- Milyen processzort vegyek?
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- SSD kibeszélő
- Milyen videókártyát?
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- TV antenna és jelerősítés
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
Új hozzászólás Aktív témák
-
werszomjas
addikt
válasz
werszomjas #199 üzenetére
-
werszomjas
addikt
válasz
Unbaised-Ben #194 üzenetére
igen, erre gondoltam, a dirt2-ben kifejezetten tetszett a törés, remélem itt is lesz azért hasonló színvonal, de igaz, hogy a videókon ebből semmi nem látszik, kikapcsolt töréssel tesztelnek
Lassan leporolom a kormányt és jöhet a száguldás
-
Rolly Dy07
senior tag
válasz
Unbaised-Ben #197 üzenetére
Lesz ott hely nyugi. Majd addig keresgélünk!
És nem rohanok, csak már tűkön ülök. Ha kijön elkezdem a tesztelést+karriert, aztán lehet zúzni a multit!
-
Unbaised-Ben
senior tag
válasz
Rolly Dy07 #196 üzenetére
Hát ha gondolod és megfelelek, én leszek a csapattársad
Én Logitech DFGT-vel tolom.
De nagyon előre mentünk az időbe nem?Szerk: Attól félek hogy multiban nem jut hely majd a Ferrariba
Kénytelen leszek mást választani ha lesz hely a Mclaren fanok, Shumi fanok között. RedBull nem kell
Marad a Sauber Ferrari -
Rolly Dy07
senior tag
válasz
GuruZone #186 üzenetére
Milyen pazar felvételek!
THX!
De ba..meg egy normális kanyart nem tud bevenni.Egy tiszta kört se ment. Na meg a visszajátszásban csak a mi autónk húz vízfüggönyt. De örülök, hogy legalább van víz.
Bárcsak 1 Ferrarit cincogtathatnék már!
Lesz majd itt aki csapattársam lesz a Ferrari csapatnál?
Asszem a G27-etemnek lesz dolga!!
-
Unbaised-Ben
senior tag
válasz
werszomjas #193 üzenetére
úú, szerintem ekkora részletességre ne számíts, bár elképzelhető lenne a dirt2 "törésfizikája" után, de a videókból nekem nem tűnt annyira részletesnek...
A videók alapján nekem úgy tűnt... -
pcguru1
őstag
Olyan videot nem tudtok amin látszik,hogy törnek a kocsik?már kerestem de egyenlöre nem találok
-
pcguru1
őstag
Én is várom
-
Enton
addikt
De nem lennék a helyében:
"Amikor van egy példányod a játékból, de senki ellen nem tudsz játszani neten... az nagyon nem jó. Nem bírok várni a megjelenés hetéig!
"
-
GuruZone
őstag
-
Fortissimus
őstag
válasz
Unbaised-Ben #171 üzenetére
koszi, ez nagyon jo!
mar alig varom... -
Rototti
senior tag
válasz
GuruZone #181 üzenetére
Ehh ilyen könnyű levágni a kanyart füvön??!! Reméltem, hogy ezt megoldják, a Gridben is úgy vágják a kanyarokat online, mintha ez lenne a legtermészetesebb.
Már csak abban tudok bízni, hogy lesz egy figyelőrendszer, ami kiinti a playert, ha átvágja a kanyart.Jó lenne tudni, hogy milyen segítségekkel mentek, mert ez így kicsit lazának tűnik.
És azt is megtudtuk, hogy nem lesz jó multiban kikapcsolt sérüléssel menni, mert akkor simán ki lehet pakolni az előttünk lévőt féktávon.
Balogh18: Sztem mindenhol 8000 FT. Pl.: 576-ban is.
-
Balogh18
csendes tag
Hol lehet a legolcsóbban elörendelni a F1 2010-et?
-
Đusty
addikt
a billentyűzetkiosztás elég gáz , remélem lehet változtatni de azt elszúrták, hogy a fel és leváltást külön gombra kell tenni,
-
GuruZone
őstag
igaz, ez privát meccs, de egyszerűen nem bírom nézni ezt a fizikát...
Résztvevők: Lewis és Nick Hamilton, valamint Jake Humphrey (BBC)
Odakint azért rendesen elindult a promóció
-
heihachi
addikt
válasz
Unbaised-Ben #178 üzenetére
Én meg megszereztem a "Sleep well" achievementet: Aludj el a szezon összes versenyén!
-
Unbaised-Ben
senior tag
Alonso megszerezte a Tifosi achievementet
(Nyerd meg a versenyt Monzában egy Ferrarival)
-
munky
őstag
Anno Steve Hood írta még a twitterjén, hogy konzolokon is kompromisszumukat kellet kötniük, mert sem az Xbox360 sem pedig a PS3 nem volt képes Full HD-ban megfelelő sebességgel megjeleníteni a 24 autót és futtatni a dinamikus időjárás rendszert.
Ezért konzolokon sem Full HD-ben fog futni a játék. Ez mondjuk a PC-s gépigényt tekintve sem túl rózsás hír. Mondjuk nem lepődnék meg ha irgalmatlan gép kellene hozzá, mert az F1 játékoknak sajnos "hagyományosan" nagy erőforrás igénye szokott lenni.
-
AMD_ok
őstag
válasz
Unbaised-Ben #171 üzenetére
Király video, de csak nekem tűnt fel, hogy az esőben csak Vettel húz maga után vízfüggönyt? Miért van ez, tudja valaki?
-
GuruZone
őstag
válasz
Unbaised-Ben #171 üzenetére
igen, épp én is linkelni szerettem volna. Sok-sok gameplay Interlagosból és Monacoból.
-
Unbaised-Ben
senior tag
-
munky
őstag
válasz
Crazyman33 #165 üzenetére
Multiplatform a játék. A telepítési meg gépigénnyel kapcsolatos dolgokat leszámítva ugyan az lesz az összes verzió. Magyarul ha valamelyik konzolos a játékélményről akar beszélni azt itt ugyan úgy megteheti. Ellenkező esetben ha a konzolos topicban maradt volna és az esetleges telepítési vagy gépigényből fakadó problémák kerülnének megvitatásra az kicsit fura lenne.
De ezen felesleges vitatkozni meg felháborodni eddig minden multiplatform játék ide került és nem állt meg az élet. Huszadrangú dolog.
-
BalaNce87
addikt
válasz
Crazyman33 #165 üzenetére
Teljesen jogosan lett áthelyezve, alapból hülyeség volt only konzol-ba nyitni a fórumot.. nem is értem miért is lett oda nyitva, max azért, mert aki nyitotta boxon játszik.
Ahogy észrevettem az összes játék ami multiplatformos az pc játékba kerül és nem azért hogy a konzolosokkal kicsesszenek, de én pl bad company 2 topicba nem láttam még egy konzolost se, aki segítséget vagy bármit kért volna, ezeket szerintem az xbox360 topicba dumálják meg az emberek. Az indok tényleg nem okés hogy csak pc-re lehetett előrendelni, de nemhiszem hogy ennek a cselekedetnek hátsó szándéka lett volna. Alapvetően nem is kellett volna külön konzol külön pc, elég lett volna játékok címszó alatt azt úgy is tudja az ember melyik mire jött ki.
-
Crazyman33
senior tag
válasz
philoxenia #161 üzenetére
Vagyunk itt páran köztük én is aki a Box verzáról írt eddig. Ja és kit érdekel hogy a linkelt helyen a csak pc-s verza kapható? Majdnem egy hónapja rendeltem elő Boxra, a Platinumshopban.
És ha most én kérem mint konzolos hogy helyezd vissza akkor ugyanúgy visszarakod? Fogadjunk hogy nem. Ezt a kirekesztést bírom nagyon.
Plusz aki megnyitotta az is XBox-os.Na, szevasztok.
-
Unbaised-Ben
senior tag
Felmerült bennem a Dél-Koreai pályával kapcsolatban egy kérdés, hogy lehet az, hogy a játékban tökéletesen le lesz másolva a pálya úgy mint a többi(pl SPA), de az a gond hogy még maga a pálya nincs kész. Gondolom tervrajzok alapján...
Erre rátaláltam erre a videóra: F1 2010 Korea [Gamescom]
Szóval megnyugodtam, nem lesz ez rossz -
munky
őstag
Várom nagyon! Már csak két hét és itt van.
philoxenia kösz szépen!
Már az elején jeleztem én is, hogy hülyeség volt a konzolos topicba tenni.
Az első hsz-ben található forrás link megváltozott: f1game.hu.
-
BalaNce87
addikt
válasz
philoxenia #161 üzenetére
Ez mondjuk jogosan történt, mivel a játék minden platflormra megjelenik nem csak konzolra.
-
philoxenia
MODERÁTOR
Mivel egyelőre a linkelt helyen is csak PC-re rendelhető, a hozzászólók többsége is a PC-s verzióról ír, áthelyeztem a PC-s játékok közé Enton kérésére.
-
Enton
addikt
-
Enton
addikt
válasz
Crazyman33 #155 üzenetére
Elvileg 27.-én jön Eu-ba, de pár nap +/- szerintem belefér.
-
Enton
addikt
Ünneplés alatt a befejezés.
Remélem ez a 21 nap elég lesz nekik sokszorosítani, szép dobozba rakni, és elhozni nekünk ezt a remekművet. -
Enton
addikt
Paul Jean interjú:
Kicsit nagyképűen nyilatkozik, de most én úgy érzem van is mire.
-
Enton
addikt
Twitteren feltett kérdésekre válaszolnak a készítők:
-
AMD_ok
őstag
Én innen rendeltem, elvileg a megjelenés napján lesz belőle...
-
Enton
addikt
Codmasterses darátaink kimozdultak egy kicsit a hétvégén és megsasoltak egy kis F1-es bemutatót:
-
Enton
addikt
HIvatalosan támogatott játékvezérlők:
Below are the racing wheels and controllers that F1 2010 OFFICIALLY supports:
PS3:
• DUAL SHOCK 3
• Logitech Driving Force EX/RX
• Logitech Driving Force Pro
• Logitech Driving Force GT
• Logitech G25 Racing Wheel
• Logitech G27 Racing Wheel
• Thrustmaster Run’N’Drive Wireless Rumble Force
• Thrustmaster Dual Trigger Rumble ForceXbox 360:
• Microsoft Xbox 360 Controller
• Microsoft Xbox 360 Wireless Racing Wheel
• Logitech Drive FX Wheel
• Fanatec Porsche 911 Turbo SPC:
• Microsoft Xbox 360 Controller
• Microsoft Xbox 360 Wireless Racing Wheel
• Microsoft Sidewinder Force Feedback Wheel with Force Feedback
• Fanatec Porsche 911 Turbo / Turbo S / GT3 RS Wheel
• Logitech Dual Action
• Logitech MOMO Racing
• Logitech MOMO Force
• Logitech G25 Racing Wheel
• Logitech G27 Racing Wheel
• Logitech Rumble Pad 2
• Logitech Cordless Rumble Pad 2
• Logitech Driving Force GT
• Thrustmaster RGT Force Feedback Clutch Edition
• Thrustmaster Ferrari 430 Force Feedback Racing Wheel -
AMD_ok
őstag
válasz
Crazyman33 #141 üzenetére
Hú, ez nagyon pöpec, de miért nem megy végig a kör?
-
Redbreast
csendes tag
válasz
Crazyman33 #138 üzenetére
Videó dömping!! Tessék!!![link]
-
Crazyman33
senior tag
Törésmodell videó, lassítva:
[link] -
kpal
nagyúr
válasz
Crazyman33 #136 üzenetére
Lassan de biztosan közelitünk hozzá.
-
Lacazr93
senior tag
Már nem sokat kell várni szerencsére
-
AMD_ok
őstag
hali
vki tudja,hogy az éjszakai verseny a játékban is éjszakai lesz-e?
-
kpal
nagyúr
válasz
Crazyman33 #130 üzenetére
A linket nem nem néztem de most már meg van .
-
Redbreast
csendes tag
Videók!!! [link]
Nem sokára játszunk vele.. -
Enton
addikt
Erről tudok csak:
Eddig ők húzzták a legtovább, plusz május környékén mikor feltolták az official oldalt akkor ők is dizájnt váltottak.
Van szó rendes bajnokságról, majdnem pont ugy ahogy a tv-ben, csak még a multiplayer ismeretének hiányában a szabályzat még majd csak kialakulóban.
Annyira sokan nem járnak arra, a forum is kb 2-3 naponta kommentelnek, habár mostanábban valószínű biztos fellendül a bolt. -
Enton
addikt
-
kpal
nagyúr
válasz
Crazyman33 #117 üzenetére
Akkor nem is baj csak hibátlan legyen is minimum olyan grafika legyen mint amit linkeltem fejeb. Add is elleszek a Grid-el.
-
Enton
addikt
válasz
Crazyman33 #117 üzenetére
Ez az egy hónap már semmi, addig simán elleszünk a Mafia 2-vel.
-
Enton
addikt
-
kpal
nagyúr
Nekem az eső nagyon tetszik F1 2010 Codemasters E3.
. De ha eszt még tudják a konzolhoz képest még fokozni PC-n ...
-
Enton
addikt
Jönnek mostmár szépen lassan a jobbnál jobb videók:
Habár sajna Xbox-os de legalább valami.
-
Crazyman33
senior tag
Az F12010 megjelenési dátumot kapott, ami nem más, mint 2010.09.24.
Yes!!!
-
Enton
addikt
A legújabb videó, valószínüleg az utolsó a hivatalos megjelenési Debut Trailer előtt:
-
Thome
veterán
Mondjuk az autók már megkövetelhetik a plusz gépigényt processzorban, de grafikában ekkorát ugorjanak? Talán még a dinamikus időjárás ami foghatja a gépet, de az is csak egy fícsör, olyan mintha az Operation Flashpointban elkezdene esni az eső, vagy épp besötétedik. Kicsit jobban fogja a gépet, aztán kész. Bár lehet jobban kidolgozták, mint a Dirt 2-t. (A szimulátor/arcade irányítás meg nem gépigény függő...
)
Bár az is igaz, 1 év alatt ez nem nagy növekedés. Ez ezzel jár, fejlesztenek.
-
Enton
addikt
Plusz azt is vedd hozzá, hogy itt már van dinamikusan változó időjárás, kicsivel szimulátorosabb fizika(nem kell a szöveg, hogy így is ugyanolyan arcade az egész, ezt tudjuk, de legalább javítanak mindenen folyamatosan), 24 autó egyszerre a pályán, plusz marha szépen kidolgozott autók és pálya.
Érdemes ezeket végigvenni, hogy milyen plusz fícsőr az ami miatt nőtt a gépigény egy egy évvel ezelőtti game-hez képest. -
Thome
veterán
Ehhez képest viszont bitangpusztulatosan nagy, szerintem:
DiRT 2
Minimum Specifications:
OS
Microsoft Windows XP, Vista or Windows 7
Processor
Intel Pentium 4 3.0Ghz
AMD Athlon 64 3400+
Memory
1GB (2Gb for Windows Vista)
HD Space
10GB
Video Card
ATI Radeon X1500
NVIDIA GeForce 6800Szerk: Ohh wazz, most jut eszembe, én már nem pc-n játszom...
-
Enton
addikt
Itt a min PC specifikáció:
Can now confirm the Minimum PC specs for F1 2010.
• Windows XP/Vista/7
• DirectX 9.0c
• Intel Core 2 Duo @ 2.4GHz or Athlon X2
• 1GB RAM (2GB for Vista)
• Graphics Card: GeForce 7800 / Radeon X1800 or above
• DirectX Compatible Sound Card or motherboard audio
• Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive
• 12.5 GB Hard Drive SpaceNem nevezhető egetrengető gépigénynek.
De ez sejthető is volt az EGO-nak hála. -
Crazyman33
senior tag
-
Enton
addikt
Itt a legujjabb Dev Diary:
Gamespot Codemasters F1 2010 Dev Diary 5
És méghozzá elég sok uj képanyaggal.
Látható a beállítások menü, nem olan részletes mint egy LFS, vagy Race07 vagy ilyesmik, de legalább van.
Sajtókonferencia a verseny után és interju adás a boxban.
Reméljük a díjátadó is lesz, és mondjuk irányíthatóan lehetne locsolni a pezsgőt. -
Enton
addikt
Tudom nem a legújabb a video, de hátha még nem látta valaki:
Dev Diary-k "mögé vetített" és közbe vágott jelenetei sima hanggal
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Eredeti játékok OFF topik
- Mozilla Firefox
- Budapest és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Torrent meghívó kunyeráló
- iPhone topik
- Minecraft
- WayteQ blog: Megérkezett az x995 androidos GPS
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Milyen processzort vegyek?
- További aktív témák...
- DELL Latitude 5520 Intel Core I7-1185G7, 32 GB, 512 SSD MAGYAR VILÁGÍTÓS BILLENTYŰZET!
- SAMSUNG 2TB 990 PRO M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - 7450-6900 MBs - Eladó!
- Samsung 990 EVO Plus 4TB M.2 NVME PCI-E 4.0 x4/5.0 x2 - Új - Eladó!
- Gamer Asztali Számítógép Eladó i5, GTX 1050, SSD + HDD!
- Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ1420 2 hónapos GARIS!
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest