- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Fujifilm X
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Ismét a Gigabyte alaplapjaival van az Erő
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Milyen házat vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
colossal89 #16094 üzenetére
Nekem is ez van: a lapod nem bírja. FM2-es lapoknak híresen FOSSSS a VRM része, úgy kell vadászni ~20k körül olyan lapot aminek rendes tápellátása van...
Felejtsd el a nagyobb órajelet vagy vegyél új alaplapot 15-20k között rendes legalább 6-7 fázis VRM-mel ÉÉÉS rendes hűtéssel.
Én inkább csak kisebb órajelen járatom, de vesz másik lapot emiatt az akinek két apja van
-
colossal89
tag
Kísérleteztem még vele és az előző beton stabil kijelentés úgy látszik csak 4200Mhz-re vonatkozik illetve stabil volt 4400Mhz-n is de az Aida mind pedig az őt infóval ellátó biosz 4200Mhz felett azt jelzi hogy a feszültség is és a Mhz is hol lemegy a padlóra hol pedig fel a beállított értékre és ez nem csak stressz teszt közben hanem alapból a biosz menüjében is ezt mutatja a CPU-ra attól függetlenül hogy most optimális vagy túlzó feszültséget állítok be, vagy a szenzor hülyül be 4200Mhz felett amit kétlek személy szerint de mondjátok meg ti, lehetséges e hogy mérési hiba mind a feszültség mind pedig a Mhz érték. Így vissza vettem 4200Mhz ra 100Mhz -el nagyobb mint a turbó órajel elég karcsú, de nem akarom magasabbra venni emiatt az anomália miatt, ha stabil ha nem. Mi van ha tényleg leveszi pl játék közben, ezekre az értékekre 0,9V meg 1800Mhz Nem kockáztatom meg. Az energia takarékossági beállításoknál teljesítmény centrikus van beállítva és cpu opciónál a max 100% és a min is 100% ra van beállítva így nem kéne speed stepingelni. Ötlet?
-
colossal89
tag
válasz
#85552128 #16097 üzenetére
Köszi srácok! Eredményre jutottam beton stabil. Semmit nem változtattam a beállításokon, csak azt hogy biosban a fő feszültség állítónál állítottam értsd ezalatt 1,3V...1,32V...1,325V....1,330V stb amik vannak és én a másik oszlopban állítottam kezdetben ahol csak az eredeti feszültséghez rak hozzá XY kis menyiséget pl +0,010V.... +0,015V stb... és úgy látszik ezzel ugrál a feszültség ugyan annyi fesz van így is rajta mint a másik módszerrel de így nem ugrál. Ami még érdekesség lehet hogy ha 1,45V van beállítva mint amit alapból rak rá turbón 4,1Ghz hez
akkor csak ez az egy érték mutatkozik Aida ban de ha beállítok 1,4563V ot akkor már mutat egy kicsi 0,925V mellette. most így 4200mhz-n az új fesz beállítással nem ugrott le de engem zavar hogy nem egy feszültséget mutat mint pl 1,45V nál. Stabilan 1,4563V on de mi az a 0,925V ami 1,45V- nál nincs ott -
#85552128
törölt tag
válasz
colossal89 #16095 üzenetére
Ha be van kapcsolva UEFI-ben a C6 akkor Windowsban az energiagazdálkodási beállításoknál a CPU részen van olyan lehetőség, hogy a többi CPU state-et kikapcsolja így az adott profillal mindig maxon fog járni.
-
patomi
őstag
válasz
colossal89 #16094 üzenetére
Szvsz most megpróbálhatod az apm-et kikapcsolni, de óvatosan utána. Vagy egy gyengébb procit sikerült kifogni(de ennyinek azért menni kéne)
-
colossal89
tag
Jah azt kihagytam, hogy leugrik az előbb megadott értékre, aztán meg vissza a beállított feszre és a 4,3Ghz-re.
15 perces teszt alatt kb percenként leugrik a padlóra. -
colossal89
tag
válasz
patomi #16093 üzenetére
Most azzal bajlódok a 760K-val, hogy Aida 4.30 stressz teszt közben vissza veszi egyszer csak az feszt és vele együtt az órajelet pl: beállítom beki, hogy 4300Mhz és hozzá pl 1,472V-ot és ezt ez leugrik 1800Mhz re és 0,960V ra. Még nem tudom mi a baja ki van kapcsolva a C6 és minden manuálra van állítva turbo core off stb.. lehet kevés a fesz még neki és azért ugrál le- mert turbó órajelen 4100Mhz-n az alap 1,368V feszkóval nem ugrál le. Hőmérsékletek rendben vannak. Tipp??
-
patomi
őstag
válasz
colossal89 #16092 üzenetére
4,4-4,5Ghz-hez semmi flikk-flakk nem kell(a gyárinál talán egy csöppet jobb hűtő nem árt) "AMD Turbo Core Technology" biosban kikapcsolva, majd szorzó beállítva. APM azért kell,hogy ne lépd túl a proci TDP keretét. Ezzel óvod a lapot és procit is.
Az APM különböző beállításokon mit csinál nem tudom(ennyire nem merültem bele az alaplapok lelkivilágába). ... Mondom, ha nem kell extrém tuning akkor ennyi az egész. Aszorzót be tudod állítani az a-tuningban is és a feszt is, illetve ha valami nem stimmel akkor csak egyszer indul újra a gép,mert nem kell a biosnak is vissza állni.
-
colossal89
tag
válasz
patomi #16091 üzenetére
Tudom, hogy az "A tuning"-al is lehet, csak nem tudtam hogy az teszi alap órajelekre amit beállítottam biosban. 4,4-4,5Ghz re akarom felvinni. Letudnád írni, hogy mit csinált az APM különböző beállításokon és hogyan befolyásolja a gép működését, minden egyes beállítás fajta?
-
patomi
őstag
válasz
colossal89 #16090 üzenetére
Az a-tuningban is tudsz feszt állítani, csak beállítás után alul az "Apply" gombocskát meg kell nyomni. Amúgy szvsz itt a tuning nem áll másból, mint szorzó emelésből és kész. (gondolom extrém tuning nem lesz)
APM szerintem auto vagy engedélyezve. -
colossal89
tag
Az ASRock A-Tuning szólt közbe letöröltem és már tudok feszt állítani. Szerintetek, hogyan érdemes beállítani tuningolt illetve alapon lévő cpu mellé az AMD APM-et (Application Power Management) Disable Enabled illetve Auto lehetőség közül ???
-
colossal89
tag
Sziasztok!
760K tulajok ti meddig jutottatok tuningban? Vagy tapasztaltatok e anomáliákat pl nem engedi a feszt magasabbra venni még ha 1,5V ra teszem, mérve alapon van. Ötlet? Alaplapom
-
-
Vartanus
őstag
válasz
Findzs #16083 üzenetére
MAjd megnézem másik táppal is.
A ventilátor gond egyelőre nem jelentkezik most.
Viszont a 3.3V-os ágon az ATX12V-os specifikáció legalsó határát súrolja a 3.135V-os értékkel
Szerintem ez nem normális,de lehet tévedek.
Meg tudod nézni biosban nálad milyen értéket ad a 3,3V-os ágon?
-
Findzs
addikt
válasz
Vartanus #16079 üzenetére
nekem 4 db 12 cm venti van a gépembe a cpu ventivel együtt de egyik sincs az alaplapra dugva
ilyen zalman átalakítót használok 5v -on [link]egyébként nem lehet hogy túl alacsony a cpu venti áramfelvétele és azért írja ki a hibát?
lehet a régebbi biosba más érték volttényleg jó megoldás lehet a régi biost visszarakni hátha megoldja
-
Vartanus
őstag
Érdekes probléma merült ma fel.
A régi PCI-os Creative SB X-Fi-m akartam kipróbálni és miután kivettem a gépből(violt egy bios update) azóta nem működik a CPU_FAN...
Vagyis a ventilátor forog(tehát gyakorlatilag működik rendesen)viszont indítás után a gép sípol 3-at és kiírja,hogy CPU-FAN error.
Belépek a biosba és valóban azt mutatja a bios is ,hogy nincs proci ventilátor és még egy érdekes infó: a monitorozásnál a 3.3V esetén vörösen világító 2,86V-os értéket ír ki....Ha rányomok a monitoring szekciónál arra, hogy CPU_FAN>Ignore akkor bejön a win 8.1,viszont forduolatszám kijelzés és szabályzás nincs. Ugyan nem PWM-es a venti de eddig is kiírta a fordulatszámot és a FAN Xpert 2 progical szabályozni is tudtam.
kipróbáltam másik 2 ventilátorral is(az egyik egy PWM-es volt) és másik biosokkal is,de semmi változás
Eddig tartott lehet a boldog Asus tulajdonos érzése.
Tippek,ötletek a megoldásra vagy ismét küldjem már megint gariztatni
-
TAKÍÍ
tag
Van egy régi P4 es gépem, ezt akarom leváltani egy APU s gépre. Figyelem véletlenül se játszani akarok rajta, az most nem cél. Vágyaim között szerepelnek a szaggatás/akadás mentes netezés, Full-hd s videók lejátszása és egy gép, amin a win 7 rendesen elfut. Ja és hogy 4 magos legyen a proci. Tehát kvázi egy irodai gép kéne.
AMD A8-5600K 3.60GHz FM2 re gondoltam, ami szerintem pont megfelelne a célnak. Fontos viszont a Ram, mert ha jól tudom KIT kéne bele. Én 4 GB Ram ra gondoltam a 8 at fölöslegesnek tartom, ha nem játszanék vele. (de ha nem így van nyugodtan szóljatok) Most röviden csak ennyi. -
válasz
szabi41 #16071 üzenetére
RAM fesz. legyen 1,65V, és engedélyezd az XMP profilt.
CPU fesz. lehet kicsit lejjebb venni a gyárinál, ez alaplapfüggő, próbálkozni kell (1,275V-1,300V körül).
IGP órajelét fel tudod húzni a gyári 800-ról olyan 950-1000Mhz körülre, csak lehet hogy a NB feszt. meg kell emelned +0,1V-tal. -
szabi41
csendes tag
Sziasztok
Kezdő vagyok tuning témán és kíváncsi vagyok hogy mit lehetne kihozni a procimból és a benne lévő igp ből.
Proci: A10-5800K Ram: Kingston hyperx predator 2400mhz
Alaplap: http://www.asus.com/Motherboards/F2A85M/specifications/
Jelenleg auto beállításon van ezek az értékek:
http://prohardver.hu/dl/upc/2014-06/18/286798_tsfwzcj8z9oohorm_cpu_oc.jpg
http://prohardver.hu/dl/upc/2014-06/18/286798_fkgp9gwcynd7hqfk_nb_oc.jpg
http://prohardver.hu/dl/upc/2014-06/18/286798_ntx8dnzoduj3dlo6_igp_oc.jpg
A kérdés az lenne hogy mik lennének a megfelelő beállítások amik 24/7 ben futnának és az igp vram ját lehet e emelni.
Esetleg az igp eléri e egy hd 4870 1gb os szintjét?
Választ előre is köszönöm.
-
Findzs
addikt
nincs fogyasztás mérőm ezért esetleg megkérdem hátha itt már mérte valaki, hogy ha 844mhz helyett 1000mhz környékén járatom a gpu-t egy 6800k -nál akkor mennyivel nőhet meg a fogyasztás?
itt még megemlíteném, hogy nekem nem veszi vissza a gpu-t ha húzom és nincs terhelés
-
Fateys
tag
Valaki le tudná nekem írni lépésről lépésre,hogy hogy kell aktiválni egy dual graphics-t (amd a8-6600k és asus hd6670 asus a8xm-a fm2+ alaplap). Mit milyen sorrendben kell csinálni? Biosbeállitás,driverek,stb. Ati catalyst-be sose jött be a dual graphics opció. Neten mondjuk amd visiont látok mindig,nem catalys-t. Szóval valaki aki ért dual graphicshoz,segítsen pls.
-
hegegabi80
addikt
Kicsit új nekem ez a dolog. Ha jól értelmezem az itt olvasottakat, érdemes kikapcsolni a turbót és manuálisan beállítani a dolgot. Tehát akkor nem fog folyamatosan ugrálni, hanem lesz egy minimális és egy maximális (gyári fesztől alacsonyabb) teljesítmény. Ami magasabb is lehet mint a turbó.
