Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz Botigta #75566 üzenetére

    Mini? Akkor talán neked is olyan X96-osod van, mint nekem, hogy belül igazából egy Tanix TX3 van. :) Nem? Az enyémnél még a nyákra is rá van ragasztva egy matrica, amire tanix tx3 van írva.

    -----------------------------------------------------------

    Amúgy KIII mellett döntöttem a magas ár ellenére is, kíváncsian várom mit lehet tőle elvárni. Úgy is jó eséllyel Coreelec fog rajta futni, de hát azért "kalandvágyból" az androidot is fogom tesztelni, meg e2-t is. Weteknél e2-vel pl. nem jött ki sem optikán sem pedig HDMI-n a DD hang, képminőség meg nem volt túl éles. Kíváncsi vagyok, ezzel mi a helyzet. Anno az említett "X96"-ot, ami mint írtam nem X96, úgy vásároltam, hogy előtte sokáig nem foglalkoztam az androidos boxokkal, RK3066 volt anno a "menő", ilyenből volt több stick és box is tulajdonomban, nulla utána olvasással, totális határozottsággal vásároltam meg az X96-ot, mondván ennyi év után hát azért nyilvánvalóan fejlődött odáig a történet, hogy tutira kapok egy valóban 1080p felbontású rendszert (már RK-nál is volt custom rom-al és nem lett tőle dög lassú a rendszer) ezzel meg hát mé' ne menne ez flottul. Aztán kiderült, hogy azóta egy helyben topogunk, pontosabban nem, csak én nyúltam mellé e tekintetben, hiába egy erősebb vas, nem teljesít jobban (ebben), ez nem! Felvilágosítottak, hogy mást kellett volna választani, ha ez a cél. Én azért választottam az X96-ot egyébként, mert a Wetek play2 is erre épült, ott van valódi fullHD felbontás, nem csak a videó lejátszásnál és nem döglődik emiatt. Úgyhogy ebből kiindulva a KIII felé android tekintetében most nulla az elvárásom... Egyébként végül az X96 helyére került egy windows-os miniPC (mert android alól még a netflix is csak SD volt, a katalógusképeken hirdetett HD-val ellentétben) az X96 meg bekerült az arcade játékgépbe, amiben korábban egy RPi0 volt, na annál lényegesen jobban teljesít Emuelec-el, jól futnak az N64-es játékok, a PS1 játékok, a dreamcast játékok is határeset, de játszhatók... A zero az 8 bitesekhez volt ideális, 16-bites játékok már csak éppen eldöcögtek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák