Hirdetés

2019. július 18., csütörtök

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-07-13 20:25:50

PROHARDVER!

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, JÁTÉKMÁSOLÁSRÓL, RGH-RÓL, FLASHELÉSRŐL, VPN-ES VÁSÁRLÁSRÓL,MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#184501) Erdei88 válasza Scholes9 (#184499) üzenetére

Erdei88
(PH! kedvence)

Nekem tetszik, igaz meg nem játszottam vele sokat

[ Szerkesztve ]

(#184502) AMD Power

AMD Power
(Jómunkásember)

Az új tv miatt kell e valami bellitast valtoztatni az Xboxon? Gondolok itt a 4K vagy ilyesmire...

Xbox One X White Special.

(#184503) 42861 válasza MeSKA (#184494) üzenetére

42861
(fanatikus tag)

(#184504) bLaCkDoGoNe válasza Boonen007 (#184491) üzenetére

bLaCkDoGoNe
(PH! kedvence)

Play&Charge volt, de mostanában nem töltődik, szóval szerintem kuka. Vissza az Eneloop-okhoz.

"The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] http://www.flickr.com/photos/blackdogone [+] 

(#184505) AMD Power

AMD Power
(Jómunkásember)

Alakul a kis Xbox nappalim! 😉

(#184506) bLaCkDoGoNe válasza AMD Power (#184505) üzenetére

bLaCkDoGoNe
(PH! kedvence)

Nem rossz! Ha felhúz valami játék, ott a tévé felett az idegnyugtató, többféle kiszerelésben. :D

"The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] http://www.flickr.com/photos/blackdogone [+] 

(#184507) oriic válasza AMD Power (#184505) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Jol nez ki. Mar csak egy macska hianyzik fentrol kozeprol. :D

Live-Die-Respawn

(#184508) AxBattler válasza AMD Power (#184505) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

Jól mutat a Robot White Edition. :K

.............................. "Cable management is for the weak!" ................................

(#184509) r.levente75 válasza bLaCkDoGoNe (#184506) üzenetére

r.levente75
(PH! addikt)

Azt játék elött kell bevenni! CÉLZÓVÍZ!

(#184510) SidCorky válasza AMD Power (#184505) üzenetére

SidCorky
(HÁZIGAZDA)

Ekkora hely már elég a boxnak? Most egy kis éjjeliszekrényen van a tv alatt, ahova majd a pc kerül ha lesz, gondolkodom hogy akkor berakom majd az éjjeliszekrény alsó polcára, ami kb ekkora, vajon ez még belefér hűtés szempontjából?

Dell Latitude E5570 \\ iPhone X \\ Xbox One S

(#184511) AMD Power válasza bLaCkDoGoNe (#184506) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

Pontosan így van! :R

oriic Macska?:)

AxBattler: :)

(#184512) Timyyy

Timyyy
(őstag)

Végre megjött a Kinect-em!! :C Igaz hogy 4-5 tánc után mehetek is fürödni egyet, de ez akkor kis k**** jó :)) - a felismerés viszont már nemannyira - kicsi a szoba, és csak annyira tudok eltávolodni tőle, hogy térdtől lefelé már nem lát. :o

Van még hasonlóan jó játék hozzá, mint a JD2019? (nem a JD 2018-ra gondolok :DDD )

[ Szerkesztve ]

Gearbest & Banggood kuponok google táblázatban (nem kell hozzá se facebook, se engedély): https://bit.ly/napikupon | BMW R1100R & Suzuki SV 650 <3

(#184513) Ernesto78 válasza Timyyy (#184512) üzenetére

Ernesto78
(tag)

de jól hangzik! Nekem kell még pár hónap és vehetek egy kinectet én. Én JD16-al nyomnám, bár látom most akcióban jó árban van a 19.

(#184514) X@b3e

X@b3e
(PH! addikt)

Ebben tudna valaki privátban segíteni, hogy tehetném magamévá? Nagyon hálás lennék :U :K :C :R :R

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#184515) AMD Power válasza SidCorky (#184510) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

Nem hiszem. A masik lakasban kb fele ekkora helyen volt. Mondjuk futott is rendesen...

Nezd meg ezen a kepen. Ez bosegesen elegnek kell lennie...

(#184516) fjudors válasza Timyyy (#184512) üzenetére

fjudors
(tag)

amellé lányomnak még ez lett megvéve, ebből a demót próbálgatva viszont nem vált be az irányítás, nem tetszett neki

(#184517) Grawens válasza AMD Power (#184505) üzenetére

Grawens
(senior tag)

Bátor tett a klíma alá betenni a motyót! :Y Majd ha véletlenül eldugul a kondenzvíz kivezető és mindent telepüszköl vízzel, na az lesz ám az igazi meglepetés! :DDD

(#184518) mobal válasza Grawens (#184517) üzenetére

mobal
(MODERÁTOR)

Én a whiskey-ért jobban aggónék ;]

i = 0x5f3759df - ( i >> 1 );

(#184519) Grawens válasza mobal (#184518) üzenetére

Grawens
(senior tag)

Csak nem ázik el, ha üvegben van. :D

(#184520) icemad válasza AMD Power (#184515) üzenetére

icemad
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Én a box 4 sarka alá tettem még kb fél centi vastag gumigyűrűket, hogy magasabban legyen.
(kis optikai csalódás, szemmagasságból olyan, mintha lebegne)
De ennyi hely szerintem is elég. A berendezés meg szép. Gratula hozzá, és jó játékot!

Az élet egy nagyon szar videojáték, de baromi jó a grafikája...

(#184521) modflow

modflow
(őstag)

Szerintetek azt lehet ígéretnek venni az EA-tól a cikkek alapján, hogy a Fifa 20-ban nem szerepelhet cristiano ronaldo?

(#184522) Tibiajax

Tibiajax
(PH! kedvence)

sziasztok,
egy 1terrás ssd-re át tudom klónozni az 1terrás vinyó-t az xbox x-emben? működne a dolog?

mindenkinek megvan az ára bankjegyekben.. igen, a tiéd is.

(#184523) csuvicsuva válasza modflow (#184521) üzenetére

csuvicsuva
(kvázi-tag)

(#184524) bilon73 válasza modflow (#184521) üzenetére

bilon73
(fanatikus tag)

A PES exkluziv szerzodest kotott a juventussal. Ennek lehet ilyen kovetkezmenye

(#184525) s7evcsenko válasza modflow (#184521) üzenetére

s7evcsenko
(PH! addikt)

Én úgy olvastam, hogy benne lesz, ahogy a Juve is, csak nem az lesz a nevük, ami.
Ha jól értelmeztem, csak a név licenszet vették meg kizárólagosan.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Zidoo X9s

(#184526) IntelKiller7 válasza s7evcsenko (#184525) üzenetére

IntelKiller7
(Topikgazda)

Így van. Csak a Juventus FC-t nem használhatják a játékban. A játékosok arcai igaziak lesznek, illetve a nevük is megmarad.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#184527) X@b3e válasza modflow (#184521) üzenetére

X@b3e
(PH! addikt)

Nevek, arcok stimmelnek. Igy lesz Ronaldo is természetesen. A púpos tolvajok (gyk. Juventus) meg "Piemonte Calcio" néven szerepelnek majd. Meg pár stadion hiányozni fog, mint a Barca meg a Bayern, mert azok is a Konamival szerződtek el.

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#184528) oriic válasza Tibiajax (#184522) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

USB-s SSD-re gondolsz gondolom. Igen amúgy, van olyan menüpont, hogy MOVE, így minden játékodat átpakolja a rendszer a külső SSD-re. (Nyilván egy ideig eltart majd, de megéri. Én már SSD nélkül nem is tudnék létezni konzolon sem) :C

Live-Die-Respawn

(#184529) Tibiajax válasza oriic (#184528) üzenetére

Tibiajax
(PH! kedvence)

azt a megoldást tudom, azt nem is kérdeztem volna, egyértelmű..
nem, engem az érdekelne, hogy a benne lévő vinyót cseréljem ki egy gyors fajta ssdre. tehát maga a rendszer, és vele együtt minden más művelet az ssd-ről történjen

(#184530) vidra1221

vidra1221
(fanatikus tag)

Xbox One S -hez lehet csatlakoztatni BT-s headsetett adapter és egyéb kütyü nélkü? Illetve ugyan ez a kérdés vezetékes fejhallgató esetében is érdekelne kontrollerre való csatlakozás opcióval.

Köszönöm

(#184531) oriic válasza Tibiajax (#184529) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

[link]

SSD upgrade az működik, de azt nem tudom (Tapasztalat híján), hogy a belső HDD-n lévő játékokat is át tudod-e rakni SSD-re vagy azokat újra le kell tölteni.

Live-Die-Respawn

(#184532) AMD Power válasza icemad (#184520) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

Ez sem rossz alternativa. Köszönöm! :R

Grawens Ez látod eszembe sem jutott. Bár nem tudom erre mennyi esély van.

(#184533) Tibiajax válasza oriic (#184531) üzenetére

Tibiajax
(PH! kedvence)

ja ja, ezt a videot raktam el én is, szerintem ez alapján meg lehet csinálni. a lényeg, h több partíciót hoz létre az xbox és ezeket ugyanugy létre kell hozni az ssd-n is. akkor fog működni, ebben a videóban ezt csinálja elvileg a gyerek.
egyébként a game nem érdekel, azt tervezem, hogy teljes system reset és hogy csak magát az alap system-et kelljen felmásolnia, azt klónoznám. nyilván rövidebb ideig tartana, mintha a sok játékot is kellene..
aztán ha az ssd-donor szépen megy a rendszer, zúdolhat le rá 120megával a játék.. nem nagy történet őket lekapdosni újra. két játékkal játszok úgyis csak
nagyon király lenne, mert hiába az X ereje, ez a béna 5400-es hdd annyira sokáig tölt (főleg egy gtaV), sokszor azt unom meg és hagyom inkább a játékot..

[ Szerkesztve ]

(#184534) F_Peter válasza AMD Power (#184532) üzenetére

F_Peter
(senior tag)

Szerintem inkább a falon folyna le, de még nem volt részem ilyenben. 🙂
Viszont a klíma szemből fújásával óvatosan (ha elfigadsz egy tanácsot).

(#184535) AMD Power válasza F_Peter (#184534) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

Beszéltem egy klímaszerelő ismerősömmel. Ő ugyan ezt mondta. A klima oldalán kis cseppek formájában jön ki belőle a viz olyankor. Max a fal bánja majd. De előbb lesz kitisztítva a klíma. Tudom mire gondolsz. :)

(#184536) Bep válasza AMD Power (#184535) üzenetére

Bep
(fanatikus tag)

Ha a splitnél dugulás lesz akkor a fal fog leázni. Munkahelyen nálunk van helyiség melyet már többször javítottak ez miatt. Mondjuk ott nem kis cseppek voltak, kis idő alatt gyorsan lett pár liter víz a padlón :DDD

(#184537) norti

norti
(PH! addikt)

RDR2 bezsákolva 13190 forintért, ennyit már talán megért, úgysem veszek most mást az akcióban :)

(#184538) AMD Power válasza Bep (#184536) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

Éjszaka nem megy a klíma. Csak akkor megy ha valaki van itthon. Szóval több liter víz nem fog kifolyni belőle csak úgy...

Ez a Strange Brigade egyre jobb. Mondjuk aztán lehet,hogy az új tv meg a hang rendszer miatt érzem ezt. 😄

(#184539) jannid válasza AMD Power (#184538) üzenetére

jannid
(fanatikus tag)

Sokat dob az biztos. :D Unokaöcsémnél amikor először Forzáztam a hatalmas 4K tv-n fényévekkel szebb, mint a sima kis full hd tv-n volt nálam. Pedig Xbox One S mindkettő és mégis. :D

(#184540) Zjunior válasza Def26 (#184441) üzenetére

Zjunior
(PH! kedvence)

Epp tegnap zsakoltam be egy feher xbox one x 270£ (95k) ert. Ms-tol.
Miota kaptam az oltast nem postolok semmit ide h kulfoldon akcios stb, mert ugy se erdekel senkit:)
190£ ert volt amazonrol is prime dayen.

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#184541) wesder válasza norti (#184537) üzenetére

wesder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

A teljes àràt is megérte az Ulti Edition.

"Open windows, closing doors God can't help us anymore" /5FDP - Fire In The Hole/

(#184542) Bird válasza Zjunior (#184540) üzenetére

Bird
(PH! addikt)

Jáj, kezdődik. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:. Btag: Bird#21416 Xbox tag: Bird HUN

(#184543) modflow válasza X@b3e (#184527) üzenetére

modflow
(őstag)

Ó de kár. :(
Már azt hittem nem lesz benne. Mondjuk már annak is örülök, hogy a Fifa 19 indításakor nem látom. :D

(#184544) l.skywalker válasza Zjunior (#184540) üzenetére

l.skywalker
(Topikgazda)

Nem a tartalom hanem a stílus miatt kaptad az oltást 😀

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

(#184545) Zjunior válasza l.skywalker (#184544) üzenetére

Zjunior
(PH! kedvence)

Igen, nekem nem ugy jott le:D.
De mind1 is, volt mar akiknek postaztam haza ha szepen megkert, igy marad a profit ebayen:).
Jo szorakozast kivanok, persze ha idod engedi;]

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#184546) melan

melan
(senior tag)

Sziasztok! Fiam megkapta a Rainbow Six Siege játékot, amit fel is telepített, de nem engedi játszani, folyton a Ubisoft Clubhoz akar csatlakozni, majd valamilyen kódot kér. Belépve az én fiókommal a boxra, simán enged meccset generálni (casual mód) Őt meg nem... a különbség, hogy az ő fiókja gyerek fiók, az enyém felnőtt... lehet, hogy korlátozás miatt nem engedi? Csináltam ubisoft club fiókot is neki, úgy sem megy...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.