-
patomi
őstag
válasz
argento #16060 üzenetére
Igen,mert turbó módnál 4,1 a vége egyébként ott vannak a feszkok is és gyanítom a te lapod is többet ad mint ami kell, tehát hamarabb túlmelegszik a procid, ha húzod. Érdemes a feszültséggel is játszani. A fenti képen amit betettem láthatod,hogy nekem 1,22v(maximum) - 4,1Ghz a beállításom. Aidával terhelve is stabil.
-
argento
újonc
válasz
MaXX81 #16059 üzenetére
Az enyém alapfeszen 4.2-ig bírta (ha Turbo módot használtam, akkor csak 4.1-en ment) és 4.3-nál már volt hogy újraindult gamma közben. Feljebb még nem mertem tornászni, gondoltam majd körbekérdezgetek inkább a témában, mielőtt önszorgalomból véletlen megsütöm szegény CPU-t.
Egyenlőre úgy tűnik nálam a 4.2-es határ az, amin még stabilan elfut mindenféle extra BIOS beállítás és fesz emelés nélkül.
-
argento
újonc
válasz
MaXX81 #16056 üzenetére
Én kikapcsoltam és manuálisan állítottam be a szorzót, de ahogy olvasgattam pont azért, mert az alaplapok hajlamosak túlfeszelni a CPU-kat, legalábbis Turbo módban (ahogy elnéztem tényleg magasabb feszültséget ad neki mint amikor kézileg állítod be a szorzót).
Ha meg nem így van majd valaki hozzáértőbb úgyis részletesebben elmagyarázza.
-
argento
újonc
válasz
MaXX81 #16055 üzenetére
Szintén zenész. Egy s775-ös C2D E6750-et váltott. Hiába a sokak által leszólt AMD procik, a közelébe sincs a régi konfigom ennek a kis csodagépnek, mégha nem is hozza egy mostani i3 teljesítményét. Röhejes, hogy manapság 20 ezer Ft alatt ilyen teljesítményű CPU-kat adnak. Örülök, hogy végül is mellette döntöttem.
A tuningba meg majd én is beleásom magamat, ahogy olvasgattam vannak ennél a típusnál jóval magasabb, elérhető órajelek is. Majd megkérdezgetek még pár gurut a témában, aztán indulhat a móka.
-
MaXX81
tag
Bocs argento, nem konkrétan neked céloztam a kérdést csak még bénázok itt
-
argento
újonc
válasz
MaXX81 #16053 üzenetére
Gyári hűtővel toltad fel ennyire? Grat hozzá!
Nekem még ismeretlen terület a tuning, s mivel nem mertem komolyabban belemókolni, így most 4.2 Ghz-en ketyeg az X4 760K-m (a feszültségekkel nem babráltam, még a C'N'Q-et is bekapcsolva hagytam), pedig ráadásul nem is a gyári hűtő van rajta, hanem egy CM Hyper 103.
Kíváncsi volnék azért mennyit tudnék kisajtolni belőle (persze úgy, hogy hosszabb távon ne gyilkoljam vele szét a CPU-t), de gondolom ennek a lapom (Giga F2A88XM-D3H) is határt szab.
-
#85552128
törölt tag
Szerintem hibás szenzor adat, ennyit gyári hűtővel nem bírna.
-
MaXX81
tag
Hali!
Van egy AMD Athlon II X4 760k procim amit felpörgettem kicsit az AMD Catalyst Control Center-el (tudom, hogy "hivatalosan" bios-ból tuningolunk) és meglepetésemre 6300 MHz-ig jutott el teljesen gyári hűtéssel igaz azt hittem kiszáll az ablakon a gép.A kérdésem hogy normális hogy ennyire feltornázza az órajelet? És mennyire valós ez tuning? Mert én sokallom ezt a 6.3 GHz-et. Persze nem megy ennyin, alapórajelen megy mivel nem igazán ismerem ki magam az UEFI bios-on és a turbo opción kívűl más lehetőséget nem találtam (Gigabyte F2A88XM-HD3 alaplapról van szó f6-ra frissítve)
-
#85552128
törölt tag
válasz
redbulz #16042 üzenetére
A másik javaslatom pont egy 750k és egy R7 250 GDDR5 lett volna, ez a kártya kb. egy A8 5600k árában van és sokkal jobb mint a 7560D IGP, vagy egy R7 250X esetleg 260X, de ezek már drágábbak, viszont annyival jobbak is.
Esetleg nV oldalon egy Geforce GTX 750, alacsony fogyasztás és 250X-260X közötti teljesítménnyel (bár ettől olcsóbb a 260X és erősebb is). -
redbulz
tag
válasz
#85552128 #16041 üzenetére
Köszönöm neked is az infókat
Működésben nem volt még eddig probléma driverek nem frissülése miatt, a Win8 pedig egy darabig még nem érint szerintem és jelenleg egy Athlon II X4 750k van mellette. Jól érzem, hogy nem éri meg APU-ra cserélni ezt a kettőt, és inkább csak kivárjak pénzügyileg egy jobb dedikált vga-ra?
-
redbulz
tag
válasz
Vartanus #16039 üzenetére
Köszönöm a választ, de érdekelne mi a véleményed arról, hogy egy tesztben láttam egy körülbelül ilyen sorrendet: A8-5600k-->HD5570 dedicated-->A10 5800k. Ellenben ha a 3870-et akartam az 5570-hez hasonlítani akkor több helyen azt olvastam, hogy az 5570 kicsit gyengébb. Szóval most így kicsit zavarban vagyok, mert akkor a 3870 valahol az 5570 és az A10 között lenne? Vagy lehet, hogy én értek félre valamit?
-
redbulz
tag
Sziasztok,
Lehet, hogy a videokártyás topikban nem igazán fognak reagálni, ezért feltenném itt is a naiv kérdésemet, ha nem baj
Még nem találtam(bár kutatok) olyan épkézláb összehasonlítást, hogy tudjam:
Megéri lecserélni egy lassan már ősrégi HD3870-et bármelyik AMD APU-ra, tud bármelyik többet teljesítményben? -
ExtazZzi
tag
És még milyen grafikus lenne amivel tudna Dual-ban működni esetleg valami komolyabb?
-
ExtazZzi
tag
Helló!
A10 6700-as processzorom van,8Gb 2400mghz Kingstone HyperX Predator Ram memóriával...
A kérdésem az lenne hogy ha vennék hozzá egy grafikus kártyát,amivel tud működni DualGraphics-ban pl. HD 6670 vagy hasonlót mekkora javulásokra számíthatnák,ha esetleg van tapasztalata valakinek ebben.
Vagy vegyek inkább valami velősebb GPU-t? -
30z.Samu
félisten
Sziasztok!
Egy kis információra lenne szűkségem. Aqua Computer-nél nézelődtem eddig procikat, de az iPon-nál is közbenéztem és láttam pár procit, melyek pár száz vagy egy ezres eltéréssel van a kinézettemhez képest. Én egy A4 5300-at néztem ki, de van itt 6300 és 6320-as proci is és tényleg nagyon elenyésző a különbség árban. A másik kettő miben jobb az 5300-asnál? Vagy annyira nem lényeges a különbség? Köszönöm válaszotok előre is!
-
válasz
droti25 #16027 üzenetére
Tápos topic, ott tudják milyen kellhet. Csak írd be, hogy milyen házba lenne és mit kellene meghajtania.
RAM: El tudod adni a 2x4 GB RAM-ot sztem gyorsan 15k-ért hardveraprón, s tudsz venni helyette egy fórumtárstól 19k-ért 2400-asat. Azokat meg járatod 1866/2133-on.
De kezdésnek maradhat az 1600-as, aztán meglátod kell e.(#16030) droti25: kérdezz rá arra is a tápos topicban, hogy a jelenlegi tápod jó e a tervezett gépbe, lehet nem kell venni azt sem.
-
droti25
őstag
Sziasztok!
Most készülök számítógépet venni általános felhasználásra(sok HD film nézés,torrent,kis játék)
Ez lenne a konfiglap: Asrock FM2A88M Extreme4+ vagy GIGABYTE GA-F2A88XM-D3H ????????
apu: AMD A10 X4 5800K FM2
táp: FSP HEXA 400W ???????
ház: Sharkoon Vaya
memória: DDR3 8 Gb(2x4GB) Kingston HyperX KHX1600C9D3/4GX 1600MHZ
HDD: Hitachi HDS721010CLA630 (931 GB)A kérdésem az lenne hogy melyik alaplap a jobb választás és miért!
Illetve jó lesz e a fent említett táp jó lesz e?Kábelei elegek lesznek e a házhoz..stb?? -
Z-77
tag
Sziasztok! Kb egy hónapja vettem egy A6 6400K Black Edition Aput Iponon. Amolyan HTPC-nek, egy low-cost alaplappal: GigaByte GA-F2A55M-S1 rev 3.0 FM2+ Már összerakás után teljesen friss telepítésnél, mind az alaplapi, lemezen, mind az AMD oldaláról letölthető VGA driverrel feketén villan a kép elég sűrűn (Screen flickering). Ez a jelenség akkor lép fel, mikor megkapja a drivert, addig nincs ilyen hiba (Windows 7 X64 ultimate oprendszer)
Memóriák: 2 darab KINGSTON 2GB DDR3 1333MHz CL9 KVR13N9S6/2
Amiket eddig hiába próbáltam:
Összes BIOS verzió az FDb-ig ;
Memória késleltetések pontos beállítása, kissé alul és felülfeszelése;
650-es minőségi táp kipróbálása;
processzor órajelének lejjebb állítása;
Béta driver az AMD-től;
BIOS-ban és Windowsban az összes energiatakarékossági dologgal is variáltam már;
Kínomban már a winyókon is cseréltem SATA kábelt...Procit alulfeszelni ebben az alaplapban nem lehet.
Esetleg valami ötlet? Valamint kérdezném, hogy most az Ipon felé hogy jelezzem ezt és kompletten küldjem vissza garba nekik az egész hóbelemancot, hogy kiderítsék mivel van a gond? Gondolom nem 3 nap mire ezt leügyezik. Mi a tapasztalat?
Köszi előre is mindenkinek!
-
droti25
őstag
Sziasztok!
Véleményeteket kérném hogy melyik számít jobb vételnek mostanság.
A8 6600K vagy A10 5800k??illetve melyik jobb alaplap alájuk?
GIGABYTE GA-F2A88XM-D3H vagy ASROCK FM2A88M Extreme4+ ?? -
#85552128
törölt tag
Vagy mert a 2x4GB egyre kelendőbb, elvégre 1 GB-sekből is nagyon kevés van már régóta.
-
atti_2010
nagyúr
-
zsolt320i
senior tag
Sziasztok!
hihetetlen már nem kapható 2x2gB MEMÓRIA 1866-on vagy 2133-on.
Most tervezek gépet venni, és nem látom értelmét a 8Gb-nak, bőven 4 is elég otthoni felhasználásra. -
30z.Samu
félisten
válasz
ittakary #16004 üzenetére
Én is így vagyok vele, összeírtam magamnak egy 150 ezres nagyságú gépet, de...
1, Mire összegyűjtöm rá a pénzt, leteszem a hajam.
2, Az a pénz máshova fog most kelleni, így arra a döntésre jutottam, hogy összeteszek egy "Light Edition-t" és azt majd későbbiekben fejlesztem tovább, ahogy tudom. -
válasz
#85552128 #16001 üzenetére
Biztos, hogy nem veszek olcsóbb VGA-t. Akkor nem FM2-t vettem volna
Akkor vettem volna Pentium G2020at egy húgy alaplappal és akkor ahhoz tök jól passzolna az az olcsóbb VGA.
FM2-t direkt az iGPU miatt vettem
Majd lesznek gyorsabb RAMok is, de most az a +10k amit ráköltenék, máshol jön jól az életemben, és addig tolom ki ennek a vásárlását, amíg csak lehetséges. Most hogy rátaláltam erre a játékra, nyertem 1-2 hónapot, amíg kihúzom ezzel a RAMmal.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
AMD "Trinity" APU topik
- FM2 tokozás
- Négy vagy két mag
- Integrált DX11 Radeon GPU
- Integrált PCIe 2.0 vezérlő
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes "K" modellek
* Trinity (Piledriver & VLIW4):
A10-58xx/57xx, A8-56xx/55xx, A6-54xx, A4-53xx
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- EAFC 25
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Yettel topik
- Kazy Computers - Fehérvár - Megbízható?
- Linux kezdőknek
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- BestBuy ruhás topik
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550 R7 5700X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA MSI 650W
- MacBook felvásárlás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged