Hirdetés
- Meghozta a Windows 11 programgyorsítóját a Microsoft
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Melyik tápegységet vegyem?
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- VR topik
- Philips LCD és LED TV-k
-
178852 - 178801
178852 - 178801 178800 - 178701 178700 - 178601 178600 - 178501 178500 - 178401 178400 - 178301 178300 - 178201 178200 - 178101 178100 - 178001 178000 - 177901 177900 - 177801 177800 - 177701 177700 - 177601 177600 - 177501 177500 - 177401 177400 - 177301 177300 - 177201 177200 - 177101 177100 - 177001 177000 - 176901 176900 - 176801 176800 - 176701 176700 - 176601 176600 - 176501 176500 - 176401 176400 - 176301 176300 - 176201 176200 - 176101 176100 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2026-06-01 09:58 Téma összefoglaló
KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!
A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.
Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Met
nagyúr
Van olyan kamera app amit ha elindítok a Vivo V50 Lite 5G-n akkor 50MP móddal indul?
-
zsoltzsolt
addikt
Nálam pár hete érdekes Facebook jelenség van. Két-három hete megváltoztattam a jelszavam. A régi 6 betű-4 szám volt, a mostani 21 szám - 8 betű , de mindkettővel enged belépni.
nem teljesen értem, hogy miért is. Plusz hozzátartozik, hogy a Messengerbe csak az újjal, a Facebook-be a régivel és az újjal is... -
Viktor0610
MODERÁTOR
-
Foose
addikt
Ha valaki találkozna a hibával... Globális Facebook-Messenger-Instagram leállás van.
kijelentkeztet a rendszer és nem lehet újra belépni. -
kaciokos
őstag
Köszi, felraktam.
-
kaciokos
őstag
Az ajánlott videolejátszók közül melyik tud NAS-ról SMB megosztáson keresztül lejátszani? A vlc tud, de kéne egy másik is. Ezt leszámítva minél egyszerűbb, annál jobb.
-
kaciokos
őstag
Köszi a válaszokat. Képernyőmentésként nekem is megvan a QR kód, most visszaváltó pontot akartam keresni.
A Google Wallet-tal meg vigyázzatok, mert átteszi a kódot azonos tartalommal de másik formátumba, és azt nem mindegyik automata fogadja el.
Szerk.: Ja, és igen, nálam is megjött a frissítés és újra működik.
-
zeon.hu
nagyúr
Reggel engem is megszivatott (de már vagy századjára..) ám mivel nekem is bent van a QR kód GWallet-ben (meg screenshot-ban..) így nem érdekelt 10 másodpercnél tovább.. ettől még bosszantó nagyon hogy nem is (volt) kattintható a belépés gomb....... mégérdekesebb hogy most elindítva nem is kér belépést mert amúgy be van léptetve........ nagyon utálom ezt az alkalmazást, kevés van amit ennél is jobban.
Nálam most jelzett egy frissítést és működik utána.
-
crok
Topikgazda
Reggel engem is megszivatott (de már vagy századjára..) ám mivel nekem is bent van a QR kód GWallet-ben (meg screenshot-ban..) így nem érdekelt 10 másodpercnél tovább.. ettől még bosszantó nagyon hogy nem is (volt) kattintható a belépés gomb....... mégérdekesebb hogy most elindítva nem is kér belépést mert amúgy be van léptetve........ nagyon utálom ezt az alkalmazást, kevés van amit ennél is jobban.
-
zeon.hu
nagyúr
-
Cs1csó
titán

most nem néztem, de reggel néztem és utána is pár órával dél körül és akkor sem működött.
MEGOLDÁS: MINDIG LEGYEN EGY FOTÓD A QR KÓDRÓL és le van a gond, sőt akár törölheted is végleg az alkalmazást (van aki így használja csak a bankszámla beállításáig használta az app-ot)
HA a fényképet a QR kódról alá tartod az olvasónak ugyanúgy jönni fog a pénz.(Nekem korábban valami olyan hibám is volt, hogy azt írta az alkalmazást, hogy valami bejelentkezési hiba dupla vagy hasonló de attól még jött a kód és a pénz is megérkezett)
(nekem a Penny, Lidl, DM, Rossman, BENU stb. kártyákról is van fényképem ha minden kötél szakad tudjak csippantani.
-
kaciokos
őstag
A REpont app nálatok működik? Kidobott, és most nem enged vissza, a bejelentkezés gomb nem csinál semmit. Visszaállítottam az appot alaohelyzetbe, de nem segített.
-
vacs
veterán
-
crok
Topikgazda
Szia.
Újraindítottam ma a telefont (Pixel 7, android 16) és utána a Shizuku fork "megkergült", a kép alján látható szöveget dobálta fel folyamatosan, amíg kényszerítve le nem állítottam a Shizukut, elindítva és újrapárosítva megszűnt a hiba.
[kép] + [kép]Hát az van hogy követni kell a hivatalos leírás (Wiki) leírását ezügyben

Van automatizálód és be van kapcsolva benne az akadálymentesítési szolgáltatás folyamatos futtatása a Shizukura. Kapcsold ki. -
vacs
veterán
Én még semmit az ég világon nem vettem észre hogy fogyasztana pluszban pedig hosszú évek óta használom.
Intent: A Shizuku forkban amit említettem (és ajánlanak) van lehetőség arra hogy pl. automatizáló alkalmazásokkal meghívhatóvá váljon a Shizuku egy-egy Intent-je (pl. a service start vagy a service stop). Hogy ezt ne tudja csak úgy bármi meghívni van erre kitalálva egyfajta hitelesítés. Ezt a kulcsot kell megadni az adott alkalmazásban amivel hitelesíted az automatizáló alkalmazást hogy neki ilyet szabad csinálnia. Pl. a ShizuCallRecorder-nek ha megadod ezt a kulcsot akkor híváskor elindítja a service-t és leállítja ha a felvételt lezárja. Ha másra is használod a Shizuku-t akkor ugye ezzel lábon lövöd magad ha az a másik alkalmazás nem tudja intent-el kapcsolgatni a service-t.
A telefon újraindítása után ugye mindenképp kell egyszer a WLAN kapcsolat és az úgy elindított Shizuku service DE ez a fork pl. átteszi az ADB kapcsolatot TCPIP kapcsolatra ezután így már nem nem szükséges utána a WLAN kapcsolat ha a Shizuku service-t kapcsolgatni akarja valaki mert addigra már "belsőleg" fut..
De szerintem ha ezeket így kérdezed akkor neked nem igazán lesz erre szükséged, mármint a kapcsolgatásra.
Szia.
Újraindítottam ma a telefont (Pixel 7, android 16) és utána a Shizuku fork "megkergült", a kép alján látható szöveget dobálta fel folyamatosan, amíg kényszerítve le nem állítottam a Shizukut, elindítva és újrapárosítva megszűnt a hiba.
[kép] + [kép] -
Viktor0610
MODERÁTOR
-
juve600
nagyúr
-
Cs1csó
titán
-
crok
Topikgazda
-
juve600
nagyúr
Már mindent próbáltam
-
Viktor0610
MODERÁTOR
Nálam hibátlanul működik.
Hol írja ezt ki?Wi-fin/mobilneten is próbáltad?
Nem használsz valamilyen reklám- vagy egyéb blokkolót, esetleg egyedi privát DNS-t? -
juve600
nagyúr
Sziasztok!
iCsekk app két androidos telefonon sem működik,bármit csinálok,szerver hibát íriOS alatt simán megy.
Ötlet?
-
kano
nagyúr
Én még semmit az ég világon nem vettem észre hogy fogyasztana pluszban pedig hosszú évek óta használom.
Intent: A Shizuku forkban amit említettem (és ajánlanak) van lehetőség arra hogy pl. automatizáló alkalmazásokkal meghívhatóvá váljon a Shizuku egy-egy Intent-je (pl. a service start vagy a service stop). Hogy ezt ne tudja csak úgy bármi meghívni van erre kitalálva egyfajta hitelesítés. Ezt a kulcsot kell megadni az adott alkalmazásban amivel hitelesíted az automatizáló alkalmazást hogy neki ilyet szabad csinálnia. Pl. a ShizuCallRecorder-nek ha megadod ezt a kulcsot akkor híváskor elindítja a service-t és leállítja ha a felvételt lezárja. Ha másra is használod a Shizuku-t akkor ugye ezzel lábon lövöd magad ha az a másik alkalmazás nem tudja intent-el kapcsolgatni a service-t.
A telefon újraindítása után ugye mindenképp kell egyszer a WLAN kapcsolat és az úgy elindított Shizuku service DE ez a fork pl. átteszi az ADB kapcsolatot TCPIP kapcsolatra ezután így már nem nem szükséges utána a WLAN kapcsolat ha a Shizuku service-t kapcsolgatni akarja valaki mert addigra már "belsőleg" fut..
De szerintem ha ezeket így kérdezed akkor neked nem igazán lesz erre szükséged, mármint a kapcsolgatásra.
Köszönöm szépen!
Az a helyzet, hogy eddig nem nagyon használtam Shizukut, csak azóta használom mióta megjelent a Skvalex call recordernek shizukut támogató verziója. Majd megláttam ezt a Shizuku call recordert. Gondoltam, hogy valami úton, módon vezérelni lehet kívülről. Ezért voltam kíváncsi erre.
Köszi!
Az lenne jó, ha egy újraindítás után wifire csatlakozás nélkül (adb nélkül) is lehetne indítani a Shizukut, de ez még ezzel szerint nem megoldott. -
Narxis
nagyúr
-
Bozek
nagyúr
-
fecus
őstag
-
vacs
veterán
-
Jim74
nagyúr
-
fecus
őstag
Az Outlook app rávehető valahogy, hogy ne 30 napra, hanem pl. 1 evre visszamenőleg letöltse a leveleket?
-
iceQ!
addikt
Szerintem nem a Te hibád.
A SwiftKey szinkronizálás nem működik mióta kötelező lett az ms fiók.
Korábban írtam, hogy nekem se sikerült a régi szótárat átteni, mai napig nem jó.
Sőt, elgépelt hibás szavakat ha törlök a szótárból, akkor valójában nem is törli, mert másnap újra felajánlja, harmadszor is törlöm, de megint nem törli ténylegesen.Ugyan itt bevált tippeket várok a SwiftKey helyett.

Jaaaaaaaaaa
akkor így mindjárt más.
Megnézem A Gboard-ot, hátha valamivel jobb. -
vacs
veterán
Sziasztok,
Napokban váltottam Samsung S23 Ultraról S26 Ultrára, viszont a Swiftkey nem akar úgy működni ahogy kellene.
Elsőnek is szinkronizálva van (ugye most már OneDrive-ra) a szótár meg beállítás, ez nem kerül át az új telefonra akár mit csinálok.
Továbbá ugyan azzal a témával használva nem jelennek meg a betűk mögötti további speciális karakterek (zárójal, pont vessző..stb). Ezt egy képen meg is tudom mutatni. Hiába állítok bármit is nem jönnek elő. Ezekkel a hibákkal talákozott már más is?

Szerintem nem a Te hibád.
A SwiftKey szinkronizálás nem működik mióta kötelező lett az ms fiók.
Korábban írtam, hogy nekem se sikerült a régi szótárat átteni, mai napig nem jó.
Sőt, elgépelt hibás szavakat ha törlök a szótárból, akkor valójában nem is törli, mert másnap újra felajánlja, harmadszor is törlöm, de megint nem törli ténylegesen.Ugyan itt bevált tippeket várok a SwiftKey helyett.

-
iceQ!
addikt
Sziasztok,
Napokban váltottam Samsung S23 Ultraról S26 Ultrára, viszont a Swiftkey nem akar úgy működni ahogy kellene.
Elsőnek is szinkronizálva van (ugye most már OneDrive-ra) a szótár meg beállítás, ez nem kerül át az új telefonra akár mit csinálok.
Továbbá ugyan azzal a témával használva nem jelennek meg a betűk mögötti további speciális karakterek (zárójal, pont vessző..stb). Ezt egy képen meg is tudom mutatni. Hiába állítok bármit is nem jönnek elő. Ezekkel a hibákkal talákozott már más is?

-
benfolds
őstag
Biztosan kimaradt valami! Realme gt8 pro->minden nemfogadott hívás számozva van! Ez az összes ilyen alkalmazásnál működik! Alkamazásikon-kitűzők megjelnítése címszó alatt keresd.(rendszer beállítás nem alkalmazás függő!) Itt lehet pontot vagy számot beállítani! Én is a true phone tárcsázót használom de olyat amit mondasz soha nem láttam! Híváslistában egy fénykép hely(kör) jelölt nyillal a hívás irányra, név időponttal, alatta telefonszám hívásidővel! Mellete külön oszlopban az információ sáv! Ott van felsorolva az adott kontatktal lebonyolított hívások listálya időrendi sorrenben ez alapból összevont állapotban jelenik meg. Nehéz mellényúlni. Be lehet állítani azt, hogy ha rányosz azonnal hívja vagy a névjegyzéket nyissa meg és onnan indíts hívást. A fogadást szintén mindenféle rendszertípus szerint be lehet állítani kinek mi tetszik. Kicsit foglakozni kell vele először.
Ennyit tudok elérni. Alkalmazás ikon kitűző. De az állapotsoron semmi.
-
svgyula
addikt
Biztosan kimaradt valami! Realme gt8 pro->minden nemfogadott hívás számozva van! Ez az összes ilyen alkalmazásnál működik! Alkamazásikon-kitűzők megjelnítése címszó alatt keresd.(rendszer beállítás nem alkalmazás függő!) Itt lehet pontot vagy számot beállítani! Én is a true phone tárcsázót használom de olyat amit mondasz soha nem láttam! Híváslistában egy fénykép hely(kör) jelölt nyillal a hívás irányra, név időponttal, alatta telefonszám hívásidővel! Mellete külön oszlopban az információ sáv! Ott van felsorolva az adott kontatktal lebonyolított hívások listálya időrendi sorrenben ez alapból összevont állapotban jelenik meg. Nehéz mellényúlni. Be lehet állítani azt, hogy ha rányosz azonnal hívja vagy a névjegyzéket nyissa meg és onnan indíts hívást. A fogadást szintén mindenféle rendszertípus szerint be lehet állítani kinek mi tetszik. Kicsit foglakozni kell vele először.
-
WhiteWalker
nagyúr
Már jó ideje ezt írja ki a Soul böngésző:
Mi okozhatja? Oldal megnyitás előtt ugrik be ez az ablak .
Azért bosszantó, mert mostanában ha nézek egy oldalt , pl Vatera akkor van hogy "lefagy" az oldal , semmire sem reagál. Gondolom akkor is ezt írná ki , csak weboldal alatt ugyebár nem tudja megjeleníteni. -
user26
senior tag
Sziasztok! Op12 OOS v702, A16, gyári, nincs semmi piszka. Kipróbálltam a ShizuCallrecorder - hívásrögzítőt, telepítettem a shizukut, amit írt megcsináltam, semmi mélyreható, vagy egyedi különleges beállítást, majd utána a recordert is, ebben sem babraltam el semmit, amit ő maga kért csak azt csináltam meg, illetve egy mappát ahova mentse majd el, kipróbálltam, hivasnál engedélyt adtam, hogy vegye fel, ez meg is történt. Vissza is tudtam hallgatni, minőség is jó volt. Hosszan tartva, éles hivások esetében is fog-e működni nem tudom. Most jó volt. Csak le írtam a vele való tapasztalatom. Köszönöm.
-
benfolds
őstag
-
Tökimanó
senior tag
Nekem ilyen még nem fordult elő. Valamilyen beállítási probléma lehet szerintem.
-
Jim74
nagyúr
Nem lehet, hogy nem adtál jogot az appnak az értesítéshez? Truephone-t használok, de nekem megjelenik az ikon nem fogadott hívásnál.
-
benfolds
őstag
egyébként meg nem is ez a legnagyobb baj, hanem az, hogy se a right phone, se a true phone ikonja nem jelenik meg az állapotsoron nem fogadott hívásnál. csak akkor látom a nem fogadott hívás értesítést, ha lehúzom a redőnyt.
-
Siriusb
veterán
Nincs jobb vagy rosszabb.. logcat.. megnézni mitől áll le.. lehet itt 100 "megoldást" csinálgatni innen-onnan ha nem amiatt áll le
Mindenesetre az adb parancsod benne van a Logout blogjaim közt az Activity Manager tuningok közt majd' 4 éve
Meg van ott még pár hasznos dolog.. De ha pl. Xiaomi esetén a kamera alkalmazás indítása miatti nagytakarítás áldozata lett a process vagy pl. a Škodálatos periodic nevű service csapja le mert szerinte kevés a RAM.. ezekkel úgy nagyon semmivel nem tudsz mit csinálni.. a periodic még épp leállítható de a gyári kamera az bármit csinálsz takaríttat az AM-el - a watchdogon és a leállás utáni újrarúgáson kívül ezzel nem nagyon lehet mit csinálni csak így körbedolgozni..Azért ezt átolvasom, köszi!
-
Siriusb
veterán
Ma már le akartam törölni, látszólag ugyanaz minden, de mégis működik. Nem értem mi van, de most már megvárom, mi lesz belőle. Lehet napsütéses napokon nem megy, borult, esős napokon igen, legalábbis más most nem jut eszembe.

-
crok
Topikgazda
Nincs jobb vagy rosszabb.. logcat.. megnézni mitől áll le.. lehet itt 100 "megoldást" csinálgatni innen-onnan ha nem amiatt áll le
Mindenesetre az adb parancsod benne van a Logout blogjaim közt az Activity Manager tuningok közt majd' 4 éve
Meg van ott még pár hasznos dolog.. De ha pl. Xiaomi esetén a kamera alkalmazás indítása miatti nagytakarítás áldozata lett a process vagy pl. a Škodálatos periodic nevű service csapja le mert szerinte kevés a RAM.. ezekkel úgy nagyon semmivel nem tudsz mit csinálni.. a periodic még épp leállítható de a gyári kamera az bármit csinálsz takaríttat az AM-el - a watchdogon és a leállás utáni újrarúgáson kívül ezzel nem nagyon lehet mit csinálni csak így körbedolgozni.. -
DrKapocs
őstag
Nekem nem működik az elvártak szerint a shizuku, de xiaomi-ról beszélünk, szóval...
Egy idő után véletlenszerűen leáll, shizuku app (fork) azt írja, ő fut, pedig nem, az állandó értesítés is eltűnik erről. Sima indítás gombra a wireless adb szekcióban nem javul meg, szintén az app-on belüli leállítás, majd indítás sem segít, viszont ha külsőleg kényszerítem ki a leállást, magától újraindul és az értesítés is megjelenik. Elvileg minden általam ismert és a neten talált praktikát megcsináltam, hogy a rendszer ne legyen oka a leállásnak, de nem jártam sikerrel.
Majd ha sok időm/energiám lesz, lehet jobban belemélyedek.Nálam a sima Shizuku van fenn és hetek óta nem áll le, mióta ezt a parancsot kiadtam:
adb shell device_config put activity_manager max_phantom_processes 2147483647
Tudom, crok fórumtárs azt írta, van ettől jobb megoldás, de nálam ez bevált.
-
benfolds
őstag
első dolgom volt, hogy az ovális keretet körré alakítottam és megszüntettem a színezést. de nem tetszett a tárcsázó, hogy nem a számok vannak középre igazítva, hanem a számok és a betűk együtt. hülyén néz ki. és az is, hogy a név nem középen van a névjegynél.
-
Tökimanó
senior tag
hát ez a true phone eszméletlen jól testre szabható, egyetlen bajom van vele, hogy a csúnyaságán alig lehet változtatni. tárcsázónál nincsenek középen a számok, a kontaktok nevei is el vannak csúszva. feltettem helyette a right dialert, tűrhetően néz ki, jóval fapadosabb, de legalább ez is simán kiválogatja a telefonszámos névjegyeimet. ami gáz, hogy ha rákattintasz a névre, akkor megnyitja a google névjegyek alkalmazást, és onnét tudod kezdeményezni a hívást. fúúú. 2026, éjály forradalom...levettem a google névjegyek színpalettáját, a right dialert átszíneztem ugyanolyanra, hogy legalább ennyiben hasonlóan nézzenek ki. szakmai ártalom. mondjuk azt még nem tudom, hogy ha beteszem a telefonba a 2. sim kártyámat, akkor mit lép a right dialer, de picit visszaolvasva a topikot, azt már sejtem, hogy az alapértelmezett sms-kezelőnek, a google messagesnek lesznek problémái a két sim-mel.
Kinek mi a csúnya, az ízlés dolga, nekem nincs bajom a kinézetével.Viszont két dolgot nem értek, vagy félreértem valamit.
A kontaktok nevei elcsúszva?
Tárcsázónál nincsenek középen a számok?
Nálam ezek így néznek ki. Persze lehet te nem ezekre gondoltál, akkor bocs!
-
Aurig@
őstag
hát ez a true phone eszméletlen jól testre szabható, egyetlen bajom van vele, hogy a csúnyaságán alig lehet változtatni. tárcsázónál nincsenek középen a számok, a kontaktok nevei is el vannak csúszva. feltettem helyette a right dialert, tűrhetően néz ki, jóval fapadosabb, de legalább ez is simán kiválogatja a telefonszámos névjegyeimet. ami gáz, hogy ha rákattintasz a névre, akkor megnyitja a google névjegyek alkalmazást, és onnét tudod kezdeményezni a hívást. fúúú. 2026, éjály forradalom...levettem a google névjegyek színpalettáját, a right dialert átszíneztem ugyanolyanra, hogy legalább ennyiben hasonlóan nézzenek ki. szakmai ártalom. mondjuk azt még nem tudom, hogy ha beteszem a telefonba a 2. sim kártyámat, akkor mit lép a right dialer, de picit visszaolvasva a topikot, azt már sejtem, hogy az alapértelmezett sms-kezelőnek, a google messagesnek lesznek problémái a két sim-mel.
Közel 7 évig használtam, sosem találkoztam ilyen problémákkal a True Phone esetén.
-
benfolds
őstag
hát ez a true phone eszméletlen jól testre szabható, egyetlen bajom van vele, hogy a csúnyaságán alig lehet változtatni. tárcsázónál nincsenek középen a számok, a kontaktok nevei is el vannak csúszva. feltettem helyette a right dialert, tűrhetően néz ki, jóval fapadosabb, de legalább ez is simán kiválogatja a telefonszámos névjegyeimet. ami gáz, hogy ha rákattintasz a névre, akkor megnyitja a google névjegyek alkalmazást, és onnét tudod kezdeményezni a hívást. fúúú. 2026, éjály forradalom...levettem a google névjegyek színpalettáját, a right dialert átszíneztem ugyanolyanra, hogy legalább ennyiben hasonlóan nézzenek ki. szakmai ártalom. mondjuk azt még nem tudom, hogy ha beteszem a telefonba a 2. sim kártyámat, akkor mit lép a right dialer, de picit visszaolvasva a topikot, azt már sejtem, hogy az alapértelmezett sms-kezelőnek, a google messagesnek lesznek problémái a két sim-mel.
-
Bozek
nagyúr
Nekem a céges outlook (beállításai miatt) több levelező klienst sem fogad el, pl. Gmailt sem. A Fairemail (ingyenes, kényelmi opciók fizetősek benne) és Nine (fizetős) appok tökéletesen működnek vele. Nincs szándékom áttérni Outlookra vagy Gmailre. Ezek csak mennek, mennek, mennek, unalmasan, hiba nélkül...
Szerencsés vagy. Nekem rendszergazdai jóváhagyás kellene, ha hozzá akarnám adni a fiókot bármely más alkalmazáshoz, szóval elengedtem már és használom az Outlookot.
Én amúgy AquaMail-t használok, de most nézem, hogy elég drága, közel 100 dollár a lifetime access. Én még 2023-ban vettem meg, valami akció keretében 39 Ft-ért.
De akkor még külön volt a Pro és nem alkalmazáson belül kellett megvenni. Az már azóta nem elérhető a Play-en, viszont frissítéseket így is kapok. -
Siriusb
veterán
Semmilyet igazabol. Az arra valo hogy a Xiaomi egy plusz gomb moge tette hogy adb-n bizonyos funkciok csak igy lehessenek elerhetok. Xiaomi sajatossag.. barhol mashol ez egyben van az adb bekapcsolasaval.
ShizuCallrecorder: hasznald a Shizuku forkot amit ajanl, egyebkent mukodik out of the box. Pont most lett frissitve egyebkent.Nekem nem működik az elvártak szerint a shizuku, de xiaomi-ról beszélünk, szóval...
Egy idő után véletlenszerűen leáll, shizuku app (fork) azt írja, ő fut, pedig nem, az állandó értesítés is eltűnik erről. Sima indítás gombra a wireless adb szekcióban nem javul meg, szintén az app-on belüli leállítás, majd indítás sem segít, viszont ha külsőleg kényszerítem ki a leállást, magától újraindul és az értesítés is megjelenik. Elvileg minden általam ismert és a neten talált praktikát megcsináltam, hogy a rendszer ne legyen oka a leállásnak, de nem jártam sikerrel.
Majd ha sok időm/energiám lesz, lehet jobban belemélyedek. -
Jim74
nagyúr
Megnézem ezt is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
178852 - 178801
178852 - 178801 178800 - 178701 178700 - 178601 178600 - 178501 178500 - 178401 178400 - 178301 178300 - 178201 178200 - 178101 178100 - 178001 178000 - 177901 177900 - 177801 177800 - 177701 177700 - 177601 177600 - 177501 177500 - 177401 177400 - 177301 177300 - 177201 177200 - 177101 177100 - 177001 177000 - 176901 176900 - 176801 176800 - 176701 176700 - 176601 176600 - 176501 176500 - 176401 176400 - 176301 176300 - 176201 176200 - 176101 176100 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
● Tilos a warez!
● A Factory Reset Protection (FRP) megkerülésében nem nyújtunk segítséget!
- Formula-1
- Meghozta a Windows 11 programgyorsítóját a Microsoft
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- iPhone topik
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Fotók, videók mobillal
- Linux kezdőknek
- Netflix
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!
A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
kijelentkeztet a rendszer és nem lehet újra belépni.
nem teljesen értem, hogy miért is. Plusz hozzátartozik, hogy a Messengerbe csak az újjal, a Facebook-be a régivel és az újjal is...
), amiben nincs SMBV2.






mobilizmo
