Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz -Mike- #75200 üzenetére

    :C

    (#75201) Horvi: Na ja, ebből még bármi lehet... De elég sok rossz pletykát hallani a sportgépekről. Nem éri meg locsolni beléjük a pénzt, mert sokkal inkább a "mindennapi" gépeket veszik a népek....

    (#75202) ath: Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat! :R Jelenleg a nincs pénz, de alakuló tervek és elképzelések vannak fázis van. :B
    Ez a féknyereg adapter pl. igencsak hasznos, és nem tudtam róla, hogy létezik. Így máris erősebb alternatívává vált a gyári teleszkóp meghagyása, és csak rugót+adaptert+frankóbb nyerget rá, ugyanis a jó állapotú gyári tárcsáim szerintem még sokáig kiszolgálnak, azokat sajnáltam volna eldobni egy komplett telócserével. Már csak az a kérdés, egy Racetech emulátor vajon mennyire működik jól a gyakorlatban... Nem kell nekem Showa BPF Fork szint (az volt a GSXR1000-en, nagyon tetszett), de azért örülnék, ha normálisabb lenne az úttartás és a kényelem... A jelenlegi telóval elrepülök az első nagyobb úthibán, mert a gagyi fix lyukas csillapítás nem engedi kimozogni a dolgokat, és így az úttartás is pocsék és a kényelem is... Ezt papíron orvosolná az emulátor.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák