Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sedo

    tag

    Sziasztok!

    A10-5800k próbálgatása kapcsán felmerült bennem pár kérdés, köszönöm előre is mindenkinek aki segít benne.

    Alap beállításokkal szórakozom csak. Turbo Coret kikapcsolva oké, hogy nem emeli az órajelet és a feszt, viszont nem is csökkenti. Ez így van rendben, ilyenkor fixen megy az alap 3800-on (vagy ahova kézzel állítja az ember) és csókolom?

    APM. Próbáltam utánaolvasni, a lényeg annyi, hogy húzás esetén ha az APU átlépné a megadott TDP-t akkor nem skáláz vissza?

    És egyelőre számomra a legérdekesebb kérdés, a hőmérséklet. Gyári venti, Target Temperature 50 fok, venti Level 2-n. CPU hőmérséklet alapon 35, fél óra prime után max 68 fok. Ez számomra teljesen elfogadhatónak látszik. Azért megerősíthettek benne :)
    Viszont, a magok hőmérsékletére vonatkozóan nem nagyon olvastam még infókat, azok nálam alapból valahol 40-50 fok körül vannak, de a fél óra prime után 120 fokot is írt rá. Aidával és CPUID-vel néztem a hőfokokat, szinte tökéletesen ugyan azt írta mind a kettő. Ez így normális, készítsem a porral oltót, vagy tök hülyeséget írnak a progik?

    Nagyon köszönöm :R

Új hozzászólás Aktív témák