Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    válasz Skillet #32455 üzenetére

    ~500Km-t mentem azóta mióta néztem. Aztán megeshet, hogy már akkor is kevés volt, csak szarul láttam...
    De a tegnapinál 100% h több volt benne.

    Ilyenkor nem dolgozik ám egyik normális szerelő/szerviz se... Most vagy lemegyek az egyik az egyik lenyúlós, kókler helyre vagy megpróbálok lemenni vele Győrbe megint pályán, aztán eljutok odáig lábon akkor megnézetem jövő7-en vmi normálisabb helyen. Bár egy ilyen piti mérést csak megtud csinálni még egy kókler is szerviz is, nem?

    (#32453) Integrale: Nem terveztem Astrát venni, azért nem fogok venni ugyan ilyen v még szarabb autót csak azért, hogy legyen... Ha "megbukik" a kompresszió mérésen akkor eladom, aztán megint tömegközlekedek amíg nem lesz megfelelő anyagi forrás újra...

    (#32454) w333: Hát biztos nem nyugger tempóban mennék vele, de tudnám a határokat. Nemám még a végén azt hozzátok ki, hogy én gyilkoltam le a punto motorját 5hónap alatt... ;]

    Amúgy az a GSi elég tetszetős, de ennyiért lehet az jobb állapotú, mint a punto? Meg ahogy nézem ebben nincs klíma, az utóbbi évek 50fokos nyarait meg biztos nem bírnám ki nélküle...

    [ Szerkesztve ]

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák