Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    válasz Mariner #22388 üzenetére

    legalább 3 ismerős ugrott be elsőre, aki még csak nem is gyűjtő, mégis van Rolex-e (ez AZ órája, amit mindennapokban hord)...
    szerintem ez csak pénz kérdés.

    tucatot úgy értettem, hogy folyamatosan nyomják a daytonákat, ezzel szemben akár csak egy Panerai is limitáltabb, hisz ott ha jól rémlik, akkor minden modell/típus limitált 500-2000 körüli darabszámokban készül.

    amúgy jogos, hogy talán érdemesebb régebbi órát venni, főleg ár alatt (mindig van aki megszorul, és gyorsan akar szabadulni).

    de azért nem árt tisztában lenni a márkákkal, piaccal stb.
    pl itt a Fortisom, ami svájci, márkás, nem a legnagyobb nevek közé tartozik, de talán nem rossz, némi múltja is van. a listaáron 700k körüli órámat 1.5 évesen, papírjaival, dobozával, hibátlanul 240ért vettem, elég jó ár volt, de egy neppertől vettem, szóval gondolom ő is keresett rajta... (nem befektetési céllal)
    ugyanakkor a 3 éves Omegámért egyből az újkori ár 70%-át ajánlotta a nepper, amikor beszélgettünk.

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák