Hirdetés
-
4300 - 4201
12875 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 5901 5900 - 5801 5800 - 5701 5700 - 5601 5600 - 5501 5500 - 5401 5400 - 5301 5300 - 5201 5200 - 5101 5100 - 5001 5000 - 4901 4900 - 4801 4800 - 4701 4700 - 4601 4600 - 4501 4500 - 4401 4400 - 4301 4300 - 4201 4200 - 4101 4100 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2026-03-17 09:30 Téma összefoglaló
-
koncsik
MODERÁTOR
(rögzített hozzászólás)Sajnos az összefoglalóba került h.sz.-ok is hiányoznak, 1-et találtam. Összesen 5054-6661 közötti hozzászólások vesztek el (pont a legforróbb időszak...)
Kérlek nézzetek rá az ÖF-ra és amit fontosnak gondoltok a hiányzó info-kból, írjátok meg újra a fórumba. #ÖF
Ugyanez ez esetleg hiányzó friend code-okra is igaz. #FC
Nagyon köszönöm előre is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
bbmt
senior tag
Ehh, nem tudom miért nem jutott eszembe, hogy a digitális változatnál is bent kell, hogy maradjon a kártya...
-
Norb79
addikt
-
pzstm
titán
A kartyan marad ugyanaz az adat, nem ir felul semmit. Konzolra tolt le adatokat. Kartya ugyanugy Switch1-es marad
-
playmore
tag
El lehet adni, ez semmiben nem különbözik attól ha egy frissítés jön a játékhoz. Lemezes konzolokon sok olyan játék van, hogy annyi frissítés jött ki hozzá, hogy netkapcsolat mellett gyakorlatilag semmit nem telepít onnan hanem az egészet a hálózatról szedi le. A lemez vagy esetünkben kártya természetesen kell a futtatáshoz olyankor is. A kártyát eladhatod, de neked nem fog utána menni a játék. Egyelőre egyetlen gyártó sem köti adathordozó szériaszámához a tulajdonjogot. A Microsoft megpróbálta 2013ban az Xbox Oneval és azóta is lejtmenetben vannak miatta.
Tehát a kártya akármelyik Switch1-2 konzolban működik az alapverzióként és upgradelhető bárhol. -
Rigormortiis
veterán
Biztos lehetsz benne, hogy kelleni fog a kártya is a játékhoz.
-
bbmt
senior tag
Mert a Switch 2-es változatot letölti digitálisan. A digitálisat nem tudom eladni, ezért kérdeztem, hogy a fizikait el lehet-e és működik-e minden további nélkül egy Switch 1-ben? Esetleg újra tudja-e upgradelni az új tulaj?
-
Norb79
addikt
Van olyan kártyás játék, amihez ha veszel egy dlc-t, akkor a kártyáról törlődik az alapjáték? Vagy mitől ne működne?
-
bbmt
senior tag
-
Rony949
addikt
-
pzstm
titán
Eletp Japanbol

-
30z.Samu
titán
-
-Nándesz-
tag
Arra leszek kíváncsi, hogy egy jól beépített Animal Crossing szigetnél ugyanúgy be fog-e esni FPS, vagy bírni fogja a 30-at végre, mindenféle patch nélkü.
-
pzstm
titán
-
Rony949
addikt
-
bmatehun
csendes tag
Echoes of wisdomról tudok csak nyilatkozni, de a játék 30 fps-el fut, kivéve a menükben ott vlmiért felugrik 60-ra, és néha 1-1 spoton (játékon belül) 30+. Ha unlocked lenne a framerate a játékhoz akkor bugos lenne (pl kurzor furán mozog, vagy gyorsabban telik az idő a játékban (nem is értem miért fps-hez kötik ezeket na mind1)).
(És direkt nem switchen is kipróbáltam, de az mondjuk nem 100%-os proof) -
30z.Samu
titán
-
pzstm
titán
Echoes of Wisdom kapott patchet amivel tan locked 30 lett, a legtobb helyen legalabbis. De legyen ugy

-
Rony949
addikt
Nintendo revealed the contents of the free Switch 2 upgrades (all available on June 5th):
Arms - Visuals, Framerate, HDR Support
Big Brain Academy - GameShare
Captain Toad - Visuals, HDR, GameShare
Clubhouse Games - GameShare
Game Builder Garage - Visuals, Mouse Controls
New Super Mario Bros. U Deluxe - Visuals
Pokémon Scarlet & Violet - Visuals, Framerate
Super Mario 3D World - Visuals, Framerate, HDR
Super Mario Odyssey - Visuals, HDR
Legend of Zelda: Echoes of Wisdom - Visuals, HDR
Legend of Zelda: Link’s Awakening - Visuals, HDREchoes of wisdom igy nez ki max stabil 30 FOS-t tud de framerate noveles nem lesz…..🙄 ahogy mas esetben sem….

https://www.nintendo.com/us/gaming-systems/switch-2/transfer-guide/games-with-free-updates/
Echoes of Wisdom és Link's Awakening 60 fps-sel fut, az megint más hogy a Switch 1 nem igazán bírja ezt, emiatt tapasztalunk nagy frame droppokat. Abban reménykedem, hogy a Switch 2 már problémamentesen bírni fogja a 60-at, szerintem emiatt nem kapott framerate upgrade-et.
-
pzstm
titán
Nintendo revealed the contents of the free Switch 2 upgrades (all available on June 5th):
Arms - Visuals, Framerate, HDR Support
Big Brain Academy - GameShare
Captain Toad - Visuals, HDR, GameShare
Clubhouse Games - GameShare
Game Builder Garage - Visuals, Mouse Controls
New Super Mario Bros. U Deluxe - Visuals
Pokémon Scarlet & Violet - Visuals, Framerate
Super Mario 3D World - Visuals, Framerate, HDR
Super Mario Odyssey - Visuals, HDR
Legend of Zelda: Echoes of Wisdom - Visuals, HDR
Legend of Zelda: Link’s Awakening - Visuals, HDREchoes of wisdom igy nez ki max stabil 30 FOS-t tud de framerate noveles nem lesz…..🙄 ahogy mas esetben sem….

https://www.nintendo.com/us/gaming-systems/switch-2/transfer-guide/games-with-free-updates/
-
playmore
tag
Pontos választ egyelőre nem tud neked senki adni - úgy tűnik - megjelenésig. Mivel a Nintendo jelenleg nem mutatott semmit a kompatibilitásból ezért az a valószínűbb, hogy minden ugyanúgy fog futni mint a régi gépen - rosszabbul remélhetőleg nem. Fellőttek egy oldalt ahol kiemeltek pár játékot ami nem fut, de azon kívül nagyon szűkszavúan nyilatkoztak. A third party játékok nagy részével kapcsolatban gyakorlatilag annyi a komment, hogy "elindul, de további tesztelés szükséges".
Ettől függetlenül elképzelhető, hogy a dinamikus felbontás és "dinamikus" fps a maximumot fogja hozni. Talán gyorsabban is töltenek majd. -
alexy92
aktív tag
Nem tudom volt-e téma, de a S2-n a az S1 játékok nyilván nem lesznek szebbek(hacsak nem kapnak updatet), de az FPS vajon nőni fog?
-
ribizly
veterán
Ezt majd mi (akik alza-tól rendeltük elő) elmeséljük.
Bízom benne, hogy nem szivatnak meg. -
Dé
aktív tag
Előző héten voltam bent Westendben a KV-ban. Azt mondták, hogy a beszállítójuk szerint aki előrendelt az kapni fog megjelenéskor, nem lesz belőle itthon (Mo-n) hiány... Meglátjuk, várom én is a hívásukat
-
Elderath
addikt
-
Sirandrish
Topikgazda
-
Crvsh3R
senior tag
Nekem 3 napja jött ez az e-mail a meghívós rendeléshez:
Levonás a Wise-on még nem történt meg, remélem nem lesz vele semmi gond, pénz rajta van. Arról szoktam az eShop-os vásárlásokat is fizetni.
Mondjuk örülnék neki, ha már levonták volna, akkor az én részem le lenne tudva és nem idegeskednék. -
Jacob Gibbs
tag
KV jelentkezését az utolsók között várom, az eddigi előrendelésekből kiindulva.
-
pzstm
titán
KV jövő héten fog.
-
pzstm
titán
-
morfondőr
addikt
Tech oldalról az érdekelne, hogy a Switch 1 kártyás Zeldák hogyan fognak jobban betölteni a Switch 2-n, hisz maga a kártya hardver adott. Az új gép gyorsabban tudja majd talán olvasni? Vagy felmásolja/letölti a játék fájljait a gépre a gyorsabb elérésért? Erről még nem olvastam miként lesz.
Én biztos vagyok benne, hogy le fogja tölteni az egész játékot a tárhelyre, mert a Switch 1 kártyán nincsenek magasabb felbontású textúrák, meg gondolom nem kevés kód lesz átírva. Így a Switch 1 kártyák majd kulcskártyaként fognak csak üzemelni tovább.
-
pzstm
titán
Tech oldalról az érdekelne, hogy a Switch 1 kártyás Zeldák hogyan fognak jobban betölteni a Switch 2-n, hisz maga a kártya hardver adott. Az új gép gyorsabban tudja majd talán olvasni? Vagy felmásolja/letölti a játék fájljait a gépre a gyorsabb elérésért? Erről még nem olvastam miként lesz.
én azt tippelném, hogy upgrade editionnel teljeset leszedi a masinára
-
cactuar
senior tag
-
ldave
félisten
Tech oldalról az érdekelne, hogy a Switch 1 kártyás Zeldák hogyan fognak jobban betölteni a Switch 2-n, hisz maga a kártya hardver adott. Az új gép gyorsabban tudja majd talán olvasni? Vagy felmásolja/letölti a játék fájljait a gépre a gyorsabb elérésért? Erről még nem olvastam miként lesz.
-
szabonagyur
félisten
-
pzstm
titán
Gamepark-tól most hívtak.
Jut Mariokartos Bundle, és éjfél után egy perccel átvehető személyesen
-
Rage47
nagyúr
Nagyon sok boltban előrendelhető, szerintem ha nem is jutna a te választott boltodban, akkor máshol lesz még. Én is így vettem OLED-et a megjelenés után.
-
koncsik
MODERÁTOR
Nehéz felmérni a reális elérhetőséget, mert sokan több helyen is leadták a rendelésüket. Ennek megfelelően készülnek a boltok is, elvileg nem lesz hiány.
-
Elderath
addikt
Remélem azért lassan kapunk valami infót más bolttól is, hogy mi várható launchra idehaza. Gondolok itt olyan helyekre, ahol nem kértek előleget
-
Sirandrish
Topikgazda
Az en kis motyom is megérkezett.
Egy tok és üvegfolia. Igaz hogy ez gagyi kínai, de amennyit az enyém kint lesz a dokkolóból, arra több mint tökéletes.

-
Crvsh3R
senior tag
Lesz, de én úgy gondoltam biztosra megyek. Ezt a dokkoló biztosan nem nyúzza szét és az S1-nél is nagyon bevált.
Én a Nacon Pro controller 2 tokokat, illetve az S2 tokokat várnám már, ezek szintén S1-nél nagyon bejöttek, főleg a TotK témájú zöld, az volt nekem is.
Átmenetileg jó lesz a gyári is, de Pro Controller 2-höz mondjuk az konkrétan nincs is. -
bmakszim
őstag
-
Rage47
nagyúr
-
pzstm
titán
-
Crvsh3R
senior tag
-
Rage47
nagyúr
-
bmakszim
őstag
Ha itt hardveraprón, vagy valahonnan használtan megveszem a Zelda BotW és TotK-ot, tudom majd upgradelni switch 2 verzióra?
Nincs még switchem, de előrendeltem az újat és ez a két játék érdekel leginkább. -
gainwardgs
veterán
-
Sirandrish
Topikgazda
-
Rage47
nagyúr
-
Crvsh3R
senior tag
Switch 2-t várva nekem ma ez jött meg:
-
pzstm
titán
-
TBT
addikt
Random japán bolt - ezek már nagyban készülnek a löncsre:
-
lazac_
aktív tag
Ma nekem is megjött a Skull & Co. tok, grip és a 2db üveg (köszönöm a tippet
, ha sikerül majd elsőre felapplikálni, szívesen átadom a másodikat valakinek ócsón, Nintendócsón
), de ez a hordozó amilyen kis pihe-puha, olyan iszonyat büdös belülről.
-
pzstm
titán
Jól látom, a Zeldákhoz lesz valami telefonos app, ami ad trófeákat?
Vajon az S1 mentésből áthozott állásra is megadja őket?Frissulni fog a mostani hivatalos app meg majusban, es az S2 editionoknel jelenik majd meg a Zelda notes
-
pzstm
titán
-
pzstm
titán
-
-Nándesz-
tag
Jól látom, a Zeldákhoz lesz valami telefonos app, ami ad trófeákat?
Vajon az S1 mentésből áthozott állásra is megadja őket?Plusz "GPS mód" lesz benne, illetve sztori kiegészítés sound memory(? ) formájában.
Mentéseket át lehet hozni, persze ez nem garancia, hogy a már megcsinált feladatokért megadja a trófeákat.
-
Rigormortiis
veterán
Jól látom, a Zeldákhoz lesz valami telefonos app, ami ad trófeákat?
Vajon az S1 mentésből áthozott állásra is megadja őket? -
pzstm
titán
Mario Kart 8 Deluxe]
Version 3.0.4 has been released.
• Fixed a ghost desync issue on 3DS Music Park when repeatedly pausing and unpausing.
• Fixed a bug with coins thrown by spectators on N64 Rainbow Road.
patch notes:
https://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/26098/~/how-to-update-mario-kart-8-deluxe -
pzstm
titán
A Switch 1 digitális játékok upgrade-je is ingyenes Switch 2-re, ugyan úgy mint a fizikai verzióké? Mert akkor érdemes lenne megvenni Switch 1-re azokat, amiket majd upgradelni szeretne az ember. Nincs Switch 1-em szóval nem értek hozzá, viszont én nem tervezek fizikai játékokat vásárolni (PC és PS5 játékaim is szinte mind digitálisak). Nem tudom hogy fognak alakulni a digitális árak a 2 megjelenése után. Akkor is lesz még mód SW2 tulajként a játék SW1 verzióját megvenni? Esetleg majd azonos árban lesz ugyanaz a játék (ami pl. free upgrades) SW-1 és 2-re is?
Szerk: Lehet azokból a játékokból nem is lesz SW2 verzió, amelyek free upgrade-esek.
Van par jatek, ahol kapsz ingyenes patchet, de tobb nateknel is 10 illetve 20 EUR az upgrade
-
Delirious
tag
A Switch 1 digitális játékok upgrade-je is ingyenes Switch 2-re, ugyan úgy mint a fizikai verzióké? Mert akkor érdemes lenne megvenni Switch 1-re azokat, amiket majd upgradelni szeretne az ember. Nincs Switch 1-em szóval nem értek hozzá, viszont én nem tervezek fizikai játékokat vásárolni (PC és PS5 játékaim is szinte mind digitálisak). Nem tudom hogy fognak alakulni a digitális árak a 2 megjelenése után. Akkor is lesz még mód SW2 tulajként a játék SW1 verzióját megvenni? Esetleg majd azonos árban lesz ugyanaz a játék (ami pl. free upgrades) SW-1 és 2-re is?
Szerk: Lehet azokból a játékokból nem is lesz SW2 verzió, amelyek free upgrade-esek.
-
Sidorovich
senior tag
Tudom nem jelent még meg a konzol de mielőtt hülyeséget csinálok azzal, hogy eladom a S1 -et.
Az összes S1 -es game legalább olyan jól fog futni S2 -n (kizárólag first party címek érdekelnek most!) mint S1 -en ?
És nem arra gondolok, hogy megveszem az update et hanem csak berakom a S1 kazettát. Mert mind kiderült / ahogy olvasom nem olyan egyszerű a story, hogy gond nélkül emulálja.Ha nem lesz tökéletes a visszafelé kompatibilitás, biztos vagyok benne, hogy épülni fog egy közösség által karbantartott adatbázis, hogy melyik cím hogy fut és van-e esetleg game breaking bug. Mint pl. Steam Deck-nek is van, hogy mi megy Linuxon: ProtonDB.
-
morfondőr
addikt
Tudom nem jelent még meg a konzol de mielőtt hülyeséget csinálok azzal, hogy eladom a S1 -et.
Az összes S1 -es game legalább olyan jól fog futni S2 -n (kizárólag first party címek érdekelnek most!) mint S1 -en ?
És nem arra gondolok, hogy megveszem az update et hanem csak berakom a S1 kazettát. Mert mind kiderült / ahogy olvasom nem olyan egyszerű a story, hogy gond nélkül emulálja.A first party címeknél nem aggódnék nagyon, mert annyit már csak megcsinál a Nintendo, hogy a saját címei menjenek és kompatibilisek legyenek. A többinél meg akármi lehet ha nem kapnak patch-et, lehet elindul, aztán x jelenetnél, menübe lépéskor vagy x idő után összeomlik, lehet olyan bugok jelnnek meg, amik eddig nem voltak és a végtelenségig lehetne sorolni. Idővel akár a Nintendo is foltozgathatja az emulátorát, meg a kiadók is adhatnak ki patch-et, de utóbbira nagyban nem fogadnék, mert abból úgysem látnak már sok pénzt.
-
ImpersonatoR
addikt
Tudom nem jelent még meg a konzol de mielőtt hülyeséget csinálok azzal, hogy eladom a S1 -et.
Az összes S1 -es game legalább olyan jól fog futni S2 -n (kizárólag first party címek érdekelnek most!) mint S1 -en ?
És nem arra gondolok, hogy megveszem az update et hanem csak berakom a S1 kazettát. Mert mind kiderült / ahogy olvasom nem olyan egyszerű a story, hogy gond nélkül emulálja. -
pzstm
titán
Optimalizalt toltes es PIN kod erkezik a Switch2-hoz.
Nintendo releases video on how to charge the Nintendo Switch 2 battery
The company says that, in order to save the health of the console's battery, charging is stopped when it reaches 90% capacity.
(Nintendo Today!) -
taki01
őstag
-
ldave
félisten
Detto..egyszerüen rossz volt nézni ahogy fut, pedig én aztán sokmindent elnézek egy Zeldának
Ja, ez engem nem zavar, nemrég játszottam végig mostani Switchen a Romancing Saga 2-t, stabil 15-20 fps volt végig
-
Sirandrish
Topikgazda
-
Viper26
nagyúr
-
Rigormortiis
veterán
-
Phoen|x
addikt
-
30z.Samu
titán
-
pzstm
titán
-
ldave
félisten
-
pzstm
titán
Boldog masodik szuletesnapot!
-
ldave
félisten
Végül maradtam az itthoni előrendelésnél, befizettem a foglalót (a Platinumshop kért ilyet). Most kellene szereznem egy BotW-ot, mert azt én még WiiU-n játszottam, szóval egy Switch2-es újrajátszás szerintem jó élmény lenne
-
playmore
tag
-
playmore
tag
Értem, hogy sokaknak csak az számít, hogy eladható legyen, de minden más szempontból súlyos visszalépés kezdve attól, hogy a drága belső tárhely így igencsak karcsú lesz. Meg persze mi lesz ha nem működnek a szerverek, nem megy a letöltés stb stb.
Kár, hogy ennyire durván belelépett a Nintendo, azt kellett volna mint más platformokon, hogy fokozatosan. A Switch 1re jött ki a legtöbb fizikai játék, még oylan kicsik is amik máshol sose jelentek volna meg és ezt most egyik pillanatról a másikra elvágják. Arról ugye nem is beszélek, hogy ez nem szünteti meg a kódokat sem, lásd Split Fiction. -
pzstm
titán
Nah ugye hogy kell az a Pro controller, az ujabb marmint
Új hozzászólás Aktív témák
-
4300 - 4201
12875 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 5901 5900 - 5801 5800 - 5701 5700 - 5601 5600 - 5501 5500 - 5401 5400 - 5301 5300 - 5201 5200 - 5101 5100 - 5001 5000 - 4901 4900 - 4801 4800 - 4701 4700 - 4601 4600 - 4501 4500 - 4401 4400 - 4301 4300 - 4201 4200 - 4101 4100 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
TILOS A WAREZ! (Itt a„Warez” = a szerzői jog (vagy más jogszabály) által védett szoftver, adat, szöveg, kép, hang, mozgókép, stb. jogosulatlan megosztása vagy megosztás kérése. Készülék hálózati/szolgáltatótól függetlenítése.)
Az általános moderálási szabályok érvényesek.
A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler/Off tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!
Az ÁSZF alapján "Tilos...A hardverapro.hu, az Állásbörze és az Üzemeltető által kijelölt topikokon (részletszabályok itt elérhetőek) kívül máshol terméket, szolgáltatást, egyebet hirdetni." Ugyanez vonatkozik a közvetlen vásárlási szándékot tartalmazó kérésekre, keresésekre is.
(Az aláírásodban szerepelhet a hardverapro-ra vezető link...)
- Shield TV-t csinált a Shieldből az NVIDIA
- Suzuki topik
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Tőzsde és gazdaság
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Óvodások homokozója
- sziku69: Szólánc.
- Vezetékes FEJhallgatók
- Philips LCD és LED TV-k
- További aktív témák...
- 268 - Lenovo Yoga Pro 9 (16IAH10) - Intel Core U9 285HX, RTX 5060 (multitouch)
- Keresek Galaxy S21/S21+/S21 Ultra/S21 FE
- Honor X7b 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- "OKOSÍTÁS" Nintendo Switch (OLED/Lite/V1/V2), Linux és Emulátorok, Picofly modchip 1 év garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest




Levonás a Wise-on még nem történt meg, remélem nem lesz vele semmi gond, pénz rajta van. Arról szoktam az eShop-os vásárlásokat is fizetni.



), de ez a hordozó amilyen kis pihe-puha, olyan iszonyat büdös belülről.


