- Milyen videókártyát?
- Otthoni időjárás-állomás
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Már fut az Intel grafikus vezérlőin az év egyik legjobban várt címe
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Androidos tablet topic
- Hobby elektronika
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
-
PROHARDVER!
Ez a KOMOLY kávé topik. Kérjük, olvasd el az alábbi téma összefoglalót!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Keresztapper
senior tag
#44569) lagoon79
Nagyon szívesen, én örülök, hogy érdeklődtél.
(#44571) Parci
A pontos méret (átmérő) azért kellene, mert ez sem pontosan 58-as.
(#44572) Bazsee71
Igen. 0.05 mm a hézag, így eléggé passzentosak. Nem lötyögnek, nem kell őket odafogni.
(#44573) fragola.6035
Ne viccelj, nem értettelek félre, sőt nagyon örülök, hogy írtál.
A sík felületekkel szerintem semmi gond nincs, mert ha ráteszed az eszközt a szűrőre, valóban lenyomják a síkok az alattuk lévő őrleményt, de az oszlatás során, és a ferde síkok terelőmunkája révén a többi felület is így jár. Szóval szerintem nem lenne kimutatható a tömörségbeli különbség.
Az állítás, állíthatóság kérdése meg szerintem nem nagy ügy, mert gondolom, itt is a legtöbben a tapasztalataiknak megfelelően töltik a kosarat, tehát megpróbálnak mindig ugyan annyi helyet hagyni a pogácsa és a felsőszűrő között, így meg csak egyszer kell kitapasztalni egy adott kosár és gép viszonylatában, hogy a felhasználónak éppen milyen benyúlásra van szüksége. Vagyis nem igazán kell ezt sokat állítgatni. De pont erről írt Apró Franciska is, mint elvárásról. Nekem, és akik próbálták azoknak is megfelelt ez a megoldás, így inkább az elérhető árra koncentráltam (lehet hogy nem helyesen), és hagytam a fokozatnélküliséget.
A másik kérdésedre meg, miszerint hogy mértem-e TDS mérővel az eredményt, sajnos nem a válasz, ilyenem sajnos nincs.
Az igazi célom az volt, hogy megfelelően elosztott őrleményt tudjak tömöríteni, hogy egymás után közel ugyan olyan végeredményt kapjak mindig, és ez teljesül is szerintem.
Még egyszer köszönöm, hogy írtál, és sok sikert a saját megoldásodhoz!
Új hozzászólás Aktív témák

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- iPhone 15 Pro Max 256GB 100% (1év Garancia)- ÚJ EREDETI AKKUMULÁTOR - AKCIÓ
- 27% - GIGABYTE GS27QCA VA Gaming Monitor! 2560x1440 / 180Hz / 1ms / FreeSync
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- 5G Lenovo ThinkPad P14s Gen 3 Intel Core i7-1280P Nvidia T550 32GB 1000GB 1 év teljeskörű garancia
- Lenovo ThinkPad L13 Gen 3 i5-1245U FHD+ 16GB 512GB 1 év teljeskörű garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

