Hirdetés
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
PROHARDVER!
Autós topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Skillet
addikt
válasz
roberto211 #20997 üzenetére
mert már megint túrod neki
ha messze megyünk, meg szoktuk tankolni a vasat, ha nem... akkor legtöbbször én sem szoktam 5ezernél többet. miért? mert csak. így szoktam meg. amúgy is megyek a kútra, mosom a szélvédőt, keréknyomást ellenőrzök. meg ugye nem megyek sokat. legtöbbször hetente elég az a 13 liter benzin.
valamelyik este, amikor esett az eső, budafokon az egyik csúcsosabb kanyarban, kettes padlónál sikerült nem kicsit megkacsáztassam a gép valagát
egy vectra "üldözött", már ha lehet ilyet mondani
a végén villogott nekem, elköszöntünk egymástól...
nagyon más az awd, ha csúszik, nem igazán szabad lelépni a gázról, meg rinyálni. taposni kell és kormányozni. beteg.levegőszűrő.
KATT
érdemes ilyet venni?
Új hozzászólás Aktív témák
- Nintendo Switch 2
- Miért álltak az oldalak egy hétig, mi történt?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- E-roller topik
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Mindenki Z Fold7-et akar
- Így lesz tégla a porszívódból - a Roidmi csődje
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Milyen routert?
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- További aktív témák...
- LG 45GS95QE - 45" Ívelt OLED / 2K WQHD / 240Hz 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- AKCIÓ! Asus ROG Flow Z13 +ROG XG RTX 3070- i9 12900H 16GB DDR5 1TB SSD RTX 3050Ti 4GB + RTX 3070 W11
- Surface Laptop 4 Touch 13.5 Retina Ryzen7 4980U 4.4Ghz 16GB 512GB Radeon RX Vega8 Win11 Pro Garancia
- Homepod Mini /// Újszerű // Számla + Garancia
- Wilbur Smith könyvek (15 db) egyben
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest