Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz spiky03 #180922 üzenetére

    de miert kellene -25-on hasba vagnia a melynek?
    -25on a parbeszedet nem erted nemelyik filmen. en legalabbis nem igazan, ujabban este -23-on filmezek medium dynamic volume-val.. barkit is hasba vag a mely -25on? sztem az egy rosszul beallitott rendszer. tedd be -15-on az overlord air landing jelenetet es lesz mely meg hangero :DDD en nem mertem tovabb tekerni meg , nagyon durvan megtolti a szobat...

    akusztikazas folytkov: felhoztam egy 60x110-es 5cm vastag gyerek kokusz gyerekagy matracot, odaraktam a baloldali reflexios pontra. masik oldalon a nyitott szekreny es megneztem a demokat amiket szoktam. meg mindig kalibralas nelkul. durva, mintha uj hangfalaim lennenek tron light cycle chase-nel amikor utkoznek (-12dB-en), vagy amikor csilingelnek a penzermek a ready player one race-ben megszunt minden zavaro magas hang. de a mely az meg durvabb lett azt hittem hogy ez a suru, jo meredek szogben lefele nezo zsalugateres szekrenyajto nem akadaly neki, meg hogy eleg basszus csapdanak a konyha, de lehet megse...mert most nyitott szekrenyajtoval, kb. megnyilik az egesz 2.5 x 2.5 m-es szekreny a subnak...vagy nem tudom mi tortenik, de brutal milyet szol. teljesen mas lett az egesz mely tartomany...

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák