Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • verti1

    tag

    válasz Bazsee71 #49711 üzenetére

    Összességében elég jól sikerültek a csapolások ezzel a kávéval. Csináltam két napja egy videót, de nem az igazi, kicsit gyors lett nekem és kóvályog a vége. Nagyon hálás kávé egyébként. Alig szőkül a vége, nem is kell extra finomra őrölni, könnyű jókat csapolni vele. Van amikor nekem is rángat a vége, de minél több és tökéletesebb a voodoo annál kevésbé jelentkezik ez a rángatás. Ilyesmivel lehet összefüggésben amit írsz. Szűkítő előtt szinte mindig csinálta. A szűkítő azon felül, hogy szépen lassan építi fel a nyomást azért is jó mert stabilan tudja tartani a beállított vízhozamot, tehát az biztos nem lehet, hogy kifogy a pumpa a szuflából és azért rángatna. Nekem még a daráló is új, szoknom kell még. Két hete barátkozok még csak vele. Nagyon keveseket kell csak állítani, fél ricni is nagyon nagy változást hoz. Egyébként a nehézkes állítgatás, zsírzás, nem zsírzás témához vissza térve vettem még egy állító csavart a tárcsába. A fórumon láttam valakinek a darálóján ezt a megoldást, a lényeg, hogy sokkal precízebben lehet tekergetni így.

    csapolás: [link]

Új hozzászólás Aktív témák