Hirdetés
- Apple MacBook
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Audiokultúra - Hi-Fi-ről hifisen
- Kirúgással fenyegeti mérnökeit az Intel vezére
- Nem szereti a Linuxot az NVIDIA RTX Spark
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Home server / házi szerver építése
- Milyen TV-t vegyek?
- Milyen házat vegyek?
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
arnd
senior tag
Ohhh jut eszembe, hívás rögzítésre van megoldás? Ami nem ilyen kihangosítós és mikrofonos, hanem natív.
-
arnd
senior tag
-
Bferibörs
addikt
Sziasztok,
ebben a topicbann van a legtöbb hozzászólás, gondoltam talán ez lenne a fő topic.
Mérlegelem az S24U-m cseréjét. Tulajdonképpen elvagyok vele, de qrvára bosszant, hogy az Ai-s funkcióit magyarul nagyrészt nem lehet használni. És persze az mégjobban, hogy két éve igérgették a magyar hívásfordítást, aztán nagy semmi lett belőle. Miközben már egy 100 ezres Honor is tud magyar hívás fordítást. Meg az akksi gyárukkal is mehetnek a fenébe. Bocsánat a ventillációért.
Szóval az lenne a kérdésem, hogy Ai támogatottsága magyar nyelven milyen az X300 Pro-nak?
- hívás fordítás
- jegyzetek kezelése/összefoglalása
- bármilyen szöveges anyag összefoglalása, szerkesztése, generálásaAzért próbáld meg itt is megkérdezni,a felsoroltakat nem használom,így nem tudom.
-
arnd
senior tag
Sziasztok,
ebben a topicbann van a legtöbb hozzászólás, gondoltam talán ez lenne a fő topic.
Mérlegelem az S24U-m cseréjét. Tulajdonképpen elvagyok vele, de qrvára bosszant, hogy az Ai-s funkcióit magyarul nagyrészt nem lehet használni. És persze az mégjobban, hogy két éve igérgették a magyar hívásfordítást, aztán nagy semmi lett belőle. Miközben már egy 100 ezres Honor is tud magyar hívás fordítást. Meg az akksi gyárukkal is mehetnek a fenébe. Bocsánat a ventillációért.
Szóval az lenne a kérdésem, hogy Ai támogatottsága magyar nyelven milyen az X300 Pro-nak?
- hívás fordítás
- jegyzetek kezelése/összefoglalása
- bármilyen szöveges anyag összefoglalása, szerkesztése, generálása -
SoupSayse
tag
Ugy veszem eszre x300 pro alatt, hogy a zeiss texture sokkal szebb/termeszetesebb kepet ad, mint a sima zeiss mode. A sima zeiss mode túlfényesít, kicsit kontrasztosabba teszi a kepet. Ki hogy van ezzel? (Bocsi az ekezetek hianya miatt)
-
SoupSayse
tag
Szia! Még várok rá, elvileg 10-én mehetek érte, áruházba rendeltem.
De szerintem nem lesz vele olyan nagy gondom, esetleg a méretével. Plusz pont számomra, hogy a rendszer nem kicsit ios copy, imádtam az ios 26 kinézetét illetve a dinamikus szigetet, csak a zártsággal volt utóbbi időben gondom, ezért is váltok most. -
Bossi
őstag
-
SoupSayse
tag
Én még csak most rendeltem be Mediabol az x300 Prot -10% kedvezménnyel, remélem nem lesz csalódás. Ip 17 Pro utan a Magic 8 Pro videofelvételben nagyon tré volt, remélem itt kicsit jobb lesz a helyzet.
-
Bferibörs
addikt
-
allergia
tag
A gshopper milyet árul? EU vagy CN verzió?
Ultraból eddig nem volt globális verzió.
Állítólag most lesz, legalábbis az EU engedélyeket beszerezte a Vivo.
-
sharkypeti
aktív tag
A gshopper milyet árul? EU vagy CN verzió?
-
milkabrams
őstag
Jön oppo is hasonló szenzorokkal ha a vivo nem jön be. Jó kepeket, amik akkor is jók, ha belenagyitassz, nem csak insta kompatibilis lesz, ugyis csak a gcam tud. Én is találtam a x200 pro-ra működőt és agyonveri a gyárit.
-
allergia
tag
Vagy várd meg az x300 ultrát, ott a 200 mpixel szenzorral a gcam is tud majd 50-et és jó config fájlokkal elképesztően részletes fotók születhetnek.
Igen, nekem is a fejemben volt/van ez az opció, csak eléggé ellentmondásos infókat találtam, hogy mikor jön + azért a tavalyi x200U valszeg (elvileg) jóval kevesebbe kerül.
-
milkabrams
őstag
-
Bferibörs
addikt
-
allergia
tag
-
Bossi
őstag
Értem, nekem volt több készülékem és nem hiányolom egyiket sem
elégedett vagyok az X300 Pro készülékkel. -
allergia
tag
Én csak magamból tudok kiindulni, kipróbáltam, és amellett, hogy nagyon jó teló volt, relatív hamar meg is váltam tőle és maradtam a Pixel 10XL-nél. Ami nem feltétlenül jobb teló, de nekem jobb.
Gondolom aki anno megvették kedvezménnyel, sokan el is adták. -
Bossi
őstag
-
Bferibörs
addikt
-
Bferibörs
addikt
-
Bferibörs
addikt
-
Bferibörs
addikt
-
gattolino
senior tag
-
Nagya21
addikt
-
Bferibörs
addikt
-
gattolino
senior tag
-
Tiger.
nagyúr
-
gattolino
senior tag
-
Tiger.
nagyúr
-
Bossi
őstag
https://drive.google.com/drive/folders/1lCaOcHZ321tqdTOVzytKUosaU_2xxuq0
nekem ezek a fotók vannak idáig,ígéretes a cucc.
Pár mai kép:
https://photos.app.goo.gl/XxZrnxCwQvQxh64F8 -
buranits1997
csendes tag
https://drive.google.com/drive/folders/1lCaOcHZ321tqdTOVzytKUosaU_2xxuq0
nekem ezek a fotók vannak idáig,ígéretes a cucc.
-
Bferibörs
addikt
-
Bferibörs
addikt
Amire figyeljetek!! Hívás.
Két simet használok. Egy névjegynél be van állítva,hogy ne az alapértelmezett számról hívja az illetőt.
Nem működik, hiába van beállítva a 2. számom, az alapértelmezettről hívja! -
Bossi
őstag
-
p2pp
őstag
-
a.sebi
őstag
Ott a lehetőseg, vedd meg tibootól, 650-ért árulta (vagy 699-ért, de nehéz követni, óránként változtatta az árat. Biztos figyelembe veszi az euro árfolyamot). Amúgy, aki érti az érti, aki nem, az így járt.
Fénymásold le a számlát , Alza ugy is elfogadja . Aztan januárban odaadod az eredetit . Így az értetlen hőbőrgő is nyugodt lesz ,(nem lesz , mert úgysem akarja megvenni csak okoskodik. )

-
ForRedGlory
félisten
-
F.tibooo
aktív tag
-
mQWeXgsf
aktív tag
Na, holnap jön az X300 Pro az Alzától fullos ajándék csomaggal. Akinek kell, szívesen átadom a rendelést.
Félmilliós telót adsz azonnali számla nélkül, vicces...
-
F.tibooo
aktív tag
Virágh Dani tesztelte mind a kettőt. Vivo X200 Pro jobban indított.
-
F.tibooo
aktív tag
200 PRO ÉS 300 PRO

-
gretzky77
veterán
Ahogy írtam, úgy adom.
-
ForRedGlory
félisten
-
gretzky77
veterán
Mi döntött a OnePlus mellett? A rendelés átadása esetén a számlás dolog maradt ugyanúgy vagy ebben a formában megkapom egyből?
-
ForRedGlory
félisten
-
Bossi
őstag
Na, holnap jön az X300 Pro az Alzától fullos ajándék csomaggal. Akinek kell, szívesen átadom a rendelést.
Akkor nálad marad a Oneplus?
-
ForRedGlory
félisten
Na, holnap jön az X300 Pro az Alzától fullos ajándék csomaggal. Akinek kell, szívesen átadom a rendelést.
-
melodie
tag
-
TODI1111
veterán
A vivo készülékek milyen gyakran kapnak bitonsági frissítéseket? Pusztán kíváncsiságból kérdezem, mert a samsungnál megszokott volt a havi frissítés.
-
F.tibooo
aktív tag
-
ForRedGlory
félisten
-
F.tibooo
aktív tag
-
benjoe1
aktív tag
Sima X300-at (nem Pro) rendelt esetleg valaki?
Méret miatt jobban tetszene, fotózásban/videózásban nem tudom mennyivel lenne rosszabba a Pro verziónál (egy Xiaomi 13-at cserélnék le, ha megérné). -
Elit3Zotya
addikt
Teljesen vállalható, meg is lepődtem rajta.
Utóbbi 3-4 évben rengeteget fejlődtek a képfeldolgozók, és a szenzor mérete egyre kevésbé számít, persze azért nem mindegy, hogy miből kell építkeznie az algoritmusnak.
1EV különbséget simán le tud küzdeni az algoritmus. -
ForRedGlory
félisten
Oneplusnál a szenzor csökkentés miatt 1 EV-vel kisebb a fénygyűjtése a oneplus fő szenzorának, ennek ellenére nincs sok különbség, szerintem.
Teljesen vállalható, meg is lepődtem rajta.
-
F.tibooo
aktív tag
Oneplusnál a szenzor csökkentés miatt 1 EV-vel kisebb a fénygyűjtése a oneplus fő szenzorának, ennek ellenére nincs sok különbség, szerintem.
Már a tudat miatt sem venném meg....Az OP13 is gyengus volt, fotós képesség terén.
-
Elit3Zotya
addikt
Hoztam egy kis érdekességet. Persze nem eredeti minőség, de most nincs kedvem vele szórakozni. Az első két mindhárom esetben az OP15.
OnePlus 15 vs. VIVO X300 Pro






Oneplusnál a szenzor csökkentés miatt 1 EV-vel kisebb a fénygyűjtése a oneplus fő szenzorának, ennek ellenére nincs sok különbség, szerintem.
-
Bferibörs
addikt
-
F.tibooo
aktív tag
(B)Az objektív sorsa ismeretlen(/B).... -
F.tibooo
aktív tag
Ez az asszonyozás...brrrr....pffff....
-
Bferibörs
addikt
-
Segal
veterán
"vejem intézi"
Akkor mostanság ne vesszél össze az asszonnyal
-
Bferibörs
addikt
Alza,most azt írta,hogy feladták,elvileg holnap megkapom,ha a futár is úgy akarja.😂
TODI1111
Nekem is Asus routerem van,meg ne kérdezd milyen 😂 wifi 6-- ot tud,ez lesz cserélve ,a vejem intézi,én nem értek hozzá.😁 -
TODI1111
veterán
-
Bferibörs
addikt
-
TODI1111
veterán
-
Bferibörs
addikt
Ez jó kérdés,Karácsonyra kapok wifi 7- es routert.🤔
-
TODI1111
veterán
-
F.tibooo
aktív tag
És ezért eladod? 50 ezer bukóval?
-
TODI1111
veterán
Sziasztok. A készülék elmletileg tudja a wifi 7 6Ghz-es hálózatot.
Miért nem használja sosem. A samsungok (S24 ultra, S25 ultra) szinte mindíg ezen vannak, mert ez a "legtisztább" csatorna. Az X300 pro viszont csak az 5Ghz-es sávot használja. -
Bossi
őstag
Fárasztanak, hátha megunod és elmondod.
Nem gondolom, hogy megjön a héten.Amúgy az OP15-re hétfőt írtak, erre vasárnap megjött. Szóval bármi lehet.
Nekem megjött
-
gretzky77
veterán
Fárasztanak, hátha megunod és elmondod.
Nem gondolom, hogy megjön a héten.Amúgy az OP15-re hétfőt írtak, erre vasárnap megjött. Szóval bármi lehet.
OP 15-öt milyennek látod?
-
ForRedGlory
félisten
Sziasztok! Tegnap reggel erkezett mail hogy a telefon is lefoglalva már Alzanal,erre ma reggel érkezett hogy a grip kit 19.én érkezik,erre rá 2 órára már megint eltűnt a dátum egy friss emailben és ugy szerepel hogy dolgozunk rajta (megrendelve a beszállítótól,szerintetek van esély rá a héten?
Fárasztanak, hátha megunod és elmondod.
Nem gondolom, hogy megjön a héten.Amúgy az OP15-re hétfőt írtak, erre vasárnap megjött. Szóval bármi lehet.
-
buranits1997
csendes tag
Sziasztok! Tegnap reggel erkezett mail hogy a telefon is lefoglalva már Alzanal,erre ma reggel érkezett hogy a grip kit 19.én érkezik,erre rá 2 órára már megint eltűnt a dátum egy friss emailben és ugy szerepel hogy dolgozunk rajta (megrendelve a beszállítótól,szerintetek van esély rá a héten?
-
Segal
veterán
Én már kiseggelem az Ultra triót, aztán amelyik a legjobbnak tűnik az nyeri a lehetőséget.
-
allergia
tag
Nem mondtam, hogy nem jön be. F.tibooo-nál a megoldás.
Aha, így már értem!
-
ForRedGlory
félisten
-
Bferibörs
addikt
-
Bossi
őstag
Na délután megyek én is érte már a AlzaBox-ba van.
-
F.tibooo
aktív tag
-
allergia
tag
-
Bferibörs
addikt
-
gretzky77
veterán
Hoztam egy kis érdekességet. Persze nem eredeti minőség, de most nincs kedvem vele szórakozni. Az első két mindhárom esetben az OP15.
OnePlus 15 vs. VIVO X300 Pro






Hogyhogy megy a Vivo?
-
ForRedGlory
félisten
Hoztam egy kis érdekességet. Persze nem eredeti minőség, de most nincs kedvem vele szórakozni. Az első két mindhárom esetben az OP15.
OnePlus 15 vs. VIVO X300 Pro






-
Bferibörs
addikt
-
F.tibooo
aktív tag
-
Bossi
őstag
-
Bferibörs
addikt
-
Bossi
őstag
-
Bferibörs
addikt
-
Bferibörs
addikt
-
milkabrams
őstag
Onnan vettem mindig, ha elhiszed, ha nem. Egy szóval sem mondtam, hogy eredeti, csak hogy jó minőségű... ~1-3eFt-ért.

Pl ilyet vettem az X200 Pro-hoz annak idején és tökéletes minőségű.
Nem a minőségét vitatom, hanem a valódiságát. Az aramid tokok megmunkálása miatt nem tudják olyan olcsón adni, mint a sima fröccsöntött cuccokat.
-
Bossi
őstag
Tessék, pár randomizált szar. Az első három a temető betonkerítése, csak hogy jobban értékeld mögötte lévő a művészetet.

Az alatta lévők 0.6x-től 100x nagyításig.


köszönöm.
-
ForRedGlory
félisten
Onnan vettem mindig, ha elhiszed, ha nem. Egy szóval sem mondtam, hogy eredeti, csak hogy jó minőségű... ~1-3eFt-ért.

Pl ilyet vettem az X200 Pro-hoz annak idején és tökéletes minőségű.
szerk.: Nem lehet erről a fős temuról linkelni, vagy ph izéli el folyamatosan.
https://share.temu.com/GR4OErpi2HB
X300 Pro-ra való.

-
ForRedGlory
félisten
Alin van valódi aramid tok 10 ezer ft környékén. Temun, hát...
Onnan vettem mindig, ha elhiszed, ha nem. Egy szóval sem mondtam, hogy eredeti, csak hogy jó minőségű... ~1-3eFt-ért.

Pl ilyet vettem az X200 Pro-hoz annak idején és tökéletes minőségű.
-
F.tibooo
aktív tag
. INDULHAT A NÉGYES TESZT -
milkabrams
őstag
Temu. Onnan még valami carbon fiber. Még nem néztem utána, de ott kb bármelyik jó lesz.
Majd írj véleményt, ha kitapasztaltad a telefont, érdekel.
Alin van valódi aramid tok 10 ezer ft környékén. Temun, hát...
-
ForRedGlory
félisten
-
TODI1111
veterán
Temu. Onnan még valami carbon fiber. Még nem néztem utána, de ott kb bármelyik jó lesz.
Majd írj véleményt, ha kitapasztaltad a telefont, érdekel.
Samsungnál nagyon hozzászoktam az UAG és Spigen tokokhoz
Úgy nézem ezt most el kell engednem.
Nagyon hozzászoktam az évek alatt a samsung menüjéhez és testreszahatóságához és ez attól elmarad, de teljesen használható. Nem volt még időm sokat próbálgatni, de az biztos, hogy a kamera része jobb mint az S25 ultrának. -
ForRedGlory
félisten
-
TODI1111
veterán
Gondoltam kipróbálom én is ezt a készüléket.
Milyen tokot használtok? Nézegettem, de nem nagyon találtam "rendes" tokot.
-
F.tibooo
aktív tag
-
F.tibooo
aktív tag
-
Bossi
őstag
Akinek megvan már a készülék pár képet dobhatna fel
nekem a kamera rész ami főleg számít ezért megköszönném
-
Bferibörs
addikt
-
ForRedGlory
félisten
-
Bossi
őstag
-
ForRedGlory
félisten
-
allergia
tag
-
ForRedGlory
félisten
-
F.tibooo
aktív tag
Tehát nem 200.000 Ft a különbség, hanem sokkal kevesebb, mert nem kapsz fullos ajándék csomagot. Köszi, most is ügyesen szóltál.
Vivo X300 Ultra a cél.
-
ForRedGlory
félisten
-
F.tibooo
aktív tag
Vezess le, hogy jön ki a 200.000 Ft különbség...
350 ezer Ft az érkező Vivo X300 Pro . Tradingshenzen. ( A kamerás szettet majd a Vívo X300 Ultrához veszem meg jövő tavasszal)
-
ForRedGlory
félisten
Vezess le, hogy jön ki a 200.000 Ft különbség...
-
F.tibooo
aktív tag
Volt időm gondolkodni..Írtam is itt korabban , hogy megkövetem magamat. Az Alza ennyi hasznot hozott a minősíthetetlen viselkedésével..Hamarosan jön a kínai verzió hozzam. Es hát 200 ezerrel olcsóbb. Meglátom, hogy méltó- e az ajnározásra.
-
a.sebi
őstag
Azért érdekes, hogy ha az alza kiküldte volna neked most itt ajnároznád a telefont .
Így hogy alza nem küldi már rimánkodsz az akku miatt . 2 hete elég volt a kis akku . Mostanra bűn . Kicsit önigazolás szagú ez .
-
ForRedGlory
félisten
Ezt is jól lehet alakítgatni, de nyilván nem éri el a Good Lock szintjét.
-
TODI1111
veterán
Én támogatlak benne, mert nem igazán tudok olyat mondani, amiben az S25 Ultra jobb lenne. Ennek, ha én mondom, akkor súlya van.
Nincs cerka, aztán jó napot.Engem inkább a testreszabhatóság érdekel.
A samsungnál már elég jó az ONE Ui. Főleg, hogy a Good Lock alkalmazással nagyon aprólékosan be lehet állítani mindent.
Viszont hoszú idő óta ez az első készülék ami annyira megtetszett, hogy már meg is rendeltem.
-
ForRedGlory
félisten
Én támogatlak benne, mert nem igazán tudok olyat mondani, amiben az S25 Ultra jobb lenne. Ennek, ha én mondom, akkor súlya van.
Nincs cerka, aztán jó napot. -
TODI1111
veterán
Van rajta fólia és tokot is adnak hozzá, de az nekem nem tetszik.
Ilyeneket dobálnak Temun kb 2000 Ft-ért.


Nekem is csak addig lenne rá szükségem amíg nem találok hozzá valami "normálisat".
Minden samsungomon UAG tokot használtam (használok), de erre sajna nincs. -
ForRedGlory
félisten
Van rajta fólia és tokot is adnak hozzá, de az nekem nem tetszik.
Ilyeneket dobálnak Temun kb 2000 Ft-ért.


-
TODI1111
veterán
Tudom, ilyen konstrukcióban vettem.

A készüléken van gyárilag fólia? Illetve van a dobozban tok? Azért kérdezem, mert a Media Markt-ban vetted és én is nagyon hajlok rá, hogy sok-sok éves samsungozás után kipróbáljak egy ilyen készüléket.
-
ForRedGlory
félisten
-
F.tibooo
aktív tag
Azt írta, hogy nem érdekli az akksi mérete, ha esetleg nehezedre esik értelmezni.
Engem meg a garancia hiánya nem érdekel.
-
ForRedGlory
félisten
-
F.tibooo
aktív tag
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Apple MacBook
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Futás, futópályák
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- Audiokultúra - Hi-Fi-ről hifisen
- További aktív témák...
- Apple iPhone 13 Pro 128GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 13 Pro Max 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 13 Pro Max 256,Használt,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 13 Pro Max 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 256GB SILVER // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL
- Honor X8a 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Honor 200 Pro / 12/512GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Bomba ár! HP EliteBook 8460P - i5-2GEN I 4GB I 250GB I 14" HD I DP I Cam I W10 I Garancia!
- Lenovo L14 Ryzen 5 4500U Refurbished - Garancia!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L450 I i3-5GEN I 8GB I 128SSD I 14" HD I Cam I W10 I Gari
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
De szerintem nem lesz vele olyan nagy gondom, esetleg a méretével. Plusz pont számomra, hogy a rendszer nem kicsit ios copy, imádtam az ios 26 kinézetét illetve a dinamikus szigetet, csak a zártsággal volt utóbbi időben gondom, ezért is váltok most.
elégedett vagyok az X300 Pro készülékkel.









(B)Az objektív sorsa ismeretlen(/B)....


. INDULHAT A NÉGYES TESZT



Úgy nézem ezt most el kell engednem.
Milyen tokot használtok? Nézegettem, de nem nagyon találtam "rendes" tokot.



