Hirdetés

2017. szeptember 25., hétfő

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-07-18 12:55:54

PROHARDVER!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#80951) FOXhun válasza hyperspace (#80949) üzenetére

FOXhun
(tag)

Pont tegnap láttam egy dna 75C modot, bár nekem nem ismerős a márka, Vapecige Creator, formára szerintem G-Class.

(#80952) SP!T

SP!T
(PH! addikt)

Sziasztok! Nem találtam beárazós topikot e-cigihez. :D Szereték venni egy ilyen szettet ismerőstől, de nem tudom mi lehet a reál használt értéke:

- iStick TC60W (alig használt, nem jött be neki az ecigi dolog)
- eGo ONE Mega kazán

VAGY ez lenne a másik, új kiszemelt:

Joyetech Cuboid Mini 80W (ez kb 20 EUR :Y )

Mit javasolnátok? Ha a használt, akkor mennyit érhet?

[ Szerkesztve ]

(#80953) mrbig25 válasza Izzé (#80948) üzenetére

mrbig25
(őstag)

Sajna már nincs nálam. A havernak meg nincs 22es kazánja...szóval csak egy 24mm-es hendcsekk van.

@hyperspace
Majd kiderül...remélhetőleg nem lesz ilyen gond. Egyébként a videóból nem derül ki, hogy dobozból kivéve ilyen...vagy esetleg áztatva lett...vagy normál használat közben adta meg magát.

@SzJoco_
Nincs sajna. Abba csak a hozzávaló kazánok mennek bele. Olyannyira, hogy már a 25mm-es Melo RT kazánjai se jók bele.

...

(#80954) janek2

janek2
(lelkes újonc)

Bekevert ananàszhoz 1 nap után onthetek még aromát? 1 nap után kostoltoltam de elég gyengènek érzem.

janek

(#80955) snake1977 válasza janek2 (#80954) üzenetére

snake1977
(őstag)

Persze önthetsz, de azt vedd figyelembe hogy némelyik aromának, meg úgy általában mindegyiknek van egy érlelési ideje, és eleinte azaz 1-2 napon belül nem minden aromának teljesedik ki az íze, persze aromája válogatja, szóval önts hozzá, de csak óvatosan nehogy túlaromázd, és szerintem utána legalább 2-3 napot várj mielőtt rákóstolsz, hogy kicsit kiteljesedjen az íze.

SP!T: ez elég relativ, a legtöbben kínából vásárolunk, ott meg nagyjából féláron van a magyar/eu-s beszerzési árakhoz képest minden. Magyar webshopban ez a készülék újan 15 ezer körül van, a tank kb. 4500huf.
Kínából meg újan 30$ körül azaz ~8000-8500huf. Személy szerint én egy 7-8ezerre taksálnám a modot, nagyjából a facebookos csoportokban ekörül szokták hírdetni, a kazán pedig ~3e.

[ Szerkesztve ]

(#80956) janek2 válasza snake1977 (#80955) üzenetére

janek2
(lelkes újonc)

Köszi a segítséget. Még annyit kérdeznék mi van, ha tularomazom?

janek

(#80957) snake1977 válasza janek2 (#80956) üzenetére

snake1977
(őstag)

Akkor lehet kicsit kellemetlen lesz az íze, de ilyenkor sincs probléma, higitod kicsit alaplével. :)
Persze ilyenkor sem árt alaposan többször összerázni, meg talán egy napot pihentetni még hogy jól elkeveredjen, de utóbbi az én egyéni véleményem.

(#80958) janek2 válasza snake1977 (#80957) üzenetére

janek2
(lelkes újonc)

Akkor lényegében nehéz elrontani. Még várok vele 1-2 napot, hátha jobb lesz és utána öntök hozzá aromát, ha nem jó. Köszi mégegyszer.

janek

(#80959) snake1977 válasza janek2 (#80958) üzenetére

snake1977
(őstag)

Nincs mit. Ofc, nem kell atomfizikusnak lenni hozzá. :))

[ Szerkesztve ]

(#80960) stoke

stoke
(lelkes újonc)

akinek van ultrahangos mosója, vagy ért hozzá, egy kis segítség kéne, nem volt még soha ilyenem, de lehet tudnék egyet szerezni magamnak, csak kb sehol nem találok hozzá semmit, egy gima-50 típusú valami olasz orvosi műszeres tisztító, 46kHz-es, 50W-os, szerintetek elég ez a vaper cuccok tisztításához? pl. a ft-es taifunjaim olajos íz kitakarításához jól jönne most, ha tényleg jó

10 ember él a világon, aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem...

(#80961) movax válasza stoke (#80960) üzenetére

movax
(fanatikus tag)

Forró víz egy kis mosogatószerrel, sok öblítés, vagy mosás alkohollal, sok öblítés forró vízzel és kész, nem szükséges semmilyen Jedi-trükk.

(#80962) Thermaltake

Thermaltake
(kvázi-tag)

Üdv nektek!
Eltelt már pár hónap, hogy bejött az új szabályozás...
Hogy állunk jelenleg az alapanyag és alkatrész behozatallal?
Saját célra kellene vennem alapot és nem ártana egy-két új eszköz is. (készülék / kazán).
Miről kell(ene) tudnom, mielőtt leadom a rendelést? Megvámolják? elkobozzák? Visszaküldik? Megbüntetnek?
Segítségetek előre is köszönöm.
üdv

(#80963) janek2

janek2
(lelkes újonc)

1 hete jött az alirol egy joytech evic vtc dualt és az 1 aksis változat 2x volt használható mert leeset az érintkezője és nincs is meg. Meglehet egyszerűen javítani?Esetleg írjak az eladónak?

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=9802017_09_24_15.43.07.jpg

janek

(#80964) stoke válasza movax (#80961) üzenetére

stoke
(lelkes újonc)

ecet, mosogatószer, sok öblítés, áztatás, majd még fogkefével való súrolás után is érzem, bár már azon is gondolkoztam, hogy már nincs ott az a gépzsír szerű íz, csak odagondolom... :DDD
alkoholról nincs jó tapasztalatom, legutóbb több idő volt az alkohol ízt kiűzni :) (ha van vájtfülű, akkor én vájtízlelésű vagyok :DDD )
ehhez meg csak hozzá tudnék jutni, rendberaktam két gépet és ezzel tudnának most fizetni, csak nem tudom van-e értelme, használható lenne-e...

10 ember él a világon, aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem...

(#80965) Renpeter

Renpeter
(újonc)

Sziasztok!

Kérdésem lenne hozzátok, főleg a tapasztalatok érdekelnének. Lassan 2 hónapja, hogy boldogan használom - lekopogom- a kis Ego Aio-t. Úgy döntöttem, hogy beruháznék az első Modomra. Hosszas keresgetés, fórum olvasgatás után egy Istick Pico 25-re esett a választásom, mivel nagyon pozitívak voltak a visszajelzések. Tank-ra pedig egy Dwarw E-re gondoltam, mivel sok likvides review-ban ezt láttam. Kérdésem az lenne, hogy az általatok is javasolt Fasttechen elérhető az Istick Pico az itthoni árakhoz képest baráti áron, de nem igazán találtam Dwarw E tankot. Olvastam, hogy pedig magyar gyártmány.

Van valakinek ötlete? Köszönöm előre is! :)

(#80966) Taktoj

Taktoj
(fanatikus tag)

helló:

Az FT n visszamondták egy megrendelésem ezzel a válasszal:
"

Sorry for the delayed reply.

Check that you have cancelled the order.

Would you like to refund to store credit?

It's a gift certificate code and it's good as cash. Simply enter it in step 3 of checkout. There is a gift certificate link right above the "Place Order" button.

You can use it to get anything you like.

Thank you"

ez az ajándékutalványos dolog hogyan működik tudja e valaki?

köszi

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#80967) WOT-H-A-C válasza Renpeter (#80965) üzenetére

WOT-H-A-C
(TOPIKGAZDA)

Dvarw e[link]

De vehetsz ezen az áron 3 ego one mega kazánt is. 1 ohm-os pori kell hozzá MTL használathoz.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#80968) Renpeter válasza WOT-H-A-C (#80967) üzenetére

Renpeter
(újonc)

Ezen az oldalon láttam én is, de kicsit sokallom az árat érte. Lehet pont egy nem éppen olcsó kategóriát néztem ki. Rálesek az Ego One Mega-ra is.

Hálás köszönet! :) :R

(#80969) yimm válasza Taktoj (#80966) üzenetére

yimm
(fanatikus tag)

Vagy visszautalják a pénzt, vagy kapsz kupont és levásárolhatod.
Már én is jártam így. Én nem kértem vissza a pénzt , hanem egy kupont kapta.

(#80970) skecitomi

skecitomi
(újonc)

udv a .fasttech oldalrol tud valaki valamit? marha olcson vannak cuccok fenn, es ingyenes kiszallitassal... rendelt mar valaki onnan?

(#80971) TazLeacher válasza stoke (#80964) üzenetére

TazLeacher
(Topikgazda)

Nekem 8.000 FT-os verzió van, teljesen elégedett vagyok vele a mindennapi használatban. A zsíros íz kitakarításával azonban nincs tapasztalatom.

Taifun GT2 Air és GT3 ELADÓ!

(#80972) gghrtz válasza skecitomi (#80970) üzenetére

gghrtz
(őstag)

Senki

Xiaomi Mi Max 3/32 | Xiaomi Mi Band 2 | Kayfun Lite Plus v2, VapeForward Lite | Dvarw RTA, iStick Pico | Dvarw E, iStick Pico | Kayfun 5, SX Mini M class | iStick 30W, Hotcig GT2-s | SXK Kayfun Mini v3, Ego One v2 2200 mAh

(#80973) skecitomi válasza gghrtz (#80972) üzenetére

skecitomi
(újonc)

ezeket rendelted? hogy megy a fizetes? utanvetes??

(#80974) Womb válasza skecitomi (#80973) üzenetére

Womb
(senior tag)

(#80975) skecitomi válasza Womb (#80974) üzenetére

skecitomi
(újonc)

koszi

(#80976) hyperspace

hyperspace
(őstag)

Kinéztem magamnak a Smoant Charon TC-t, lötyög az összes gombja (több videóban is). Ezután nézegettem a Voopoo Drag modot, annak az akksi fedele lötyög. A végén veszek egy Joyetech-et, azokkal soha nem volt gondom. :N

(#80953) mrbig25, remélem én is, hogy nem lesz gondja. Szerintem így kapta, mert egész új ez a mod.

Fattyu, neked van Drag-ed, ugye? Akksi fedél milyen?

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#80977) fattyu válasza hyperspace (#80976) üzenetére

fattyu
(PH! kedvence)

nem lötyög. semmi gond a draggel

Digiflavor pilgrim eladó/csere

(#80978) merny

merny
(újonc)

Hali!
Istick tc 40w-hez keresnék felújítható DL kazánt, lehetőleg 3ml-nél nagyobb tank kapacitással.

Perpill a dobozban adott gs air tankot használom, és szeretném kipróbálni a Dl-es életérzést (haver pipáján eléggé bejött), bele is ástam magam a témába, de kezdő lévén jól bele is kavarodtam :D, s tartok tőle, hogy az általam kinézett kazánokkal nem bírna el a "kis" 40-es,...
(pl. kinéztem őt is (Geekvape Griffin 25)... csak néhány videó megnézése/teszt elolvasása után 2 dolgot állapítottam meg. 1 a csávó a bemutató videóban oké, hogy akkora gőzt köpköd mint az etna rosszabb napjain, de 100W környékén. 2.Állítólag single coil-ban is működtethető a dolog, csak a gyári adapter nem jó hozzá, így mégse :D )

Elsősorban otthoni használatra van a cucc, szóval az, hogy szélesebb/hülyén nézne ki rajta pont nem érdekel csak működjön a történet ;)

Szóval a kérdésem, hogy Ti mit ajánlanátok felújíthatót tüdőre max 40w-on ami működik?

Köszönöm válaszotok!

(#80979) Bogðan válasza merny (#80978) üzenetére

Bogðan
(újonc)

Otthonra minek kazán... RDA-ban nem gondolkodtál még? Nova, Cosmonaut, ezeket végletesen könnyű felújítani akár egy tekerccsel is, kedvenceim; a Narda és a Wasp Nano Mini pedig single coilos alapból.

(#80980) LógaGéza válasza merny (#80978) üzenetére

LógaGéza
(PH! addikt)

Serpent SMM.

OnePlus 5 - ǝןʇʇǝs ɹǝʌǝu

(#80981) Doktoruur

Doktoruur
(újonc)

Sziasztok! Beneveztem egy Joyetech Cuboid 200 + Melo III mini Tank kombóra és bevallom baromi jó! Viszont azt vettem észre 2 nap után, hogy erős csípős íz, vagy érzés lesz a torkomban használatakor. 50-50%-os liquidre esett a választásom, 6-os nikotinnal. A kazán be lett "nedvesítve" rendesen és nem érzek égett ízt, sem égett szagot a gőzben.

Ti mit javasoltok? Esetleg a nikotint csökkentsem 3-ra (találtam egy ilyen oldalt, ahol nem a 6-os a legkisebb...), vagy esetleg az alaplén változtassak 70-30% a VG javára? Nem tudom fontos-e, de 26 évig cigiztem (közepes erősségű), napi 1 doboz környékén.

Előre is köszi a segítséget!

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.