Hirdetés
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen TV-t vegyek?
- Vezetékes FEJhallgatók
- Projektor topic
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Nyomtató topik
- Shield TV-t csinált a Shieldből az NVIDIA
- Asztrofotózás
- Kiegészítette a korábbi Arc meghajtóját az Intel
- Xiaomi Mi Box androidos médialejátszó 4K és HDR támogatással
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
-)Verso(-
támogató
-
Snoop27
őstag
Úgy, hogy amikor közlekedek a városban vagy bárhol, akkor egyáltalán nem használok telefont így 😁 Annyira elképzelhetetlen dolog ez, hogy valaki csak otthon vagy a munkahelyén használja? 🤔 Elég régi vágású faszi vagyok közel a 60-hoz, tehát nem a telefon az életem, mint a mostani fiatal generációnak👍 Ezért írtam a kamera nélküliséget is, az nélkül is simán meglennék...
WiZARD-nem írtam egy szóval sem, hogy nem lehet jó, egész egyszerűen én nem szeretem a fóliákat elég sokat kipróbáltam mielőtt erre a megállapításra jutottam, ennyi nem vagyunk egyformák...

Én az első kamera nélkűl lennék meg, sosem használom s csak zavar, persze értem én, hogy videó hiváshoz kell, bár ebben az esetben megoldható lenne nélküle is.
-
gusthy
veterán
-
-)Verso(-
támogató
-
blueye
veterán
-
-)Verso(-
támogató
-
blueye
veterán
-
-)Verso(-
támogató
Oké az te vagy, én meg én 🤷 Most már legalább tudjuk, hogy te üzletember vagy...mert más értelme nem volt ennek a hsz-nek, bocsánat 👍
-
blueye
veterán
Úgy, hogy amikor közlekedek a városban vagy bárhol, akkor egyáltalán nem használok telefont így 😁 Annyira elképzelhetetlen dolog ez, hogy valaki csak otthon vagy a munkahelyén használja? 🤔 Elég régi vágású faszi vagyok közel a 60-hoz, tehát nem a telefon az életem, mint a mostani fiatal generációnak👍 Ezért írtam a kamera nélküliséget is, az nélkül is simán meglennék...
WiZARD-nem írtam egy szóval sem, hogy nem lehet jó, egész egyszerűen én nem szeretem a fóliákat elég sokat kipróbáltam mielőtt erre a megállapításra jutottam, ennyi nem vagyunk egyformák...

Én is közel vagyok a 60hoz ettől még üzletemberként nem tudom csak akkor használni a telefonomat amikor akarom.
Nálam sem tiktok a fő felhasználás
-
-)Verso(-
támogató
Úgy, hogy amikor közlekedek a városban vagy bárhol, akkor egyáltalán nem használok telefont így 😁 Annyira elképzelhetetlen dolog ez, hogy valaki csak otthon vagy a munkahelyén használja? 🤔 Elég régi vágású faszi vagyok közel a 60-hoz, tehát nem a telefon az életem, mint a mostani fiatal generációnak👍 Ezért írtam a kamera nélküliséget is, az nélkül is simán meglennék...
WiZARD-nem írtam egy szóval sem, hogy nem lehet jó, egész egyszerűen én nem szeretem a fóliákat elég sokat kipróbáltam mielőtt erre a megállapításra jutottam, ennyi nem vagyunk egyformák...

-
WiZARD
veterán
Nem csak napfényben segít, hanem bárhol ahol nincs full sötét.
De megintcsak olyan, amiről nem fogom azt győzködni aki sose próbálta és elvből tudja hogy nem lehet jó. -
blueye
veterán
Félre érthető voltam akkor elnézést, nálam a tapintás mint olyan fóliával, hogy is mondjam ilyen ragadós/tapadós vagy nem tudom, hogy leírni nem siklik az ujjam úgy a képernyőn 😂 Plusz sokkal jobban szedi az új lenyomatot és koszt, tehát ebből a szempontból írtam azt amit👍 Amúgy pedig napfényben SOHA sem használok telefont, tehát ez a tükröződés amit írtál, nálam nem releváns... legalábbis ha arra lett kitalálva 🤔
"Amúgy pedig napfényben SOHA sem használok telefont" - ezt hogy csinálod? Mindig keresel árnyékot vagy beülsz a kocsiba, nem tudom elképzelni

-
-)Verso(-
támogató
-
WiZARD
veterán
Félre érthető voltam akkor elnézést, nálam a tapintás mint olyan fóliával, hogy is mondjam ilyen ragadós/tapadós vagy nem tudom, hogy leírni nem siklik az ujjam úgy a képernyőn 😂 Plusz sokkal jobban szedi az új lenyomatot és koszt, tehát ebből a szempontból írtam azt amit👍 Amúgy pedig napfényben SOHA sem használok telefont, tehát ez a tükröződés amit írtál, nálam nem releváns... legalábbis ha arra lett kitalálva 🤔
Fólia függő, de ez a tükröződésmentes fólia megvett engem.
Csak azt bánom, hogy a belső kijelzőre nincs ilyen. -
-)Verso(-
támogató
Félre érthető voltam akkor elnézést, nálam a tapintás mint olyan fóliával, hogy is mondjam ilyen ragadós/tapadós vagy nem tudom, hogy leírni nem siklik az ujjam úgy a képernyőn 😂 Plusz sokkal jobban szedi az új lenyomatot és koszt, tehát ebből a szempontból írtam azt amit👍 Amúgy pedig napfényben SOHA sem használok telefont, tehát ez a tükröződés amit írtál, nálam nem releváns... legalábbis ha arra lett kitalálva 🤔
-
WiZARD
veterán
Soha egyik telefonomra sem teszek tokot, akkor elveszíti a szépséget kecsességét, akkor minek vegyek szép telefont?🤔 Fóliát sem használok az pedig a felhasználói élményt rontja, de eddig több év használat után is karcmentesen adtam tovább az összes készüléket 😳 Ha a védelem az elsődleges akkor veszek egy Caterpillar telefont azt jónapot 😂 Amúgy amit néztem a MM-ben én is az sem nyílt ki magától sikba rá kellett segíteni, tehát szerintem ez ilyen , de semmiképpen sem hiba...
Amúgy pont azon gondolkodtam el, hogy milyen jól néznének ki ezek a telefonok kamera nélkül, én simán venném, mert 20 év alatt kb 50db képet csináltam mobillal 😳
Mondjuk egy jó tükröződésmentes fólia az nem épp rontja a felhasználói élményt, hanem nagyon durván emeli. (szerintem)
-
-)Verso(-
támogató
Nah igen , kamera nélküli verziót miért nem csinálnak ?
Mondjuk Lite Edition néven , olcsóbb is lehetne ezáltal.
Tok nélkül :

Gyári tokkal:
Utángyártott tokkal (ehez adnak tollat)(6700ft):
Én a munkám miatt hordok tokot + számomra tok nélkül már nagyon vékony ... inkább lenne 2x vastagabb és 2x nagyobb akksival.
Vágom ezt a részét, de mint írtam akkor nem vennék ilyen telefont, ha egy bumszli tokot kell rátegyek 👍 Igen jó lenne ha elgondolkodnának a cégek, ezeken a kamera nélküli dolgokon budget áron, egy vevőjük már biztos lenne😂
-
FearFmRadio
tag
Soha egyik telefonomra sem teszek tokot, akkor elveszíti a szépséget kecsességét, akkor minek vegyek szép telefont?🤔 Fóliát sem használok az pedig a felhasználói élményt rontja, de eddig több év használat után is karcmentesen adtam tovább az összes készüléket 😳 Ha a védelem az elsődleges akkor veszek egy Caterpillar telefont azt jónapot 😂 Amúgy amit néztem a MM-ben én is az sem nyílt ki magától sikba rá kellett segíteni, tehát szerintem ez ilyen , de semmiképpen sem hiba...
Amúgy pont azon gondolkodtam el, hogy milyen jól néznének ki ezek a telefonok kamera nélkül, én simán venném, mert 20 év alatt kb 50db képet csináltam mobillal 😳
Nah igen , kamera nélküli verziót miért nem csinálnak ?
Mondjuk Lite Edition néven , olcsóbb is lehetne ezáltal.
Tok nélkül :

Gyári tokkal:
Utángyártott tokkal (ehez adnak tollat)(6700ft):
Én a munkám miatt hordok tokot + számomra tok nélkül már nagyon vékony ... inkább lenne 2x vastagabb és 2x nagyobb akksival.
-
-)Verso(-
támogató
Ezt most az Árkádban lévő MM-ban láttam/fogtam.
Ha a bemutató példány idővel ilyen lett ... Az azért nem valami jó hír nem ?Daryl Dixon:
HONOR-ra rárakod a gyári tokot észre se fogod venni
jó prémium minőségű tokot adnak
ami a Zsanért is védi + a gyári előlapi fólia is egy pozitív . Samsung esetén még ezt is külön venni kell...Soha egyik telefonomra sem teszek tokot, akkor elveszíti a szépséget kecsességét, akkor minek vegyek szép telefont?🤔 Fóliát sem használok az pedig a felhasználói élményt rontja, de eddig több év használat után is karcmentesen adtam tovább az összes készüléket 😳 Ha a védelem az elsődleges akkor veszek egy Caterpillar telefont azt jónapot 😂 Amúgy amit néztem a MM-ben én is az sem nyílt ki magától sikba rá kellett segíteni, tehát szerintem ez ilyen , de semmiképpen sem hiba...
Amúgy pont azon gondolkodtam el, hogy milyen jól néznének ki ezek a telefonok kamera nélkül, én simán venném, mert 20 év alatt kb 50db képet csináltam mobillal 😳
-
FearFmRadio
tag
Ezt most az Árkádban lévő MM-ban láttam/fogtam.
Ha a bemutató példány idővel ilyen lett ... Az azért nem valami jó hír nem ?Daryl Dixon:
HONOR-ra rárakod a gyári tokot észre se fogod venni
jó prémium minőségű tokot adnak
ami a Zsanért is védi + a gyári előlapi fólia is egy pozitív . Samsung esetén még ezt is külön venni kell... -
-)Verso(-
támogató
Ma egymás mellé raktam a
Samsung fold 7 + honor Magic V5 telefont .
Ami egyből fel tűnt az az hogy a Honor jobban ki nyílik síkba ... A Samsung meg kicsit be van csukodva... És ez így hogy össze hasonlítottam számomra zavaró ... Pedig kacérkodtam a fold7-el... De így engem már egyáltalán nem érdekel ...
Kamerákat is össze hasonlítottam ... Előlapi kamera szemmel láthatóan jobb a Honor-nak.
Zoom-ba is jobb a honor ...
Sima kamera esetén (1x) a szokásos túl színezett kép jön elő Samsung esetén (anno ezzel varázsolt el az s23u... De idővel zavaró lett )Mellékelek pár képet (fotót párom csinálta ... Focusban sajnos nem lett a legjobb (redmi telefonnal készítette ) így ezért elnézést kérek . Sajnos nem volt még 1 kezem




Kinyílik az teljesen síkba pedig, csak próbálkozni kell😅 Honorok ára sokkal jobban esik mint a Samsung pedig az sem kicsit szokott pár hónap alatt, olyan 4-500K környékén jó lehet, nekem az a "rezsó" a hátulján nagyon nem gyere be, de kinek mi! Fold7 sem tetszik a bumszli kamera sziget, de élhetőbb és szerintem szebb telefon, de ez is ízlés dolga...
-
helixP
nagyúr
Ma egymás mellé raktam a
Samsung fold 7 + honor Magic V5 telefont .
Ami egyből fel tűnt az az hogy a Honor jobban ki nyílik síkba ... A Samsung meg kicsit be van csukodva... És ez így hogy össze hasonlítottam számomra zavaró ... Pedig kacérkodtam a fold7-el... De így engem már egyáltalán nem érdekel ...
Kamerákat is össze hasonlítottam ... Előlapi kamera szemmel láthatóan jobb a Honor-nak.
Zoom-ba is jobb a honor ...
Sima kamera esetén (1x) a szokásos túl színezett kép jön elő Samsung esetén (anno ezzel varázsolt el az s23u... De idővel zavaró lett )Mellékelek pár képet (fotót párom csinálta ... Focusban sajnos nem lett a legjobb (redmi telefonnal készítette ) így ezért elnézést kérek . Sajnos nem volt még 1 kezem




Nézd meg máshol is. Amiket én láttam, azok kinyíltak teljesen.
-
FearFmRadio
tag
Ma egymás mellé raktam a
Samsung fold 7 + honor Magic V5 telefont .
Ami egyből fel tűnt az az hogy a Honor jobban ki nyílik síkba ... A Samsung meg kicsit be van csukodva... És ez így hogy össze hasonlítottam számomra zavaró ... Pedig kacérkodtam a fold7-el... De így engem már egyáltalán nem érdekel ...
Kamerákat is össze hasonlítottam ... Előlapi kamera szemmel láthatóan jobb a Honor-nak.
Zoom-ba is jobb a honor ...
Sima kamera esetén (1x) a szokásos túl színezett kép jön elő Samsung esetén (anno ezzel varázsolt el az s23u... De idővel zavaró lett )Mellékelek pár képet (fotót párom csinálta ... Focusban sajnos nem lett a legjobb (redmi telefonnal készítette ) így ezért elnézést kérek . Sajnos nem volt még 1 kezem




-
helixP
nagyúr
-
joey04
titán
-
gusthy
veterán
ráérnek, nekem fontos a kamera meg az üzemidő is és ebben sem érik el az aktuális csúcsot, bár a kínaiak tepernek nagyon. Korábban volt hír, hogy a corning dolgozik valami hajlítós megoldáson, de évek óta nem hallottam róla. pedig fasza lenne, bár a trifold az igazi, mert akkor kapok nyitva normális tabletes élményt. nekem az lenne a cél, hogy legyen egy ilyen eszközöm, ami kivált mindent. telefon, tablet, otthon meg dokkolóra rányomom és ott az egér, bill, monitor. na ez király lenne. papíron már működik, de ez még kevés, ahhoz a dex féle rendszereknek is fejlődni kell. Majd egyszer.

A trifold vállalhatatlanul sérülékeny, és elméletileg se látom, hogy hogy lehetne ezen segíteni.
-
joey04
titán
ráérnek, nekem fontos a kamera meg az üzemidő is és ebben sem érik el az aktuális csúcsot, bár a kínaiak tepernek nagyon. Korábban volt hír, hogy a corning dolgozik valami hajlítós megoldáson, de évek óta nem hallottam róla. pedig fasza lenne, bár a trifold az igazi, mert akkor kapok nyitva normális tabletes élményt. nekem az lenne a cél, hogy legyen egy ilyen eszközöm, ami kivált mindent. telefon, tablet, otthon meg dokkolóra rányomom és ott az egér, bill, monitor. na ez király lenne. papíron már működik, de ez még kevés, ahhoz a dex féle rendszereknek is fejlődni kell. Majd egyszer.

-
helixP
nagyúr
Kíjelző gyürödés látás / érzés saját tapasztalat :
Vonaton / metrón / otthon
Mindig ha tehetem nyitott állapotban olvasok .
Ha a napfény / lámpa fény bizonyos szögből vetödik a kíjelzőre akkor látom én a gyürödést.
(ami elég ritka )
Érezni egyáltalán nem érzem , mert ha 2 kézzel fogom a hüvely ujammal éppen hogy el tudom érni a kíjelző közepét (nagy lapát kezem van 28cm az araszom)
Egy kézbe fogva meg esélyem sincs a gyürödésig nyúlni
Kezdettől fogva gyári tokot használom + most vettem külön (tollas) tokot .
Eleinte occkodtam én is a kinyitos telefonoktol.. De én most már ha tehetem mindig ilyen készüléket fogok vásárolni ha netán tönkre megy / elavul.(Honor Magic V5 használok )
És amúgy tényleg nem fogják elhinni, hogy 2 nap után már nem is látod a gyűrődést, aki nem használja folyamatosan a foldable-ket.
"De én most már ha tehetem mindig ilyen készüléket fogok vásárolni ha netán tönkre megy / elavul." => Ugyanez, egészen más dimenzió lett nekem a Fold3.
#108: Nekem még S-Pen jegyzetelés is bejátszik, ezért nagyon mérges a fejem a 7-es miatt, hogy enélkül jött ki...
-
Snoop27
őstag
Munka:
- sokat utalok küföldre harmadik országba, beérkező PDFből ahol össze-vissza vannnak a szükséges adatok (ha kell útközben)
- XLSből adatok kikeresése
- technikai PDFekből adatok keresése, mutatása
Magán:
- weboldalak teljesen más ekkorában, mint amikor anno nagyobb monitorra (vagy két monitorra) váltottam
- befektetések, pénzügyek áttekintése (nem szeretnék hibázni
)
Nagyon magán
Romlik a szemem a korral pedig nullás (volt)Igy teljesen érthető, hogy nagy hasznát veszed, én nem használnám munka ügyben csak magán dolgokra, emiatt vacilálok még.
-
blueye
veterán
Munka:
- sokat utalok küföldre harmadik országba, beérkező PDFből ahol össze-vissza vannnak a szükséges adatok (ha kell útközben)
- XLSből adatok kikeresése
- technikai PDFekből adatok keresése, mutatása
Magán:
- weboldalak teljesen más ekkorában, mint amikor anno nagyobb monitorra (vagy két monitorra) váltottam
- befektetések, pénzügyek áttekintése (nem szeretnék hibázni
)
Nagyon magán
Romlik a szemem a korral pedig nullás (volt) -
Snoop27
őstag
Milyen esetekben jön jól? Adsz pár példát? Nem kötekedés csak kiváncsi vagyok. Köszi.
-
Snoop27
őstag
Kíjelző gyürödés látás / érzés saját tapasztalat :
Vonaton / metrón / otthon
Mindig ha tehetem nyitott állapotban olvasok .
Ha a napfény / lámpa fény bizonyos szögből vetödik a kíjelzőre akkor látom én a gyürödést.
(ami elég ritka )
Érezni egyáltalán nem érzem , mert ha 2 kézzel fogom a hüvely ujammal éppen hogy el tudom érni a kíjelző közepét (nagy lapát kezem van 28cm az araszom)
Egy kézbe fogva meg esélyem sincs a gyürödésig nyúlni
Kezdettől fogva gyári tokot használom + most vettem külön (tollas) tokot .
Eleinte occkodtam én is a kinyitos telefonoktol.. De én most már ha tehetem mindig ilyen készüléket fogok vásárolni ha netán tönkre megy / elavul.(Honor Magic V5 használok )
Valóban könnyen karcolódik, akár körömmel is? Kissé aggasztó.
-
blueye
veterán
Kíjelző gyürödés látás / érzés saját tapasztalat :
Vonaton / metrón / otthon
Mindig ha tehetem nyitott állapotban olvasok .
Ha a napfény / lámpa fény bizonyos szögből vetödik a kíjelzőre akkor látom én a gyürödést.
(ami elég ritka )
Érezni egyáltalán nem érzem , mert ha 2 kézzel fogom a hüvely ujammal éppen hogy el tudom érni a kíjelző közepét (nagy lapát kezem van 28cm az araszom)
Egy kézbe fogva meg esélyem sincs a gyürödésig nyúlni
Kezdettől fogva gyári tokot használom + most vettem külön (tollas) tokot .
Eleinte occkodtam én is a kinyitos telefonoktol.. De én most már ha tehetem mindig ilyen készüléket fogok vásárolni ha netán tönkre megy / elavul.(Honor Magic V5 használok )
"Eleinte occkodtam én is a kinyitos telefonoktol.. De én most már ha tehetem mindig ilyen készüléket fogok vásárolni ha netán tönkre megy / elavul."
Pontosan, nagyon be tud húzni a használata, azt hiszem erről Bog tudna sokat mesélni
-
FearFmRadio
tag
Kíjelző gyürödés látás / érzés saját tapasztalat :
Vonaton / metrón / otthon
Mindig ha tehetem nyitott állapotban olvasok .
Ha a napfény / lámpa fény bizonyos szögből vetödik a kíjelzőre akkor látom én a gyürödést.
(ami elég ritka )
Érezni egyáltalán nem érzem , mert ha 2 kézzel fogom a hüvely ujammal éppen hogy el tudom érni a kíjelző közepét (nagy lapát kezem van 28cm az araszom)
Egy kézbe fogva meg esélyem sincs a gyürödésig nyúlni
Kezdettől fogva gyári tokot használom + most vettem külön (tollas) tokot .
Eleinte occkodtam én is a kinyitos telefonoktol.. De én most már ha tehetem mindig ilyen készüléket fogok vásárolni ha netán tönkre megy / elavul.(Honor Magic V5 használok )
-
Snoop27
őstag
Csak remélni tudom, hogy a fejemben összeállt a kép. Te arra gondolsz, hogy a 60hz megoldható, egyszerű: 120hz-es vagy jobb kijelző kell, hiszen elérhető a technológia. A gyűrődést meg nem lehet kiiktatni, mert jelenleg nincs ilyen technológia. Csak az a bibi, hogy én ezt nem tagadtam és nem is feszegettem. Szimplán tény, hogy van akit zavar a 60hz-es kijelző, de a gyűrődés nem. Van akit nem zavar a 60hz, de a gyűrődés igen. Van akit egyik sem zavar, van akit meg mindkettő. Ilyen értelemben hasonlítottam őket össze.
Nem igazán tudom elképzelni, hogy a közeljövőben teljesen eltüntetnék a gyűrődést, ami megoldás lehet az a nem olyan rég látott koncepció, ahol gombnyomásra szélesedett a képernyő, na ott nem lenne ilyen gond, viszont nem is lehetne ennyire vékonyra csinálni.
-
blueye
veterán
Csak remélni tudom, hogy a fejemben összeállt a kép. Te arra gondolsz, hogy a 60hz megoldható, egyszerű: 120hz-es vagy jobb kijelző kell, hiszen elérhető a technológia. A gyűrődést meg nem lehet kiiktatni, mert jelenleg nincs ilyen technológia. Csak az a bibi, hogy én ezt nem tagadtam és nem is feszegettem. Szimplán tény, hogy van akit zavar a 60hz-es kijelző, de a gyűrődés nem. Van akit nem zavar a 60hz, de a gyűrődés igen. Van akit egyik sem zavar, van akit meg mindkettő. Ilyen értelemben hasonlítottam őket össze.
OK, így gondoltam, peace ✌️😊
-
joey04
titán
Csak remélni tudom, hogy a fejemben összeállt a kép. Te arra gondolsz, hogy a 60hz megoldható, egyszerű: 120hz-es vagy jobb kijelző kell, hiszen elérhető a technológia. A gyűrődést meg nem lehet kiiktatni, mert jelenleg nincs ilyen technológia. Csak az a bibi, hogy én ezt nem tagadtam és nem is feszegettem. Szimplán tény, hogy van akit zavar a 60hz-es kijelző, de a gyűrődés nem. Van akit nem zavar a 60hz, de a gyűrődés igen. Van akit egyik sem zavar, van akit meg mindkettő. Ilyen értelemben hasonlítottam őket össze.
-
gusthy
veterán
-
blueye
veterán
-
Snoop27
őstag
Az a helyzet, hogy mindenki a legjobbat akarja megvenni, viszont a gyártók cselesek s nem alkotnak meg tökéletes terméket épp ezért, hogy ne ragadj le egy terméknél sok évig. Valamiben kompromisszumot kell kötni sajnos.
-
TomPack
őstag
Én is túl sokat variálok ezen! Lehet a legjobb választás a digitális detox lenne egy iPhone SE2022 64Gb-al! A kötelező minimumot hozná az életben maradáshoz, de semmi többet...
-
Snoop27
őstag
-
TomPack
őstag
Ez a hozzáállás nálam a visszájára sült el!
Ezért nem vettem S24 után S25-öt!
És lehet Fold 7-em sem lesz, mert inkább megvárom a 8-at vagy a 9-et! -
Snoop27
őstag
Nekem a vékonyítás elég, a többi miatt nem vennék másik telefont.
Fold4 akksi is bőven elég volt az elmúlt 3 évben, 20-50%-kal nagyobb akku se elég 2 napra, akkor meg tök8.
Reggerel mindig feltölt, így nem érdekel a gyorsabb töltés.
Rejtett kamera is hidegen hagy
Tollat régebben ultran se használtam, fold4-hez sose volt tollam, ezek után se fog hiányozni.Mások vagyunk, engem a gyűrődés se zavar, de egy hagyományos telefon kicsi kijelzője kevés így 3 év fold után.
Győzködni senkit se fogok, aki nem akar az ne vegye.Az Iphone-on is gondolkodom, viszont ha ugyanabban az árban lesz, mint egy fold akkor szvsz jobban megéri a fold a nagy képernyő miatt, még ha naponta csak 1x is nyitod ki, de ha kell ott van. A kamera teszteket várom fold7 vs honor v5 s rendelem is.
-
WiZARD
veterán
Nekem a vékonyítás elég, a többi miatt nem vennék másik telefont.
Fold4 akksi is bőven elég volt az elmúlt 3 évben, 20-50%-kal nagyobb akku se elég 2 napra, akkor meg tök8.
Reggerel mindig feltölt, így nem érdekel a gyorsabb töltés.
Rejtett kamera is hidegen hagy
Tollat régebben ultran se használtam, fold4-hez sose volt tollam, ezek után se fog hiányozni.Mások vagyunk, engem a gyűrődés se zavar, de egy hagyományos telefon kicsi kijelzője kevés így 3 év fold után.
Győzködni senkit se fogok, aki nem akar az ne vegye. -
Snoop27
őstag
-
joey04
titán
-
joey04
titán
igen és? azt mondtad hogy a gyűrődés nem olyan, mint a 60hz zavarás szempontjából, hiszen én így vetettem össze őket. márpedig de, olyan.

-
blueye
veterán
-
TomPack
őstag
-
blueye
veterán
-
joey04
titán
-
blueye
veterán
-
joey04
titán
-
FearFmRadio
tag
Hát nem tudom, nem nagyon követem a dolgokat már, de mintha valamelyik évben volt olyan foldos teló amin alig volt gyűrődés - valami oppo vagy vivo volt - azt hittem mostanra már az lett a minimum. Gondolkodok mit kéne venni mert a 4 éves 11i igencsak csereérett lett, de akkor ezt a vonalat továbbra is elfelejtem
vagy mennyire tartósak ezek a foldok most?Vivo fold x3 pro - ez volt az a fold készülék .
Itt már nagyon minimális volt a 'törés'
Én imádtam ... Csak sajnos össze törte a volt párom ... (azóta van új
párom + telom
)Én építő iparba dolgozom ... Kis maszekkal össze lehet szedni simán a pénzt rá ... Plus alaposan szét kell nézni honnan kell rendelni ...
Vivo bujtatos tokba hordtam (most a honor Magic V5 is)
Jól bírja hétköznapokat. Én csak ajánlani tudom .
Én nem akartam tablet + telefont külön ... Ezért váltottam fold-ra.
Tűző nap esetén is jól látható a honor kíjelzője
-
-)Verso(-
támogató
Hát nem tudom, nem nagyon követem a dolgokat már, de mintha valamelyik évben volt olyan foldos teló amin alig volt gyűrődés - valami oppo vagy vivo volt - azt hittem mostanra már az lett a minimum. Gondolkodok mit kéne venni mert a 4 éves 11i igencsak csereérett lett, de akkor ezt a vonalat továbbra is elfelejtem
vagy mennyire tartósak ezek a foldok most?A régiek is strapabírók voltak,ezek pedig csak jobbak lettek idővel, nekem még egyikkel sem volt problémám, pedig én aztán nyúzom őket...
-
blueye
veterán
-
joey04
titán
-
helixP
nagyúr
Nem tudom rossz helyen járok vagy, pedig sokan megfordulnak itt nálunk, még embernél nem láttam hajtogatós telefont, segítsetek már ki veszi ezeket? Na megnéztem egy Flip7 tesztet mire ez a hype itt, hát elég lehangoló képek, felirat "Kinti használat során azért látszódik a hajtási gyűrődés" most komolyan 7 generáció alatt ennyi sikerült..
Kb 2 nap alatt megszokja a szemed. Tipikusan azok mondják ezt no-go kritériumnak, akik nem használnak semmilyen foldable-t

De értem, ha nehéz elhinni. -
hallerlaller
addikt
Ugyan olyan emberek veszik mint te vagy én, nem tudom eldönteni most ez részedről trollkodás, vagy pedig komoly kérdés volt -e, mert nem egyértelmű! Ez kb olyan kérdés, hogy majdnem mindenkinek van autója, de Ferrarit elég ritkán látok, kik veszik ezeket, nos ezeket is ugyan úgy veszik az emberek, az, hogy ritkábban látni ettől még egy létező dolog, ennyi🤔 Amúgy pedig én minimum négy öt embert látok nap mint nap, valamilyen foldable készülékkel a kezükben mászkálni a fővárosban...és mi a lehangoló, 7 év alatt azért nem kicsit fejlődött ez a technika, az, hogy neked nem jön be, rajtad kívül jó pár millió embernek meg igen, ilyen ez a popszakma 😂 Nekem például a kezdetektől van és imádom, és minden évben veszem az újabbat, mint más évente az iPhonet...
Hát nem tudom, nem nagyon követem a dolgokat már, de mintha valamelyik évben volt olyan foldos teló amin alig volt gyűrődés - valami oppo vagy vivo volt - azt hittem mostanra már az lett a minimum. Gondolkodok mit kéne venni mert a 4 éves 11i igencsak csereérett lett, de akkor ezt a vonalat továbbra is elfelejtem
vagy mennyire tartósak ezek a foldok most? -
Gábor001
tag
Nem tudom rossz helyen járok vagy, pedig sokan megfordulnak itt nálunk, még embernél nem láttam hajtogatós telefont, segítsetek már ki veszi ezeket? Na megnéztem egy Flip7 tesztet mire ez a hype itt, hát elég lehangoló képek, felirat "Kinti használat során azért látszódik a hajtási gyűrődés" most komolyan 7 generáció alatt ennyi sikerült..
Én most vettem egy Fold7-et, de az S22U vásárlása előtt is gondolkodtam már a Fold3-ban. Volt közeli ismerősöm, aki utóbbit használta még pár éve, csak utána eladta.
Nyugati vagy mérnöki fizetéssel azért nem számít a készülék luxusnak, meg nem feltétlenül azon érdemes szerintem funkcionálisan spórolni, amit időarányosan majdnem a legtöbbet használok. -
joey04
titán
Nem tudom rossz helyen járok vagy, pedig sokan megfordulnak itt nálunk, még embernél nem láttam hajtogatós telefont, segítsetek már ki veszi ezeket? Na megnéztem egy Flip7 tesztet mire ez a hype itt, hát elég lehangoló képek, felirat "Kinti használat során azért látszódik a hajtási gyűrődés" most komolyan 7 generáció alatt ennyi sikerült..
Én szoktam látni, de nagyon ritka. Fejlődnek amúgy, ma néztem a fold 7-et a gyűrődés pl tényleg kisebb. Nálam zéró a tűréshatár ebben, szóval nem jó, de jobb mint eddig az tény.
-
-)Verso(-
támogató
Nem tudom rossz helyen járok vagy, pedig sokan megfordulnak itt nálunk, még embernél nem láttam hajtogatós telefont, segítsetek már ki veszi ezeket? Na megnéztem egy Flip7 tesztet mire ez a hype itt, hát elég lehangoló képek, felirat "Kinti használat során azért látszódik a hajtási gyűrődés" most komolyan 7 generáció alatt ennyi sikerült..
Ugyan olyan emberek veszik mint te vagy én, nem tudom eldönteni most ez részedről trollkodás, vagy pedig komoly kérdés volt -e, mert nem egyértelmű! Ez kb olyan kérdés, hogy majdnem mindenkinek van autója, de Ferrarit elég ritkán látok, kik veszik ezeket, nos ezeket is ugyan úgy veszik az emberek, az, hogy ritkábban látni ettől még egy létező dolog, ennyi🤔 Amúgy pedig én minimum négy öt embert látok nap mint nap, valamilyen foldable készülékkel a kezükben mászkálni a fővárosban...és mi a lehangoló, 7 év alatt azért nem kicsit fejlődött ez a technika, az, hogy neked nem jön be, rajtad kívül jó pár millió embernek meg igen, ilyen ez a popszakma 😂 Nekem például a kezdetektől van és imádom, és minden évben veszem az újabbat, mint más évente az iPhonet...
-
Schafranek
aktív tag
Nem tudom rossz helyen járok vagy, pedig sokan megfordulnak itt nálunk, még embernél nem láttam hajtogatós telefont, segítsetek már ki veszi ezeket? Na megnéztem egy Flip7 tesztet mire ez a hype itt, hát elég lehangoló képek, felirat "Kinti használat során azért látszódik a hajtási gyűrődés" most komolyan 7 generáció alatt ennyi sikerült..
Láttam már Flip-et is és Fold-ot is, persze nem sokat - ugyanolyan figurák mint a többi ember.
Magam is vennék ilyet, de nem androiddal... -
hallerlaller
addikt
Ez ma már a második olyan komment tőled ahol azt érezni, hogy kitalálsz egy ellenvéleményt, és arra reagálsz, ezzel erősítve meg a saját igazad. Minden véleményre tudsz taláni példát az interneten, de még itt csak a szűk fórumon is. Én úgy emlékszem kimondottan pozitív fogadtatása volt a koncepciónak. Másrészt meg ezek az eladási adatok nem azt mutatják, hogy megjött az áttörés. 19-ben jött az első Fold, és azért még most is jóval ritkább a hajlíthatós készülék.
Mellesleg a tableteknek volt egy felfutása, de azért nem taroltak olyan nagyot. Okosórák már inkább, bár ott is kellett, hogy a karperec szerű cuccok felhozzák az eladásokat.
Nem tudom rossz helyen járok vagy, pedig sokan megfordulnak itt nálunk, még embernél nem láttam hajtogatós telefont, segítsetek már ki veszi ezeket? Na megnéztem egy Flip7 tesztet mire ez a hype itt, hát elég lehangoló képek, felirat "Kinti használat során azért látszódik a hajtási gyűrődés" most komolyan 7 generáció alatt ennyi sikerült..
-
gusthy
veterán
-
FearFmRadio
tag
Röviden összefoglalva:
- izzadós kézzel megbízhatatlan az oldalsó ujjlenyomat olvasó, hiába vettem fel ugyan azt az ujjam többször kb esetek felében nem oldott fel
- nagyon vékonyak a gombok érthető módon, így viszont a feloldás egy a képernyő kép készítése körülményes (gyakran használom)
- egy S24U után feltűnő a tükröződés, engem zavart
- a belső kamera nagyon rossz helyen van, mindig bele lóg valamibe és kifejezetten zavaró
- sok weboldal / app nem skalazodik normálisan
- nyitást gyakorolni kell, kissé körülményes
- hangszóró csapnivaló, ez nálam nagy mínusz
- úgy billeg az asztalon.. bár ez a legkevesebbMérnöki bravúr, minden elismerésem, de én maradok a hagyományos kialakításnál.
Várd meg a honor Magic V5 -t
Én reggel el indulok 100%... Délután 4kor még 66% vagyok .
Net / Bluetooth / zene megy .
Fényes nappal is szépen olvasható a kíjelző.
Lehet venni tollas tokot (jól működik nemrég jött meg )
-
-)Verso(-
támogató
-
jack982
senior tag
-
gusthy
veterán
-
blueye
veterán
Az általam használt céges készülék android.
Milyen készülék és milyen launcherrel használod?
-
TomPack
őstag
,,Valahogy beszéljetek le róla!
"Android.
Várd meg a jövő évben megjelenő almás verziót...
Szeretem az Androidot, azon belül is a Samsung OneUI-t! Szerintem a legjobb felület! Ha kizárólag iOS-en kéne léteznem, biztosan felkötném magam!
-
Schafranek
aktív tag
-
jack982
senior tag
-
-)Verso(-
támogató
"Várd meg a jövő évben megjelenő almás verziót"
Arról meg azzal lenne lebeszélve hogy iOSJa meg majd pislog mindenki amikor bejelentik, hogy másfél millió lesz, de lehet alul áraztam
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Juhaszatti
addikt
,,Valahogy beszéljetek le róla!
"Android.
Várd meg a jövő évben megjelenő almás verziót...
"Várd meg a jövő évben megjelenő almás verziót"
Arról meg azzal lenne lebeszélve hogy iOS -
Schafranek
aktív tag
-
blueye
veterán
,,Valahogy beszéljetek le róla!
"Android.
Várd meg a jövő évben megjelenő almás verziót...
Látszik hogy rég néztél rá "androidra"

Megrögzött iphoneos barátom szinte el sem hitte hogy a nova launcher androidon fut
-
Schafranek
aktív tag
Elkövettem azt a hibát tegnap, hogy kézbe fogtam egy ködös kéket a Media Markt-ban!
Pedig előtte teljesen kizártnak tartottam, hogy nekem KELL egy ilyen elcseszett, kameralukas, hajtogtaható, elavult li-ion akksis horror áru csoda.
Megfertőzött! Baromi jó kézben fogni! Összecsukva vékonyabbnak tűnt, mint a másik kezemben fogott S25 Ultra!
Valahogy beszéljetek le róla!
,,Valahogy beszéljetek le róla!
"Android.
Várd meg a jövő évben megjelenő almás verziót...
-
janeszgol
félisten
"Arról nem is beszélve, hogy a külső kijelző is használhatóbb lett."
A Fold 1 óta kérdezgettem, meg panaszkodtam a külső kijelző keskenysége, kicsinysége miatt. Mindig elmondták többen is itt a fórumon, hogy teljesen jó a Fold 2 óta. Most meg mindenkinek arra csorog a nyála, hogy szélesebb lett a külső kijelző.
Amúgy a Fold 3 és Fold 4 külső kijelzőjének keskenysége játékra kiváló nekem.
-
soko70
aktív tag
-
blueye
veterán
Fold mobilt én biztos nem vennék, de egy zsebben kényelmesebben elférő flipen már elgondolkodom.
Én viszonylag magas vagyok, biztos így nagy a zsebem is
, valaha azt hittem hogy nyáron Flipet fogok használni (volt is) de nem zavar a fold most sem. -
Necroman_Mk2
őstag
Fold mobilt én biztos nem vennék, de egy zsebben kényelmesebben elférő flipen már elgondolkodom.
-
jack982
senior tag
Elkövettem azt a hibát tegnap, hogy kézbe fogtam egy ködös kéket a Media Markt-ban!
Pedig előtte teljesen kizártnak tartottam, hogy nekem KELL egy ilyen elcseszett, kameralukas, hajtogtaható, elavult li-ion akksis horror áru csoda.
Megfertőzött! Baromi jó kézben fogni! Összecsukva vékonyabbnak tűnt, mint a másik kezemben fogott S25 Ultra!
Valahogy beszéljetek le róla!
pennicillin. vagy leesik a tököd
-
blueye
veterán
Elkövettem azt a hibát tegnap, hogy kézbe fogtam egy ködös kéket a Media Markt-ban!
Pedig előtte teljesen kizártnak tartottam, hogy nekem KELL egy ilyen elcseszett, kameralukas, hajtogtaható, elavult li-ion akksis horror áru csoda.
Megfertőzött! Baromi jó kézben fogni! Összecsukva vékonyabbnak tűnt, mint a másik kezemben fogott S25 Ultra!
Valahogy beszéljetek le róla!
Nem tudlak, én is így jártam

(kéne már egy Fold7 teszt és az ezzel járó topic...) -
TomPack
őstag
Elkövettem azt a hibát tegnap, hogy kézbe fogtam egy ködös kéket a Media Markt-ban!
Pedig előtte teljesen kizártnak tartottam, hogy nekem KELL egy ilyen elcseszett, kameralukas, hajtogtaható, elavult li-ion akksis horror áru csoda.
Megfertőzött! Baromi jó kézben fogni! Összecsukva vékonyabbnak tűnt, mint a másik kezemben fogott S25 Ultra!
Valahogy beszéljetek le róla!
-
blueye
veterán
Ezek tobbsege amugy a maguk koraban mind igaz is volt.
Es aki mondjuk hajtogatos telefont vett 2020-ban az jol be is cumizta, ahogy olvasgatom a samsungos forumokat az elso par generacios foldbol 10bol 11et vissza kellet vinni garanciaztatni.A tablet piac meg be is doglott a .csaba (kiveve ipadek).
"A tablet piac meg be is doglott a .csaba (kiveve ipadek)." - ezt így nem jelenteném ki, inkább messze nem hozta azokat a számokat amiket vártak tőle.
-
forumpista
aktív tag
Ezek tobbsege amugy a maguk koraban mind igaz is volt.
Es aki mondjuk hajtogatos telefont vett 2020-ban az jol be is cumizta, ahogy olvasgatom a samsungos forumokat az elso par generacios foldbol 10bol 11et vissza kellet vinni garanciaztatni.A tablet piac meg be is doglott a .csaba (kiveve ipadek).
-
gusthy
veterán
"Nekem az üzemidő meg a kamera nagyon fontos, ezekben meg gyengébbek a hajlíthatósok"
Egyáltalán nem jellemző, gyakorlatilag bármit veszel, tehát lehet az iPhone,Android, sima vagy fold készülék, ha használod normálisan , nincs olyan amit este ne kellene töltőre tenni
Lehet egy két kivételes erre kihegyezett készülék, amikben 6-8000-es aksi van, de ez elenyésző! Kamera pedig szerintem amik a legtöbb csúcs készülékekben vannak bőven elegendő, ezek nem professzionális fényképezőgépek, hanem elsősorban telefonok, ha annyira szükség van valakinek jobb fotós képességekre, nos akkor 1M-ért már vannak elég jó alternatívák erre, nem telefon tekintetében, hanem akkor kell venni egy profi fényképezőgépet ha erre van igény,nem pedig egy telefontól elvárni, hogy úgy fotózzon mint azok, mert van aki ezt várja el, most nem feltétlenül rólad szól ez a szösszenet 👍A hajlíthatósok üzemideje kb tök olyan, mint a bármelyik másiké. Momentán Honor Magic V2-t használok és épp úgy egy napot nyom végig mint egy sima telefon. Ezekben alapvetően már szenes aksi van.
-
gusthy
veterán
Inkább azt "nem" zavarja, aki kiadott 1 millát egy techdemoért.
Nyilván sokat használtál ilyet. Fold 3 óta használok hajlítós telefont, a kutyát nem érdekel a gyűrődés.
-
blueye
veterán
Nekem Fold4 után az S23U ujjlenyomatolvasó kifejezetten megbízhatatlan és szenvedős volt. Bár ez zavart legkevésbé, a kicsi kijelző volt az igazán bántó. 1 nap alatt biztos voltam benne, hogy marad a Fold4, 3 hét után pedig csak még biztosabb lettem.
Most a Fold7 végre érdemi előrelépésnek tűnik a 4 után, hétfőn hozza a futár (hirtelen jött tengeparti 5let miatt kedden nem tudtam átvenni).Valami azt súgja nekem hogy hétfőn örülni fogsz

-
WiZARD
veterán
Nekem Fold4 után az S23U ujjlenyomatolvasó kifejezetten megbízhatatlan és szenvedős volt. Bár ez zavart legkevésbé, a kicsi kijelző volt az igazán bántó. 1 nap alatt biztos voltam benne, hogy marad a Fold4, 3 hét után pedig csak még biztosabb lettem.
Most a Fold7 végre érdemi előrelépésnek tűnik a 4 után, hétfőn hozza a futár (hirtelen jött tengeparti 5let miatt kedden nem tudtam átvenni). -
blueye
veterán
Röviden összefoglalva:
- izzadós kézzel megbízhatatlan az oldalsó ujjlenyomat olvasó, hiába vettem fel ugyan azt az ujjam többször kb esetek felében nem oldott fel
- nagyon vékonyak a gombok érthető módon, így viszont a feloldás egy a képernyő kép készítése körülményes (gyakran használom)
- egy S24U után feltűnő a tükröződés, engem zavart
- a belső kamera nagyon rossz helyen van, mindig bele lóg valamibe és kifejezetten zavaró
- sok weboldal / app nem skalazodik normálisan
- nyitást gyakorolni kell, kissé körülményes
- hangszóró csapnivaló, ez nálam nagy mínusz
- úgy billeg az asztalon.. bár ez a legkevesebbMérnöki bravúr, minden elismerésem, de én maradok a hagyományos kialakításnál.
ujjlenyomat olvasó: nálam tökéletes, igaz mostanában a Fol4en is ilyet használtam
Hangszóró: nekem OK, igaz én hivasra és podcastra használom, zenét nem hallgatok rajta. Fol4 után nem érzek különbséget.
Vicces: engem leginkább a billeges zavar 😊 -
fahrii
őstag
Röviden összefoglalva:
- izzadós kézzel megbízhatatlan az oldalsó ujjlenyomat olvasó, hiába vettem fel ugyan azt az ujjam többször kb esetek felében nem oldott fel
- nagyon vékonyak a gombok érthető módon, így viszont a feloldás egy a képernyő kép készítése körülményes (gyakran használom)
- egy S24U után feltűnő a tükröződés, engem zavart
- a belső kamera nagyon rossz helyen van, mindig bele lóg valamibe és kifejezetten zavaró
- sok weboldal / app nem skalazodik normálisan
- nyitást gyakorolni kell, kissé körülményes
- hangszóró csapnivaló, ez nálam nagy mínusz
- úgy billeg az asztalon.. bár ez a legkevesebbMérnöki bravúr, minden elismerésem, de én maradok a hagyományos kialakításnál.
-
soko70
aktív tag
-
Schafranek
aktív tag
"Igy van és ezt a profik nagyon jól tudják"
Igen, csak a profik nem is gondolkoznak telefonban, és nem is fórumoznak nagyon, viszont az átlag emberek többsége tisztelet a kivételnek, nos mindent is elvárnának egy telefontól, még azt is, hogy reggel kávét főzzön, mert ha már ennyibe kerül ez legyen a minimum 😂 Akinek nem inge...
Sajnos igen.
Valami egészen elképesztő az a precíz elemzés, ami egyes cikkekben és videókban megjelenik a fotós és videós képességet illetően. -
-)Verso(-
támogató
,,...hanem akkor kell venni egy profi fényképezőgépet ha erre van igény,nem pedig egy telefontól elvárni, hogy úgy fotózzon mint azok..."
Igy van és ezt a profik nagyon jól tudják...
Telefont vennék multimédia nélkül is, mivel ezekre egyáltalán nincs szükségem, ezért lenne jó számomra a moduláris készülék.
"Igy van és ezt a profik nagyon jól tudják"
Igen, csak a profik nem is gondolkoznak telefonban, és nem is fórumoznak nagyon, viszont az átlag emberek többsége tisztelet a kivételnek, nos mindent is elvárnának egy telefontól, még azt is, hogy reggel kávét főzzön, mert ha már ennyibe kerül ez legyen a minimum 😂 Akinek nem inge...
-
Schafranek
aktív tag
"Nekem az üzemidő meg a kamera nagyon fontos, ezekben meg gyengébbek a hajlíthatósok"
Egyáltalán nem jellemző, gyakorlatilag bármit veszel, tehát lehet az iPhone,Android, sima vagy fold készülék, ha használod normálisan , nincs olyan amit este ne kellene töltőre tenni
Lehet egy két kivételes erre kihegyezett készülék, amikben 6-8000-es aksi van, de ez elenyésző! Kamera pedig szerintem amik a legtöbb csúcs készülékekben vannak bőven elegendő, ezek nem professzionális fényképezőgépek, hanem elsősorban telefonok, ha annyira szükség van valakinek jobb fotós képességekre, nos akkor 1M-ért már vannak elég jó alternatívák erre, nem telefon tekintetében, hanem akkor kell venni egy profi fényképezőgépet ha erre van igény,nem pedig egy telefontól elvárni, hogy úgy fotózzon mint azok, mert van aki ezt várja el, most nem feltétlenül rólad szól ez a szösszenet 👍,,...hanem akkor kell venni egy profi fényképezőgépet ha erre van igény,nem pedig egy telefontól elvárni, hogy úgy fotózzon mint azok..."
Igy van és ezt a profik nagyon jól tudják...
Telefont vennék multimédia nélkül is, mivel ezekre egyáltalán nincs szükségem, ezért lenne jó számomra a moduláris készülék.
-
-)Verso(-
támogató
-
mrThomi
addikt
Aki leragadt a z fold 2-n most megéri váltani neki. Ja nem
-
fahrii
őstag
Soha az életben nem okozott annyi frusztrációt telefon, mint ez a Fold 7 egy nap alatt. Maradtam is a jó öreg S24U-nal.
-
joey04
titán
"Nekem az üzemidő meg a kamera nagyon fontos, ezekben meg gyengébbek a hajlíthatósok"
Egyáltalán nem jellemző, gyakorlatilag bármit veszel, tehát lehet az iPhone,Android, sima vagy fold készülék, ha használod normálisan , nincs olyan amit este ne kellene töltőre tenni
Lehet egy két kivételes erre kihegyezett készülék, amikben 6-8000-es aksi van, de ez elenyésző! Kamera pedig szerintem amik a legtöbb csúcs készülékekben vannak bőven elegendő, ezek nem professzionális fényképezőgépek, hanem elsősorban telefonok, ha annyira szükség van valakinek jobb fotós képességekre, nos akkor 1M-ért már vannak elég jó alternatívák erre, nem telefon tekintetében, hanem akkor kell venni egy profi fényképezőgépet ha erre van igény,nem pedig egy telefontól elvárni, hogy úgy fotózzon mint azok, mert van aki ezt várja el, most nem feltétlenül rólad szól ez a szösszenet 👍valóban nem rólam szól, mert más a véleémyen és a tapasztalatom.

-
-)Verso(-
támogató
Kinek mi. Nekem az üzemidő meg a kamera nagyon fontos, ezekben meg gyengébbek a hajlíthatósok. A csík engem pedig nagyon zavar, ugye itt írták: "A gyűrődés azokat zavarja akik sose használtak ilyen telefont ". na ezt úgy fordítanám át: Akiket a gyűrődés zavar, azok sose használtak ilyen telefont. Hiszen zavar.

A telep mérete meg csalóka, kisebb teleppel az iOS eszközök tovább mennek, tehát lehet, hogy az iFold többet fog bírni, mint a Fold7-8 (bármi), de kevesebbet, mint az iPhone 17-18 akármi PM.
"Nekem az üzemidő meg a kamera nagyon fontos, ezekben meg gyengébbek a hajlíthatósok"
Egyáltalán nem jellemző, gyakorlatilag bármit veszel, tehát lehet az iPhone,Android, sima vagy fold készülék, ha használod normálisan , nincs olyan amit este ne kellene töltőre tenni
Lehet egy két kivételes erre kihegyezett készülék, amikben 6-8000-es aksi van, de ez elenyésző! Kamera pedig szerintem amik a legtöbb csúcs készülékekben vannak bőven elegendő, ezek nem professzionális fényképezőgépek, hanem elsősorban telefonok, ha annyira szükség van valakinek jobb fotós képességekre, nos akkor 1M-ért már vannak elég jó alternatívák erre, nem telefon tekintetében, hanem akkor kell venni egy profi fényképezőgépet ha erre van igény,nem pedig egy telefontól elvárni, hogy úgy fotózzon mint azok, mert van aki ezt várja el, most nem feltétlenül rólad szól ez a szösszenet 👍 -
joey04
titán
Azért annyit megjegyeznék, hogy a 15 pro max-ban is kb. 4400-as akksi van, és ősszel a "prémium" 17 air is egy kamerával érkezik (szerintem az S25 Edge-nek is egy nagy hibája a zoomkamera elhagyása amúgy), szóval nem biztos, hogy a célközönséget pont ez zavarná. A hajlítási csík amúgy egyáltalán nem zavaró (környezetem szerint sem) a fold 7-en, előző foldokat nem használtam (de tény, hogy kitapintható, és néha, ha a hátam mögött van valami pontszerű fény, akkor látszik).
Kinek mi. Nekem az üzemidő meg a kamera nagyon fontos, ezekben meg gyengébbek a hajlíthatósok. A csík engem pedig nagyon zavar, ugye itt írták: "A gyűrődés azokat zavarja akik sose használtak ilyen telefont ". na ezt úgy fordítanám át: Akiket a gyűrődés zavar, azok sose használtak ilyen telefont. Hiszen zavar.

A telep mérete meg csalóka, kisebb teleppel az iOS eszközök tovább mennek, tehát lehet, hogy az iFold többet fog bírni, mint a Fold7-8 (bármi), de kevesebbet, mint az iPhone 17-18 akármi PM.
-
blueye
veterán
Lehet bármennyi generációja, ha android és/vagy Samsung, akkor nem kérem.
Kis párhuzamot látok az anno japán/koreai és most kínai autókkal. Az első generációk gyengék voltak, most a világ vezető gyártói közé tartoznak. És igen, én sem szeretnék most (még) kínai autót

-
Schafranek
aktív tag
A fizikában hiszek, a csodákban nem - ha piacra kerül, kiderül mit tett le az asztalra a gyártó.
-
blueye
veterán
Azért annyit megjegyeznék, hogy a 15 pro max-ban is kb. 4400-as akksi van, és ősszel a "prémium" 17 air is egy kamerával érkezik (szerintem az S25 Edge-nek is egy nagy hibája a zoomkamera elhagyása amúgy), szóval nem biztos, hogy a célközönséget pont ez zavarná. A hajlítási csík amúgy egyáltalán nem zavaró (környezetem szerint sem) a fold 7-en, előző foldokat nem használtam (de tény, hogy kitapintható, és néha, ha a hátam mögött van valami pontszerű fény, akkor látszik).
A hajtás hosszú használat után volt zavaró Fold4en, akkor se nagyon. Fold7nél már más anyagból van, meglatjuk mit fejlődött.
-
Gábor001
tag
Azért annyit megjegyeznék, hogy a 15 pro max-ban is kb. 4400-as akksi van, és ősszel a "prémium" 17 air is egy kamerával érkezik (szerintem az S25 Edge-nek is egy nagy hibája a zoomkamera elhagyása amúgy), szóval nem biztos, hogy a célközönséget pont ez zavarná. A hajlítási csík amúgy egyáltalán nem zavaró (környezetem szerint sem) a fold 7-en, előző foldokat nem használtam (de tény, hogy kitapintható, és néha, ha a hátam mögött van valami pontszerű fény, akkor látszik).
-
joey04
titán
az értelemszerű szoftveres eltéréseken felül az sem lesz jobb, amennyiben tényleg hamarosan jön, mondjuk jövőre. hajlítás (csík) ott is lesz, telep abban is hurka lesz, kamera abban is hurka lesz. fizikát nem lehet megtoszni.
-
blueye
veterán
Lehet bármennyi generációja, ha android és/vagy Samsung, akkor nem kérem.
Nem is akarlak rávenni

Egy telefont nem csak az op rendszer határoz meg, ahogy valahol írtam holisztikusan kell nézni
@helixP: így gondolom én is, főleg az olyan tömeges piacokon mint a szegényebb ázsiai és afrikai esetleg dél-amerikai piacok -
helixP
nagyúr
Ez ma már a második olyan komment tőled ahol azt érezni, hogy kitalálsz egy ellenvéleményt, és arra reagálsz, ezzel erősítve meg a saját igazad. Minden véleményre tudsz taláni példát az interneten, de még itt csak a szűk fórumon is. Én úgy emlékszem kimondottan pozitív fogadtatása volt a koncepciónak. Másrészt meg ezek az eladási adatok nem azt mutatják, hogy megjött az áttörés. 19-ben jött az első Fold, és azért még most is jóval ritkább a hajlíthatós készülék.
Mellesleg a tableteknek volt egy felfutása, de azért nem taroltak olyan nagyot. Okosórák már inkább, bár ott is kellett, hogy a karperec szerű cuccok felhozzák az eladásokat.
Megtisztelő, hogy figyelemmel kíséred a munkásságomat

Nem találtam ki egyiket sem. A másik topicban is említett dolog is és ez is teljesen népszerű vélemény.
Rengetegen temették az általam felsorolt kon opciókat/új termékeket.Az áttörés relatív. Ahhoz képest, hogy drága nes továbbra is réteg termék, nagyon népszerű. Szerintem a technológia már készen áll a tömeg igények kiegészítésére, a bökkenő az ár. Persze a termelési mennyiség és az ár mindig összefügg. De nem gondolnám, hogy rövid távon (vagy akármikor) helyettesíteni fogja a slab phone-okat a foldable.
-
Schafranek
aktív tag
-
blueye
veterán
Én drukkolok az elsőnek, így esetleg lesz árverseny (persze nem felfele
) de a Samsungnak ez már a hetedik generációja. -
soko70
aktív tag
-
Schafranek
aktív tag
-
blueye
veterán
Az a vicces hogy a megrögzött iphoneos ismerőseimnek is tetszik

-
soko70
aktív tag
Én is pont egy kék Fold 7-ről irok most. Nagyon jó lett a kék szín is de nem ez a lényeg.
Többek között a hajlítási gyürődés is sokkal jobb lett (én Fold 4-ről váltottam) engem a 4-nél sem zavart. Valahol írtuk hogy egyben kell nézni a telefont és eddig úgy tűnik hogy nagyon jól sikerült, nem csoda hogy ekkora az érdeklődés.Én is azt mondom, hogy a drága cuccok után ez a modell jött be a legjobban. A nagyobb kijelző sokat dobott a dolgon. Arról nem is beszélve, hogy a külső kijelző is használhatóbb lett. Engem más aki nem használja nem érdekel a véleménye, ennyi.
-
blueye
veterán
Inkább azt "nem" zavarja, aki kiadott 1 millát egy techdemoért.
Én is pont egy kék Fold 7-ről irok most. Nagyon jó lett a kék szín is de nem ez a lényeg.
Többek között a hajlítási gyürődés is sokkal jobb lett (én Fold 4-ről váltottam) engem a 4-nél sem zavart. Valahol írtuk hogy egyben kell nézni a telefont és eddig úgy tűnik hogy nagyon jól sikerült, nem csoda hogy ekkora az érdeklődés. -
Juhaszatti
addikt
Azért az biztos, hogy egyik évről a másikra 60% növekedés az elég sok. Főleg hogy az előző év sem volt azért annyira kevés.
-
Polarstar
nagyúr
Én továbbra sem kérek.
-
joey04
titán
Ez ma már a második olyan komment tőled ahol azt érezni, hogy kitalálsz egy ellenvéleményt, és arra reagálsz, ezzel erősítve meg a saját igazad. Minden véleményre tudsz taláni példát az interneten, de még itt csak a szűk fórumon is. Én úgy emlékszem kimondottan pozitív fogadtatása volt a koncepciónak. Másrészt meg ezek az eladási adatok nem azt mutatják, hogy megjött az áttörés. 19-ben jött az első Fold, és azért még most is jóval ritkább a hajlíthatós készülék.
Mellesleg a tableteknek volt egy felfutása, de azért nem taroltak olyan nagyot. Okosórák már inkább, bár ott is kellett, hogy a karperec szerű cuccok felhozzák az eladásokat.
-
-)Verso(-
támogató
Inkább azt "nem" zavarja, aki kiadott 1 millát egy techdemoért.
6-650K-ba mennek hardveraprón hivatalos 3 év Samsung garanciával a bontatlan 512-es változatok,használtan pedig már láttam 550-ért, milyen 1M-ról beszélsz

-
Beantech
aktív tag
Inkább azt "nem" zavarja, aki kiadott 1 millát egy techdemoért.
Sokszor látom ezt a techdemo hasonlitást, ez miben nyilvánul meg mert én nem látom.
Az 1 millás ár eléggé sarkitás azért, 1 verzió van 1 milla felett az is teljes áron de gyakorlatilag mindig akcióban van/lesz plusz aki 1 millát kiad zsebből egy telefonért őt pont nem érdekli hogy 960 vagy 1 millió a vége.
-
LosBlancosRM
őstag
-
WiZARD
veterán
Pont egy kék Fold 7-ről irok most én is. Nagyon jó lett a kék szín szerintem gondolkoztam a szürke vagy a kék között de nem bántam meg a kéket pedig nem is láttam élőben.
A hajlítási gyürődés egyébként durván sokkal jobb lett szerintem (én Fold 5-ről váltottam) engem az 3/5-nél sem zavart de itt már a családban se vette észre senki hogy van meg árok sincs.
A gyűrődés azokat zavarja akik sose használtak ilyen telefont

-
Beantech
aktív tag
Pont egy kék Fold 7-ről irok most én is. Nagyon jó lett a kék szín szerintem gondolkoztam a szürke vagy a kék között de nem bántam meg a kéket pedig nem is láttam élőben.
A hajlítási gyürődés egyébként durván sokkal jobb lett szerintem (én Fold 5-ről váltottam) engem az 3/5-nél sem zavart de itt már a családban se vette észre senki hogy van meg árok sincs.
-
haruspex
aktív tag
-
sfefe
addikt
-
sBc
aktív tag
-
jack982
senior tag
nem sokáig veszik, jön az apple megoldása gyűrődés nélküli kijelzővel.
-
-)Verso(-
támogató
Nagyon adja nekem is a kék, csak az a fránya 25W-os töltés és harmat gyenge aksi ne lenne
Na majd talán jövőre ezt is megoldják valahogy... -
Silenzio
addikt
Igen, egyik kedvencem

Szegényekre ez nagyon ráégett. KONKRÉTAN kategóriát teremtett. Sőt, a jövő mobiltelefonjainak átlagos mérete lett.callmeakos: én is megfogdostam, valóban vékony lett. De úgy is tennék rá tokot, és akkor már nem annyira ütős a különbség a Fold 3-amhoz képest. Mondjuk nekem full élhető az is.
Viszont a kameralyuk a belső kijelzőben az élőben még fájóbb :/ El nem hiszem, hogy erre akkora szükség volt.
Az a jövő sem tartott túl sokáig. 5.3 collos képátlóról beszélünk. Ma már a nevetségesen apró kategória. A készülék 178 gramm volt, a kurrens termékporftólióban a leginduribb iPhone mérete számított akkoriban gigászinak.
-
janeszgol
félisten
Igen, egyik kedvencem

Szegényekre ez nagyon ráégett. KONKRÉTAN kategóriát teremtett. Sőt, a jövő mobiltelefonjainak átlagos mérete lett.callmeakos: én is megfogdostam, valóban vékony lett. De úgy is tennék rá tokot, és akkor már nem annyira ütős a különbség a Fold 3-amhoz képest. Mondjuk nekem full élhető az is.
Viszont a kameralyuk a belső kijelzőben az élőben még fájóbb :/ El nem hiszem, hogy erre akkora szükség volt.
Én nem gúnyból, lenézésből tekintek arra a mondatra, hanem sorsfordítónak. Mint amikor valaki azt mondja valamire, hogy ez egy szar, majd kasszasiker lesz. Imádom az ilyet.
Régen az iPhone Plus nagy volt, mikor ránéztem a háziorvosom i7 Plus telójára elszörnyülködtem, ma meg átlag alatti méretű. -
helixP
nagyúr
"Mindezt azonban egy olyan méretben tették meg, amit nem tudunk értelmezni, egyszerűen nem látjuk azt, hogy kinek lenne szüksége Galaxy Note-ra, mely okostelefonnak egyértelműen nagy, táblagépnek pedig túlságosan kicsi"
"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

Igen, egyik kedvencem

Szegényekre ez nagyon ráégett. KONKRÉTAN kategóriát teremtett. Sőt, a jövő mobiltelefonjainak átlagos mérete lett.callmeakos: én is megfogdostam, valóban vékony lett. De úgy is tennék rá tokot, és akkor már nem annyira ütős a különbség a Fold 3-amhoz képest. Mondjuk nekem full élhető az is.
Viszont a kameralyuk a belső kijelzőben az élőben még fájóbb :/ El nem hiszem, hogy erre akkora szükség volt.
-
callmeakos
veterán
Én tegnap fogtam a kezemben először, tényleg impesszív a vékonysága kinyitva szó se róla.
-
LosBlancosRM
őstag
"Mindezt azonban egy olyan méretben tették meg, amit nem tudunk értelmezni, egyszerűen nem látjuk azt, hogy kinek lenne szüksége Galaxy Note-ra, mely okostelefonnak egyértelműen nagy, táblagépnek pedig túlságosan kicsi"
"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

-
helixP
nagyúr
- Early 2010's: kInEK keLl tAbLet? cSaK egY NAgy KijElzŐS tElefOn!!!4 négy
- Mid 2010's: miNeK OkOs óRA, RÁnK erŐltEtIK a tERmékEkEt.!!!44 four
- 2020's: haJtOGaÓs TElefonOk: ÚgyIs buKNi fOGnAk, SEnkInEk sEm KEll!!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- sziku69: Szólánc.
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Revolut
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen TV-t vegyek?
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Vezetékes FEJhallgatók
- Projektor topic
- További aktív témák...
- Iphone 15 Pro Natural Titanium 128GB Független + Ajándék Pitaka tok
- Honor magic 8 lite 8/512GB dual sim fekete mobiltelefon
- Samsung Galaxy S25 ultra 512GB titánium szürke (Titanium Gray)
- Új, bontatlan, iPhone Air gyárilag kártya-független, apple világgaranciával
- AKCIÓS! Új, csak kipróbált Motorola Moto G77 8GB/256GB - 1 év garancia
- AKCIÓ! ASUS Z370 i5 9400F 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1060 6GB Zalman N4 Rev.1 DeepCool 400W
- Honor X8a 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Sony 4K kamera FDR-AX53 Handycam
- AKCIÓ! ASUS B550M R7 5700 16GB DDR4 500GB SSD RTX 3060Ti 8GB Lian Li Vector V100 Adata 650W
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 7600K / GTX 1070 8GB / 16GB DDR4 / 256 SSD + 1TB HDD
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest







.
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Lehet egy két kivételes erre kihegyezett készülék, amikben 6-8000-es aksi van, de ez elenyésző! Kamera pedig szerintem amik a legtöbb csúcs készülékekben vannak bőven elegendő, ezek nem professzionális fényképezőgépek, hanem elsősorban telefonok, ha annyira szükség van valakinek jobb fotós képességekre, nos akkor 1M-ért már vannak elég jó alternatívák erre, nem telefon tekintetében, hanem akkor kell venni egy profi fényképezőgépet ha erre van igény,nem pedig egy telefontól elvárni, hogy úgy fotózzon mint azok, mert van aki ezt várja el, most nem feltétlenül rólad szól ez a szösszenet 👍

