Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adpeter

    tag

    Tegnap este rendeltem az akciós kávékból meg pár egyebet Kapuczinertől. Elég őskövület a rendelési felület,visszaigazoló emil sem jön. Mindegy,gondoltam,majd jön a cucc.

    Erre reggel 8 körül csörög a telefon.Németh úr személyesen hív. Megköszöni a rendelést majd megkérdezi,hogy biztos kotyogóshoz őrölve kérem a kávékat? :Y Ááááááá dehogy...szemes. Jó gondolta,de azért megkérdezi.
    Pedig biztos voltam benne,hogy szemesre állítottam kiválasztásnál,de valami miatt rosszul ment a rendelés.Lehet mégis én voltam láma! :F

    Nem tudom máshol foglalkoztak volna-e velem,de ez eszméletlen korrekt dolog volt.Nem rendeltem egy raklap cuccot,de azért nem lett volna őszinte a mosolyom,ha megkaptam volna a csomagot benne az Etiop Yirg durvára darálva! :DDD

    A végén még mondja,hogy berakja az ajándék csomag kávét és holnap már ott is a csomag.Átutalásos számlát küld,majd utólag utaljam el! :Y Majd nagyon jó kávézást kívánt. Nemsokára jött is az értesítés az MPL-től:úton a csomag!

    Köpni nyelni nem tudtam.Nem semmi manapság ez a fajta hozzáállás. Túl sok bunkóval találkozom nap mint nap,úgyhogy ez felüdített egész napra.
    Innen is köszönöm neki! :R

    ui: azt elfelejtettem egyeztetni vele,hogy negyed kilós csomagokat kértem.Ha rosszul ment el az is,lesz egy pár kiló felesleges kávém! :O

    [ Szerkesztve ]

    "-De nem én vagyok a messiáááááás!!!" "-De te vagy a messiás, hidd el, én csak tudom, követtem már egy párat."

Új hozzászólás Aktív témák