- Fórumok
- TV & Audió
- Milyen TV-t vegyek?
- (kiemelt téma)
- Gaming notebook topik
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Androidos tablet topic
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- HDD probléma (nem adatmentés)
- Vezetékes FEJhallgatók
- Melyik hordozható audiolejátszót (DAP, MP3, stb.) vegyem?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Autós kamerák
-
105928 - 105801
105928 - 105801 105800 - 105701 105700 - 105601 105600 - 105501 105500 - 105401 105400 - 105301 105300 - 105201 105200 - 105101 105100 - 105001 105000 - 104901 104900 - 104801 104800 - 104701 104700 - 104601 104600 - 104501 104500 - 104401 104400 - 104301 104300 - 104201 104200 - 104101 104100 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 02:30 Téma összefoglaló
TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)
Új hozzászólás Aktív témák
-
belan
addikt
Persze mege éri pro verzió 15000 pluszt ,de inkabb tcl márkát ajánlom volt egy hisense 55 mini led tv 1 hónap alatt kijelző hibás WiFi hibás lett meg javították uj kijelzőtt kapott samsung oktogon szervizbe visszik , erre kijelző üveget nem tudták vissza rakni rendesen szivárgott a fény másodjára se tudták vissza rakni normálisan így kaptam csere utalványt.
-
pubili
csendes tag
Sziasztok!
Hálóban a 32"os LG 32 LJ610V tévémet cserélném. Várom a javaslataitokat.
1. Tévére szánt összeg, forintban? max. 110000-120000 Ft
2. Mire használnád leginkább? TV nézés
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál? 3 m-ről, 40-43". Nagyobb nem fér el, a saroktól a villanykapcsolóig 107 cm van.
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este? Többnyire este, éjjeliszekrényen lévő kis lámpát háttérvilágításnak bekapcsolom.
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e? szemből, egyedül
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? -
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.) HDMI
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen? mindegy
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.) mindegy
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.) jobban tetszik a keret nélküli kivitel
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)? új, garanciávalErre valakinek ajánlás?
A Hisense 43E7Q-t és 43E7Q PRO-t néztem. Megéri a 15000 Ft-os felárat a pro?
Esetleg valamelyik LG vagy Samsung? -
tmp0124
tag
Köszi az ajánlásokat. 150-250 a keret, de nyílván a legjobb ár-érték arányút céloznám meg. Gondolkodom a TCL-en, de a Philips is lehet befutó az Ambilight miatt, mert izgatja a dolog a fantáziám
A bestbuy miniled árakat Emagon lehet(ett) elérni az Elektro hétvégés kombókkal. Ha az kizárva, akkor itt akad még C7K kereten belül.
-
Askformore
senior tag
Köszi az ajánlásokat. 150-250 a keret, de nyílván a legjobb ár-érték arányút céloznám meg. Gondolkodom a TCL-en, de a Philips is lehet befutó az Ambilight miatt, mert izgatja a dolog a fantáziám
-
rainman72
Topikgazda
Köszönöm, ez a felső keret felett van már, illetve emag az nálam offos, mióta román random webshopok gyűjtőhelye lett.
Akkor marad máshonnan drágábban.
eMagon az a lényeg hogy a forgalmazó/kiszállító is eMag legyen egyben mások is így vették meg de nem foglak rábeszélni.
200 alatt TCL 55C6K van csak ami értelmes model. -
rainman72
Topikgazda
Köszi, Philipsnél az alábbi hiba mennyire gyakori? Vagy csak ő volt vele ilyen "szerencsés"?

Ez sajnos minden led tvnél ott lehet erre van a 14 napos elállás.
-
Askformore
senior tag
-
Askformore
senior tag
-
rainman72
Topikgazda
Mi a keret?
TCL 55C6-C7K Samsung QN85F LG Qned92-93/A6
C7K kezd eltüni a többi kuponozható eMag multi ajánlatok
Philipsből 55Mled920. -
Askformore
senior tag
Sziasztok,
TV vásárláson gondolkodom, mi lenne a best buy 55 colban? Oled-et nem szeretnék egyelőre venni, okos funkciók sem számítanak annyira, tudjon legalább 60hz-et, és 2k felbontást, legyen VESA kompatibilis, legyen szebb a képe, mint a 10 éves Samsung LED tv-mnek (UE48H6400).
1. Tévére szánt összeg, forintban?
150-250.000HUF
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
PC mellé másodlagos képernyő lenne, filmnézés, néha játék, leggyakrabban TV nézésre lenne használva.
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
55col kellene, nagyobb nem fér el.
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
Nappal világos, este sötét
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
Teljesen szemből.
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
Tudom, hogy kb nincs más, de amúgy nem lenne szükségem szinte semmilyen okos funkcióra. Legalább 2K 60HZ-et tudjon, és legyen gyors a menüje. VRR sem lenne hátrány.
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
2-3 HDMI, koax
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
Falra lesz rakva, VESA kompatibilis legyen.
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
Nyitott vagyok mindenre.
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
Ambilight tetszik, ha belefér a keretbe. Legalább 2K 60HZ-et tudjon, és legyen gyors a menüje, a jelenlegi best buy tv-k közül válogatnék 55colos méretben, OLED-et nem szeretnék venni.
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Újat szeretnék venni.Köszönöm
Erre valaki? Mini LED-ből 55 colban van ajánlás?
Köszi
-
pubili
csendes tag
Sziasztok!
Hálóban a 32"os LG 32 LJ610V tévémet cserélném. Várom a javaslataitokat.
1. Tévére szánt összeg, forintban? max. 110000-120000 Ft
2. Mire használnád leginkább? TV nézés
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál? 3 m-ről, 40-43". Nagyobb nem fér el, a saroktól a villanykapcsolóig 107 cm van.
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este? Többnyire este, éjjeliszekrényen lévő kis lámpát háttérvilágításnak bekapcsolom.
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e? szemből, egyedül
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? -
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.) HDMI
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen? mindegy
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.) mindegy
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.) jobban tetszik a keret nélküli kivitel
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)? új, garanciával -
hockeyapu
senior tag
-
rajzol01
tag
-
rainman72
Topikgazda
-
rajzol01
tag
-
rainman72
Topikgazda
-
rajzol01
tag
vett valaki Alza plusszal tv-t mostanában? Ez ennyi lenne hogy előfizetek az 1 havira, megveszem a tv-t, majd lemondom ?
köszi -
aszamóca
aktív tag
Alacsonyabb fényerő fényes helyre nem igazán jó inkább sötétben azt mondják itt ott

Viszont én is vettem egy hónapja 65" ez teljesen nem igaz.
Ha süti a nap oldalról délelőtt erősen tükröződik az igaz de ha le engedem kicsit a redőny akkor semmi gond,és nem sötét a kép se.
Persze hely válogatja
Mást nem tapasztaltam.Azzal nem lesz gondom, redőnnyel akár totális sötétet tudok csinálni.
Jövő héten lerendelem, csak még várom a bolt válaszát a garanciára, mert nincs kiírva, hogy milyet ad, hivatalos magyart, vagy boltit, mert ha utóbbi akkor máshonnan rendelem.
Köszi! -
rainman72
Topikgazda
Nem lesz gondja abbol, hogy az ido egy jelentos reszeben Windows asztalt fog megjeleniteni, ahol eleg sok minden be tud egni?
Biztos kapsz rá választ én így nem használom
-
rainman72
Topikgazda
-
Askformore
senior tag
-
INGJOKE
veterán
-
rajzol01
tag
Szerintetek lesznek még akciok a VB előtt?
-
rainman72
Topikgazda
Sziasztok,
TV vásárláson gondolkodom, mi lenne a best buy 55 colban? Oled-et nem szeretnék egyelőre venni, okos funkciók sem számítanak annyira, tudjon legalább 60hz-et, és 2k felbontást, legyen VESA kompatibilis, legyen szebb a képe, mint a 10 éves Samsung LED tv-mnek (UE48H6400).
1. Tévére szánt összeg, forintban?
150-250.000HUF
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
PC mellé másodlagos képernyő lenne, filmnézés, néha játék, leggyakrabban TV nézésre lenne használva.
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
55col kellene, nagyobb nem fér el.
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
Nappal világos, este sötét
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
Teljesen szemből.
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
Tudom, hogy kb nincs más, de amúgy nem lenne szükségem szinte semmilyen okos funkcióra. Legalább 2K 60HZ-et tudjon, és legyen gyors a menüje. VRR sem lenne hátrány.
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
2-3 HDMI, koax
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
Falra lesz rakva, VESA kompatibilis legyen.
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
Nyitott vagyok mindenre.
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
Ambilight tetszik, ha belefér a keretbe. Legalább 2K 60HZ-et tudjon, és legyen gyors a menüje, a jelenlegi best buy tv-k közül válogatnék 55colos méretben, OLED-et nem szeretnék venni.
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Újat szeretnék venni.Köszönöm
Miért nem szeretnél Oled ha 250 a felső határ?
Senki nem beszél rá nem vagyok LG promoter
-
Askformore
senior tag
Sziasztok,
TV vásárláson gondolkodom, mi lenne a best buy 55 colban? Oled-et nem szeretnék egyelőre venni, okos funkciók sem számítanak annyira, tudjon legalább 60hz-et, és 2k felbontást, legyen VESA kompatibilis, legyen szebb a képe, mint a 10 éves Samsung LED tv-mnek (UE48H6400).
1. Tévére szánt összeg, forintban?
150-250.000HUF
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
PC mellé másodlagos képernyő lenne, filmnézés, néha játék, leggyakrabban TV nézésre lenne használva.
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
55col kellene, nagyobb nem fér el.
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
Nappal világos, este sötét
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
Teljesen szemből.
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
Tudom, hogy kb nincs más, de amúgy nem lenne szükségem szinte semmilyen okos funkcióra. Legalább 2K 60HZ-et tudjon, és legyen gyors a menüje. VRR sem lenne hátrány.
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
2-3 HDMI, koax
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
Falra lesz rakva, VESA kompatibilis legyen.
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
Nyitott vagyok mindenre.
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
Ambilight tetszik, ha belefér a keretbe. Legalább 2K 60HZ-et tudjon, és legyen gyors a menüje, a jelenlegi best buy tv-k közül válogatnék 55colos méretben, OLED-et nem szeretnék venni.
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Újat szeretnék venni.Köszönöm
-
rainman72
Topikgazda
Alacsonyabb fényerő fényes helyre nem igazán jó inkább sötétben azt mondják itt ott

Viszont én is vettem egy hónapja 65" ez teljesen nem igaz.
Ha süti a nap oldalról délelőtt erősen tükröződik az igaz de ha le engedem kicsit a redőny akkor semmi gond,és nem sötét a kép se.
Persze hely válogatja
Mást nem tapasztaltam. -
aszamóca
aktív tag
-
Nobbigstein
tag
Én most a médiára ránézve láttam, de jobban megnézve úgy látom, nincs készleten, bocs. Azt tudtam, hogy az euronics-ben is annyi, de ott is kevés van, csak két helyen van az áruházban, bár az egyik Debrecen, ha érdekel.
Érdekes, hogy MM-ben 75"-ben ugyanannyi a 92 és a 93, de a 85"-nél +90e, de lehet ott a 92 akciós volt és elfogyott.
-
rainman72
Topikgazda
A 75" drága, de a 85" csak +15e.
Hol??
-
_kovi_
aktív tag
A 75" drága, de a 85" csak +15e.
Igen, köszi. Csak az a baj hogy az is 465e.
-
rainman72
Topikgazda
Üdv!
Vásárolnék csak filmnézésre TV-t.
A 2011-ben vett 42' LG-t TV-t monitorként használtam végig, napi 12-14órában, ezért maradnék a márkánál, mert nekem bevált.
Kérdésem az lenne, hogy egy durván 3,5m -es nézési távolságból, teljesen elsötétíthető szobában egy LG OLED83B53LA nem lenne-e túl nagy? Elég-e ennyire a 77colos vagy jobb a nagyobb?Nem igazán van számottevő difi a két méret között szóval veheted a nagyobbat is akár.

-
Nobbigstein
tag
-
_kovi_
aktív tag
Köszi szépen!
Az a jó kis 92A-s modell már nem nagyon kapható. Media-ban van még de iszonyú drága. (450e)
Szóval ahhoz képest hogy az Euronicsben 315e volt még pár hete... -
aszamóca
aktív tag
Üdv!
Vásárolnék csak filmnézésre TV-t.
A 2011-ben vett 42' LG-t TV-t monitorként használtam végig, napi 12-14órában, ezért maradnék a márkánál, mert nekem bevált.
Kérdésem az lenne, hogy egy durván 3,5m -es nézési távolságból, teljesen elsötétíthető szobában egy LG OLED83B53LA nem lenne-e túl nagy? Elég-e ennyire a 77colos vagy jobb a nagyobb? -
rainman72
Topikgazda
Kicsi fényerő gyenge fekete bevilágítós panel.
Volt több kép is róla LG topikban régebben.
Az az 1 normális led tvje van az Lgnek amit írtál vagy a B5 ami jó áron van jobban megéri.
75"-ban olcsón meg a C6K ami megérős. -
_kovi_
aktív tag
-
rainman72
Topikgazda
Kivonul Magyarországról a Sameday, eltűnnek az Easybox automaták
Nem tudom, hogy ez mennyire előjele annak, hogy esetleg az eMAG is eltűnik Magyarországról... Mindenesetre hiányoznának a tévé akcióik is...
Jo volt az 2500 ft-os éves genius és ingyen hoztak mindent ami bele fért
-
vittorio7
őstag
Kivonul Magyarországról a Sameday, eltűnnek az Easybox automaták
Nem tudom, hogy ez mennyire előjele annak, hogy esetleg az eMAG is eltűnik Magyarországról... Mindenesetre hiányoznának a tévé akcióik is...
-
rainman72
Topikgazda
Üdv mindenkinek!
1. Tévére szánt összeg, forintban? Nem tudom a pontos árfolyamot, maximum kb. 360 ezer Ft, a.k.a 1000 EUR (Németországban élek)
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport) Játékon kívül igazából mindegyik.
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál? kb. 3 méter, 55-ös ötleteim vannak (illetve akciós lehetőségeim)
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este? Fifti-fifti, talán 10% a sötét/este javára. Nincs direkt napsütés a helyre, de van beszűrődő fény.
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e? Szemből, feleségem pedig nem olyan vásott szemű oldalról.
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.) Igazából nem igazán van, az általam nézett típusok lefednek minden igényt.
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.) Az oldtimer cuccaimat a megfelelő régi vasakra kötöm, a modern csatlakozók rendben vannak mindenütt.
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen? Lehetőleg középen.
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.) Sámson-hívő vagyok/voltam, egy 10 éves UE40J6250 fut még mindig itthon, a haldoklás minden jelét nélkülözve. De nyitott vagyok alternatívákra, kivétel Hisense (rossz tapasztalatok családon belül).
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.) Tisztességes hangzás (nem kell hogy régi Sennheiser-minőség vagy hasonló legyen, soundbar nélkül.
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)? Új
Ezen pontok után megemlíteném, hogy leginkább 3 típus érdekelne ill. a ti véleményetek ezzel a hárommal kapcsolatban.
Eredeti kiszemeltem:
Samsung GQ55QN90F - 924 EUR.Közben becsúsztak az OLED-opciók:
LG 55C5 - 823 EUR,
LG 55G5 - 1008 EUR,és ezek ellensúlyozására:
Samsung GQ55S90F - 924 EURNamármost én olvastam cikkeket, teszteket és fórumokat (magyar-német-angol vonalon) napokon keresztül és nem érzem okosabbnak magamat.
Most hajnalodik
, ezt itt hagyom és a mai bevásárlás után besétálok a helyi MediaMarkt-ba, hogy bekapcsolva mit lehet megállapítani.Előre is köszönöm a segítséget!
Az 1000 euros ár nagyon jó a G5re azt kellene
megcélozni
Képben is a legprofibb. -
Dorus
csendes tag
Üdv mindenkinek!
1. Tévére szánt összeg, forintban? Nem tudom a pontos árfolyamot, maximum kb. 360 ezer Ft, a.k.a 1000 EUR (Németországban élek)
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport) Játékon kívül igazából mindegyik.
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál? kb. 3 méter, 55-ös ötleteim vannak (illetve akciós lehetőségeim)
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este? Fifti-fifti, talán 10% a sötét/este javára. Nincs direkt napsütés a helyre, de van beszűrődő fény.
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e? Szemből, feleségem pedig nem olyan vásott szemű oldalról.
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.) Igazából nem igazán van, az általam nézett típusok lefednek minden igényt.
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.) Az oldtimer cuccaimat a megfelelő régi vasakra kötöm, a modern csatlakozók rendben vannak mindenütt.
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen? Lehetőleg középen.
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.) Sámson-hívő vagyok/voltam, egy 10 éves UE40J6250 fut még mindig itthon, a haldoklás minden jelét nélkülözve. De nyitott vagyok alternatívákra, kivétel Hisense (rossz tapasztalatok családon belül).
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.) Tisztességes hangzás (nem kell hogy régi Sennheiser-minőség vagy hasonló legyen, soundbar nélkül.
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)? Új
Ezen pontok után megemlíteném, hogy leginkább 3 típus érdekelne ill. a ti véleményetek ezzel a hárommal kapcsolatban.
Eredeti kiszemeltem:
Samsung GQ55QN90F - 924 EUR.Közben becsúsztak az OLED-opciók:
LG 55C5 - 823 EUR,
LG 55G5 - 1008 EUR,és ezek ellensúlyozására:
Samsung GQ55S90F - 924 EURNamármost én olvastam cikkeket, teszteket és fórumokat (magyar-német-angol vonalon) napokon keresztül és nem érzem okosabbnak magamat.
Most hajnalodik
, ezt itt hagyom és a mai bevásárlás után besétálok a helyi MediaMarkt-ba, hogy bekapcsolva mit lehet megállapítani.Előre is köszönöm a segítséget!
-
rainman72
Topikgazda
Van megint ott van dupla kupon egyes TV-knél, de mintha nem működne rendesen, próbálkozni kell, hátha.
Most először látok egy C6K Pro-t is, ami kb. ugyanaz, mint a sima C6K, csak idei.
Erre szerintem rá jöttek hogy nem jó biznisz nekik se ha a majdnem 500ezres tvt 300ért adják
Volt több ilyen nagy mértékű ár csökkenés a 2 kuponnal. -
Nobbigstein
tag
Van megint ott van dupla kupon egyes TV-knél, de mintha nem működne rendesen, próbálkozni kell, hátha.
Most először látok egy C6K Pro-t is, ami kb. ugyanaz, mint a sima C6K, csak idei.
-
Darren82
tag
Kösz az infot, utánanézek.
-
rainman72
Topikgazda
Mult hétvégén kuponozva volt 65C7L és a 65C9K az eMagon 300e meg 1 pici akkor kellett volna(312e)
Nem tudom mennyire gyorsan tűnik el a C7K a piacról nem kéne neki.
Holnap reggel electrohetvege eMag szerintem újra érdemes ránézni mi lesz(most 366e a 65C8K 391e meg a 65C7L) -
Darren82
tag
Nekem nem jön be a webOs a B5-n a belépő ledeket meg inkább hagyjuk

Tud lassú lenni az is.
Pl a virtuális számoknak kell 5-6 másodperc mire megjelenik a képernyőn(csatorna váltás beltéri)
De ha a beállításokban lépkedek ott se mindig pörög egy vidaa rendszer sokkal gyorsabb például.
Nekem a Google tv-vel viszint nincs semmi gondom se Philipsen se a TCL tv-ken.Tisztelt Rainman, szerinted várható még, hogy lesz valahol 65 colos c7k, vagy már ahol kifogytak, ott bevezetik az új C7L szériát?
Az előző szériákat tekintve, lehet 350 alatt a C8K?
A mediamarktban nekem élőben a Hisense U8Q tetszett még. -
KD6-3.7
őstag
Nekem nem jön be a webOs a B5-n a belépő ledeket meg inkább hagyjuk

Tud lassú lenni az is.
Pl a virtuális számoknak kell 5-6 másodperc mire megjelenik a képernyőn(csatorna váltás beltéri)
De ha a beállításokban lépkedek ott se mindig pörög egy vidaa rendszer sokkal gyorsabb például.
Nekem a Google tv-vel viszint nincs semmi gondom se Philipsen se a TCL tv-ken.Nálunk meg a TCL-en a Google TV tetű lassú.
Mindegyik rendszerrel is lehetnek problémák ezek szerint.
Érdekes, hogy a Xiaomi TV Boxon még az első generációson mai napig a legyorsabb a droid. Semmi hiba. Minden azonnal történik. -
rainman72
Topikgazda
Sziasztok!
Philips 55OLED809-ről jövök, előtte egy 806 volt. Imádom az Ambilightot úgyhogy hosszú évek óta Philips van. De ez az 809-es meg a Google TV kiborít, pedig direkt a GoogleTV miatt vettem ezt...
- LASSÚÚÚÚÚÚ a UI. Van hogy 5-6 mp-et kell várni a home screen betöltéséhez. Állítólag a 810 is ugyanez a CPU....
- Eldobja a netet. Minden reggeli bekapcsolások felénél "can't reach the internet" üzenet fogad. Akkor rámegyek a Wifire, észreveszi, h ott van amit használnia kell, majd csatlakozik és onnantól minden jó. A baj az, h a gyerek kapcsolja reggel a TV-t és ezekután felkelt.
Ha bedugom kábelen, akkor kap IP-t és MÉGIS(!) panaszkodik... a tököm se érti mi a baja.
- nem megbízhatóak a szülői kontrollok. Be van állítva 2 profil (gyerek, szülő), youtube-on be van lépve 2 profil (gyerek, én), be van állítva naponta 30p limit 7:00 és 20:00 között.... és minden harmadik-negyedik nap a TV egyszerűen figyelmen kívül hagyja a limitet és megy neki 50-60 percet ha nem szólunk. Én IT szoftver területen dolgozom és az ilyen szoftveres hanyagságok rettentően zavarnak. Itt nyilván a Google a fos és nem a Philips, de ennek ellenére a TV-t hibáztatom.
A héten még visszavihetem a TV-t, és ott járok már, h hajlandó vagyok elengedni az Ambilightot is, ha kell... Samsung, LG, bármi más? Sony is Google TV, ott van-e esély rá, h ez megbízhatóbban működik?
Esetleg egy AppleTV-t elé és input lock a TV-re?
Az OLED is nagyon szép, de el tudom engedni ha kell.
Nem jellemző a lassúság se az hogy eldobja a netet...kb 20 Philips tv után volt köztük oled is 806 meg 718.
-
rainman72
Topikgazda
Köszönjük, hogy megosztottad a talasztalataid!
55" LG C5 amit én ajánlok, ha maradnál OLED vonalon és a Google rendszer elrettentett. WebOS nálam teljesen fluid, gyors. Nem emlékszem, hogy bármiféle bugba, lassulásba belefutottam volna, ja de! A HDMI CEC hülyült meg a PS-el, de ezt elengedtem...
+ amikor egy termetes filmet nézek pendrive-ról (4K HDR 30-50GB) akkor kicsit lassabban jön be a beállitások menü, de ezt nem kellett sűrűn nyomkodnom a hónapok alatt.Nekem nem jön be a webOs a B5-n a belépő ledeket meg inkább hagyjuk

Tud lassú lenni az is.
Pl a virtuális számoknak kell 5-6 másodperc mire megjelenik a képernyőn(csatorna váltás beltéri)
De ha a beállításokban lépkedek ott se mindig pörög egy vidaa rendszer sokkal gyorsabb például.
Nekem a Google tv-vel viszint nincs semmi gondom se Philipsen se a TCL tv-ken. -
Alex91
félisten
Sziasztok!
Philips 55OLED809-ről jövök, előtte egy 806 volt. Imádom az Ambilightot úgyhogy hosszú évek óta Philips van. De ez az 809-es meg a Google TV kiborít, pedig direkt a GoogleTV miatt vettem ezt...
- LASSÚÚÚÚÚÚ a UI. Van hogy 5-6 mp-et kell várni a home screen betöltéséhez. Állítólag a 810 is ugyanez a CPU....
- Eldobja a netet. Minden reggeli bekapcsolások felénél "can't reach the internet" üzenet fogad. Akkor rámegyek a Wifire, észreveszi, h ott van amit használnia kell, majd csatlakozik és onnantól minden jó. A baj az, h a gyerek kapcsolja reggel a TV-t és ezekután felkelt.
Ha bedugom kábelen, akkor kap IP-t és MÉGIS(!) panaszkodik... a tököm se érti mi a baja.
- nem megbízhatóak a szülői kontrollok. Be van állítva 2 profil (gyerek, szülő), youtube-on be van lépve 2 profil (gyerek, én), be van állítva naponta 30p limit 7:00 és 20:00 között.... és minden harmadik-negyedik nap a TV egyszerűen figyelmen kívül hagyja a limitet és megy neki 50-60 percet ha nem szólunk. Én IT szoftver területen dolgozom és az ilyen szoftveres hanyagságok rettentően zavarnak. Itt nyilván a Google a fos és nem a Philips, de ennek ellenére a TV-t hibáztatom.
A héten még visszavihetem a TV-t, és ott járok már, h hajlandó vagyok elengedni az Ambilightot is, ha kell... Samsung, LG, bármi más? Sony is Google TV, ott van-e esély rá, h ez megbízhatóbban működik?
Esetleg egy AppleTV-t elé és input lock a TV-re?
Az OLED is nagyon szép, de el tudom engedni ha kell.
A Philips Titan OS-se szerintem eleg gyors, az Apple TV-hez nezve is. A Titan-nal is van azert sajna bug, meg az app-ok hianya is lehet gond.
Apple TV jo megoldas lehet, csak az megint plusz kiadas... Ja, gyerekre viszont ez se
. -
user137
őstag
Köszönjük, hogy megosztottad a talasztalataid!
55" LG C5 amit én ajánlok, ha maradnál OLED vonalon és a Google rendszer elrettentett. WebOS nálam teljesen fluid, gyors. Nem emlékszem, hogy bármiféle bugba, lassulásba belefutottam volna, ja de! A HDMI CEC hülyült meg a PS-el, de ezt elengedtem...
+ amikor egy termetes filmet nézek pendrive-ról (4K HDR 30-50GB) akkor kicsit lassabban jön be a beállitások menü, de ezt nem kellett sűrűn nyomkodnom a hónapok alatt.az a baj, h az LG-n nem lehet olyanokat beállítani, mint a GoogleTV-n (napi 30 perc limit, minden nap más, több profil...), csak buta App Lock van ahogy látom, azzal meg nem vagyok előrébb. Samsung hasonló.
A gyereknek muszáj, h a TV automatikusan kapcsoljon le, mert azt elfogadja, ha apa belép és kikapcsolja akkor meg nyígás van mindig

És amikor működik a GoogleTV, akkor teljesen jó. A nemmegbízhatóság a bajom inkább.
-
KD6-3.7
őstag
Sziasztok!
Philips 55OLED809-ről jövök, előtte egy 806 volt. Imádom az Ambilightot úgyhogy hosszú évek óta Philips van. De ez az 809-es meg a Google TV kiborít, pedig direkt a GoogleTV miatt vettem ezt...
- LASSÚÚÚÚÚÚ a UI. Van hogy 5-6 mp-et kell várni a home screen betöltéséhez. Állítólag a 810 is ugyanez a CPU....
- Eldobja a netet. Minden reggeli bekapcsolások felénél "can't reach the internet" üzenet fogad. Akkor rámegyek a Wifire, észreveszi, h ott van amit használnia kell, majd csatlakozik és onnantól minden jó. A baj az, h a gyerek kapcsolja reggel a TV-t és ezekután felkelt.
Ha bedugom kábelen, akkor kap IP-t és MÉGIS(!) panaszkodik... a tököm se érti mi a baja.
- nem megbízhatóak a szülői kontrollok. Be van állítva 2 profil (gyerek, szülő), youtube-on be van lépve 2 profil (gyerek, én), be van állítva naponta 30p limit 7:00 és 20:00 között.... és minden harmadik-negyedik nap a TV egyszerűen figyelmen kívül hagyja a limitet és megy neki 50-60 percet ha nem szólunk. Én IT szoftver területen dolgozom és az ilyen szoftveres hanyagságok rettentően zavarnak. Itt nyilván a Google a fos és nem a Philips, de ennek ellenére a TV-t hibáztatom.
A héten még visszavihetem a TV-t, és ott járok már, h hajlandó vagyok elengedni az Ambilightot is, ha kell... Samsung, LG, bármi más? Sony is Google TV, ott van-e esély rá, h ez megbízhatóbban működik?
Esetleg egy AppleTV-t elé és input lock a TV-re?
Az OLED is nagyon szép, de el tudom engedni ha kell.
Köszönjük, hogy megosztottad a talasztalataid!
55" LG C5 amit én ajánlok, ha maradnál OLED vonalon és a Google rendszer elrettentett. WebOS nálam teljesen fluid, gyors. Nem emlékszem, hogy bármiféle bugba, lassulásba belefutottam volna, ja de! A HDMI CEC hülyült meg a PS-el, de ezt elengedtem...
+ amikor egy termetes filmet nézek pendrive-ról (4K HDR 30-50GB) akkor kicsit lassabban jön be a beállitások menü, de ezt nem kellett sűrűn nyomkodnom a hónapok alatt. -
user137
őstag
Sziasztok!
Philips 55OLED809-ről jövök, előtte egy 806 volt. Imádom az Ambilightot úgyhogy hosszú évek óta Philips van. De ez az 809-es meg a Google TV kiborít, pedig direkt a GoogleTV miatt vettem ezt...
- LASSÚÚÚÚÚÚ a UI. Van hogy 5-6 mp-et kell várni a home screen betöltéséhez. Állítólag a 810 is ugyanez a CPU....
- Eldobja a netet. Minden reggeli bekapcsolások felénél "can't reach the internet" üzenet fogad. Akkor rámegyek a Wifire, észreveszi, h ott van amit használnia kell, majd csatlakozik és onnantól minden jó. A baj az, h a gyerek kapcsolja reggel a TV-t és ezekután felkelt.
Ha bedugom kábelen, akkor kap IP-t és MÉGIS(!) panaszkodik... a tököm se érti mi a baja.
- nem megbízhatóak a szülői kontrollok. Be van állítva 2 profil (gyerek, szülő), youtube-on be van lépve 2 profil (gyerek, én), be van állítva naponta 30p limit 7:00 és 20:00 között.... és minden harmadik-negyedik nap a TV egyszerűen figyelmen kívül hagyja a limitet és megy neki 50-60 percet ha nem szólunk. Én IT szoftver területen dolgozom és az ilyen szoftveres hanyagságok rettentően zavarnak. Itt nyilván a Google a fos és nem a Philips, de ennek ellenére a TV-t hibáztatom.
A héten még visszavihetem a TV-t, és ott járok már, h hajlandó vagyok elengedni az Ambilightot is, ha kell... Samsung, LG, bármi más? Sony is Google TV, ott van-e esély rá, h ez megbízhatóbban működik?
Esetleg egy AppleTV-t elé és input lock a TV-re?
Az OLED is nagyon szép, de el tudom engedni ha kell.
-
Quadgame94
őstag
Sziasztok!
Szerintetek megér 125k felárat egy 55" LG G5 (450k) a C5 (325k)-höz képest?Keretbe mindkettő belefér inkább a valós élménybeli különbségre lennék kiváncsi. Elmentem euronicsbe és mindkettőt brutál szépnek láttam, nem feltétlen tudom megmagyarázni az árkülönbséget. (persze a tandem oled, de látványra nem jött át az a 30% felár és fényerő különbség)
Oldalról jövő egész nap napos nappaliba lenne, szerintetek itt már kijönne, hogy világosabb a kép?
Nagyobb sajnos nem fér el úgyhogy a 65C5 már kizárva.
Köszi!
Ha csak ez a méret fér el és van rá pénzed akkor természetesen megéri, hiszen a G5 az egyik legjobb TV a piacon. Semmilyen kompromisszum.
-
Quadgame94
őstag
Szia!
Csak 1 saját vélemény röviden: 55 colosban én egy jó Miniledeset vennék inkább, és még maradna másra is pénz.
Hosszabban: volt régebben egy 55 colos Nanocell csodás LG-m, ami teljesen megfelelt tévézésre. Akkor még nem érdekelt, mit nézek. Majd lett egy csalódásos 65 colos Qned Samsungom, ami nem sokáig maradt nálam. Aztán gyorsban váltottam egymás után 2 darab 65 colos Hisense Miniledesre az U7 és U6 szériából, azokkal nem volt gondom, amire kellett, arra jók voltak. Majd jött egy 65-ös, Ambis Philips Oled, na az nagyot dobott az eddigiekre. Végül, most meg egy 77-es S85F Samut nézek, teljes megelégedéssel. Nekem az Oled az Oled, pedig egy nagy, oldalról 3 ablakos nappaliban van, automata fényerőn. Persze mindenki más, de én nem is értem sokszor, hogy ezen a fényerőn mit kell annyira maximalizálni. Nekem már kiégne a szemem, vagy úgysem lenne kellemes.
Szóval én az 55 colost már kicsinek találom ahhoz, hogy Oled legyen. De, ha neked csak akkora a helyed meg a kialakítás, hogy csak az fér oda, akkor persze szíved joga.

Bocsi de ennek a kommentnek semmi értelme, összefüggéstelen és logikátlan. QNED az LG nem Samsung. A miniLED mellett érvelsz a bevezetésben, aztán arra jutsz hogy az OLED az OLED és a fényerő probléma sem igazi probléma és csak a méret miatt vennél miniLED-et, de neked az 55 az kicsi... és most amúgy is OLED-et van.

-
rainman72
Topikgazda
MM
55C6K 170e
75C6K 270e -
belan
addikt
-
milasinz
csendes tag
Láttam azt is, de láttam példát arra is, hogy valaki az ellentétét állította…
belan: Én 214e ért tudtam megszerezni a samsung shopban, igaz másnap már nem volt elérhető. A képe brutális, én imádom
-
belan
addikt
Kíváncsi lennek s90c hez milyen képet nyújt mert s90c anno brutális képe volt ,azt a szintet biztos nem üti meg de ahoz képes 265 ezer alzaba annyit meg ér viszont nagyon . rojzol01 olvas utána van fórum is ott is 3 év van de hozzá állásoukkal van baj nagyon sokan panaszkodtak samsung garanciás ügyintézéssre, lg nek van a legjobb hátérszerviz szolgáltatása .
-
rajzol01
tag
-
belan
addikt
Akkor ez jó hír, oled fórumon jól írták akkor de masok ellenkezőjét állították. Rajzol01 szerintem 65c5 szerintem jobb c5 annyi s90f nagyobb színtér de lg garancia sokkal jobb .
-
rajzol01
tag
Sziasztok,
2016os Samsung UE55KS7000 tv-m megadta magát (kutya szétrágta a one connect kábelt, előszőr azt hittem ez a művelet a boxot is haza vágta, de úgy tűnik a Tv-t tette tönkre), így szeretnék új tv-t venni amire majd jobban vigyázok.
Akkoriban ez ilyen bestby szerű készüléknek számított, szerintem a képe még ma is jónak mondható.- 350-400K Ft
- 85% film+youtube, 15% tv adás. Lehet hogy egyszer kerül majd ide valami konzol de ez nem igazán szempont
- távolságom a tv-től kb 3,6 méter. 60" tv-re gondoltam, mert persze mindig nagyobb kell, de írjátok meg ha szerintetek hüleség
- többnyire este nézem a filmeket, sötét helyiségben
- szemből, max még 1 fő enyhén oldalról
- NE legyen külön csatlakozó box a tv-hez de talán ilyet nem is csinálnak már
- talp : amelyik stabilabb
- LG Oled mozgatja a fantáziám de bármi érdekel
- legyen viszonylag gyors menüje, gyors rendszer
- légegeres távirányító előny
- új tv
- ha Dts hangot átengedné az jó lenne, de a végén nem ez dönt
- hangot csak optikával viszem ki, de gondolom ez alap
- nincsenek blu ray lemezeim. változó minőségű mkv-kat nézek. ha ezt nem sértő ->
- legyen jó belső media lejátszója. a KS7000 a filmek 90%val elboldogult
- Dolby Vision előny ha van
köszönöm szépenmég egy okos kérdés nap végére. Szerintetek
Lg 65" C5 vagy Samsung 77" S90F +35ezerért?
köszi -
milasinz
csendes tag
Hello!
Kb. 1 hete jött meg nekem egy 55” S85F, napokig kerestem a neten, hogy most akkor milyen panel is van benne, tesztekben azt irják egész EU woled, aztán fehér háttérnél csináltam macro fotót, és jól láthatóan QD-oled paneles. (QE55S85FAUXXH) -
belan
addikt
Elméletileg oled fórumon s85f QD -olednek mondják kicsit jobban utána neztem és azt valahol azt mondják nem az
érdekes. Én is úgy tudom az . Sittes79 szerint c5 is bőven jo mar c2 kb 700-750 nitet tud ,c5 már 1100 1200 körül van . -
sittes79
addikt
Koszi, G5-re azert gondoltam, mert anno kb ennyi volt a C2 amenyi most a g5 ujonnan. G5-nel talan jobban latom majd, hogy a C2 utan elorelepes tortenik
, de ranezek C5-re is. -
Pteti
csendes tag
Köszi a segítséget mindkettőtöknek!
-
plaszy
őstag
Nincs mit.
Erről majd Rainman72 topikgazda tud többet írni, ha jól látom, neki a C6K van 65 és 75 colosban. A C7K tuti felette van minőségben.
De, ha ragaszkodsz az Oledhez, akkor nehogy miattam ne vedd meg azt
Egyébként meg ott van a 14 napos elállási jog, ha neten veszed, szóval 2 hétig próbálgathatod, hogy mi lesz a jó neked.
-
rainman72
Topikgazda
Igen az is jó vagy alza.hu 55C89K regi után 5 év garival 260e.
De olcsóbb oled Samu 55S85F qd-oled panellel is jó választás. -
Pteti
csendes tag
Szia!
Csak 1 saját vélemény röviden: 55 colosban én egy jó Miniledeset vennék inkább, és még maradna másra is pénz.
Hosszabban: volt régebben egy 55 colos Nanocell csodás LG-m, ami teljesen megfelelt tévézésre. Akkor még nem érdekelt, mit nézek. Majd lett egy csalódásos 65 colos Qned Samsungom, ami nem sokáig maradt nálam. Aztán gyorsban váltottam egymás után 2 darab 65 colos Hisense Miniledesre az U7 és U6 szériából, azokkal nem volt gondom, amire kellett, arra jók voltak. Majd jött egy 65-ös, Ambis Philips Oled, na az nagyot dobott az eddigiekre. Végül, most meg egy 77-es S85F Samut nézek, teljes megelégedéssel. Nekem az Oled az Oled, pedig egy nagy, oldalról 3 ablakos nappaliban van, automata fényerőn. Persze mindenki más, de én nem is értem sokszor, hogy ezen a fényerőn mit kell annyira maximalizálni. Nekem már kiégne a szemem, vagy úgysem lenne kellemes.
Szóval én az 55 colost már kicsinek találom ahhoz, hogy Oled legyen. De, ha neked csak akkora a helyed meg a kialakítás, hogy csak az fér oda, akkor persze szíved joga.

Köszönöm!
mini ledből a TCL C7K jó választás lenne? Boltban egy C6K volt kiállítva és már arra is azt mondtam, hogy nem semmi egy led panelhez képest
-
plaszy
őstag
Sziasztok!
Szerintetek megér 125k felárat egy 55" LG G5 (450k) a C5 (325k)-höz képest?Keretbe mindkettő belefér inkább a valós élménybeli különbségre lennék kiváncsi. Elmentem euronicsbe és mindkettőt brutál szépnek láttam, nem feltétlen tudom megmagyarázni az árkülönbséget. (persze a tandem oled, de látványra nem jött át az a 30% felár és fényerő különbség)
Oldalról jövő egész nap napos nappaliba lenne, szerintetek itt már kijönne, hogy világosabb a kép?
Nagyobb sajnos nem fér el úgyhogy a 65C5 már kizárva.
Köszi!
Szia!
Csak 1 saját vélemény röviden: 55 colosban én egy jó Miniledeset vennék inkább, és még maradna másra is pénz.
Hosszabban: volt régebben egy 55 colos Nanocell csodás LG-m, ami teljesen megfelelt tévézésre. Akkor még nem érdekelt, mit nézek. Majd lett egy csalódásos 65 colos Qned Samsungom, ami nem sokáig maradt nálam. Aztán gyorsban váltottam egymás után 2 darab 65 colos Hisense Miniledesre az U7 és U6 szériából, azokkal nem volt gondom, amire kellett, arra jók voltak. Majd jött egy 65-ös, Ambis Philips Oled, na az nagyot dobott az eddigiekre. Végül, most meg egy 77-es S85F Samut nézek, teljes megelégedéssel. Nekem az Oled az Oled, pedig egy nagy, oldalról 3 ablakos nappaliban van, automata fényerőn. Persze mindenki más, de én nem is értem sokszor, hogy ezen a fényerőn mit kell annyira maximalizálni. Nekem már kiégne a szemem, vagy úgysem lenne kellemes.
Szóval én az 55 colost már kicsinek találom ahhoz, hogy Oled legyen. De, ha neked csak akkora a helyed meg a kialakítás, hogy csak az fér oda, akkor persze szíved joga.

-
rainman72
Topikgazda
És ezért a pár 10.000 forint nyereségért rizikózik valaki?! Mert, az oké, ha nem tudja eladni egy hónapon belül, akkor még el tud állni a vásárlástól...
De, ez akkora TV, hogy szállítani sem egyszerű. Kész macera, és még az embernek a pénze is benne áll, én ezzel nem szarakodnék.
Most még 475.000 Ft az eMAG-n... És drágábban adják az aprón...

Nekem már nem adja multiba

Amúgy van ott több eladó aki régebben csinálja ezt nem újkeletű dolog ez. -
Pteti
csendes tag
Sziasztok!
Szerintetek megér 125k felárat egy 55" LG G5 (450k) a C5 (325k)-höz képest?Keretbe mindkettő belefér inkább a valós élménybeli különbségre lennék kiváncsi. Elmentem euronicsbe és mindkettőt brutál szépnek láttam, nem feltétlen tudom megmagyarázni az árkülönbséget. (persze a tandem oled, de látványra nem jött át az a 30% felár és fényerő különbség)
Oldalról jövő egész nap napos nappaliba lenne, szerintetek itt már kijönne, hogy világosabb a kép?
Nagyobb sajnos nem fér el úgyhogy a 65C5 már kizárva.
Köszi!
-
plaszy
őstag
És ezért a pár 10.000 forint nyereségért rizikózik valaki?! Mert, az oké, ha nem tudja eladni egy hónapon belül, akkor még el tud állni a vásárlástól...
De, ez akkora TV, hogy szállítani sem egyszerű. Kész macera, és még az embernek a pénze is benne áll, én ezzel nem szarakodnék.
Most még 475.000 Ft az eMAG-n... És drágábban adják az aprón...

Sajnos én azon a véleményen vagyok, hogy kevés pénzből nem lehet sokat csinálni, csak sokból még többet. Esetleg átmenetileg megpróbálható, de igen, sok a macera vele. Nem tudom, hogy kinek mi a gondolata. Csak furcsa volt, hogy igy akciók után sok lett belőlük.
-
vittorio7
őstag
És ezért a pár 10.000 forint nyereségért rizikózik valaki?! Mert, az oké, ha nem tudja eladni egy hónapon belül, akkor még el tud állni a vásárlástól...
De, ez akkora TV, hogy szállítani sem egyszerű. Kész macera, és még az embernek a pénze is benne áll, én ezzel nem szarakodnék.
Most még 475.000 Ft az eMAG-n... És drágábban adják az aprón...

-
belan
addikt
Sziasztok,
Nyugdijaznam lg c2 65-ot. C6- neztem, de annak araban most kapni G5-ot.
1. Tévére szánt összeg, forintban?
800-1m
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
stream, ps5, steam machine
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
65, 2-3 m
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
vilagos, tobbnyire sotetben
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
szembe
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
120hz min, vrrr
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
hdmi, hdmi arc
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
kozepen
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
LG, samsung
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)nincs ilyen
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
uj
KoszonomLg65c5 nagyon jo tv 440 most médiába azt ajánlom! De lg65b5 se rossz most akcióba 322 ezer! 2026 modell felejtős túl drága még , g5 nagyin jó tv . Biztos nem vennék c6 arany árba c5 bőven jó , g5 ha van ra anyni keret . De mondom lgb5 se rossz vaksztas annyiért.
-
plaszy
őstag
Elszabadultak az aprón a 77S90F-ek
-
rainman72
Topikgazda
Sziasztok,
Nyugdijaznam lg c2 65-ot. C6- neztem, de annak araban most kapni G5-ot.
1. Tévére szánt összeg, forintban?
800-1m
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
stream, ps5, steam machine
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
65, 2-3 m
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
vilagos, tobbnyire sotetben
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
szembe
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
120hz min, vrrr
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
hdmi, hdmi arc
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
kozepen
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
LG, samsung
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)nincs ilyen
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
uj
KoszonomOled topikban jobban képben vannak miben lett új a C6 mert van C6H is igaz csak nagy méretben
-
rainman72
Topikgazda
-
sittes79
addikt
Sziasztok,
Nyugdijaznam lg c2 65-ot. C6- neztem, de annak araban most kapni G5-ot.
1. Tévére szánt összeg, forintban?
800-1m
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
stream, ps5, steam machine
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
65, 2-3 m
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
vilagos, tobbnyire sotetben
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
szembe
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
120hz min, vrrr
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
hdmi, hdmi arc
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
kozepen
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
LG, samsung
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)nincs ilyen
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
uj
Koszonom -
Balmadi66
csendes tag
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a QE55QN70FAUXXH Samsung neo qled TV pontosan milyen CI+ adapterrel használható? Előre is köszönöm a segítséget.
-
rajzol01
tag
ez valóban jó.
10 évig bámultam egy 55". Talán nem lesz kínos pár évig a 65" még ezen a távolságon sem.
Ha marad tv mire odaérek. -
belan
addikt
-
rainman72
Topikgazda
-
belan
addikt
Médiába 440 ezer a 65c5 most ! Így most 118 ezer különbség 65b5 322 ezer . Igy már talán valakinek érdemesebb c5 venni ebbe méretbe 118 ezer forint nem vészes ár különbség.
-
belan
addikt
Igen arra távra kell 77 75 col, én 2 és 2,5 méterről nézem és játszom es bőven jó még a 65 col , de 55 colnal mar másfél méterről játszottam.
-
rainman72
Topikgazda
Hát én nagyon le vagyok maradva távolság/tv méret ügyben.
Szóval azt mondjátok 3.5 méternél kb alap a 65" de a 77" is simán oké. Sőt.
jó lenne lefigyelni a B5-C5 egymás mellett talán kaposvári vagy pécsi mm-ban látható.
de 200+ nem tűnik reálisnak a C5ért.Ebben az ár-tudás kategóriában valamilyen Hisense vagy Sony oled kevésbé jó választás? ha létezik ilyen egyáltalán
köszi
Hisense oled jelenleg nem igazán van forgalomba itthon.
Sonyból a Bravia 8(A) LG szint a Bravia 8 II meg brutális drága.
Samsung 65S90F ami jó vagy pár napja lett volna 77s tőlük 400ért de arról lemaradtál.
Philipsből meg az Oled820.
Arra a távra minimum kellene a 75/77" -
rajzol01
tag
Hát én nagyon le vagyok maradva távolság/tv méret ügyben.
Szóval azt mondjátok 3.5 méternél kb alap a 65" de a 77" is simán oké. Sőt.
jó lenne lefigyelni a B5-C5 egymás mellett talán kaposvári vagy pécsi mm-ban látható.
de 200+ nem tűnik reálisnak a C5ért.Ebben az ár-tudás kategóriában valamilyen Hisense vagy Sony oled kevésbé jó választás? ha létezik ilyen egyáltalán
köszi
-
belan
addikt
Persze hogy nem ér 200 ezerrel többet meg a 65c5 amikor akcio volt akkor meg 140 ezer volt csak a különbség két tv között . Ha valakinek meg éri 200 ezer forint többletet akkor vegye meg de 200 ezret nem ér meg véleményem szerint láttam egymás mellet a boltba a két tvt ,persze volt különbség de számomra nem óriási, g5 na arra azt mondom az aztán mar tényleg más kategória nem sima woled panel , Pontosan ezen filóztam amikor vettem 65 b5 vagy 55 c5 310 ezer volt ,65 b5 304 ezer volt, hát maradt jóval nagyobb méret ha van hely akkor egyértelmű nagyobb méretet érdemes meg venni főleg ha valaki sokat filmezik . De tudjuk neked 55 mar egér mozi
,játékra még okes 55 col de filmre 4k tartalomra ott az két vastag fekete sáv úgy mar tényleg egér mozi a 55 col persze ha közelről nézed elmegy . -
Gomez1984
senior tag
Sziasztok. Kicsit furcsa kérdésem lenne, ha nem gond. Lehet annak bármilyen negatív hatása, ha nem veszem le a frissen vásárol LG 55C5 tv kijelzőjéről a fóliát? Rásülhet /ráéghet idővel, vagy semmi gondja nem lesz tőle? Engem személy szerint az a pici piros rész a sarokban nem zavar, hogy ott van, aminél meg lehet fogni és lehúzni, illetve nincs annyira éles szemem, hogy feltűnne a különbség, de hátha esetleg valamennyi védelmet biztosítana mondjuk a karcok ellen takarítás közben. Vagy inkább vegyem le róla? Bocsi a nagyon láma kérdésért, de ez az első új tv-m viszonylag hosszú idő óta.
Arról nem is beszélve hogy valószínűleg eléggé tükröződik a kép a védőfóliától.
Le vele.
-
rainman72
Topikgazda
Sziasztok,
2016os Samsung UE55KS7000 tv-m megadta magát (kutya szétrágta a one connect kábelt, előszőr azt hittem ez a művelet a boxot is haza vágta, de úgy tűnik a Tv-t tette tönkre), így szeretnék új tv-t venni amire majd jobban vigyázok.
Akkoriban ez ilyen bestby szerű készüléknek számított, szerintem a képe még ma is jónak mondható.- 350-400K Ft
- 85% film+youtube, 15% tv adás. Lehet hogy egyszer kerül majd ide valami konzol de ez nem igazán szempont
- távolságom a tv-től kb 3,6 méter. 60" tv-re gondoltam, mert persze mindig nagyobb kell, de írjátok meg ha szerintetek hüleség
- többnyire este nézem a filmeket, sötét helyiségben
- szemből, max még 1 fő enyhén oldalról
- NE legyen külön csatlakozó box a tv-hez de talán ilyet nem is csinálnak már
- talp : amelyik stabilabb
- LG Oled mozgatja a fantáziám de bármi érdekel
- legyen viszonylag gyors menüje, gyors rendszer
- légegeres távirányító előny
- új tv
- ha Dts hangot átengedné az jó lenne, de a végén nem ez dönt
- hangot csak optikával viszem ki, de gondolom ez alap
- nincsenek blu ray lemezeim. változó minőségű mkv-kat nézek. ha ezt nem sértő ->
- legyen jó belső media lejátszója. a KS7000 a filmek 90%val elboldogult
- Dolby Vision előny ha van
köszönöm szépen60"-os tvt nem gyártanak már,arra a távra amúgy is kicsi lenne.
65" van ebből az Lg B5 oled jó lehet neked.
alza.hu akció most indult de ott elfogyott viszont MM-ban is jó áron van.
Majdnem 200-al drágább a C5 annyit azért nem ér akkor inkább tegyél hozzá és legyen 77B5. -
szaszyka
senior tag
-
Vhiktor
nagyúr
Sziasztok. Kicsit furcsa kérdésem lenne, ha nem gond. Lehet annak bármilyen negatív hatása, ha nem veszem le a frissen vásárol LG 55C5 tv kijelzőjéről a fóliát? Rásülhet /ráéghet idővel, vagy semmi gondja nem lesz tőle? Engem személy szerint az a pici piros rész a sarokban nem zavar, hogy ott van, aminél meg lehet fogni és lehúzni, illetve nincs annyira éles szemem, hogy feltűnne a különbség, de hátha esetleg valamennyi védelmet biztosítana mondjuk a karcok ellen takarítás közben. Vagy inkább vegyem le róla? Bocsi a nagyon láma kérdésért, de ez az első új tv-m viszonylag hosszú idő óta.
Igen van negatív hatása. Az nem azert van rajta mint a telefonon a kerpenyo védő folia. Kizárólag szállítási célból
Beuzemeles elott azonnal el kell távolítani. -
szaszyka
senior tag
Sziasztok. Kicsit furcsa kérdésem lenne, ha nem gond. Lehet annak bármilyen negatív hatása, ha nem veszem le a frissen vásárol LG 55C5 tv kijelzőjéről a fóliát? Rásülhet /ráéghet idővel, vagy semmi gondja nem lesz tőle? Engem személy szerint az a pici piros rész a sarokban nem zavar, hogy ott van, aminél meg lehet fogni és lehúzni, illetve nincs annyira éles szemem, hogy feltűnne a különbség, de hátha esetleg valamennyi védelmet biztosítana mondjuk a karcok ellen takarítás közben. Vagy inkább vegyem le róla? Bocsi a nagyon láma kérdésért, de ez az első új tv-m viszonylag hosszú idő óta.
-
belan
addikt
Sziasztok,
2016os Samsung UE55KS7000 tv-m megadta magát (kutya szétrágta a one connect kábelt, előszőr azt hittem ez a művelet a boxot is haza vágta, de úgy tűnik a Tv-t tette tönkre), így szeretnék új tv-t venni amire majd jobban vigyázok.
Akkoriban ez ilyen bestby szerű készüléknek számított, szerintem a képe még ma is jónak mondható.- 350-400K Ft
- 85% film+youtube, 15% tv adás. Lehet hogy egyszer kerül majd ide valami konzol de ez nem igazán szempont
- távolságom a tv-től kb 3,6 méter. 60" tv-re gondoltam, mert persze mindig nagyobb kell, de írjátok meg ha szerintetek hüleség
- többnyire este nézem a filmeket, sötét helyiségben
- szemből, max még 1 fő enyhén oldalról
- NE legyen külön csatlakozó box a tv-hez de talán ilyet nem is csinálnak már
- talp : amelyik stabilabb
- LG Oled mozgatja a fantáziám de bármi érdekel
- legyen viszonylag gyors menüje, gyors rendszer
- légegeres távirányító előny
- új tv
- ha Dts hangot átengedné az jó lenne, de a végén nem ez dönt
- hangot csak optikával viszem ki, de gondolom ez alap
- nincsenek blu ray lemezeim. változó minőségű mkv-kat nézek. ha ezt nem sértő ->
- legyen jó belső media lejátszója. a KS7000 a filmek 90%val elboldogult
- Dolby Vision előny ha van
köszönöm szépenNekem ks7500 volt jo tvk voltak anno ,10 évig bírta jó sokáig lg65b5 ajánlom jo tv és nagyon jo áron van .
-
vittorio7
őstag
Sziasztok,
2016os Samsung UE55KS7000 tv-m megadta magát (kutya szétrágta a one connect kábelt, előszőr azt hittem ez a művelet a boxot is haza vágta, de úgy tűnik a Tv-t tette tönkre), így szeretnék új tv-t venni amire majd jobban vigyázok.
Akkoriban ez ilyen bestby szerű készüléknek számított, szerintem a képe még ma is jónak mondható.- 350-400K Ft
- 85% film+youtube, 15% tv adás. Lehet hogy egyszer kerül majd ide valami konzol de ez nem igazán szempont
- távolságom a tv-től kb 3,6 méter. 60" tv-re gondoltam, mert persze mindig nagyobb kell, de írjátok meg ha szerintetek hüleség
- többnyire este nézem a filmeket, sötét helyiségben
- szemből, max még 1 fő enyhén oldalról
- NE legyen külön csatlakozó box a tv-hez de talán ilyet nem is csinálnak már
- talp : amelyik stabilabb
- LG Oled mozgatja a fantáziám de bármi érdekel
- legyen viszonylag gyors menüje, gyors rendszer
- légegeres távirányító előny
- új tv
- ha Dts hangot átengedné az jó lenne, de a végén nem ez dönt
- hangot csak optikával viszem ki, de gondolom ez alap
- nincsenek blu ray lemezeim. változó minőségű mkv-kat nézek. ha ezt nem sértő ->
- legyen jó belső media lejátszója. a KS7000 a filmek 90%val elboldogult
- Dolby Vision előny ha van
köszönöm szépen -
rajzol01
tag
Sziasztok,
2016os Samsung UE55KS7000 tv-m megadta magát (kutya szétrágta a one connect kábelt, előszőr azt hittem ez a művelet a boxot is haza vágta, de úgy tűnik a Tv-t tette tönkre), így szeretnék új tv-t venni amire majd jobban vigyázok.
Akkoriban ez ilyen bestby szerű készüléknek számított, szerintem a képe még ma is jónak mondható.- 350-400K Ft
- 85% film+youtube, 15% tv adás. Lehet hogy egyszer kerül majd ide valami konzol de ez nem igazán szempont
- távolságom a tv-től kb 3,6 méter. 60" tv-re gondoltam, mert persze mindig nagyobb kell, de írjátok meg ha szerintetek hüleség
- többnyire este nézem a filmeket, sötét helyiségben
- szemből, max még 1 fő enyhén oldalról
- NE legyen külön csatlakozó box a tv-hez de talán ilyet nem is csinálnak már
- talp : amelyik stabilabb
- LG Oled mozgatja a fantáziám de bármi érdekel
- legyen viszonylag gyors menüje, gyors rendszer
- légegeres távirányító előny
- új tv
- ha Dts hangot átengedné az jó lenne, de a végén nem ez dönt
- hangot csak optikával viszem ki, de gondolom ez alap
- nincsenek blu ray lemezeim. változó minőségű mkv-kat nézek. ha ezt nem sértő ->
- legyen jó belső media lejátszója. a KS7000 a filmek 90%val elboldogult
- Dolby Vision előny ha van
köszönöm szépen -
belan
addikt
-
CB
senior tag
Köszönöm.
Nappaliba 55"-os Philips oled ambilight tv van. Szeretjük.
Kérdés, hogy este az ágyban elalvás előtt szeretnénk-e a több fényt.
Bár kikapcsolható. -
bagoly71.
tag
-
rainman72
Topikgazda
Sziasztok!
Nagyon régóta szeretnék már a hálószobába új TV-t venni, de az asszony mindig megtiltotta. Jó az, ami van (32"-os samsung LCD, kb. 10 éves)
Kb. 150e Ft-ot szánnék rá,
40" körüli méretben,
Hálószoba falára,
Szemben a franciaággyal,
Sötét szobában használnánk,
Kell USB és wifi csatlakozás,
Csak Netflix, Disney+ , Youtube, és USB sorozatok,
Falra lesz szerelve a régi helyére,
Oprendszer mindegy,
Ha esetleg a médiaklikk nevű appot fel lehet varázsolni, az előny lenne.Melyik ebben az árban a legjobb?
Köszönöm
CB40 colos tv még mindig full HD érdemesebb lenne 43" 4K nézni ha már cseréled.
Olcsóbb TCL 43P7K drágább jobb Philips 43PUS9010 plus ott ambilight érdemes utána nézni mi ez érdekel e egyáltalán
Ha érdekes van olcsóbb is belőle. [link] -
CB
senior tag
Sziasztok!
Nagyon régóta szeretnék már a hálószobába új TV-t venni, de az asszony mindig megtiltotta. Jó az, ami van (32"-os samsung LCD, kb. 10 éves)
Kb. 150e Ft-ot szánnék rá,
40" körüli méretben,
Hálószoba falára,
Szemben a franciaággyal,
Sötét szobában használnánk,
Kell USB és wifi csatlakozás,
Csak Netflix, Disney+ , Youtube, és USB sorozatok,
Falra lesz szerelve a régi helyére,
Oprendszer mindegy,
Ha esetleg a médiaklikk nevű appot fel lehet varázsolni, az előny lenne.Melyik ebben az árban a legjobb?
Köszönöm
CB -
rainman72
Topikgazda
-
Faresz29
aktív tag
Sziasztok,
A 75"-os TV-t bútorra tettem, és rájöttem, hogy sehogy nem férek hozzá normálisan! Milyen kihúzható fali konzol ajánlott, egy ekkora TV-hez? LG 75QNED92 az alany!
-
belan
addikt
-
rainman72
Topikgazda
alza.hu
-
rainman72
Topikgazda
Sziasztok
Lehet rosz helyen teszem fel a kérdést:
Adott egy Hisense U7Q Miniled TV.
Azt vettem észre hogy az SDR tartalmaknál de azon belül is Skyshowtime / HDD ről lejátszva néha látok ilyen mikro akadásokat, vagy mintha a képkockaszám beesne 1-2 másodpercre. Lehet ezzel kezdeni valamit?
A mozgás és ilyen javítások ki vannak kapcsolva, nem szeretem a szappanopera hatást.Próbáld a Hisense topikban is.
-
rainman72
Topikgazda
Ez mennyire számít deal breakernek? 400k körül most nem látok jobb ajánlatot
Igen rájöttek a turpisságra mert nem lehet már ilyen árat kihozni
-
belan
addikt
-
Poccc97
tag
Rendben, köszi a tanácsot, akkor ezt most elengedem.

-
Gomez1984
senior tag
Nekem a netflix csinálja ezt Hisense tv-n ha a dolby vison be van kapcsolva.
Dolby és egyébb HDR tartalomnál nincs problémám.
-
vittorio7
őstag
Nagyon szemezek a 75C9K--val 449.000-ért, megéri szerintetek nagyon világos helységbe?
Matt kijelzős 77S95F Samsungot néztem eddig, (+ Soundbar lett volna hozzá) hogy ne tükröződjön az oldalsó ablak miatt, de ez nagyon megtetszett ennyiért.
Mondjuk kb. 3 hónap múlva tudjuk kibontani/használni költözés miatt, addig lehet hagyni kellene? 36 hónap gari elég szerintetek?
Szerintem akkor vegyél TV-t, amikor ki is tudod bontani, és meg is tudod nézni.
A vásárlás helyétől függően, lehet rá 14-30 nap elállás, és ha gond van a TV -vel, akkor nyugodtan vissza tudud küldeni elállási idő alatt. -
Poccc97
tag
Nagyon szemezek a 75C9K--val 449.000-ért, megéri szerintetek nagyon világos helységbe?
Matt kijelzős 77S95F Samsungot néztem eddig, (+ Soundbar lett volna hozzá) hogy ne tükröződjön az oldalsó ablak miatt, de ez nagyon megtetszett ennyiért.
Mondjuk kb. 3 hónap múlva tudjuk kibontani/használni költözés miatt, addig lehet hagyni kellene? 36 hónap gari elég szerintetek?
-
machine0807
csendes tag
Sziasztok
Lehet rosz helyen teszem fel a kérdést:
Adott egy Hisense U7Q Miniled TV.
Azt vettem észre hogy az SDR tartalmaknál de azon belül is Skyshowtime / HDD ről lejátszva néha látok ilyen mikro akadásokat, vagy mintha a képkockaszám beesne 1-2 másodpercre. Lehet ezzel kezdeni valamit?
A mozgás és ilyen javítások ki vannak kapcsolva, nem szeretem a szappanopera hatást.Nekem a netflix csinálja ezt Hisense tv-n ha a dolby vison be van kapcsolva.
-
Gomez1984
senior tag
Sziasztok
Lehet rosz helyen teszem fel a kérdést:
Adott egy Hisense U7Q Miniled TV.
Azt vettem észre hogy az SDR tartalmaknál de azon belül is Skyshowtime / HDD ről lejátszva néha látok ilyen mikro akadásokat, vagy mintha a képkockaszám beesne 1-2 másodpercre. Lehet ezzel kezdeni valamit?
A mozgás és ilyen javítások ki vannak kapcsolva, nem szeretem a szappanopera hatást. -
Zsoltesz93
tag
-
colosV8
tag
-
belan
addikt
Ha mar 250 300 ki adsz tv-ért akkor legalább gyári garanciás legyen .
-
colosV8
tag
Alapvetoen mar irtam errol itt postot es nem akarom offolni a topicot, miniledet kerestem es hisense ajanlas alapjan dontottem is melyik kellene , csak valahogy nehezen veszem ra magam. A miniled 250e (65U7Q PRO 65"). Az LG pedig 280.
-
belan
addikt
-
colosV8
tag
-
rainman72
Topikgazda
-
colosV8
tag
-
rainman72
Topikgazda
-
colosV8
tag
LG oled65c47la
errol mi a velemenyetek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
105928 - 105801
105928 - 105801 105800 - 105701 105700 - 105601 105600 - 105501 105500 - 105401 105400 - 105301 105300 - 105201 105200 - 105101 105100 - 105001 105000 - 104901 104900 - 104801 104800 - 104701 104700 - 104601 104600 - 104501 104500 - 104401 104400 - 104301 104300 - 104201 104200 - 104101 104100 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- TV & Audió
- Milyen TV-t vegyek?
- (kiemelt téma)
- Gaming notebook topik
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Androidos tablet topic
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Vicces képek
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- További aktív témák...
- SAMSUNG (SP-LSP7TFAXXH) 120" DLP LÉZER TV ! MAX 300CM !!!! AKCIÓ!
- SAMSUNG (LH98QMTBPGCXEN ) 250CM !!! 4K WIFI SMART MONITOR ! AKCIÓ! IGAZI MOZI!!
- LG (OLED65B56LA) 165CM 4K 120HZ SMART OLED TV ! UJ MODELL! AKCIÓ
- SAMSUNG (QE65QN800b) 165CM 8K NEO Q-LED PRÉMIUM ! AKCIÓ!
- újszerű LG OLED 65 G4 okos TV - 164cm MLA
- Apple iPad Pro 2025 11" M5 256GB & 512GB & 1TB Wi-fi / Wi-fi +5G Bontatlan Összes szín / 27% áfás ár
- Dell USB-C, Thunderbolt 3, TB3, TB4 dokkolók (K20A) WD19TB / WD19TBS / WD22TB4
- Honor X6 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 27% - Asus külső Optikai megható!
- 8gb 16gb DDR 5 so-dimm laptop RAM 4800MHz
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest




Most hajnalodik
, ezt itt hagyom és a mai bevásárlás után besétálok a helyi MediaMarkt-ba, hogy bekapcsolva mit lehet megállapítani.
.


,játékra még okes 55 col de filmre 4k tartalomra ott az két vastag fekete sáv úgy mar tényleg egér mozi a 55 col persze ha közelről nézed elmegy .



