Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

  • 300 megapixelnyi kamera érkezett a Samsungtól

    ma Az ISOCELL HP9 fő- és zoomkameraként is helytáll, a JN5 és GNJ árérzékeny mobilokba kerülhet.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sur1G

    aktív tag

    iOS 10 Public Beta 1. tapasztalatok:
    Amennyiben kell használnod a telefont, nem csak posztolgatsz úgy még nem alkalmas napi használatra. Sokszor megakad a főképernyő, nem lehet lapozni, kamera néha nem indul el, telefont sokszor nem lehet felvenni, néha nem lehet feloldani a telefont, meg-megáll jó pár másodpercre, általában akadozik a görgetés úgy kb mindenhol. Aksi szerintem rendben van, reggel 7-kor vettem le a töltőről és kb 1 óra képernyőidővel 70%-on vagyok (pár telefon, sok safari + viber + fc messenger, 10-15 kép készítés, 4G mobilneten) (2 óra 3 perc használatot jelez).
    Csiszolnak rajta, szerintem iphone 5S-en teljesen rendben lesz, az iOS 9 gyorsaságát fogja hozni.
    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák