Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pacuha69

    csendes tag

    válasz Surda- #44888 üzenetére

    Délután én is eltöltöttem egy pár órácskát ott. Végig kóstoltam majdnem mindenkit. A legjobb élményem a CasMo-val volt, az egyik újabb kávéjuk az Aricha nevű száraz Etióp volt, ami egyszerűen zseniálisra sikerült. Nagyon jól hozta az ízjegyeket. (érett ananász, sárgadinnye, eper). A másik a Steamhouse volt, náluk csak feneketlen karral készítették a nedűt. Egy nagyon világos pörkölésű Kenyai kávéból dolgoztak, úgy hogy a kiszolgáló srác szerint ezt ők már egy fokkal sötétebbre kérték. Jó volt látni a DC Mina nevű gépet is, csak sajnos nekem nem a Tóth Sanyi mutatta be, hanem egy hölgyike csapolt vele, aki viszont nem tudott bravúrokat bemutatni az átfolyás profilozással. Viszont az amúgy alapnak számító beállításával is nagyon finom aszalt paradicsomos ízű kávét készített. Ja, és kiderült, hogy mitől van Norda víz hiány az országban. Itt kartonszámra volt mindenhol. Azzal öblögettek :D
    Vetítettek egy videót a SCAE Hungary jóvoltából, amiben különböző tömörítési eszközöket és módokat teszteltek. Szárazanyag kioldódás szempontjából az OCD-t nem tartották a legjobbnak. Mondjuk itt csak szigorúan a mért értékekre koncentráltak. Azt ígérték később fent lesz az oldalukon a videó.

Új hozzászólás Aktív témák