H​irde​t​és

2018. január 23., kedd

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-10-28 13:15:32

PROHARDVER!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#87151) Warloo93 válasza vendingo (#87146) üzenetére

Warloo93
(tag)

Dugd rá gépre, esetleg tölts fel rá egy logót, megtanulja az időt.
Szerk.:
Esetleg tegyél rá articfox-ot. Megéri.

[ Szerkesztve ]

(#87152) Krisszer válasza toyasoslecho (#87149) üzenetére

Krisszer
(fanatikus tag)

az 5.2 a sima Kf5-nél is jelentősen levegősebb, jelesül a tekerés alatti levegőlyuk kicsivel több, mint másfélszer akkora, szóval azzal nemigen fog menni az MTL.
ugyanakkor régóta várok egy klónra ebből, szóval várhatóan idővel meg is rendelem

"Egy megfelelően kiválasztott ajándékkal iszonyatosan össze tudjuk zavarni az ellenségünket: nem tudja eldönteni, hogy nyaltunk neki vagy szívatni akartuk" - quint

(#87153) justflash válasza vendingo (#87146) üzenetére

justflash
(kvázi-tag)

Kicsit keresgettem, ez (sticky hsz-ben a linket nézd) elég sok mindent megmagyaráz. Írj rájuk, egy próbát megér.

(#87144) workdontplay: Keret? A GS Air tankot meg akarod tartani, csak egy mod kell alá, vagy komplett szettet szeretnél? Modból beépített, vagy cserélhető akkusban gondolkozol? Kicsit több infó kéne.

A wismec meg exkluzív. - Inkább mondjuk úgy kicsit komolyabb minőség. Az exkluzív(nak mondott) dolgok 200 EUR környékén kezdődnek, lásd például dani box.

(#87149) toyasoslecho: Nincs gond a levegőzéssel, a Sirenbe szélesebb tekerés kell, cserébe picit több gőzt ad egy nüansznyival kevesebb ízzel. De lehet, hogy csak beképzelem, és teljesen ugyanolyan ízt tud mindkettő.

Viszont a Berserker top capje menetes, ellenben a Siren-é bajonettzáras, az enyém laza volt, kellett egy plusz O-gyűrű. Illetve a Berserker megfolyási hajlama sokkal kisebb.

A klónnal kapcsolatban passz, nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#87154) szp1 válasza justflash (#87143) üzenetére

szp1
(PH! addikt)

Na, hála az égnek bejött még egy versenyző ..V V Bersi.... :U
Most aztán tényleg bonyolódik.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#87155) JoeCockBill

JoeCockBill
(senior tag)
LOGOUT blog

ha már mtl cuccok: Fumytech Rose MTL RTA
fogalmam sincs milyen lehet, nem mlt-ezek, de ránézésre hasonló mint amikről szó volt itt mostanában

(inkább már viszonylag régi mint) új dalunk: https://youtu.be/77CsC_LxJFo

(#87156) justflash válasza szp1 (#87154) üzenetére

justflash
(kvázi-tag)

Teljesen szubjektíven:

1. Berserker
2. Siren 2
3. Ares (a leírtak, illetve tesztek alapján)

Vagy vedd meg mindet, aztán add el ami nem jön be. ;]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#87157) Krisszer válasza szp1 (#87154) üzenetére

Krisszer
(fanatikus tag)

nézem, hogy VV Bersi.. azt hittem, hogy a hírhedt TV-sorozatba került új szereplő, és ez egy eltévesztett HSZ..
aztán leesett, hogy a Vandy Vape Berserkerről van szó :DDD

"Egy megfelelően kiválasztott ajándékkal iszonyatosan össze tudjuk zavarni az ellenségünket: nem tudja eldönteni, hogy nyaltunk neki vagy szívatni akartuk" - quint

(#87158) szp1 válasza Krisszer (#87157) üzenetére

szp1
(PH! addikt)

Direkt így írtam, hátha vicces... ;]

justflash : megálmodom, bár még nincs alájuk modom.... :O
Mindenesetre köszi :R

[ Szerkesztve ]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#87159) workdontplay válasza justflash (#87153) üzenetére

workdontplay
(fanatikus tag)

A wismec exkluzivitását a joyetech-en belül lehet mérni, egymáshoz hasonlítottam a joyetech brandeket.

---

Nincs több info arról, hogy mit akarok. A probléma a gs air2 0,75-ös kazánjaival van. Kifekszenek nagyon hamar. Kb 10 éve kezdtem vapelni, akkoriban azért egy kazán elfutott akár hetekig. Persze 4,3-3,3 között hajtottunk 2-3 ohmos kazánokat, de akkor is. Elegem van az állandó cserélgetésből. Sok pénz, és unalmas.

Az ára nem érdekel annyira. Legyen beszerezhető EO, LH, vagy valami normális shopból, legyen hozzá kazán, ne legyen nagy, de pirítson, és bírja a strapát. Anno bejött a joyetech e-grip. Az első. A másodikról már lebeszéltek. Egyensúlyba nyomok aromát - ilyen levet fog elgőzölni.

Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd, hogy hülye vagy.

(#87160) Krisszer válasza workdontplay (#87159) üzenetére

Krisszer
(fanatikus tag)

nekem amikor régen a GS Air2-t használtam, egy porlasztó mindig elment vagy másfél hetet, pedig 20W körül volt hajtva. (eGo One CT volt a mod, és állítólag 0.8 ohm alatt 20 wattot ad le)
mondjuk akkortájt mindig Witchcraft lötyiket szívtam, és hetente ment el 20ml most meg kb naponta :DDD

[ Szerkesztve ]

(#87161) Izzé válasza Krisszer (#87152) üzenetére

Izzé
(őstag)

3f-en van pár 5.2 verza. Az ultront használom 1 hónapja kb de nem nagy szám. Mármint ízben, hála a nagyobb kazántérnek. A kidolgozottsága príma, de nem lett a kedvencem.

Eladó: SXK Rose V3 5K, Rose V2 4K. Érdeklődni privátban lehet.

(#87162) workdontplay válasza Krisszer (#87160) üzenetére

workdontplay
(fanatikus tag)

Igen, nekünk is tovább bírta korábban. Újabban viszont 2-3 nap és kuka.

Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd, hogy hülye vagy.

(#87163) workdontplay

workdontplay
(fanatikus tag)

Ja, amúgy mi lett a royalvaporral? Úgy értem, a Mystic-kel. A LH-nál már nincs.

(#87164) justflash válasza szp1 (#87158) üzenetére

justflash
(kvázi-tag)

Megette a fene, addig beszéltünk róla, amíg hirtelen felindulásból rendeltem még egy Berserkert, mod pedig nincs alá.

Úgyhogy akkor most én kérdezek, az Aegisen kívül van ajánlott 26650-es mod? A végén abból is 2 lesz itthon, párom pedig elköltözik.

Bár ha rendelek egy ugyanolyat, és az egyiket mindig eldugom... :DDD

(#87159) workdontplay: Nem szóltam.. Ennyi alapján a szokásos, Nautilus 2 / Nautilus X / esetleg Dwarv E (ha még kapható lesz) + alá bármilyen normális minőségű mod.

(#87165) vendingo válasza justflash (#87153) üzenetére

vendingo
(PH! addikt)

Nem vagyok jó angolból, úgyhogy ezt kihagyom. Nagy körvonalakban miről van szó?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#87166) Krisszer válasza vendingo (#87165) üzenetére

Krisszer
(fanatikus tag)

minőségellenőrzésen pár darab átment, pedig nem kellett volna, nagyon sajnálják, és ha valaki defektes darabot fogott ki, kontaktoljon velük a megadott mailcímen.
nagy vonalakban ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#87167) workdontplay válasza justflash (#87164) üzenetére

workdontplay
(fanatikus tag)

Tehát ilyen szolidabb kompakt mod nincs most a színpadon? Például valami e-grip-féleség, vagy mittudoménmi.
Peti cimborám (oszi-ként ismerhetitek talán) is mindig ezt a dwarv-ot ajánlgatta nekem, de legyintettem, gondoltam megoldom egyszerűbben a dolgot. Az "E" verzsön eGo one clr, az szimpi, a wismec ventimben is az van. Csipesszel kihúzom a vattát, ha fuldoklik :) Nem gyártják?

(#87168) vendingo válasza Krisszer (#87166) üzenetére

vendingo
(PH! addikt)

Szuper.

Valaki nem segítene írni nekik? Nem szeretném benyelni ezt a ~30 dollárt. Most próbáltam, teljesen elzárt levegőnyílásnál is úgy lehet szívni, mintha DL tank lenne.
Esetleg FT-nél próbálkozzak? (Onnan vettem)

Most adhatom apukámnak a siren tankot, nekem meg nem lesz mit tenni az aegisre.

[ Szerkesztve ]

(#87169) szimike79

szimike79
(őstag)

Olvasom a bajonetzáras problémát az aresnél. Ez nem valami jó hír. Nálam szerencsére ott nincs gond. Adódott más, tegnap este. Pöfékelés közben jött egy írtózatos keserű slukk, mitha epét kaptam volna torokra, vagy nem is tudom. Elképzelésem nincs mi lehetett az, de fél órát öblögettem a szám mire jobb lett. Szétszedtem a tankot amennyire lehet, 3-szor mostam el, raktam bele új tekerést, új vattát, de még mindíg néha érzem a keserű ízt, viszont azt amit a liquiddel kellene éreznem nem igazán.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge

(#87170) kgergely23

kgergely23
(senior tag)

Sziasztok, van most élő kuponkód FT-n SXK Doggy Styled-ra?

FX8320, 16Gb RAM, R9 270, CM Cosmos, Tht 730W; Laptop 1: Thinkpad T430, Laptop 2: Thinkpad T450

(#87171) szp1 válasza kgergely23 (#87170) üzenetére

szp1
(PH! addikt)

MAP

(#87172) sdforlife válasza Melack (#87138) üzenetére

sdforlife
(őstag)

Igen (bullshitet írtam. :D ).
Vásároltam közben egy Joyetech eGo AIO Pro c-t.
Első e-cigim, teljesen rendben van számomra (gondolom majd később úgyis variálni fogok egy komolyabb készüléken).
Dohányboltban 1600ért vettem a 10ml-s liquidet, ezt soknak találom.
Tudom, hogy valahogy lehet keverni is, és akkor a 10ml 300 ft körül jön ki, ami nevetséges ár, attól tartok csak, hogy el lehet rontani, szenvedős, stb., de visszaolvasom a kommenteket a topikban, biztosan sok segítséget írtatok már itt.

Blizzard:Steve#21601

(#87173) szp1 válasza sdforlife (#87172) üzenetére

szp1
(PH! addikt)

Ha elsőnek koncentrátumot veszel és nem aromát, meg alaplevet, akkor nincs mit elrontanod ( 90 ml alaphoz 10 ml koncentrátum ) és másnap gőzólheted.
Liquidhall.

[ Szerkesztve ]

(#87174) vendingo válasza szimike79 (#87169) üzenetére

vendingo
(PH! addikt)

Neked a teteje semennyire nem lötyög? Én konkrétan átlátok a betöltőnyílásnál egy kis résen, annyira nem passzentos a záródás.

Dühömben rendeltem egy berserkert.

(#87175) szp1 válasza vendingo (#87174) üzenetére

szp1
(PH! addikt)

Honnan rendelted az Ares-t?

workdontplay: Nautilus 2. Nagyon jó cucc, 1,8 Ohmon 11W-al használom, közepes levegővel, szerintem kiváló.

[ Szerkesztve ]

(#87176) vendingo válasza szp1 (#87175) üzenetére

vendingo
(PH! addikt)

Pár hozzászólással lejjebb írtam, hogy FT.

(#87177) rafis83

rafis83
(tag)

Nekem is megjött az Ares, hát... nem vagyok elragadtatva egyenlőre. Talán még egy Kayfun 5 is jobb ízt produkál, pedig az nem kimondottan mtl. Viszont nyomába sem ér egy dwarv rta-nak, egy doggynak, vagy egy berserkernek az ízeket tekintve. Eddig 2 tekerést próbáltam 3-as magon, spaced, ill. micro coilt, de túl levegős. Pedig szimpatikus a felépítése a tanknak, így még próbálkozom vele később. (Egyébként mi a szösznek van Phil Busardo és Dimitris Agrafiotis neveinek kezdőbetűje egy átlőtt szívben a doboz belső fedelén)? P+D
Crey véleményére azért még kíváncsi leszek a tankkal kapcsolatban.

(#87178) szimike79 válasza vendingo (#87174) üzenetére

szimike79
(őstag)

Nálam a teteje passzentos, határozott nyomásra lehet csak eltolni. Rendesen zár a szilikon.
Viszont most próbálgatva a tekerést, 2,5-es magon csinálhattam vele akármit, nem akartak jönni az ízek. 3-as magom viszont már alakul.

[ Szerkesztve ]

(#87179) szp1 válasza vendingo (#87176) üzenetére

szp1
(PH! addikt)

tényleg, bocs.

rafis83: Crey "tesztjét" én is megvárom, nem sürgős a vétel...

[ Szerkesztve ]

(#87180) justflash válasza szimike79 (#87169) üzenetére

justflash
(kvázi-tag)

Valószínűleg egy csöpp olaj elszabadult valahonnan. Erősen alkoholos folyadékban mosd át ha nem múlik el, így ne használd, ki tudja mit szívsz be a gőzzel együtt.

(#87167) workdontplay: Azon a webshopon ahol árulták nem elérhető, KHW-nak lehet, hogy érdemes megereszteni egy mailt. Moddal kapcsolatban van kismillió, konkrét összeg és igény nélkül passz. Wismec P80-at ajánlottam párszor, van a környezetemben 3-4db, ár-értékben szvsz az egyik legjobb, ami itthon is beszerezhető.

[ Szerkesztve ]

(#87181) szimike79 válasza justflash (#87180) üzenetére

szimike79
(őstag)

Olaj??? Honnan, december 23-a óta használom minden vattázásnál átmosom forró vízzel, még a levegőjáratot is. Nem tudom mi volt az de még egyszer nem szeretném érezni az tuti...

(#87182) workdontplay válasza justflash (#87180) üzenetére

workdontplay
(fanatikus tag)

Kösz, a p80 tetszik. Ok, elindulok beszerezni ezeket.

(#87183) CsGábor válasza workdontplay (#87182) üzenetére

CsGábor
(kvázi-tag)

W p80 nem rossz az áráért de csakis arcticfox-al. Alap szoftverrel merül mint a Titanic. Jó mert szinte minden tank ráfér , kényelmes , jó a kijelzője és a "sarki róka" megoldja a merülés gondját is. DE... Szerintem érdemes körülnézni használt modok közt. Ilyen összegért kapni jobbat ha nem zavar hogy használt. Most láttam egyik FB csoportba dna75 chipes , két aksis modot 16000-ért(s body c2d1). Nem kell minden nap venni modot, szerintem megéri pár ezressel többért egy jobbat venni. Vagy ha nem olyan sürgős akkkor ott van az LV. Modefined sirius. Shopokból be lehet szerezni 40 dollár körül. Eddig csak jót hallottam róla.

[ Szerkesztve ]

(#87184) workdontplay válasza CsGábor (#87183) üzenetére

workdontplay
(fanatikus tag)

Kösz, újat veszek. A tippet is kösz!

(#87185) CMD 87 válasza vendingo (#87174) üzenetére

CMD 87
(lelkes újonc)

[Hary vidója Aresről] neki tetszik, lehet egy selejtest kaptál.

(#87186) Warloo93

Warloo93
(tag)

A képem látható ízeket próbálta már valaki? Esetleges tapasztalatok érdekelnének.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.