Hirdetés
- Computex 2026: félelmetesen drága lesz az RTX Spark
- Vezetékes FEJhallgatók
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- OLED TV topic
- Melyik tápegységet vegyem?
- iPad topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Gaming notebook topik
- NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti / 3070 / 3070 Ti (GA104)
-
240578 - 240501
240578 - 240501 240500 - 240401 240400 - 240301 240300 - 240201 240200 - 240101 240100 - 240001 240000 - 239901 239900 - 239801 239800 - 239701 239700 - 239601 239600 - 239501 239500 - 239401 239400 - 239301 239300 - 239201 239200 - 239101 239100 - 239001 239000 - 238901 238900 - 238801 238800 - 238701 238700 - 238601 238600 - 238501 238500 - 238401 238400 - 238301 238300 - 238201 238200 - 238101 238100 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 04:49 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
sherlock82
senior tag
Én is szoktam nézni YT - on nb 2 , t néha nb 3 ba is belenézek.
Mondjuk néha tényleg jobb is lenne ha nem lenne magyar kommentár a meccsek alatt.
Főleg a Hajdú.
Szakmája első felében ennyi baromságot nem beszélt az biztos. -
grizlisandor
veterán
-
mephi666
nagyúr
Valahol olvastam - lehet pont itt - hogy a Sport Tv már az első körben kiesett nem volt komoly érdeklődő az egész témában.
Eleve kérdés az hogy az M4 sport marad e ebben a formában ahogy jelenleg is van, vagy éppen megszűnik és / vagy átalakul. Berkesi Juditon kívűl nagyon nem hiányozna mondjuk nagyon más.
Sebők Vili egy beszélgetésben elmondta, hogy ő is volt vendég ezen a csatornán, aztán mikor mérkőzés végén kritizálta a magyar válogatott játékát és teljesítményét, megkérték, hogy ilyeneket ne mondjon már jövőben a tv ben, ha itt szeretne maradni.
Rövid időn belűl át is ment az Arena 4 csatornára.Kíváncsi leszek, hogy ki közvetíti az nb1 et ősztől... : /
nb1 meccsek is mennek yt live-ra
néhány nb2 KTE meccset így néztem, kommentár nélkül kicsit furcsa, de szokható... -
grizlisandor
veterán
btw csehek 26 fős keretéből 17 cseh bajnokságban játszik és kint vannak a vb-n
Ez csak valami anomália!
---

Francia2-ben is akadnak tehetségek, akikért sok pénzt adnak.
-
DeathAdder
veterán
Meghirdették a magyar focibajnokság közvetítési jogait 1 évre 8 milliárdért. Nem jelentkezett érte a kutya se, senkinek se kellett ennyiért, besült az aukció.
A maffiaállam agymosó propagandatévéje utoljára 10 mrd-ot adott érte a te pénzedből, ennyit ért nekik az egyperces gyűlölethiradók terítése a szünetekben. A cseh bajnokság éves közvetítési joga kb. 3 mrd, pedig ott jobb a foci és 50%-kal magasabb a GDP, nagyobb a nézők vásárlóereje, szóval a magyar jog aligha érhet többet 2 mrd-nál, a piacon. Ki a fene néz Bumburnyákfalva-Mezőkövesd meccseket, és mit lehet nekik reklámban eladni? Mankót? Protézist? 40% kamatú személyi kölcsönt? Ez az egész propaganda-foci mánia megy szépen a levesbe, innentől a fociban is mindenki éljen meg a piacról. 80%-kal olcsóbban. Legalább.
Még az is lehet, hogy piaci alapon, valódi tulajdonosokkal, állami, azaz adófizetői támogatás nélkül, teljesítménykényszerrel, sokkal jobb lesz. Esetleg majd jut a stadionok villanyszámlájára is, bár ez nem biztos.
Forrás: Vakmajom FB
btw csehek 26 fős keretéből 17 cseh bajnokságban játszik és kint vannak a vb-n
-
Napfénysüti
nagyúr
-
DS39
nagyúr
Szappanos nagy búcsúztatása mire fel volt? A riporter szerint sok áldozatot tett a válogatottért. Mit?
Ez volt a 3. meccse talán. -
sherlock82
senior tag
Meghirdették a magyar focibajnokság közvetítési jogait 1 évre 8 milliárdért. Nem jelentkezett érte a kutya se, senkinek se kellett ennyiért, besült az aukció.
A maffiaállam agymosó propagandatévéje utoljára 10 mrd-ot adott érte a te pénzedből, ennyit ért nekik az egyperces gyűlölethiradók terítése a szünetekben. A cseh bajnokság éves közvetítési joga kb. 3 mrd, pedig ott jobb a foci és 50%-kal magasabb a GDP, nagyobb a nézők vásárlóereje, szóval a magyar jog aligha érhet többet 2 mrd-nál, a piacon. Ki a fene néz Bumburnyákfalva-Mezőkövesd meccseket, és mit lehet nekik reklámban eladni? Mankót? Protézist? 40% kamatú személyi kölcsönt? Ez az egész propaganda-foci mánia megy szépen a levesbe, innentől a fociban is mindenki éljen meg a piacról. 80%-kal olcsóbban. Legalább.
Még az is lehet, hogy piaci alapon, valódi tulajdonosokkal, állami, azaz adófizetői támogatás nélkül, teljesítménykényszerrel, sokkal jobb lesz. Esetleg majd jut a stadionok villanyszámlájára is, bár ez nem biztos.
Forrás: Vakmajom FB
Valahol olvastam - lehet pont itt - hogy a Sport Tv már az első körben kiesett nem volt komoly érdeklődő az egész témában.
Eleve kérdés az hogy az M4 sport marad e ebben a formában ahogy jelenleg is van, vagy éppen megszűnik és / vagy átalakul. Berkesi Juditon kívűl nagyon nem hiányozna mondjuk nagyon más.
Sebők Vili egy beszélgetésben elmondta, hogy ő is volt vendég ezen a csatornán, aztán mikor mérkőzés végén kritizálta a magyar válogatott játékát és teljesítményét, megkérték, hogy ilyeneket ne mondjon már jövőben a tv ben, ha itt szeretne maradni.
Rövid időn belűl át is ment az Arena 4 csatornára.Kíváncsi leszek, hogy ki közvetíti az nb1 et ősztől... : /
-
grizlisandor
veterán
Meghirdették a magyar focibajnokság közvetítési jogait 1 évre 8 milliárdért. Nem jelentkezett érte a kutya se, senkinek se kellett ennyiért, besült az aukció.
A maffiaállam agymosó propagandatévéje utoljára 10 mrd-ot adott érte a te pénzedből, ennyit ért nekik az egyperces gyűlölethiradók terítése a szünetekben. A cseh bajnokság éves közvetítési joga kb. 3 mrd, pedig ott jobb a foci és 50%-kal magasabb a GDP, nagyobb a nézők vásárlóereje, szóval a magyar jog aligha érhet többet 2 mrd-nál, a piacon. Ki a fene néz Bumburnyákfalva-Mezőkövesd meccseket, és mit lehet nekik reklámban eladni? Mankót? Protézist? 40% kamatú személyi kölcsönt? Ez az egész propaganda-foci mánia megy szépen a levesbe, innentől a fociban is mindenki éljen meg a piacról. 80%-kal olcsóbban. Legalább.
Még az is lehet, hogy piaci alapon, valódi tulajdonosokkal, állami, azaz adófizetői támogatás nélkül, teljesítménykényszerrel, sokkal jobb lesz. Esetleg majd jut a stadionok villanyszámlájára is, bár ez nem biztos.
Forrás: Vakmajom FB
-
venember83
nagyúr
-
sherlock82
senior tag
Finnek elleni meccset nem láttam, de legalább nyertünk , és egy győzelmet mindig meg kell ünnepelni, ki tudja mikor lesz a következő.

Kedden kazahok ellen nem lesz egyszerű, nem egy világverő 11 , de fizikailag, brusztolásban jók lesznek az fix.Örülök a fiatal kapusoknak, remélem Szoboszlai mellé vagy a csatársorba is megjelennek majd hasonló karakterek, csak azt nem tudom még honnan. : /
-
Creative997
őstag
Csabi azért jó üzletet kötött. Szerintem piszok jól jártatok vele.
Nem tudtam hogy Simone lett az új Simeone

-
hobizoli
nagyúr
Tuti jobb így. Értelmes csapattól olyan sallert kapnánk hogy a fal adná a másikat.
2 eve EB elott is volt felkeszulesin zako, aztan EB ket nagy saller...
-
Napfénysüti
nagyúr
-
hobizoli
nagyúr
Mondjuk tétje szerencsére nincs, csak szimplán gáz lenne.
De ha egy ilyen gyenge finn csapattal is meleg a pite, az nem sok jót jelent a jövőre nézve.hat ennel jobbat vartam
esku, talan jobb is, hogy nem jutottak ki a VB-re....
-
Napfénysüti
nagyúr
Mondjuk tétje szerencsére nincs, csak szimplán gáz lenne.
De ha egy ilyen gyenge finn csapattal is meleg a pite, az nem sok jót jelent a jövőre nézve. -
hobizoli
nagyúr
Hoppá!

Feka gyerek belőtte.nab+....aztan nehogy a meccs vegen jojjon a szokasos drama es kiegyenlitsenek
-
Napfénysüti
nagyúr
Hoppá!

Feka gyerek belőtte. -
mephi666
nagyúr
Elnézve a finneket ez egy ideális felszopómeccs a mieinknek. Az ellenfélnél se Litmanen meg Hyypiä kaliberek játszanak már.
...egy labdát nem képesek normálisan átvenni

Hyypia... nagy kedvencem volt a 'poolban
felesége asszem finn rallyversenyző (ja, elvileg nem feleség... feleségétől 4 éve elvált) -
Napfénysüti
nagyúr
Elnézve a finneket ez egy ideális felszopómeccs a mieinknek. Az ellenfélnél se Litmanen meg Hyypiä kaliberek játszanak már.
-
Pkc83
őstag
-
hobizoli
nagyúr
hm, elment a riporter hangja meccs kozvetitesbol....
-
DeathAdder
veterán
legalább nem kellett kivásárolni, 2 év múlva meg nem kell fizetni a végkielégítést

-
forceberg
veterán
Contár lelépett a Vezúvtól, nem?
-
grizlisandor
veterán
kemény hogy végül inkább a CP volt érte a poleban, amikor a Milan is vitte volna

-
Piftuka
veterán
Amennyiben reklámban már szerepel a forma csak az idén, Lays, Telekom reklámjában is van a csávó (előtte is a Meki használta arcként, meg a T-Mobile sem mostanában kezdte el foglalkoztatni), szerintem nem fog egyhamar, mert a hirnév elvitte, pedig azt mondta amikor a Liverpoolba került, hogy ő megmarad ugyanaz a srác, ahha látom.
Ugyanazt tudom mondani, amit nemrég írtam róla. Az öltözködése is ezt tükrözi.
Egyébként az általa reklámozott márkák is... Az egész magáért beszél. Junkfood vs. "példakép sportoló".
(Éppen annyira hiteles, és nívós, mint a híres Michelin-csillagos szakácsaink, akik kólát és Mekk burgert reklámoztak.)
Ami pedig az "outfit-használattal" kapcsolatos jogi kifakadását illeti...
Inkább egy hét múlva, a VB-n vitézkedjen ilyen lelkesedéssel!
Jaj, bocsánat! Elfelejtettem, hogy azt a tévé előtt nézi majd a többi virsli lábúval közösen...
-
Creative997
őstag
Szélső támadó van Madridban dögivel.
Meg osztom a véleményed.Bal oldalon legalábbis. Jobbon Bale óta senki kb aki tud is
-
grizlisandor
veterán
"Doku megis hogy jonne a kepbe?
"
Ezt én sem értem. Tény, hogy a legutóbbi sérülését követően, egy kifejezetten jó áprilist és májust zárt...
Ám én soha nem tartottam különösebben jó játékosnak. Amolyan ész nélküli, "robogó faltörő" kos fazon.
Ő is beleillik abba a tendenciába, hogy manapság teljesen középszerű játékosok árát "felverik", és vagyonokért adják-veszik...Szélső támadó van Madridban dögivel.
Meg osztom a véleményed. -
Piftuka
veterán
Florentino Pérez: „Jövő héten ajánlatot teszünk egy játékosért, és ez a Real Madrid történetének rekordösszegű ajánlata lesz.”„A kiszemelt játékos középpályás vagy támadó. Nem a Premier League-ben játszik, és az emberek nem fogják elhinni, kiről van szó.”„Egy fiatal, galaktikus szintű játékosról beszélünk. Az üzlet értéke elérheti a 150 millió eurót.” Pérez azt is jelezte, hogy a szóban forgó futballista nem Erling Haaland, nem Harry Kane, nem Michael Olise és nem Jérémy Doku.
Doku megis hogy jonne a kepbe?
Az oreg ramegy Vitinhara
"Doku megis hogy jonne a kepbe?
"
Ezt én sem értem. Tény, hogy a legutóbbi sérülését követően, egy kifejezetten jó áprilist és májust zárt...
Ám én soha nem tartottam különösebben jó játékosnak. Amolyan ész nélküli, "robogó faltörő" kos fazon.
Ő is beleillik abba a tendenciába, hogy manapság teljesen középszerű játékosok árát "felverik", és vagyonokért adják-veszik... -
Piftuka
veterán
Jön Wirtz, vagy João Neves.
Aztán a végén még Musiala vagy Declan Rice lesz a befutó...
Az biztos, hogy a középpályára is nagyon ráfér az erősítés! Kroos, Modric távozása sok(k) volt; újra feléledt a pletyka, amely szerint Valverde is megy hamarosan...(És a friss hírek szerint a Manchester City vinné is.)
Mondjuk én inkább a támadósorban, és továbbra is egy Haaland-Kane párosnak örülnék (a két "primadonna" helyett), de kb. nincsen annyi pénz a Földön, amiért őket le tudná igazolni a vén róka. -
Piftuka
veterán
Pont pár napja beszélgettem egy brazil useremmel akivel fociról is téma szokott lenni. Rákérdeztem a válogatottra a VB kapcsán. Aztán mondta a brazilok nincsenek az esélyesek között (argentínokat, franciákat, spanyolokat és talán az angolokat tartja végső esélyesnek).
Pedig a brazilok baromira örültek mikor Ancelottit nevezték ki szövetségi kapitánynak.Bármi megtörténhet; de az tény, hogy a keret játékosainak névsorát és klubjait elnézve, ez inkább egy "szürke" csapat, mint egy "legendás világklasszis alakulat"...
Arról azt hiszem nem volt még itt szó, hogy egyébként - talán nem meglepő módon - nemrég Neymar ismét lesérült: "Neymar nincs bevethető állapotban – csak a második vb-csopormeccsre lehet játékra kész" (Forrás: www.m4sport.hu)Ancelotti reakciója a dolgot ért kritikákra (amely szerint ők szóltak már korábban is, hogy Neymar mennyire sérülékeny) kb. annyi volt, hogy "Utólag már könnyű okosnak lenni."
Csak persze, amikor Messi is lenyilatkozta, hogy "A közönség a VB-t olyan játékosok miatt nézi, mint Neymar", akkor mit lehet még mondani?
-
Creative997
őstag
Florentino Pérez plans to launch €150m official bid on Tuesday for Michael Olise.
Despite denying his name live, the main star in president’s mind is Olise — as
@JBurtTelegraph
@jfelixdiaz
report.
Bayern’s Uli Hoeneß said in May “no chance to sell, not even for €200m”Probalkozhat de tuti nem fogják elmozditani onnan. Bár ha elfogadnanak egy Vinit az üzletbe, nekem okés egy vilagrekord igazolás is
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
DeathAdder
veterán
Florentino Pérez: „Jövő héten ajánlatot teszünk egy játékosért, és ez a Real Madrid történetének rekordösszegű ajánlata lesz.”„A kiszemelt játékos középpályás vagy támadó. Nem a Premier League-ben játszik, és az emberek nem fogják elhinni, kiről van szó.”„Egy fiatal, galaktikus szintű játékosról beszélünk. Az üzlet értéke elérheti a 150 millió eurót.” Pérez azt is jelezte, hogy a szóban forgó futballista nem Erling Haaland, nem Harry Kane, nem Michael Olise és nem Jérémy Doku.
Doku megis hogy jonne a kepbe?
Az oreg ramegy Vitinhara
Florentino Pérez plans to launch €150m official bid on Tuesday for Michael Olise.
Despite denying his name live, the main star in president’s mind is Olise — as
@JBurtTelegraph
@jfelixdiaz
report.
Bayern’s Uli Hoeneß said in May “no chance to sell, not even for €200m” -
Creative997
őstag
Foglalt, szerintem nincs az a pénz, amiért a reálnak adná Lapocka.
Senkire sincs az a pénz, a Figos idők már véget értek.
Bár ha 500 millát ajánlana Perko a törpefetisezoert, lehet osszejonne![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
DS39
nagyúr
Ancello papa jó edző, de ez a keret, amit kitudja milyen nyomásra rakott össze, nem néz ki jól.
Meg úgy azért a generáció távol áll az R9, Rivaldo, Ronaldinho, Kaka, Adriano, sorolhatnám társaságtól.
-
grizlisandor
veterán
Pont pár napja beszélgettem egy brazil useremmel akivel fociról is téma szokott lenni. Rákérdeztem a válogatottra a VB kapcsán. Aztán mondta a brazilok nincsenek az esélyesek között (argentínokat, franciákat, spanyolokat és talán az angolokat tartja végső esélyesnek).
Pedig a brazilok baromira örültek mikor Ancelottit nevezték ki szövetségi kapitánynak.Ancello papa jó edző, de ez a keret, amit kitudja milyen nyomásra rakott össze, nem néz ki jól.
-
grizlisandor
veterán
-
Napfénysüti
nagyúr
Pont pár napja beszélgettem egy brazil useremmel akivel fociról is téma szokott lenni. Rákérdeztem a válogatottra a VB kapcsán. Aztán mondta a brazilok nincsenek az esélyesek között (argentínokat, franciákat, spanyolokat és talán az angolokat tartja végső esélyesnek).
Pedig a brazilok baromira örültek mikor Ancelottit nevezték ki szövetségi kapitánynak. -
szotyika77
aktív tag
Jöhet

Foglalt, szerintem nincs az a pénz, amiért a reálnak adná Lapocka.
-
atee_13
őstag
Mire elkezdődik ledarálja a fél keretet

-
cyberkind
félisten
Nevessel mivel lesztek előrébb? A középpálya túltelített, bszó belső védők kellenének.
Meg egy irányító, mint Kroos volt, ez a legnagyobb gond, de jah, egy Bastoni-Schlooterbeck duó még jó volna.
-
grizlisandor
veterán
26 évesen nem mondanám nem fiatalnak sem. Bár tény hogy Joao Neves 5 évvel fiatalabb és kb ugyanannyiba kerül
Nevessel mivel lesztek előrébb? A középpálya túltelített, bszó belső védők kellenének.
-
Creative997
őstag
Lehet rárepül Pedrire?
Jöhet

-
Creative997
őstag
aztán az ökörfejűvel valami csicskaágon végigmákolják az egész tornát

Az Anglia lesz hogy kikapjanak a döntőben Messitol aki megnyeri a sárga bogyót. Itt láttátok először

![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Creative997
őstag
-
DeathAdder
veterán
-
szotyika77
aktív tag
Florentino Pérez: „Jövő héten ajánlatot teszünk egy játékosért, és ez a Real Madrid történetének rekordösszegű ajánlata lesz.”„A kiszemelt játékos középpályás vagy támadó. Nem a Premier League-ben játszik, és az emberek nem fogják elhinni, kiről van szó.”„Egy fiatal, galaktikus szintű játékosról beszélünk. Az üzlet értéke elérheti a 150 millió eurót.” Pérez azt is jelezte, hogy a szóban forgó futballista nem Erling Haaland, nem Harry Kane, nem Michael Olise és nem Jérémy Doku.
Doku megis hogy jonne a kepbe?
Az oreg ramegy Vitinhara
Lehet rárepül Pedrire?
-
sh4d0w
félisten
Az nemtom, megvan-e, megvolt-e valakinek, de Japan 3-2-re legyozte Braziliat par napja. Elnezve a brazilok "vedekezeset", megint nem kell vb-nek lenniuk...
-
DS39
nagyúr
26 évesen nem mondanám nem fiatalnak sem. Bár tény hogy Joao Neves 5 évvel fiatalabb és kb ugyanannyiba kerül
João Neves esélyesebb, meglátjuk.
Aztán lehet csak blöff, mert a másik jelölt Haalanddal kampányol.
-
Creative997
őstag
-
Creative997
őstag
fradisták is így ugrándoztak volna a gazdának?

WATCH: Kim Jong-un welcomed Naegohyang Women’s FC after the team became the first from North Korea to win the AFC Women’s Champions League.
Sírnak vagy nevetnek?

-
DeathAdder
veterán
fradisták is így ugrándoztak volna a gazdának?

WATCH: Kim Jong-un welcomed Naegohyang Women’s FC after the team became the first from North Korea to win the AFC Women’s Champions League.
-
venember83
nagyúr
Florentino Pérez: „Jövő héten ajánlatot teszünk egy játékosért, és ez a Real Madrid történetének rekordösszegű ajánlata lesz.”„A kiszemelt játékos középpályás vagy támadó. Nem a Premier League-ben játszik, és az emberek nem fogják elhinni, kiről van szó.”„Egy fiatal, galaktikus szintű játékosról beszélünk. Az üzlet értéke elérheti a 150 millió eurót.” Pérez azt is jelezte, hogy a szóban forgó futballista nem Erling Haaland, nem Harry Kane, nem Michael Olise és nem Jérémy Doku.
Doku megis hogy jonne a kepbe?
Az oreg ramegy Vitinhara
A torinói janicsár sem lepne meg.
Menekülhet is Torinóból, semmi értelme jelenleg a Juventusnál elvesztegetni az éveket. -
DS39
nagyúr
Florentino Pérez: „Jövő héten ajánlatot teszünk egy játékosért, és ez a Real Madrid történetének rekordösszegű ajánlata lesz.”„A kiszemelt játékos középpályás vagy támadó. Nem a Premier League-ben játszik, és az emberek nem fogják elhinni, kiről van szó.”„Egy fiatal, galaktikus szintű játékosról beszélünk. Az üzlet értéke elérheti a 150 millió eurót.” Pérez azt is jelezte, hogy a szóban forgó futballista nem Erling Haaland, nem Harry Kane, nem Michael Olise és nem Jérémy Doku.
Doku megis hogy jonne a kepbe?
Az oreg ramegy Vitinhara
Futballista szempontból nem biztos, hogy a fiatal szóval jellemezném.
Valaki olyan lesz, aki 25 alatt van. -
DeathAdder
veterán
Nem versenyképesek egy PL középcsapattal szemben, hogy nincs BL.
CP-be sincs BL, plusz nyáron fogják kihúzni onnan wharton, lökroát, miután már, eze, guehi, oliset elvitték
azért meglepő mennyire nem mennek oda top vagy feltörekvő edzők, mert lehetetlen érdemben eljutni egy európai élcsapathoz, még inzaghi sem ütötte meg túlságosan az ingerküszöböt, de fabregas is egy Leverkusen padért tudott menni ten haggal, helyette barátok közt kapcsolati rendszer épült ki
meg valószínű az ott jártas, vagy olcsóbb edzők előnye, hogy a klubvezetés kisebb kockázattal rugdoshatja ki őket ilyen asztal alatt zsebbetolt bánatpénzekkel
-
Ringman
félisten
G7: Egy hónappal a választás után szembejött a magyar focival a valóság
Kele mondta valamelyik interjúban, hogy az NB1 ért többet fizetett a közmédia mint a BL-ért.
hahaha
---
A G7-nek nyilatkozó ágazati szakértők szerint egy teljes szezonra ez is masszívan milliárdos tétel. Így ha valaki a minimális 8 milliárdos áron vinné is el a teljes csomagot, az összesített költsége minden bizonnyal akkor is meghaladná az évi 10 milliárd forintot.
Jó, ha 2-3 milliárdot ér
Ezt pedig tényleg lehetetlen kigazdálkodni. Különösen, hogy az egyik legfontosabb bevételi forrást jelentő meccs körüli hirdetési lehetőségekből is többet fenntart magának az MLSZ.
-
grizlisandor
veterán
kemény hogy végül inkább a CP volt érte a poleban, amikor a Milan is vitte volna
Nem versenyképesek egy PL középcsapattal szemben, hogy nincs BL.
-
grizlisandor
veterán
Florentino Pérez: „Jövő héten ajánlatot teszünk egy játékosért, és ez a Real Madrid történetének rekordösszegű ajánlata lesz.”„A kiszemelt játékos középpályás vagy támadó. Nem a Premier League-ben játszik, és az emberek nem fogják elhinni, kiről van szó.”„Egy fiatal, galaktikus szintű játékosról beszélünk. Az üzlet értéke elérheti a 150 millió eurót.” Pérez azt is jelezte, hogy a szóban forgó futballista nem Erling Haaland, nem Harry Kane, nem Michael Olise és nem Jérémy Doku.
Doku megis hogy jonne a kepbe?
Az oreg ramegy Vitinhara
Mi ez az idétlenkedés?
-
DeathAdder
veterán
Én ezzel a képpel először MP-t és csapatát láttam, mondom mit bohóckodnak.
Ezek szerint az volt az AI.
Igen, mit gondolt, hogy bohócnak öltözik és nem kapja fel a sajtó, meg a topik?
Foglalkozzon a pályán történtekkel, hogy nem nyilazunk hátrafelé a VB-n, hogy kínlódott az idény nagy részében....
Iraola lesz edző, mégse Milanóba tartott a hirekkel ellentétben.
kemény hogy végül inkább a CP volt érte a poleban, amikor a Milan is vitte volna
-
Creative997
őstag
Florentino Pérez: „Jövő héten ajánlatot teszünk egy játékosért, és ez a Real Madrid történetének rekordösszegű ajánlata lesz.”„A kiszemelt játékos középpályás vagy támadó. Nem a Premier League-ben játszik, és az emberek nem fogják elhinni, kiről van szó.”„Egy fiatal, galaktikus szintű játékosról beszélünk. Az üzlet értéke elérheti a 150 millió eurót.” Pérez azt is jelezte, hogy a szóban forgó futballista nem Erling Haaland, nem Harry Kane, nem Michael Olise és nem Jérémy Doku.
Doku megis hogy jonne a kepbe?
Az oreg ramegy Vitinhara
-
forceberg
veterán
-
grizlisandor
veterán
Én ezzel a képpel először MP-t és csapatát láttam, mondom mit bohóckodnak.
Ezek szerint az volt az AI.
Igen, mit gondolt, hogy bohócnak öltözik és nem kapja fel a sajtó, meg a topik?
Foglalkozzon a pályán történtekkel, hogy nem nyilazunk hátrafelé a VB-n, hogy kínlódott az idény nagy részében....
Iraola lesz edző, mégse Milanóba tartott a hirekkel ellentétben.
-
Dyrtyho
őstag
A Balázsék a csütörtöki 2026.06.02. adásban elemezték ki, hogy mennyit érnek az egyes ruhadarabok rajta, táska több millió, cipő fél misi,
-
Dyrtyho
őstag
Amennyiben reklámban már szerepel a forma csak az idén, Lays, Telekom reklámjában is van a csávó (előtte is a Meki használta arcként, meg a T-Mobile sem mostanában kezdte el foglalkoztatni), szerintem nem fog egyhamar, mert a hirnév elvitte, pedig azt mondta amikor a Liverpoolba került, hogy ő megmarad ugyanaz a srác, ahha látom.
-
Dyrtyho
őstag
Srácok, az lenne a kérdésem, hogy a válogatott meccsek előtt, a Puskás környékén van hivatalos MLSZ stand, ahol lehet venni sálat ? Előre is köszönöm a segitséget ezügyben
-
atee_13
őstag
A béna besztlíg

-
forceberg
veterán
Egyik sem ért 11-est.
Emlékszel erre? --> [#237478
forceberg]
"Jó, hogy megláttad, én a védő kontaktra voltam kíváncsi! Elsiklottam afelett, hogy korábban a támadó volt szabálytalan.
Ez 100%-ban NEM 11-es, hisz a támadó volt előbb szabálytalan, a labdára csúszó, a labdát elpöckölni próbáló védő lábát rúgta el."Azt követően már nem beszéltünk róla, de a meccs utánai nyilatkozatban elmondta: „Éreztem, hogy hozzáér a lábamhoz, tudtam, ha elesek, tizenegyes lesz” – Madueke az Arsenal egyenlítéséről
Nos, én azt mondom, hogy a BL döntő (és a fentiek) után jobb volna csendben maradnia, és mindenkinek, aki "Arsenal elleni csalást" kiált. A jelek szerint műesésben nagy spíler a srác... Inkább góllövésben lett volna az!
A FIFA helyében én a játékosok elleni durva, egészséget és életet veszélyeztető belépők, és szabálytalanságok mellett az ilyen színészkedéseket büntetném a legjobban.
Fél év eltiltás az ilyen notórius műesőnek, aztán jöhet a következőnél az 5 év eltiltás. Biztosan hamar leszoknának róla.Ha belegondoltok, az ilyen "eljátszom a 11-est érő szabálytalanság áldozatát" dolog a polgári világban olyan, mint a hamis tanúzás, vagy szándékosan, hamisan vádolni valakit egy szabálysértés/bűncselekmény elkövetésével. Itt a polgári világban az ilyen cselekmény ellen komoly a jogi retorzió.
Ott, a labdarúgás világában miért nem?
Én meg az egész játékvezetést megreformálnám.

Pl.: tiszta játékidő. 11-es csak gólhelyzetre. Sárga lap helyett x perces kisbünti, ha meccs végén van, akkor addig tart a meccs, amíg lejár a kisbünti. A piros lapot is át kellene gondolni, mert az abszolút unfair, hogy ugyanaz a szabálytalanság a 10. percben mondjuk 80-90 perc, de a meccs végén lehet csak pár perc emberelőnyt ad.
Challenge is mindenképp kell.
Stb.. -
Piftuka
veterán
Nem, az valahol itt kezdődött:
Ekkor még világszínvonalú labdarúgók alkották a válogatott "gerincét", akik labdakezelésben, és "fineszben" (fejben) mindent tudtak erről a sportról. A "Duna-menti iskola" hagyományait vitték tovább.
A fizikai felkészítés és taktika terén viszont egyre jobban elhúzott a világ mellettünk.
Irapuato inkább a második, komolyabb lépcsőfok volt abban a folyamatban, ami a magyar labdarúgás színvonalának leépüléséhez vezetett.
Jó volna egyszer tudni a teljes igazságot, hogy mi vezetett a kudarchoz...!
-
Napfénysüti
nagyúr
-
Pkc83
őstag
Neki is inkább a focival kellene foglalkoznia, hogy tovább fejlődjön és nem ilyen ultragáz "ruhákat" reklámoznia amiben egy férfi pont úgy néz ki mint egy rossz köcsög.
Nem hiszem, hogy erre a pénzre lenne szüksége amit ezért kap. -
atee_13
őstag
-
Phoen|x
addikt
-
Phoen|x
addikt
Egyik sem ért 11-est.
Emlékszel erre? --> [#237478
forceberg]
"Jó, hogy megláttad, én a védő kontaktra voltam kíváncsi! Elsiklottam afelett, hogy korábban a támadó volt szabálytalan.
Ez 100%-ban NEM 11-es, hisz a támadó volt előbb szabálytalan, a labdára csúszó, a labdát elpöckölni próbáló védő lábát rúgta el."Azt követően már nem beszéltünk róla, de a meccs utánai nyilatkozatban elmondta: „Éreztem, hogy hozzáér a lábamhoz, tudtam, ha elesek, tizenegyes lesz” – Madueke az Arsenal egyenlítéséről
Nos, én azt mondom, hogy a BL döntő (és a fentiek) után jobb volna csendben maradnia, és mindenkinek, aki "Arsenal elleni csalást" kiált. A jelek szerint műesésben nagy spíler a srác... Inkább góllövésben lett volna az!
A FIFA helyében én a játékosok elleni durva, egészséget és életet veszélyeztető belépők, és szabálytalanságok mellett az ilyen színészkedéseket büntetném a legjobban.
Fél év eltiltás az ilyen notórius műesőnek, aztán jöhet a következőnél az 5 év eltiltás. Biztosan hamar leszoknának róla.Ha belegondoltok, az ilyen "eljátszom a 11-est érő szabálytalanság áldozatát" dolog a polgári világban olyan, mint a hamis tanúzás, vagy szándékosan, hamisan vádolni valakit egy szabálysértés/bűncselekmény elkövetésével. Itt a polgári világban az ilyen cselekmény ellen komoly a jogi retorzió.
Ott, a labdarúgás világában miért nem?
Kötél?
-
Piftuka
veterán
Egyik sem ért 11-est.
Emlékszel erre? --> [#237478
forceberg]
"Jó, hogy megláttad, én a védő kontaktra voltam kíváncsi! Elsiklottam afelett, hogy korábban a támadó volt szabálytalan.
Ez 100%-ban NEM 11-es, hisz a támadó volt előbb szabálytalan, a labdára csúszó, a labdát elpöckölni próbáló védő lábát rúgta el."Azt követően már nem beszéltünk róla, de a meccs utánai nyilatkozatban elmondta: „Éreztem, hogy hozzáér a lábamhoz, tudtam, ha elesek, tizenegyes lesz” – Madueke az Arsenal egyenlítéséről
Nos, én azt mondom, hogy a BL döntő (és a fentiek) után jobb volna csendben maradnia, és mindenkinek, aki "Arsenal elleni csalást" kiált. A jelek szerint műesésben nagy spíler a srác... Inkább góllövésben lett volna az!
A FIFA helyében én a játékosok elleni durva, egészséget és életet veszélyeztető belépők, és szabálytalanságok mellett az ilyen színészkedéseket büntetném a legjobban.
Fél év eltiltás az ilyen notórius műesőnek, aztán jöhet a következőnél az 5 év eltiltás. Biztosan hamar leszoknának róla.Ha belegondoltok, az ilyen "eljátszom a 11-est érő szabálytalanság áldozatát" dolog a polgári világban olyan, mint a hamis tanúzás, vagy szándékosan, hamisan vádolni valakit egy szabálysértés/bűncselekmény elkövetésével. Itt a polgári világban az ilyen cselekmény ellen komoly a jogi retorzió.
Ott, a labdarúgás világában miért nem?
-
Pkc83
őstag
Nem, nem, tudják jól, hogy a nőkre bukik. Az sem gond, ha csapattársa nője.
-
venember83
nagyúr
-
Phoen|x
addikt
A Tuttosport szerint tegnap a klub és Dušan Vlahović közötti tárgyaláson a klub 6 millió eurós bért és némi aláírási pénzt ajánlott egy kétéves szerződés keretében, míg a csatár 8 millió eurós bért és 8 millió eurós aláírási pénzt kért. A klub ajánlatára válaszként azt kérdezte meg a klub képviselőitől, miért kellene ő annyit keressen, mint Jonathan David? A klub képviselői válaszként pedig azt kérdezték meg tőle, hogy véleménye szerint többet érdemelne, mint Kenan Yıldız? A szerb csatár távozásával a klub mérlegéből kiesik az évi 40 millió eurós fizetési és amortizációs kiadás, és ezzel lezárul egy olyan időszak, amely a Juventusnak összesen 160–165 millió euróba került 168 mérkőzésen szerzett 68 gólért cserébe.
A klub képviselői válaszként pedig azt kérdezték meg tőle, hogy hát a faxom nem kéne?
Új hozzászólás Aktív témák
-
240578 - 240501
240578 - 240501 240500 - 240401 240400 - 240301 240300 - 240201 240200 - 240101 240100 - 240001 240000 - 239901 239900 - 239801 239800 - 239701 239700 - 239601 239600 - 239501 239500 - 239401 239400 - 239301 239300 - 239201 239200 - 239101 239100 - 239001 239000 - 238901 238900 - 238801 238800 - 238701 238700 - 238601 238600 - 238501 238500 - 238401 238400 - 238301 238300 - 238201 238200 - 238101 238100 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Montblanc StarWalker Extreme golyóstoll (Eredeti, gyönyörű állapotban)
- DJI Mavic Air Fly More Combo Alig használt, 3 új akku
- The Witcher (Vaják) könyvsorozat 1-8. kötet, PlayOn kiadás
- DJI Mini 5 Pro + ND filter szett
- Practice of System and Network Administration - DevOps and other Best Practices for Enterprise IT
- Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 24GB RAM / 256GB SSD / Magyar billentyűzet/1 év gari/Számla
- Lenovo ThinkPad L13 Gen 3 i5-1245U 16GB 512GB FHD+ IPS 1 év teljeskörű garancia
- iKing.hu Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Gold használt, megkímélt 100% akku 6 hónap garancia
- Apple iPhone 13 mini / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / akku:100%
- Prémium Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 5800X /ROG 6900XT LC /32GB DDR4 /512SSD + 1TB HDD
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
néhány nb2 KTE meccset így néztem, kommentár nélkül kicsit furcsa, de szokható...



(Éppen annyira hiteles, és nívós, mint a híres Michelin-csillagos szakácsaink, akik kólát és Mekk burgert reklámoztak.)
"




