Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    válasz bajnokpityu #81805 üzenetére

    Az érdekelt amivel neked is van személyes tapasztalatod. Azt nem tudtam hogy arra gondolsz-e ami "gyárilag" benne van a hm előfokokban vagy avr-ekben; vagy valami külön dobozt, esetleg pc-t és szoftvert használsz (hm-nél, illetve autóhifi esetén).
    Múltkor átfutottam fapaci blogját, ott pl. ezzel az írással találkoztam.

    Egy utolsó kérdést azért még fel merészelek tenni :) milyen jm lab-od van, ha nem titok?

    (#81806) krichd1
    Ne is mondd, múltkor volt itthon egy mini dobozpár Canton Plus X, nem hittem el, hogy nehezebben hajtható mint a hozzá képest óriási Heco 850-esem.

    Amúgy igazából nem is nagyon volt kis teljesítményű erősítőm, úgyhogy amit délután írtam a mélyek definiáltságáról az lehet hogy inkább a nagy és mégnagyobb teljesítményű erősítő közti különbségekre igazabb. A gyengébb erősítőkhöz csatolt dobozok sokszor már egy kicsit feljebb csavart hangerővel sem tudják tartani a hangminőségüket se. (Volt már hasonló visszajelzésem, mástól)

    "A jövőre való tekintettel, most sem maradok sokáig, illetve csak ritkán fogok benézni a topikba."
    Persze a véleményeid és tapasztalataid is hiányoztak a fórumból, de a lényeg hogy nem azért tűntél el mert valami tragédia történt, szerencsére. Amúgy én komolyan azt hittem :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák