Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrPeekaboo

    senior tag

    Közel 1 hónap alatt a következő játékok pörögtek le főleg pontgyűjtés miatt :D : Bluey (kíváncsiság miatt, Peppa malaccal van egy szinten, 1k), PAW Patrol World (sokadik rész, 1k), Open Roads (új GP-s bekerülő, családi történet, anya-lánya kapcsolat, 1k), Lost in Random (Na ezt kb. 2 éve elkezdtem, de valamiért akkor szédültem a kamerakezeléstől vagy nem tudom mi volt velem és abbahagytam. Most semmi ilyet nem tapasztaltam és nagyon bejött. Különösen tetszett Even ízes angol akcentusa, a dialógusokban használható csipkelődő válaszok, aminek néha csata a vége, meg úgy az egész történet. Egy kicsit a Psychonauts első részénél éreztem olyat, mint itt, hogy ez a játék valahogy más. A nehézséget csak játék közben lehet állítani! Random rules! Ribbit :) 1k), A Little to The Left (logikai játék különféle tárgyakkal, amiket bizonyos sorrendbe kell rakni), Botany Manor (logikai játék, amely során egy botanikus életével, virágokkal és egyéb dolgokkal kapcsolatban lehet megtudni érdekes dolgokat, 1k). Az Immortals Fenyx Rising-ba is belekóstoltam, de egyelőre nem húzott be.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák