:0-t.

A kevesebb több...

(#34556) TIT válasza Anubis_9 (#34555) üzenetére

TIT
(PH! addikt)

Akkor megnyugodtam,ezek is mindig kitalálnak valamit,de nem igaz,higy nem tudták volna 1 évvel korábban kitalálni.
Igaz akkor nem kéne évente cserélni őket.
Az enyém 2002-es és azért se cserélem le.

(#34557) bozont válasza Anubis_9 (#34555) üzenetére

bozont
(PH! kedvence)

Esetleg érdemes megnézni nincs-e valami új firmware hozzá, hátha azzal megkapta a 4:4:4 támogatást.

Meizu Pro 5 + Vsonic AN16

(#34558) Anubis_9 válasza bozont (#34557) üzenetére

Anubis_9
(őstag)

Sajnos nincs, fent van a legújabb, az tavaly szeptemberi, ha jól emlékszem.

A kevesebb több...

(#34559) sirszevenap

sirszevenap
(őstag)

Sziasztok.

Újrahúztam a laptopomat és a legfrissebb drivert szerettem volna telepíteni, de 3x is sikertelenül jártam. 62%-nál lefő az egész Win 10 (nem mozog az egér se) és nem tudok mit csinálni csak bekapcs gombbal kikapcsolni. Eddig nem volt semmi gond, előző rendszerre még ma felment gond nélkül a 16.9.1. Egy R9 M265X (HD 8850M) van a notiba. Mitévő legyek?

Üdv :R

[ Szerkesztve ]

(#34560) zso73

zso73
(PH! kedvence)

AMD 6970-hez melyiket érdemes felrakni ? Mert ugye sem nagyon mennek rajta az új játékok. Illetve a dréjver sincs optimalizálva rá.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#34561) SP4C3 válasza zso73 (#34560) üzenetére

SP4C3
(őstag)

"dréjver sincs optimalizálva rá." - Taps! :C Ezt amúgy ki mondta, vagy hol olvastátok?

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ОТПОР! OTPOR! // KEBAB REMOVAL UNIT // ⍟T-34-85⍟

(#34562) kovesli

kovesli
(fanatikus tag)

Helló!

Alaplapi HD4250 vga-m driverét törölnöm kellene, mivel új kártya érkezett.
De a programok eltávolítása menüpont alatt a gépem nem látja feltelepítve a többi program között.
Nem értem mitől lehet ez.

Hogyan tudom törölni a programot?
Hisz addig nem tudom betenni a 7750-et. :(

Köszönöm.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#34563) duronx válasza kovesli (#34562) üzenetére

duronx
(fanatikus tag)

Esetleg lépj be eszközkezelőbe s töröld ki vagy a progi részét cccleanerrel próbáld meg leszedni.

--**--**--**--**--**--**--**--**--**--**--**--

(#34564) kovesli válasza duronx (#34563) üzenetére

kovesli
(fanatikus tag)

Köszönöm. Sikerült. feltettem az új drivert, ezt sem látja. Működik meg minden, de nem látja. érthetetlen. :(

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#34565) R3nts

R3nts
(fanatikus tag)

Sziasztok!Találkozott már olyannal valaki,hogy az eddig kifogástalanul működő PC, ill. VGA, egy régebbi Crimson driverrel (nem tiudom fejből melyik,mert most fel sem áll a gép - év eleji WHQL lehet), ma a gép bekapcsásakor üveghangon jár a VGA venti... ? Kikapcsoltam gyorsan a gépet,nem tudom egyáltalán felállt volna-e a rendszer,de nem mertem kockáztatni,ki ne nyírjak valami hardvert ... A gép a CIS,és a MBAM szerint is vírusmentes. A mostani driver után már volt vagy 3-4 beta,és vagy 2 WHQL,de olvastam,sokkal gebasz volt,az enyém egy régi konfig,pár 3-4 éves játék,és PC-s FHD filmlejátszása fő profil,kifogástalanul muzsikált vele,az aláirásomban lévő konfig,semmi nem indokolta nálam a driver frissitést. De most a VGA-val van valami gebasz,elképzelhető hogy driver-szinten...?

[ Szerkesztve ]

Asus P5QLPro , Intel C2D E7600 , CoolerMaster RealPower 520M , 2X2GB DDR2 1066MHz dual channel RAM , Asus HD7770 1GB GDDR5 DirectCU, Win7 x64 SP1

(#34566) Popes válasza R3nts (#34565) üzenetére

Popes
(senior tag)

Ha bekapcsolás után egyből maxon megy a ventilátor annak nem sok köze lehet a driverhez mivel az csak a windows-al együtt töltődik be.

Deus ex machina

(#34567) cain69 válasza R3nts (#34565) üzenetére

cain69
(PH! kedvence)

bekapcsolás után a driver betöltéséig 100% fordulaton jár a venti, mivel a driver szabályozza a fordulatszámát.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#34568) SP4C3 válasza cain69 (#34567) üzenetére

SP4C3
(őstag)

Nekem driver betöltésig 30-35%-on megy, persze 3-4 másodpercig megkeresi a venti maximumát (felpörgeti) utána leveszi 30-35%-ra és bootnál driver betöltése után 21%-ra. Driver nélkül a kártya bios-a szabályozza a fordulatot.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ОТПОР! OTPOR! // KEBAB REMOVAL UNIT // ⍟T-34-85⍟

(#34569) Popes válasza SP4C3 (#34568) üzenetére

Popes
(senior tag)

Nálam alap 10%-on van indításnál is,(gondolom, mert nincs hangja) még anno az Asus p5ld2 pörgette a ventiket indításkor (meg még ma is van olyan lap ami "tisztás" címszóval csinálja) viszont roppant idegesített. :W

Deus ex machina

(#34570) SP4C3 válasza Popes (#34569) üzenetére

SP4C3
(őstag)

Gondolj bele 1150-es lap, a vga és a cpu venti is felpörögnek, majd csinálok róla videót. :B

(#34571) Popes válasza SP4C3 (#34570) üzenetére

Popes
(senior tag)

Tudom hogy az 1150-be is van ami csinálja(pl a giga b85,de az MSI pl nem) de hogy semmi köze a driver-hez, az tuti. :K

Deus ex machina

(#34572) csako84

csako84
(újonc)

Hello. AMD Drivereknél a Teljesitmény Szabályozása csúszka ( -20% to + 20% ) Az mit jelent? Van e valami értelme? köszi

(#34573) Popes válasza csako84 (#34572) üzenetére

Popes
(senior tag)

Ha tuningold a kártyát lehet értelme, ha nem akkor nem. :)

Deus ex machina

(#34574) Sz_Imre

Sz_Imre
(senior tag)

Radeon Software Crimson Edition 16.9.2 hotfix
Kiadási jegyzék
Support For: Forza Horizon 3™

(#34575) Anubis_9 válasza TIT (#34556) üzenetére

Anubis_9
(őstag)

Ma megérkezett az új AMD driver (16.9.2.). Ezzel annyit változott a helyzet, hogy már látom azt az egyetlen egy választási lehetőséget, amit maximum elfogad az Onkyo erősítőm. Eddig semmit sem lehetett itt a Képpont formátumban legördíteni.

A kevesebb több...

(#34576) Prison85

Prison85
(őstag)

Sziasztok!

Remélem, hogy jó topikba írok, de már felment az agyvizem az egekbe.

Adott az alábbi HP laptop, amire újra kellett volna rakni a win10 -et.

Minden rendben ment, de a Radeon driver -t nem sikerül lenyomni a gép torkán, pedig igyekeztem mintha ludat tömnék :) . Az automatikus VGA felismerő ugyan látja a 6870M -et, de telepítés után iszonyatosan belassul a gép és minden újraindításkor kiírja a "hardverbeállítások alkalmazásához újra kell indítani a rendszert" stb stb. Próbáltam manuálisan kikeresni AMD oldalán a drivert, de ha leimádkozom az összes csillagot sem találom. Gondoltam, hátha van a csoportban valaki, aki közelebb tud taszítani a megoldáshoz. Jelenleg úgy vagyok, hogy kipróbálom nyílik-e a laptop 360 fokban :(((

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#34577) Apucy01 válasza Prison85 (#34576) üzenetére

Apucy01
(fanatikus tag)

Szia

elsőre ezt találtam

[link]

HTC Desire 500

(#34578) Prison85 válasza Apucy01 (#34577) üzenetére

Prison85
(őstag)

Szia! Köszönöm! Ezt már próbáltam. Regisztráció nélkül nem megy semmi és ugyanazt az autodecetet futtatná, amitől aztán belassul a gép.

"lassan már ropognak a kijelzőt tartó műanyag zsanérok" ;]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#34579) lsc válasza Prison85 (#34578) üzenetére

lsc
(PH! nagyúr)

Ha jól látom 8670 van abban, amit a win10 felrak az nem jó?

Az élet kegyetlen .

(#34580) AtHoS válasza Prison85 (#34576) üzenetére

AtHoS
(PH! kedvence)

Így jártál el a VGA telepítésekor vagy AMD-től leszedettet próbáltál erőltetni?

"Fontos adalék, hogy bizonyos gyártók nem engedélyezik a notebookokhoz tartozó általános terméktámogatást, így az érintett vállalatok termékeinél magához a gyártóhoz kell fordulni frissítésekért. Hasonló módon kell eljárni a Switchable Graphics technológiát használó Intel processzorral szerelt notebookok esetében is."

[ Szerkesztve ]

Vistaboy: "Nem kell, ugyanis nem lesz DNF-em. A demó alapján felejtős" válasz rá KKaresz45-től: "Ez van, ha gyorsan összecsapnak valamit"

(#34581) Prison85 válasza lsc (#34579) üzenetére

Prison85
(őstag)

bárcsak felrakná. akkor én sem írtam volna ide. Az intelt látja, de a radeon sajnos továbbra is nemet mond a működésre. Hisztis a kicsike.

HP oldalán most találtam valamit, remélem jó lesz.

szerk:
AtHoS: erőltettem AMD drivereket, de csak fagyásokhoz és lassulásokhoz vezetett. Ezért fordultam a fórumhoz - hátha valaki már megoldott korábban hasonló problémát

[ Szerkesztve ]

(#34582) lsc válasza Prison85 (#34581) üzenetére

lsc
(PH! nagyúr)

A gépednél a hp oldalán találtam 8.1-hez intel és amd drivert, elméletileg azzal is mennie kellene, nem is túl régiek.

Az élet kegyetlen .

(#34583) Prison85 válasza lsc (#34582) üzenetére

Prison85
(őstag)

Azt telepítettem közben. Megy szépen, hiba nélkül. Köszönöm a segítséget mindenkinek!

Ettől függetlenül bosszantó, hogy amd oldalán nincs egy naprakész driver ehhez a típushoz, pedig nem egy 10 éves laptopról van szó. Ráadásul több HP link, amit a google kidob is inaktív volt.

(#34584) AtHoS válasza Prison85 (#34583) üzenetére

AtHoS
(PH! kedvence)

Amit kiemeltem részt a legújabb 16.9.2-es radeon software hírből volt. Értelem szerűen az ott írtaknak megfelelően eljárva (gyakorlatilag HP-től leszedve a drivert) lesz működőképes a laptopodban üzemelő VGA, szóval ne AMD oldalon keresgess drivert hozzá ;)

Vistaboy: "Nem kell, ugyanis nem lesz DNF-em. A demó alapján felejtős" válasz rá KKaresz45-től: "Ez van, ha gyorsan összecsapnak valamit"

(#34585) Viktor77 válasza Prison85 (#34583) üzenetére

Viktor77
(PH! félisten)

A legújabb driver hozzá a tavalyi utolsó 15.11.1 béta, amiről hír is volt, hogy megkaptuk hozzá a Crimson változtatásokat. Nem is lesz már újabb.
Ezt használom én is 8750M-emhez, semmi nem megy fel ami újabb.

Nem mondom, hogy meleg van, de Ragnaros idespawnolt a szobámba!

(#34586) Pityu.

Pityu.
(őstag)

Kinek,hogy működik a Crimson Edition 16.9.2 Hotfix?Lehet újra rakom a gépet és gondolkodtam lehet meg kéne próbálni ezt az új drivert.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#34587) Lacccca87 válasza Pityu. (#34586) üzenetére

Lacccca87
(őstag)

Ahogy eddig a 99% a driverekenek, problémamentes.

(#34588) Pityu. válasza Lacccca87 (#34587) üzenetére

Pityu.
(őstag)

Hát én már sok panaszt hallottam az enyémnél újabb driverekre azért kérdeztem.

(#34589) SP4C3 válasza Pityu. (#34588) üzenetére

SP4C3
(őstag)

Nincs vele gond.

(#34590) TIT válasza Pityu. (#34588) üzenetére

TIT
(PH! addikt)

Mégis milyen gondot?
Nem véletlen frissítik,nem azért,hogy rosszabb legyen.
Amúgy meg aki játszik annak fel kell tenni úgyis,hacsak nem régiekkel húzza.

(#34591) SP4C3 válasza Pityu. (#34586) üzenetére

SP4C3
(őstag)

Ja amúgy érdemes megvárni, hogy whql legyen.

(#34592) Pityu. válasza TIT (#34590) üzenetére

Pityu.
(őstag)

Nekem még újabb játékokhoz sem kellet,mikor játszottam

#SP4C3

És az mikor lesz,akár mikor nézem az amd oldalán mindig csak hotfix van írva minden driver után.

[ Szerkesztve ]

(#34593) SP4C3 válasza Pityu. (#34592) üzenetére

SP4C3
(őstag)

Egyelôre beta, neztem en is. Az elôzô driver par napon megkapta a whql-t. Sztem max egy hét.

(#34594) TIT válasza Pityu. (#34592) üzenetére

TIT
(PH! addikt)

Kell az csak nem tudod,nem véletlen adják ki a játékokkal együtt.

(#34595) bobalazs válasza Pityu. (#34592) üzenetére

bobalazs
(PH! addikt)

Próbálj meg Doomot játszani 15.7.1-es csatalisztal. Nem fog összejönni.

http://kevan.org/brain.cgi?Boogenya

(#34596) Pityu. válasza TIT (#34594) üzenetére

Pityu.
(őstag)

Nekem eddig még nem kellett,pedig nem régi játékokkal játszottam

#bobalazs

Én utoljára 486 ososn ha játszottam doomal :DD

(#34597) Apollo_21 válasza bobalazs (#34595) üzenetére

Apollo_21
(PH! addikt)

Ez mennyire biztos?
Mert hogy én toltam a kijövetelkor a Doom-ot...HD5770-el és nemhiszem hogy 15 ös catánál újabb volt akkori gépemen fent.
Persze az csak a demo volt.

(#34598) Apollo_21 válasza Apollo_21 (#34597) üzenetére

Apollo_21
(PH! addikt)

Megis válaszolom a kérdésemet...semennyire se biztos!
Úgyanis megy:D Ennyit erről...

(#34599) Apollo_21 válasza Apollo_21 (#34598) üzenetére

Apollo_21
(PH! addikt)

[ Szerkesztve ]

(#34600) dadawa

dadawa
(senior tag)

szerk.

[ Szerkesztve ]

(#34601) dadawa

dadawa
(senior tag)

Radeon Software Crimson Edition 16.9.2

Ez támogatja a régebbi kártyákat ( pl. HD5850 ) , vagy teljesen felesleges frissíteni ?

(#34602) Thrawn válasza dadawa (#34601) üzenetére

Thrawn
(PH! félisten)

HD 7700 Seriestől felfele támogatottak a kártyák.

HD5850-hez van:
- Catalyst 15.7.1 WHQL
- Crimson Edition 16.2.1 Beta
[link]

Different songs for different moods. Diablo 3: Thrawn#2856 łłł Demon Hunter's Club: http://tinyurl.hu/xWu6/ łłł Look! More hidden footprints!

(#34603) dadawa válasza Thrawn (#34602) üzenetére

dadawa
(senior tag)

Köszönöm . Csak azért kérdeztem , mert a W10 erőlteti a frissítést .

De amint látom a 16.7.2 ( beta ) verzíót ajánlja fel .

[ Szerkesztve ]

(#34604) --Rawlings--

--Rawlings--
(tag)

Sziasztok!

Van egy furcsa problémám, hátha találkoztatok vele. R9-380 4GB-m van, dual monitorral. Egy HDMI-n a monitorba, a másik erősítőn keresztül a TV-be. Windows 10 clean instal óta van ezzel egy kis problémám. A képet tükrözésre állítottam be, a monitor az elsődleges és az "1"-es képernyő. A baj ott kezdődik, hogy amikor bekapcsolom a gépet, az elsődleges monitoron mindaddig nem jön be a login screen, amíg az erősítőt be nem kapcsolom. Tehát oda kell mennem az erősítőhöz, mint egy k*b*sz*tt állatnak :), és ki-be kell kapcsolnom, hogy az elsődleges képernyőn bejöjjön a kép. Ha megcserélem a kábelt, akkor is ez van. Bármit csinálok, ha hozzá van csatolva a tv az erősítőn keresztül, akkor ez a helyzet. Reinstall előtt nem volt ilyen probléma. HW változás nem volt. Driver Crimson 16.9.2, mint reinstall előtt. Van esetleg ötletetek, hogy mi lehet a gond?

Előre is kösz! :)

(#34605) Anubis_9 válasza --Rawlings-- (#34604) üzenetére

Anubis_9
(őstag)

Egy időben én is próbálkoztam dual monitoros megoldással, de mindig volt valami gond. Azóta csak a TV-t használom, az erősítőn ketesztül megy a kép és a hang HDMI kábellel a számítógépből.

A kevesebb több...

(#34606) --Rawlings-- válasza Anubis_9 (#34605) üzenetére

--Rawlings--
(tag)

Igen, nálam viszont a dual monitor eddig csodálatosan ment. Mióta újradobtam a Win10-et azóta van ez a probléma. Az a baj, hogy helyettem állítgatja a Windows10 a monitor beállításokat, sőt a DPI skálázást is. Ezt valahogyan nagyon kiakarom kapcsolni.

(#34607) Csupingo válasza --Rawlings-- (#34606) üzenetére

Csupingo
(senior tag)

És ha kiterjesztettként használnád és beállítanád hogy melyik az elsődleges?

Márpedig itt rend lesz, mondta a nagymama, és berúgta a sz@*t az ágy alá. Ez az osztrák wc építő bajnok: budibilder (Markos-Nádas) "Verekszel a helyedért egy kitalált sorban..." Bikini

(#34608) Anubis_9

Anubis_9
(őstag)

Sziasztok! Tud valaki abban segíteni, hogy mit és hogyan kell beállítani a WattMan-ban, hogy ha terhelés nélkül megy a gép, akkor ne pörgesse fel a ventiket fél másodpercre, majd állítsa le őket, majd ne ismételje ezt 2-3-szor? Mintha "gázfröccsöt" adna valaki egy motoron, ilyen hangeffekt kíséri! :DDD Kb. 45 foknál pörgeti fel a ventiket. Köszi!

A kevesebb több...

(#34609) --Rawlings-- válasza Csupingo (#34607) üzenetére

--Rawlings--
(tag)

Próbáltam. Nem jó. Abban a pillanatban, hogy kikapcsolom az erősítőt (vagy éppen be se kapcsolom) kiterjesztettnek ismeri fel a másikat. Ráadásul mindig azt, amelyik nem az erősítőn keresztül van, tehát hiába cserélek kábelt, ez akkor is mindig a bekapcsolva hagyott monitort hagyja kiterjesztettnek. De ez ugye nem jó, mert nekem pont, hogy elsődlegesnek kéne. Próbáltam, törölni regedit-el az összes display profilt, de az se segített. Azt hiszem jön a második clean install.

(#34610) AtHoS válasza --Rawlings-- (#34609) üzenetére

AtHoS
(PH! kedvence)

Telepítéskor ne legyen az erősítő+TV rákötve a VGA-ra csak a monitor

Érdekes a jelenség, ezeknél a legnehezebb megtalálni a hiba okát, annyira elenyésző számban jelentkeznek

(#34611) --Rawlings-- válasza AtHoS (#34610) üzenetére

--Rawlings--
(tag)

Nekem is ez jutott eszembe, de mindenáron el akartam kerülni. Úgy látszik, hiába küzdöttem! :D

Újradobtam közben, de előtte lekaptam az erősítőt. A probléma megoldódott. A lényeg az, hogy telepítéskor kap egy címkét a Windowstól a monitor. Telepítés után a mindenható Úr sem képes azt megváltoztatni. Próbáltam elevated access-el törölni az összes display configot regeditből (beleértve a monitor config fájlokat is, ami azért nem volt egyszerű). Az se jött össze.

Mindenesetre most jó lett. Köszönöm a tippeket! :)

(#34612) Turkeypeter

Turkeypeter
(újonc)

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni.
Van egy ASUS a54h laptopom. Újraraktam a windows-t, Windows 7 64 bit, sp1.
Leírás szerint radeon HD6470M (1gb) vga kártya van benne.
Amikor letöltöm az Asus oldaláról a VGA drivert azt írja hogyez a számítógép nem felel meg a szoftver telepítéséhez előírt minimális követelményeknek.
Erre letöltöttem egy amd catalyst-ot, ami felismerte a kártyát, de nem hd 6470M-nek, hanem hd 7400 series-nek. Bekapcsolás után a windows betölt, majd eltünik a kép.
Letöltöttem egy régebbi catalyst drivert, ami felismerte hd 6470M-nek, de akkor is ugyanaz volt a hibajelenség.

Mi lehet a gond?

Előre is köszi a segítséget.

Üdv:

Peti

(#34613) Visormail

Visormail
(PH! addikt)

Hello

Nálatok működik, ha kikapcsoljátok a driverben az automatikus frissítés keresést? Mindenhol letiltottam már amit csak találtam, de továbbra is jelzi. Az a legjobb mikor multiplayer játékban meccs közepén leteszi tálcára és kidob az asztalra, hogy új driver elérhető gyorsan tegyem fel.

(#34614) Viktor77 válasza Visormail (#34613) üzenetére

Viktor77
(PH! félisten)

Az nem elég. Mókolni kell a Feladatütemezőben is. Neten van róla leírás.

Control Panel>Administrative Tools>Task Scheduler>Task Sched Library>Amd Updater-disable.You could disable all stuff you dont need to run on Win startup.

[ Szerkesztve ]

Nem mondom, hogy meleg van, de Ragnaros idespawnolt a szobámba!

(#34615) Visormail válasza Viktor77 (#34614) üzenetére

Visormail
(PH! addikt)

Nem tűnt fel, hogy lenne ilyen feladat, de akkor megnézem kösz.

(#34616) SP4C3 válasza Visormail (#34613) üzenetére

SP4C3
(őstag)

Szedd ki startupból+mindenhonnan.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2016 PROHARDVER Informatikai Kft.