Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz bkercso #99551 üzenetére

    A 627 nagyon érdekes hangú darab nyersen, de az opa827 bejáratott állapotától nem sokkal maradt el, inkább a márványosság érzete a középmagas tartományban és a tér csökkenése, ami zavaró volt. Nem tudom, hogy a 627 meddig jut el a rendszeremben, talán ott kedvezőbb lesz a környezet neki, mint amiben Te próbáltad, ugye az is sokat számit, hogy hova van téve, egyik erősitőnek az egyik, másiknak a másik fekszik jobban...majd kiderül (nagyon remélem, hogy pozitiv lesz, mert b-szott sokér adják :((( ). A 827nálam pl nyersen csapnivaló volt, azzal kinlódtam sokat, a 627 meg csak járatva van, elővigyázatosságból, mert nyersen nem volt csúcsformában...majd a jövő héten meghallom meddig jutott. A fiam elmondása szerint, aki szintén hallotta a 827-est, a 627-nek is megjött már a hangja, úgy mondta, hogy tidzta és élő hang...ez biztató :) Jövő hétvégén megirom a tapasztalatot. Összesen ezzel a két opampal van tapasztalatom (illetve lesz), nem vagyok nagy opampos múlttal rendelkező :) Ha alkalom nyilik rá, szivesen meghallgatok több darabot, adapter már bent van (sőt, adapteren adapter, mert a 827-es ugye sztereó, a 627 meg dual mono).
    Nem tudom, hogy lehetne A osztályba húzni az erősitőm, nem próbálkoztam még vele :)
    Kiegészités: AD827 és opa 627-ről van szó :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák