Hirdetés
- Projektor topic
- Milyen monitort vegyek?
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Computex 2026: szedd szét, javítsd, fejleszd!
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- SSD kibeszélő
- Nem kell még temetni: 2 éves órajelcsúcsot döntöttek meg Raptor Lake-kel
- Computex 2026: nehéz volt visszahozni a Ryzen 7 5800X3D-t
- Bluetooth hangszórók
- Milyen széket vegyek?
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
gyuri2008
veterán
Érdemes még venni ezt a típust ?
-
gerner1
nagyúr
Az OTA-szerverek, elkezdtek osztani, egy új "U" -jelölésű OXM (*9CZEA) frissítést: EUX régiókódra (is).
Ezzel, erre is megérkezett a ONE UI8.5.
-
gerner1
nagyúr
Az OTA-szerverek, elkezdtek osztani, egy új "U" -jelölésű OLM (*9CZEA) frissítést: THL régiókódra (is) .
Ezzel, erre is megérkezett a ONE UI8.5.
-
gerner1
nagyúr
Az OTA-szerverek, elkezdtek osztani, egy új "S" -jelölésű OXM (*9BZE5) frissítést : EUX régiókódra (is) .
-
gerner1
nagyúr
Az OTA-szerverek, elkezdtek osztani, egy új "S" -jelölésű ODM (*9BZD5) frissítést : INS régiókódra (is) .
Ezzel, a BL-rtéke, ennél is változott.
-
gerner1
nagyúr
Az OTA-szerverek, elkezdtek osztani, egy új "S" -jelölésű OXM (*9BZD4) frissítést : EUX régiókódra (is) .
Ezzel, a BL-rtéke, ennél is változott.
Közben javítom a #76 -ot is. Helyesen, az OJM -nek is *9BZD4 a fw.release azonosítója.
-
gerner1
nagyúr
Az OTA-szerverek, elkezdtek osztani, egy új "S" -jelölésű OJM (*8BZD4) frissítést : ILO régiókódra (is) .
Ezzel, a BL-rtéke, ennél is változott.
-
sfefe
addikt
-
gerner1
nagyúr
Az OTA-szerverek, elkezdtek osztani, egy új "S" -jelölésű OLM (*9BZD4) frissítést : XID & THL égiókódokra (is) .
Ezzel, a BL-rtéke, ismét változott.
-
gerner1
nagyúr
Az OTA-szerverek, elkezdtek osztani, egy új "S" -jelölésű ODM (*8BZB7) frissítést : INS régiókódra (is) .
Bizt.szint: 2026 febr. Ezzel, a BL-rtéke, ennél is változott. + a többi is, ami az OXM -nél .
-
gerner1
nagyúr
Az OTA-szerverek, elkezdtek osztani, egy új "S" -jelölésű OJM (*8BZB6) frissítést : ILO régiókódra (is) .
Bizt.szint: 2026 febr. Ezzel, a BL-rtéke, ennél is változott. + a többi is, ami az OXM -nél .
-
gerner1
nagyúr
Az OTA-szerverek, elkezdtek osztani, egy új "S" -jelölésű OLM (*8BZB6) frissítést : XID régiókódra (is) .
Bizt.szint: 2026 febr. Ezzel, a BL-rtéke, ennél is változott. + a többi is, ami az OXM -nél .
-
gerner1
nagyúr
Az OTA-szerverek, elkezdtek osztani, egy új "S" -jelölésű OXM (*8BZB6) frissítést : EUX régiókódra (is) .
Bizt.szint: 2026 febr. Ezzel, a BL-rtéke, ismét változott.
Illetve, ezzel, ezen a típuson is megszűnik a wipe cache partition opciója (is) a Recovery -ben, amely így 3 opciósra változik a többi testvérrel azonosan, amelyek megkapták/megkapják a februári frissítési csomagot droid 16 -ra .
-
shun
csendes tag
-
gerner1
nagyúr
1. Megjelenítés más alkalmazások felett
2. Értesítési kategóriák ellenőrzése
3. Akkumulátor-optimalizálás kikapcsolása
4. A "Ne zavarjanak" és "Alvás" módok ellenőrzése
5. Hívásértesítés engedélyezve van
6. Messenger frissítése
Ezek rendben voltak.
7. Teljes képernyős riasztások engedélyezése
Ezt még nem tudtam kipróbálni, de átállítottam. (Azóta nem jött Messenger hívásom)
Csináltam egy újraindítást is.Akkor, lehet van még ...
-
shun
csendes tag
1. Megjelenítés más alkalmazások felett
2. Értesítési kategóriák ellenőrzése
3. Akkumulátor-optimalizálás kikapcsolása
4. A "Ne zavarjanak" és "Alvás" módok ellenőrzése
5. Hívásértesítés engedélyezve van
6. Messenger frissítése
Ezek rendben voltak.
7. Teljes képernyős riasztások engedélyezése
Ezt még nem tudtam kipróbálni, de átállítottam. (Azóta nem jött Messenger hívásom)
Csináltam egy újraindítást is. -
gerner1
nagyúr
-
shun
csendes tag
Mit kellene beállítani, hogy a Messenger hívás feloldja a képernyőzárat és mutassa a tárcsázót, hogy fel tudjam venni? ONE UI 8.0 & droid 16
-
gerner1
nagyúr
Az OTA-szerverek, elkezdtek osztani, egy új "U" -jelölésű OXM (*4BYI2) frissítést : EUX régiókódra (is) .
ONE UI 8.0 & droid 16 .
-
gerner1
nagyúr
Az OTA-szerverek, elkezdtek osztani egy új "S" -jelölésű OJM (*4AYGC) frissítést : ILO régiókódra .
Ezzel, ennél is változik a BL-értéke.
-
gerner1
nagyúr
Az OTA-szerverek, elkezdtek osztani egy új "S" -jelölésű OLM (*4AYGA) frissítést : XID régiókódra .
Ezzel, ennél is változik a BL-értéke.
-
gerner1
nagyúr
Az OTA-szerverek, elkezdtek osztani egy új "S" -jelölésű OXM (*4AYG9) frissítést : EUX régiókódra .
Ezzel, a BL-értéke, ismét változik.
-
tpeter77
addikt
Sziasztok
Könyvszerűen kinyitható telefontokot keresek, ami mágnesesen záródik és ha hívnak, látszódjon rajta a hívó fél neve, és jó lenne, ha kinyitni sem kéne a hívás fogadásához.
Ilyen tokot használtam a régi telómon, csak az nem volt mágneses. -
gerner1
nagyúr
Az OTA-szerverek, elkezdtek osztani egy új "S" -jelölésű OLM (*AYG2) frissítést : XID régiókódra .
-
judas13
veterán
-
Vtwo
őstag
+1
Bő 1éve nyúzom (8/256) és elnézve az utódokat eszem ágában sincs lecserélni.Gyanítom túl jól sikerűlhetett, mert pl. az A36 látványosan gengébb az A56- nál.Miközben az A34 teszteken az A54 -el lazán pariban volt sebességben(sőt) és üzemidőben verte is. -
drpityi
csendes tag
Eddig szépen megoldották 3 gyűrüvel
a kamerákat most b@szarintottak egy indokolatlan szigetet.
Olyan szépen fejlődnek visszafele.Nekem például kimondottan tetszik ez az újítás.
Már nagyon untam évről évre ugyanazt a hátoldalt.
Az új A széria tagjai közül nekem az A56 kamera szigete tetszik a legjobban.
-
Ricardo
titán
Eddig szépen megoldották 3 gyűrüvel
a kamerákat most b@szarintottak egy indokolatlan szigetet.
Olyan szépen fejlődnek visszafele.Nézőpont kérdése. Eddig is létezett náluk ez a kialakítás. Az A széria, eddig az S családot követte kamera kialakítás terén, most inkább a fold vonalat.
-
LurkerSheik
senior tag
Eddig szépen megoldották 3 gyűrüvel
a kamerákat most b@szarintottak egy indokolatlan szigetet.
Olyan szépen fejlődnek visszafele. -
Ricardo
titán
Ez így van. Ez egy nem túl erős telefon ami harmad annyiba kerúl mint pl A 16e ( a sima 16hoz képest pedig még több az eltérés), és mégis bele tudták tenni a 120hz-es frissítésű kijelzőt. Apple meg a jóval drágább modellekbe sem tette ezt meg.
Ahogy olvashatod az Aod elhagyását, még ebben a szegmensben is egy rossz viccnek tartom, egy ennek a többszörösébe kerúlő készülék esetében, pedig (itt kihagyom a jelzőt, inkább)
-
Instabil
junior tag
-
Ricardo
titán
-
Instabil
junior tag
-
Ricardo
titán
-
drpityi
csendes tag
-
negro
őstag
-
judas13
veterán
-
judas13
veterán
-
janeszgol
félisten
Azt sajna nem írtam oda, hogy az
A25 Exynos 1280 AnTuTu 10-ben ~474.000 pontot csinál,
az A26 az Exy1380-nal 24%-kal több, 588.000 pont,
(A35 Exy1380 +27% 602.000), szóval nyers erőben jelentős a 1380 előnye, és ennek is ott a helye az összehasonlító táblázatban.A Redmi Note 13 Pro 5G szintén egy jó telefon.
Snapi 7s Gen 2-vel Antutu 10-ben 579.900 pontot hozott össze, azaz bő 22%-kal ez is veri az Exynos1280-at.
Android 13-ról indult tavaly ilyenkor, és 3+1 év frissítést ígért akkor a gyártó. 160.000 Ft-on nyitott, azaz az említett Samsungoktól jelentősen drágábban. Én is szemeztem vele, vakartam a fejem rendesen. Egyrészt nem akartam ennyivel több pénzt telefonért kifizetni, másrészt az A25 8/256 Android 14-ről indulva 4+1 év supporttal 103.400 Ft-ért volt megvehető. Ez egy jó ajánlat volt, éltem is vele.
Ha viszont a mostani árakat nézzük, a R N 13 Pro 5G 8/256GB az emagon 89.900 Ft, és annyit nagyon megér, még akkor is, ha a támogatás végét jelentő Android 16 + 1 év már vészesen közeleg.
Ez igaz, de bevállalnám. Szerintem a kamera is jobb az A25-ben.
-
cs.zs.
veterán
Azt sajna nem írtam oda, hogy az
A25 Exynos 1280 AnTuTu 10-ben ~474.000 pontot csinál,
az A26 az Exy1380-nal 24%-kal több, 588.000 pont,
(A35 Exy1380 +27% 602.000), szóval nyers erőben jelentős a 1380 előnye, és ennek is ott a helye az összehasonlító táblázatban.A Redmi Note 13 Pro 5G szintén egy jó telefon.
Snapi 7s Gen 2-vel Antutu 10-ben 579.900 pontot hozott össze, azaz bő 22%-kal ez is veri az Exynos1280-at.
Android 13-ról indult tavaly ilyenkor, és 3+1 év frissítést ígért akkor a gyártó. 160.000 Ft-on nyitott, azaz az említett Samsungoktól jelentősen drágábban. Én is szemeztem vele, vakartam a fejem rendesen. Egyrészt nem akartam ennyivel több pénzt telefonért kifizetni, másrészt az A25 8/256 Android 14-ről indulva 4+1 év supporttal 103.400 Ft-ért volt megvehető. Ez egy jó ajánlat volt, éltem is vele.
Ha viszont a mostani árakat nézzük, a R N 13 Pro 5G 8/256GB az emagon 89.900 Ft, és annyit nagyon megér, még akkor is, ha a támogatás végét jelentő Android 16 + 1 év már vészesen közeleg.
-
janeszgol
félisten
aod gondolom appal kiváltható ezen is, nekem A40-en 6 éve azzal megy.
Igen, de 2025, nem 2019. 120 ezer ft. Az AoD nem űrtechnika. Úgy kezeli az AoD-ot már lassan a Samsung, mint régen az NFC-t a Xiaomi. Prémium feature-nek. Nevetségesek voltak. (Viszont a Xiaomi a mai napid ad infrát, amiért le a kalappal előtte.)
-
pirosmajom
tag
-
Sgr_A
addikt
-
drpityi
csendes tag
Fényévekkel jobb az általad írt telefon.
Volt nekem és gyakorlatilag minden tekintetben jobb, de nem is egy kategória kivéve az árat. -
ddaydome
senior tag
A25 1450nit 120Hz Amoled
Van AOD
Van 3,5 mm jack
Stereo kihangosítás
2024-től 4+1 év support
Nem vízálló
8/256GB jelenleg 110-120.000 FtA26 1100nit 120Hz Amoled
Nincs AOD
Nincs 3,5mm jack
Mono kihangosítás
IP67 vízálló lett
2025-től induló 6 év support
8/256GB jelenleg 135.000 FtJó a vízállóság, jó a 6 év support is,
de az első 4 sor visszelépése érthetetlen.Esetleg egy Redmi Note 13pro 5g? Az 108e és még csomagban benne van a gyorstöltő meg fólia is. A kollégàm hasznàl olyat, bitang jó a kijelzője is. Van ott is aod.
-
janeszgol
félisten
A25 1450nit 120Hz Amoled
Van AOD
Van 3,5 mm jack
Stereo kihangosítás
2024-től 4+1 év support
Nem vízálló
8/256GB jelenleg 110-120.000 FtA26 1100nit 120Hz Amoled
Nincs AOD
Nincs 3,5mm jack
Mono kihangosítás
IP67 vízálló lett
2025-től induló 6 év support
8/256GB jelenleg 135.000 FtJó a vízállóság, jó a 6 év support is,
de az első 4 sor visszelépése érthetetlen.Az összefoglalásod alapján én az A25-öt venném. Hülye lennék az A26-ot. Az A25 jó teló, az A26 nem az.
-
cs.zs.
veterán
A25 1450nit 120Hz Amoled
Van AOD
Van 3,5 mm jack
Stereo kihangosítás
2024-től 4+1 év support
Nem vízálló
8/256GB jelenleg 110-120.000 FtA26 1100nit 120Hz Amoled
Nincs AOD
Nincs 3,5mm jack
Mono kihangosítás
IP67 vízálló lett
2025-től induló 6 év support
8/256GB jelenleg 135.000 FtJó a vízállóság, jó a 6 év support is,
de az első 4 sor visszelépése érthetetlen. -
janeszgol
félisten
-
Bleccs
tag
Ez egy vicc. Ráadásul a rosszabb fajtából. Kiveszik az AOD-ot?
Egyik cég sem jótékonysági szolgálat , de az ennyire kisstílű húzások, nem voltak rájuk jellemzőek.
Arra tippelek, hogy mivel a legnagyobb riválisnak bejön ez a (jelzőt nem írok) stílusú "termékpozicionálás", gondolták ők is meglépik.Már sajnos pár éve ezt csinálják, viszont ezzel az aod lépéssel szerintem átléptek egy határt...
-
Ricardo
titán
-
Ricardo
titán
Ez egy vicc. Ráadásul a rosszabb fajtából. Kiveszik az AOD-ot?
Egyik cég sem jótékonysági szolgálat , de az ennyire kisstílű húzások, nem voltak rájuk jellemzőek.
Arra tippelek, hogy mivel a legnagyobb riválisnak bejön ez a (jelzőt nem írok) stílusú "termékpozicionálás", gondolták ők is meglépik. -
cs.zs.
veterán
-
judas13
veterán
Kellemetlen ezt nézni 2025-ben. Drága, buta, ronda.
-
Bog
HÁZIGAZDA
-
Instabil
junior tag
Csak ott tudtak helyet szorítani a jack dugónak.
Mondjuk a samsung, anno a flagshipekkel is ezt csinalta. 😂
-
cs.zs.
veterán
Csak ott tudtak helyet szorítani a jack dugónak.
A nem létező jacknek
-
Kisgépkezelő
senior tag
-
Instabil
junior tag
-
Bleccs
tag
Hmm, nem rossz ez, egyre jobb és használhatóbb a 20-as széria, de az árazás vicc még ennek fényében is.
-
johnny500
aktív tag
-
Instabil
junior tag
A lenti kavanak mi a funkcioja?
-
cs.zs.
veterán
-
Bog
HÁZIGAZDA
Én ebbe a menüpontba bemásztam, de mint a képen láthatod, nincs szó AoD-ről.
-
Bog
HÁZIGAZDA
Még nálunk van, megnézzük holnap!
-
cs.zs.
veterán
Köszi, korrigáltam.
Dani,
már visszaadtátok a tesztkészüléket?
Bog nem találkozott benne AOD-vel, a gsmarena pedig úgy tudja, van benne, ahogy az A25-ben is van.
Az A25-ben ennek a beállítása nem a kijelző-menüben van, hanem a "zárolt képernyő és AOD" nevű külön menüpontban. [kép] [kép] [kép]??
-
vodrosjozsi
addikt
yap, sokkal jobb deal most az A35 ennél de uge nem egy kategória a 2 telefon.
Értem, hogy az olcsóbb kategóriások a fiataloknak szól, de már nem is szinesek ezek a telefonok, tökre eltűnt az "awesome" vonal is, nem is olcsó annyira, hogy kevés fizuból erre teljen szóval nem tudom kire lőnek ezzel.
Lehetne az a koncepció, hogy 2 évig A35-öt árulnak, másik 2 évben meg mehet újra ugyanaz a telefon csak A26 névvel, mert kb csak így lenne értelme és meg is van a költségcsökkentés a samsungnál
-
drpityi
csendes tag
Akkor már inkább venném a tavalyi A35 öt.
Árban szinte ugyanaz, de azért komolyabb tudással. -
ddaydome
senior tag
-
janeszgol
félisten
Az összegzésnél szerintem àrnyaltabb a kép. Kiemeltétek a skylinet, ami nem fog jobb képet csinálni, rövidebb (3 év)az os tàmogatàs, de 2xr annyi a ram és a tàrhely, valamint az életben nem fog belassulni a stock droid (nokia x30 is van nekem, onnan tudom). Ez a Samsung telefon 1,5 év múlva elképesztő lassú lesz a one ui erőforrásigénye miatt, lehet hogy amúgy most sem egy ferrari.
Szóval szerintem jobb deal a skyline.Ez így van. Az Exynos 1280 már letérdelt a One UI 6-nál. De az 5-nél is sok panasz volt rá.
A 1380-ra kíváncsi vagyok mikor fog. -
ddaydome
senior tag
Az összegzésnél szerintem àrnyaltabb a kép. Kiemeltétek a skylinet, ami nem fog jobb képet csinálni, rövidebb (3 év)az os tàmogatàs, de 2xr annyi a ram és a tàrhely, valamint az életben nem fog belassulni a stock droid (nokia x30 is van nekem, onnan tudom). Ez a Samsung telefon 1,5 év múlva elképesztő lassú lesz a one ui erőforrásigénye miatt, lehet hogy amúgy most sem egy ferrari.
Szóval szerintem jobb deal a skyline. -
janeszgol
félisten
A kamera nem nagy eresztés. Ha van elfekvőben A54 érdemesebb azt megvenni a lényegesen jobb kamera miatt.
-
vilmose33
őstag
Köszönöm a tesztet.
-
viragdani01
HÁZIGAZDA
-
Dr Bubo
MODERÁTOR
A 20-as sorozatot dobhatnák és akkor áttekinthetőbb lenne az A széria:
1x - alsó
3x - közép
5x - felső -
yuing
őstag
Ez az előlapi dizájn kőkorszaki... Érthetelen egy ilyen ársávú készüléktől még akkor is, ha a 120K már inkább a középkategória alja manapság.
-
ParmaBoy
aktív tag
Az a káva azért...
De egységnyi A széria, frissen, listaáron nem, később/előfizuhoz jó is lehet.Bár nekem a tízes/húszas az inkább a céges, magánszemély az a harminc/ötvenes. És nem az életkorra gondolok.
-
Aweriot
aktív tag
Tehát fogták az A54-et és újracsomagolták.
-
cs.zs.
veterán
A cikk 4. oldalán a Kamera fejezetben minden Youtube videóhoz A25-öt írtatok!
Nekem 8/256GB A25 van. A teszt elolvasása után egyáltalán nem érzem azt, hogy az A26 jobb. Egy dologban más: IP67 vízálló lett, míg a tavalyi modell nem volt az.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Samsung Galaxy S23 Ultra 512/12GB független
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo Legion Duel 2 512GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Samsung Galaxy S24 Ultra 256GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- IPhone 15 Pro 128GB natúr titán színben, 88%-os aksi, + Quadlock tok + kijelzővédő
- Eladó iPhone 16 fekete, szép állapotban
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest


