Hirdetés
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Milyen videókártyát?
- Rendkívül ütőképesnek tűnik az újragondolt Apple tv
- Bluetooth hangszórók
- NVIDIA GeForce RTX 3080 / 3090 / Ti (GA102)
- Hisense LCD és LED TV-k
- Samsung Galaxy Tab S11 - tizenegyes
- Vezetékes FEJhallgatók
- TCL LCD és LED TV-k
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
HookR
addikt
válasz
TomiLi #15344 üzenetére
Az Indiegogo-s prototípusra vonatkozó kampány FAQ-ja alapján az augusztus magasságát célozták meg, de ez persze nincs kőbe vésve, függvénye még néhány dolognak. A prototípusok kézhezvétele után (a képek még a Lian-Li-nél készültek) letesztelik, kell-e valamin változtatni, majd a végelegesített tervekkel indul a második, immár a gyártás finanszírozását célzó kampány. A jelenlegi tervezet szerint ez utóbbihoz kell majd hozzájárulni némi pénzmaggal, jelezve a vásárlási szándékod és felkerülve a listára, ha ilyen házat szeretnél.
Elméletileg(!) később akár sorozatban gyártott termék is lehet belőle, ha valamelyik gyártó - Lian-Li, vagy esetleg a Silverstone - fantáziát lát benne. Egyelőre erre nem érdemes alapozni.
Új hozzászólás Aktív témák
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Yettel topik
- Gumi és felni topik
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Milyen videókártyát?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Rendkívül ütőképesnek tűnik az újragondolt Apple tv
- További aktív témák...
- Xiaomi Redmi 12C 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG 77CS6 - 77" OLED - 4K 120Hz & 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - Szupervékony
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3527, 94% Akkumulátor
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Silver -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3382, 95% Akkumulátor
- ÁRCSÖKKENTÉS MSI Z77 MPOWER Alaplap eladó
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő