Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz stratova #7601 üzenetére

    Igazán hálás vagyok az érdemi infóért.
    GB-tal az a bajom (azzal miért ne lenne :DDD ), hogy csak a jó drága UP4-hez adja a VMVP-t. Ahogy néztem, ASUS a sima V-shez is adja, a 2 közül inkább az ismertebb bios felületet választanám (ASUS).
    Igazából játszik még a Z77LK hasonló árban rögtön SLI támogatással is, csakhogy teljes konfig áron mindössze egy i3-3225 jön ki, ami HD4000-es, viszont nem tuningolható. Tudom, hogy igazából az AMD sem 4 magos, viszont mégiscsak több, mint a HT.

    atti_2010: Én azt nézem, ami engem érdekel, és a gyári beállítások nem tartoznak ezek közé. Annyiból nézegethetném az ilyen teszteket is. :P Ha a kérdésemre akartál volna válaszolni, akkor az alulfeszelt A10 fogyasztását közlöd. ;) De ismét: Az i5-2500k 0,896V-on elketyegett netezés, office, stb. kvázi idle állapotban, ez kb. 5-7W-os fogyasztást jelentett. Elég nekem, ha megmondod, hogy mekkora feszre lehet levinni az A10-et, és egy kb. fogyasztás Aida "méréssel".

    Nem kell idézned, mit írtam, mert még, ha nem emlékeznék rá, akkor is újraolvashatnám.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák